abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 11 september 2004 @ 13:03:24 #151
58683 NewOrder
markt anarchist
pi_21878880
quote:
Op zaterdag 11 september 2004 12:14 schreef The_stranger het volgende:
Geld? Aandacht?

Waarom was Uri Geller op TV? Waarom zijn er zoveel pseudogenezers?

Geld! Aandacht!
Ok, en als we de context er nu ff bij betrekken; pa is bankdirecteur en zoonlief woont nog thuis. Niet bepaald een typisch gezin dat hard om geld verlegen zit. En aandacht kan je op meer manieren uitleggen. Maar zolang we er met een ogenkleppen-visie naar kijken en denken in de trant van 'wat we niet kennen bestaat niet', zullen we er ook nooit wijzer van worden.
  zaterdag 11 september 2004 @ 13:06:53 #152
62129 De-oneven-2
Wir sind so leicht...
pi_21878938
Ik geef 'm, tot nog toe, graag het voordeel van de twijfel.

Uiteindelijk zijn mensen ook maar mensen,
weten wij veel wat we allemaal nog niet weten.
...dass wir fliegen.
pi_21879077
quote:
Op zaterdag 11 september 2004 13:03 schreef NewOrder het volgende:

[..]

Ok, en als we de context er nu ff bij betrekken; pa is bankdirecteur en zoonlief woont nog thuis. Niet bepaald een typisch gezin dat hard om geld verlegen zit. En aandacht kan je op meer manieren uitleggen. Maar zolang we er met een ogenkleppen-visie naar kijken en denken in de trant van 'wat we niet kennen bestaat niet', zullen we er ook nooit wijzer van worden.
Ik zeg niet dat het niet bestaat, ik zeg dat er een heleboel zeer grote vraagtekens zijn bij zijn verhaal.
Misschien is hij inderdaad in staat om verschijningen op een digitale camera te voorschijn te halen. En het zou kunnen dat deze wezens niet op een analoge camera te zien zijn. Verder kan het zo zijn dat hij dat soms prive op een kamertje moet doen. Ook kan het zo zijn dat hij geen aandacht wil, maar dat er verschillende kranten en TV zenders zijn huis zijn binnengedrongen en hem gedwongen hebben mee te werken aan het item.

Of hij speelt een spelletje en bedriegt iedereen...

En het feit dat pa bankdirecteur is wil niet zeggen dat hij neit meer geld wil..

En zoals De-oneven-2 hem het voordeel van de twijfel geeft, doe ik het tegenover gestelde..
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_21929930
HAHhahha verdient die gedraaide erop ofzo waarom loopt hij dat gastje zo te promoten:P
quote:
Op zaterdag 4 september 2004 13:05 schreef Halfgedraaide het volgende:
Gisteren was bij RTL boulevard een gast die foto's van spoken had genomen. Zelfs waar de camera ploeg bij stond. Ik weet niet of er al een topic over bestaat maar wat vonden jullie daarvan?

Het verhaal met dank aan Batsies maar even in de OP gezet.........

Dit zijn de plaatjes:

[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]


En de tekst, hoop dat het leesbaar is:

Voor Robbert van den Broeke (24) staat het onomstotelijk vast: er is een andere wereld. En hij heeft bewijzen: duizenden foto’s van verschijningen, gedaanten en gestalten. „Het is een misdaad als ik dit niet deel. En ik heb het idee dat dit nog maar het begin is.” Een leven met geesten, het bezorgt de man met een missie geen angst: „Ik voel het als positief.”

ROBBERT ZIET SPOKEN!

Foto’s van verschijningen en gedaanten zijn zijn bewijs

door MARIE-THÉRÈSE ROOSENDAAL


HOEVEN, zaterdag
Robbert van den Broeke fotografeert wat wij niet zien: marsmannetjes-achtige gedaanten, een overledene die foto voor foto transformeert van een doorschijnend vage ’mist’- gestalte tot een duidelijk herkenbare man in ruitjeshemd.
Met zijn camera legt hij bovendien onverklaarbare lichtflitsen, -strepen en -bollen vast, en nevelige rookflarden op een onbewolkte zonnige dag. Thuis in Hoeven, buiten op het veld of maar net waar hij vertoeft of verschijnt.
Twaalf ordners vol beelden van een andere wereld. Duizenden negatieven gingen naar de one hour service, negen van de tien keer prijs: „Ik voel iets, een energie, een druk rondom mijn hoofd en dan fotografeer ik. Zowat elke dag, ja.”
Beelden, oké, maar is er in dit digitale tijdperk iets simpeler dan trucage? Onze fotograaf Rein Geleijnse leent zijn eigen camera aan Robbert van den Broeke om hem in het hier en nu vast te laten leggen dat er meer is tussen hemel en aarde.
Zoekend scharrelt Robbert rond, rusteloos zijn gevoel achterna. Af en toe blijven de blauwe ogen in het luchtledige staren. „Ik kan het niet afdwingen of oproepen, het komt naar me toe, of niet.” Alleen verdwijnt Robbert van den Broeke in zijn praktijkkamer, waaruit hij minuten later met een grote glimlach terugkeert. „Gelukt.” De goden zijn hem goed gezind, op een aantal digitale beeldjes staan hoofd en schouders van een wit wezen. Papiertje voor de lens gehouden? Want op de foto’s die hij in ons bijzijn maakt staat geen sikkepit bijzonders… De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat hij wel degelijk resultaten behaalde in aanwezigheid van persfotografen die ons voorgingen…
Graag toont Robbert van den Broeke aan dat zijn wonderlijke ervaringen echt zijn. Wáár zijn. Engelen noemt hij de gedaanten die hij ervaart. „Sommigen met heel menselijke trekjes. Die witte met zwarte, schuinstaande, amandelvormige ogen zijn verder, wezens van een heel hoog kosmisch niveau, van een ander bewustzijn.” Zoekend naar het goede begrip: „Volwássener. Het zijn zielen van overledenen, ze zijn overal.”

Doodgewoon
Een doodgewoon gezin in Hoeven. Vader Peter van den Broeke (53) is bankdirecteur in Loon op Zand, moeder Nanny (51) is huisvrouw. Broodnuchtere Brabanders, met beide benen op de grond, ouders van twee dochters en een zoon. En die laatste wordt door zijn moeder beschreven als een bijzonder kind. „Hij is zo geboren.”

„Het zijn zielen van overledenen, ze zijn overal”

Zoon met een zware, gekwelde jeugd: „Als kleuter al zag ik overledenen, wezens en aura’s, of ik voelde het als mensen pijn hadden.” Al heel jong merkte hij dat hij een buitenbeentje was: „Dan zei ik tegen andere kinderen ’daar staat iemand’, maar dan zagen zij dat niet. Het ging mis met mij op de lagere school.”
Zijn moeder: „Speltherapie, psychologen, niets hielp. Hij moest naar een school voor zeer moeilijk lerende kinderen, waar hij geen enkele aansluiting vond en hij werd depressief. Een psychiater vond dat hij moest worden opgenomen en zei dat Robbert, toen tien jaar oud, nooit meer thuis zou komen.” Die herinneringen worden moeder Van den Broeke even te machtig.
Haar kind, voor gek versleten. „Als twaalfjarige ging hij van loket naar loket. Hij verhuisde naar de observatiekliniek van de Hondsberg in Oisterwijk. Daar vermoedde iemand dat hij paranormaal begaafd was. Medium Rens Hendriks reliuit Nijmegen behandelde hem op afstand.”
Robbert van den Broeke: „Ik mocht hem eerst niet zien, maar ik voelde het als hij met mij bezig was. Ik moest de tijd noteren wanneer hij mij hielp. Toen knapte ik op, ik werd heel rustig, kon weer genieten. In plaats van zwakbegaafd bleek ik begaafd te zijn.”
Rond zijn vijftiende kreeg hij ineens een raar voorgevoel: „Buiten zag ik een witblauwe lichtbol, pulserend, met een trilling eromheen, zoals je op een warme dag op het wegdek ziet. Ik wist dat ik iets onverklaarbaars zag en ging eropaf. Daarna waren er vier cirkels in het veld, het gras trilde nog toen ik erbij kwam. Graancirkels.” Zijn vader nuanceert: „Tegenwoordig zeggen wij ’gewascirkels’. Ze komen ook voor in wortelvelden, mosterdzaadvelden, bonenvelden, maïsvelden en in het gras.”
In Robberts buurt, rondom Hoeven, zijn opmerkelijk veel graancirkels gesignaleerd. „In de loop der jaren wel tachtig. Ik trek het aan, vlak voor het gebeurt voel ik altijd een energie. Een boer van wie het een akker betrof, grapte dat ik beter kon verhuizen. Dan kregen de Groningers zijn probleem.”

„Ik ervaar het niet als angstaanjagend of bedreigend”

„Bij die eerste cirkel voelde ik me nog niet sterk genoeg om er ruchtbaarheid aan te geven. Daarna begon ik meer te zien en te voelen.” Zijn vader: „En dat neemt nog steeds toe. Robbert is heldervoelend, helderziend, telepathisch. Ziet soms de hele geschiedenis van wildvreemden, kijkt in hun toekomst en leest gedachten. En dan die foto’s. Voor zover ik weet is hij de enige op de wereld die ze maakt. Bizar, het is of alle extremiteiten in hem zitten.”
Zijn zoon: „Ik heb het idee dat dit nog maar het begin is.” Hij weet dat in het land graancirkels ontmaskerd zijn als mensenwerk. „Maar ik heb er zelfs een gefotografeerd die gemaakt is in de sneeuw op een omgeploegde akker. En geen voetstap ernaartoe, geen enkel spoor.”
Graancirkels noemt hij ’een vingerafdruk van God’. „Op een of andere manier gaat het via mij, alsof ik een acupunctuurnaald ben. Van de zomer lag ik in bed toen uit alle hoeken witte gedaanten naar me toe kwamen. Ze keken elkaar aan en knikten naar elkaar. Ik werd in twee vingers geprikt en hoorde een zoemend geluid terwijl ik omhoog schoot. Achter in het veld kwam ik bij, terwijl ik middenin een joekel van een cirkel lag. In beide vingers had ik twee gaatjes met blaren. De deuren en ramen thuis waren nog op slot.”
Het script van een griezelfilm. „Ik ervaar het niet als angstaanjagend of bedreigend, ik ken ook geen angst om dood te gaan. Ik voel het als positief. Het is het hogere, noem het God. Ik ben niet zo van één religie, hoor, Allah, boeddha, in elke zit de waarheid.
Ik heb het gevoel dat ik het uit moet dragen, die foto’s zijn het signaal: het zijn de harde bewijzen die mensen nodig hebben. Het is mijn taak om te vertellen dat er meer is tussen hemel en aarde, het zou een misdaad zijn als ik het niet deel. Waarom het naar buiten moet? Opdat wij meer ons gevoel laten werken, onze intuïtie. Dat er een verschuiving komt in het collectieve bewustzijn. Dat we liever worden. We gaan naar een nieuwe volwassenheid, naar non-verbale communicatie. Jij voelt toch ook wel eens instinctief dat iemand niet deugt, of je belt toch ook wel eens spontaan na jaren iemand op die nét aan jou denkt of andersom? Telepathie.”
Doet hij zelf niets met internet, wie zijn naam ’googled’, stuit op duizenden treffers. Ongeloof, en op zijn minst scepsis, valt hem ten deel. Robbert van den Broeke haalt er zijn schouders over op: „Met respect ben ik al blij.”
Zijn vader valt wel over ’ongelovige Thomassen’: „Ik heb er last van, ik baal ervan. Alsof mijn zoon liegt. Jaren geleden zou ik, een nuchter man, ook mijn twijfels hebben gehad. Maar ons gezin maakt zulke onaardse dingen mee, dat ik er niet meer omheen kan. Je denkt toch niet dat ik mijn carrière op het spel zou zetten door rare dingen te verzinnen? Ik ben bezig een boek te schrijven over Robbert. Dit heeft een grote impact op mijn leven. Ik ben ingrijpend veranderd, ik vaar meer op mijn gevoel en sta open voor spiritualiteit.


Maar ja, ik heb ook nog mijn werk. Hoor ik ’s ochtends aan de ontbijttafel bizarre gebeurtenissen van Robbert, zit ik een half uur later in de auto op weg naar kantoor.” Een ’vlucht’ naar de werkelijkheid. „Daar moet die knop om, naar zaken, naar geld. Het is bijna schizofreen, de balans houden tussen die twee werelden is moeilijk.”

Kruis
In de praktijkkamer waar Robbert van den Broeke mensen helpt, hangt een foto van een kruis van geel licht. „Gemaakt op Goede Vrijdag. Op het veld zag ik in een flits balken. Pas later herkende ik dat kruis.” Zijn moeder. „En exact op dat moment werd onze kleindochter geboren. Twee maanden geleden fotografeerde hij mij op de bank. Naast me zat mijn overleden broer. Een nichtje van ons was verhuisd en sliep slecht in haar nieuwe woning. Robbert fotografeerde er en er stond ineens een jonge negroide man in een roodgroen gewaad op.” De foto-ordner komt erbij. „En dit is in onze badkamer.” Voor de witte tegeltjes is het gezicht te zien van een oude man met een goedmoedige lach om de mond. Overal in huis zijn de witte gedaanten vastgelegd die stoïcijns in de lens kijken.
Minder vrolijk is een ander beeld dat steeds terugkomt: van een gespierd lijf met een grotesk, verwrongen hoofd, zomaar ergens in de woonkamer. „Na een krantenpublicatie wezen lezers ons erop dat dit een zogenaamde Mud-man uit Nieuw-Guinea is. Die gaan getooid met modder- of kleimaskers.” Het is niet steeds dezelfde. De een is springend vereeuwigd, de ander ondersteboven aan het plafond. Een derde heeft bladeren voor de edele delen. Eentje tilt een man op zijn schouders. Robbert in een zonderlinge serie, door hemzelf met de zelfontspanner gemaakt: zijn gezicht verandert stukje bij beetje in dat van een andere man.
De blauwe ogen van Robbert van den Broeke blijven weer even in de lucht hangen. Tot hij terugkeert op de aarde: „Ik hoop dat dit inspirerend werkt.”
jullie zijn allemaal kneuzen die niks beters te doen hebben dan op fok te gaan zitten, omdat het rustig is op MSN.... ik blij dat ik het nu alleen even doe omdat het buiten regent.
pi_21936161
quote:
Op maandag 13 september 2004 19:43 schreef machiavezistme het volgende:
HAHhahha verdient die gedraaide erop ofzo waarom loopt hij dat gastje zo te promoten:P
[..]

hahaha hoezo verdien ik erop?? Ik heb amper meer een reactie gepost. Ken heel dat gastje niet. En weet ook niet wat ik er van moet denken
Foto's zien er namelijk niet echt overtuigend uit
pi_21986317
quote:
Op zaterdag 4 september 2004 14:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Waarom zou dat niet waar kunnen zijn? Mensen gooien het vaak op de stapel onzin, terwijl men niet eens iets afweet van de spookwereld.
Mja dat zie je altijd. Bang voor het onbekende, denk ik.

En dan nog, al zou de hele cameraploeg erbij staan, en ze zouden die foto´s ontwikkelen met hun erbij zodat er niet gefaked is met die foto´s. Zouden de skeptici zeggen "ja doe het maar is onder gecontroleerde omstandigheden" Ja dan laten die geesten zich vast ook wel zien, daar hebben ze zin in.
Lambo of Rekt
  zondag 31 oktober 2004 @ 18:43:13 #157
17573 Magics
Ergens ver weg....
pi_22980236
Robert was net weer bij Life and cooking met z'n foto's. Deze keer ook zelfs videobeelden waarop de entiteiten verschijnen !
Geen nep, Carlo was er zelf bij toen de foto's gemaakt werden met het fototoestel van Life en Cooking.
....in de donkere nacht.
  zondag 31 oktober 2004 @ 18:47:45 #158
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_22980313
Ik was laatst achter de schermen bij Life en Cooking. Die kerel doet een hoop voor kijkcijfers en buiten beeld is ie compleet anders. Zeikt ie mensen soms af etc. Aardige kerel hoor maar ik blijf skeptisch. Geesten op de gevoelige plaat gaat er bij mij niet in. Is niet mijn beeld van geesten zeg maar
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  zondag 31 oktober 2004 @ 18:52:09 #159
17573 Magics
Ergens ver weg....
pi_22980406
quote:
Op zondag 31 oktober 2004 18:47 schreef livEliveD het volgende:
Ik was laatst achter de schermen bij Life en Cooking. Die kerel doet een hoop voor kijkcijfers en buiten beeld is ie compleet anders. Zeikt ie mensen soms af etc. Aardige kerel hoor maar ik blijf skeptisch. Geesten op de gevoelige plaat gaat er bij mij niet in. Is niet mijn beeld van geesten zeg maar
Alles voor de kijkcijfers? Hij heeft toch geen eigen programma?

Als je nou nog steeds denkt dat die foto's nep zijn heb je wel een gigantisch bord voor je kop.
....in de donkere nacht.
  zondag 31 oktober 2004 @ 18:54:39 #160
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_22980457
Ik had het over Carlo
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_22980469
quote:
Op zondag 31 oktober 2004 18:52 schreef Magics het volgende:

[..]

Alles voor de kijkcijfers? Hij heeft toch geen eigen programma?
Volgens mij heeft hij het over Carlo.

En kut, ik heb het gemist.
Ja, die met de ballen in de bek.
pi_22980483
quote:
Op zondag 31 oktober 2004 18:54 schreef livEliveD het volgende:
Ik had het over Carlo


Ja, die met de ballen in de bek.
  zondag 31 oktober 2004 @ 18:58:04 #163
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_22980540
Als die foto's en dergelijke echt zijn dan zou je met een gewone camera na een dagje schieten zeker prijs moeten hebben. Het aantal geest foto's zou torenhoog moeten zijn etc.
Ik sta echt wel open voor het idee dat geesten bestaan maar eerder als dingen die je hersenen beinvloeden, temperatuur beinvloeden etc. Dus zelden op de gevoelige plaat komen zeg maar.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_22980623
Ik vond dat van Izaak ook wel appart, bij die vrouw waar de geest bvan Izaak bezit nam van die mevrouw
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  zondag 31 oktober 2004 @ 19:05:19 #165
17573 Magics
Ergens ver weg....
pi_22980682
quote:
Op zondag 31 oktober 2004 18:58 schreef livEliveD het volgende:
Als die foto's en dergelijke echt zijn dan zou je met een gewone camera na een dagje schieten zeker prijs moeten hebben. Het aantal geest foto's zou torenhoog moeten zijn etc.
Ik sta echt wel open voor het idee dat geesten bestaan maar eerder als dingen die je hersenen beinvloeden, temperatuur beinvloeden etc. Dus zelden op de gevoelige plaat komen zeg maar.
Nee, hij zegt toch dat ze door zijn mediumschap, op die foto's verschijnen ! HIJ moet de camera vasthouden.
....in de donkere nacht.
  zondag 31 oktober 2004 @ 19:06:18 #166
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_22980708
quote:
Op zondag 31 oktober 2004 19:05 schreef Magics het volgende:
Nee, hij zegt toch dat ze door zijn mediumschap, op die foto's verschijnen ! Hij moet de camera vasthouden.
Mmmm hopelijk kan ik die kerel mailen voor een volgende truth meet. Ik ben benieuwd
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_22987680
Vandaag was hij in life en cooking, er was ook met een ander medium die hysteries met haar ogen dicht zat te lullen, moet ik die die ozin geloven, trouwens wel vreemd dat al die witte figuren op die fotos op elkaar lijken.Trouwens dat medium zat met haar ogen dicht te lullen over Izaak(haar gids), ze ging vertellen hoe mensen over gingen naar een andere wereld.Ik bedoel van de dode niks dan goeds, maar die foto idioot ging haar nog verdedigen ook met die izaak.
pi_22993093
Hier nog eens een quote/samenvatting van Life and cooking.nl
quote:
Robbert van den Broeke merkte al vroeg dat hij anders was dan anderen. Vanaf zijn 3e jaar verrast hij zijn ouders met uitspraken die hij eigenlijk niet kon weten. Op school ziet hij kleurtjes rond de juf en ook ziet hij overleden mensen.


Robbert vond zijn jeugd erg moeilijk. Zijn ouders weten zich geen raad met hem. Er volgt een opname in een inrichting. Maar de psycholoog komt uiteindelijk tot de conclusie dat Robbert totaal niet gek of in de war is. Hij constateert dat Robbert waarschijnlijk een paranormale gave bezit en niet thuishoort in een kliniek.


Toch hield Robbert zijn paranormale gave nog een lange tijd voor zichzelf. Hij was een puber en kon lastig een juiste manier vinden om met al deze gevoelens en informatie om te gaan. Hij stuitte op onbegrip in zijn omgeving. Ook diverse media brachten Robert z’n gave op een negatieve wijze naar buiten.


Inmiddels is de situatie veranderd. Robbert maakt nu foto's van entiteiten /wezens die hij om zich heen voelt en vastlegt op camera. Opperste concentratie zorgt ervoor dat Robbert de (digitale)camera op dusdanige wijze kan hanteren dat er direct na het nemen van de foto entiteiten te zien zijn op het scherm of de afdruk. Wat het precies zijn op de foto's weet Robbert zelf ook niet exact. Hij omschrijft ze als buitenruimtelijke wezens uit het universum. Maar het gebeurt ook dat hij overleden mensen weet vast te leggen op camera.

Robbert maakte ook foto's in de studio van Life & Cooking, met onze eigen camera. Robbert fotografeerde een langnek alien in de kleedkamers. Het resultaat zie je hier op de foto!



Inmiddels is er steeds meer begrip voor Robbert zijn gave en wordt hij van vele kanten benaderd. Robbert besloot, na aanhoudende bezoeken van allerlei mensen die om hulp vroegen, om een eigen praktijk aan huis te beginnen.
pi_22993401
quote:
Op maandag 1 november 2004 10:46 schreef Apekoek het volgende:
Hier nog eens een quote/samenvatting van Life and cooking.nl
[..]
in het stukje staat zowel dat hij niet begrijpt wat de wezens zijn en waarom hij ze kan fotograferen, maar hij opent wel een praktijk aan huis...

Wat kan hij dan betekenen voor de hulp-zoekenden???
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
  maandag 1 november 2004 @ 15:45:49 #170
17573 Magics
Ergens ver weg....
pi_22999381
quote:
Op maandag 1 november 2004 11:00 schreef The_stranger het volgende:

[..]

in het stukje staat zowel dat hij niet begrijpt wat de wezens zijn en waarom hij ze kan fotograferen, maar hij opent wel een praktijk aan huis...

Wat kan hij dan betekenen voor de hulp-zoekenden???
Die praktijk is voor andere dingen die niks met deze foto's te maken hebben.
En die praktijk behandelt ie mensen met klachten, dmv handoplegging enzo.
....in de donkere nacht.
pi_22999538
wat maakt eigelijk het verschil of ik met mijn hand met de camera een foto maak of dat hij het doet? die camera wordt er niet gevoeliger of wat dan ook op. waarom kan hij dan wel die aliens vast leggen maar ik toevallig niet (ze zijn overal dus had ik ook allang wat gefotografeerd moeten hebben per ongeluk).....wat heeft dat nou technisch voor andere invloed?
  maandag 1 november 2004 @ 18:56:58 #172
96505 freaky_girl
Wij die alles kunnen...
pi_23003304
Wat ik erg raar vond was dat die izaak zei dat als je een entiteit bent dat je er hetzelfde uitziet als in je leven, nou heeft die jongen allemaal alienachtige personen op de foto gezet.
Ik vind dan dat je elkaar tegen spreekt! Ja als je geest bent zie je er hetzelfde uit als nu en die geesten op die foto`s zien er niet zo uit als een mens er uit ziet!
We are like frogs oblivious..
  maandag 1 november 2004 @ 20:12:23 #173
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_23005147
Geesten van Aliens , doh
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_23005436
quote:
Op maandag 1 november 2004 20:12 schreef 2NutZ het volgende:
Geesten van Aliens , doh
no men! that would be 2 nutz!
  maandag 1 november 2004 @ 20:26:14 #175
96505 freaky_girl
Wij die alles kunnen...
pi_23005585
quote:
Op maandag 1 november 2004 20:12 schreef 2NutZ het volgende:
Geesten van Aliens , doh
Neehee, hij had het niet over aliens maar over entiteiten
We are like frogs oblivious..
  maandag 1 november 2004 @ 21:32:53 #176
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_23007728
Ik hoop dat ie hetzelfde ook een keer met een film camera wil doen. Het liefst met een andere camera op zijn doen en laten gericht. Tot die tijd geloof ik een hoop maar dit niet
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_23015306
Het blijft vreemd vind ik dat iemand zoveel mensen moet overtuigen en zoveel bewijs voor moet aandragen om te bewijzen dat er geesten of entiteiten zijn. maar ondertussen neemt de helft van nederland aan dat god bestaat?

Magoed : voor het feit dat hij wel entiteiten kan fotograferen en wij niet is dat je natuurlijk wel moet zien waar ze staan he . Het schijnt zo te lezen dat hij op elk moment wel een geest kan fotograferen dat verbaast mij dan meer. Want op discovery zijn er ook vaak van die groepen mensen die naar oude kastelen gaan met de duurste apperatuur en de meest begaafde mensen maar na drie dagen nog geen foto hebben.

Ik geef hem toch t voordeel van de twijfel omdat er gewoon meer is
  dinsdag 2 november 2004 @ 08:38:39 #178
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_23015429
Geloven of er meer is vind ik prima maar voor mij moet er toch een vorm van logica achter zitten. Daarnaast kun je makkelijk in entiteiten geloven en toch deze kerel als klets zien (net als bij Char -> praten met doden kan maar zei is fake etc).

En dat hij zo vaak prijs heeft omdat ie het aanvoelt is leuk maar neemt niet weg dat we dan veel meer van dit soort foto's zouden moeten zien die anderen personen hebben gemaakt. Dat hij perse de camera moet vasthouden is wel erg hard to believe
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  donderdag 6 januari 2005 @ 20:39:03 #179
38229 kanaiken
Een lieve gezeisde kanaiken
pi_24438761
quote:
Op maandag 1 november 2004 18:56 schreef freaky_girl het volgende:
Wat ik erg raar vond was dat die izaak zei dat als je een entiteit bent dat je er hetzelfde uitziet als in je leven, nou heeft die jongen allemaal alienachtige personen op de foto gezet.
Ik vind dan dat je elkaar tegen spreekt! Ja als je geest bent zie je er hetzelfde uit als nu en die geesten op die foto`s zien er niet zo uit als een mens er uit ziet!
Moet zeggen dat die foto's geloofwaardiger zijn dan isaak
die vrouw naast de vrouw die isaak 'speelde' is m'n tante
knettergek mens
Stel dat er geen hypothetische veronderstellingen bestaan.
Is dit een schijnvraag waarin het antwoord al besloten ligt?
>>> Geen referrertje in sigs <<<
pi_24440645
*tvp*
  donderdag 6 januari 2005 @ 23:07:05 #181
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_24441683
quote:
Wat het precies zijn op de foto's weet Robbert zelf ook niet exact. Hij omschrijft ze als buitenruimtelijke wezens uit het universum


[..]
Als die foto authentisch is, zou het een reptilian ras uit de 4de dimensie kunnen zijn.
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
  donderdag 6 januari 2005 @ 23:23:03 #182
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_24442032
Heeft die Robbert nog meer van zulke foto's gemaakt? Zoja, kunnen jullie die dan hier plaatsen?
Dit zouden namelijk echt de reptilians uit de 4de dimensie kunnen zijn waar David Icke en andere researchers zoals Stewart Swerdlow het steeds over hebben.
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
  donderdag 6 januari 2005 @ 23:31:46 #183
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_24442228
Deze heeft hij ook gemaakt.

The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
  donderdag 6 januari 2005 @ 23:45:56 #184
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_24442536
4de dimensie is misschien het verkeerde woord, zie het meer als een ander frequentiespectrum wat wij met het blote oog niet waar kunnen nemen.
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
pi_24448601
quote:
Op donderdag 6 januari 2005 23:45 schreef Aurora025 het volgende:
4de dimensie is misschien het verkeerde woord, zie het meer als een ander frequentiespectrum wat wij met het blote oog niet waar kunnen nemen.
het probleem is dat hij ze niet alleen kan zien met, blijkbaar, andere ogen dan de onze, maar ze ook kan laten zien op een standaard fotoapparaat.

Volgens mij zit datapparaat zo in elkaar dat wat die sensor kan ontvangen, wij met onze "normale" ogen ook zouden moeten kunnen ontvangen.

Dus als hij dat fotoapparaat zo ver krijgt om aliens uit een ander frequentiespectrum te "laten zien", waarom kan hij dan mijn ogen ook niet zover krijgen?
You can't convince a believer of anything; for their belief is not based on evidence, it's based on a deep seated need to believe
C. Sagan
pi_24448645
Die gast komt zondag weer bij Life and Cooking!
14.gif RaymanNL vindt dit leuk
  vrijdag 7 januari 2005 @ 10:45:04 #187
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_24448749
Serieus
Dan ga ik ff kijken of ik erbij kan zijn. Ik help er vaker mee achter de schermen
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_24453500
quote:
Op vrijdag 7 januari 2005 10:33 schreef The_stranger het volgende:

[..]

het probleem is dat hij ze niet alleen kan zien met, blijkbaar, andere ogen dan de onze, maar ze ook kan laten zien op een standaard fotoapparaat.

Volgens mij zit datapparaat zo in elkaar dat wat die sensor kan ontvangen, wij met onze "normale" ogen ook zouden moeten kunnen ontvangen.

Dus als hij dat fotoapparaat zo ver krijgt om aliens uit een ander frequentiespectrum te "laten zien", waarom kan hij dan mijn ogen ook niet zover krijgen?
precies, het maakt niet uit met wat voor camera hij de foto's maakt. Die entiteiten komen telkens alleen op zijn foto's en als jij vervolgens er en foto mee maakt nadat hij dat heeft gedaan zie je die entiteiten niet meer. Het lijkt net alsof die entiteiten alleen om hem heen zitten.
Een goede test zou zijn om een foto te maken terwijk hij direct naast je staat en dan kijken of ze ook op de foto's te zien zijn. of dat jij de camera vasthoudt en hij door het kijkgaatje kijkt, en dan de foto maakt...
  vrijdag 7 januari 2005 @ 17:30:04 #189
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_24454021
Ik ben bang dat het alleen gaat werken als hij er iets voor kan houden . Sorry hoor maar die foto's lijken toch echt supernep. Tuuwk beweert die gast dat hij het medium is waardoor het lukt maar hij beweert ook dat ie niet bekend wil worden terwijl ie zich toch opgeeft voor dit soort programma's. Wie weet dat ik me behoorlijk vergis maar het zou me verbazen
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_24467667
Die gast heeft toch wel een andere vibe dan de meeste mediums (media??? whatever), maar de beste bedriegers komen betrouwbaar over. Toch geloof ik hem wel.
El duffo o muerte
pi_30033744
Hey mensen..ik zoek het filmpje ook van rtl boulevard waarin Robbert een schaduw op de muur filmpt...het is een klein "alientje" die zo ook nog beweegt om in het zicht van de camera te blijven...was wel freaky video..wie kan me helpen???

pi_32820638
Ik zag hem net op RTL4..

Het is of echt, of oplichterij..

Maar een alien op de bank is wel erg ongeloofwaardig..
pi_32820687
quote:
Op zondag 4 december 2005 22:18 schreef ia het volgende:
Ik zag hem net op RTL4..

Het is of echt, of oplichterij.. er niks tussen zitten..
Maar een alien op de bank is wel erg ongeloofwaardig..
Hee je mag ook in het topic Robbert van den Broeke en Irene Moors komen buurten hoor.

[ Bericht 1% gewijzigd door Stenny op 04-12-2005 22:25:56 ]
pi_32826734
quote:
This is a car advert from somewhere. When they finished filming the ad the people who made it noticed something moving along the side of the car, like a ghostly white mist making a whistling noise.

The ad was never put on TV because the unexplained ghostly phenomenon frightened the production team out of their wits. Watch it and about halfway look and you will see the white mist crossing in front of the car then following it along the road...Spooky!...
Banned car commercial
pi_32862385
Die Robbert doet klassiek 'paranormaal werk', allemaal gigantisch fake.

Bijvoorbeeld die 'reading' die hij deed over dat gestorven dochtertje, de kans is extreem groot dat die vrouw in haar huis zo'n "metalen draadjes-ding met vlindertjes" heeft staan cq. hangen. Het is haar DOCHTERTJE die overleden is, dus van zoiets belangrijks heeft een moeder altijd wel iets in haar woonkamer staan of hangen. Zo werkt dat ! (Trouwens dit soort Reading staat bekend in de 'mentale goochelwereld' zoals dat heet, als "The art of Cold Reading"; vissen naar informatie dmv psychologische methoden en open deuren etc.)

En wbt.; die foto's: BELACHELIJK gewoon. Die foto's met die bolletjes, het is al heel veel jaar bekend dat dit licht-artifacten zijn die bij (ook digitale) camera's optreden met de lens als deze vlekjes en stof bevatten (in of op de lens). En die camera 'geleend' van RTL heeft ie uiteraard hetzelfde gedaan.
Die foto van Hugo is natuurlijk zo nep als wat, een truukje met een plaatje voor de camera op een sneaky manier.

PS ik was vroeger heel erg into dit soort zaken: paranormaal, astrologie, Itjing en reincanratie enzo. Maar na veel wetenschappelijk lezen hierover, kwam ik erachter dat het allemaal onzin is en een bedenksel van de mind. En ja, er zijn veel mensen die hier misbruik van maken en geld mee gaan verdienen.

Nog iets: als deze jongeman echt meent (het is een lachertje natuurlijk, maar goed..) te kunnen wat ie beweert, dan staat er wereldwijd nog ALTIJD de beloning van 1 miljoen dollar ter beschikking. Zie de website van de beroemde paranormale, pseduwetenschappelijk en bovennatuurlijk onderzoeker James Randi: http://www.randi.org/research/.
Dit is GEEN geintje, hij looft daadwerkelijk dit bedrag uit, zo zeker is hij ervan dat er nieman ter wereld kan aantonen -onder wetenschappelijke condities- dat ie ook maar IETS kan dat onverklaarbaar cq. bovennatuurlijk is !!!

Mensen, laat je neit gekmaken, de show leek zeeeer overtuigend...echter het is allemaal FAKE. En ik ben niet degene die er nooit in geloofd heeft, ik was er vanaf mijn jeugd mee bezig, maar sinds de wetenschappelijk literatuur blijft er geen spaan heel van dit soort zaken. Helaas maar waar :-(
--== Beware, people all over the world *want* to be fooled ! ==--
pi_32862391
PS zie ook weer James Randi's site. Ik zag net met Google dat hij op z'n site hierover ook uitleg geeft:

http://www.randi.org/library/coldreading/index.html
--== Beware, people all over the world *want* to be fooled ! ==--
  woensdag 7 december 2005 @ 15:16:46 #197
128493 Slicky
Dé Gangster Nigger
pi_32892402
Ik zag bij boulevard trouwens ook een raar wezen



You wanna smoke one with the ol' boy Slicky?
The stickiest of the icky.
pi_32942074
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 14:28 schreef Diaz het volgende:
Die Robbert doet klassiek 'paranormaal werk', allemaal gigantisch fake. Nog iets: als deze jongeman echt meent (het is een lachertje natuurlijk, maar goed..) te kunnen wat ie beweert, dan staat er wereldwijd nog ALTIJD de beloning van 1 miljoen dollar ter beschikking. Zie de website van de beroemde paranormale, pseduwetenschappelijk en bovennatuurlijk onderzoeker James Randi: http://www.randi.org/research/.
Dit is GEEN geintje, hij looft daadwerkelijk dit bedrag uit, zo zeker is hij ervan dat er nieman ter wereld kan aantonen -onder wetenschappelijke condities- dat ie ook maar IETS kan dat onverklaarbaar cq. bovennatuurlijk is !!!
Inderdaad, wellicht moeten we met z'n allen RTL eens gaan vragen of ze met deze Robert eens een bezoekje brengen aan James Randi. De eisen van James Randi zijn helemaal niet zo hoog. Heel simpel eigenlijk. Punt is dat James van origine een goochelaar is en daardoor veel waar wij oe en aaa tegen zeggen weet te onthullen als ordinaire truukjes. IEDEREEN is voor de gek te houden. En keer op keer is bewezen dat dat doorgaans met dit soort figuren het geval is.
Wie gelooft in God gelooft niet in al die andere 19.999 goden.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
pi_32948165
quote:
Op woensdag 7 december 2005 15:16 schreef Slicky het volgende:
Ik zag bij boulevard trouwens ook een raar wezen

[afbeelding]

pi_32949259
quote:
Op dinsdag 6 december 2005 14:29 schreef Diaz het volgende:
PS zie ook weer James Randi's site. Ik zag net met Google dat hij op z'n site hierover ook uitleg geeft:

http://www.randi.org/library/coldreading/index.html
Een geweldig nederlandstalig artikel hierover kan je hier ook lezen: http://www.skepsis.nl/medium.html

Echt een aanrader voor iedereen om te lezen, al was het alleen maar om de conclusie van Michael Shermer, die met groot gemak medium speelde, te lezen:

Ik ben geen waarzegger of medium en ik geloof niet dat ESP, telepathie, helderziendheid of wat voor psi dan ook enige feitelijke basis heeft. Er is geen spat bewijs voor. Ik kon met één dag voorbereiding al heel goed voor de dag komen, wat bewijst hoe kwetsbaar mensen zijn voor dit soort kwakzalverij. Ik kan slechts fantaseren wat ik met meer ervaring zou kunnen doen. Geef me een paar maanden, waarin ik zes uur per dag kan oefenen, en ik zou met gemak een tv-serie kunnen maken die overal wordt uitgezonden. Mijn huidige bankrekening zou honderd of duizend keer zo hoog worden. En dat zou ik doen, als ik geen moraal, scrupules of schuldgevoelens had. Maar ik kan het niet. Het is verkeerd. Ik heb allebei mijn ouders verloren, mijn vader plotseling in 1986 door een hartaanval, mijn moeder in 2000 door een langzaam groeiende hersentumor, en ik kan me niets voorstellen dat meer beledigend is voor de doden en meer verraderlijk voor de levenden dan de constructie van de een of andere fantasie dat ze ergens rondzweven in een spirituele ether, wachtend tot een of ander zelfbenoemd medium komt met adembenemende inzichten over littekens op mijn knieën, kapotte horloges en onvervulde verlangens. Dit is erger dan verkeerd. Het is door en door verdorven.
Wie gelooft in God gelooft niet in al die andere 19.999 goden.
Ik geloof niet in 20.000 goden. Zo'n klein verschil maar zoveel discussie.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')