quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:02 schreef Troel het volgende:
Goedemorgen allemaal!
Waar is BB als je hem nodig hebt?
Ja, jij bent tenminste nuchter.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:01 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]ja wat heb ik er nou weer mee van doen
toch leuk dat je me nodig was
*hikquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:07 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, jij bent tenminste nuchter.
ja, weet ik. En voor het doorposten met kloons had ie ook al wel twee weken kunnen krijgen als het niet meer wasquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:14 schreef Bosbeetle het volgende:
PP komt net uit een ban maar een weekban vind hij niet erg want hij gaat toch naar lowlands
Ach, ik weet het ook niet... Het leuke is dat hij in zijn oppo's wel gewoon mijn icoon had staan...quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:15 schreef Bosbeetle het volgende:
verder denk ik dat PP het zo langzamer hand wel gehad heeft met het GPD althans dat blijkt
waarom anders een topic geopend door troel weigeren (zijn er al tig door troel geopend)..alleen omdat zijn Oppo plaatje wordt bekritiseerd![]()
Tja, sommige mensen hebben een leven enzoquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:22 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik weet niet sinds wanneer de ommezwaai is ... het komt denk ik omdat jij een tijdje niet in het GPD gepost hebt ofzo
quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:23 schreef Troel het volgende:
[..]
Tja, sommige mensen hebben een leven enzoDie gaan op vakantie en hebben werkweken en tentamens enzo
dat zijn er 5 EL_REYquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:24 schreef EL_REY het volgende:
wie is diegene met dat blikje bier in zijn hand?
Nee, jullie krijgen het voor elkaar om altijd door te posten. Maar PP zal ook echt niet posten als hij op LL zit, maar dat is natuurlijk anders, want dan is het PP zelf die niet post.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 12:24 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]gpd ers (althans de harde kern PP en ik ) niet
!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |