Hopelijk mét Ali B.quote:RTL Boulevard meldt nu eindelijk dat Jan Smit een reality-soap krijgt. De TROS is inmiddels met de opnamen gestart voor de serie. In mei berichtten wij al over de soapplannen van de Nederlandse volkszanger, die vooral in Duitsland furore heeft. Jan was destijds nog stevig in onderhandeling zijn met een aantal televisiezenders, dat reeds interesse had getoond in de plannen. Jan en zijn manager Jaap Buis hoopten binnen afzienbare tijd de onderhandelingen met een aantal omroepen te kunnen afronden. In de TROS heeft Jan en zijn management eindelijk een geschikte zender gevonden en de soap zal er binnenkort komen. De TROS liep eerder met plannen voor een soap over de mede-Volendamse zangers van BZN, deze werd echter afgeblazen.
next episode: Ali B leert Jantje het leven van de straatquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 15:29 schreef Bupatih het volgende:
Ali B. : Jantje Shit
Denk dat vooral Jantje Smit jaloers was op de Bauers. Voor iedereen geluk hoor maar toch hoop ik dat Jantje gigantisch flopt.quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 16:29 schreef Tom_Tom- het volgende:
Zeker jaloers omdat ze de Bauers niet hebben bedacht.
quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 16:09 schreef roxxe het volgende:
![]()
![]()
die grap bestond al in 97, toen Jan doorbrakquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 15:29 schreef Bupatih het volgende:
Ali B. : Jantje Shit
Dan heb je hem nog nooit in het echt ontmoet!quote:Op woensdag 6 oktober 2004 10:16 schreef MikeyMo het volgende:
ik snap niet wat iedereen tegen hem heeft
ik dacht dat ze liedjes genoeg waren ...quote:Op woensdag 6 oktober 2004 10:20 schreef Dizer het volgende:
[..]
Dan heb je hem nog nooit in het echt ontmoet!
Ik kom uit Purmerend en hij komt uit Volendam. Ik werk in een winkel in de stad van Purmerend en hij shopt graag in de stad van Purmerend. Kom hem gewoon vaker dan ik zou willen hebben tegen in een jaar en geloof me, als er 1 persoon is dat echt irritant is en nog steeds gedraagt als een klein kind en denkt dat ie een superartiest is en dat hij behandeld moet worden als een hollywood-ster, dan is hij het wel!
Ik denk dat het zeker veel kijkers zal trekken hoor, genoeg dom Tros-volk in Nederland dat het wil zien.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 09:43 schreef Lod het volgende:
En nou maar hopen dat het programma net zo populair is als dit topic
Ik kan me nog herinneren een aantal jaren geleden, stond ik bij de "WE" een kledingstuk te passen, zat er een of andere idioot in het pashok naast me "jingle bells" te zeggen (het was rond kerst) en ik had zo van, welke idioot is dat nou weer...toen ik naar buiten kwam en die gozer ook, bleek het Jantje te zijnquote:Op woensdag 6 oktober 2004 12:13 schreef coz het volgende:
[..]
ik dacht dat ze liedjes genoeg waren ...![]()
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 17:41 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik kan me nog herinneren een aantal jaren geleden, stond ik bij de "WE" een kledingstuk te passen, zat er een of andere idioot in het pashok naast me "jingle bells" te zeggen (het was rond kerst) en ik had zo van, welke idioot is dat nou weer...toen ik naar buiten kwam en die gozer ook, bleek het Jantje te zijn![]()
Ook heel Duitsland zal op de Tros afstemmen als Jantje Smit op de buis is...quote:Op woensdag 6 oktober 2004 15:53 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik denk dat het zeker veel kijkers zal trekken hoor, genoeg dom Tros-volk in Nederland dat het wil zien..
Je had 'm een hoek moeten geven. Beetje aandacht te vragen in pashokjes.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 17:41 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik kan me nog herinneren een aantal jaren geleden, stond ik bij de "WE" een kledingstuk te passen, zat er een of andere idioot in het pashok naast me "jingle bells" te zeggen (het was rond kerst) en ik had zo van, welke idioot is dat nou weer...toen ik naar buiten kwam en die gozer ook, bleek het Jantje te zijn![]()
quote:Het échte leven van Jan.
Binnenkort op televisie: het échte leven van Jan Smit. Inclusief familie, vrienden en de beroemde Volendamse cuisine.
Slaapkamermoment
Voor wie er geen genoeg van kan krijgen: na Gerard Joling, Rene Froger en natuurlijk De Bauers mag ook Jan Smit zijn meest intieme slaapkamermomenten laten zien in zijn eigen real-life soap die bij de TROS wordt uitgezonden. Vooralsnog is het plan om volgend voorjaar met de serie te beginnen. De real-life soap rond de familie Smit krijgt tien afleveringen… om mee te beginnen.
Vedette
Jan Smit is niet alleen in Volendam en Nederland een grote ster; in Duitsland en omstreken is hij een regelrechte vedette. Daar komen met gemak 10.000 mensen op een concert af. Mocht ‘ie willen dat hij dat in Nederland ook voor elkaar kreeg. Vandaar dat er ook over wordt gesproken om het programma uit te zenden op de Duitse televisie. Volendam leent zich trouwens heel goed voor zo’n real-life soap, want iedereen kent iedereen, en loopt gewoon bij elkaar naar binnen. Het is echt een ontzettend hechte gemeenschap.
Palingsound
De Catsband, Piet Veerman (ex-Cats),BZN, Annie Schilder en Jan Smit zijn typische adepten van de palingsound: het gaat gemakkelijk het oor in, maar je krijgt het er nooit meer uit…
Hoezo?quote:Op woensdag 3 november 2004 20:05 schreef ArmaniMania het volgende:
Het verwonderd me nog dat de EO het niet uitzend
Cool, dan ga ik ook even kijkenquote:
Hij gaat heel hard.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:10 schreef Liechtenstein het volgende:
Hoeveel zou hij op zijn bankrekening hebben staan?
Bauer is een mondaine wereldburger vergeleken met onze Jan.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:15 schreef kastanova het volgende:
Nee, dit gaat niet interessant worden.
quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:15 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Bauer is een mondaine wereldburger vergeleken met onze Jan.
Echt zo'n "Hij is ondanks alles toch heel gewoon gebleven" toonzettingquote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:15 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Bauer is een mondaine wereldburger vergeleken met onze Jan.
Hij moet alleen z'n muilhouwe.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:21 schreef digispeed het volgende:
Jan is best een leuke jongen om te zien vind ik
'8 uur ? dan slaap ik nog'quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:23 schreef cultheld het volgende:
Jan "Ik slaap tijdens de 2 minuten stile op 4 mei" Smit
Idd, dat was echt te sneu voor woordenquote:
Oe.Vertelquote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:41 schreef static het volgende:
Het kan me niet echt bekoren.
Al wil ik wel graag dat fragment zien waar hij op zijn bek gemept wordt.
Dat zit al weken in die promo van het programma. Jan krijgt een klap op zijn muil van iemand.quote:
Zat in een voorstukje, hij stapte uit zijn auto ofzo, er loopt iemand naar hem toe en 'mep'.quote:
Ohw.quote:
Nou ja zeg, waar slaat dat nou weer op. Is jouw familie het toonbeeld van hipheid ofzo?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 21:26 schreef cultheld het volgende:
Mijn god, wat een mongolen-familie.
wanneer komt Thomas Berge met een reallife soapquote:Op zaterdag 26 maart 2005 09:46 schreef ThomasBerge het volgende:
Het was wel aardig, maar haalt het totaal niet bij de RL van Fransje Bauer
Geen idee, Jannes komt in ieder geval eerst met een real life soap op RTV Oost.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 10:36 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
wanneer komt Thomas Berge met een reallife soap
wiequote:Op zaterdag 26 maart 2005 10:48 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Geen idee, Jannes komt in ieder geval eerst met een real life soap op RTV Oost.
quote:Op zaterdag 26 maart 2005 10:55 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
[afbeelding]
De regionale volkszanger van Drenthe en Overijssel
Sterrenbeurs bestaat dat nog steedsquote:Op zaterdag 26 maart 2005 11:59 schreef Sanne het volgende:
Ik vond het programma drie keer niks, maar het is wel erg goed voor mijn aandeeltjes sterrenbeurs:
Jan Smit (aantal) 5.464 (koopprijs) 16,71 (huidige koers) 17,84 (percentage) +6,76% (totaal) 97.477,76 (winst) 6.174,32
Waar ik wel om moest lachen waren die vrienden: "Jan belt 12 keer per dag om niets te vertellen."
Bestaat dat nog steedsquote:Op zaterdag 26 maart 2005 11:59 schreef Sanne het volgende:
Ik vond het programma drie keer niks, maar het is wel erg goed voor mijn aandeeltjes sterrenbeurs:
Jan Smit (aantal) 5.464 (koopprijs) 16,71 (huidige koers) 17,84 (percentage) +6,76% (totaal) 97.477,76 (winst) 6.174,32
Waar ik wel om moest lachen waren die vrienden: "Jan belt 12 keer per dag om niets te vertellen."
Heb je wel gekeken?quote:Op zaterdag 26 maart 2005 10:34 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Nou ja zeg, waar slaat dat nou weer op. Is jouw familie het toonbeeld van hipheid ofzo?
Ja dat bestaat nog steeds. Zonder tv-programma.quote:Op zaterdag 26 maart 2005 12:01 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Sterrenbeurs bestaat dat nog steeds
Ja dat heb ik. Ik zou er ook niet voor kiezen zo te leven, maar mensen 'mongolen' noemen, vind ik nergens op slaan.quote:
quote:1,5 miljoen kijkers voor 'Gewoon Jan Smit'.
De eerste aflevering van de tiendelige televisieserie 'Gewoon Jan Smit' heeft meer dan 1,5 miljoen kijkers getrokken. Dat staat te lezen op de website kijkonderzoek. De eerste aflevering van de reality-soap over het leven van de Volendamse zanger is daarmee een groot succes. Smit gaf vorig jaar te kennen geïnteresseerd te zijn in een serie waarin hij met de camera overal wordt gevolgd.
Afgelopen dinsdag verscheen de nieuwe single 'Vrienden voor het leven' van Smit. Het nummer is geschreven door de 19-jarige zanger en Simon Keizer. Er staat als bonus een exclusieve videoclip van 'Vrienden voor het leven' op de single met beelden uit de reality soap. De verwachting is dat 'Vrienden voor het leven' volgende week op nummer 12 binnenkomt in de megatop 100, meldt platenmaatschappij Artists and Company.
Het nieuwe album van de zanger, 'JanSmit.com', ligt op 22 april in de winkels. Het album bevat een hele reeks nieuwe liedjes waarbij Smit van ieder nummer de tekst of de muziek geheel of gedeeltelijk heeft meegeschreven.
De soap 'Gewoon Jan Smit' is wekelijks op vrijdagavond te zien op Nederland 2.
quote:Op zaterdag 9 april 2005 00:53 schreef BVO het volgende:
Ik lijk op Jantje. Zeggen ze.
Maar wat een oetlul is het toch.. Ongelofelijk, echt snugger is 'ie niet.
*op fotoboek klikt*quote:Op zaterdag 9 april 2005 00:53 schreef BVO het volgende:
Ik lijk op Jantje. Zeggen ze.
Dat mag je zeker zeggenquote:Op zaterdag 9 april 2005 01:09 schreef rubbereend het volgende:
idd jan heeft een iets dikkere kop.
mag ik zeggen dat dat zn zusje best neukbaar is?
quote:TROS waarschijnlijk met vervolg soap Jan Smit.
De TROS is geïnteresseerd in een vervolg op de goed bekeken reallife- soap van zanger Jan Smit.
Als de Volendammer instemt met een tweede reeks, zullen de camera's van de TROS opnieuw zijn dagelijkse bezigheden vastleggen op band. Smit ziet een nieuwe reeks wel zitten. "Ik weet alleen niet of mijn ouders dat ook een goed idee vinden."
Eind maart trok Jan Smit ruim ander- half miljoen kijkers met de eerste aflevering van zijn soap. Gisteren wist de zanger nog bijna 1,2 miljoen kijkers te boeien.
Jan Smit wil Nederland opnieuw veroveren nu het Nederlandse lied hoogtij viert. "Het tv-programma van collega-zanger Frans Bauer heeft daar zeker aan bijgedragen", zegt Smit.
Frans Bauer was eerder ook te zien met een soap. Hij stopte al na één seizoen met 'De Bauers' op RTL 4, omdat hij vond dat de kijkers nu alles al gezien hebben. Blijkbaar denkt Jan Smit daar in zijn geval anders over. "Kijk, Frans Bauer is getrouwd en heeft twee kinderen", vertelde Smit eerder. "Hij kan weinig kanten op. Maar ik kom overal. Ik ga op wintersport en naar de kroeg."
sterker, tis zn manager.quote:
Ik vind het ook echt geweldigquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:51 schreef Yeahinho het volgende:
Dit topic loopt niet bepaald storm.
Ik vind Jans' soap werkelijk hilarisch.
zijn familie en jan incl. zijn echt een voorbeeld van een typisch noord hollands gezin.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 22:31 schreef MissX het volgende:
[..]
Ik vind het ook echt geweldigIk was van de week op vakantie en moet bekennen dat ik de aflevering van vorige week gewoon op uitzending gemist heb gekeken
Ik heb echt niets met ze muziek, maar Jan en ze familie zijn gewoon leuk. En hij is erg goed opgedroogd moet ik zeggen
hebben al die gezinnen zo'n lekkere dochter?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 15:55 schreef surferr het volgende:
[..]
zijn familie en jan incl. zijn echt een voorbeeld van een typisch noord hollands gezin.
1 uit duizenden.
Ja! Dat was geweldig inderdaad!quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:14 schreef karoltje het volgende:
Ik vond het in en in triest dat al die kereltjes een pannetje eten van mams mee haddne gekregen. Allemachtig dat is nog kanslozer dan een frietje halen of hamburgers bakken
.
idd goed te doen, Monique is wel net ietsje lekkerder maar beetje jongquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:14 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
het is weer, Jenny is lekker!!!![]()
![]()
Whaha, idd. Dat Duitse vrouwtje vroeg 'm iets in het Duits, en die sukkel geeft in het Nederlands antwoord ... "ja, was ff achterin de zaal vrouwtjes aan 't kijkenquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:16 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik d8 dat Jantje zo goed Duits kon, hahah
Dat Volendamse taaltje is echt schitterendquote:Op zaterdag 28 mei 2005 15:22 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Ik vind z'n ma hilarisch ... de manier van praten
Ik ookquote:Op zaterdag 28 mei 2005 18:54 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Dat Volendamse taaltje is echt schitterend.
Als z'n ma en zussen onderling praten, dat vind ik echt geweldig![]()
.
quote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:10 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Hij ziet er best lekker uit als meid!
quote:Dennie Christian en Jan Smit vertolken volkslied
Op 17 augustus speelt het Nederlands elftal in Rotterdam een vriendschappelijke voetbalwedstrijd tegen onze oosterburen Duitsland. Voorafgaand aan die wedstrijd worden de volksliederen gespeeld, en deze worden gezonden door twee bekende artiesten!
Want Dennie Christian zal daarbij het Duitse volkslied zingen. “Dit is voor mij een zeer grote eer”, aldus Dennie op zijn eigen website. Ook al voelt de zanger zich als “halve Nederlander” omdat hij zijn publiek vooral in Nederland heeft, toch wilde hij zich dit buitengewone optreden niet laten ontgaan. “Als het om voetbal gaat, ben ik met hart en ziel Duitser.”
Het gerucht gaat dat Jan Smit het Nederlands volkslied gaat zingen! Dit is echter nog niet bevestigd door het management van Jan Smit.
toch nog ff een picquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
idd goed te doen, Monique is wel net ietsje lekkerder maar beetje jong
Idd, dat was smullen!!quote:Op maandag 19 december 2005 23:42 schreef rubbereend het volgende:
de zusjes afgelopen zaterdag in die galajurken![]()
dat strijkenquote:Op dinsdag 20 december 2005 08:25 schreef Koningin het volgende:
Ik vond het strijken ook erg leuk![]()
Wie weet wanneer de volgende aflevering komt?
Met o.a. het 50jarig huwelijk van zijn oma en opaquote:Op donderdag 12 januari 2006 11:08 schreef rubbereend het volgende:een tussenaflevering in aanloop naar het nieuwe seizoen in september
moeten we na deze aflevering tot september wachtenquote:Op donderdag 12 januari 2006 11:08 schreef rubbereend het volgende:een tussenaflevering in aanloop naar het nieuwe seizoen in september
Er zouden volgens mij 3 tussenafleveringen komen, dus dan zou er na deze nog eentje komen.quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:29 schreef MissX het volgende:
[..]
moeten we na deze aflevering tot september wachten![]()
oja zo at hetquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:41 schreef Koningin het volgende:
[..]
Er zouden volgens mij 3 tussenafleveringen komen, dus dan zou er na deze nog eentje komen.
Kloptquote:Op donderdag 12 januari 2006 08:41 schreef Koningin het volgende:
Morgenavond om 21.25 uur op Ned 2 weer een nieuwe uitzending van de soap![]()
Deze duurt 50 minuten ipv 30.
quote:Aanstaande vrijdag 13 januari zal TROS Televisie om 21.30 uur op TV2 een nieuwe aflevering uitzenden van de succesvolle Soap “Gewoon Jan Smit”.
In de fonkelnieuwe aflevering die maar liefst 50 minuten gaat duren is weer veel te zien van het dagelijks leven van Jan Smit. Daarbij komen vanzelfsprekend een aantal hoogtepunten van de laatste tijd uit Jan’s drukke bestaan langs.
Zo zien we bijvoorbeeld beelden van Jan tijdens een optreden met Edwin Evers’ All Star Live38 Band. Een grensverleggende muzikale ervaring voor Jan.
Voorafgaand aan de voetbal interland Nederland –Duitsland in augustus 2005 had Jan de eer om op de middenstip het Wilhelmus te mogen zingen. Een kijkje backstage bij deze gelegenheid levert spraakmakende beelden op.
De uitreiking van een speciale award bij RTV Oost waar piratenopperhoofd Willie Oosterhuis Jan nog eens in het zonnetje zet levert een fraai muzikale invulling. Het optreden bij de piraten startte met de meeslepende kraker “Als De Nacht Verdwijnt”. Maar we zien Jan ook het ontroerende nummer “Laura” zingen.
Sinds 8 jaar staat Jan in december trouw op het grote “Maak een Droom Waar” concert van de stichting Welzijn Gehandicapten Nederland. Ook in 2005 was Jan dus present in Utrecht om voor 14.000 gehandicapten op te treden. Want hoewel hij midden in zijn Duitse kersttour zat, wist Jan tijd vrij te maken om per privé-jet op en neer te vliegen. Diezelfde dag ontving Jan bovendien ook nog een gouden dvd uit handen van stervoetballer Dirk Kuijt. Al met al dus een drukke dag met een gouden randje!
En uiteraard ontbreekt in de soap het dagelijks wel en wee in huize Smit ook nu niet. We zullen zien hoe moeder Gerda Smit de zusjes Jenny en Monique de fijne kneepjes van Volendammer keuken probeert bij te brengen.
Tijdens de Duitse televisieshow “Die Krone Der Volksmusik” die 7 januari uitgezonden is door de ARD, zagen we Jan in een nogal ongebruikelijke rol. Jan deed een medley van bekende operanummers. Zo zagen we Jan nog niet eerder…
quote:Op vrijdag 13 januari 2006 23:04 schreef JaWi het volgende:
Dat is zo te zien alleen de laatste aflevering?
quote:Op zaterdag 14 januari 2006 02:02 schreef Ambrosius het volgende:
Zapte er even langs, was idd weer aardig.
Op 24 januari 2007 staat hij weer in de Maaspoort. Ik ga! Is bij me om de hoek.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 22:29 schreef Yeahinho het volgende:
Geweldig, ik wil echt naar zo'n concert![]()
.
Hij komt hier in het dorp, en zelfs in de Maaspoort, maar allebei is al uitverkocht.
Is wel een leuk nummerquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:44 schreef Koningin het volgende:
Jawel! Het gaat weer op nieuw van start
Vandaag trouwens zijn nieuwe single uit: "Als De Morgen Is Gekomen”
[afbeelding]
Hij kwam afgelopen vrijdag nog een keer optreden hier in het dorp, en daar was ik wel op tijd van op de hoogtequote:Op maandag 16 januari 2006 12:18 schreef Koningin het volgende:
Net zoals iedereen vond ik het natuurlijk ook weer GEWELDIG.
Yeahinho, misschien zijn er nog kaartjes voor een van de grotere concerten...
Jan
*schrijft op de kalender*quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:44 schreef Koningin het volgende:
Jawel! Het gaat weer op nieuw van start
Voor de liefhebbers:
[agenda]
Vandaag trouwens zijn nieuwe single uit: "Als De Morgen Is Gekomen”
[afbeelding]
Jan smit en Ellemiek vermolenquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 13:18 schreef Yeahinho het volgende:
Ik geloof er geen zak van eigenlijk.
Eensch.quote:Op maandag 13 november 2006 14:32 schreef Koningin het volgende:
Beetje verkeerd kleurtje, voor de rest prima onderbroek.
Pinkeltje zo te zienquote:Op zaterdag 11 november 2006 11:07 schreef karoltje het volgende:
Wat een intens lelijke onderbroek. Geen wonder dat Jan er zo 'lullig' bij staat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |