is dat een huis daarlangs? zoiets zou teveel staal kosten en nooit omhoog komen volgens mij.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:17 schreef zBus het volgende:
Hmm apart, als het al waar zou zijn dan zou ik ook best wel eens willen weten waar al die technologie heen is gegaan. De russen of de amerikanen.
V
ind deze foto er btje erg nep uit zien
[afbeelding]
Hier vandaan:quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:20 schreef Apekoek het volgende:
vaaaaaaggggggg, waar komt dit verhaal vandaan?
Omdat ze de technologie misschien niet vergenoeg hadden ontwikkeld?quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:24 schreef Lexie het volgende:
En waarom hebben ze de oorlog dan niet gewonnen.
bovendien kan het met raketkracht alleen maar omhoog en weer neerstorten..quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:19 schreef splendor het volgende:
[..]
is dat een huis daarlangs? zoiets zou teveel staal kosten en nooit omhoog komen volgens mij.
ooit een boeing verticaal zien opstijgen en landen?
Omdat die vliegende schotels niet goed bestuurbaar waren, de techniek om goed te kunnen sturen was nog niet genoeg ontwikkeld.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:24 schreef Lexie het volgende:
En waarom hebben ze de oorlog dan niet gewonnen.
naar de amerikanen...operation paperclip genaamd (ik geloof dat veel van deze Schauberger technologie vanuit penemunde is meegeneomen ! ...repulsin technologie ! ..net zoals wherner von braun is meegegaan en ervoor gezorgt heeft dat ze met oude Nazie technologie de space race naar de maan gewonnen hebben !)quote:Hmm apart, als het al waar zou zijn dan zou ik ook best wel eens willen weten waar al die technologie heen is gegaan. De russen of de amerikanen.
V
Vriel gesellschaft genaamd !quote:Het blijkt dat verschillende geheime genootschappen vanaf ongeveer 1919 elkaar trof,
Dit soort onderwerpen (vliegende schotels en dergelijken) heb ik nog niet voorbij zien komen in documentaires over Duitsland in/rond WO II op Discovery. Veel van die foto's zien er trouwens voor mijn lekenogen wel enigszins gefabriceerd uit.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:29 schreef Lord Dreamer het volgende:
Volgens mij heb ik dit eerder gezien en niet alleen hier maar ik dacht ook in C&H, het ziet er wel leuk uit. De duitsers waren echt gewoon ver met straalmotor technologie. en andere zaken, bv ook atoomwapens.
En waarom ze de oorlog niet hebben gewonnen ? volgens mij staat daar wel een heel topic over in C&H, of duik de geschiedenis boeken in en kijk wat meer discovery channel
Die vliegende schotels gebruiken geen motoren zoals een Boeingquote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:19 schreef splendor het volgende:
[..]
is dat een huis daarlangs? zoiets zou teveel staal kosten en nooit omhoog komen volgens mij.
ooit een boeing verticaal zien opstijgen en landen?
ik dacht ergens in de "Weapons of War" serie waar ook de straal/raket motoren aan het eind van WO2 behandeld werden. Maar ik kan het mis hebben.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:40 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Dit soort onderwerpen (vliegende schotels en dergelijken) heb ik nog niet voorbij zien komen in documentaires over Duitsland in/rond WO II op Discovery. Veel van die foto's zien er trouwens voor mijn lekenogen wel enigszins gefabriceerd uit.
Suske en Wiske en de gezanten van Mars.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:33 schreef ByteMe het volgende:
Ik ken dat ontwerp ergens van.. van die eerste drie schotels dan. Komt me bekend voor vanuit een of andere stripserie.. suske&wiske of zoiets. Klopt dat ?
Lijkt me bovendien een gevalletje van vertekend perspectief. Dat huis staat volgens mij verder van de camera dan de "UFO".quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:47 schreef Darklight het volgende:
Die vliegende schotels gebruiken geen motoren zoals een Boeing, maar hebben een andere aandrijf systeem
Die series over de Weapens of War aan beide zijden behandelen inderdaad wel de raket- en straalmotoren van beide zijden. Die laatste vliegtuigen van de Duitsers met straalaandrijving hangen nu ergens in een museum in Hannover meen ik mij te kunnen herinneren.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:48 schreef Lord Dreamer het volgende:
ik dacht ergens in de "Weapons of War" serie waar ook de straal/raket motoren aan het eind van WO2 behandeld werden. Maar ik kan het mis hebben.
Wat ook nog zou kunnen is dat deze vliegende schotels slechts een propaganda-apparaat waren om aan te tonen (aan wie dan ook) dat Duitsland nog immer glorieus doorontwikkelde en voorliep op de geallieerden. Niet helemaal vergelijkbaar, maar de Britten gebruikten ook oppompbare tanks om de Duitsers te misleiden. Op dezelfde manier zouden deze foto's indien ze "per ongeluk" gelekt zouden worden voor opschudding kunnen zorgen bij de Geallieerden.quote:Het ziet er idd wat "nagemaakt/nep" uit. Maar ja dat zegt niets. het is natuurlijk "ouwe zooi" om het wat cru uit te drukken.
nee ik bedoelde meer de vergelijking met het formaat en gewicht.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:47 schreef Darklight het volgende:
[..]
Die vliegende schotels gebruiken geen motoren zoals een Boeing, maar hebben een andere aandrijf systeem
Psies , dit dacht ik dus ook.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:54 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Die series over de Weapens of War aan beide zijden behandelen inderdaad wel de raket- en straalmotoren van beide zijden. Die laatste vliegtuigen van de Duitsers met straalaandrijving hangen nu ergens in een museum in Hannover meen ik mij te kunnen herinneren.
Maar ik bedoelde dus over dit specifieke onderwerp, Nazi-UFO's. Daar heb ik nog nooit een documentaire op Discovery gezien.
[..]
Wat ook nog zou kunnen is dat deze vliegende schotels slechts een propaganda-apparaat waren om aan te tonen (aan wie dan ook) dat Duitsland nog immer glorieus doorontwikkelde en voorliep op de geallieerden. Niet helemaal vergelijkbaar, maar de Britten gebruikten ook oppompbare tanks om de Duitsers te misleiden. Op dezelfde manier zouden deze foto's indien ze "per ongeluk" gelekt zouden worden voor opschudding kunnen zorgen bij de Geallieerden.
Maar dat is slechts gespeculeer van mijn kant, zeg ik er voor alle volledigheid bij..
Zie je dat dak van dat huis? Als dat huis naast die ufo zou moeten staan, zouden die mensen die daar in een groepje links van de ufo staan, enorm moeten bukken.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 14:49 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Lijkt me bovendien een gevalletje van vertekend perspectief. Dat huis staat volgens mij verder van de camera dan de "UFO".
De raket ook v1 en v2 enzo, maar dat heeft niks met die ufo's te maken, maar bedankt voor de info.quote:Op vrijdag 11 juni 2004 16:04 schreef merlin693 het volgende:
De stealth is op een duits ontwerp gebaseerd !
http://laesieworks.com/ifo/lib/WW2/ViktorSchauberger.htmlquote:The Repulsin chronology (1940-45):
1940: Construction begins on Repulsin A model, engine basic design stolen by Heinkel.
1941: SS force Schauberger to work on Messerschmitt engine cooling system.
1942: Repulsin A crashes in laboratory, destroyed. SS threaten Schauberger's life.
1943: Repulsin B model construction begins at Mauthausen, SS push for submarine application, give Schauberger 20-30 technicians and good treatment.
1944: Schauberger returns to Vienna, SS apply satisfactory Schauberger motor to Schriever disc program which had previously flown under jet power.
1945: Russians seize Schauberger's devices and all design work, US takes interest in designs while Schauberger remains in Vienna.
Postwar: Schauberger approached by AVRO Canada for technical assistance, offer rejected. Russians experiment with vortex engine. Results unknown. Schauberger works on various civilian vortex technology projects including generators, water purification, and air purification designs. In late '50s Schauberger's designs forcibly signed over to US consortium. Schauberger dies, robbed of everything.
Nais, interessant!quote:Op vrijdag 11 juni 2004 16:14 schreef merlin693 het volgende:
Ikke..:) maar dan wel het meeste naar de amerikanen ! Operation Paperclip (in de vorm van de geleerde die aan deze projecten werkte !)
[..]
http://laesieworks.com/ifo/lib/WW2/ViktorSchauberger.html
quote:Op vrijdag 11 juni 2004 16:14 schreef merlin693 het volgende:
Ikke..:) maar dan wel het meeste naar de amerikanen ! Operation Paperclip (in de vorm van de geleerde die aan deze projecten werkte !)
[..]
http://laesieworks.com/ifo/lib/WW2/ViktorSchauberger.html
minstens 40000 km per uur? das het snelheidsrecord van de mensheid en dat was in de ruimte dus dat klopt niet helemaal. als je al springt ontsnap je ff aan de zwaartekrachtquote:Op zondag 13 juni 2004 13:59 schreef Knarf het volgende:
Is 12.000 km/h niet een beetje te langzaam om de ruimte in te gaan.
Je moet minstens 40.000 km per uur gaan om te ontsnappen aan de aantrekkingskracht en minstens 26.000? km/h gaan om rondjes te kunnen vliegen zoals de Space Shuttle nu doet.
Snelheids record is iets van 52000 km/h dacht ik. Door 1 van die sataliten die nu het zonnestelsel verlaat.quote:Op zondag 13 juni 2004 16:34 schreef flyguy het volgende:
[..]
minstens 40000 km per uur? das het snelheidsrecord van de mensheid en dat was in de ruimte dus dat klopt niet helemaal. als je al springt ontsnap je ff aan de zwaartekracht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |