Zulke reacties dus ...quote:It is us fans who have given Lord Bono the luxurious lifestyle he has, now they let us down and are milking all the money they get from us because we trusted that we were getting a good deal paying hard earned cash in order to get tickets to a show, personally without my parents help I would never be able to afford tickets for this tour and I'm sure many people put themselves in debt to follow U2 across the globe.
You know, I don't even know if it's worth forking out more money to go and see them again. Thanks for nothing, U2.
Commercie en geld he? Btw U2 weet ook wel dat al waren de kaarten 200¤ per stuk, dat ze dan nog snel uitverkocht waren.quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
U2 had zich vantevoren goed, heel goed moeten informeren over het hoe en wat. En als ticketservice het niet kan waarmaken, tsja, jammer dan. Dan geen ticketservice. Er moeten genoeg bedrijven zijn die dit wèl fatsoenlijk kunnen afhandelen.
http://u2page.com/quote:
dit ligt denk ik niet in de handen van de leden van U2 zelf..quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
Hoe zou de band zichzelf nu voelen? of zouden die gewoon net zo goed slapen als altijd?
Sebastian Clayton heeft toen gereageerd op de problemen met u2.com, en dat was een bullshit verhaal.quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
Hoe zou de band zichzelf nu voelen? of zouden die gewoon net zo goed slapen als altijd?
Ja gelul, U2 is een multinational met 5 man aan het roer: Bono, Edge, Larry Adam en Paul.quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:26 schreef Neva het volgende:
[..]
dit ligt denk ik niet in de handen van de leden van U2 zelf..
ik denk niet eens dat ze dit allemala meekrijgen a.t.m
Internet is geen media?quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:28 schreef Murray het volgende:
[..]
Sebastian Clayton heeft toen gereageerd op de problemen met u2.com, en dat was een bullshit verhaal.
Vraag me af hoe ze hier op gaan reageren, dit is een iets groter probleem... helemaal als de media het oppikt?
oohw jah, en muziek componeren en schrijven laten ze aan hun persoonlijke managers over. Oke is dat ook weer duidelijk.quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:32 schreef Murray het volgende:
[..]
Ja gelul, U2 is een multinational met 5 man aan het roer: Bono, Edge, Larry Adam en Paul.
En die 5 zijn gewoon verantwoordelijk voor de hele zooi.
Het zijn voornamelijk fans op internetfora die zich erg druk maken nu. En zoalng het daarbij blijft denk ik niet dat bandleden zelf ergens op gaan reageren.quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:33 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
Internet is geen media?De snelste media ooit. Ik denk dat de makers van de website zich moeten schamen. Ik kan nog niks zeggen over de U2 bandleden totdat ze zelf eens een keer reageren over hun toegangsprijzen.
Eh?quote:Op woensdag 26 januari 2005 00:35 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
oohw jah, en muziek componeren en schrijven laten ze aan hun persoonlijke managers over. Oke is dat ook weer duidelijk.
Volgens mij betaalde ik bij de RHCP ook iets van 65 euro?quote:Op woensdag 26 januari 2005 08:10 schreef greatgonzo het volgende:
hmm, het lijkt me allemaal wel vet om ze te zien, maar ik weet het eigenlijk nog niet. Waarom?
- ik vind het kaartje echt duur. RHCP vorig jaar was bijna de helft goedkoper, en je kan niet zeggen dat dat een beginnend bandje is.
-ArenA, dat wordt weer kut geluid. Face it, de ArenA is niet geschikt voor concerten
-volgende week zaterdag zal je wel weer uren voor het postkantoor open gaat voor de deur moeten liggen, ook altijd zo leuk.
Maar anyway, ik zal waarschijnlijk wel gaan. Heb ze nog nooit live gezien, en het moet er eens van komen. Volgende keer is het toch nog weer duurder.
Is heel verschillend. Kan ook per lokatie verschillen. Dan is die bij iemand in Groningen wel snel, maar in Maastricht niet.quote:Op woensdag 26 januari 2005 09:27 schreef greatgonzo het volgende:
hoe zit het trouwens met bestellen via internet, wat is jullie ervaring daarmee? Waarschijnlijk ligt die site binnen no-time plat of niet?
De verhalen over digibete postkantoormedewerkers stan mij anders nog behoorlijk bij... Dat je fijn vanaf 5 uur 's ochtends staat te vernikkelen en dat die klunzen de computer te laat laten opstarten, wegvallende verbindingen, stagiares die er nix van snappen er voor zorgen dat je alsnog geen kaarten hebt...quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:33 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Is heel verschillend. Kan ook per lokatie verschillen. Dan is die bij iemand in Groningen wel snel, maar in Maastricht niet.
Als je echt zeker wilt zijn van kaartjes, dan kun je ze beter bij een postkantoor gaan halen. Dan ben je tenminste niet afhankelijk van de techniek (internet of telefoon).
en toch hè. Hoe waar dit ook weer is, en hoe overtuigend mijn eigen bovenstaande verhaal (quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:43 schreef greatgonzo het volgende:
en wat dacht je van vergeten de rol van de tickets te verwisselen, ja dan print hij dus niet...
Geouwehoer duurde toen 5 minuten voor ze weer konden printen, waardoor ik mooi mijn veldkaartjes voor de Peppers miste vorig jaar.
Ik denk het niet. Mojo die dat soort dingen bepaald zorgt er 9 van de 10 keer wel voor dat er niet tegelijk dergelijke grote acts in de vvk gaan.quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:53 schreef greatgonzo het volgende:
Weet iemand of er volgende week toevallig nog meer grote namen beginnen met de voorverkoop van hun concert?
Ja dat is ook waar.quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:36 schreef Dandelion het volgende:
De verhalen over digibete postkantoormedewerkers stan mij anders nog behoorlijk bij...
Laten we vooral de rollen gaan omdraaien, wij zitten te zeiken op U2 aangezien we te laat zijn begonnen met sparenquote:Op woensdag 26 januari 2005 00:33 schreef Neva het volgende:
bah waarom loopt iedereen nou te kotsen op U2..![]()
jammer dat er dingen mis gaan jammer dat ut zo duur is.. maar je wist van te voren dat ze zoudne gana touren toch spaar dan
bah
quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:56 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Mojo die dat soort dingen bepaald zorgt er 9 van de 10 keer wel voor dat er niet tegelijk dergelijke grote acts in de vvk gaan.
Sorry maar ik begrijp echt niet wat je met deze alinea wil zeggen...quote:Op woensdag 26 januari 2005 13:51 schreef twistednerve het volgende:
[..]
De tour van de Rolling Stones, welke kleiner was dan deze tour had meer dan 100 milj $ opgebracht, ook die hadden een complete parade van tientallen vrachtwagens mee. Dus er wordt wel niet zo astronomisch bedrag omgezet met deze tour waarbij je toch echt gaat afvragen hoe idealistisch deze band nu in werkelijkheid is door gewoon hun eigen fans zich helemaal blauw te laten betalen...
Hoezo opwindingquote:Op woensdag 26 januari 2005 15:33 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Sorry maar ik begrijp echt niet wat je met deze alinea wil zeggen...
Ik snap sowieso de opwinding niet zo.
Als je wil gaan, betaal je daar voor.
Vind je het te duur, dan laat je het toch lekker zitten. Als dat geschreeuw over linkse bolwerken en fans uitknijpen etc etc. Die gasten zetten gewoon een programma in elkaar. Je krijgt 2 bands (waarvan er 1 ruk is en de ander gewelidg zoals altijd) die een vette show neerzetten. En daar rmoet je voor betalen. En ja alles is duurder geworden, dus ook de kaartjes.
Verwachten mensen nu echt dat je voor 25 euro een kaartje voor U2 kan krijgen? Dan wordt het misschien tijd eens uit die grot of onder die steen vandaan te kruipen.
Maar gelul over dat ze zich kwa inkomsten gelijk willen trekken met andere bands over de rug van de fans enzo... djeez wat een bullshit.
Klopt heb je niet gezegd. Ik quote jou wel maar de reactie was niet allen aan jou gericht, maar meer over het algemeen.quote:Op woensdag 26 januari 2005 16:25 schreef twistednerve het volgende:
[..]
Als jij ergens hebt kunnen lezen dat ik aandring op een kaartje van ¤25 dan heb je gelijk, maar jah, dat heb ik niet gezegd.
Ik lees dat je me heel goed kentquote:De prijzen slaan namelijk alles in vergelijking met andere grootheden, die arrogante muts van een Madonna daar buiten gelaten... Wat ik dus aangeef is dat die gasten miljoenen de man incasseren, dat is hun goed recht natuurlijk, talent hebben ze zeker. Alleen als ze daarnaast constant het afsterven van de aarde en andere ellende aan iedereen duidelijk proberen te maken, met daarnaast de anti-commerciele gedachte vindt ik dat een beetje heel erg tegenstrijdig met de huidige gang van zaken waar fans een ¤100 neertellen voor stoeltje met daar nog eens boven op een dozein toeslagen van allerlei vage boekingskosten van bedrijven die flink lopen te cashen...
Dat ik daarmee een fan zoals jou op z'n teentjes trap en krtiek uit op jouw held Bono, ja jah dat was te verwachten. Zoals boven aangegeven, zijn zelfs de concerten uitverkocht als er ¤200 moet worden neergeteld voor een kaartje.
Ik blijf erbij dat als die gasten eens wat meer secundaire inkomsten naast CD's en optredens zouden generen en dan heb ik het bijvoorbeeld over reclame's dan hadden ze niet alles hoefden door te calculeren naar hun fans.
Dandelion,quote:Op woensdag 26 januari 2005 16:59 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Klopt heb je niet gezegd. Ik quote jou wel maar de reactie was niet allen aan jou gericht, maar meer over het algemeen.
[..]
Ik lees dat je me heel goed kent
Sorry, maar Bono is niet 'mijn held' ik vind het gewoon een goede artiest vind het goed van hem dat hij zich inzet voor de dingen die we allemaal van hem kennen.
Ik zie niet in, wat het probleem is met het feit dat ze miljoenen verdienen, maar zich wel inzetten voor " het afsterven van de aarde en andere ellende aan iedereen duidelijk proberen te maken". Mag dat niet als je geld verdient ofzo? Moet je daar een werkeloze boomknuffelaar voor zijn?
Als ik het goed begrijp denk je dus dat ze de inkomsten die ze 'missen' door niet aan reclames mee te werken willen terug verdienen op de fans? Tja, net zoals jij geen bewijs voor deze stelling hebt, heb ik er géén tegen. Maar het lijkt mij grote onzin en nogmaals als je dit vind, dan koop je toch geen kaartje?
Voor een deel ben ik het best met je eens, en nee ik ga ook geen 200 euro betalen voor een kaartje, dat wordt mij ook te gek.quote:Op woensdag 26 januari 2005 18:14 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Maar ondanks mijn fan zijn, heb ik gelukkig nog wel een eigen mening over bepaalde zaken en helaas mag je van sommige fans je idolen (groot woord) niet in een kwaad daglicht stellen. Onzin, 'three cords and the truth' was het toch?
Als meningen niet zouden verschillen, dan zouden deze topics akelig leeg blijven.quote:Op woensdag 26 januari 2005 19:20 schreef elhombre het volgende:
Meningen verschillen, dat is altijd zo geweest, en dat zal altijd zo blijven, gelukkig
MadMaster verwoord precies wat ik duidelijk probeerde te maken. En om even terug te komen op het verhaal van die reclame inkomsten, er moet toch geld in het U2 circus gepomt worden, als die gasten nu gewoon een bulk inkomsten uit reclame's slaan, dan zouden er minder inkomsten vanuit de optredens, dus fans hoeven komen... Want geef nou toe, ik weet niet hoe hoog de inflatie in Ierland is, maar dit is gewoon buiten proporties...quote:Op woensdag 26 januari 2005 19:31 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Voor een deel ben ik het best met je eens, en nee ik ga ook geen 200 euro betalen voor een kaartje, dat wordt mij ook te gek.
Maar wat me stoort is dat mensen hier dan gaan roepen dat U2 gemiste reclame inkomsten (om welke reden dan ook) gaan verhalen op de fans. Dat vind ik kletspraat.
Net als de 'klacht' die je zo vaak over Bono hoort, dat ie toch zo veel verdient, en dan een beetje schijnheilig loopt te doen met dat drop the dept verhaal. Onzin!
En ja dat is mijn mening en die heb ik niet omdat je U2 niet in een kwaad daglicht zou mogen stellen...
quote:Op woensdag 26 januari 2005 20:48 schreef twistednerve het volgende:
[..]
Maar jah, daar verschillen we dan van mening in
Bedoelde het ook als grapquote:Op woensdag 26 januari 2005 23:37 schreef Tooheys het volgende:
Was niet decadent bedoeld (nee, ik zwem niet in het geld, integendeel). Londen is een uurtje met de trein voor mij, voor Brussel vlieg ik over.
Ik heb vaak zat meegemaak dat concerten wel in dezelfde week werden aangekondigd, maar dat in verschillende weken in de vvk gingen.quote:Op woensdag 26 januari 2005 14:36 schreef merry77 het volgende:
WRONG!!!
Concerten gaan altijd tegelijk in de verkoop. Soms wel 5 concerten tegelijk met redelijk grote namen.
Het is puur mazzel als het niet samenvalt en niet iets waar Mojo bewust op let.
En dan moet je dus drie verschillende rijen wachtenden voor het postkantoor maken ofzo?quote:Als Mojo echt eens intelligent was (en niet zo monopolisch als nu) dan zouden ze kaartverkoop voor verschillende concerten op verschillende tijden laten beginnen.
Eerste act om 10:00 uur, tweede om 11:00, derde om 12:00.
Dan heb je er geen last van.
HO!!!!quote:Op woensdag 26 januari 2005 16:25 schreef twistednerve het volgende:
Hoezo opwinding![]()
Ik geef alleen aan, dat ik het beleid en de ideologie van U2 een beetje heel erg tegenstrijdig vind, dat ze qua gedachten erg links zijn kun je moeilijk gaan ontkennen. Als jij ergens hebt kunnen lezen dat ik aandring op een kaartje van ¤25 dan heb je gelijk, maar jah, dat heb ik niet gezegd. Ook ik ken het begrip inflatie en gevolg gulden-euro, echter als ik dan lees dat de mannen gewoon een ¤85 willen zien voor een staanplaats (en dan heb ik het niets een over de Amerikaanse woekerprijzen) dan vind ik de ideologie van de band erg ver te zoeken...
Als die reclame inkomsten er niet zouden zijn, dan zou jij nog meer voor je kaartjes moeten betalen.quote:Op woensdag 26 januari 2005 20:48 schreef twistednerve het volgende:
MadMaster verwoord precies wat ik duidelijk probeerde te maken. En om even terug te komen op het verhaal van die reclame inkomsten, er moet toch geld in het U2 circus gepomt worden, als die gasten nu gewoon een bulk inkomsten uit reclame's slaan, dan zouden er minder inkomsten vanuit de optredens, dus fans hoeven komen... Want geef nou toe, ik weet niet hoe hoog de inflatie in Ierland is, maar dit is gewoon buiten proporties...
Nee. Ik heb wel gehoord dat U2 zelf er ook last van had dat de popmart tour niet uitverkocht was. Dus dat zou jouw verhaal tegenspreken.quote:Op woensdag 26 januari 2005 23:39 schreef Dandelion het volgende:
Overigens heb ik ooit eens opgevangen (van een wazig figuur die zei dat ie voor mojo werkte maar goed, dat weet ik eigenlijk niet zo goed) Dat dit soort tours (en van de stones en dergelijke) opgekocht worden door een canadese promotor (iets met maffia) , die vervolgens de boel moet verkopen.
Gevolg is dat de band en management enzo al weten wat ze gaan verdienen en die promotor het risico loopt als de boel niet uitverkocht raakt (zie popmart-tour).
Iemand al eens eerder zoiets gehoord?
Bovenstaand verhaal klopt 100%, het wordt o.a. bevestigd in de boeken 'Live & Kicking' en 'U2 show' door het management van U2 zelf. Inderdaad was dat voor U2 tijdens de laatste tours het bedrijf Clear Channel en daarvoor werden de tours gesplitst verkocht aan een Noord-Amerikaanse promotor voor het Amerikaanse deel van de tour en een Europese promotor voor het Europese deel. Deze promotors kopen als het ware de rechten van de tour.quote:Op woensdag 26 januari 2005 23:39 schreef Dandelion het volgende:
[..]
![]()
Overigens heb ik ooit eens opgevangen (van een wazig figuur die zei dat ie voor mojo werkte maar goed, dat weet ik eigenlijk niet zo goed) Dat dit soort tours (en van de stones en dergelijke) opgekocht worden door een canadese promotor (iets met maffia) , die vervolgens de boel moet verkopen.
Gevolg is dat de band en management enzo al weten wat ze gaan verdienen en die promotor het risico loopt als de boel niet uitverkocht raakt (zie popmart-tour).
Iemand al eens eerder zoiets gehoord?
(mên ik lijk Albert Verlinde wel hier)
ja goh lijkt me logisch dat mijn inkomen hoger is als 13 jaar geleden: toen was ik 9 jaarquote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:22 schreef DIGGER het volgende:
[..]
13 jaar ook.
Echt dat geouwekankerzeik van de kut Nederlanders op de prijzen, je inkomen is ook veel hoger dan 13 jaar geleden, de kosten voor het geven van een concert (energie, beveiliging) etc zijn ook enorm gestegen, wat moet U2 dan doen om dat soort raszeikers tevreden te stellen, nog immer 50 gulden vragen?
Tyf lekker op als je het te duur vind en maak plaats voor een echte fan, pisvlek
Bestaat zo'n site al over mojo?quote:Op donderdag 27 januari 2005 08:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Overigens is niet iedereen blij met Clear Channel, zie http://www.clearchannelsucks.org/
Mojo is een onderdeel van ClearChannel Entertainmentquote:
Is het al 10 uur dan?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 09:15 schreef LWaS het volgende:
die site is zo dood als ik weet niet wat
De kaartjes veel goedkoper?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 09:40 schreef m021 het volgende:
Hmm ik ga toch maar niet naar het concert in Brussel. Ik heb eens berekend, dat ondanks dat de kaartjes daar veel goedkoper zijn
Misschien moeten ze jou maar even vragen of jij een goede verkoopsite kunt maken waar een paar 100.000 mensen tegelijk een kaartje kunnen kopenquote:Op zaterdag 29 januari 2005 10:04 schreef DIGGER het volgende:
Hele website ligt gewoon kansloos plat.
Voorverkoop voor grote concerten Anno 2005, met een amateurisme alsof het nog voor WO 1 is
Welke kanalen zijn er dan WEL op berekend?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 10:10 schreef DIGGER het volgende:
Dat heeft dus alles met amateurisme te vragen, want iedereen weet dat die grote vraag komt, maar nog steeds regelen ze dan verkoop via totaal niet daarop berekende verkoopkanalen.
En dat concert is ook nog het eerste van de Europese tour. Dus zullen er ook nog mensen uit andere landen proberen een kaartje te bestellen...quote:Op zaterdag 29 januari 2005 10:37 schreef Monsterman het volgende:
hallo mensen,
wij hebben drie concerten van de mannen en onze zuiderburen ,maar 1.
Ik ga er overigens vanuit dat dat ook écht de maximum prijs is als ik dinsdag EVENTUEEL erdoor kom bij mijn jacht op kaartjes voor de ArenA. En dus niet van die exorbitant hoge prijzen als bij Amerikaanse concerten (380 dollar voor 2 crapplaatsen).quote:Op zaterdag 29 januari 2005 09:44 schreef calvobbes het volgende:
[..]
De kaartjes veel goedkoper?
In A'dam kosten de kaartjes max 70 euro. In Brussel zijn er kaartjes van 85 euro.
Jij denkt dat de kaartjes ineens duurder zijn als de verkoop startquote:Op ]zaterdag 29 januari 2005 10:43 schreef Roel_Jewel het volgende:
Ik ga er overigens vanuit dat dat ook écht de maximum prijs is
Nou, gezien de ellende van eerder deze week, lijkt me alles mogelijkquote:Op zaterdag 29 januari 2005 10:44 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Jij denkt dat de kaartjes ineens duurder zijn als de verkoop startOf waarom kom je dat hier melden?
Er komen alleen nog servicekosten bij....
Ik heb nog nooit meegemaakt dat de kaartjes ineens duurder zijn geworden....
Pfff...quote:Op zaterdag 29 januari 2005 10:50 schreef Roel_Jewel het volgende:
Nou, gezien de ellende van eerder deze week, lijkt me alles mogelijk.
De voorverkoop begint toch pas op 5 januari? Of ben ik gvd verkeerd geinformeerd?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:21 schreef xxgirlxx het volgende:
Ik heb eindelijk kaartjes!!!!
Kaartjes voor Belgie gingen vandaag in de verkoopquote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:24 schreef Tobbes het volgende:
De voorverkoop begint toch pas op 5 januari? Of ben ik gvd verkeerd geinformeerd?![]()
Dat wordt kicke daar voor het postkantoor..Het was al een hele uitdaging om kaartje voor de sneue Marco B. te krijgen...dus dit wordt helemaal party...Is er niemand die even die u2 site kan hacken ofzo?quote:
quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:32 schreef Tobbes het volgende:
[..]
ALS ik bij de gelukkigen hoor koop ik meteen 10 kaartjes en die ga ik vervolgens buiten weer verkoopen aan de niet-gelukkigen...wel voor de 3 dubbele prijs natuurlijk![]()
quote:maximaal zes kaarten per persoon per transactie.
Je mag maar zes kaartjes kopenquote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:32 schreef Tobbes het volgende:
ALS ik bij de gelukkigen hoor koop ik meteen 10 kaartjes
Wordt er ergens gezegd dat je maar 1 transactie mag doen?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:34 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
[..]
maximaal zes kaarten per persoon per transactie..
Postkantoor in Leidsehage (Leidschendam)...maar wie wil je daar voor meenemen dan?quote:Op zaterdag 29 januari 2005 11:34 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Je mag maar zes kaartjes kopen
En als je zo stoer bent om dan ook te vertellen bij welk postkantoor je gaat staan, dan kom ik wel even zorgen dat jij geen kaartjes gaat doorverkopen met vette winst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |