Wie is de voorloper van RHquote:Op zondag 8 januari 2006 17:36 schreef brox het volgende:
Lijkt Ron op Jeff?
Buckley dus. Dat is de voorloper van Radiohead, als Radiohead toch al de voorloper is van Coldplay![]()
Oh die vond ik echt vies tegenvallen. Neppig. Bij Colplay geniet ik tenminste nog van die fijne texturen op het eerste album, wat ze vrij uniek maakt, met een al dan niet jankerige stem toch zeer fijnquote:Op zondag 8 januari 2006 17:34 schreef peaceman het volgende:
[..]
ipv coldplay bedoel je? ja dat zou mooi zijn...
Ken jij Ane Brun eigenlijk MM?
Ja, maar Ane Brun vind ik niet zo bijzonder. Beetje een buitenlandse Kirsten.quote:Op zondag 8 januari 2006 17:34 schreef peaceman het volgende:
[..]
ipv coldplay bedoel je? ja dat zou mooi zijn...
Ken jij Ane Brun eigenlijk MM?
Ik ga alleen op vrijdag, dus helaas.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 15:45 schreef BeRightBack het volgende:
Hard Bargain
Wie gaat Ron zien op het Music in my head festival?
Hij heeft die dame ook geholpen op haar plaatje inderdaad. Het is dan ook een goed mens.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 16:23 schreef Apfel het volgende:
Hij heeft toch wat met Shea Seger gedaan?
Dat is wel een lekker nummer, en een verdomd goede plaat van Shea.
Dat ik dit topic nu pas vind.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 15:45 schreef BeRightBack het volgende:
Hard Bargain
Wie gaat Ron zien op het Music in my head festival?
Heb hem nog niet in huis, even naar op zoek gaanquote:Op maandag 22 mei 2006 19:19 schreef methodmich het volgende:
Ja, ook de nieuwe plaat Time Being is weer van enorm hoog niveau. Een nummer als Snow Angel, daar doet menig artiest een moord voor om maar tot de helft te komen.
Ach, in deze verschil ik gewoon in optiek met je. Tips mogen altijd, maar tips zijn niet altijd correct nietwaar. En de vergelijking is uiteraard scheef, Sexsmith en Coldplay zijn niet te vergelijken.quote:Op zondag 28 mei 2006 15:33 schreef methodmich het volgende:
Ga ergens anders vloeken bigshadow. Schandalig. Ik zal je nog eens tips geven.
Maar feit is wel dat Chris Martins beste song van Parachutes voor Ron natuurlijk slechts een B-kantje zou zijn. Misschien. Waarschijnlijk had hij na een goede fles whiskey besloten om een nummer als Yellow te dumpen waar het hoort: in de vuilnisbak.
Ja, en sex is lekkerder dan spruitjes. like....duh!quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:15 schreef methodmich het volgende:
Ron Sexsmith is beter dan Coldplay!
De laatste is Exit Strategy Of The Soul en die moet je zeker beluisteren. Is erg goed, bijna net zo goed als zijn prima eerdere albums als Ron Sexsmith, Whereabouts en natuurlijk Other Songs. Kortom, je hebt nog wat te doen!quote:Op zondag 29 augustus 2010 22:22 schreef Felagund het volgende:
Volgens zijn site zou Sexsmith dit jaar weer (of het wordt volgend jaar) met een nieuw album komen. Ik ken alleen zijn laatste drie albums (Retriever, Cobblestone Runaway en Time Being), waarbij Retriever mijn favoriet is. Is de rest van zijn oeuvre net zo goed?
geen idee wie ron sexsmith is maar ik denk dat je gelijk hebtquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:15 schreef methodmich het volgende:
ron sexsmith is beter dan coldplay!
Schandalig!quote:» Er is al 154 dagen niet in dit topic gepost.
Nostalgisch topicquote:Op zondag 17 mei 2015 20:32 schreef Doedezemaar het volgende:
Een grote schop, want meneer Sexsmith komt begin juli naar Nederland, naar Nijmegen en Amsterdam. Ik ga proberen of ik er in Amsterdam bij kan zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |