abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_22508885
Ik wil misschien binnenkort naar een diėtist om mijn overgewicht te bestrijden (1,67 m en 85 kg). Maar ik vroeg me af hoe duur dat ongeveer is? Iemand ervaring daarmee? Thnx.
  zaterdag 9 oktober 2004 @ 12:56:53 #2
51391 S4ndro
Nee echt? Nee! Oh.
pi_22509392
Dat is toch alleen maar geldverspilling, je moet gewoon minder eten en meer bewegen met die dikke kont van je.
Elke dag 2 uur cardio, geen vet, suiker en alcohol en je zal zien hoe snel het gaat.
pi_22509396
Ga eerst eens langs je huisarts. Die kan je namelijk doorsturen en dan kost het meestal helemaal niets.
pi_22509432
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2004 12:56 schreef S4ndro het volgende:
Dat is toch alleen maar geldverspilling, je moet gewoon minder eten en meer bewegen met die dikke kont van je.
Elke dag 2 uur cardio, geen vet, suiker en alcohol en je zal zien hoe snel het gaat.
Probleem is alleen dat dikke mensen zoveel vet eten naar binnen baggeren zonder dat ze t door hebben.... diėtist kan je daar mss bewust van maken.

Alvast 1 tip: bij alles wat je eet: leg het op een bord en ga ermee aan tafel zitten. Zo word je je bewust van hoeveel je ongemerkt naar binnen werkt.
Vrijwillig gebanned
pi_22509505
Ik heb daar gewoon niet genoeg zelfdiscipline voor... Wat dat betreft ben ik echt zwak, daarom denk ik dat het beter gaat als ik bij een diėtist ben.
En ik denk niet dat een huisarts mij doorverwijst omdat ik het zelf niet kan...
pi_22509584
die diėtist begeleidt je toch ook niet 24/7? Wat wil je dat die persoon doet? 1x per week boos worden als jij je niet aan je schema hebt gehouden? Dat kun je ook aan één van je vrienden vragen lijkt me...

Als je geen discipline hebt ga je niet afvallen, simple as that.
"The sunshine bores the daylights outta me!"
pi_22509587
Mijn ex-vriendin is dietiste. Maar met discipline kunnen ze je ook niet helpen hoor, dat zul je toch zelf moeten doen! Wat vooral heel belangrijk is; is dat je je maaltijden goed over de dag moet verspreiden; smorgens onbtijt, rond half 11 iets eten, daarna lunch, rond 15uur iets eten, 'savonds avondeten en om een uur of 8 iets eten. Natuurlijk niet te vet, niet te veel, en goed blijven drinken (geen frisdranken, maar water of lichte dranken zoals spa&fruit, dubbelfriss enz). Begin daar eens mee, en kijk hoe dat bevalt. Wat je wel moet onthouden is dat je niet alles hoeft te laten, maar gewoon echt met mate. Het moet wel leuk blijven en uit te houden zijn.
pi_22509655
Nog iemand die weet hoeveel het kost?
  zaterdag 9 oktober 2004 @ 13:23:28 #9
7157 10us
Quila, Quincy en Qaja
pi_22509744
Een dietist verdient per uur tussen de 50 a 60 euro. Hoeveel jij daarvan moet betalen ligt een beetje aan de verzekering aangezien er soms wel en soms geen vergoeding voor is.
pi_22510026
quote:
Op zaterdag 9 oktober 2004 13:05 schreef nO_On het volgende:
Ik heb daar gewoon niet genoeg zelfdiscipline voor... Wat dat betreft ben ik echt zwak, daarom denk ik dat het beter gaat als ik bij een diėtist ben.
En ik denk niet dat een huisarts mij doorverwijst omdat ik het zelf niet kan...
Ik heb het ook bij de huisarts aangekaart en aangegeven dat ik graag hulp daarin wil en heb toen meteen een doorverwijzing gekregen. Daar doen ze echt niet zo moeilijk over hoor!! Ik zou zeggen probeer het gewoon. Beter via een dietiste dan alleen maar aan lopen modderen.
Lang leve de liefde! Hoera hoera hoera!!!
pi_22510100
het is iig goedkoper dan te-dik-zijn je later aan kosten kan kosten...
Op zondag 30 mei 2004 22:06 schreef Croupouque het volgende:
"De slimste van FOK!", dat is net zoiets als 'de minst stinkende drol op de mesthoop'.
pi_22510573
Het wordt vaak vergoed door een ziektekostenverzekering.
Misschien even contact opnemen met je verzekering?
  † In Memoriam † zaterdag 9 oktober 2004 @ 16:01:56 #13
43556 miss_dynastie
pi_22512205
Ik zou me toch echt even via de huisarts door laten verwijzen! Tuurlijk helpt die je wel! Het is juist hartstikke goed om je problemen aan te pakken in plaats van door te blijven modderen, dat zal hij/ zij zeker vinden. Als iemand door zijn eigen onoplettendheid een been breekt, worden de kosten toch ook door de verzekering vergoed en roept er niemand van de verzekering 'eigen schuld' waarmee ik dus niet bedoel dat het je eigen schuld is dat je problemen met je gewicht hebt he, ik noem dit omdat jij het zelf als je eigen zwakte ziet: ik ben het daar niet helemaal mee eens , maar dit ff als illustratie ?! Dat zal bij jou zeker weten hetzelfde zijn!! Wat ik op internet zo'n beetje kan vinden via google is 30 euro per consult, het eerste (lange) consult kost 90 euro. Maar nogmaals: schroom en schaam je niet om de huisarts te bellen, die moet je gewoon helpen en zal dat zeker doen! Misschien vind je het leuk om hier: Fok! Dieetclub deel 55 mee te komen kletsen over je vorderingen? Heel veel succes!!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')