Wat doet inge eigenlijk in d’r hotelkamer? Ze hoorde toch ook dat er brand in scala was? Hm misschien wilde ze zich ver van het plaats delict houden, ver uit de buurt van nina, isabella en yasmin.quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:14 schreef _bigmac_ het volgende:
Slecht gespeeld inge en inge
Of ze wist niet dat Inge twee er zatquote:Op maandag 30 augustus 2004 20:16 schreef Dada het volgende:
[..]
Wat doet inge eigenlijk in d’r hotelkamer? Ze hoorde toch ook dat er brand in scala was? Hm misschien wilde ze zich ver van het plaats delict houden, ver uit de buurt van nina, isabella en yasmin.
Ja he? Heerlijk gewoon!! Ludo en Janine die helemaal uit hun dak gaan!! Zooo heerlijk!!!quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:16 schreef ZOWIEE het volgende:
Cool zeg, Ludo die boos is![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |