Lachen.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:04 schreef Steijn het volgende:
Veel plezier.
In Frankrijk zijn trouwens al 11 doden gevallen door het noodweer, een bus verongelukte tijdens zwaar onweer.
Dat is natuurlijk niet lachen.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:13 schreef APK het volgende:
[..]
Lachen.![]()
euhm waar ong. woon je ?? hier nog niets trouwens..quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:10 schreef Steijn het volgende:
Het giet momenteel. Die 30 mm/u valt momenteel echt naar beneden, wolkbreuk dus.Dat beloofd wat.
Amersfoort. Vreemd eigenlijk dat jij niets hebt want jij woont in Zuid-Holland.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:16 schreef MissHobje het volgende:
[..]
euhm waar ong. woon je ?? hier nog niets trouwens..
Dat snap ik ook wel.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:15 schreef Steijn het volgende:
Dat is natuurlijk niet lachen.![]()
Ja.. maar zal je vertellen.. het begint nu wel beetje.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:20 schreef Steijn het volgende:
[..]
Amersfoort. Vreemd eigenlijk dat jij niets hebt want jij woont in Zuid-Holland.
Ik heb alleen een digitale barometer, maar het kurkje hoeft er niet op. Deze depressie komt hooguit tot de 975 hPa. In de winter worden veel lagere luchtdrukken gehaald. De laagste luchtdruk in Nederland ooit in de Bilt is in 1989 gemeten met, ik dacht, iets van 955 hPa. Dat zal de situatie zijn geweest waar jij op doelt.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:22 schreef AchJa het volgende:
Moet het kurkje alweer bijna in de kwikbarometer??? Ergens in de jaren 80 ging hij hier ook van de schaal.
Je zult het front bedoelen.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:24 schreef MissHobje het volgende:
Net een klein buitje.. nu weer droog.. dus we zitten hier op de grens van depressie..
(alphen aan den rijn)
Zou goed kunnen... weet het jaar niet echt precies meer, maar er was vantevoren al een waarschuwing uitgegaan, mensen met kwikbarometers moesten oppassen. De storm bleef geloof ik uit omdat er niet een knap hogedruk gebied in de buurt lag.quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:32 schreef Steijn het volgende:
[..]
Ik heb alleen een digitale barometer, maar het kurkje hoeft er niet op. Deze depressie komt hooguit tot de 975 hPa. In de winter worden veel lagere luchtdrukken gehaald. De laagste luchtdruk in Nederland ooit in de Bilt is in 1989 gemeten met, ik dacht, iets van 955 hPa. Dat zal de situatie zijn geweest waar jij op doelt.
ik woon niet in een tentje, en volgens mij gaat het allemaal wel meevallen (helaas)quote:Op woensdag 23 juni 2004 02:22 schreef APK het volgende:
[..]
Dat snap ik ook wel.
Maar ik heb een kutgevoel over morgen.![]()
Dat zit in mijn genen. Nadat de holbewoners uit hun grotten de wijde wereld introkken gingen ze in tentjes wonen en die kunnen wegwaaien.
Daarom moeten mannen zenuwachtig worden als er storm op komst is.![]()
Geen wonder, je zit achter het regengebied (front). Dit hadden ze voorspeld (check de radar).quote:Op woensdag 23 juni 2004 09:12 schreef Frutsel het volgende:
enschede geeft zowaar: deel BLAUWE LUCHT?? wtf...
whehe.. laat maar komen.quote:Op woensdag 23 juni 2004 09:10 schreef Roel_Jewel het volgende:
KNMI geeft weeralarm uit: grote schade mogelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |