Gelukt!quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 09:36 schreef Sugar het volgende:
Zwangerschap en geboorte deel 92
M@x, je doet dit, zonder spaties na die [ !
[ url]en dan de url uit de adresbalk van vorige topic[ /url]
NEE????? Ohquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 09:36 schreef Sugar het volgende:
En Loena, helaas, geen interesse!![]()
oh maar er wordt ongetwijfeld wel ergens een baby geboren hoorquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 10:12 schreef MiSs-TaKe het volgende:
meldt
Naja, dr zou een baby tegen de ochtend geboren worden (gisteravond heeft ze t wéér gezegd tegen mn vader!!!) Dus ik denk dat ik even buiten ga kijken of mn duiven jonkies hebben gehad![]()
quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 11:50 schreef m@x het volgende:
Tot nu toe heeft meneerm@x zich over de wagen ontfermt (tja hij blijft een man en er zitten wielen onder dus......)
Je kan ook best zelf gaanquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 12:14 schreef phluphy het volgende:
[..]
Het is weer tijd voor een baby !! Kom op Sugar !!![]()
EUREKAquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 12:28 schreef Luchtbel het volgende:
Je kan ook best zelf gaan![]()
ja. schiet es opquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 12:28 schreef Luchtbel het volgende:
Je kan ook best zelf gaan
Huh ??quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:47 schreef phluphy het volgende:
EUREKA![]()
whehehe :'( Snoopy doet lelijk tegen mij :'(quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:33 schreef snoopy het volgende:
ja. schiet es op![]()
mannen :')quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:35 schreef ThunderChild het volgende: Huh ??
zeker een vóórspel-sterquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:42 schreef piglet het volgende: Stomme voorspelster![]()
quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:34 schreef phluphy het volgende:
mannen![]()
Ja hoor, ik heb nooit echt moeite gehad met mijn stoelgangquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:36 schreef Luchtbel het volgende: En lukt het
Inkoppertjequote:Op zaterdag 14 augustus 2004 16:55 schreef phluphy het volgende:
[..]
Ja hoor, ik heb nooit echt moeite gehad met mijn stoelgang
1-1 !quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:51 schreef Luchtbel het volgende: ben benieuwd hoe je stoelgang in dat geval is tijdens je bevalling![]()
ook inkoppertje
![]()
Balen zeg! Maar gelukkig hebben jullie een mooi alternatief gevonden en is het einde nu echt in zichtquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:02 schreef Bar_en_Mar het volgende:
hebben wij weer hoor, willen we het winney the pooh tapppijt ophalen, is het voor ons neus verkocht, maar gelukkig hebben we een leuk en mooi blauw tappijt gevonden en gelijk gekocht en meegenomen, en mannetje heeft het er ingelegd en ziet er erug mooi uit. eind komt nu echt steeds meer in zicht gelukkig
Ja precies !quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:34 schreef phluphy het volgende:
zeker een vóórspel-ster![]()
FOTO voor het kinderkamertopic a.u.b.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 17:02 schreef Bar_en_Mar het volgende: Gelukkig hebben we een leuk en mooi blauw tappijt gevonden en gelijk gekocht en meegenomen, en mannetje heeft het er ingelegd en ziet er erug mooi uit. eind komt nu echt steeds meer in zicht gelukkig
Oh da's zo leuk om te doen !! Jouw streefdatum is ook 37 weken, en dan alles klaar hebben?quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 18:36 schreef piglet het volgende: Nu alles nog even strijkenen dan kan ik het gaan opbergen
![]()
quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 18:23 schreef phluphy het volgende:
[..]
1-1 !
Ik ben overigens wel van plan er een feest van te maken als het dan toch moet: ik eet elke dag maïs![]()
Geen zorgen, als de baby er is heb je helemaal geen tijd meer om te strijkenquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 20:54 schreef Sugar het volgende:
Ja, kepkrampen.
En melig?![]()
Hoe is ie met jou, meis?
ET, kom je nu mee, nu mijn kast vol ligt met gestreken hydrofieldingen?!![]()
jaja, dat zeggen ze allemaalquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 20:57 schreef phluphy het volgende:
Hier is alles rustig, af en toe flinke steken, maar niks om iets meer van te verwachten.
We'll see !quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 21:00 schreef snoopy het volgende:
jaja, dat zeggen ze allemaal![]()
Op zich leek het me enig om te doenquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 20:41 schreef phluphy het volgende:
Oh da's zo leuk om te doen !! Jouw streefdatum is ook 37 weken, en dan alles klaar hebben?
Gelieve voor dinsdag Apie uit te poepen aub . . .quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 20:54 schreef Sugar het volgende:
Ja, kepkrampen.
En melig?![]()
Je hand is ook niet belangrijk, het gaat om je buikquote:Op zondag 15 augustus 2004 06:38 schreef Sugar het volgende:
Goedemorgen, hier weer niks aan de hand.Doei!
quote:Op zondag 15 augustus 2004 09:40 schreef Sugar het volgende:
Heb wel goed geslapen, maar bij elke keer wakker worden voel ik toch die teleurstelling wel...![]()
Tuurlijk. Sorry als ik er eerder overheen heb gelezen.quote:Op zondag 15 augustus 2004 10:19 schreef Githa het volgende:
Xanthe
Kan iemand mijn datum nog even naar 8 februari veranderen
Kast/commode is er nog nietquote:Op zondag 15 augustus 2004 08:51 schreef phluphy het volgende:
Xanthe, ik zou als ik jou was alles (nieuw/2e hands) wassen, en wel om 2 redenen:
- je weet niet wie er aan heeft gezeten met "vieze" handen?
- het is leuk om te doen (lekker alles schoon hebben, kast/commode inrichten) etc.![]()
Het meiske was best bang dat ze nu bij ons ook in het verdom hoekje terecht zou komen , zoals dat bij haar papa en stiefmoeder is gebeurd.quote:Op zondag 15 augustus 2004 10:19 schreef Githa het volgende:
Xanthe Ik heb mijn luiers bij de Hema gehaald en op de verpakking staat "wassen voor gebruik" dus ik neem aan van wel. Lijkt me altijd wel verstandig de kleertjes enzo voor de baby eerst te wassen![]()
Wat leuk om met je nichtje te gaan winkelen ....en die spontane reactie herken ik wel
Mijn nichtje is 5 en ze verteld overal ( lees de bakker, de supermarkt, op school enz. ) dat haar tante een baby in haar buik heeft![]()
Xanthe en een zelfportret ? ... ik ben stiekem best nieuwsgierig naar de snelgroeiende buik![]()
quote:Op zondag 15 augustus 2004 11:58 schreef Loena-tik- het volgende:
Lekker rustig dagje trouwens vandaag, twee van mijn mannen zijn vol goeie moed naar Feyenoord getogen( Connor compleet met pet en shirt tot over de knieen)
Ik doe niet aan meldplicht hoor, baby`s hebben nu eenmaal de neiging om eerder rond de 40 dan rond de 37 weken te komen. Ik probeer er niet te veel bij stil te staan dat het nu elk moment geboren kan worden anders word je er straks echt goed ziek van als je overtijd gaat lopen. We zien wel, maar het is nog maximaal 5 wekenquote:Op zondag 15 augustus 2004 12:04 schreef piglet het volgende:
Ha die Loena, ook al gerommel bij jou? Hoeft niks te zeggen natuurlijk maar het is toch wel een beetje spannend
Jij hebt trouwens inmiddels al meldplicht toch? Tjonge wat gaat dat toch hard....
Nee eigenlijk nietquote:Op zondag 15 augustus 2004 12:07 schreef piglet het volgende:
[..]
je hebt er toch wel een foto van gemaakt, hè?
heb ik ook Xanthe: een beetje een verkeersdrempeltje wat zich aan het vormen is, maar stilstand qua gewicht. En die extra cup moet toch ook extra vandaan komen zou je zeggen...quote:Op zondag 15 augustus 2004 11:07 schreef Xanthe het volgende:
[...]
Tja die buik.... het is zo stom , ik val nog seeds wel af/sta stil ben in elk geval niets aangekomen gedurende de zwangerschap en mijn buik word dikkerZo'n stom gezicht hahaha...
Misschien komt die foto nog wel....
tsss, iedereen passeert ons maar... alsof t niks is.quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 15:37 schreef Xanthe het volgende:
Welkom terug Githa , maar is het nou nodig om ook nog even snel voor te dringen?
en toen schreef Githa
thnx Xanthe ...sorry ik heb jou en jdee ingehaald
maar je kan me altijd nog inhalen door in februari eerder te bevallen
met mij gaat het prima heel soms nog misselijk maar daar hoor je mij niet over klagen verder weinig tot niks....ik voel me super fit .... en jij dan ? groeit je buik al goed? ....klachten ? ....ik ben reuze nieuwsgierig
quote:Op zondag 15 augustus 2004 12:27 schreef Loena-tik- het volgende:
Ik doe niet aan meldplicht hoor, baby`s hebben nu eenmaal de neiging om eerder rond de 40 dan rond de 37 weken te komen. Ik probeer er niet te veel bij stil te staan dat het nu elk moment geboren kan worden anders word je er straks echt goed ziek van als je overtijd gaat lopen. We zien wel, maar het is nog maximaal 5 weken
Five vroeg het laatst nog wat ik wil straks met de bevalling, of hij jullie op de hoogte moest houden. TUURLIJKK!!!! Aangezien ik weer thuis ga bevallen(als alles goed gaat natuurlijk) en ik het prettig vind als iedereen is opgezouten, zal Five veel tijd hebben om jullie op de hoogte te houden!!!quote:Op zondag 15 augustus 2004 13:14 schreef piglet het volgende:
[..]
je hebt eigenlijk wel gelijk hoor! Ik heb zelf eigenlijk ook niet echt iets met die 37 weken (behalve dan dat ik voor die tijd echt alles in huis en aan kant wil hebben, natuurlijk).
Maar denk je er wel aan om ons even te waarschuwen als het echt begint?
Anders kunnen we niet mee-en
Wat een ellende dat wachten Sugar! Ik weet precies hoe je je voeltquote:Op zondag 15 augustus 2004 10:01 schreef phluphy het volgende:
P.S.: als het je te lang duurt, denk dan aan Luchtbel en Snoopy, ook zij hebben zo geworsteld met het lange wachten, maar ze hebben zich erdoorheen geknokt en vonden het dubbel en dwars de moeite waard!
Leukquote:Op zondag 15 augustus 2004 16:30 schreef Loena-tik- het volgende:
Five vroeg het laatst nog wat ik wil straks met de bevalling, of hij jullie op de hoogte moest houden. TUURLIJKK!!!! Aangezien ik weer thuis ga bevallen(als alles goed gaat natuurlijk) en ik het prettig vind als iedereen is opgezouten, zal Five veel tijd hebben om jullie op de hoogte te houden!!!Trouwens de computer staat in de slaapkamer, dus ga tot de 6 cm gewoon zelf lekker Fokken
![]()
Helemaal perfectquote:Op zondag 15 augustus 2004 16:30 schreef Loena-tik- het volgende:
Five vroeg het laatst nog wat ik wil straks met de bevalling, of hij jullie op de hoogte moest houden. TUURLIJKK!!!! Aangezien ik weer thuis ga bevallen(als alles goed gaat natuurlijk) en ik het prettig vind als iedereen is opgezouten, zal Five veel tijd hebben om jullie op de hoogte te houden!!!Trouwens de computer staat in de slaapkamer, dus ga tot de 6 cm gewoon zelf lekker Fokken
![]()
Ja vinnik prettiger, lekker beetje douchen en hangen op bed, er mag wel iemand bij zijn als ik mijn gangetje maar kan gaan. Zal idd wel iets met concentratie zijn.quote:Op zondag 15 augustus 2004 16:43 schreef piglet het volgende:
[..]
Helemaal perfect
Wil je echt helemaal alleen zijn tijdens (een deel van) je bevalling? Kun je je dan beter concentreren?
Dat had ik idd ook, alleen kwam het toen net rottig uit dat toen ik met mijn laatste centimetertje bezig was, Connor uit zijn bedje kwam en moest mijn schoonmoeder geregeld worden. Toen had ik gelukkig wel mijn verloskundige en kraamhulp al aan mijn bed...quote:Op zondag 15 augustus 2004 17:02 schreef Belana het volgende:
Later was het namelijk zo dat Nick geen seconde van mijn zijde mocht wijken, hij kon amper naar de wc gaan
Nee, maar het klinkt niet lekker. Zou even de VK bellen als ik jou was. Echt hoor!quote:Op zondag 15 augustus 2004 17:13 schreef phluphy het volgende:
Ik heb al een half uur buikpijn/kramp, aan één stuk. Ik weet dat het dus geen wee(ën) kan zijn, maar wat is het dan wel?.
Ik voel me ook al de hele dag slap op de benen en duizelig.
Herkent iemand dit?
Mij maakte het niet uit wie er allemaal bijstonden in het ziekenhuis. Ze mochten me alleen niet aanrakenquote:Op zondag 15 augustus 2004 17:12 schreef piglet het volgende:
Ik had het eigenlijk nog nooit gehoord dat een vrouw alleen wilde zijn, daarom vroeg ik het. Ik kan het me namelijk zelf ook enorm goed voorstellen. Als ik echt pijn heb, ben ik het liefst even alleen. Maar het lijkt me niet zo aardig voor hubbie als ik hem wegstuur
Ach ik zie het wel tegen die tijd, ik heb natuurlijk nog nooit iets meegemaakt wat maar een beetje op bevallen lijkt dus van tevoren kan ik er eigenlijk niks zinnigs over zeggen
Het wachten is vreselijk zeker toen iedereen voor me ging bevallen en ik dacht wel aan jan en alleman die ook ooit eens zo lang hebben moeten wachten....maar dat hielp helaas niks....maar echt Sugartje, de baby komt eraanquote:Op zondag 15 augustus 2004 10:01 schreef phluphy het volgende:
[edit]
P.S.: als het je te lang duurt, denk dan aan Luchtbel en Snoopy, ook zij hebben zo geworsteld met het lange wachten, maar ze hebben zich erdoorheen geknokt en vonden het dubbel en dwars de moeite waard!
Tja, ik heb wel een keer gebeld toen ik me echt heel erg ziek voelde. Bleek ook voor nop geweest te zijn, maar ik voelde me wel beter daarna...Je moet het zelf weten maar als het niet over gaat vanavond zou ik toch echt gaan bellen hoor!quote:Op zondag 15 augustus 2004 17:24 schreef phluphy het volgende:
Ik wil wel bellen, maar als ze zeggen: kom maar even langs, dan gaat dat niet. Hubbie is werken, heeft nooddienst, dus kan wel een uur duren voor hij hier is. En als dan blijkt dat het voor nop is, is dat nogal lullig. Ik voel de baby wel gewoon dus daar is verder niets mis mee. Zal ik gewoon nog even afwachten?
quote:Op zondag 15 augustus 2004 18:26 schreef Merisse het volgende:
Piglet, jij bent zo'n lieverd dat je idd rekening gaat houden met de gevoelens van je mannetje als JIJ aan het bevallen bent
Nee ik loop niet meer bij de fysio. Na een stuk of 7 behandelingen vond hij dat het stabiel genoeg bleef met de oefeningen die ik thuis deed.quote:Op zondag 15 augustus 2004 19:20 schreef Sugar het volgende:
Piggie, hoe is het eigenlijk met jouw bekkenpijn? Loop je nog bij de fysio?
Tuurlijk zou ik dat doenquote:Op zondag 15 augustus 2004 19:28 schreef phluphy het volgende:
Piglet Gekkie, je zou het nog doen ook hé, dat heen en weer scheuren. Ik kan mijn zus(sen) wel bellen hoor als ik wil, alleen wilde ik ze nu niet "storen" want ze zijn net aan het uitpakken en verkennen en zo. En wat je (en ook anderen) schrijft over het alleen zijn bij het bevallen (of een deel ervan), daar kijk ik echt van op ! Volgens mij zou ik juist gek worden zonder mijn hubbie. Zo zie je maar weer, iedereen is anders.
Neinquote:Op zondag 15 augustus 2004 20:49 schreef phileine het volgende:
Noch immer nichts neues aus Deutschland?
quote:Op zondag 15 augustus 2004 19:42 schreef piglet het volgende:
[..]
Over (bijna) aan de beurt gesproken, is MiSs-TaKe nog gesignaleerd vandaag?
Ze zal toch niet....
quote:Laatste bezoek: 1 dagen, 1 uur, 31 minuten geleden
Ssst, ik doe nog aan struisvogelpolitiekquote:Op zondag 15 augustus 2004 19:49 schreef Bar_en_Mar het volgende:
het is voorbij voor je het weet hoor Piglet de tijd vliegt echt voorbij
Daarom word het ook hoogtijd voor nieuwe zwangeren die het lijstje onder ons gaan aanvullen....quote:Op zondag 15 augustus 2004 12:49 schreef Jdee het volgende:
tsss, iedereen passeert ons maar... alsof t niks is.
Ik slaap vaak tussen de middag een paar uurtjes (was het in het begin 1 uurtje is het ondertussen soms wel 3 uur!).quote:Ik dacht trouwens dat de misselijkheid minder zou zijn na 3 maanden, maar ik heb er nu opeens ook last van. En verder beetje oververmoeid aan het raken van het slaapgebrek. En soms opeens echt heel erg snel emotioneel. Om een liedje op de radio, iets wat niet goed gaat (slot fiets wil niet vast oid). Maardat laatste heeft ongetwijfeld met slaapgebrek te maken. jullie ook zoiets?
Een Sugarbeebje mag ook hoorquote:Op maandag 16 augustus 2004 07:50 schreef Sugar het volgende:
Goeiemorgen!
Belly krampt en zeurt rustig door, maar geen echte tekenen!
Hopelijk komen er snel Flufbabies en MissTeekjes?Ben benieuwd!
* reminder *quote:Op maandag 16 augustus 2004 08:12 schreef phluphy het volgende:
Sugar Wat voor (vervolg)afspraak heb jij eigenlijk gemaakt met je gyn?
nopequote:Op maandag 16 augustus 2004 08:12 schreef phluphy het volgende:
Ik denk dat MissTake inderdaad al een MissTeekje(copyright by Sugar) heeft ! Hopelijk horen we het snel.
Jeetje wat ga jij hardquote:Op maandag 16 augustus 2004 10:56 schreef Stiekemurd het volgende:
Zelf al weer een mijlpaal bereikt... vrijdag was ik precies 6 maanden (tijd vliegt!). Straks weer voor controle bij de vlos.
De hik voel je meestal als je kindje wat groter is (en dus niet meer alle kanten op kan) en bij mij voelt het als hele ritmische tikjes/schokjes. Als een kindje schopt o.i.d. doet ie dat ook soms wel een paar keer, maar bij de hik is het echt heel regelmatig (bij mij zelfs soms zo snel dat het net een hartslag isquote:Op maandag 16 augustus 2004 12:35 schreef Suzanna het volgende:
Wist ik niet, dat je kunt voelen als je baby de hik heeft....hoe voelt dat?![]()
Mijn meisje is aan het leren voetballen, ze zit/ligt maar niet stil...
Vandaag laatste dag daarvoor. Vanaf morgen is er een babystop. Dat jullie dat maar ff weten . . .quote:Op maandag 16 augustus 2004 13:02 schreef LadyS het volgende:nog geen verse beebietjes?
![]()
Ik ookquote:Op maandag 16 augustus 2004 15:44 schreef bixister het volgende:
leuk hoor, ik ben erg benieuwd naar al die bijna-geborenen!
Lekker dat je zo bent opgeschoten Loenaquote:Op maandag 16 augustus 2004 14:59 schreef Loena-tik- het volgende:
Bedje staat op pootjes, huisje gesopt, mega strijk aan het doen op het moment...ik voel me goed vandaag![]()
Sugar, Phlups wat zijn jullie stilletjes vandaag, trekken jullie het nog een beetje?
De mannen hebben zeker genoten , ik ook trouwens, van de rustquote:Op maandag 16 augustus 2004 17:46 schreef phluphy het volgende:
Lekker dat je zo bent opgeschoten LoenaScheelt weer wat stress. De mannen hadden gisteren zeker wel genoten van de 6-1?
Ik was vanmiddag op de camping. Lekker gezellig, leuk die afleiding, maar enorm vermoeiend. Toen ik terug kwam kon ik amper lopen dus ik ga nu lekker een badje pakken. De krampjes en andere gekke nieuwe gevoelens zijn nog steeds schering en inslag, maar helaas is dit geen garantie.
Leuk Tex, hoe ver ben je dan ook weer?quote:Op maandag 16 augustus 2004 18:03 schreef texelonia het volgende:
Woei, a.s. vrijdag krijg ik een echo!!
M'n moeder werkt in een ziekenhuis, en het is een collega van haar die dat 'even tussendoor' doetHoop wel dat Micha nog vrij kan krijgen, maar dat gaat nog moeilijk worden waarschijnlijk
Maar in elk geval is m'n moeder erbij
En het is dus ook een 'echte' echo, dus ze kijken ook of het kindje gezond is
Spannend!!
Weet niet hoelang je zus zwanger is nu , maar misschien heb je wel eens gehoord van precious feet , dit is een pin met 2 kleine voetjes ter grote van een ongeboren baby met 10 weken.quote:Op maandag 16 augustus 2004 15:41 schreef Sugar het volgende:
Ik was op het terras met een vriendin en daarna in de stad op zoek naar een mooi symbolisch cadeau voor mijn zwangere zus! Maar helaas nog niks kunnen vinden. Heb van haar een heel mooi beeldje gekregen (moeder en kind) aan het begin van mijn swangerschap en wil nu graag een zelfde soort symboliek in een cadeautje voor haar. Blijf zoeken, ik heb ook nog ff!![]()
22 weken (en 3 dagenquote:Op maandag 16 augustus 2004 18:35 schreef Loena-tik- het volgende:
Leuk Tex, hoe ver ben je dan ook weer?
Tja dat lijkt me el vervelend.... zijn ze druk dan?quote:Op maandag 16 augustus 2004 20:10 schreef TearSong het volgende:
pffft..zo oneerlijkIk mag de 9e september pas naar de VK en dan ben ik al bijna 13 weken (nu 9 wkn en 4 dagen!)
![]()
*grijns*
mag wel de 31 aug. alvast een echo
Heeft ze al veel klachten Superted? haha..als je kijkt hoe ik Stefan soms om niets kan uitkafferen krijg ik al een beetje medelijden met je
Hoe is het eigenlijk met jouw misselijkheid Githa? Had je toch ook behoorlijk veel last van, of heb ik weer last van zwangerschapsdementie?quote:Op maandag 16 augustus 2004 21:03 schreef Githa het volgende:
superted gefeliciteerd .....
en wat betreft de verschijnselen ...wat klinkt dat toch lekker herkenbaar![]()
Ik mocht ook al snel komen bij de VK ...mijn eerste echo was met 7 weken en daarna nog eens met 11 weken en nu ben ik 15 weken precies ...de tijd gaat hard moet ik eerlijk zeggen
nee hoor Loena-tik je hebt het helemaal goedquote:Op maandag 16 augustus 2004 21:51 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Hoe is het eigenlijk met jouw misselijkheid Githa? Had je toch ook behoorlijk veel last van, of heb ik weer last van zwangerschapsdementie?
quote:Op maandag 16 augustus 2004 19:47 schreef phluphy het volgende:
Leuk Tex ! Ga je nog vragen welk geslacht het wordt?
Waarom in godsnaamquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 09:00 schreef Sugar het volgende:
Ben bovendien net begonnen in een boek ("Juno en Juliet" dat me heel erg doet denken aan ons aller Luchtbel op de één of andere manier)
Jaaaaaaquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 09:02 schreef phluphy het volgende:
De Olympische Spelen vond ik altijd al leuk
quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:20 schreef Sugar het volgende:
Haai Piggie, ik ken het niet! Lijkt me heel vervelend, meis! Sterkte ermee, misschien weten de andere dames meer?![]()
Het is wel typisch iets voor aan het begin van de zwangerschap, dus écht raar lijkt het me ook niet.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:18 schreef piglet het volgende:
Even een vraagje dames: ik heb sinds een paar dagen last van pijnlijke tepels en sinds vanochtend is m'n rechterborst echt heel pijnlijk (gespannen, vol en zwaar). Hebben jullie dit ook (gehad) aan het eind van de zwangerschap? Of zou het iets raars zijn?
Ik heb toevallig vorige week 1 keer 's ochtends wat wittig spul op m'n rechtertepel ontdekt. Maar daarna niet meer. Dus echt lekken kun je het niet noemenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:29 schreef phluphy het volgende:
Hi PigletIk herken het pijnlijke gevoel aan tepel en/of borsten ook niet
Sterker nog, van veel anderen hoorde ik altijd dat ze "lekten" tijdens de zwangerschap, maar dat heb ik ook nog nooit gehad. Jij wel? En jij Sugar?
Vergeet ik helemaal je andere vragen te beantwoordenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:29 schreef phluphy het volgende:
Vraagje Ik krijg steeds vaker zin om mijn tanden te poetsen. Hebben jullie dat ook? Continue zin in een frisse/koude adem![]()
Nog een vraagje Stél dat je vliezen breken als je in bad zit, heb je het dan wel in de gaten? Zie je het vruchtwater dan wel?
dat zal het wel zijn denk ik. Ik raak de laatste tijd nogal snel gestressed om het minste geringstequote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:57 schreef miss_dynastie het volgende:
Doopey, ze sturen je soms ook door voor je eigen gemoedsrust hoor, er hoeft niet per se iets mis te zijn! Succes met afwachten!!
Jawel hoor! Ik had precies hetzelfde en ze sturen je gewoon door om je gerust te stellen. Bij mij was er ook helemaal niks mis en toen ik aan de CTG lag begon de baby natuurlijk ook meteen weer te bewegenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 10:53 schreef Doopey het volgende:
Mijn vriendin is nu 37 weken zwanger. Vanochtend moest ze naar de verloskundige.
Het hartje was goed te horen. Echter omdat gisteren er maar weinig beweging in zat moet ze vanmiddag een ctg scan laten maken en door een gyneceloog laten controleren.
Ze vertelde me dat ik mijn eigen geen zorgen hoefde te maken, maar ze sturen je toch niet zomaar door?
same here, al voel ik me nog steeds brakkig na die uurtjes op bed dan, maar het is wel fijn om plat te gaan voor eventjes. Als ik niet kan slapen lees ik overdag de krant in bed. En boeken. Dat is wel fijn.quote:Op zondag 15 augustus 2004 22:45 schreef Xanthe het volgende:
Ik slaap vaak tussen de middag een paar uurtjes (was het in het begin 1 uurtje is het ondertussen soms wel 3 uur!).
Mijn vriend vind het allemaal wel best en ondanks dat ik me soms een aansteller voel hier door , weet hij ook wel beter.
pffffquote:Het emotionele heb ik ook best last van , ik moest huilen van het nieuws toen v. Moorsel als koploper met de fiets onderuit ging hahaha...
You're welcome.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 11:42 schreef clauwheee het volgende:
Xanthe, héél erg bedankt voor je kaart
Ik slaap echt als ik in bed lig.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 11:56 schreef Jdee het volgende:
[..]
same here, al voel ik me nog steeds brakkig na die uurtjes op bed dan, maar het is wel fijn om plat te gaan voor eventjes. Als ik niet kan slapen lees ik overdag de krant in bed. En boeken. Dat is wel fijn.
Ik slaap redelijk goed , word alleen wakker van geluiden en word 1 tot 2 keer wakker omdat ik moet plassen.quote:En vanacht eerste nacht geweest dat ik er niet uit hoefde. Maar ook all time low qua slaap: 3 uurtjes ofzo. Maar dat heeft misschien met starten van werken weer te maken. Ik zit nu een beetje uit te brakken achter de computer op mn werk. Hoop dat ik nog beetje wakker wordt, want het zou leuk zijn weer eens naar de sneak te gaan vanavond
We wachten af 28 augustus ben ik 16 weken.quote:pffff
ik herken het volkomen. Overigens had ik gisteravond een vriendin aan de telefoon die me verzekerde dat het zeer waarschijnlijk is dat we weer energie krijgen in week 16. Dus nog even een paar weekjes doortrekkenhup iedereen-die-in-de-vermoeidheids-fase-zit
Hoe laat moet je volgende week bij haar zijn?quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 13:16 schreef Loena-tik- het volgende:
Weer Apk gekeurd, de voorweeen hebben hun werk gedaan, beebje is nu helemaal ingedaaldVerder ook weer alles prima. Lekker wezen koffieleuten bij een vriendin en ga zo ff pitten, voordat ik Connor straks weer van school moet halen( hijg/puf/steun)
piglet dat zware gevoel heb ik ook, maar dan niet constant zeg maar, merkte laatst dat de melk echt toeschoot(krijg je ook zo`n zwaar gevoel in je boobs)
Jammer, ik om 9.20 uurquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 15:44 schreef pluisje het volgende:
[..]
Hoe laat moet je volgende week bij haar zijn?
Ik heb 11.40 mijn nacontrole namelijk
Oh, maar ik hoef ook niet naar de gyn hoor, terwijl hij inderdaad bij mij ook officieel de bevalling heeft gedaan.quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 15:52 schreef Belana het volgende:
Ik ben nooit op nacontrole gegaan hoor, ik vond dat verder zo'n onzin. De vk had constant de zorg gehad en ook de nazorg en dan zou ik ineens weer naar die gyn moeten omdat hij nou toevallig die pomp erin had geduwd? Ik ben dus niet gegaan
6,5quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 15:53 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Jammer, ik om 9.20 uur![]()
Tijd gaat trouwens snel, ik je kleine mannetje nu alweer 6 weken
Oh weet je het nog niet ik ga lekker dinsdagochtend bevallen hoorquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:11 schreef pluisje het volgende:
[..]
6,5
Waarschuw haar iig maar alvast dat ie eraan komt, en meestal zo rond 12 uur honger krijgt en daar op zijn zachtst gezegd sikkeneurig van wordt. Dan loopt ze misschien niet zo uit
Oh, maar als je net zo'n lange bevalling hebt als ik, kan ze best tussendoor even weg voor een paar consultenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:13 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Oh weet je het nog niet ik ga lekker dinsdagochtend bevallen hoor![]()
![]()
Malle eppie ! Dat is toch logischquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:20 schreef snoopy het volgende:
Pluphy, Sugar, hoe is het met jullie? Houden jullie het nog een beetje vol? Ik voel me af en toe een beetje alsof ik jullie in de steek heb gelaten sinds Morris er is. In gedachten leef ik enorm met jullie mee hoor maar heb gewoon niet altijd tijd om hier te postenIn ieder geval een dikke
van mij.
Denk niet dat ik het voor me kan houdenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:14 schreef m@x het volgende:
Tex, ga je ons vrijdag verklappen wat je in je buikje hebt of houdt je het liever geheim?
Vind ik niet raar, alhoewel de kans dat zoiets zich voordoet natuurlijk wel héél klein is ! Ik heb het er thuis over gehad, ook al gingen we niet zover om over het ergst denkbare een beslissing te nemen.... wél hebben we het gehad over evt. beslissingen die te nemen zijn op het gebied van bijv. pijnbestrijding. Na Luchtbels ervaring ben ik erg voorzichtig geworden, en heb Jeroen op het hart gedrukt mij zo lang mogelijk af te remmen, mocht ik er al te snel om gaan gillenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:14 schreef m@x het volgende:
Ik zat me trouwens gisteren te bedenken wat ik zou willen als er tijdens de bevalling iets mis gaat en er gekozen moet worden tussen Snotje en mij. Ik weet dat ik niet aan dat soort dingen moet denken, maar ik wil niet dat meneerm@x op zo'n moment voor het blok wordt gezet zonder te weten wat ik wil. Is dat raar?
Spaar je de moeite, hij is op vakantiequote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:50 schreef texelonia het volgende:
Maar als ik in een goede bui ben, zal ik het speciaal voor Thunderchild in spoilertags zetten![]()
Leest ie niet alles terug dan?quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:52 schreef phluphy het volgende:
Spaar je de moeite, hij is op vakantie![]()
quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 18:00 schreef texelonia het volgende:
Leest ie niet alles terug dan?Wat een flut lurker dan
![]()
quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 17:14 schreef m@x het volgende:
Ng maar 5 daagjes werken en dan begint mijn verlof![]()
![]()
Ik kan echt niet wachten, ben het zo zat. Het heen en weer reizen tussen Den Haag en Rotterdam ben ik zooooo zat en ik heb de meeste zaken afgerond zodat ik nog maar weinig te doen heb. Door de bekkenpijn heb ik moeite met lang zitten dus ik wandel maar wat rond en houdt mijn collega's een beetje van het werk (vinden ze gelukkig niet erg).
is goed hoor M@xquote:Zo te lezen kan je beebje al bijna naar buiten kijken Loena. Mooi dat alles zo goed gaat en dat je zo lekker op schema ligt. Kan ik die bevalling dinsdagochtend in mijn agenda zetten?
Klinkt misschien heel bot, maar hier hoef je niet over na te denken, de gyn zal altijd kiezen voor de gezondheid van de moeder.quote:Ik zat me trouwens gisteren te bedenken wat ik zou willen als er tijdens de bevalling iets mis gaat en er gekozen moet worden tussen Snotje en mij. Ik weet dat ik niet aan dat soort dingen moet denken, maar ik wil niet dat meneerm@x op zo'n moment voor het blok wordt gezet zonder te weten wat ik wil. Is dat raar?
Ja DOENquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 18:04 schreef texelonia het volgende:
In dat geval ga ik gewoon een heel gaaf plaatje maken waarin ik heel groot en vet gedrukt in lekker opvallende kleurtjes het geslacht vertel!
Loena wat fijn dat alles zo goed gaat en dat het nu ook helemaal is ingedaaldquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 13:16 schreef Loena-tik- het volgende:
Weer Apk gekeurd, de voorweeen hebben hun werk gedaan, beebje is nu helemaal ingedaaldVerder ook weer alles prima. Lekker wezen koffieleuten bij een vriendin en ga zo ff pitten, voordat ik Connor straks weer van school moet halen( hijg/puf/steun)
piglet dat zware gevoel heb ik ook, maar dan niet constant zeg maar, merkte laatst dat de melk echt toeschoot(krijg je ook zo`n zwaar gevoel in je boobs)
Wacht maar, voor je het weet ben je ook de hele dag 'vadertje en moedertje' aan 't spelenquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:39 schreef phluphy het volgende:
Malle eppie ! Dat is toch logisch. Je moet nu lekker aan jezelf denken en genieten van je heerlijke mannetje
![]()
Niet zo raar praten johen een dikke
terug. En oh ja.... ik hou het nog "vol" (letterlijk & figuurlijk)
![]()
Ow, dat is gewoon leuk idd!quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:09 schreef pluisje het volgende:
[..]
Oh, maar ik hoef ook niet naar de gyn hoor, terwijl hij inderdaad bij mij ook officieel de bevalling heeft gedaan.
Dit is gewoon bij de VK, ook een beetje babietje showen en bloemetje aan haar geven enzo
Wachten tot we ontzwangerd zijn?quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 22:03 schreef Belana het volgende:
[..]
wat doen al wij ex-zwangeren hier toch steeds in dit topic
Bij vrienden van mij is het wel zo dat hij het vaak eerder wist dan zij, dat ze zwanger wasquote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:16 schreef phluphy het volgende:
Voor diegenen die wetenschap rondom zwangerschappen leuk vinden:
Recentelijk is ontdekt dat tijdens de zwangerschap van de vrouw ook bij de man wisselingen in hormoonactiviteiten plaatsvinden. Het Testosteron gehalte neemt af, terwijl bijv. Prolactine toeneemt.... ja echt, ook bij de man, terwijl dit hormoon voornamelijk als rol heeft de aanmaak van moedermelk te verzorgen ! De voorlopige bevindingen tonen echter aan dat dit hormoon ook invloed heeft op emoties en dus kan bijdragen aan de binding van beide ouders aan het kind. Jammer genoeg hoorden we dit vandaag pas, anders had mijn hubbie graag vanaf het begin van de zwangerschap meegedaan aan zo'n onderzoek.
Wat ontzettend schattig...zou het daardoor komen dat mijn mannetje zo graag de baby wil voelen? Als ik zeg dat ze schopt, wil hij het gelijk ook voelen...(wat niet altijd lukt he)quote:Op dinsdag 17 augustus 2004 16:16 schreef phluphy het volgende:
Voor diegenen die wetenschap rondom zwangerschappen leuk vinden:
Recentelijk is ontdekt dat tijdens de zwangerschap van de vrouw ook bij de man wisselingen in hormoonactiviteiten plaatsvinden. Het Testosteron gehalte neemt af, terwijl bijv. Prolactine toeneemt.... ja echt, ook bij de man, terwijl dit hormoon voornamelijk als rol heeft de aanmaak van moedermelk te verzorgen ! De voorlopige bevindingen tonen echter aan dat dit hormoon ook invloed heeft op emoties en dus kan bijdragen aan de binding van beide ouders aan het kind. Jammer genoeg hoorden we dit vandaag pas, anders had mijn hubbie graag vanaf het begin van de zwangerschap meegedaan aan zo'n onderzoek.
quote:Op woensdag 18 augustus 2004 08:19 schreef Sugar het volgende:
Bixis is echt een jokkebrok...![]()
Jah! snoopy ging ook 's ochtends naar ziekenhuis en kwam dezelfde dag nog terug met een pracht van een baby!quote:Op woensdag 18 augustus 2004 09:34 schreef bixister het volgende:sorry!
![]()
![]()
maarrrr de dag is nog jong!
Jij hebt de nesteldrang aan hem overgedragen?quote:Op woensdag 18 augustus 2004 09:25 schreef Loena-tik- het volgende:
Wat ie wel doet(in het kader van de hormonen) steevast als bij mij de vliezen breken of de weeen toeslaan( alsof we dit al 10 keer gedaan hebben, maar goed...) is wasjes draaien, schoonmaken enz. Dat terwijl ik zoiets heb van, laten we nog even gaan pitten![]()
Nou zeg, ik zou het niet pikken hoorquote:Op woensdag 18 augustus 2004 09:57 schreef texelonia het volgende:
Ben je zwanger, mag je niet eens meer je hormonen overal de schuld van geven![]()
Deal!!! Ik probeer hier te strijken, maar het schiet niet echt op als je elke keer moet gaan zittenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 10:02 schreef phluphy het volgende:
Loena Hier liggen de krampjes etc. helemaal stil. Doe mij er wat van jou? Misschien helpt het
![]()
Ik heb de laatste spulletjes toen zittend op de bank gestreken, met de strijkplank op de laagste stand.quote:Op woensdag 18 augustus 2004 10:14 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Deal!!! Ik probeer hier te strijken, maar het schiet niet echt op als je elke keer moet gaan zitten![]()
quote:Op woensdag 18 augustus 2004 10:25 schreef Lois het volgende:
Ik heb de laatste spulletjes toen zittend op de bank gestreken, met de strijkplank op de laagste stand.![]()
Dat lijkt me een goed idee Sugarquote:Op woensdag 18 augustus 2004 10:45 schreef Sugar het volgende:
Jullie zijn allemaal lief! Ik doe mijn best er vandaag een apie uit te knallen, oké?![]()
Da's een tas om je baby in mee te nemenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:49 schreef minoes1967 het volgende:
PIGLET....luchtbel heeft er nog 1 over,kijk maar in het spulletjes die over zijn topic.
Groetjes,Minoes![]()
quote:Op woensdag 18 augustus 2004 11:58 schreef Luchtbel het volgende:
Da's een tas om je baby in mee te nemen![]()
In beide tassen zitten een aantal vakken die hiervoor in aanmerking komenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 12:31 schreef E.T. het volgende:
Wat ik in mijn tas wel mis is een vakje/elastiekje/weetikveel voor de schone luiers. Nu liggen ze in de grote vak en als ze los liggen, worden ze toch smoezelig (of ben ik nou gewoon overbezorgd?). Nu heb ik ze dus in een plastic zak in het vak en dat gaat ook prima, maar een apart vakje zou best handig zijn.
Fluf, jij bent altijd zo lief voor iedereenquote:Op woensdag 18 augustus 2004 13:55 schreef phluphy het volgende:
Sugar Ik hoorde net het Wilhelmus op TV, Mart Smeets zei erbij dat het speciaal was "voor Sugar, als stimulans om een nieuwe Nederlander op de wereld te zetten"![]()
Aaah .... ik zie nu dat mijn idee niet meer origineel was......quote:Op woensdag 18 augustus 2004 19:42 schreef minoes1967 het volgende:
Sugar....doe ook es een flikflak...misschien komt beebje dan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |