ja..die johnny kwam er pas na een minuut achter dat ie TS ff een make-over moest gevenquote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:44 schreef Toet het volgende:
Die tweede klap was dus een minuutje later, zonder enige aanleiding
Valt mee hoor, in de stad (Enschede) is het nog steeds vrij druk.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Kwart over drie?
Ook niet echt een gebruikelijke tijd om een shoarmaburger te halen, rond dit tijdstip kun je de klok gelijk op zetten dat er alleen zwervers, alcoholisten en gestoorden in de snackbar zijn...
Yup, je kon zo zien dat hij te veel had gezopen. Maar hij bleef maar doorzeveren over dat ik zei dat ik eerder was terwijl hij die 1,20 op de toonbank mikte maar geowon langs heel de rij liepquote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:44 schreef Toet het volgende:
Die tweede klap was dus een minuutje later, zonder enige aanleiding
precies. Ik had al zoiets van: als hij nu met zijn autotje achter mij aan komt karren flikker ik een baksteen door zijn voorruit, en race dan knetterhard weg.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:50 schreef WauseWillem het volgende:
wat een lul. was hij niet metde auto of een ander mobiel ofzo? had je er even een diepe kras in kunnen zetten. wie niet sterk is moet gierig zijn
Jah, en 200 meter verderop ergens opgegetenquote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:57 schreef Asskicker14 het volgende:
Heb je je shoarmaburger nog gekregen trouwens?
quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:12 schreef Skinkie het volgende:
daar hebben we nou het politie bureau voor
wat voor mensenquote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:13 schreef Asskicker14 het volgende:
Dat je zulke mensen moet aangeven bij de plaatselijke instantie...
met losse handjesquote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:14 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
wat voor mensen
quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:16 schreef Skinkie het volgende:
[..]
met losse handjes
Yup dat was bah. Maar aangezien ik het ook niet erg smakelijk vond ben ik ook maar doorgelopen.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:20 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
bah
quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:22 schreef Manweth het volgende:
[..]
Yup dat was bah. Maar aangezien ik het ook niet erg smakelijk vond ben ik ook maar doorgelopen.![]()
iddquote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:29 schreef Aurelium het volgende:
Dood slaan die kanker aso![]()
Jah ik kan hem wel een bloedneus slaan. (Het was een fucking brede gast)quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:29 schreef Aurelium het volgende:
Dood slaan die kanker aso![]()
Ja das wel waar... Maar toch zie ik dat soort mensen het liefst verdwijnen...quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:34 schreef Manweth het volgende:
[..]
Jah ik kan hem wel een bloedneus slaan. (Het was een fucking brede gast)
Dan zegt hij: "au"
en begint vervolgens zwaar hard op mijn te houwen zodat ik wel alles breek wat maar te breken valt. Weglopen is bij dat soort mensen het best, of hij moet nog erger zijn en nog achter je aan komen. Dan heb je een probleem.
yup ik ook, maar aangezien niemand en niets (lees: overheid) er iets aan doet, ga ik er niet voor zorgen dat iemand van dat soort mensen een 5 minuutjes "au" roept. En dat ik dan zelf dood ga.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:36 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Ja das wel waar... Maar toch zie ik dat soort mensen het liefst verdwijnen...
das toch nog zeer vroeg hoor heyquote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Kwart over drie?
Ook niet echt een gebruikelijke tijd om een shoarmaburger te halen, rond dit tijdstip kun je de klok gelijk op zetten dat er alleen zwervers, alcoholisten en gestoorden in de snackbar zijn...
iddquote:Op zaterdag 10 juli 2004 13:03 schreef DAMH het volgende:
Tsja een tik op de welbekende delen geven en een breede gast staat ook niet zo snel op, waar je dus tijd krijgt om meer te doen,, entsja als ie toch dronke is kan je daarna altijd nog wegrenne...
Maar je laten slaan als een meid
volgens mij ga jij maar zelden uit.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:44 schreef Asskicker14 het volgende:
Kwart over drie?
Ook niet echt een gebruikelijke tijd om een shoarmaburger te halen, rond dit tijdstip kun je de klok gelijk op zetten dat er alleen zwervers, alcoholisten en gestoorden in de snackbar zijn...
Dat is inderdaad geen geldquote:Op zaterdag 10 juli 2004 08:44 schreef Rapid het volgende:
Hee maar 1,20 voor een shoarma burger dat vind je in deze regio niet!![]()
Conclusie: Je bent een dankbaar en weerloos slachtoffer voor een knokgrage hoer.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:39 schreef Manweth het volgende:
[..]
Schreewt hij ineens: "Wát ik ben eerder!" en geeft mij een klap tegen mijn achterhoofd
ik zeg hem dat hij ff moet dimmen.
[..]
Ja die zou gauw zijn moeder geroepen hebbenquote:Op zaterdag 10 juli 2004 13:47 schreef Dr_Crouton het volgende:
Balkenende zou er iets van gezegd hebben.
Mijn foto's! wat doen zequote:Op zaterdag 10 juli 2004 13:58 schreef Salvad0R het volgende:
KUCH Leedvermaak is nooit grappig KUCH
Hij heeft je gewoon hard op je bek geramd, maar je schrijft het alsof hij je een kusje op je lieve blozende wangetjes gaf.quote:en hij mij een stoot tegen mijn wang aan gaf
Mja, irritant is dat, van die heroinerokende losers..quote:Op zaterdag 10 juli 2004 14:09 schreef Skv het volgende:
Maar btw, ik was dus gisteren met TS daar.
Moet niet zeggen dat ik en manweth nog erg nuchter ofzo waren, maar die gast was wel een hele vuile tak.
Ik hoop dat ie zichzelf doodgezopen heeft gisteren
Wat een flauwekul, zeg. Het was één tegen één en het was de verantwoordelijkheid van de TS om zélf adequaat te handelen en zijn eigen boontjes proberen te doppen. Als hij zich vervolgens als een mak schaap laat slaan en daar tegenover alleen maar wat woordjes uit kan piepen, krijgt hij míjn hulp in ieder zéker niet. En dat is ook niet meer dan terecht. Welke laffe hond laat zich nou slaan zonder de agressor met zijn eigen methoden te confronteren, maar daarentegen wél blind van willekeurige, onbekende omstanders verwacht dat ze zich te pas en te onpas wel even laten gebruiken voor zijn doeleinden?!quote:Op zaterdag 10 juli 2004 14:10 schreef beestjuh het volgende:
Fucking onbegrijpelijk dat niemand een poot uit steekt. Met z'n allen had je Sjon wel zover gekregen dat ie huilend om z'n mammie was gaan roepen.
Die egoistische, typisch Nederlandse kutmentaliteit weer.
De TS klaagt dat niemand van de omstanders wat deed, maar heb jij er eigenlijk nog iets van gezegd ofzoquote:Op zaterdag 10 juli 2004 14:09 schreef Skv het volgende:
Maar btw, ik was dus gisteren met TS daar.
Moet niet zeggen dat ik en manweth nog erg nuchter ofzo waren, maar die gast was wel een hele vuile tak.
Ik hoop dat ie zichzelf doodgezopen heeft gisteren
Ohw jij bent dus zo'n Sjonnie die niet als hij zijn zin niet krijgt iemand hoekt. Dus jij bent voorstander van om iemand die agressief is meteen met agressie terug te pakken?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:16 schreef Bombie het volgende:
[..]
Wat een flauwekul, zeg. Het was één tegen één en het was de verantwoordelijkheid van de TS om zélf adequaat te handelen en zijn eigen boontjes proberen te doppen. Als hij zich vervolgens als een mak schaap laat slaan en daar tegenover alleen maar wat woordjes uit kan piepen, krijgt hij míjn hulp in ieder zéker niet. En dat is ook niet meer dan terecht. Welke laffe hond laat zich nou slaan zonder de agressor met zijn eigen methoden te confronteren, maar daarentegen wél blind van willekeurige, onbekende omstanders verwacht dat ze zich te pas en te onpas wel even laten gebruiken voor zijn doeleinden?!
Bovendien heeft de TS die gast te kennen gegeven dat het 'zijn feestje was'. Dan is het toch niet meer dan terecht dat de TS nog een 'doosje rozijntjes' meekrijgt bij het verlaten van 'zijn feestje'? M.a.w.: Zijn suffe acties werkten een logisch vervolg in de hand. Logica zonder daarbij normen of waarden te hanteren, die je dus ook niet hoeft te verwachten van iemand die zich daar niet druk om maakt. Waarom verwacht iedereen toch altijd dat elke persoon volgens steeds weer dezelfde opvattingen handelt als die de maatschappij lijkt te hanteren? Je bent weerloos als je dat doet bij elke willekeurige voorbijganger, die mogelijk een behandeling volgens jouw eigen normen en waarden niet eens wáárd is. De maatschappij beschermt je niet écht; Je daaraan overgeven en daar wél op vertrouwen is dus een ongewis lot afwachten, zonder zelf noodzakelijke actie te ondernemen.
Ik vind het overigens onrechtvaardiger om met zijn tienen 'Sjon' in zijn eentje om zijn 'mama te laten roepen'. Zo kun je alles wel in je voordeel beslechten, zonder dat je zelf ooit verantwoordelijkheid hoeft te nemen. En je ziet ook: de massa blijkt niet altijd sterker dan het individu.
Hij hield samen met de man van de muur die lijer af, zodat ik mijn shoarmaburgertje kon pakken en weg kon lopen.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:21 schreef Toet het volgende:
[..]
De TS klaagt dat niemand van de omstanders wat deed, maar heb jij er eigenlijk nog iets van gezegd ofzo
Je bent een slaaf van je verwachtingen van anderen. Een man die slaaf is van zijn verwachtingen van anderen en alleen handelt op basis van die verwachtingen en níét op basis van de realiteit en de feiten zoals ze komen hoeft alleen nog maar te wachten op zijn ondergang.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:51 schreef Manweth het volgende:
[..]
Ik verwacht van mensen dat ze niet zo asociaal zijn om voor te kruipen om een hamburger te halen. En al ze dat doen en er zegt iemand wat van, niet meteen de pan uit te flippen.
Ok dit wijst er dus op een niet-sociaal mens. Geen verwachtingspatroon van mensen hebben is dus gewoon geen vertrouwen hebben in een ander. Ieder voor zich, schijt aan de rest.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:05 schreef Bombie het volgende:
[..]
Je bent een slaaf van je verwachtingen van anderen. Een man die slaaf is van zijn verwachtingen van anderen en alleen handelt op basis van die verwachtingen en níét op basis van de realiteit en de feiten zoals ze komen hoeft alleen nog maar te wachten op zijn ondergang.
Post ff een berichtje als het zover is. Ik zou het niet willen missen.
leer eens nederlands achterlijke debiel met je vieze vriendinquote:Op zaterdag 10 juli 2004 13:07 schreef speedfreakssj het volgende:
ja DAMH, misschien bdenkt je ook dat je als aso eel meer kan doen en dat je iedereen aan kan klagen en dat je zo zielig bent want je moeder houd niet an je, je auto is apot en oh oh oh wat ben je zielig.
Nee jij opent er een dag later een topic over.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:48 schreef Manweth het volgende:
Als mensen zich zo gedragen vind ik dat kansloos. Maar ik ga niet ruzie maken voor een burgertje.
Deze vent dus wel.![]()
Stephen Covey in tha housequote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:05 schreef Bombie het volgende:
[..]
Je bent een slaaf van je verwachtingen van anderen. Een man die slaaf is van zijn verwachtingen van anderen en alleen handelt op basis van die verwachtingen en níét op basis van de realiteit en de feiten zoals ze komen hoeft alleen nog maar te wachten op zijn ondergang.
Post ff een berichtje als het zover is. Ik zou het niet willen missen.
Hé, ik ben niet degene die zich weerloos door iemand laat slaan om vervolgens te verwachten dat omstanders 'wel even voor mij hebben', hoor.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:33 schreef Manweth het volgende:
[..]
Succes verder met de opbouw van je nieuwe woonwagen![]()
Sorry ik moet even uitlachen hoor...quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:47 schreef Bombie het volgende:
[..]
Hé, ik ben niet degene die zich weerloos door iemand laat slaan om vervolgens te verwachten dat omstanders 'wel even voor mij hebben', hoor.
Maar even zonder gekheid: je snapt toch zelf ook wel dat o.a. jij júíst de oorzaak bent waarom er überhaupt nog Sjonnies zijn die het in hun hoofd halen om zomaar iemand een pets te geven en denken daarmee weg te komen zonder kleerscheuren? Je hebt gewoon geen recht op medelijden als je alles maar laat gebeuren op het moment zelf, verwacht dat anderen je reet wel even komen redden en vervolgens op een forum gaat huilen dat niemand aan je verwachtingen heeft voldaan.
De enige die aan verwachtingen had moeten voldoen was jij... and you blew it!
In die gedachtengang is een bejaarde die op straat beroofd wordt door een junk en geen verzet biedt ook zelf schuldig?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:47 schreef Bombie het volgende:
Je hebt gewoon geen recht op medelijden als je alles maar laat gebeuren op het moment zelf, verwacht dat anderen je reet wel even komen redden en vervolgens op een forum gaat huilen dat niemand aan je verwachtingen heeft voldaan.
De enige die aan verwachtingen had moeten voldoen was jij... and you blew it!
Niet gek, als jij niets doet, waarom zouden zij wel wat doen. Zij stonden kennelijk net zo verbaast als jij te kijken.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:39 schreef Manweth het volgende:
Wat mij tegenviel is dat er iets van 20 mensen omheen stonden, maar niemand ook maar 1 vin verroerde. Ze stonden allemaal maar wat verbaast te kijken.
Hang je liever het gewillige slachtoffer uit, dan? Ik denk dat jouw angst vele malen groter is dan jouw trots. Pijnlijk... zowel letterlijk als figuurlijk.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:51 schreef Manweth het volgende:
[..]
Sorry ik moet even uitlachen hoor...
Er valt met jou gewoon niet te praten. Iemand doet wat tegen mij, dan moet ik dus volgens jou terug meppen.
Het gaat helemaal niet om een ander. Waarom zou iemand anders in godsnaam aan jóúw verwachtingen moeten of wíllen voldoen? Als iemand zin heeft om jou op straat in elkaar te beuken en jij doet niets, dan kan ik hem geen ongelijk geven. Daarmee wil ik niet zeggen dat ik het netjes vind als iemand zoiets doet, maar een ander heeft helemaal niks te maken met wat ik vind. Daarom ga ik er ook maar niet zomaar klakkeloos vanuit dat de wereld zich naar mijn fantasieën of wil óver die wereld voegt. Het enige wat je kan doen is te handelen naar wat de realiteit van je verlangt i.p.v. de boosdoener achteraf op het matje te roepen op basis van jóúw normen en waarden. Dat laatste kan wel weer door de wet, maar dan had je de politie moeten inschakelen; dán was de boosdoener beoordeeld volgens de normen en waarden van de maatschappij.quote:Ik verwachtte trouwens ook niet dat iemand mij zou helpen. Maar om als reus van 2 meter en 25 jaar iemand van 17 voor zijn kop te slaan en dan ook nog door willen gaan. Dat is normaal of niet.
Nee, een bejaarde temidden van een beroving kan in veel mindere mate voor zichzelf opkomen dan de TS in zijn situatie. Bovendien heeft een beroving een bepaalde vooropgezette bedoeling die in strijd is met mijn idee van rechtvaardigheid. De situatie van de TS is ook niet rechtvaardig, maar waar hij zelf iets kan doen, doet hij uiteindelijk niet veel, behalve enkel met zijn mond praten tegenover iemand die met zijn vuisten praat en daarna zeggen dat het 'zijn feestje is'.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 18:53 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
In die gedachtengang is een bejaarde die op straat beroofd wordt door een junk en geen verzet biedt ook zelf schuldig?
Ik kreeg wel het idee dat er tussen TS en de aso die hij tegenkwam nogal een verschil was qua omvang/grootte. Maar goed ik ken ze geen van beide en of er sprake is van puisten in het gelaat weet ik al helemaal niet. Jij kent TS wel begrijp ik?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:17 schreef Bombie het volgende:
Als de TS nou een kleine puistenkop is
Al waren het drie van die gasten. Als je zomaar een tik in je gezicht krijgt ga je toch geen goed gesprek beginnen?! Uiteraard ga je wel neer als je vervolgens terugslaat terwijl je het fysiek niet aankunt, maar in ieder geval ga je wél met vuur en mijn steun heb je dan (en die van anderen mogelijk ook die zich geroepen voelen om op te komen tegen onrecht) en dan valt er een stuk meer te bereiken. Ik ga me iig niet uitsloven voor een laffe hond.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:28 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik kreeg wel het idee dat er tussen TS en de aso die hij tegenkwam nogal een verschil was qua omvang/grootte.
Dat begrijp je dan verkeerd. De TS schetst de situatie en op basis daarvan reageer ik. Als de situatie IRL anders is dan hij schetst of verwacht dat hij hier alleen maar medestanders aan het woord denkt te zien op basis van wat hij post, kan hij beter níét posten.quote:Maar goed ik ken ze geen van beide en of er sprake is van puisten in het gelaat weet ik al helemaal niet. Jij kent TS wel begrijp ik?
Ik zal vanavond een bijl meeslepen. Laat iedereen dat dan meteen ook doen, en we zullen een groot plezier hebben vanavond.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:28 schreef Bombie het volgende:
Het is sowieso triest dat deze maatschappij mensen naar een permanente staat van weerloosheid conditioneert, waarbij de benadeelden er altijd maar vanuit gaan dat het anderen zijn die hen wel komen helpen, i.p.v. dat ze voor zichzelf op leren komen.
Mensen die buiten het groepsgevoel van de maatschappij staan en handelen vanuit hun eigen actieradius, i.p.v. vanuit een misplaatst vertrouwen in hulp van andere lamgeslagen leden van die maatschappij - hulp die helemaal niet zo vanzelfsprekend is als mensen denken - winnen het altijd.
Je bent wel erg teleurgesteld in de mensheid. Hoe komt dat zo?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:28 schreef Bombie het volgende:
Het is sowieso triest dat deze maatschappij mensen naar een permanente staat van weerloosheid conditioneert, waarbij de benadeelden er altijd maar vanuit gaan dat het anderen zijn die hen wel komen helpen, i.p.v. dat ze voor zichzelf op leren komen.
Mensen die buiten het groepsgevoel van de maatschappij staan en handelen vanuit hun eigen actieradius, i.p.v. vanuit een misplaatst vertrouwen in hulp van andere lamgeslagen leden van die maatschappij - hulp die helemaal niet zo vanzelfsprekend is als mensen denken - winnen het altijd.
Je kunt alleen maar teleurgesteld zijn als je bepaalde verwachtingen koestert waar niet aan voldaan wordt. Aangezien ik die verwachtingen al niet eens heb (zoals hier toch wel vrij duidelijk moet zijn geworden) en ze ook niet tóch stiekem koester (omdat vanuit eigen krachten uitgaan nou eenmaal vele malen prettiger en krachtiger is dan blind te vertrouwen op de krachten van willekeurige anderen), is er hier dus ook geen sprake van teleurstelling. Dus waarop baseer je dat? Nu ben ik toch wel erg nieuwsgierig, aangezien geen enkel logisch antwoord mogelijk lijkt.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:29 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Je bent wel erg teleurgesteld in de mensheid. Hoe komt dat zo?
Nooit gehad ook? Zo komt het op mij over namelijk. Ik kan het mis hebben natuurlijk. Ik vind het namelijk nogal vreemd dat je mensen die in zo'n situatie niet zichtbaar voor zichzelf opkomen classificeert als mensen die het niet waard zijn om voor op te komen. Dat klinkt hard en/of verbitterd in mijn oren. Niet iedereen reageert op zo'n moment op dezelfde, voor jou herkenbare, wijze.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:41 schreef Bombie het volgende:
[..]
Je kunt alleen maar teleurgesteld zijn als je bepaalde verwachtingen koestert waar niet aan voldaan wordt. Aangezien ik die verwachtingen al niet eens heb
Doe jij dat ook altijd fout?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:58 schreef Skv het volgende:
Bombie, je bent een fokking psycho.
Ga kleine kindjes ontvoeren, verkracht ze en hak ze kapot met een bijl.
Hadden ze maar voor zichzelf op moeten komen.
Dat niemand nou ooit voor jou is opgekomen en dat je daarom helemaal verbitterd bent, scheit.
Je lult krom, face it.
Ja, misschien waren die 20 andere mensen wel net zulke stumperds als hij. Oftewel topicstarter heeft geen enkele grond van klagen.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:58 schreef Skv het volgende:
Dat niemand nou ooit voor jou is opgekomen en dat je daarom helemaal verbitterd bent, scheit.
Je lult krom, face it.
eh, ik had het over Bombie :xquote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:04 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ja, misschien waren die 20 andere mensen wel net zulke stumperds als hij. Oftewel topicstarter heeft geen enkele grond van klagen.
Kun jij mij dan vertellen waarom een mini-turkje altijd ruzie komt zoeken en de hele familie 40 neven en 20 machinegeweren hem komt helpen?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:07 schreef Youssef het volgende:
[..]
Grote bek op het forum, maar op straat weten we nu al hoe je je gedraagt.Met de staart tussen de benen...
![]()
Kun je ook nog een goede reden geven waarom die 20 andere mensen wel voor je hadden moeten opkomen en jijzelf niet?
En dan toch met zulke mensen omgaan. Tis niet te geleuven!quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:39 schreef Manweth het volgende:
Knokgrage hoeren zijn het.
Je ontwijkt de vraag en je geeft dus min of meer aan dat je topic helemaal geen basis heeft. Tevens ben ik geen Turk. Bange schijterd.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:11 schreef Manweth het volgende:
[..]
Kun jij mij dan vertellen waarom een mini-turkje altijd ruzie komt zoeken en de hele familie 40 neven en 20 machinegeweren hem komt helpen?
Tja jij zit in het millieu![]()
Ik vind dit anders wel een goed punt. Het was immers 1 tegen 1. Kijk, als ze met een hele groep jou tegen de grond staan te schoppen, dan is het wat anders natuurlijk.quote:Elke situatie is anders, maar het principe blijft hetzelfde: als iemand de verantwoordelijkheid ontloopt om zelf actie te ondernemen, maar wel verwacht dat zijn omgeving dat voor hem doet, verdient hij het niet echt om geholpen te worden.
Dat beslis ik zelf wel.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:22 schreef stumper het volgende:
Manweth mag ergens anders gaan spelen, niet meer op reageren dus.
Ga vuurwerk afsteken.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:40 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat beslis ik zelf wel.
Hij is iig gebanned om de een of andere laffe reden.
Sorry, ik kom niet uit Enschede.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:42 schreef Skv het volgende:
Ga dood.
Nee, man, jij bent hier fijn bezig weet je.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:44 schreef Skv het volgende:
Waarom gaat iedereen altijd zo fockt op ouwehoeren over die vuurwerkramp?
Je weet niet half hoe kut het is om dat meegemaakt te hebben.
Als je oma is omgekomen in een concentratiekamp ga ik toch ook niet lopen gillen dat hitler goed is en alle joden uitgeroeid moeten worden?
Dat slaat ook totaal nerges op.
Dat je dat soort uitspraken doet is gewoon een teken van ultieme zwakte
nee, maar je lokt het zelf uit als je je gedraagt als een irritante bosjostiquote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:44 schreef Skv het volgende:
Waarom gaat iedereen altijd zo fockt op ouwehoeren over die vuurwerkramp?
Je weet niet half hoe kut het is om dat meegemaakt te hebben.
Als je oma is omgekomen in een concentratiekamp ga ik toch ook niet lopen gillen dat hitler goed is en alle joden uitgeroeid moeten worden?
Dat slaat ook totaal nerges op.
Dat je dat soort uitspraken doet is gewoon een teken van ultieme zwakte
Bij de Oude Markt, vlakbij die bioscoop(Alhambra?)quote:Op zaterdag 10 juli 2004 13:13 schreef 9christensen het volgende:
verrek, waar is dat ergens in enschede dan.. die muur?
Is dit een poging tot subliminale beïnvloeding?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:49 schreef Antagonist het volgende:
Wacht tot vanavond.
Zoek het dichstbijzijnste woonwagenkamp op.
Parkeer je vluchtauto er op kleine afstand vandaan.
Forceer een willekeurig trailer trash mobiel.
Leef je uit met het lokale keukengerij op de strot van de slapende bewoners.![]()
Tussen alhambra en de oude markt in...quote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:49 schreef Darklight het volgende:
[..]
Bij de Oude Markt, vlakbij die bioscoop(Alhambra?)
Gáát het over TS, of gaat het over die lompe boer?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:02 schreef Captain_Chaos het volgende:
Ik had wat twijfels bij het lezen van de topictitel maar als ik de openingspost lees kan ik een heel eind mee gaan.
De Heideroosjes hebben er een leuk nummer over gemaakt.
'De Neanderthaler' heet het.
Ik denk dat het een aanrader is voor de topicstarter.
Was jij die vriend uit de topicstart?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:04 schreef Skv het volgende:
[..]
Gáát het over TS, of gaat het over die lompe boer?
manweth is over 30 minuutjes bij mij ofzow
Ja.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:40 schreef Youssef het volgende:
[..]
Was jij die vriend uit de topicstart?
Ok, dus jij hielp hem samen met die andere man of niet? Netjes toch? Dan kon de rest van de winkel gewoon lekker dooreten.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:50 schreef Skv het volgende:
[..]
Ja.
wat dan?
Stoer.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:55 schreef Skv het volgende:
We probeerde die gast idd wat rustig te houden.
Anders had manweth een mes in zn strot
Die mes door jouw strot staat inderdaad beter.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 21:58 schreef Xebrozius het volgende:
[..]
Stoer.
wiens strot?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 22:02 schreef Youssef het volgende:
[..]
Die mes door jouw strot staat inderdaad beter.
Uiteraard bij Xebrozius. Dat grogelgeluidje en die stuiptrekkingen doen me wat..quote:Op zaterdag 10 juli 2004 22:09 schreef Skv het volgende:
[..]
wiens strot?
A) Mijn strot
B) manweth's strot
C) Xebrozius zn zielige kutstrotje?
En daarom neem ik dus altijd iets scherps mee.quote:Op zaterdag 10 juli 2004 04:34 schreef Manweth het volgende:
[..]
Jah ik kan hem wel een bloedneus slaan. (Het was een fucking brede gast)
Dan zegt hij: "au"
en begint vervolgens zwaar hard op mijn te houwen zodat ik wel alles breek wat maar te breken valt. Weglopen is bij dat soort mensen het best, of hij moet nog erger zijn en nog achter je aan komen. Dan heb je een probleem.
Wat ben jij voor mietje?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 03:39 schreef Manweth het volgende:
Wil ik net om kwart over drie nog een lekkere ShoarmaBurger halen bij de muur, moet ik in de rij staan. Geen probleem voor mij.
Sta ik achter een man, en die zegt dat ik bij de muur kan. Maar tot mijn grote schrik zijn de shoarmaburgers op. Dus ik probeer na dat deze man is geweest te bestellen. Totdat de grootste Sjonnie die je ooit hebt kunnen ontmoeten langs komt. Deze mikt 1 euro 20 op de toonbank en zegt dat hij een hamburger wil (met zijn "I love mama" scheef getatoeerd op zijn arm)
Ik zeg tegen hem: "Ik dacht dat ik eerder was"
Schreewt hij ineens: "Wát ik ben eerder!" en geeft mij een klap tegen mijn achterhoofd
ik zeg hem dat hij ff moet dimmen. maar toen begon hij weer over zijn wat ik ben eerder.
Ik zeg van, tja het is jouw feestje. En ben maar iets later gegaan, totdat hij weer begon en hij mij een stoot tegen mijn wang aan gaf. MIjn wang ligt nu half open, maar het deed niet echt heel pijn(gelukkig). Toen hij mij die klap gaf heeft een vriend en de bediening van de muur hem een beetje tegengehouden en ben ik snel weg gegaan.
Wat mij tegenviel is dat er iets van 20 mensen omheen stonden, maar niemand ook maar 1 vin verroerde. Ze stonden allemaal maar wat verbaast te kijken.
Maar deze Sjonnies zouden van mijn part verboden moeten worden, aangezien ik naar mijn mening niets fout gedaan heb.
Knokgrage hoeren zijn het.
quote:Op zaterdag 10 juli 2004 23:26 schreef Piro het volgende:
[..]
En daarom neem ik dus altijd iets scherps mee.
Always cheat, always win.
Kloothommels.
Het gelazer begon met die klap op zijn hoofd van die sjonnie. Gewoon onder de gordel slaan en dan een knietje in zijn gezicht.quote:Op zondag 11 juli 2004 00:17 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Betere idee:
los het zonder gelazer op....
Helaas is het voor hufters van dit formaat een wijzer idee als je even laat zien wat je in huis hebt.quote:Op zondag 11 juli 2004 00:17 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Betere idee:
los het zonder gelazer op....
Natuurlijk heb ik ooit wel misplaatste verwachtingen m.b.t. anderen gehad, aangezien ook ik ben opgegroeid met het idee dat anderen altruïstisch dienen te zijn naar mij toe en ik altruïstisch dien te zijn naar anderen toe zodat iedereen een 'fair share' krijgt (maar vooral niet wat iedereen verdient adhv eigen inzet, maar adhv de inzet van de willekeurige mede-participant van dat systeem) i.p.v. dat de basis voor ieders eigen rekening komt (zoals verantwoordelijkheid die al heel snel op anderen wordt afgeschoven in zo'n altruïstische gedachtengang).quote:Op zaterdag 10 juli 2004 19:50 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nooit gehad ook? Zo komt het op mij over namelijk. Ik kan het mis hebben natuurlijk. Ik vind het namelijk nogal vreemd dat je mensen die in zo'n situatie niet zichtbaar voor zichzelf opkomen classificeert als mensen die het niet waard zijn om voor op te komen. Dat klinkt hard en/of verbitterd in mijn oren. Niet iedereen reageert op zo'n moment op dezelfde, voor jou herkenbare, wijze.
Nadat je geconcludeerd hebt dat het een grote bezopen super aso is die duidelijk schijt aan je heeft zeg je.quote:Totdat de grootste Sjonnie die je ooit hebt kunnen ontmoeten langs komt. Deze mikt 1 euro 20 op de toonbank en zegt dat hij een hamburger wil (met zijn "I love mama" scheef getatoeerd op zijn arm)
quote:"Ik dacht dat ik eerder was"
Een hamburger zonder ham maar met shoarma.quote:Op zondag 11 juli 2004 02:53 schreef paniekzaaier het volgende:
Wat de fuck is een shoarma burger?
heb je nu echt geen greintje voorstellingsvermogen?quote:Op zondag 11 juli 2004 02:53 schreef paniekzaaier het volgende:
Wat de fuck is een shoarma burger?
Ik denk niet dat het een bedacht en/of opgedrongen systeem is. Het heeft er volgens mij meer mee te maken dat de mens weliswaar een intelligent wezen is in vergelijking met de overige aardbewoners maar zeker niet de sterkste, en daarom van nature een groepsdier is. Verder zal de eeuwenlange aanwezigheid van de kerk ongetwijfeld van invloed geweest zijn.quote:Op zondag 11 juli 2004 01:03 schreef Bombie het volgende:
Maar ik heb later ook ontdekt dat dat een onrealistisch verwachtingspatroon is. Ik zou inderdaad verbitterd zijn als ik dat onrealistische verwachtingspatroon nog altijd zou omhelzen alsof het een ultiem levensdoel is, maar ondertussen me er maar bij neer had gelegd dat zoiets een prachtig uitgangspunt, echter, té idealistisch is. De realiteit is echter dat ik ben in gaan zien dat iedereen zijn eigen verantwoordelijkheden heeft en dat je niet je lot in de handen van anderen of het collectief moet leggen; Dat het dus simpelweg niet kán werken. Het is een inferieur systeem. Ik weet niet wie het ooit bedacht en doorgezet heeft, maar die had waarschijnlijk flink wat overredingskracht. Gelukkig is dat ook niet voor eeuwig en gaan mensen uiteindelijk ook voor zichzelf denken, i.p.v. dat ze alle theorieën voor zoete koek slikken.
Ik neig in dit geval ook naar die overtuigingquote:En wat betreft de classificatie: die is niet inflexibel. Uiteraard moet je daarvoor betrokken zijn bij de situatie zelf en deze ook aanvoelen. Als iemand overduidelijk weerloos is, is het niet terecht om te zeggen dat die persoon geen hulp verdient. Alleen m.b.t. dít voorbeeld ben ik er van overtuigd dat de TS in eerste instantie zelf heeft gefaald. Dat kan komen door de manier waarop hij zijn situatie uitlegde.
Welkom in Nederlandquote:[b]
Wat mij tegenviel is dat er iets van 20 mensen omheen stonden, maar niemand ook maar 1 vin verroerde. Ze stonden allemaal maar wat verbaast te kijken.
En daarom vang je gewoon voor de lol klappen ?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 17:51 schreef Manweth het volgende:
[..]
Ik verwacht van mensen dat ze niet zo asociaal zijn om voor te kruipen om een hamburger te halen. En al ze dat doen en er zegt iemand wat van, niet meteen de pan uit te flippen.
sorry dat ik het zeg, maar ik heb je kop net op een foto gezien. En je hebt ook wel een hoofd om eens flink op te rossenquote:Op zaterdag 10 juli 2004 20:11 schreef Manweth het volgende:
[..]
Kun jij mij dan vertellen waarom een mini-turkje altijd ruzie komt zoeken en de hele familie 40 neven en 20 machinegeweren hem komt helpen?
Tja jij zit in het millieu![]()
jullie waren dus met zijn 2en en deden niet eens wat terug?quote:Op zaterdag 10 juli 2004 14:09 schreef Skv het volgende:
Maar btw, ik was dus gisteren met TS daar.
Moet niet zeggen dat ik en manweth nog erg nuchter ofzo waren, maar die gast was wel een hele vuile tak.
Ik hoop dat ie zichzelf doodgezopen heeft gisteren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |