Weer is het een islamitische school waar ophef om wordt gemaakt. Waarom kunnen deze mensen niet gewoon integreren? Heel leuk, hoor, die vrijheid van religie, maar wat heb je er aan als islamitische jongeren wijken terroriseren zodat ouderen hun huis niet meer uit durven?quote:Gisteren heeft de Duitse politie met 60 man een inval gedaan op een moslimschool in Frankfurt. De inval vond plaats nadat een leerlinge had verklaard dat tijdens de les allerlei gewelddadige beelden vertoond werden - waaronder een video van een onthoofding - en dat er op de school werd opgeroepen tot strijd tegen de ongelovigen.
Op de school, die door een Marokkaanse culturele vereniging wordt gerund, krijgen in het weekeinde ongeveer 300 jonge moslims onderricht.
Een woordvoerder van de moslimschool wijst alle aantijgingen van de hand.
Ik deel je visie.. alleen tja, je moet uitkijken met wat je zegt tegenwoordig. De woorden combinatie Nederland-Moslim-Integreren doet het goed bij mensen die anderen graag voor racist uitmaken.quote:Op maandag 12 juli 2004 16:52 schreef Monidique het volgende:
[..]
Weer is het een islamitische school waar ophef om wordt gemaakt. Waarom kunnen deze mensen niet gewoon integreren? Heel leuk, hoor, die vrijheid van religie, maar wat heb je er aan als islamitische jongeren wijken terroriseren zodat ouderen hun huis niet meer uitdurven?
Ik ben in ieder geval blij dat er weer een slag is gewonnen in de strijd tegen de terreur. En trouwens, als je zo graag fundamentalistisch wilt zijn, doe je dat toch lekker in je eigen land? Moet je opletten, word ik zo weer voor racist uitgemaakt, maar het is wel zo! Lekker is dat met zulke scholen, als het zo doorgaat, kunnen we de democratie wel afschaffen want dan zijn de moslims in de meerderheid.
Tijden veranderen.quote:Op maandag 12 juli 2004 16:59 schreef Illigit het volgende:
......doet het goed bij mensen die anderen graag voor racist uitmaken.
Jazekerquote:Op maandag 12 juli 2004 17:05 schreef Gubbe het volgende:
kutmoslims
niet allemaal hoor
maar een groot gedeelte wel
en dat allemaal door die kutislam
pim zei het al
het is gewoon een belachelijke godsdienst
nu is godsdienst sowieso belachelijk
maar die kutislam slaat alles
quote:Op maandag 12 juli 2004 17:05 schreef Gubbe het volgende:
kutmoslims
niet allemaal hoor
maar een groot gedeelte wel
en dat allemaal door die kutislam
pim zei het al
het is gewoon een belachelijke godsdienst
nu is godsdienst sowieso belachelijk
maar die kutislam slaat alles
het nadeel van leugentjes is dat je jezelf vaak tegenspreekt. kijk nog geen twee regels daarvoor schreef je dat het niet om racisme ging en nu ineens weer wel....quote:Op maandag 12 juli 2004 17:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Klopt, racisme wordt weer gemeengoed![]()
Nee, dat vertel jij jezelf voortdurend omdat die jas van het 'slachtofferschap' zo verdomd lekker zit.quote:Op maandag 12 juli 2004 17:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Klopt, racisme wordt weer gemeengoed![]()
shoarma is joods :xquote:Op maandag 12 juli 2004 17:09 schreef RichardQuest het volgende:
't Is gewoon godverdomme allemaal de schuld van die kutmoslims. Allemaal een beetje shoarma eten vanmijn uitkering!
heel erg ja Turkije bij de EU? [deel 6]quote:Op maandag 12 juli 2004 17:05 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Klopt, racisme wordt weer gemeengoed![]()
Nog erger.quote:Op maandag 12 juli 2004 17:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
shoarma is joods :x
is dat niet een beetje extreem?quote:Op maandag 12 juli 2004 17:11 schreef Gubbe het volgende:
dood aan alle extremisten
Ja, maar die moslims hè, die doen ook allemaal stoute dingen. Ze zitten de hé-le tijd oude omaatjes te beroven en shit.quote:Op maandag 12 juli 2004 17:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
shoarma is joods :x
maar met 60 man een gebouwtje op zondag middag bestormen is weer een beetje over de topquote:Op maandag 12 juli 2004 17:42 schreef Sovereign het volgende:
Goeie zaak, als er aanwijzingen zijn dat er strafbare feiten worden gepleegd dan moet men hard optreden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |