quote:
Vorige versies downloadenquote:Controleer eerst eventjes als je systeempje voldoet aan de systeemvereisten
* Windows: Installer of Zip
* Linux: GTK2 + XFT installer of GTK + XFT (no installer)
* MacOS X: Compressed Disk Image
* Nederlandstalige versie: http://mozillanl.mozdev.org/
* Mirrors: klik voor een uitgebreide lijst
* Nightly Builds: http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/nightly/
Opgelet: het gebruik van nightly's doe je op eigen risico. Ga dus niet schelden tegen iemand, ook al heeft hij/zij je aangeraden om een nightly te gebruiken.
Welke versie? Alle links hierboven verwijzen naar de Mozilla Firefox 0.10PR versie
Wat is er nieuw in de laatste versie?quote:Phoenix
* Phoenix 0.1
* Phoenix 0.2
* Phoenix 0.3
* Phoenix 0.4
* Phoenix 0.5
Firebird
* Firebird 0.6
* Firebird 0.6.1
* Firebird 0.7
* Firebird 0.7.1
Firefox
* Firefox 0.8
* Firefox 0.9rc
* Firefox 0.9
* Firefox 0.9.1
* Firefox 0.9.2
* Firefox 0.9.3
* Firefox 0.10rc
* Firefox 0.10 (PR versie)
Mini FAQquote:* Live bookmarks
Je kan nu RSS feeds in je bookmarks bekijken. Als je een site bezoekt die via een <link> tag zijn RSS-feed aanprijst zie je in de statusbar een RSS icoon. Klik er op deze site toe te voegen aan je bookmarks, zodat je alle recente topics kunt bekijken.
* Verbeterde zoekfunctie
Zoeken is makkelijker met de nieuwe zoekbalk aan de onderkant van je scherm. Deze zoekbalk selecteert automatisch de gevonden tekst terwijl je typt en kan ook alle gevonden items markeren.
* Verbeterde beveiliging en omgang met ergernissen
Geblokkeerde pop-ups kunnen met 1 klik geopend worden, het installeren van extensies van een andere site van update.mozilla.org wordt standaard geblokkeerd. Je kunt sites toevoegen aan een whitelist, maar nooit word er software automatisch geïnstalleerd. Verder is geprobeerd phising te voorkomen en extra duidelijkheid te geven wanneer een site over een beveiligde verbinding verzonden wordt.
* Betere bookmarks
Bookmarks hebben verschillende verbeteren ondergaan, zoals het beter afbeeldingen van favicons en een gespleten panel zodat makkelijk bookmarks verplaatst en bekeken kunnen worden.
* Sterke encryptie voor wachtwoorden beschikbaar
Wachtwoorden die opgeslagen zijn met de password manager kunnen nu nog beter beveiligd worden met encryptie door het ‘master password’. Als je dit aanmaakt wordt er 1x per sessie gevraagd om dit wachtwoord om wachtwoorden in te vullen bij logins. Dit is vooral handig voor mensen die hun computer delen met anderen en een goede beveiliging willen.
* Linux: betere systeemintegratie voor Gnome
Firefox is nu als standaardbrowser voor Gnome in te stellen, verder zijn er worden Gnome sneltoetsen overgenomen etc.
* Veel bug fixes en verbeteringen
Handige extensiesquote:Ik wil meer dan 2 bestanden tegelijkertijd downloaden
Ga via de adresbalk naar de pagina ' about:config ', zoek en verander de volgende waarden:
network.http.max-connections »» 60
network.http.max-connections-per-server »» 32
network.http.max-persistent-connections-per-proxy »» 16
network.http.max-persistent-connections-per-server »» 8
Men profiel is al in gebruik, wat moet ik doen?
Open taakbeheer en kijk als er nog een proces is dat firefox.exe noemt. Zoja, sluit dat proces af en probeer nog eens. Als je nog steeds de melding krijgt van "profiel in gebruik", lees deze en de opvolgende posts eens.
Vind je dat er hier nog een vraag en antwoord bij moet, mail naar het mailadres dat je hier kan vinden
Handige informatiequote:IEView: handig om een pagina eens in de goede *kuch* oude *kuch* Internet Explorer te bekijken als deze niet zuiver werkt in Firefox.
Webdeveloper: een verplichte extensie voor alle web-ontwikkelaars.
Adblock: handig om reclamebanners en andere soorten van advertenties te stoppen. Wel niet op FOK! natuurlijk
BBCode: Voeg eenvoudig BBCode toe aan post door gewoon een klik te geven met de rechtermuisknop in een tekstvlak.
FOK! SML help tool: Een extensie gemaakt door user Jump, een bewerking van de BBCode extensie maar meer naar FOK! en DIG toe gericht.
Download Status bar: beheer al je downloads vanuit een extra werkbalk die onderaan firefox erbij komt, zeker aangeraden.
ReloadEvery: laad een pagina elke x-aantal seconden/minuten/uren herladen. Handig op MyAT.
SingleWindow: alle links worden in hetzelfde venster geopend.
Super Drag&Drop: versleep een link om deze te openen in een nieuwe tab. Versleep tekst om er via een zoekrobot naar te zoeken.
Handige linksquote:Deze info is beschikbaar gesteld via mozBrowser.nl
* De installatie
* Tabbed browsing
* Popups blokkeren en sneltoetsen
* Extensies
* Geschiedenis (bezochte sites)
* Downloads beheren
* Pagina-instelling en afdrukken
* Bookmarks (bladwijzers)
* Macromedia Flash-plugin installeren
quote:* Officiële site
* Firefox Roadmap
* MozillaZine Forum
* MozBrowser.nl
* Firefox help
* getfirefox.com (korte url naar de Firefox website)
* Tips & tricks
* Uitleg over about:config
* switch2firefox.com: overschakelen van Internet Explorer naar Firefox
* Themes
* Extensies
* Extensionsmirror.nl: verzameling van extensies
* Plugins
Vorige versies downloadenquote:* Windows: Installer of Zip
* Linux: GTK2 + XFT (no installer)
* MacOS X: Compressed Disk Image
* Nederlandstalige versie: http://thunderbirdnl.mozdev.org/
Wat is er nieuw in de laatste versie?quote:
Mini FAQquote:* Gezamelijke inbox
POP3 gebruikers kunnen akl hun POP3 accounts nu laten samenkomen in één gezaamelijke inbox onder de lokale mappen.
* Uitgebreide import functies
Het is nu nog makkelijker om e-mails, data, instellingen, lokale mappen en adresboeken te importeren in Thunderbird. Thunderbird ondersteund Outlook Express, Outlook, Eudora en de Mozilla 1.X suite.
* RSS integratie
Thunderbird bevat nnu een ingebouwde RSS-lezer welke je toelaat om je eenvoudig in te schrijven voor weblogs en nieuwssites dat een RSS aanbieden.
* Uitgebreide beveiliginsopties
Om je data nog meer te beveiliging heeft Thunderbird het automatisch openen van externe figuren geblokkeerd in berichten van onbekende mensen.
* Uitgebreide snelzoeken
Thunderbird maakt het nu nog makkelijker om je e-mails te beheren. 'Snelzoeken' ondersteund nu vele verschillende manieren van zoekcriterium om in de inhoud van e-mails te zoeken. Thunderbird gebruikt ook 'hughlight' methodes om de zoekterm snel terug te vinden in de inhoud van de e-mail.
* Andere nieuwe functies
- Ondersteuning om een 'master-paswoord' te gebruiken om e-mails account paswoorden te encrypteren.
- Linux Gnome gebruikers kunnen nu Thunderbird als hun standaard e-mailcliënt instellen (Tools > Options > general).
- Indien je netwerd proxy authenticatie gebruikt voor HTTP, Thunderbird vraagt nu voor authenticatie in plaats van dti stilletjes als een fout te behandelen.
- Een ganse resem bugfixes, te veel om op te noemen
Handige informatiequote:Deze FAQ bevat momenteel nog niks, als je iets interessant weet voor hier, laat het me weten
Handige linksquote:
----quote:
quote:Misschien herken je sommige stukjes tekst wel, dit kan komen omdat ik een niet nader te vernoemen forum als bron gebruikt heb. Sommige stukjes zijn daarvan gekopiërd, andere weer herschreven, en andere delen dan vertaald of zelf 'verzonnen'.
En voor een volgend deel?
Deze openingspost kan je ook terugvinden als een tekstbestand op het internet.
Wie maakte deze openingspost?
Deze uitgebreide post is gemaakt door Jump.
Toevoegingen
* Werewolf was zo vrij om me te informeren op enkele handige links. Deze zijn toegevoegd aan de openingspost. Ook werkt de FOK! extensie dankzij hem nu ook in de laatste versies van Firefox. Ook twee handige Firefox extensies toegevoegd.
hoe is dat op te lossen dan ?quote:Op donderdag 23 september 2004 22:19 schreef SHERMAN het volgende:
zou je dat stukje over het probleem met de profielen er ook inkunnen zetten? Werd net alweer gevraagd
Ik zoe het ff op, staat ergens in het vorige topicquote:Op donderdag 23 september 2004 22:28 schreef Jump het volgende:
[..]
hoe is dat op te lossen dan ?
ik had dit ook ns met thunderbitd, kreeg toen deze oplossing:quote:Op donderdag 9 september 2004 23:29 schreef superheist het volgende:
help! mijn firefox ging net even zeuren dat de 'default user' oid al in gebruik was.. en kwam ik niet in firefox.. dus ik snel even wat klikken zodat hij aan gaat, zijn opeens al m'n bookmarks/cookies etc. weg.. iemand enig idee hoe ik die settings terug kan krijgen? (ik heb versie 0.9.3)
quote:Op woensdag 18 augustus 2004 02:22 schreef Werewolf het volgende:
[..]
In een command shell "thunderbird /P" intikken (in de directory waar Thunderbird.exe staat). Dan moet je je oude profiel weer kunnen selecteren...
in dit geval kan je proberen ipv thunderbird, firefox te gebruikenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 10:38 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Dosbox?
Start - Uitvoeren (of Run bij Engelse versie) - "cmd" (of command bij oudere Windowsversies)
Dan door middel van de commando's "CD .." en "CD %DIRECTORYNAAM%" navigeren naar de Thunderbird directory. Daar Tunderbird opstarten met "Thunderbird /P"
En wij maar moeilijk doenquote:Op donderdag 23 september 2004 22:37 schreef QyRoZ het volgende:
Dat probleem met die profielen had ik net ook. Zat nog een firefox.exe proces in mn geheugen. die killen en nergens last meer van.
Probeer eerst die tweede evenquote:Op donderdag 23 september 2004 22:39 schreef cptmarco het volgende:ik durf het bijna niet te vragen...
de map "application data" is een verborgen map en als ik start-uitvoeren-cmd doe, zie ik de verborgen bestanden niet... Hoe maak ik die daar zichtbaar
Lijkt me vrij normaal, maar in welke foder staan ze dan nu? In Application data staat een folder van Firefox met een Cache subfolder.. staan alle files daarin? Ze hebben namelijk geen extensiequote:How do I export e-mail messages to another mail program or computer?
Thunderbird's mail files are in the standard plain text "mbox" format, which almost all mail programs can use or import. Many proprietary mail programs have a function to import from Eudora, which also uses the "mbox" format; this function should read your Mozilla mail files properly.
C:\Documents and Settings\*****\Application Data\Thunderbird\Profiles\default\****.slt\Mailquote:Op donderdag 23 september 2004 22:40 schreef D-Devil het volgende:
[..]
Lijkt me vrij normaal, maar in welke foder staan ze dan nu? In Application data staat een folder van Firefox met een Cache subfolder.. staan alle files daarin? Ze hebben namelijk geen extensie. En nee, dat komt niet doordat extensies verborgen zijn op mijn PC, dat is het eerste wat ik uitzet na een installatie van Windows.
Dat van IE zit ingebakken in MSN. Volgens mij is het nog niemand gelukt omdat er uit te slopenquote:Op donderdag 23 september 2004 22:42 schreef Realzm het volgende:
Is er een manier dat ik sommige sites die nu worden geopend met IE kan openen met Firefox? Het werkt al bij de meeste sites maar bv sites zoals wanneer ik hotmail open via MSN, dan opend ie die nog met IE.
quote:Op donderdag 23 september 2004 22:42 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
C:\Documents and Settings\*****\Application Data\Thunderbird\Profiles\default\****.slt\Mail
Heb je hier wat aan?quote:Op donderdag 23 september 2004 22:44 schreef cptmarco het volgende:
command shell optie lukte niet-> hij blijft roepen dat profiel al in gebruik is
firefox uit het geheugen killen heb ik ook al meerdere kerne gedaan zonder succes
quote:Op donderdag 23 september 2004 22:46 schreef D-Devil het volgende:
[..]. En ik maar in de mozilla folder kijken
.
.
1. Ik heb er geen problemen mee gehad. Heb hem gewoon zo geinstalleerd zonder wat te veranderen of weg te gooien. En hij werkt meteen, bookmarks enzo waren er nog. Als je hem de eerste keer opstart gaat ie naar updates zoeken voor je plug ins en themas. De themas leverde bij mij even een probleem op omdat ik nergens een leuke kon vindenquote:Op donderdag 23 september 2004 22:49 schreef DJ_Scuff het volgende:
2 vragen:
Iemand problemen met 1.0 PR? (ik heb nu 0.9.3, en eerste keer PR proberen ging niet helemaal goed....)
Hoe wordt Thunderbird ervaren tegenover Eudora? (ik heb al jaren eudora)
Edit: Verduidelijking
ook je oude FF dir gewist?quote:Op donderdag 23 september 2004 22:54 schreef cptmarco het volgende:
ik heb werkelijk geen idee wat i kgedaan heb allemaal
Zelfs als ik FF open met een vers aangemaakt profieltje dan doet FF niets meer. FF laadt maar ik kan niets aanklikken (ik kan geen enkele menu openen, ik kan niets in de adresbalk typen)....
Je kan hem er overheen installeen, leverde bij mij in elk geval geen problemen omquote:Op donderdag 23 september 2004 22:54 schreef Tain het volgende:
als je 1.0PR installeert wis dan eerst je oude firefox directory in je program files. Ik gebruik zelf nu Thunderbird voor ongeveer een paar maanden en het bevalt prima
Werkt inderdaad lekkerquote:Op donderdag 23 september 2004 22:56 schreef Cristan het volgende:
screenshot van een van de nieuwe functies in firefox 1.0 PR: live feeds!
Mooiquote:Op donderdag 23 september 2004 23:02 schreef cptmarco het volgende:FF doet het weer
oplossing was het bestandje "profiles" (met de configuratie instellingen) even aanpassen. Originele profiel moet op "default=1" staan... That's all
ja hoe werkt dat?quote:Op donderdag 23 september 2004 22:58 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Werkt inderdaad lekker
in ieder geval bedanktquote:Op donderdag 23 september 2004 23:03 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Mooi
Dan kan ik stoppen met zoeken
mag ik deze gebruiken voor in de nieuwe OP?quote:Op donderdag 23 september 2004 22:56 schreef Cristan het volgende:
Screenshot van een van de nieuwe functies in firefox 1.0 PR: live feeds!
Bookmarks > Manage Bookmarks > File > New live bookmark >quote:Op donderdag 23 september 2004 23:04 schreef keijz het volgende:
[..]
ja hoe werkt dat?![]()
ik had altijd de extention RSS viewer maar die heb ik nu toch niet meer nodig?
Bookmarks>>>manage bookmarks>>>file>>>new live bookmarkquote:Op donderdag 23 september 2004 23:04 schreef keijz het volgende:
[..]
ja hoe werkt dat?![]()
ik had altijd de extention RSS viewer maar die heb ik nu toch niet meer nodig?
Ik word traagquote:Op donderdag 23 september 2004 23:07 schreef Cristan het volgende:
[..]
Bookmarks > Manage Bookmarks > File > New live bookmark >
http://rss.fok.nl/feeds/nieuws
Andere feeds:
http://rss.fok.nl/feeds/reviews
http://rss.fok.nl/feeds/columns
http://www.tweakers.net/feeds/nieuws.xml
http://www.tweakers.net/feeds/meuktracker.xml
http://www.geenstijl.nl/rss/
http://www.volkomenkut.com/index.php?/weblog/rss_2.0_extra/
Je hebt dus geen RSS plugin meer nodig
Maakt toch niet uit?quote:Op donderdag 23 september 2004 23:07 schreef Jump het volgende:
[..]
mag ik deze gebruiken voor in de nieuwe OP?
want heb zelf de PR nog niet geinstalleerd. wil wachten op de 1.0 zelve
en als dit tempo blijft voortgaan staat deze straks al vol :p
Mhoa, een RSS plugin geeft de feeds toch wel even een stukje uitgebreider weer dan een simpele 'reader' in je bookmarks.quote:Op donderdag 23 september 2004 23:07 schreef Cristan het volgende:
Je hebt dus geen RSS plugin meer nodig
vraagje: wordt de weergave in je bookmarks eigenlijk automatisch geupdate?quote:Op donderdag 23 september 2004 23:07 schreef Cristan het volgende:
[..]
Bookmarks > Manage Bookmarks > File > New live bookmark >
http://rss.fok.nl/feeds/nieuws
Andere feeds:
http://rss.fok.nl/feeds/reviews
http://rss.fok.nl/feeds/columns
http://www.tweakers.net/feeds/nieuws.xml
http://www.tweakers.net/feeds/meuktracker.xml
http://www.geenstijl.nl/rss/
http://www.volkomenkut.com/index.php?/weblog/rss_2.0_extra/
Je hebt dus geen RSS plugin meer nodig
quote:Op vrijdag 24 september 2004 00:33 schreef Abbadon het volgende:
[..]
vraagje: wordt de weergave in je bookmarks eigenlijk automatisch geupdate?
quote:Op vrijdag 24 september 2004 00:33 schreef Abbadon het volgende:
[..]
vraagje: wordt de weergave in je bookmarks eigenlijk automatisch geupdate?
aah daar zattie...thanks!quote:Op donderdag 23 september 2004 23:07 schreef Cristan het volgende:
[..]
Bookmarks > Manage Bookmarks > File > New live bookmark >
http://rss.fok.nl/feeds/nieuws
Andere feeds:
http://rss.fok.nl/feeds/reviews
http://rss.fok.nl/feeds/columns
http://www.tweakers.net/feeds/nieuws.xml
http://www.tweakers.net/feeds/meuktracker.xml
http://www.geenstijl.nl/rss/
http://www.volkomenkut.com/index.php?/weblog/rss_2.0_extra/
Je hebt dus geen RSS plugin meer nodig
dat leek mij ook, maar ik merkte er zo weinig van...vandaarquote:Op vrijdag 24 september 2004 06:48 schreef Tain het volgende:
[..]anders zou dat live bookmarks ook weinig zin hebben
quote:Op vrijdag 24 september 2004 06:57 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
"Refresh Live Bookmark" als je rechtermuis op de bookmark doet...quote:Op vrijdag 24 september 2004 13:02 schreef Abbadon het volgende:
[..]niet dus...
Dat hoef ik niet eens te doen volgens mijquote:Op vrijdag 24 september 2004 14:29 schreef Werewolf het volgende:
[..]
"Refresh Live Bookmark" als je rechtermuis op de bookmark doet...![]()
die optie staat er bij mij ook in, maar hij update wel automatisch hier, staat gewoon nieuws in wat net is gesubmitquote:Op vrijdag 24 september 2004 14:29 schreef Werewolf het volgende:
[..]
"Refresh Live Bookmark" als je rechtermuis op de bookmark doet...![]()
ja duhquote:Op vrijdag 24 september 2004 14:29 schreef Werewolf het volgende:
[..]
"Refresh Live Bookmark" als je rechtermuis op de bookmark doet...![]()
20040913...vorige week erop gegooid...zal eens kijken naar een update danquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:14 schreef Tain het volgende:
welke build heb je?
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.3) Gecko/20040922 Firefox/0.10
deze doet het ieder geval
Manage Bookmarks -> File -> Importquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:19 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Is er een mogelijkheid om je favorieten van IE over te zetten in Firefox? Want ik kan geen map vinden waar ik die kwijt moet bij FF...
ftp://ftp.mozilla.org/pub(...)0.9/FirefoxSetup.exequote:Op vrijdag 24 september 2004 15:21 schreef Abbadon het volgende:
[..]
20040913...vorige week erop gegooid...zal eens kijken naar een update dan
thanxquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:24 schreef Tain het volgende:
[..]
ftp://ftp.mozilla.org/pub(...)0.9/FirefoxSetup.exe
Vet irriquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Manage Bookmarks -> File -> Import
dan krijg je een keuze lijstje met MSIE bovenaan
je kan ze ook exporteren in IE en dan importeren vanuit bestand naar firefoxquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:38 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Vet irriik krijg ze niet op volgorde, dat eerst de mappen komen en dan de losse url's.
Hij is mooi hoorquote:Op vrijdag 24 september 2004 15:14 schreef Jump het volgende:
Zijn er mensen die nog meer toevoegingen willen in de OP, laat eventjes weten. ben momenteel bezig met deze aan te passen
hmm, blijkbaar niet ontvangen, of nog niet.quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:35 schreef Werewolf het volgende:
Jump.... You've got mail!
En nu?quote:Op vrijdag 24 september 2004 16:43 schreef Jump het volgende:
[..]
hmm, blijkbaar niet ontvangen, of nog niet.
kan je anders even sturen naar: thomasvlerick (apenstaart) telenet.be ?
je kan de TBE installeren (tabbed browsing extensie ofzo), ofwel de links met het muiswieltje indrukken. opent ie op de achtergrond in een nieuwe tabquote:Op vrijdag 24 september 2004 17:34 schreef Boy_Snakeye het volgende:
is het ook mogelijk dat bij elke link die je aanklikt hij een nieuw tabblad opent ipv een nieuwe venster? Nu moet ik elke keer die rechtermuisknop gebruiken./...
yupzquote:Op vrijdag 24 september 2004 17:25 schreef Werewolf het volgende:
[..]
En nu?
Single Window, Super drag & Go en "Select new tabs opened from links" in je browsing preferences aanzetten.quote:Op vrijdag 24 september 2004 17:34 schreef Boy_Snakeye het volgende:
is het ook mogelijk dat bij elke link die je aanklikt hij een nieuw tabblad opent ipv een nieuwe venster? Nu moet ik elke keer die rechtermuisknop gebruiken./...
Dus als ik het goed begrijp hoef je de Firfox-directory helemaal niet weg te gooien. Klopt dat?quote:* 237727 - When installing on top of an existing Firefox installation, the installer now deletes old files program files without nuking the entire directory from orbit.
heb deze ook toegevoegd i de OP. ze lijken er me zéér tof uitquote:Op vrijdag 24 september 2004 17:42 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Single Window, Super drag & Go en "Select new tabs opened from links" in je browsing preferences aanzetten.
flash werd bij mij gewoon geinstalleerd door die plugin managerquote:Op vrijdag 24 september 2004 21:37 schreef SHERMAN het volgende:
Heb je Flash geinstalleerd?
Die moest ik laatst nog installerenquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:08 schreef Tain het volgende:
[..]
flash werd bij mij gewoon geinstalleerd door die plugin manager
Ik heb al gemeld dat ik hem geslaagd invdquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:15 schreef Jump het volgende:
Zou beter toch eens die 1.0PR installeren
morgen eens doen
de OP is zo goed als af btw
Wellicht is het volgende keer handig dat je ook een URL geeft. Dat scheelt ons zoeken....quote:Op vrijdag 24 september 2004 21:23 schreef kippiej het volgende:
Alleen nu mis ik een paar plugins. waar kan ik die downloaden? Ff screenie voor de duidelijkheid.
thxquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:39 schreef Werewolf het volgende:
@Jump
Misschien ook wel een goede voor in de OP....klasses werk trouwens![]()
...en Close Tab on Double Click is ook onmisbaar geworden voor mij...
Sorry voor het werk
Standaard niet, dan moet je een extra progje downloaden die de mail voor je binnen haald.quote:Op vrijdag 24 september 2004 22:52 schreef Vince-E het volgende:
Ik las hier ergens dat je niet je hotmail kan lezen via Thunderbird?? klopt dit?
kloptquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:52 schreef Vince-E het volgende:
Ik las hier ergens dat je niet je hotmail kan lezen via Thunderbird?? klopt dit?
k, de maximale editduur is verstreken. als ik Slar of QG eens op msn zie eens vragen om aan te passenquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:50 schreef Jump het volgende:
[..]
thx
het werk is niks hoor
ik ga dat morgen eens bijwerken, zit nu op andere pc en men heb hier men txt's met OP's niet staan.
Tnxquote:Op vrijdag 24 september 2004 22:39 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Wellicht is het volgende keer handig dat je ook een URL geeft. Dat scheelt ons zoeken....
[afbeelding]
Gewoon even Java installeren:
http://java.sun.com/update/1.4.2/j2re-1_4_2_04-windows-i586.xpi
@Jump
Misschien ook wel een goede voor in de OP....klasses werk trouwens![]()
...en Close Tab on Double Click is ook onmisbaar geworden voor mij...
Sorry voor het werk
ctrl + linkklikkenquote:Op maandag 27 september 2004 19:10 schreef Klobbert het volgende:
is er een manier in firefox om als je op een link klikt, dat ie die dan automatisch in een nieuwe tab opent?
Gewoon met de linkermuis knop op een link klikken en hij opend hem in een nieuw vensterquote:Op dinsdag 28 september 2004 08:33 schreef Computerleek het volgende:
Is het mogelijk om tabbed browsing geheel uit te schakelen?
Account settings die je onder options vindt (of rightclick op de desbetreffende newsserver en dan properties). Dan pak je daar "server settings" en zet je een vinkje voor "always request...".quote:Op zondag 26 september 2004 00:50 schreef Thorical het volgende:
Thunderbird vraagje,
Ik kom er maar niet achter hoe en waar ik voor een news acc een gebruikersnaam en password kan invoeren.
Chello news draait wel maar hoe ik news.nu kan gaan gebruiken op Thunderbird? Het lukt me niet.
Is al gedaan... http://fok.internix.be/extension/quote:Op donderdag 30 september 2004 10:48 schreef Tha_T het volgende:
Zeg Jump, ga je de Fok!-tool nog optimaliseren voor 1.0 ?
quote:Op donderdag 30 september 2004 11:45 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Is al gedaan... http://fok.internix.be/extension/
deze zou normaal al moeten werken dankzij werewolf.quote:Op donderdag 30 september 2004 10:48 schreef Tha_T het volgende:
Zeg Jump, ga je de Fok!-tool nog optimaliseren voor 1.0 ?
Je bent geweldigquote:Op donderdag 30 september 2004 16:59 schreef Jump het volgende:
[..]
deze zou normaal al moeten werken dankzij werewolf.
binnenkort wat meer tijd en dan ga ik deze eens verder updaten
Misschien omslachtig maarrr misschien via scripts die je laadt bij het inloggen (in startup zetten dus in je startmenu). Met het script laadt je dan firefox/thunderbird of ie/oe als default browser/mailer. Bij user a heb je een script voor ff/tb en voor user b eentje voor ie/oe.quote:Op zaterdag 2 oktober 2004 16:55 schreef Sappa het volgende:
ok volgend probleem is er:
we hebben hier in huis één comp. met windows xp waar twee gebruikers opstaan. Nu wilt de ene gebruiker firefox en thunderbird gebruiken, en de andere juist ie en outlook express.
Hoe is het zo in te stellen dat ze per profiel de standaardbrowser zijn. Want nu stellen de browsers zichzelf telkens gelijk voor de hele comp. als standaard in.
quote:Veiligheidsupdate voor Firefox
Compleet nieuwe download overbodig vanaf 1.0PR
De Mozilla stichting heeft een waarschuwing doen uitgaan over een lek in hun populaire Firefox browser. Kwaadwillenden kunnen onder bepaalde omstandigheden de downloaddirectory van de browser wissen.
Gebruikers van de meest recente versie van de Firefox-browser kregen afgelopen weekend de melding dat er een update beschikbaar is. Deze kan eenvoudig worden geïnstalleerd, zonder dat er een totaal nieuwe versie van Firefox moet worden opgehaald. Nadat de pleister is aangebracht en de browser opnieuw is opgestart, is het versienummer 0.10.1.
Mensen die met oudere versies van Firefox werken moeten wel een compleet nieuwe versie ophalen.
Veel technische details over het lek laat Mozilla niet los, maar de stichting benadrukt dat interactie van de gebruiker vereist is, wil het lek geëxploiteerd kunnen worden. De gebruiker moet een speciaal bewerkt bestand downloaden.
Wie de melding (nog) niet kreeg, kan in versie 1.0PR ook handmatig de update binnenhalen: ga daarvoor via TOOLS > OPTIONS > ADVANCED naar de "CHECK NOW" knop onder het kopje "SOFTWARE UPDATES". Een herstart van de browser is zoals gezegd noodzakelijk.
Om criticasters de mond te snoeren dat de browser dus blijkbaar net zo onveilig is als Internet Explorer, heeft Mozilla wat cijfers in het persbericht gezet. Secunia, een onafhankelijk opererende veiligheidsorganisatie, heeft Firefox nu nog één openstaand veiligheidsprobleem, terwijl er tussen 2003 en 2004 in totaal dertien lekken zijn gemeld.
Van die - veelal verholpen meldingen - waren er geen "extreem kritiek" en 15 procent was "hoogst kritiek". Over dezelfde periode werden 44 lekken gemeld in Internet Explorer 6.0. Daarvan staan er nog 16 open, waarbij Secunia 14 procent als "extreem kritiek" bestempeld. 34 procent is "hoogst kritiek", aldus Secunia.
Die patch heb ik al een tijdje, dus volgens mij gaat het om redelijk oud nieuwquote:Op maandag 4 oktober 2004 14:37 schreef Werewolf het volgende:
Lars Pasveer
04 oktober 2004
Bron: ZDNet
[..]
wat is dat precies ?quote:Op maandag 4 oktober 2004 17:11 schreef --Christiaan-- het volgende:
Ik heb het nu ook, maar een paar vraagjes.
Wat is het verschil tussen Mozilla en FireFox... en ik heb die FOK SML maar waar kan ik die knop/menu vinden om het te gebruiken? en ik wil graag dat links in een nieuwe tab worden geopend en als ik een link intyp ook in een nieuwe tab, dus altijd alles is een venster, hoe kan dat?
Is een tooltje van Jump. Die kan veel codes van FOK! invoegen. Samen met FF werkt het perfectquote:Op maandag 4 oktober 2004 22:07 schreef Sappa het volgende:
[..]
wat is dat precies ?
tools-opties-advanced-multimediaquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 02:04 schreef Hellrazor het volgende:
hoe kan ik ervoor zorgen dat hij bv op fok de plaatjes niet resized ?
Hij heeft het over FOK.quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 06:40 schreef Jordy-B het volgende:
tools-opties-advanced-multimedia
of about:config en filteren op "image"
En waar dacht jij dat de lettertjes "bv" voor stonden?quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 07:27 schreef nietzman het volgende:
[..]
Hij heeft het over FOK.
Dat gaat niet werken dus, aangezien de plaatjes hier zonodig met een javascriptje verkleint moeten worden.
Not quite. Mozilla is de algemene naam. Je hebt de suite (wat dus alles in 1 is), je hebt echter ook een aantal losse applicaties die versimpeld zijn (complete digibeten zouden er mee moeten kunnen werken).quote:Op maandag 4 oktober 2004 18:33 schreef Werewolf het volgende:
1- Mozilla is mail, chat, browser en Firefox is puur alleen browser.
deze kan wel uitgeschakeld wordenquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 07:55 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
En waar dacht jij dat de lettertjes "bv" voor stonden?
Dat de automatische resize op Fok! niet kan worden uitgeschakeld, wist ik ook wel al... 'k heb Breuls-poepie als een keer aan z'n mouwtje getrokken om dat ding optioneel te maken, maar ja... drukdrukdruk.
quote:Firefox wordt steeds populairder als alternatief voor Internet Explorer. De FireFTP-uitbreiding integreert een FTP-client in de browser die slechts een omvang van 50 KB heeft.
FireFTP 0.82 Alpha werkt op ons testsysteem naar behoren; we kunnen zonder problemen inloggen op verschillende FTP-servers en het versturen van bestanden is ook geen probleem. Omdat het programma nog erg jong is, zitten er echter nog wel een paar haken en ogen aan.
Zo verkeert FireFTP nog in de alfaontwikkelingsfase en kunnen er dus nog aardig wat bugs opduiken. Zo kan het programma nog niet op eigen houtje ontdekken of een bestand binair of ASCII is, waardoor alle bestanden als een binair type gedownload of geüpload worden. Dat hoeft geen probleem te zijn, maar het is wel iets om in het achterhoofd te houden, zeker als u van plan bent om tekstbestanden te versturen of te downloaden. In versie 1.0 zal dit probleem verholpen zijn.
FireFTP is getest op Windows XP, maar zou in principe ook moeten werken op Linux en Mac OS X. Deze Firefox-extensie is gratis, maar omdat de ontwikkeling nog in een alfafase verkeert, is een waarschuwing op zijn plaats.
rechtermuisknop - save link as toch?quote:Op zondag 10 oktober 2004 21:36 schreef julekes het volgende:
Is er een mogelijkheid om te "save target as"-en in Firefox? Kan hem niet vinden in elk geval.....
Thanks, ik moet echt eens leren m beter te kijken....quote:Op zondag 10 oktober 2004 22:11 schreef keijz het volgende:
[..]
rechtermuisknop - save link as toch?
Daar staat ie dan niet bij, en kan daar ook niets toevoegen...quote:Op woensdag 13 oktober 2004 16:25 schreef Werewolf het volgende:
Bij: "Tools - Options - Downloads - Filetypes" kan je aangeven welk programma files met een bepaalde extensie (.bt?) moet openen.
Met torrent trackers heb je een knop, download this torrent, en als je hier op klikt dan doet firefox gewoon helemaal nietsquote:Op donderdag 14 oktober 2004 14:46 schreef Werewolf het volgende:
Als je een 'onbekende' extensie wilt openen met FF, dan zal ie vragen met welk programma hij deze moet openen. Je kunt dan aangeven welk programma dit moet doen en eventueel aanvinken of je dit als standaardprogramma wilt instellen.
Als je dit eenmaal hebt gedaan moet ie terugkomen in je Filetypes lijst die ik je eerder heb laten zien.
ok, ok, schrijffoutje, die had ik dus al aanstaan. maar als ik het goed begrijp hoort ie dat dan niet te doen?quote:Op donderdag 14 oktober 2004 17:12 schreef Tha_T het volgende:
@ ralfie
Tools >> Options >> Downloads >> En dan Save Files in this folder AANzetten (en een map toewijzen uiteraard)
Je krijgt sowieso een dialoogje of je hem ook echt wil downloaden ja. En voor zover ik weet is dat ook niet te veranderen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 17:21 schreef ralfie het volgende:
[..]
ok, ok, schrijffoutje, die had ik dus al aanstaan. maar als ik het goed begrijp hoort ie dat dan niet te doen?
http://update.mozilla.org/?application=firefoxquote:Op zaterdag 16 oktober 2004 02:55 schreef speknek het volgende:
Ik wil een theme editen, maar ik snap er geen kont van en de tutorials lijken ook niet meer te kloppen sinds 1.0...
Ik kan de jar file wel openen, css aanpassen.. Maar dan? Moet ik hem weer opnieuw compressen? Of kan ik ergens editten dat ie verwijst naar het uitgepakte bestand? En waar de neuk staat dat bestand?
Heb je de vraag uberhaupt gelezen?quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 09:08 schreef Trancemaster het volgende:
http://update.mozilla.org/?application=firefox
Hier gaat alles auto iig
Hier nergens last van.quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 21:08 schreef Alter_Ego het volgende:
ik krijg steeds de melding Alert: The Document Contains no Data.
Wat kan ik daaraan doen? Hier op fok heb ik et niet, maar wel op www.metaltabs.com...
Ik heb nooit een tutorial hierover gezien maar het is heel simpel eigenlijk....quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 02:55 schreef speknek het volgende:
Ik wil een theme editen, maar ik snap er geen kont van en de tutorials lijken ook niet meer te kloppen sinds 1.0...
Ik kan de jar file wel openen, css aanpassen.. Maar dan? Moet ik hem weer opnieuw compressen? Of kan ik ergens editten dat ie verwijst naar het uitgepakte bestand? En waar de neuk staat dat bestand?
Maandag dus.quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 21:49 schreef Murray het volgende:
http://www.mozilla.org/projects/firefox/
Next Major Release:
1.0 RC1 (ETA: 10/18/2004)
Heb je iig uberhaupt gelezen?quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 10:34 schreef nietzman het volgende:
[..]
Heb je de vraag uberhaupt gelezen?
Ja zo doe ik het nu idd ookquote:Op zaterdag 16 oktober 2004 21:46 schreef Murray het volgende:
Ik open gewoon de .jar file met winrar, sleep het bestand wat ik wil editten naar m'n desktop, edit het, sla het op en sleep het weer terug naar winrar... (Bijwerkmodus: Bestanden toevoegen en vervangen)
http://weblogs.mozillazine.org/ben/quote:Op maandag 18 oktober 2004 13:22 schreef Baris het volgende:
Vandaag wordt er een Release Candidate verwacht. Alleen moet je voor deze versie alle themes en extensies deleten? lijkt me niet. Want het is steeds versie 1.0.
quote:Extension Version Rev
I have just rev'ed the app extensions version to 1.0. This means that all Preview Release extensions will break.
Nou, dan maar weer alle themes en extensions verwijderen. Beter wordt die extension en theme update probleem effe snel opgelost.quote:Op maandag 18 oktober 2004 13:26 schreef Murray het volgende:
[..]
http://weblogs.mozillazine.org/ben/
[..]
Het zal dus wel weer een tijdje duren voordat alle extensions beschikbaar zijn.
OK, is dat ook duidelijk. Trouwens je kunt hem gewoon binnenhalen via de update functie van FireFox he i.p.v helemaal opnieuw installeren?quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:15 schreef Jump het volgende:
tweakzone verwijst naar deze map http://ftp.mozilla.org/pu(...)/nightly/latest-0.9/
daarin staan enkele files die gisteren gepubliceerd zijn, maar dat zijn gewoon nightly's. nog ff wachten tot ie officieel uit is
Vanavond of morgenochtend dusquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:22 schreef Murray het volgende:
Hij is pas uit als 'ie hier staat:
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/
En aan de westkust van de VS is het nog geeneens 8 uur 's ochtends, dus dat kan nog wel ff duren.
kijk naar de datumquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:37 schreef Baris het volgende:
http://ftp.mozilla.org/pu(...)0Setup%201.0PRrc.exe
Is dat niet de RC?
Ja, weet ik. Zie mijn post boven.quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:39 schreef Jump het volgende:
[..]
kijk naar de datum
is de RC van de PR versie
heb je er achteraf maar bijgeplaatstquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:42 schreef Baris het volgende:
[..]
Ja, weet ik. Zie mijn post boven.
Idd, de datum zag ik later pas.quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:44 schreef Jump het volgende:
[..]
heb je er achteraf maar bijgeplaatst
Staat FF als standaard browser ingesteld?quote:Op maandag 18 oktober 2004 11:02 schreef Leonoor het volgende:
Vraagje...
Sinds ik 1.0 heb geinstalleerd opent hij links uit mn winbar/e-mail niet meer, niet in een tab, niet in een nieuw window, niet eens in IE... wat gaat er mis?!
Het gebruik van IE zit hard in MSN gecode. Daar kom je niet omheen.quote:Op maandag 18 oktober 2004 22:19 schreef H4ze het volgende:
Vraagje:
Als ik via msn m'n email wil checken (dus ik klik op ."x-aantal nieuwe emails"), dan wordt hotmail geopend in IE...terwijl ik ook gewoon wil dat dit in FireFox wordt geopened. FireFox is natuurlijk al ingesteld als m'n default browser. Heb zelf al naar een oplossing gezocht, en op Fok zelf gezocht...kon er geen vinden. Misschien dat ik iets uberlomps doe/iets over het hoofd zie....maar goed
Daar is op mozilla en mozillazine.org wel veel over te vinden.quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:51 schreef Baris het volgende:
Maar in welke stad wordt Firefox ontwikkelt?. Dus waar is het hoofd ontwikkel team?
Daar was ik dus al bang voorquote:Op maandag 18 oktober 2004 22:46 schreef nietzman het volgende:
[..]
Het gebruik van IE zit hard in MSN gecode. Daar kom je niet omheen.
wees blij!quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 00:04 schreef SuperRembo het volgende:
Firefox crashed op sommige pagina's van hema.nl
Flash plugin met de hand installeren?quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 00:07 schreef sioux_ het volgende:
ik kan met FireFox 1.0PR geen Flash bekijken. normaal krijg je dan meteen een linkje naar de flash plugin maar nu dus niet. iemand enig idee?
kon hem niet vinden :Squote:Op dinsdag 19 oktober 2004 00:24 schreef nietzman het volgende:
[..]
Flash plugin met de hand installeren?
flash.com + 2x klikkenquote:Op dinsdag 19 oktober 2004 00:44 schreef sioux_ het volgende:
[..]
kon hem niet vinden :S
Nee, idd volgens mij duurt de release nog wel een tijdje.quote:Op maandag 18 oktober 2004 23:43 schreef Baris het volgende:
Hij is er nog steeds niet.
Dan download je die nieuwe versie toch gewoon pas als de extensions voor de nieuwe versie beschikbaar zijn?quote:Op maandag 18 oktober 2004 13:26 schreef Murray het volgende:
[..]
Het zal dus wel weer een tijdje duren voordat alle extensions beschikbaar zijn.
Soms kun je het probleem oplossen met dit tooltje.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 00:04 schreef SuperRembo het volgende:
Firefox crashed op sommige pagina's van hema.nl
ik heb mijn mail wel kunnen importeren. volgens mij vraagt hij daar bij het installeren standaard om: "wilt u Outlook Express mail importeren?"quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 09:56 schreef Jimmy het volgende:
Ik ben overgestapt op Firefox, en ik wil ook Thunderbird wel proberen. 1 probleempjes, ik gebruik geen Outlook Express dus hij lijkt mijn oude mail niet te kunnen importeren.
Ik kan in het mail porgramma wat ik nu gebruik de mailtjes opslaan als .msg of .eml bestanden, iemand een idee hoe ik die in thunderbird kan krijgen?
Het zou eventueel met die .eml bestanden via outlook kunnen gaan, maar da's wel een ietsje pietsje omslachtig.
Deze vraag komt wel vaak langs...quote:Op maandag 18 oktober 2004 22:19 schreef H4ze het volgende:
Vraagje:
Als ik via msn m'n email wil checken (dus ik klik op ."x-aantal nieuwe emails"), dan wordt hotmail geopend in IE...terwijl ik ook gewoon wil dat dit in FireFox wordt geopened. FireFox is natuurlijk al ingesteld als m'n default browser. Heb zelf al naar een oplossing gezocht, en op Fok zelf gezocht...kon er geen vinden. Misschien dat ik iets uberlomps doe/iets over het hoofd zie....maar goed
Hij heeft geen Outlook (Express)!quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 10:54 schreef sioux_ het volgende:
[..]
ik heb mijn mail wel kunnen importeren. volgens mij vraagt hij daar bij het installeren standaard om: "wilt u Outlook Express mail importeren?"
quote:Op maandag 18 oktober 2004 17:51 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Staat FF als standaard browser ingesteld?
The Bat, die kan dus op 3 manieren exporteren, .eml, .msg en als unix folder. Maar Thunderbird lijkt alledrie die formaten niet te herkennen.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 11:00 schreef Werewolf het volgende:
Hij heeft geen Outlook (Express)!
Wellicht is het even slim om te melden welk programma hij wel gebruikt...
Dan heb je zel al een 'workaround' gevonden dus...quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 12:33 schreef Jimmy het volgende:
[..]
Outlook Express heb ik wel op mijn pc staan, en die herkent die .eml bestanden geloof ik wel.
Ja, alleen is het met iets van 6 emailaccounts (waarvan 3 van de UvA, lang leve de bureaucratie) en flink wat folders echt een pokkewerk om alles over te zetten.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 13:07 schreef Werewolf het volgende:
Dan heb je zel al een 'workaround' gevonden dus...
D'r zit alleen als het goed is een 0-byte voor de A's. Kennelijk raakt de parser daar behoorlijk van in de war.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:26 schreef nietzman het volgende:
Het enige wat ik in de source zie staan is <HTML><INPUTAAAAAAAAAA>.
Inderdaad, FF crached, vaag zeg, ik had toch zeker wel verwacht dat ze dit wel goed zouden hebben geschreven.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:18 schreef LintuxCx het volgende:
Let op, bovenstaande links zullen zo goed als zeker je Gecko-based browser doen crashen!
Dus de beveiling tegen malifide headers nekt dus de browser, das eigelijk best wel knullig.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:30 schreef LintuxCx het volgende:
D'r zit alleen als het goed is een 0-byte voor de A's. Kennelijk raakt de parser daar behoorlijk van in de war.
Beveiliging? Mis ik wat?quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:36 schreef markvleth het volgende:
Dus de beveiling tegen malifide headers nekt dus de browser, das eigelijk best wel knullig.
nee ik zie bij IE dat het het bij http://patrick.fm de windows media player is die niet wordt weergeven dus die plugin moet ik hebben welke is dat dan die ik moet hebben?quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 20:07 schreef Jump het volgende:
kan het zijn met die java ticker vanboven. dat de JVM standaard werkt, maar niet specifiek ook voor firefox geinstalleerd is ?
Daartegen crasht IE al op doodgewone CSS, dus die hebben weinig in te brengenquote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:18 schreef LintuxCx het volgende:
IE is de enige die niet (tot amper?) crashte op brakke HTML.
nee hoor dat bewijst dat ze even brak/goed zijn. Alles daarom omheen is puur voorkeurquote:Op dinsdag 19 oktober 2004 20:21 schreef Leshy het volgende:
Daartegen crasht IE al op doodgewone CSS, dus die hebben weinig in te brengen
http://www.mozilla.org/projects/firefox/roadmap.htmlquote:Op dinsdag 19 oktober 2004 21:12 schreef f1sven het volgende:
Trouwens heb gelezen dat de echte 1.0 versie over 3 weken gaat uitkomen op 9 november.
quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 11:56 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Niet dus...
Maar nu ik dat heb gedaan, in combi met single window en tabbed browsing prefs extension doet ie het weer als vanouds!![]()
http://update.mozilla.org(...)ory=Mouse%20Gesturesquote:Op dinsdag 19 oktober 2004 22:11 schreef Tha_T het volgende:
Overigens vind ik het wel jammer dat FireFox niet op mijn muis reageert qua terug en vooruit in pagina's.
Het zit in de nightlys en het werkt perfect.quote:Op woensdag 20 oktober 2004 18:27 schreef Murray het volgende:
What's new in 1.0
New options for controlling where to open links in web pages and other applications:
[afbeelding]
Eindelijk een single window mode?
Jammer dat er nog geen Nederlandse is...quote:If you've been waiting for "official" Firefox localizations and language pack XPIs to become avialable, it's happening!.
It would be really nice if we could ship some of these builds with the Firefox 1.0 Release Candidate but we need some testing of these new automated builds. Grab a build and let me know if it works.
Java?quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 13:55 schreef julekes het volgende:
Hoe kan het dat stream van bijvoorbeeld webcams het bij mij met firefox vaak niet doen , maar met IE wel? Mis ik een extension of plugin?
Hier nergens last van.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 19:56 schreef Max-Westerman het volgende:
Ik word een beetje ziek van Firefox..
Het is net als of die hoere browser 1x de maand of zo me bookmarks wegflikkert
paar dagen geleden ook weer
ben maar weer terug gegaan naar IE
http://www.tweakers.net/nieuws/34765quote:De veiligheidswebsite Secunia meldt dat er twee nieuwe veiligheidslekken ontdekt zijn in verschillende internetbrowsers. In de browsers Konqueror, Mozilla en Firefox, Opera, Netscape, Avant, Maxthon en Safari kunnen websites in een inactieve tab namelijk dialoogvenster openen, zodat het lijkt alsof dit venster van de pagina in de actieve tab komt. In Mozilla en Firefox, Netscape Avant en Maxthon kunnen bovendien ook invulvelden van websites in een inactieve tab de focus krijgen, zodat een gebruiker niet doorheeft dat hij gevoelige gegevens invult op een onbetrouwbare website. Om deze lekken succesvol te kunnen misbruiken, moet de gebruiker in beide gevallen op een onbetrouwbare website een link aanklikken naar de bonafide website en deze in een nieuwe tab openen.
Eigenlijk zou hij afgelopen maandag komen.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:07 schreef f1sven het volgende:
Trouwens de RC1 versie komt als het goed is volgende week uit, dat staat op deze site: http://weblogs.mozillazine.org/asa/archives/006748.html Topnieuws!
Afgelopen dinsdag bedoel je zeker, want dan zou RC1 uitkomen.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:28 schreef Baris het volgende:
[..]
Eigenlijk zou hij afgelopen maandag komen.![]()
Ik heb opzich nu al RC1. Kijk maar naar de screenshot die ik boven heb gepost. Alleen het is zeer waarschijnlijk een nighty build, maar hij is momenteel zeer stabiel. Stabieler dan 1.0PR.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:35 schreef f1sven het volgende:
[..]
Afgelopen dinsdag bedoel je zeker, want dan zou RC1 uitkomen.
Maar de ontwikkelaars brengen het pas uit als het voor de volle 100% werkt, misschien zaten er nog wat bugs in de RC1 versie en zijn die er nu uitgewerkt.![]()
Is een nighty build idd ja wat jij hebt want de ''echte'' RC1 komt pas volgende week uit.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:40 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik heb opzich nu al RC1. Kijk maar naar de screenshot die ik boven heb gepost. Alleen het is zeer waarschijnlijk een nighty build, maar hij is momenteel zeer stabiel. Stabieler dan 1.0PR.
Maar probeer de nighty build uit zou ik zeggen. Hij is ietsje sneller dan de PR versie en hij is ook stabieler. Je hoeft je extensions enz niet te unstallen.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 17:44 schreef f1sven het volgende:
[..]
Is een nighty build idd ja wat jij hebt want de ''echte'' RC1 komt pas volgende week uit.
MIsschien Firefox/mozilla herinstallen?quote:Op zondag 24 oktober 2004 00:40 schreef The_Hives het volgende:
Ook even een vraagje of Firefox
Ik heb zojuist Service Pack 2 van microsoft geïnstalleerd ().
Maar wanneer ik nu op het Mozilla icoontje click om de browser te starten, gebeurt er niets. De browser start niet op. Ook niet wanneer ik het via -->start--> programma's --> enzovoort doe.
IE start hij zonder problemen op.
Hebben jullie enig idee hoe ik er voor kan zorgen dat ik weer Mozilla kan gebruiken?
Lijkt me sterk, ik heb gewoon sun java geinstalleerd, en dan zou hij het in IE toch ook niet moeten doen? Of moet ik daar een aparte plugimn voor hebben bij firefox?quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 16:34 schreef Murray het volgende:
[..]
Java?
Ja, hij doet helemaal geen kunstjes en ik zie ook geen leuke geanimeerde hondjes.quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:33 schreef sleepflower het volgende:
Heb Firefox toch maar even geinstalleerd, wilde toch wel even weten waar die hype nou over ging.
Vind er tot nu toe weinig aan.
Ik ben misleid!quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:42 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Ja, hij doet helemaal geen kunstjes en ik zie ook geen leuke geanimeerde hondjes.
Waar kan ik dit vinden?quote:Op woensdag 20 oktober 2004 18:27 schreef Murray het volgende:
What's new in 1.0
New options for controlling where to open links in web pages and other applications:
[afbeelding]
Eindelijk een single window mode?
sioux_ vroeg me trouwens om deze vraag te stellen, hij durfde het zelf niet.quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:49 schreef sleepflower het volgende:
[..]
Waar kan ik dit vinden?
oh ja wtf kutwijf! omfg.quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:55 schreef sleepflower het volgende:
[..]
sioux_ vroeg me trouwens om deze vraag te stellen, hij durfde het zelf niet.
Zit nog niet in de PR versie geloof ik. In de RC wel.quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:49 schreef sleepflower het volgende:
[..]
Waar kan ik dit vinden?
Gezellig hier.quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:56 schreef sioux_ het volgende:
[..]
oh ja wtf kutwijf! omfg.
Dat is dus echt een gare site.quote:
Ik wil hem slaanquote:Op zondag 24 oktober 2004 23:31 schreef Baris het volgende:
[..]
Dat is dus echt een gare site.![]()
Een hele slechte webmaster. Een goede webmaster maakt zijn site compitable met andere browsers.
Maar ja...wat doe je er aanquote:Op zondag 24 oktober 2004 23:37 schreef Baris het volgende:
[..]
Ik ook.![]()
![]()
Het is sowieso een gigantische prutser. Z'n scripts zeggen dat mijn browser geen frames, Java en JavaScript ondersteunt. Heb al die ongein toch echt aan staan. En die resolutie check is al helemaal triest, want daar komt wel een vinkje achter te staan als ik mijn Camino naar 100x100 resize.quote:Op maandag 25 oktober 2004 06:42 schreef QyRoZ het volgende:
Pure onwil van de webmaster. Ik zie niets IE-only aan die site.
het vreemde is, vanuit een link opent hij wel als default browser.quote:Op zondag 24 oktober 2004 11:54 schreef Baris het volgende:
[..]
MIsschien Firefox/mozilla herinstallen?
Probeer dequote:Op zondag 24 oktober 2004 19:33 schreef sleepflower het volgende:
Heb Firefox toch maar even geinstalleerd, wilde toch wel even weten waar die hype nou over ging.
Vind er tot nu toe weinig aan.
En de tabbed browsing.quote:Op maandag 25 oktober 2004 16:40 schreef Elroyb het volgende:
[..]
Probeer delive bookmarks
eens uit.
Gewoon even zoeken:quote:Op donderdag 21 oktober 2004 18:39 schreef Werewolf het volgende:
In versie PR 1.0 kan je tegenwoordig animated gifs stoppen door op de escape knop te drukken (god zij dank).
Nu alleen de vraag: kan ik dit niet omdraaien....dat ik op escape druk om animated gifs te starten, want als ik naar een andere pagina ga worden de animated gifs gewoon weer opnieuw geladen....
quote:In the location bar type "about:config", then go to image.animation_mode and set the value to "once" or "none" or "normal". "None" will not let any animation occur, and setting it to "once" will let the image animate once. "Normal" will allow it to play as normal.
In de nighty build zit een "echte" single window optie.quote:Op woensdag 27 oktober 2004 11:17 schreef Werewolf het volgende:
Is er al enig zicht op wanneer de opvolger van de Preview Release uitkomt?
Ik wil nu eindelijk wel een echte 'single window' versie![]()
Ben niet zo van de Nightlies...quote:Op woensdag 27 oktober 2004 16:05 schreef Baris het volgende:
[..]
In de nighty build zit een "echte" single window optie.
Ik heb hem draaien en hij is stabieler dan de PR versie.quote:Op woensdag 27 oktober 2004 16:30 schreef Werewolf het volgende:
[..]
Ben niet zo van de Nightlies...
dat er maar 1 instantie van firefox gestart wordt. links voor nieuw venster openen in nieuwe tab gewoonquote:Op woensdag 27 oktober 2004 17:12 schreef SHERMAN het volgende:
WTF is single window![]()
Aaah okequote:Op woensdag 27 oktober 2004 17:15 schreef Jump het volgende:
[..]
dat er maar 1 instantie van firefox gestart wordt. links voor nieuw venster openen in nieuwe tab gewoon
Misschien morgen?quote:Op woensdag 27 oktober 2004 11:17 schreef Werewolf het volgende:
Is er al enig zicht op wanneer de opvolger van de Preview Release uitkomt?
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/1.0rc1/quote:Firefox 1.0 RC 1 Released
Wednesday October 27th, 2004
Asa Dotzler writes: "Today we have our first Firefox 1.0 candidate builds available for testing. You can get these test builds from FTP. If you've already downloaded 1.0 PR (the "feature complete" preview) and you're not really interested in testing and bug reporting, then you should probably stick with 1.0 PR for a couple more weeks and upgrade when we release the official Firefox 1.0.
The release candidates include about 250 bug fixes since Firefox 1.0 PR and we'd appreciate any feedback around any of those areas. With this release, we're also featuring Mozilla Foundation builds for up to two dozen locales (slowly trickling in. if you don't see your language, try back in a bit.) If you do find regressions from the Preview Release, please file bugs in Bugzilla and nominate them as Firefox 1.0 blockers using the "blocking-aviary1.0?" flag on the bug. Thanks for your help in testing Firefox!"
Aangezien RC1 inmiddels uit is heb ik die maar even geinstalleerd en meteen getest.quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 15:18 schreef LintuxCx het volgende:
Wat minder leuk voer voor de \"IE zuigt, leve FireFox\" discussies:
http://lcamtuf.coredump.cx/mangleme/gallery/mozilla_die1.html
http://lcamtuf.coredump.cx/mangleme/gallery/mozilla_die2.html
http://lcamtuf.coredump.cx/mangleme/gallery/mozilla_die3.html
Let op, bovenstaande links zullen zo goed als zeker je Gecko-based browser doen crashen!
Iemand heeft een programma geschreven dat ongeldige HTML genereert en heeft op BugTraq verslag gedaan. IE is de enige die niet (tot amper?) crashte op brakke HTML. Op zich niet verwonderlijk, maar dat FF en andere werkelijk compleet op hun bek gaan is wel naar...
Zeker aangezien dit soort fouten zo af en toe ook nog \"exploitable\" kunnen zijn...
Idd RC1 crasht niet.quote:Op donderdag 28 oktober 2004 10:56 schreef dyn het volgende:
[..]
Aangezien RC1 inmiddels uit is heb ik die maar even geinstalleerd en meteen getest.
De 3 links werken nu prima zonder crash, sterker nog, ze worden ook nog eens snel weergegeven. Heel RC1 is gewoon stukje sneller, prettig.
het is ondertussen opgelost. het probleem was dat de server een witte pagina uitspuwde als je een cookie van FOK had staan. en aangezien (vermoed ik) enkel fok bezoekt in firefox, kreeg je die enkel daar. vanaf dat je probeerde in te loggen in IE kreeg je daar ook witte pagina.quote:Op donderdag 28 oktober 2004 16:29 schreef sexbierum het volgende:
Even tussendoor: waarom doet het forum het opeens niet in Moz FF, maar wel in IE? dit probleem heb ik dus vandaag voor het eerst. Komt het alleen door het geknutsel aan Fok! enzo of heb ik nog een foute instelling ergens?
wat bedoel je er precies mee, want ik snap niet echt wat je wilt bedoelenquote:Op donderdag 28 oktober 2004 20:56 schreef buzzer het volgende:
maar ik mis de extensies. Waarom ?????
Hmm vindt de tabbed browsing maar wat matig bij firefox.. Is er een manier om t in te stellen dat ie ze tabs ook bewaart als ik m afsluit ?quote:Op maandag 25 oktober 2004 23:22 schreef Baris het volgende:
[..]
En de tabbed browsing.
Je mist de extensies? Wat bedoel je precies?quote:Op donderdag 28 oktober 2004 20:56 schreef buzzer het volgende:
Ik heb de versie 0.9.3 Nederlands gedownload, maar ik mis de extensies. Waarom ?????
er is een extensie daarvoor, session saver ofzo, maar vind hem niet direct op de extensies pagina van firefoxquote:Op donderdag 28 oktober 2004 21:01 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
Hmm vindt de tabbed browsing maar wat matig bij firefox.. Is er een manier om t in te stellen dat ie ze tabs ook bewaart als ik m afsluit ?
maar dan heb je geen Nederlandse versie, of wel ??quote:Op donderdag 28 oktober 2004 21:02 schreef Murray het volgende:
[..]
Je mist de extensies? Wat bedoel je precies?
Al eens gekeken op http://update.mozilla.org/ ?
Nee, die pagina is niet in het Nederlands... en die extensies ook niet, maar daarom kan je ze toch wel installeren?quote:Op donderdag 28 oktober 2004 21:06 schreef buzzer het volgende:
[..]
maar dan heb je geen Nederlandse versie, of wel ??
Hm, ik heb van beide geen last. Heb nog niets geen rare dingen gehad met RC1.quote:Op donderdag 28 oktober 2004 21:41 schreef markvleth het volgende:
Duidelijk een nightly build, crashed nog even teveel
En daar kan ik nou zo pissig om worden heh, dan zeg je tegen de installer dat hij geen icoontje op het bureaublad moet zetten, doet hij het toch
Ja dit is duidelijk het einde van de wereld
Nee, helaas nog niet waar. Klik maar is op "get more themes" vanuit de theme manager.quote:Op woensdag 27 oktober 2004 16:05 schreef Baris het volgende:
In de nighty build zit een "echte" single window optie.
Maar toch werkt het wel aardig!quote:Op donderdag 28 oktober 2004 22:02 schreef markvleth het volgende:
[..]
Nee, helaas nog niet waar. Klik maar is op "get more themes" vanuit de theme manager.
Hier heb je de source:quote:Op donderdag 28 oktober 2004 23:29 schreef markvleth het volgende:
Hij mag het bij mij ook weer even proberen als default browser, maar duidelijk nog niet af. Ik vind dat echt zo knullig als je alles instelt op single window en dat het vervolgens niet het geval is, terwijl het zo rete simpel te programmeren is.
Eeuwige roemquote:Op donderdag 28 oktober 2004 23:53 schreef markvleth het volgende:
....en ik verdien er niks mee.
Je kunt het dus niet. Een hoop geblaat en niks daarquote:Op donderdag 28 oktober 2004 23:53 schreef markvleth het volgende:
Het was te verwachten dat iemand weer zo'n onzinnige reactie zou plaatsen. Gefeliciteerd Murray, het is je gelukt. Ik heb de tijd er niet voor, en ik verdien er niks mee.
Ja dat is hetquote:Op vrijdag 29 oktober 2004 12:27 schreef Tha_T het volgende:
Je kunt het dus niet. Een hoop geblaat en niks daar
quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 14:45 schreef markvleth het volgende:
[..]
Ja dat is het![]()
Ik denk het wel. Hier kan ik het laatste FF venster gewoon afsluiten en de download loopt door iig. Ook al werk ik met een UI/OS dat te veel verband ziet tussen het draaien van een applicatie en het aantal open vensters (Linux).quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 15:41 schreef Werewolf het volgende:
Wat ik vervelend vind is dat ik FF niet kan afsluiten als ik nog aan het downloaden ben. Bij IE kan dit wel gewoon....
Of biedt een nieuwe downloadmanager oplossing...
nog geen of nog een ?quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 13:18 schreef buzzer het volgende:
In 0.9.3 NL zat toch een heel vervelende bug, zodra er ergens ingelogd moest worden kreeg ik een 401 melding. Heel lastig omdat ik een aantal sites heb waar ik in moet loggen. Heb nu versie 1.0 geinstalleerd en die werkt beter, ook met de extensies. Alleesn jaamer dat er nog een nederlandse versie is van 1.0
Geen !quote:Op zaterdag 30 oktober 2004 13:22 schreef Jump het volgende:
[..]
nog geen of nog een ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |