abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_20015132
Felle strijd om de macht binnen LPF

Financier eist onherroepelijk vertrek van zittend bestuur

bron: Trouw

DEN HAAG - Het LPF-bestuur voelt zich gechanteerd door vastgoedhandelaar Thünnessen, directeur van Metterwoon Vastgoed. Thünnessen wil dat vandaag de bestuursleden aftreden en zich niet herkiesbaar stellen. Zij moeten plaatsmaken voor mensen in wie hij vertrouwen heeft, als voorwaarde voor zijn bereidheid de partij opnieuw geld te lenen.

De LPF houdt vandaag in Rotterdam een ledenvergadering. Naast het kiezen van een bestuur staat op de agenda het aanvragen van surséance. De partij verkeert in grote financiële moeilijkheden. Met een surséance zou het bestuur Thünnessen treffen.

De nieuwe lening betreft 70000 euro. Maar eerder heeft hij de LPF 800000 euro geleend. Dat geld heeft hij teruggeëist via een deurwaardersbevel. Aanvankelijk gaf dat het LPF-bestuur zeven dagen de tijd. Later maakte Thünnessen daarvan dat hij de uitkomst van de ledenvergadering wilde afwachten.

Thünnessen behoort tot de eerste financiers van Pim Fortuyn vanaf eind 2001. Ook daarna is hij Fortuyn, veelal met vastgoedhandelaar Ed Maas, meermalen financieel te hulp gekomen.

Sinds begin dit jaar laat Thünnessen zich vertegenwoordigen door Marten Fortuyn, de oudste broer van de vermoorde politicus. Uit correspondentie die in handen is van deze krant blijkt dat Thünnessen Fortuyn ook in het bestuur wil hebben. Dat wil daaraan niet actief meewerken.

Ook weigert het bestuur schriftelijk te bevestigen dat de leden zich in geen enkele omstandigheid herkiesbaar stellen. Eerst noemde Thünnessen kamerlid Van As als toekomstig bestuurslid. Het statuut laat echter niet toe dat een kamerlid ook bestuurslid wordt.

Achter de schermutselingen tussen het bestuur enerzijds en Thünnessen, Van As en Fortuyn anderzijds, gaat een strijd om de macht in de LPF schuil. Beide zijden bestoken elkaar op de LPF-site al enige tijd met beschuldigingen. Van As schrijft in een brief dat hij in bezit is van 900 machtingen van leden die willen dat het bestuur aftreedt. Hij kondigt een motie van wantrouwen aan. Het bestuur zegt dat het vooral veel lokale bestuurders achter zich heeft.

Bestuurslid Both had al aangekondigd zich niet meer herkiesbaar te stellen, maar zegt te willen voorkomen dat 'Thünnessen in de partij de macht grijpt'. Thünnessen was gisteren desgevraagd niet in de gelegenheid om te reageren.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Over die Thunessen heb ik ooit een Argos gehoord - hij is volgens mij meerdere malen verkozen tot slechtste huisbaas van het jaar. De partij moet zich echt ontdoen van dit soort mannen, wil ze niet weer in een soap vervallen.

(volgens mij is er een centraal LPF-rel-topic maar ik kon het niet vinden en ze hebben wel weer eens een topic verdiend)
  zaterdag 19 juni 2004 @ 13:45:56 #2
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_20015342
Het erge is dat een sponsor zoveel invloed weet uit te oefenen. Het zou bijzonder zwak zijn van de LPF als ze toegeven aan de financierder.

En Marten Fortuyn als bestuurslid. Tsja.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_20015367
Wat is die man nou? een leenaap of een donatiegek?
pi_20015420
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 13:45 schreef Sidekick het volgende:
Het erge is dat een sponsor zoveel invloed weet uit te oefenen. Het zou bijzonder zwak zijn van de LPF als ze toegeven aan de financierder.

En Marten Fortuyn als bestuurslid. Tsja.
Ze hebben al eerder toegeven aan hun geldschieter, en daarmee hun dubbele agenda laten zien.

Zou goed zijn als hier eens wetgeving over zou komen, en daarmee de lpf gedwongen werd opgeheven.
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
pi_20015691
Ik vind het knap dat er nog een partij bestaat, nu ruim twee jaar zonder boegbeeld! Fortuyn hield de kopjes nog min of meer één kant op (op hem gericht dus...), maar na zijn overlijden verwachtte ik, dat de partij binnen een jaar ter ziele zou zijn.

Maar er is nog hoop, dat dat alsnog gebeurt dus!

[edit] Niet binnen een jaar na het overlijden van Fortuyn natuurlijk... [/edit]

[ Bericht 10% gewijzigd door CobusKuch op 19-06-2004 14:11:00 (Eigen fout gezien.) ]
Time's fun when you're having flies!
  zaterdag 19 juni 2004 @ 14:16:43 #6
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_20015814
Als ik de verhalen mag geloven is de chaos in de LPF nog altijd net zo groot als in de tijd dat ze regeerden. Alleen staan ze nu ze in de oppositie zitten en nog maar acht zetels over hebben niet meer zo in de belangstelling van de media en komt de rotzooi daardoor niet meer naar buiten. Of hij komt wel naar buiten, maar er wordt geen aandacht aan besteed.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_20016638
"Wie betaalt, bepaalt", dat was toch ook het motto van Ed Maas? Nou ja, zo te zien is het nog steeds een puinhoop in die partij.
Like a steam locomotive, rollin' down the track
He's gone, gone, and nothin's gonna bring him back
pi_20017507
Het bestuur van de LPF is afgetreden.............
http://nu.nl/news.jsp?n=343851&c=11
  zaterdag 19 juni 2004 @ 15:55:11 #9
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_20017602
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 15:50 schreef Bevo103 het volgende:
Het bestuur van de LPF is afgetreden.............
http://nu.nl/news.jsp?n=343851&c=11
Uit angst om de geldschieters kwijt te raken. Toch wel jammer.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_20019614
De LPF moet zichzelf maar opheffen. Dit clubje kun je toch nauwelijks serieus meer nemen met al die machtsstrijd, ruzies en handgemenen die zich er doorlopend afspelen ? En dan ook nog die knullige Herben die nog niet in de schaduw van Fortuyn kan staan.

Ik denk dat Pim Fortuyn zich om zou draaien in zijn graf als hij dit zootje bezig zag......
  zaterdag 19 juni 2004 @ 18:03:12 #11
97670 Sowieso
Dat is wat er gebeurt
pi_20019884
Ik vind het heel jammer. De LPF heeft een hele goede invloed gehad en nog steeds op de Nederlandse politiek.
pi_20020202
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 15:50 schreef Bevo103 het volgende:
Het bestuur van de LPF is afgetreden.............
http://nu.nl/news.jsp?n=343851&c=11
Ok, dus dan kunnen we nu gerust stellen dat een ieder die dat zooitje van de lpf nog steund echt zwaar gestoord is. Als een geldschieter al bepaald wat een partij gaat doen, is die partij per definitie volledig onbetrouwbaar, en heeft nog slechts 1 doel, en dat is de financieele belangen van de geldschieter veiligstellen. Vrij vertaald, de geldschieter via slinkse wegen en wetgevingen nog meer mogelijkheden geven tot vette winsten..

Hoe heette dat ook al weer, als 1 man het volledige reilen en zijlen bepaald, dictatuur was het toch?
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?
  zaterdag 19 juni 2004 @ 18:41:29 #13
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_20020477
Waarom heeft een partij uberhaupt sponsors nodig ? Of is er in Nederland geen subsidiëring voor de zetelende politieke partijen ? En een verplichte uitgavenbeperking op propaganda ?
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_20020573
Er is vandaag binnen de LPF veel gebroken, maar toch ook weer iets gelijmd........

  zaterdag 19 juni 2004 @ 23:27:20 #15
52589 sjun
uit solidariteit
pi_20027950
Misschien moet ik het maar eens over nemen
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_20028288
Ongelooflijk dat ze die Thunessen en Maas blijven steunen - louter voor het geld.

Er is nu wel een bestuurder bij die Swarte heet -
  zondag 20 juni 2004 @ 00:49:19 #17
52589 sjun
uit solidariteit
pi_20030612
quote:
Op zaterdag 19 juni 2004 23:36 schreef SCH het volgende:
Ongelooflijk dat ze die Thunessen en Maas blijven steunen - louter voor het geld.

Er is nu wel een bestuurder bij die Swarte heet -
De penningmeester?
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_20062239
Hier wat reacties uit hun eigen gelederen...........................................

P.S.
Excuus voor die onvolkomenheid hierboven. Het is de site http://www.pim-fortuyn.nl/ Mocht je deze site voor de eerste keer bezoeken, dan moet je je inschrijven.

[ Bericht 41% gewijzigd door Bevo103 op 21-06-2004 20:34:56 ]
  maandag 21 juni 2004 @ 13:00:36 #19
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_20062814
quote:
Op maandag 21 juni 2004 12:38 schreef Bevo103 het volgende:
Hier wat reacties uit hun eigen gelederen...........................................
There Was A Problem
You must be logged in to enter this forum


Wat hebben ze eigenlijk te verbergen???
pi_21231835
quote:
LPF vraagt faillissement aan

DEN HAAG - Het hoofdbestuur van de LPF heeft faillissement voor de partij aangevraagd. Op die manier hoopt het de partijorganisatie weer op orde te kunnen krijgen. Twee grote financiers, de vastgoedondernemers Maas en Thunnessen, zijn bereid hun geld in de LPF te investeren, maar dat is door het schenkingsrecht niet mogelijk. Daarom kiest het hoofdbestuur voor een zogenoemd technisch faillissement in de hoop een doorstart te kunnen maken.

De LPF probeert al lange tijd de organisatie op orde te krijgen. De financiers hebben miljoenen geleend om de verkiezingscampagnes van 2002 en 2003 mogelijk te maken. Het omzetten van de lopende leningen in een gift is echter gezien het verschuldigde schenkingsrecht niet mogelijk.


De Tweede-Kamerfractie van de LPF is blij met het besluit van het hoofdbestuur. Volgens LPF-leider Herben is het de enige manier om de partij "organisatorisch, financieel en communicatief" weer op orde te krijgen. "Je kunt onze positie nu omschrijven als arm maar onafhankelijk. De professionele aanpak van de doorstart boezemt vertrouwen voor de toekomst in." Volgens Herben is een plan van aanpak opgesteld dat binnenkort aan de leden zal worden gemeld.

Twee maanden geleden kozen de LPF'ers nog een nieuw bestuur na onvrede over het oude. Tweede-Kamerlid Nawijn werd daarbij vanuit de fractie als gedelegeerde toegevoegd aan het bestuur.
pi_21232036
Ja, nou en???
I´m back.
pi_21233474
dit betekent dat de lpf nog steeds zijn zaakjes niet op orde heeft, maar dat kon je wel verwachten
  donderdag 12 augustus 2004 @ 14:51:59 #23
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_21234646
quote:
Op donderdag 12 augustus 2004 14:01 schreef chillv het volgende:
dit betekent dat de lpf nog steeds zijn zaakjes niet op orde heeft, maar dat kon je wel verwachten
Ik lees juist dat de LPF zijn zaakjes nu eindelijk wel op orde heeft.
pi_21256307
LPF goes SP?


Herben: LPF-Kamerleden moeten bijdragen

HILVERSUM - LPF-leider Herben verwacht van zijn fractiegenoten in de Tweede Kamer dat ze gezamenlijk 40.000 euro op tafel leggen om het werk te kunnen laten doorgaan. Hij ziet dat bedrag als een soort startkapitaal.

Donderdag vroeg het hoofdbestuur van de LPF faillissement aan voor de partij wegens financiële problemen. Herben zei vrijdag in het Radio 1-programma De Ochtenden dat er een tekort is van bijna 250.000 euro. Hij verwacht dat die schuld door het faillissement verdwijnt en de partij een nieuwe start kan maken.

Onduidelijk is nog of de naam LPF na een faillissement moet worden gewijzigd. Een woordvoerster van de Tweede-Kamerfractie geeft aan dat die kwestie aan de orde komt zodra de rechtbank in Rotterdam en een curator zich over de zaak hebben gebogen. Ze benadrukt dat de werkzaamheden van de Tweede-Kamerfractie niet direct in gevaar komen, omdat onkosten vallen onder regelingen van het ministerie van Binnenlandse Zaken.
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 13:21:54 #25
52589 sjun
uit solidariteit
pi_21256990
Ik heb LPF en SP altijd al partijen gevonden met een sterke eigenlijk onmisbare leider en soortgelijke slagzinpolitiek die in eenzelfde vijver visten. Nu wordt dan mogelijk ook de financiële structuur gelijk getrokken? Overigens verwacht Herben dat de kamerleden bijleggen terwijl bij Jan Marijnissen juist de lokale politici van hun lokale onkostenvergoedingen worden afgeholpen.
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_21256997
Op teletekst pag 107 lees ik net dat Herben bevestigde dat het faillissement gebruikt wordt om querulanten te dumpen.
Dat lijkt me een partijzuivering.
De leden moeten zich opnieuw aanmelden en wie bekend staat als opponent van de heersende kliek wordt niet toegelaten.
pi_21257933
De LPF begint op de SP te lijken met dat loon inleveren
pi_21258424
De LPF is tot op het Both verdeeld en zoeken een Maas in de wet.............

[ Bericht 33% gewijzigd door Bevo103 op 13-08-2004 14:34:04 ]
pi_21258481
Herben was vanochtend uitgebreid te horen op de radio - wel een goed gesprek, hij heeft een aardig verhaal maar waarom moet hij zich zelf toch steeds weer op de borst slaan. Als ik hem goed begrijp is de LPF de spil van de Nederlandse politiek en draait alles om de 8 fractieleden.

Natuurlijk speelt de LPF soms een cruciale rol als D66 afhaakt maar hoe hij het brengt is weer op die megalomane toon. Jammer.
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 14:38:57 #30
52589 sjun
uit solidariteit
pi_21258782
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 13:22 schreef Bluesdude het volgende:
Op teletekst pag 107 lees ik net dat Herben bevestigde dat het faillissement gebruikt wordt om querulanten te dumpen.
Dat lijkt me een partijzuivering.
De leden moeten zich opnieuw aanmelden en wie bekend staat als opponent van de heersende kliek wordt niet toegelaten.
Straks blijft alleen Herben nog over als 'zuiver' lid van het eerste uur die evenals Fortuyn bij de Leefbaren vandaan kwam.

Ik vind het geen slimme actie van een partij om alle leden tot herinschrijving te verplichten. Veel mensen hebben wel iets anders te doen of zijn niet langer geboeid door deze club zonder Fortuyn. Dit zal ze leden gaan kosten en niet alleen de ongewenste. Verder vind ik het van weinig zelfvertrouwen getuigen om afwijkende meningen te verwijderen. Onder andere in de zorg zie je tot welke verspilling van gelden gekomen kan worden als op volgzaamheid geselecteerd wordt. Kritische onderbouwde meningen zouden gekoesterd moeten worden om scherp te blijven.

Als het gaat om verwijdering van sentimentaliserende relschoppers die feiten verdraaien voor eigen momenten van roem dan heeft Herben wèl punten.

We zullen wel zien wat er van de LPF overblijft en/of wie de fakkel van de nieuwe politiek die bestuurders dichter bij de burgers brengt overneemt.
quote:
107 Teletekst vr 13 aug
Herben wil geld fractie voor LPF

DEN HAAG LPF-leider Herben verwacht dat
zijn fractiegenoten gezamenlijk 40.000
euro bijeenbrengen als startkapitaal
voor de doorstart van de partij.Dat zei
hij in het radioprogramma De Ochtenden.

Gisteren vroeg het hoofdbestuur van de
LPF faillissement aan voor de partij.
Herben zei vanmorgen dat er een schuld
is van 250.000 euro.Hij sloot niet uit
dat de partij na de doorstart onder een
andere naam verder moet gaan.

Hij bevestigde dat het faillissement
gebruikt wordt om querulanten kwijt te
raken.Doordat de partij heropgericht
wordt,moeten alle leden zich opnieuw
aanmelden.
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_21259185
LPF; Thunnessen, Both en Maas "verzorgen" de LPF..............

Lijst Pim Failliet.

[ Bericht 73% gewijzigd door Bevo103 op 13-08-2004 16:42:27 ]
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 18:58:35 #32
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_21264706
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 14:38 schreef sjun het volgende:

Ik vind het geen slimme actie van een partij om alle leden tot herinschrijving te verplichten.
Het is noodzakelijk bij een failliesement.

Maar het is enorm gezichtsverlies voor de LPF imho. Een partij die de eigen financien niet kan beheren, die moet Nederland leiden?

Nederland kan je niet failliet verklaren om zaken op orde te stellen, maar een stem op de LPF tekent wel het failliesement van Nederland.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_21264808
Ik begrijp dat de partij misschien verplicht is een nieuwe naam te nemen. Suggesties?

LMP (Lijntje met Pim)
PvdR (Partij van de Repressie)
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:13:23 #34
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_21266624
PPF. Partij Pim Fortuyn.
FN: Fortuynistisch Nederland.
PPP. Pim's politieke partij.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:19:02 #35
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_21266781
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 18:58 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Het is noodzakelijk bij een failliesement.

Maar het is enorm gezichtsverlies voor de LPF imho. Een partij die de eigen financien niet kan beheren, die moet Nederland leiden?

Nederland kan je niet failliet verklaren om zaken op orde te stellen, maar een stem op de LPF tekent wel het failliesement van Nederland.
Nee, zij kunnen geen schuld opbouwen van honderden miljarden. Dat kunnen onze regeringen altijd wel mooi. Als de propaganda-kanalen van de PvdA maar betaald krijgen.
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:24:33 #36
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_21266913
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 20:19 schreef Flumina het volgende:

[..]

Nee, zij kunnen geen schuld opbouwen van honderden miljarden. Dat kunnen onze regeringen altijd wel mooi.
En toch hebben we de relatieve staatsschuld de afgelopen 50 jaar wel flink naar beneden kunnen halen, waardoor we de rentelasten beter kunnen betalen dan vroeger. De investeringen blijken toch hun toegevoegde waarde te hebben.
quote:
Als de propaganda-kanalen van de PvdA maar betaald krijgen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_21266949
PPP: Pim pam pet.

.
I´m back.
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:35:34 #38
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_21267214
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 20:24 schreef Sidekick het volgende:

[..]

En toch hebben we de relatieve staatsschuld de afgelopen 50 jaar wel flink naar beneden kunnen halen, waardoor we de rentelasten beter kunnen betalen dan vroeger. De investeringen blijken toch hun toegevoegde waarde te hebben.
[..]

Het was een flauwe reactie van mij, maar ook van jou. Ja, Pim Fortuyn is dood en die partij ook. Maar ik heb eigenlijk nog steeds de stille hoop dat men, en vooral de sociaal-democraten, er wat van geleerd heeft. Maar het zal wel niet.
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
pi_21267457
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 20:35 schreef Flumina het volgende:

[..]

Het was een flauwe reactie van mij, maar ook van jou. Ja, Pim Fortuyn is dood en die partij ook. Maar ik heb eigenlijk nog steeds de stille hoop dat men, en vooral de sociaal-democraten, er wat van geleerd heeft. Maar het zal wel niet.
Ja, we hebben geleerd nog feller te reageren als er weer zo'n demagoog opstaat ja


PPP: Pet pet pet (en nog eens pet).
.
I´m back.
  vrijdag 13 augustus 2004 @ 20:57:09 #40
46464 Flumina
Lekker ruig heien!
pi_21267990
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 20:41 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ja, we hebben geleerd nog feller te reageren als er weer zo'n demagoog opstaat ja


PPP: Pet pet pet (en nog eens pet).
.
Nee dus. De PvdA en GL gelukkig nog wel (een beetje).
we hebben een reëel probleem, dus we zoeken naar reële oplossingen
in dit specifieke geval maken twee helften één
  maandag 16 augustus 2004 @ 06:58:17 #41
52589 sjun
uit solidariteit
pi_21318121
quote:
Op vrijdag 13 augustus 2004 20:41 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Ja, we hebben geleerd nog feller te reageren als er weer zo'n demagoog opstaat ja


PPP: Pet pet pet (en nog eens pet).
.
Voorlopig wordt Jan Marijnissen nog met rust gelaten.

Zou er in Nederland een politieke Omerta bestaan die door de socialistische familie en haar tentakels (ambtenaren en managers op diverse niveau's in de samenleving) bewaakt wordt.

Een aardig item voor de NLPF om zich mee te profileren
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
pi_21342032
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 06:58 schreef sjun het volgende:
Zou er in Nederland een politieke Omerta bestaan die door de socialistische familie en haar tentakels (ambtenaren en managers op diverse niveau's in de samenleving) bewaakt wordt.

Een aardig item voor de NLPF om zich mee te profileren
Voordat de achterban heeft begrepen waar het over gaat, zijn de verkiezingen al ruim voorbij!
pi_21345648
faillissementsaanvraag afgewezen
mooi klote voor ze

[ Bericht 5% gewijzigd door chillv op 17-08-2004 15:02:08 ]
pi_21347606
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 13:14 schreef chillv het volgende:
faillissementsaanvraag afgewezen
mooi klote voor ze
Zelfs dat is nog te moeilijk voor ze..om een faillesement op de juiste manier aan te vragen...god, wat een klungels.
pi_21347709
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 14:53:12 #46
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_21347782
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 13:14 schreef chillv het volgende:
faillissementsaanvraag afgewezen
mooi klote voor ze
Vaag, de link verwijst naat "forum.fok.nl", maar in een reactie zie ik wel de goede bron:
quote:
Aanvraag faillissement LPF afgewezen

Gepubliceerd op dinsdag 17 augustus 2004

De rechtbank in Rotterdam heeft de faillissementsaanvraag van de LPF afgewezen.
Het hoofdbestuur van de partij vroeg vorige week het faillissement aan. Doel was om van de schuld van bijna twee miljoen euro af te komen en met een schone lei een doorstart te kunnen maken.

Twee financiers van de partij hadden dit bedrag geleend en wilden dit wel schenken. Volgens het bestuur zou de lening om zetten in een schenking echter te duur zijn vanwege de belasting die er dan nog over betaald moet worden. De rechtbank maakt de uitspraak niet openbaar. Het blijft daarmee onduidelijk waarom het verzoek is afgewezen.

Surseance
Volgens Tweede Kamer-lid Nawijn, die als gedelegeerde onderdeel uitmaakt van het bestuur, vindt de rechter dat de ledenvergadering op 13 juli toestemming had moeten geven. “Dat is niet gebeurd. De leden hebben wel toestemming gegeven voor surseance.”

Het is nu de vraag hoe de LPF verder gaat. De fractie en het bestuur komen woensdag bijeen om zich te beraden over de ontstane situatie. Nawijn meent dat het bestuur verder kan gaan met de huidige vereniging of een nieuwe vereniging kan oprichten. Dan staat vervolgens de fractie voor de keuze om al dan niet bij de nieuwe vereniging aan te sluiten.
Pff, wat een gedoe.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_21348011
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 14:53 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Vaag, de link verwijst naat "forum.fok.nl", maar in een reactie zie ik wel de goede bron:
hmm, ik heb m veranderd naar nu.nl, maar er staat nog steeds forum.fok.nl
Ben trouwens wel benieuwd met wat voor geniaal plan ze nou komen om onder die belasting uit te komen
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 15:20:18 #48
73259 Monus
¡Viva España, coño!
pi_21348361
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 15:03 schreef chillv het volgende:

[..]

hmm, ik heb m veranderd naar nu.nl, maar er staat nog steeds forum.fok.nl
Ben trouwens wel benieuwd met wat voor geniaal plan ze nou komen om onder die belasting uit te komen
Hebben we het hier over openlijke belasting onderduiking van een politieke partij?
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 16:30:29 #49
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_21350116
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 15:20 schreef Monus het volgende:

[..]

Hebben we het hier over openlijke belasting onderduiking van een politieke partij?
Neuh, het is een legale handeling.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 16:54:56 #50
52589 sjun
uit solidariteit
pi_21350744
Ik vermoed dat het dit LPF-bestuur intussen al wel weer gelukt is om flink wat opzeggingen te oogsten...
Niets is dommer te censureren dan hetgeen men niet begrijpt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')