een hoop geruchten ook niet, en dat zijn juist de spelers in de categorie waar Tevez meer bij lijkt te horen, gezien prijs en (bewezen) kwaliteitquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:35 schreef rubbereend het volgende:
we hebben t geld, we hebben de naam..... nu nog hopen dat hij wil komen
voor de volledigheid, van een hoop spelers die afgelopen zomer tot de geruchten behoorden is de tranfer naar psv daadwerkelijk rond gekomen
10 miljoen is met hem wel terug te verdienen. Ik ben eerder bang dat hij meer moet kosten dan 10 miljoen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 13:02 schreef mbn het volgende:
PSV zal geen 10 miljoen neerleggen voor die Tevez. Ze weten dat dat veel te moeilijk terug te verdienen is. Jammer, want ik denk dat het wel een leuke speler voor de Nederlandse competitie zou zijn (op basis van wat ik erover heb gelezen).
Met de naam van PSV in Zuid-Amerika, de connecties van Nike en Philips, de 'vriendschap' tussen Van Raaij en Kenyon en eventueel CL-geld + Van Bommel-geld heeft PSV m.i. toch wel wat troeven achter de hand.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:49 schreef Tony_Montana67 het volgende:
No way dat Tevez komt, focus je liever op realistischere namen
Nee, je moet niet klein blijven denken, maar voorlopig zijn het wilde geruchten. Pas als er serieus onderhandeld wordt mag je gaan speculeren. De tussenkomst van een Engelse club zie ik ook niet direct zitten, want zo kan je niet gaan bouwen aan een nieuw elftal. Een gehuurde Tevez brengt uiteindelijk geen geld op om later verder te bouwenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 13:11 schreef Spideyman het volgende:
Dat PSV het in het vervolg moet doen met onbekende oostbloktalenten als nieuwe aankopen is misschien realisctischer, maar waarom moeten we altijd klein blijven denken? In het verleden is het toch ook gelukt met grote spitsen?
áls PSV CL kwalificatie bereikt kunnen ze hem zelf betalenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 13:48 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Nee, je moet niet klein blijven denken, maar voorlopig zijn het wilde geruchten. Pas als er serieus onderhandeld wordt mag je gaan speculeren. De tussenkomst van een Engelse club zie ik ook niet direct zitten, want zo kan je niet gaan bouwen aan een nieuw elftal. Een gehuurde Tevez brengt uiteindelijk geen geld op om later verder te bouwen
nog NOOIT van TEVEZ gehoord??????????????quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:08 schreef ASSpirine het volgende:
heb zelf nog nooit van Teveze gehoord voordat er connecties werde gelegd met PSV
en op zich is 10 milj euro ook weer niet zoveel voor iemand die heel erg goed schijnt te zijn
of heb ik het mis?
Kezman kostte toch meer toendertijd?Of heb ik het (weer) mis?![]()
voordat er connecties werde gelegd met PSVquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:09 schreef cultheld het volgende:
[..]
nog NOOIT van TEVEZ gehoord??????????????
Meer CM spelenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:11 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
voordat er connecties werde gelegd met PSV
tjah, volg nu ook weer niet alles
Tevez geldt al 3 jaar lang als super talent naast de andere bekende namen Diego, Robinho en Luis Fabiano natuurlijk. Als PSV zo'n speler zou halen zou het Ajax bestuur diezelfde avond de Champagnefles ontkurken omdat het nieuwe seizoen de inkomsten uit tv-gelden stijgen door zo'n speler........ Kan Ajax weer een Belg op de kop tikkenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:11 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
voordat er connecties werde gelegd met PSV
tjah, volg nu ook weer niet alles
Je kijkt ooit naar Boca Juniors? Je weet niet wat je mistquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:16 schreef Zapper het volgende:
Ik had ook nog nooit van Tevez gehoord, maar ik speel dan ook geen CM enz
Dan ben je niet op de hoogte van de financiële feitenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:33 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Tevez is ook buiten CM een zeer talentvolle spits, maar ik vraag me af of hij echt te betalen is. Een groot gedeelte van transferinkomsten is gebruikt om de club financieel helemaal gezond te krijgen, als één van de weinige clubs in Europa.
De eventuele aankoop van Tevez lijkt me niet haalbaar met alleen eigen geld...
Hoe moet ik in godesnaam naar Boca Juniors kijkenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:27 schreef cultheld het volgende:
Je kijkt ooit naar Boca Juniors? Je weet niet wat je mist
Eurosport met de copa libertadores bijv.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:42 schreef Zapper het volgende:
[..]
Hoe moet ik in godesnaam naar Boca Juniors kijken
Leg de begroting dan maar eens haarfijn op tafel. Het tekort over 2002 is weggewerkt, over 2003 zijn de cijfers nog niet binnen en de afschrijvingen op spelers als Faber, Addo, Ramzi en Van Der Schaaf kunnen nog onmogelijk naar buiten uitgelekt zijn.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:39 schreef cultheld het volgende:
Dan ben je niet op de hoogte van de financiële feiten
Die schuld was nog niet eens de helft van de opbrengsten dit jaar. Ik meen dat PSV nu zeker 15 miljoen in de plus staat en daar moet nog 9 miljoen kwalificatiegeld bijkomenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:46 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Leg de begroting dan maar eens haarfijn op tafel. Het tekort over 2002 is weggewerkt, over 2003 zijn de cijfers nog niet binnen en de afschrijvingen op spelers als Faber, Addo, Ramzi en Van Der Schaaf kunnen nog onmogelijk naar buiten uitgelekt zijn.
De begroting over 2004 is goedgekeurd, maar ik vraag me ten zeerste af of daar een extra aankoop van 10 miljoen Euro mee ingenomen is...
zou leuk zijn als ik eurosport nog kon zien..quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:45 schreef cultheld het volgende:
[..]
Eurosport met de copa libertadores bijv.
Ik las in de VI dat PSV een forse investering in de jeugopleiding wil doen op voorspraak van Joop Brand. De jeugdaccomodatie stamt uit de jaren veertig en de directie is het er wel over eens dat PSV zich niet alleen moet richten op aan- en verkopen van spelers van andere (buitenlandse) clubs.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Die schuld was nog niet eens de helft van de opbrengsten dit jaar. Ik meen dat PSV nu zeker 15 miljoen in de plus staat en daar moet nog 9 miljoen kwalificatiegeld bijkomen
Kijk, dat is mooi op tijd! Die trainingsmethode is alweer retro geloof ik...quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 15:05 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Op trainingsgebied zou er gewerkt worden met de oefenstof van Wiel Coerver dacht ik.
In BN/DeStem stond afgelopen weekend een interview met Van Raaij, waar onder meer wordt gezegd: "Hij hoopt ‘van ganser harte’ dat hij PSV goed achterlaat. „Spelend in de Champions League. Dat is al die jaren gebeurd. Ik ben begonnen in oktober 1996. Toen was PSV net uitgeschakeld door Brann Bergen in het Europacup-2-toernooi.“ Mocht het niet lukken, dan moet zijn opvolger beginnen met bezuinigen. Nog meer bezuinigen."quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 14:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Die schuld was nog niet eens de helft van de opbrengsten dit jaar. Ik meen dat PSV nu zeker 15 miljoen in de plus staat en daar moet nog 9 miljoen kwalificatiegeld bijkomen
Harry doet graag melo-dramatischquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 15:14 schreef mbn het volgende:
[..]
In BN/DeStem stond afgelopen weekend een interview met Van Raaij, waar onder meer wordt gezegd: "Hij hoopt ‘van ganser harte’ dat hij PSV goed achterlaat. „Spelend in de Champions League. Dat is al die jaren gebeurd. Ik ben begonnen in oktober 1996. Toen was PSV net uitgeschakeld door Brann Bergen in het Europacup-2-toernooi.“ Mocht het niet lukken, dan moet zijn opvolger beginnen met bezuinigen. Nog meer bezuinigen."
Dat klinkt niet echt alsof PSV 15 miljoen inde plus staat.
Onze grootste tegenstanders, zoals altijd, zijn wezelf. Nederland haalt veel te weinig punten in Europa, met name de 'kleintjes' vliegen er meteen weer uit.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:37 schreef ASSpirine het volgende:
wie zijn weer onze grootste tegenstanders voor de CL-plaatsen?
lijste graag
Dat hoop je alleen maar, lieg niet.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:39 schreef methodmich het volgende:
Tevéz gaat denk in op het laatste moment alsnog naar Duitsland.
Vergeet niet dat lange Jan in een interview in De Telegraaf heeft gezegd dat hij altijd zal knokken voor z'n plaats bij PSV, ook al komt er een nieuwe spits.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:55 schreef methodmich het volgende:
Dat hoop je dan maar. Wordt wel mijn column: De tragiek van een Lange Jan.
Geplaatst Club land Coëfficiënt Voorrondequote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:37 schreef ASSpirine het volgende:
wie zijn weer onze grootste tegenstanders voor de CL-plaatsen?
lijste graag
quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:43 schreef pascalheister het volgende:
nou jongens ik zal de supercup wel even vermelden dan
zet het gewoon bij de cruyffschaal
...quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 18:30 schreef SHARKYKING het volgende:
[..]
17. PSV NED 65,246 *
23. Ajax NED 48,246
Dat dacht ik tochquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 18:55 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
...
PSV speelt beter europees dan ajaxquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 18:55 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
...
Maar daar komt met Tevez verandering inquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:30 schreef methodmich het volgende:
Nee, precies. Altijd ALLEEN de poulewedstrijden.
Nee hoor die komt nietquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:54 schreef methodmich het volgende:
Is het dan even jammer dat ie niet komt... Wie wel komt is Allbäck.
En daar gaan we woensdag bij helpen, we schreeuwen PSV er door heenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:28 schreef rubbereend het volgende:
bovendien spelen wij altijd de poulewedstrijden van de CL, wij zijn nog nooit in de voorronde uitgeschakeld(ff afkloppen)
maar wel MEER puntenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:30 schreef methodmich het volgende:
Nee, precies. Altijd ALLEEN de poulewedstrijden.
Dus een ajacied komt PSV van geluk betichten?quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:28 schreef methodmich het volgende:
Of hebben meer geluk, het is maar hoe je het wilt bekijken.
Alhoewel Sibon de naam heeft een meevoetballende speler te zijn vind ik VoH, Allbäck en Sibon toch drie dezelfde types speler. Recht toe recht aan, kopsterk, lichamelijk sterk maar ook af en toe onbehouwen en veel ruimte-eisend.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 19:54 schreef methodmich het volgende:
Is het dan even jammer dat ie niet komt... Wie wel komt is Allbäck.
Ik zie Van Bommel liever blijven en transfervrij vertrekken aan het eind van dit seizoen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 21:32 schreef Spideyman het volgende:
En even een vraagje voor Zapper:
Zou jij liever dit jaar Van Bommel voor PSV zien spelen en daarna transfervrij vertrekken, of hem ná Rode Ster voor pakweg 3 mln te verkopen?
vooral zijn toevoegende waarde tegen RBC was goedquote:Op woensdag 18 augustus 2004 01:11 schreef rubbereend het volgende:
ik ben ook voor het behoud van van Bommel als hij maar 3 miljoen opbrengt
dat brengt veel meer op!
In de krant las ik dat Waterreus gezegd had dat hij naast Manchester City "nog een ijzer in het vuur in de PL" heeft. Mooi voor hem, want als hij dit seizoen niet aan voetballen zou toekomen was het einde carriere.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 08:32 schreef Eilanden het volgende:
.: Waterreus staat voor overgang naar Pemier League
De Engelse krant The Guardian brengt het bericht dat keeper Ronald Waterreus in onderhandeling is met Premier League club Manchester City.
Bron
quote:PSV heeft drie jonge spelers op proef. De Zuid-Koreanen Ji-Nam Lee (verdediger) en Sang-Hyun Ahn (middenvelder) en de Argentijn Federico Matías León (verdediger) trainen mee in Eindhoven.
Lee en Ahn speelden zich in de kijker op het jeugdtoernooi van PSV. In de strijd om de Otten Cup eindigden ze met FC Seoul op de vierde plaats. León was met Boca Juniors eveneens actief in Nederland.
alsof David James zo goed isquote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:25 schreef zjroentje het volgende:
Op de bank plaatsnemen wordt het dan voor Waterreus.
Robinson kon het wel eens gaan overnemen, mocht ie bij Spurs weer vorm herpakkenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:26 schreef ASSpirine het volgende:
het is dat er gebrek aan beter is dat ze hem als 1ste keeper gebruiken voor het nationale elftal
Met Keegan aan het roer blijft James wel in het doel. Alleen omdat hij de nationale doelman is.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:26 schreef ASSpirine het volgende:
[..]
alsof David James zo goed is
het is dat er gebrek aan beter is dat ze hem als 1ste keeper gebruiken voor het nationale elftal
Waterreus wint de concurrentieslag weer
Ja, de reden waarom Waterreus ws wordt aangenomen is omdat tweede keeper Geert de Vlieger langdurig geblesseerd is. De derde keeper daar heeft ook een blessure.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:45 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Met Keegan aan het roer blijft James wel in het doel. Alleen omdat hij de nationale doelman is.
Praat me er niet over.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:50 schreef -Vaduz- het volgende:
Weer wat 'talentvolle' Koreanen op proef?
en dan twee maanden later reus in het doelquote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:25 schreef zjroentje het volgende:
Op de bank plaatsnemen wordt het dan voor Waterreus.
Dat wordt dus weer een jaartje NAC voor Colin waarschijnlijk.quote:De Telegraaf meldt dat de onderhandelingen tussen Colin en Everton opnieuw gestaakt zijn. Partijen zouden echter niet uitsluiten dat de gesprekken alsnog hervat worden op een later moment.
Verder meldt de krant dat Waterreus mee zal gaan trainen met Jong PSV om zijn conditie op peil te houden. Dat zal dan alleen relevant zijn als hij er niet uitkomt met Manchester City uiteraard.
of ze gaan net al William volgende week bij NEC op proefquote:Op woensdag 18 augustus 2004 13:16 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Dat wordt dus weer een jaartje NAC voor Colin waarschijnlijk.
Laat die Koreanen en die Argentijn lekker meetrainen, als ze goed genoeg zijn mogen ze blijven, anders kunnen ze een paar trainingen bij een topclub op hun CV neerzetten
Da's nog eens andere koek dan Tevezquote:PSV heeft drie jonge spelers op proef. De Zuid-Koreanen Ji-Nam Lee (verdediger) en Sang-Hyun Ahn (middenvelder) en de Argentijn Federico Matías León (verdediger) trainen mee in Eindhoven.
Lee en Ahn speelden zich in de kijker op het jeugdtoernooi van PSV. In de strijd om de Otten Cup eindigden ze met FC Seoul op de vierde plaats. León was met Boca Juniors eveneens actief in Nederland.
Dit gaat denk ik om versterking van de linkerverdedigers. Daarin zit de PSV-selectie erg krap.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 14:07 schreef twi het volgende:
[..]
Da's nog eens andere koek dan Tevez
Nee, dat was Jung-Hwan Ahn (en een aanvaller). Gelukkig maar.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 14:24 schreef cultheld het volgende:
Alweer een Lee in de selectie, maar toch niet die Ahn van het WK he?
Ja dat heb ik ook. Als ze spelers nodig hebben kunnen ze beter dichterbij huis gaan zoeken dan in dat soort landen.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 14:53 schreef Djekko het volgende:
[..]
Nee, dat was Jung-Hwan Ahn (en een aanvaller). Gelukkig maar.
Ik betwijfel of het echt wat wordt met deze drie jongens. Ze moeten echt een toegevoegde waarde hebben, of anders veel talent hebben. Ze kosten bakken vol met geld. Ik snap niet dat er ergens anders in Europa geen talenten rondlopen, die haalbaar zijn voor PSV.
Klopt en door de marketing brengen ze zelfs geld opquote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:25 schreef twi het volgende:
IIk denk juist dat die Koreanen geen drol kosten. Die worden vanwege Hie Dung-gu natuurlijk gratis bij PSV afgeleverd door Daewoo & co.
't Is een afweging die je maakt. Prestaties aan de ene kant, marketing aan de andere. Ik zou voor de prestaties kiezen...maarja, ik ben dan ook een Ajaciedquote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:26 schreef cultheld het volgende:
[..]
Klopt en door de marketing brengen ze zelfs geld op
al houden we ze voor altijd op de bank en laten we ze in vallen tegen clubjes als De Graafschap, Groningen en Ajax, zelfs dan worden die shirtjes verkocht dus wij pakken beide winsten: op het veld en op financieel gebiedquote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:28 schreef twi het volgende:
[..]
't Is een afweging die je maakt. Prestaties aan de ene kant, marketing aan de andere. Ik zou voor de prestaties kiezen...maarja, ik ben dan ook een Ajacied
Dat kun je met je boerenverstand nog bedenken: Een voetbalgek land als Zuid-Korea dat ook nog eens een Azië tycoon is waar Europa als voetbalhemel wordt beschouwd..........quote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:33 schreef DutchGooner het volgende:
zijn er concrete cijfers wat die 2 Koreaantjes PSV aan merchandise hebben opgeleverd?
Volgens mij valt dat eik wel mee die opbrengsten
Je hoort er anders weinig over,volgens jouw redenering moet dat dan minimaal een miljoentje of 5 opleverenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat kun je met je boerenverstand nog bedenken: Een voetbalgek land als Zuid-Korea dat ook nog eens een Azië tycoon is waar Europa als voetbalhemel wordt beschouwd..........
dan kan iedereen met een boerenverstand zijn conclusies trekken,of niet Cultheld.....?quote:Op woensdag 18 augustus 2004 15:55 schreef Djekko het volgende:
, omdat enkele maanden geleden het contract met de televisiezender die PSV uitzond (naam weet ik ff niet meer) ontbonden is.
cijfers?quote:Op woensdag 18 augustus 2004 16:10 schreef Tony_Montana67 het volgende:
PSV heeft er een poosje aardig mee verdient,
Dus merchandise heeft niet gebracht wat er van gehoopt werd?quote:Op woensdag 18 augustus 2004 16:14 schreef Tony_Montana67 het volgende:
TV contract van een paar miljoen, toernooi van vorig jaar 2 miljoen en dan wat kleine restjes, een miljoen of 5 geloof ik in totaal
knvb dictatuurquote:Op woensdag 18 augustus 2004 17:56 schreef rubbereend het volgende:
en van die tv rechten hebben de andere clubs geloof ook nog mogen meegenieten want een gedeelte moest in de grote pot als k me niet vergis.
Communistische manier van denkenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 18:01 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nee hoor
Dat zijn de afspraken, zo wordt het verschil tussen de nationale top en de mindere goeden niet nog groter
Misschien, maar het betaald zichzelf weer terug. Zonder die TV-gelden had Fortuna nooit Van Bommel en Hofland kunnen opleiden en had PSV dus spelers uit de eigen jeugd moeten halen die minder getalenteerd zijn.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 18:05 schreef cultheld het volgende:
[..]
Communistische manier van denken
niks mis met TV-gelden hoor, maar TV-gelden van de Zuid-Koreaanse TV veroorzaakt door PSV spelers dienen niet in de grote pot terecht te komenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 18:11 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Misschien, maar het betaald zichzelf weer terug. Zonder die TV-gelden had Fortuna nooit Van Bommel en Hofland kunnen opleiden en had PSV dus spelers uit de eigen jeugd moeten halen die minder getalenteerd zijn.
Dingen zijn niet zo eendimensionaal als je soms denkt
quote:Ondanks dat Waterreus zelf gisteren alle contacten met Manchester City ontkende, meldt De Telegraaf vandaag dat Waterreus vandaag uitsluitsel hoopt te krijgen van de Britse club. BN De Stem meldt dat het mogelijk om een contract tot het einde van het jaar zou gaan, waarna hij zijn carriere zou kunnen beeindigden in Amerika.
De krant meldt verder dat de geldschieters van PSV, ondanks dat ze in de afgelopen jaren geld hebben moeten toeleggen op de transfers, openstaan om te investeren indien PSV Tevez weet aan te trekken.
Tevez moet 20 miljoen kosten, of ze dat op tafel leggen betwijfel ik al, maar ik zie Tevez echt niet komen. Die kan naar Bayern en was een tijdje terug ook al met AC Milan gelinkt. Wat moet ie dan met alle respect bij PSV, of welke club in de Eredivisie dan ook.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:03 schreef Tony_Montana67 het volgende:
hmm, mijn scepsis mbt de komst van Tevéz neemt iets af, al komt het uit de Telegraaf en niet uit een echte krant
[..]
Romario, Ronaldo, Kezman, Zlatan en in mindere mate Vonlanthen kwamen ook naar Nederland terwijl er clubs uit heel Europa achter hen aanzatenquote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:12 schreef ChAoZ het volgende:
[..]
Tevez moet 20 miljoen kosten, of ze dat op tafel leggen betwijfel ik al, maar ik zie Tevez echt niet komen. Die kan naar Bayern en was een tijdje terug ook al met AC Milan gelinkt. Wat moet ie dan met alle respect bij PSV, of welke club in de Eredivisie dan ook.
Tevez kan je niet vergelijken met die drie in die tijd. Tevez lijkt me toch wel een heel stukje verder, als ik de verhalen mag geloven.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:31 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Romario, Ronaldo, Kezman, Zlatan en in mindere mate Vonlanthen kwamen ook naar Nederland terwijl er clubs uit heel Europa achter hen aanzaten
We'll see, maar het zijn iig geen wilde geruchten meer. Of ze het daadwerkelijk redden is en blijft een grote vraag, maar het is het proberen waard.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:33 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Tevez kan je niet vergelijken met die drie in die tijd. Tevez lijkt me toch wel een heel stukje verder, als ik de verhalen mag geloven.
Idd. Romario en Ronaldo waren toen talenten, die uitgegroeid zijn naar hele groten. Zlatan, gehaald als talent, komt er misschien, maar zou net zo goed nu al op z'n top kunnen zitten. Die jongen moet eens leren zich bij z'n spel te houden. En dan heb ik het niet alleen over die nare trucjes van 'm.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:33 schreef zjroentje het volgende:
Tevez kan je niet vergelijken met die drie in die tijd. Tevez lijkt me toch wel een heel stukje verder, als ik de verhalen mag geloven.
Tja, bijvoorbeeld een Morientes zouden ook geen wilde geruchten zijnquote:Op donderdag 19 augustus 2004 09:47 schreef Tony_Montana67 het volgende:
We'll see, maar het zijn iig geen wilde geruchten meer. Of ze het daadwerkelijk redden is en blijft een grote vraag, maar het is het proberen waard.
Jawel, dat was nooit concreet. Er werd aan Hiddink destijds gevraagd of hij een spits als Morientes bij de selectie zou willen hebben. Toen deze bevestigend antwoorde stond er de volgende dag in de krant dat PSV Morientes wilde hebben; er is nooit enig contact geweest tussen Real/Morientes en PSVquote:Op donderdag 19 augustus 2004 10:04 schreef ChAoZ het volgende:
[..]
Tja, bijvoorbeeld een Morientes zouden ook geen wilde geruchten zijn
Een buikgriepje, niets ernstigs, maar hij was dus niet helemaal fitquote:Op donderdag 19 augustus 2004 11:26 schreef BobRooney het volgende:
Hallo...weten jullie misschien wat er met Vonlanthen aan de hand is? Hij speelt helemaal niet, volgens mij zat hij laatst geeneens op de bank.
thanxquote:Op donderdag 19 augustus 2004 11:29 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Een buikgriepje, niets ernstigs, maar hij was dus niet helemaal fit
Zlatan ook.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 17:41 schreef methodmich het volgende:
Vonlanthen moet meer denken van Guus.
Dat begreep ik wel...quote:Op donderdag 19 augustus 2004 17:55 schreef methodmich het volgende:
Guus wil dat Vonlanthen meer nadenkt over hoe te lopen e.d. Hij schijnt geen tactisch wonder te zijn.
Er lijkt dus een bod te zijn gedaan, maar Boca hoeft niet te verkopen, dan zouden ze gek zijn als ze Tevez voor 10 miljoen weg zouden doenquote:PSV Offer 10 Million For Tevez
8/19/2004 4:56:00 PM
PSV Eindhoven have official launched a bid of 10 million Euros to acquire the Argentinean striker, Carlos Tevez.
The Boca Juniors player is also followed by Milan and Bayern Munich, however it is highly unlikely that Tevez will leave Argentina before 2005.
Even Mauricio Macri, Boca's President, denied that the player will be leaving any time soon: "The fans can remain calm. We are in a good financial situation and we are not in a necessity to sell, unless it's the player who wants to leave."
Het blijven geruchten natuurlijkquote:Naar aanleiding van de bevestiging van Van Raaij in De Telegraaf dat PSV de mogelijkheden van een transfer van Tevez onderzoekt pakken de Argentijnse kranten groter uit met informatie rondom een mogelijke transfer. Gisteren zou volgens Clarin Van Raaij hebben gesproken in Athene over de voorwaarden voor een transfer. De zaakwaarnemer van Tevez liet weten dat de tijd is gekomen voor een transfer van de aanvaller. Volgende maand zou volgens de krant een vertegenwoordiger van Bayern Munchen naar Argentinie afreizen. Omdat PSV nog geen bod zou hebben gedaan zou Boca Juniors zich vooralsnog nog richten op Bayern Munchen.
Volgens Ole zou Bayern Munchen tot nu toe 12 miljoen euro geboden hebben. PSV zou nog niet verder zijn gekomen dan 10 miljoen euro. Bedragen die in de Argentijnse media genoemd worden voor wat betreft de vraagprijs van Boca Juniors varieren van 15 tot 20 miljoen euro. Ole pakt uit met de gelijkenis van Tevez met Ronaldo die ook op vroege leeftijd naar PSV ging en komt ook met de namen van Romario en Van Nistelrooy die dezelfde weg bewandelden.
Volgens de krant sprak PSV in Athene met de speler in het spelershotel.Daarin zou PSV hebben laten weten een team om hem heen te willen bouwen. De zaakwaarnemer liet tegenover Ole weten te verwachten dat geld niet het grote probleem zal zijn voor een transfer. Hij gaf aan naast bayern Munchen ook PSV wel te zien zitten. Volgens hem is PSV een goede club om een start te maken in Europa.
Mooie column. Maar zelfs áls Tevez komt, kan Jan in de basis blijven. De Jong er eindelijk eens een keer uit, en dan 4-4-2 gaan spelen met Vennegoor als 9 en Tevez als 10.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 18:59 schreef methodmich het volgende:
Het VBL-columnhoekje deel 2
Iemand de bewuste uitzending gezien?quote:Volgens het Duitse persbureau DPA heeft Mark van Bommel op de Nederlandse televisie aangegeven op de dag na het Champions League duel tegen Rode Ster Belgrado naar Borussia Dortmund te vertrekken. Wij weten overigens niet van een dergelijke melding van Van Bommel. Borussia Dortmund ontkende in een reactie dat er vooruitgang zit in de onderhandelingen met PSV.
Nee tuurlijk niet, want het is onzin, of bullshit, zoals de Duitsers zeggenquote:Op donderdag 19 augustus 2004 21:46 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Iemand de bewuste uitzending gezien?
quote:Kein neuer Stand im Fall van Bommel
[19.08.] Eine gestern lancierte Aussage von Mark van Bommel, er erwarte seinen Wechsel zum BVB spätestens bis zum 26. August, konnte Michael Zorc heute nicht bestätigen: "Es gibt bei diesem Thema von unserer Seite keinen neuen Stand", unterstrich der Sportmanager. Zwar räumte Zorc ein, dass van Bommel "nicht erst seit Bert van Marwijk Trainer bei uns ist", ein Wunschspieler des BVB sei, verdeutlichte aber noch einmal das Wechselhindernis. "Das Problem ist die Ablöseforderung des PSV Eindhoven, solange da keine Bewegung reinkommt, wird es schwer sein diesen Transfer zu realisieren.", erklärte Zorc.
quote:Op donderdag 19 augustus 2004 22:10 schreef Zapper het volgende:
Maar dat die Duitsers maar van Van Bommel afblijven
Als Tevez komt heb ik liever een 4-2-3-1 systeem met Vennegoor als diepe lantaarnpaal en Tevez als bewegelijke spits erachter. Iets als dit:quote:Op donderdag 19 augustus 2004 22:22 schreef cultheld het volgende:
[..]
Alex, Ooijer en Bouma als verdedigers, Van Bommel met Cocu op 1 middenveld en Tevez in de spits met Beasley en Farfan op de flanken en Park achter de spitsen, daarmee gaan we Europa veroveren
Vergeef mijn domheidquote:Op donderdag 19 augustus 2004 21:54 schreef pascalheister het volgende:
vond op de site van BVB dit
[..]
Is ie daar zelf niet bij? En de keuring?quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:18 schreef zjroentje het volgende:
Tevez onderhandelt toch niet zelf, dat doet toch zijn zaakwaarnemer?
Die onderhandelingen is hij denk ik niet bij, hij geeft denk ik z'n wensen aan z'n zaakwaarnemer en die onderhandelt. Bij de keuring is hij natuurlijk zelf wel aanwezig, dus dat zou nog problemen op kunnen leveren, of PSV moet het risico nemen het contract te tekenen voor de keuring ...quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:21 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Is ie daar zelf niet bij? En de keuring?
Ik denk toch dat hij er bij is, zo ook bij Bovo. Feyenoord wil met hem onderhandelen, maar de bondscoach wil geen zaakwaarnemers in de buurt, en als Bovo er niet bij zou moeten zijn, waarom duren de onderhandelingen dan langer?quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:23 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Die onderhandelingen is hij denk ik niet bij, hij geeft denk ik z'n wensen aan z'n zaakwaarnemer en die onderhandelt. Bij de keuring is hij natuurlijk zelf wel aanwezig, dus dat zou nog problemen op kunnen leveren, of PSV moet het risico nemen het contract te tekenen voor de keuring ...
Cesare Bovo? Dat is een goeie voor Feyenoord!quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:28 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Ik denk toch dat hij er bij is, zo ook bij Bovo. Feyenoord wil met hem onderhandelen, maar de bondscoach wil geen zaakwaarnemers in de buurt, en als Bovo er niet bij zou moeten zijn, waarom duren de onderhandelingen dan langer?
Nouja, ik vrees toch dat hij naar Parma gaat maar Feyenoord is er mee bezig.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:34 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Cesare Bovo? Dat is een goeie voor Feyenoord!
Oke: jullie Bovo, wij Tevez?quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:44 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Nouja, ik vrees toch dat hij naar Parma gaat maar Feyenoord is er mee bezig.
Ohja, ontopic.. Tevez zou echt een goede zijn voor PSV, en helemaal voor de HCE.
Qua data klopt het precies, maar zoals zjroentje al aangaf wordt een groot deel van de onderhandelingen gedaan door de zaakwaarnemer. Die zal ervoor zorgen dat Tevéz al z'n eisen ingewilligd ziet. Een keuring is zo gebeurd, daar verwacht ik geen problemen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:17 schreef Dylan Dog het volgende:
Misschien niet correct, maar toch wil ik even iets vragen aan de 'experts'.
Stel dat PSV serieus werk maakt van Tevez en de afkoopsom kan betalen: volgens mij gaat het dan toch nog even duren voordat een en ander beklonken is. Maar is de deadline voor inschrijving CL niet 31 augustus, net als het aflopen van de transferperiode vioor buitenlandse transfers? Aangezien Tevez nu uitkomt op de OS en de finale (uitgaand van dat scenario) gepland staat voor 28 augustus, zou dat betekenen dat:
- PSV voor de 28 100% akkoord moet zijn met Boca;
- PSV tussen de 29e en de 31e 100% akkoord moet zijn met Tevez, inclusief medische keuring en handtekening.
Op 31 augustus 24:00uur moet de transfer zijn beklonken en volgens mij moet je op 1 september 12:00uur je definitieve CL-lijst inleveren.
Gezien het feit dat Tevez nu in Griekenland zit en bij het behalen van het goed 3 dagen ladderzat jubelend door de straten van Buenos Aires trekt, lijkt het me logistiek al zeer moeilijk dat de transfer nog rondkomt.
Of zit ik er erg ver naast?
Fredje toch.quote:Wilfred Bouma (PSV) is geveld door een virus. De verdediger ondergaat maandag een onderzoek, maar is zaterdag niet inzetbaar in het competitieduel met AZ. Het is nog onduidelijk of Bouma, die ook ontbrak in de oefenwedstrijd van Nederland tegen Zweden, woensdag kan spelen tegen Rode Ster Belgrado in de voorronde van de UEFA Champions League.
Vonlanthen zit trouwens weer niet bij de selectie! Wat zal de reden nu weer zijn..quote:In de eerste thuiswedstrijd van het seizoen kan Guus Hiddink niet beschikken over Wilfred Bouma en Phillip Cocu. Johann Vogel zit wel weer bij de negentien geselecteerde spelers.
In zijn gebruikelijke perspraatje op De Herdgang zei Hiddink dat Bouma kampt met een virus. "Maandag wordt verder onderzocht hoe het met hem is." Cocu heeft last van een kleine longontsteking en is dus ook niet geselecteerd. "Hij heeft lichte longproblemen en is in behandeling daarvoor. Ook hij wordt maandag verder onderzocht. Maar dit zijn inderdaad twee zware tegenvallers ja. Zij zijn de kapstokken in een moeilijk voorbereiding, twee vaste waarden. Dit kan er nog wel bij", aldus Hiddink. Het is nog onduidelijk of Bouma en Cocu de cruciale wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado zullen halen.
Voor het duel met AZ zijn dus negentien man geselecteerd, "omdat we een paar ongesteldheden hebben." Zo heeft Jefferson Farfán behoorlijke naweeën van een buikgriep en werd hij vanochtend onwel. Hij is tegen AZ wel inzetbaar en ook Johann Vogel zit er weer bij. "Hij is laat gekomen vanwege het EK en raakte daarna geblesseerd. Hij heeft weinig gespeeld in onze voorbereiding, één helft tegen Boca Juniors. Maar hij heeft nu weer met het nationaal team gespeeld. Hij zit bij de selectie en is zaterdag dus inzetbaar."
Over de geluiden dat Vogel na vijf seizoenen als basisspeler in een lastig parket zit was Hiddink duidelijk. "Er zijn meerdere mensen voor die positie. Hij gaat daar goed mee om, hij manifesteert zich goed in de groep." Doelman Gomes is tegen AZ ook inzetbaar. "Hij kan spelen. Deze week kreeg hij een schop op zijn oog, maar er is niks kapot." DaMarcus Beasley is teruggekeerd van de interland die hij moest spelen met het Amerikaanse nationale team. Hij heeft niets overgehouden aan de wedstrijd en zal dus waarschijnlijk zijn debuut gaan maken voor eigen publiek.
Het wordt een zware week voor PSV, maar Hiddink koppelt beide duels los. "Ik zie deze wedstrijden los van elkaar. Natuurlijk zijn we met de kop al bij woensdag. Beide ploegen zijn verraderlijk op de counter."
Selectie van PSV voor de wedstrijd tegen AZ:
Doel: Gomes, Zoetebier.
Verdediging: Alex, Bøgelund, Lamey, Lee, Ooijer.
Middenveld: Van Bommel, Fehér, De Jong, Leandro, Lucius, Vogel.
Aanval: Bakkal, Beasley, Farfán, Park, Sibon en Vennegoor of Hesselink.
quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 16:23 schreef Dylan Dog het volgende:
Verder verwees Hiddink de geruchten ovr Tevez naar het bekende Rijk der Fabelen dus alle ajacieden kunnen weer opgelucht ademhalen.
Raar dan toch dat alle media (Nederlandse en Argentijnse) er zo veel over zeggen. Of is dit slechts een spelletje van Hiddink..?quote:Hiddink sprak vandaag tijdens de persconferentie duidelijke woorden. De persconferentie eindigde met enkele vragen over Tevez. “Van Raaij heb ik niets horen roepen over Tevez” was zijn antwoord.
Hiddink gaf aan dat PSV zich wel versterkt als ze beter kunnen worden maar dat op dit moment niets aan de orde is. Diverse internet sites en kranten dachten het grote nieuws te hebben maar Hiddink ontkende vandaag alles. “Athene was mooi maar ik heb geen Spaans gesproken” sprak Hiddink.
Zelf vind Hiddink dat Tevez buiten de normen voor PSV licht. Er zijn geen onderhandelingen geweest en geen gesprekken gevoerd, de bedragen die je overal kan lezen zijn volgens Hiddink gebakken lucht. Hiddink zelf verwacht dat Tevez vele miljoenen meer kost dan dat PSV kan en wil betalen op dit moment.
Ja lijkt mij ook de meest voor de hand liggende opstelling. De Jong voor Van Bommel en Fehér dan he. Hopen dat Leandro in de tweede helft nog mag invallen voor De Jong.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 16:43 schreef Dylan Dog het volgende:
Morgen tegen AZ:
Gomes
Bogelund - Alex - Ooijer - Lee
Fehér - Van Bommel - De Jong
Park - VoH - Beasley
Allbäckquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:14 schreef methodmich het volgende:
Iedereen wist dat Tevéz nooit zou komen en dat het Allbäck wordt.
Zijn rugnummer ligt al klaarquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:36 schreef Djekko het volgende:
[..]
Allbäck![]()
Nou, hij mag alleen voor bijna niets weg bij een ruil.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:44 schreef Djekko het volgende:
Allbäck mag voor bijna niets weg bij Aston Villa. Als PSV echt was geïnteresseerd hadden ze hem al veel eerder gekocht.
Mij te cryptisch.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:51 schreef methodmich het volgende:
Die maakt 3 ster crypto's.
Dat eerste lijkt me sterk, want hij heeft woensdag nog met Zwitserland gespeeld. Tenzij het natuurlijk weer een nieuw griepje is. Geblesseerd kan misschien, maar dat moet dan weer in diezelfde wedstrijd gebeurd zijn met Zwitserland.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 18:07 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Mij te cryptisch.
Vonlanthen heeft een griepje onder de ledeb geloof ik. Of hij was geblesseerd.![]()
Net zoals Tevez waarschijnlijk denkt "Ik ga niet naar Europa om in Nederland te ballen".quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 00:55 schreef PirE het volgende:
Ik ga niet naar PSV om Sibon te zien voetballen (alle respect voor Sibon, maar hij is al mislukt in A'dam) .
Nee: Tevez heeft gezgd bets bij PSV te willen spelen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 01:00 schreef twi het volgende:
[..]
Net zoals Tevez waarschijnlijk denkt "Ik ga niet naar Europa om in Nederland te ballen".
Salihamidzic is een flankmiddenvelder, die bij Bayern ook geregeld als back speelt. Zickler is altijd geblesseerd, Guerrero is 13 jaar en Santa Cruz heeft niet veel krediet meer.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 00:55 schreef PirE het volgende:
Wat moet een Club als Bayern met Tevez?
9 Vahid Hashemian
10 Roy Makaay
14 Claudio Pizarro
20 Hasan Salihamidzic
21 Alexander Zickler
24 Roque Santa Cruz
33 José Paolo Guerrero
Komt bij dat Tevez meer een nummer 10 is dan een centrumspits.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 11:28 schreef methodmich het volgende:
[..]
Salihamidzic is een flankmiddenvelder, die bij Bayern ook geregeld als back speelt. Zickler is altijd geblesseerd, Guerrero is 13 jaar en Santa Cruz heeft niet veel krediet meer.
Dus, waarom zouden ze hem niet willen hebben? En elke club zou hem kunnen gebruiken.
Chelloboy, ben je wat ziekjes?quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 12:26 schreef chelloboy het volgende:
Mischien dat Kezman 2e helft ff meedoet als het niet lukt. hahaha
dat heet nou humorquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 13:09 schreef twi het volgende:
[..]
Chelloboy, ben je wat ziekjes?
Jah,blij dat jij het begrijpt.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 14:16 schreef appelsientje het volgende:
[..]
dat heet nou humor
quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 14:41 schreef chelloboy het volgende:
Bouman
Ojee hoe kan dat nou,quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 15:01 schreef Zapper het volgende:
[..]
quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 14:41 schreef Suijk het volgende:
Is er nog interesse voor Bommel?
Ik denk dat het ook goed komt, Rubbereend, zien we jou daar ook nog ?? lijkt me wel gezellig namelijkquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 14:41 schreef chelloboy het volgende:
[..]
Jah,blij dat jij het begrijpt.
Woensdag he vak X, dalijk naar stadion toe, jammer dat Cocu en Bouman niet meedoen.
Denk 3-0 voor PSV.
Iedereen moet van AZ winnen, wat een ballen ploeg, met ballen coach.....quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 16:33 schreef methodmich het volgende:
Dat ze AZ maar flink inmaken. Enige wedstrijd die PSV van mij mag winnen.
Ik betwijfel of Feyenoord het hele seizoen het zo goed doet hoorquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:42 schreef zjroentje het volgende:
Netjes hoor. Die tweede plaats komt zo steeds dichterbij op het eind van de rit.
PSV speelde gedreven en dan blijkt dat AZ veel te veel mooi weer voetballers heeft. Van Bommel speelde uitstekend, achterin waren vooral Ooijer en verrassend Bogelund goed op dreef. Lee was degelijk en Alex had een mindere eerste, maar een aardige 2e helft.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:33 schreef Spideyman het volgende:
Was PSV nou zo goed, of AZ nou zo slecht![]()
ff goed opletten bij studio sport straks om 22:05
Dat zal vechten voor jullie worden denk ik hoor.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:48 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ik betwijfel of Feyenoord het hele seizoen het zo goed doet hoor![]()
Eergisterenquote:btw, sinds wanneer ben jij moderater?
nee ik helaas nietquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 22:09 schreef appelsientje het volgende:
Gaan er trouwens nog meer mensen woensdag ?? (die hier op 't forum zitten)
Heerlijk gevoel dat Co & co zo op hun bek zijn gegaan
hehe, misschien zie je ons nog welquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 22:16 schreef pascalheister het volgende:
[..]
nee ik helaas niet![]()
nee idd, en dan doet Co nog positief op tvquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 22:29 schreef appelsientje het volgende:
[..]
hehe, misschien zie je ons nog wel![]()
Maar wat speelde AZ slecht zeg, tjonge jonge, beetje een mazzel doelpuntje..... weinig inzet van AZ....
normaal ga ik naar alle thuiswedstrijden, maar vanwege m'n intro die morgen begint kan ik niet woensdagquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 22:09 schreef appelsientje het volgende:
Gaan er trouwens nog meer mensen woensdag ?? (die hier op 't forum zitten)
Heerlijk gevoel dat Co & co zo op hun bek zijn gegaan
Ja! Geweldig dat hakje van Jan, echt subliem! Jongens, als dit spel zo het hele seizoen door gaat hoef ik helemaal geen Tevez, en hoeven we ook niet bang te zijn geen titelkandidaat te zijn.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 23:16 schreef ASSpirine het volgende:
ik wil woensdag ook, maar kan gewoonweg niet
Maareh, wat een mooie goal zou dat zijn geweest van Jan
Vind het jammer dat het er niet inging, al was het alleen maar omdat die MOOI zou zijn en ook dat ik het hem gun
Lee heeft toch een goede wedstrijd gespeeld, park ook en heeft dat bekroond met uitstekende goal
De Jongwederom belangrijk met 2 treffers
V. Bommel weer gescoord
Owjah, Ooijer ook
dat zijn er al 10 in totaal
en zo'n wedstrijd van vandaag geeft je zelfvertrouwenquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 23:32 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ja! Geweldig dat hakje van Jan, echt subliem! Jongens, als dit spel zo het hele seizoen door gaat hoef ik helemaal geen Tevez, en hoeven we ook niet bang te zijn geen titelkandidaat te zijn.
Maar goed, realistisch blijven, het seizoen is nog lang en de belangrijkste wedstrijd is woensdag. Truly een wedstrijd van 9 miljoen.
Ook Vogel vond ik de positie van Cocu verassend goed oppakken. En dan zijn Vonlanthen en Farfán (vandaag) nog niet eens aan speeltijd toegekomenquote:Over één speler werd door de pers specifiek doorgevraagd: invaller Leandro, die voor het eerst sinds lange tijd weer eens liet doorschemeren dat hij héél goed kan voetballen. Zo gaf hij vanavond een handvol slimme balletjes en was hij intuïtief aanwezig. "Leandro heeft een paar moeilijke jaren gehad, hij kwam immers ook uit een andere cultuur. Vorig jaar startte hij goed, maar toen kreeg hij een zware blessure en was hij lang weg. Nu knokt-ie zich daar doorheen en moet hij het langzaam waar gaan maken. Hij levert zijn arbeid en dat is alleen maar goed."
Achter Lee? Die Jakobssen heeft anders nog niet veel laten zien.quote:Op zondag 22 augustus 2004 00:29 schreef ASSpirine het volgende:
op de linksachterpositie hebben we ook wel een goede speler rondlopen
heb het over Leequote:Op zondag 22 augustus 2004 00:37 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Achter Lee? Die Jakobssen heeft anders nog niet veel laten zien.
idd dat viel mij ook al op, gewoon de hele wedstrijd vel op de bal zitten. Begint er allemaal goed uit te zienquote:Op zondag 22 augustus 2004 10:28 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Het grootste pluspunt vond ik trouwens de strijd die eigenlijk 90 minuten lang geleverd werd, het is jaren geleden dat het zo fel is geweest thuis in de HCE en werkelijk niemand verzaakte.
Het per se mee willen spelen van Vonlanthen geeft aan dat ze er allemaal voor willen knokken, Hiddink heeft ergens een nieuwe sfeer gecreëerd waardoor iedereen positief lijkt
Heb de wedstrijd op Canal+ gezien, en de eerste minuten werd er WEL gefloten hoor,quote:Op zondag 22 augustus 2004 03:11 schreef PNG het volgende:
Was leuke wedstrijd, Tegenstander werd NOOIT uitgefloten.
Kun je nagaan hoe briljant PSV wel niet wasquote:Op zondag 22 augustus 2004 15:47 schreef methodmich het volgende:
Allbäck komt waarschijnlijk gewoon. Leuk, hoe Co weer reageerde op een afstraffing door zijn schuld. "We waren op zich wel goed."
Dat kon Nilis toch beterquote:Op zondag 22 augustus 2004 16:18 schreef Djekko het volgende:
Ik heb een leuke wedstrijd gezien gisteren, eindelijk weer eens. Ook leuk dat Leandro weer mee mocht spelen, maakte ook wel een goede indruk op mij. Verder was Ooijer goed, samen met De Jong en MoM Van Bommel. Jammer van die hakbal van Vennegoor.
quote:Op zondag 22 augustus 2004 16:34 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Dat kon Nilis toch beter
En wie zegt dat danquote:Op maandag 23 augustus 2004 18:27 schreef jimjim1983 het volgende:
http://www.voetbalonline.nl/ecNewsItem.asp?id=34381
waarschijnlijkheid woensdag zijn laatste wedstrijd in het shirt van PSV.
Waarschijnlijk zal Van Bommel donderdag bekend maken dat hij een contract heeft getekend bij het Duitse Borussia Dortmund, de club van zijn schoonvader Bert van Marwijk.
PSV ontvangt circa drie miljoen euro voor de Oranjemiddenvelder.
Ja dat vraag ik me ook afquote:Op maandag 23 augustus 2004 19:16 schreef Da_Sandman het volgende:
Nou zoveel heeft die niet te doen gehad.quote:Op maandag 23 augustus 2004 19:27 schreef Zapper het volgende:
Leuk toch dat Zoetebier erbij zit, hij keepte zaterdag een goede partij
Dus na woensdag donderd psv als een kaartenhuis in elkaar, het jaar is immers al voorbijquote:Op maandag 23 augustus 2004 19:45 schreef chelloboy het volgende:
[..]
Nou zoveel heeft die niet te doen gehad.
Wel leuk dat die geselecteerd is.
Hoop maar dat die Woensdag ook niet veel hoeft te doen,in de wedstrijd van het jaar.
Das waar, maar wat ie te doen kreeg, deed ie goedquote:Op maandag 23 augustus 2004 19:45 schreef chelloboy het volgende:
Nou zoveel heeft die niet te doen gehad.
quote:Op maandag 23 augustus 2004 21:10 schreef jimjim1983 het volgende:
hoop niet dat Benny naar PSV komt, vind het een leuke speler namelijk. past dus niet bij psv
Grolschquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:30 schreef heinekenbier het volgende:
PSV is door iedereen onderschat, inclusief door hunzelf.
Als van Bommel blijft dan gaan ze het Ajax en Feyenoord nog behoorlijk moeilijk maken.
Van Bommel blijft nietquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:30 schreef heinekenbier het volgende:
PSV is door iedereen onderschat, inclusief door hunzelf.
Als van Bommel blijft dan gaan ze het Ajax en Feyenoord nog behoorlijk moeilijk maken.
Kloptquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:36 schreef Djekko het volgende:
Nee, die schijnt na woensdag naar Dortmund te gaan.
Als we woensdag winnen door zijn inbreng dan is z'n 'transfersom' toch nog aardig watquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:39 schreef Djekko het volgende:
Maar die bronnen die dat melden, zeggen ook dat Van Bommle het zelf heeft gezegd op de Nederlandse TV. Alleen heeft heel Nederland dat niet gezien.
En als ie blijft en met PSV succesvol is in de CL, haalt PSV veel meer dan 3 miljoenquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:43 schreef cultheld het volgende:
Als we woensdag winnen door zijn inbreng dan is z'n 'transfersom' toch nog aardig wat9+4=13 miljoen euro
![]()
Dan zou die z'n best niet meer doenquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:46 schreef Zapper het volgende:
[..]
En als ie blijft en met PSV succesvol is in de CL, haalt PSV veel meer dan 3 miljoen
Hij moet dus blijven
Dat is natuurlijk hele grote onzin.quote:Op maandag 23 augustus 2004 21:50 schreef cultheld het volgende:
Dan zou die z'n best niet meer doen
dat hebben we zaterdag ook gezienquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dan zou die z'n best niet meer doen
Leandro kan wel de plaats van van Bommel innemen,let maar op die jongen heeft echt een goed overzicht.quote:Op maandag 23 augustus 2004 21:51 schreef heinekenbier het volgende:
Waarom willen jullie eens spits kopen terwijl jullie beste middenvelder dan vertrekt?
Ja omdat ie naar Dortmund vertrekt......... Maar als PSV tegen zou werken, zou hij ook dwars gaan liggenquote:Op maandag 23 augustus 2004 21:59 schreef pascalheister het volgende:
[..]
dat hebben we zaterdag ook gezien
Oh ja natuurlijk............. Leandro is een speler die achter de spitsen kan of op de vleugel. Geen Van Bommel dusquote:Op maandag 23 augustus 2004 22:06 schreef chelloboy het volgende:
[..]
Leandro kan wel de plaats van van Bommel innemen,let maar op die jongen heeft echt een goed overzicht.
Hoop dat die nu beetje doorbreekt,tegen AZ liet die mooie dingen zien.
Dat is nog nooit bevestigd! Alleen voetbalonline zegt dat Van Bommel WAARSCHIJNLIJK volgende week naar Dortmund vertrekt. Neither Bommel of Dortmund hebben ook maar iets in die richting losgelaten.quote:Op maandag 23 augustus 2004 22:07 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ja omdat ie naar Dortmund vertrekt......... Maar als PSV tegen zou werken, zou hij ook dwars gaan liggen
Die knakker IS een echte versterkingquote:Op maandag 23 augustus 2004 22:22 schreef Spideyman het volgende:
En Benni hoeft van mij niet te komen. Alleen een echte versterking zoals Tevez zal wat toevoegen.
Waaorm zou je een ex-feyenoorder, maar wel landgenoot bij Rommedahl plaatsen?quote:Op maandag 23 augustus 2004 22:32 schreef Zapper het volgende:
Hmm weet niet of dat wel een fout is...
Sterker nog, dat plaatje suggereert dat Rommedahl in de schaduw staat van Tomassonquote:Op maandag 23 augustus 2004 22:34 schreef VoreG het volgende:
[..]
Waaorm zou je een ex-feyenoorder, maar wel landgenoot bij Rommedahl plaatsen?
quote:Op maandag 23 augustus 2004 22:35 schreef cultheld het volgende:
Sterker nog, dat plaatje suggereert dat Rommedahl in de schaduw staat van Tomasson
Ik vind het ook niet echt een blunder. Gewoon een foto van Rommedahl. Dat daar een andere speler bij staat kan gebeuren, dat dat toevallig een oud-Feyenoorder is, tja dat is gewoon toeval.quote:Op maandag 23 augustus 2004 22:30 schreef cultheld het volgende:
Ik kom net trouwens een enorme blunder tegen op psv.nlBij downloads kun je achtergronden van (ex) PSV'ers downloaden. Als je dan op Rommedahl klikt krijg je dit te zien
http://www.psv.nl/psv/nl.gx.psv.client.http.GetFile?id=59763
Mooie witte pukkel heeft hij ook op zijn neus.quote:Op maandag 23 augustus 2004 22:30 schreef cultheld het volgende:
Ik kom net trouwens een enorme blunder tegen op psv.nlBij downloads kun je achtergronden van (ex) PSV'ers downloaden. Als je dan op Rommedahl klikt krijg je dit te zien
http://www.psv.nl/psv/nl.gx.psv.client.http.GetFile?id=59763
Ronald is een toffe gastquote:Op maandag 23 augustus 2004 20:02 schreef chelloboy het volgende:
Ben zeker al nerveus voor Woensdag,maar we redden het zeker.
Dalijk Ronald Waterreus op RTL 5 om half 9 bij Voetbal Insite.
Ik ben ook al af aan het tellen tot woensdag. De zenuwen beginnen al te werken. Het moet gewoon kunnen, woensdag.quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:21 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik de uren ook aftel voor woensdag...... heb er echt zo onwijs veel zin in, vooral na de mooie wedstrijd van zaterdag, ik zie nog mooie dingen gebeuren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |