Gewone blanke aanstellers?quote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:51 schreef mrcool het volgende:
Niet-Nederlanders? Moslim fundamentalisten?
Zit er iemand op de wc?quote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:54 schreef devv05 het volgende:
Ik hoor wel allemaal knallen hier, heeft dat er iets mee te maken denk je?
Lieve kijkbuiskinderen, het is weer eens zo ver...quote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:58 schreef doemaardrie het volgende:
Ja wordt gvd tijd voor een gezellige aanslag mensen.
Lekker met een zak chips tv kijken.
Ik denk dat het de Joodse Mossad is die probeert een wig te drijven tussen het Westen en de Islamitische wereld.quote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:51 schreef mrcool het volgende:
Niet-Nederlanders? Moslim fundamentalisten?
Nee ik ben helemaal alleen thuis dus dat lijkt me sterk..quote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:57 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Zit er iemand op de wc?
quote:Op zaterdag 17 juli 2004 19:43 schreef HarigeKerel het volgende:
We moeten maatregelen nemen want we kunnen niet toelaten dat dit soort buitenlanders niet-Nederlanders onze strijdmacht belachelijk maakt.
Ik stel voor dat we Bochum binnenvallen en alle fietsen meenemen terug naar ons thuisland.
ik zie nergens staan dat de daders niet blank zijnquote:Op zondag 18 juli 2004 22:30 schreef lionsguy18 het volgende:
We mogen weer niet weten wie de bedreigers zijn.
Lang leve de persvrijheid.
Zo wordt het blanke volk lekker dom gehouden.
quote:Op zondag 18 juli 2004 19:22 schreef paultjuhhh het volgende:
NIJMEGEN - De dreiging met terreur tegen de Vierdaagse lijkt weinig indruk te hebben gemaakt op de ruim 48.000 lopers die dinsdag aan het wandelevenement beginnen. Bij de organisatie zijn tot nu toe geen afzeggingen binnengekomen.
De gemeente Nijmegen kreeg dit weekeinde slechts enkele telefoontjes van verontruste mensen. Burgemeester G. ter Horst liet zaterdag weten dat het evenement en de bijbehorende feesten gewoon doorgaan. Ze riep de wandelaars en toeschouwers wel op extra alert te zijn. De politie zet dagelijks 125 geüniformeerde agenten in plus extra politiemensen in burger.
De politie arresteerde zaterdag twee mannen die de militaire deelnemers aan de Vierdaagse hebben bedreigd met een gewelddadige actie. De verdachten zijn een 33-jarige man zonder vaste woon- en verblijfplaats en een 37-jarige man uit Beek-Ubbergen. Ze hebben niet de Nederlandse nationaliteit. Welke nationaliteit ze wel hebben, wil justitie niet zeggen. Ook over het verloop van het verhoor van het duo zwijgt justitie in alle talen.
De politie kreeg donderdagavond informatie binnen over een op hande zijnde gewelddadige actie tegen militaire deelnemers aan de Vierdaagse. Een team van 270 politiemensen begon daarop met een onderzoek, dat zaterdagmiddag leidde tot arrestatie van de twee mannen.
Aan de Vierdaagse doen ongeveer 2000 Nederlandse en 3000 Nederlandse soldaten mee. Volgens het ministerie van Defensie lopen de Nederlanders gewoon mee. Dat geldt ook voor de buitenlandse militairen, aldus een wordvoerder van het kamp Heumensoord, in de bossen bij Nijmegen. In dit kamp worden alle militaire deelnemers ondergebracht. De meeste soldaten die al in het kamp zijn, halen laconiek hun schouders op over de terreurdreiging.
De Vierdaagsefeesten begonnen zaterdagavond mede door het noodweer rustig. De politie arresteerde 's avonds en 's nachts acht mensen voor belediging en het niet opvolgen van een bevel.
(Telegraaf)quote:Vierdaagse-verdachte is Syriėr
door Bert Huisjes en Harrie Nijen Twilhaar
AMSTERDAM - De verdachten van het beramen van een aanslag op deelnemende militairen van de Nijmeegse Vierdaagse, maken mogelijk deel uit van een al jaren slapende terreurcel.
De hoofdverdachte is de Syriėr Yvar H. (37) die in 1989 ons land binnenkwam als asielzoeker. De man, die al geruime tijd werd geobserveerd door de veiligheidsdienst AIVD, woont met zijn vrouw en twee jonge dochters in het Gelderse polderdorp Ooij. Hij werd afgelopen zaterdag tijdens het boodschappen doen door een arrestatieteam in het centrum van Nijmegen aangehouden. Dat gebeurde in bijzijn van zijn gezin. H. werd geblinddoekt afgevoerd.
Tegelijkertijd nam de politie in zijn hoekwoning aan de Prinses Irenestraat in Ooij verschillende goederen, foto's en documenten in beslag. H.'s woning wordt gezien als een ontmoetingsplaats, of mogelijk doorgangshuis voor andere verdachte buitenlanders.
De week voor zijn arrestatie bood de Syriėr onderdak aan een andere buitenlander, vermoedelijk de 33-jarige medeverdachte. Afgelopen donderdag kreeg de politie vertrouwelijke informatie dat er een aanslag zou worden gepleegd.
Ik zou eerder zeggen dat ie groter wordt.quote:Op maandag 19 juli 2004 11:31 schreef err het volgende:
vervalt hiermee nu de terreurdreiing?
ik weet niet hoor, maar ik blijf het een vreemd verhaal vinden.quote:Verdachten 4-daagse afkomstig uit Syriė en Libanon
NIJMEGEN (ANP) - De twee verdachten die zaterdag zijn aangehouden wegens de terreurdreiging tegen de Nijmeegse Vierdaagse, zijn afkomstig uit Syriė en Libanon. Dat zeiden de advocaten van beide verdachten maandag.
De 37-jarige verdachte is woonachtig in Ooij bij Nijmegen en afkomstig uit Syriė. De 33-jarige verdachte komt uit Libanon en heeft in Nederland geen vaste woon- of verblijfplaats. De 37-jarige man, die goed Nederlands spreekt, ontkent volgens zijn advocaat alle betrokkenheid bij de terreurdreiging tegen de Vierdaagse.
De Nijmeegse politie ontving donderdagavond informatie over de terreurdreiging tegen militaire deelnemers aan de Vierdaagse. De politie formeerde daarop een team van 270 rechercheurs en vier officieren van justitie. Het onderzoek leidde zaterdag rond het middaguur tot de aanhoudingen van de twee verdachten. De politie verrichte ook huiszoeking in het huis van de man uit Ooij. Het Openbaar Ministerie in Arnhem wilde maandag niets zeggen over het verloop van het onderzoek.
Nou ja, de overheid hoeft natuurlijk niet gelijk alles te vertellen wat ze weet, dus het is mogelijk dat er meer informatie later volgt, maar op het moment lijkt het inderdaad erg raar: Volgens de overheid werd er geen terroristische aanslag beraamd, maar wel een soort aanslag. De mensen zijn echter opgepakt om onbekende, volgens mij triviale, redenen en er is in de media nog geen bewijs of aanwijzing geweest dat duidelijkheid geeft.quote:Op maandag 19 juli 2004 13:03 schreef calvobbes het volgende:
Van het ANP:
[..]
ik weet niet hoor, maar ik blijf het een vreemd verhaal vinden.
Er is ook niks bekend over gemaakt over wat ze zouden gaan doen en hoe. Niks bekend van wapens ofzo.
Natuurlijk, dit soort mensen doet dan ook nooit niets verkeerds.quote:Op maandag 19 juli 2004 13:38 schreef tvlxd het volgende:
De mensen zijn echter opgepakt om onbekende, volgens mij triviale, redenen
Waarom zijn ze dan opgepakt? Niemand die het weet, dat noem ik toch onbekend. Wat zegt de familie? Verkeersovertreding, dat noem ik toch triviaal*.quote:Op maandag 19 juli 2004 14:36 schreef Sovereign het volgende:
[..]
Natuurlijk, dit soort mensen doet dan ook nooit niets verkeerds.![]()
Welk soort mensen?quote:Op maandag 19 juli 2004 14:36 schreef Sovereign het volgende:
Natuurlijk, dit soort mensen doet dan ook nooit niets verkeerds.![]()
Noem het dan ook niet "triviaal", wat de familie meent te denken heb ik niets mee op.quote:Op maandag 19 juli 2004 14:38 schreef tvlxd het volgende:
Waarom zijn ze dan opgepakt? Niemand die het weet
Slaap eerst nog maar es uit dan.quote:*: Nou goed, dat kan ik even niet meer vinden.
Ja hoor, potentiele criminelen.quote:Op maandag 19 juli 2004 14:44 schreef calvobbes het volgende:
Welk soort mensen?
Is het dan al bekend bij welk 'soort' deze twee horen?
quote:Op maandag 19 juli 2004 15:43 schreef Sovereign het volgende:
[..]
Noem het dan ook niet "triviaal", wat de familie meent te denken heb ik niets mee op.
[..]
Slaap eerst nog maar es uit dan.![]()
Eerder op de dag stond er trouwens nog wel gewoon buitenlandersquote:Op zaterdag 17 juli 2004 18:53 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Niet-Nederlanders.
Is dat iets nieuws voor buitenlanders? Hoe dient dat geinterpeteerd te worden.
Die Belgen hebben ons flink in de zeik genomenquote:Op maandag 19 juli 2004 15:43 schreef HarigeKerel het volgende:
Dit is vast zoiets als die brief aan de VN waarin Al-Quaida Nederland bedreigd, de AIVD had hem nog niet gelezen maar de Belgische geheime dienst wel zo wist Remkes te melden aan de media.
En nu blijkt die brief nooit bestaan te hebben![]()
Nee hij heeft een uitkering en leeft van de staatsruif!!!quote:Op maandag 19 juli 2004 16:55 schreef lionsguy18 het volgende:
De man werd tijdens het winkelen met zijn gezin opgepakt.
Moest die man vandaag niet werken?
Hij werd afgelopen zaterdag tijdens het boodschappen doen door een arrestatieteam in het centrum van Nijmegen aangehouden. Dat gebeurde in bijzijn van zijn gezin. H. werd geblinddoekt afgevoerd.quote:Op maandag 19 juli 2004 16:55 schreef lionsguy18 het volgende:
De man werd tijdens het winkelen met zijn gezin opgepakt.
Moest die man vandaag niet werken?
En wat is jouw endlösing dan ?quote:Op maandag 19 juli 2004 19:25 schreef SirBenniMiles het volgende:
Hebben we dan niks van 9/11 geleerd? Veel van de aanslagplegers waren gewoon 'amerikanen' met een amerikaans paspoort. Het Westen zit vol met 'slapende' terroristen maar wij kijken alleen maar toe hoe het paard van Troye binnengehaald wordt. Tot het moment dat het te laat is en ons hetzelfde lot staat te wachten als van de arme trojanen.![]()
![]()
![]()
![]()
Uhm, ja. Ik zie jou zeggen dat ons land vol zit met potentiėle terroristen in de vorm van niet-westerse immigranten of vluchtelingen, het zogenaamde paard van Troje, en dat als we niks doen wij straks de trojanen zijn. Er is maar 1 manier om dat op te lossen, en dat is een nogal nazistische manier.quote:Op maandag 19 juli 2004 19:31 schreef SirBenniMiles het volgende:
Ah wat typisch weer van jou Gelly. 2 WO vergelijkingen...
..En hoe je van hier naar daar..quote:Veel van de aanslagplegers waren gewoon 'amerikanen' met een amerikaans paspoort. Het Westen zit vol met 'slapende' terroristen
...Snap ik niet. Ik zei slechts dat er ook amerikanen meededen aan de terroristische acties tegen de VS.quote:dat ons land vol zit met potentiėle terroristen in de vorm van niet-westerse immigranten of vluchtelingen
Aparte oplossing Gelly, kan je niks beters verzinnen? Of leg je deze woorden in mond van een ander? Dan ben jij fouter dan fout! Zijn heus meer opties en ik ben ook voor uitbreiden politie, justitie! Dit is hoognodig, helaas slaap jij nog en als het te laat is loop je zeker te piepen!quote:Op maandag 19 juli 2004 19:37 schreef gelly het volgende:
[..]
Uhm, ja. Ik zie jou zeggen dat ons land vol zit met potentiėle terroristen in de vorm van niet-westerse immigranten of vluchtelingen, het zogenaamde paard van Troje, en dat als we niks doen wij straks de trojanen zijn. Er is maar 1 manier om dat op te lossen, en dat is een nogal nazistische manier.
45 jaar.quote:Je moet niet alles geloven want ouwe mensen zien niet meer zo scherp en zijn hardhorend.
Gevalletje subjectieve waarneming dus.
quote:Op dinsdag 20 juli 2004 19:53 schreef SirBenniMiles het volgende:
PATRIOT-ACT NL HERE WE COME![]()
Ja 45 jaar is toch oud?quote:Op dinsdag 20 juli 2004 20:09 schreef SirBenniMiles het volgende:
[..]
45 jaar.Enne ik weet uit eigen ervaring
dat je niet direct een bonnetje krijgt.
Laag! Heel laag! Komt zeker door het multiculti-syndroom, geen respect meer voor ouderen! Heb altijd respect voor de ouders van een ander...quote:Op dinsdag 20 juli 2004 20:07 schreef lionsguy18 het volgende:
Als je een agent beledigt wordt je op de bon geslingerd.
Dus je moeder heeft zwaar overdreven.
Je moet niet alles geloven want ouwe mensen zien niet meer zo scherp en zijn hardhorend.
Gevalletje subjectieve waarneming dus.
Bron: http://www.volkskrant.nl/binnenland/1090390455254.htmlquote:Vermeende terrorist is 'verslaafde fantast'
Van onze verslaggeefster Charlotte Huisman
AMSTERDAM - De 33-jarige Libanees, die werd verdacht van betrokkenheid bij het beramen van een aanslag op militairen tijdens de Nijmeegse Vierdaagse, is een aan harddrugs en gokken verslaafde man, die geregeld ongeloofwaardige verhalen opdiste. Dit zeggen zijn medebewoners van de Nijmeegse daklozeninstelling Nachtopvang uit Noodzaak (NUN).
De nachtopvang bevindt zich in een pand aan de Betouwstraat, aan de route van de wandeltocht van gisteren. Zes politiemensen verbleven daar tijdens de tocht; de daklozen moesten een dag elders verblijven. De agenten doorzochten het huis en hielden de omgeving in de gaten.
Beheerder André Goppel ging dagelijks met de Libanees om. 'Khalid is een ontzettend grote ouwehoer, die verhalen uit zijn duim zoog; bijvoorbeeld dat hij voor de Mossad had gewerkt. Wij dachten dat hij een oorlogstrauma had, namen hem niet serieus. We kunnen ons niet voorstellen dat hij een terrorist is.'
Dagelijks ging Khalid volgens Goppel op pad om drugs te scoren en aan gokkasten te spelen. Hij maakte zich niet populair bij zijn medebewoners, omdat hij geleend geld vaak weigerde terug te betalen.
Zijn medebewoners reageerden stomverbaasd, toen vorige week 'mensen van de geheime dienst' zijn spullen in beslag namen. Ook werd een maatschappelijk werkster van haar bed gelicht om informatie over Khalid te verschaffen.
De Libanees heeft aan zijn advocaat verklaard dat hijzelf juist degene is geweest die donderdag de politie had getipt over een mogelijke terreurdreiging tijdens de Vierdaagse. 'De politie weet volgens ons best dat Khalid een drugsgebruiker is die maar wat kletst. Wat wij vermoeden is dat hij die Syriėr kende uit het gokcircuit, en hem er op een of andere manier bij heeft willen lappen.'
Het Openbaar Ministerie heeft de Libanees deze week vrijgelaten, omdat er onvoldoende bewijs tegen hem is. Hij zit inmiddels in vreemdelingenbewaring, omdat hij illegaal in Nederland verblijft. De tweede verdachte die zaterdag is opgepakt, een 37-jarige Syriėr, zit nog wel vast
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |