abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_24759249
Ryanair vliegt vanaf 19 april ook van Eindhoven naar Dublin... Daarmee komt het aantal Ryanair bestemmingen weliswaar op 5 (Rome, Milaan, London, Girona, Dublin), maar voor de Nederlandse markt voegt het weinig toe.

Met een laagste tarief van 52,75 incl. is het nauwelijks een alternatief voor mensen uit de Randstad die al voor 80 euro incl. met Basiqair of voor 99 euro incl. met aerlingus kunnen vliegen naar Dublin.

Wederom past Ryanair dus de harde concurrentie toe, zoals ze eerder al deden op de routes naar Girona, Milaan en Rome... Ze proberen zo de catchmentarea van de overige budgetvliegers kleiner te maken en die weg te concureren. Ook weer geen goede ontwikkeling, want dan kunnen we dus over een paar jaar alleen nog maar met Ryanair vliegen, die daar mooi zijn prijzen op aan kan passen...
pi_24768031
Air Berlin gaat vliegen op Schiphol vanuit Berlijn vanaf ¤25 incl tax! zie http://lowcostairlines.web-log.nl voor nieuwe info!
pi_24771197
Vliegt Air Berlin ook intercontinentaal?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_24771224
k kwam pas deze tegen
http://www.transavia.nl/
de nieuwe basiqair dacht ik, best aardige prijzen dacht ik zo.
-
pi_24771250
Wel totaal geen service.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_24771502
quote:
Op donderdag 27 januari 2005 00:33 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Vliegt Air Berlin ook intercontinentaal?
Ja, naar Afrika; http://www.airberlin.de
pi_24933050
En weer een nieuwe Low-cost carrier op Schiphol:

Binnenkort gaat www.sterlingticket.com ook vanaf Schiphol vliegen. Dit betekent dat je nu ook vanaf Schiphol low-cost naar Oslo, Stockholm (Arlanda) en Kopenhagen kan vliegen; zoals dat ook al kon met transavia.com vanaf Rotterdam.
Andere bestemmingen zijn Göteborg en Billund.

Alle vluchten maken een stop in Kopenhagen en zijn te boeken vanaf 126 euro voor een retourtje inclusief tax.
quote:
Sterling vanaf mei zes keer per week naar Amsterdam

05-02-2005

KOPENHAGEN - Low cost maatschappijen op de luchthaven Schiphol krijgen dit voorjaar gezelschap van concurrent Sterling. De Deense prijsvechter vliegt vanaf mei zes keer per week tussen Kopenhagen en Amsterdam. Sterling voert de vluchten uit van maandag tot en met vrijdag en op zondag. De ticketverkoop is inmiddels begonnen.

Sterling zegt tickets aan te bieden tegen een prijs die begint bij tachtig euro voor een enkele reis. De passagier kan voor dat bedrag ook verder vliegen vanaf Kopenhagen. Sterling biedt doorgaande vluchten aan naar Billund, Oslo, Stockholm-Arlanda en Gothenburg. De Deense onderneming onderscheidt zich met deze voorziening ten opzichte van andere prijsvechters. Bij de meeste lagekostenmaatschappijen is het alleen mogelijk om een zogenoemde 'point-to-point-vlucht' te boeken.

Op dit moment liggen op veel trajecten van Sterling de tarieven nog aanzienlijk lager dan de aangekondigde tachtig euro voor een enkele reis.

De vloot van Sterling European Airlines bestaat uit tien Boeing 737-800's en twee Boeing 737-700's. In 2004 vervoerde de luchtvaartmaatschappij ruim 1,8 miljoen passagiers, een groei van meer dan 36 procent ten opzichte van 2003.
Bron: luchtvaartnieuws.nl.
pi_24938490
En nog een leuk bericht... VLM Airlines verhoogt de frequentie op de lijn tussen Rotterdam en London City.

Deze lijn staat bekend om zijn zeer snelle reistijd van Rotterdam naar het centrum van London; het vliegveld London City ligt namelijk vlakbij een metrostation en eind van het jaar gaat er ook een directe railverbinding naartoe open, waardoor je veel sneller en goedkoper in London zelf bent dan vaaf de budgetvelden als Luton en Stansted.

Door de toevoeging van de extra vluchten zijn de stoelen op deze vluchten nu nog tegen het laagste tarief te boeken; ofwel vanaf 38 euro voor een enkele reis incl. tax.

Kijk op de vernieuwde website www.flyvlm.com voor de aanbiedingen.
  zaterdag 5 februari 2005 @ 19:51:38 #134
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_24941783
ik ga over twee weken naar Rome voor 45 eurootjes (alles erbij) met Ryan Air. Ik vlieg wel vanaf Niederrein
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_24949145
hallo allemaal , ik ben nieuw hier dus heb geduld met mij aub , ik wil zaterdag 12 februari 4 vliegtickets hebben voor neurenberg (duitsland) terugvlucht is 13 februari, waar en hoe vind ik goedkope vluchten/tickets, bijvoorbaat dank
pi_24950343
quote:
Op zondag 6 februari 2005 10:09 schreef dora50 het volgende:
hallo allemaal , ik ben nieuw hier dus heb geduld met mij aub , ik wil zaterdag 12 februari 4 vliegtickets hebben voor neurenberg (duitsland) terugvlucht is 13 februari, waar en hoe vind ik goedkope vluchten/tickets, bijvoorbaat dank
die vraagt hoort hier: Het grote "waar-vind-ik-goedkope-tickets" topic ... dus daar staat / komt nu ook het antwoord
pi_25117903
quote:
Heeft er iemand ervaring met het boekingssysteem van Air Berlin? Ik wil in augustus naar Palma de Mallorca en zag afgelopen zondag dat ik zowel heen als terug voor 21¤ kon vliegen. Ik had toen nog geen hotel gevonden en kon daarom nog niet direct boeken. Gisteren, toen ik wilde reserveren, zag ik dat de terugvlucht nu 49¤ kost (nog steeds erg goedkoop). Ik heb de heenvlucht alvast geboekt.

Hoe werkt het systeem van Air Berlin, worden de prijzen nu alleen nog maar hoger of bestaat er een kans dat ze in de komende tijd toch weer lager worden?
De meeste low-cost maatschappijen - en in dit geval ook Air Berlin - werken met het principe dat dhoe eerder je boekt, des te goedkoper de vlucht. Air Berlin en enkele anderen (bijv. RyanAir en Transavia.com) verkopen echter ook wel eens op het laatste moment - zeg 3-4 weken van te voren nog wat extra stoelen tegen de laagste prijs.

Voor een vergelijk kun je kijken op www.wegolo.nl (je noemt geen datum, dus ik kan niet zien of er iets goedkopers is), dan zie ook meteen dat Germanwings ook naar Palma vliegt....
pi_25129327
Ik had de site wegolo al bekeken en ben tot de conclusie gekomen dat Air Berlin gewoon de goedkoopste is. Ik wacht toch maar niet langer en heb ondertussen geboekt voor 39¤.
pi_25176813
das nog steeds niet duur!
  donderdag 24 februari 2005 @ 17:33:38 #140
79886 MrMadMan
The Ozzie Animal
pi_25235235
easyJet begint vluchten vanaf Maastricht Aachen Airport

24-02-2005

MAASTRICHT - De Britse prijsvechter easyJet vliegt vanaf 13 april twee keer per dag tussen Maastricht Aachen Airport en de Duitse luchthaven Berlijn Schönefeld. Met de nieuwe dienst wil de maatschappij zowel Nederlandse als Duitse en Belgische passagiers bereiken. De directie van Maastricht Aachen Airport is erg verheugd met de komst van de Britse low cost maatschappij.

“Met de start van de easyJet operaties geeft MAA opnieuw invulling aan haar wens om binnen de Euregio, en binnen de ruimere omgeving van Nordrhein-Westfalen, Zuid-Oost Nederland, Belgisch Limburg en Oost-Wallonië een belangrijke rol als low cost-luchthaven te willen spelen.”

MAA ziet met de komst van easyJet ook nieuwe kansen voor het toerisme in de regio. ”Uit ervaringen van andere luchthavens die low cost airlines accommoderen blijkt welke kansen de low cost markt biedt om nieuwe inkomende toeristenstromen op gang te brengen.”

Met easyJet is ook al gesproken over een uitbreiding van de vluchten naar andere easyJet bestemmingen.

Bron:
luchtvaartnieuws.nl
No Worries Mate!!!
  donderdag 24 februari 2005 @ 17:34:25 #141
79886 MrMadMan
The Ozzie Animal
pi_25235249
En nog eentje:

Nieuwe bestemmingen en extra vluchten transavia.com

24-02-2005

SCHIPHOL - Luchtvaartmaatschappij transavia.com opent twee nieuwe lijndiensten vanaf Schiphol. Daarnaast voert het de vluchtfrequentie vanaf zowel Schiphol als Rotterdam op. De maatschappij vliegt vanaf 27 april 2005 een nieuwe lijndienst tussen Schiphol en het Italiaanse Genua. Een dag later, op 28 april, wordt een nieuwe lijndienst naar het Spaanse Reus geopend. De vluchten worden allen uitgevoerd met een Boeing 737.

Transavia.com brengt met de nieuwe diensten het totaal aantal lijnbestemmingen op 63. De vluchten naar Genua zijn op maandag, woensdag, vrijdag en zondag. Die naar Reus op dinsdag, donderdag en zaterdag (naast de al bestaande chartervlucht op zaterdag).

Voor enkele succesvolle bestaande lijnvluchten voert transavia.com de frequentie op. Vanaf Amsterdam wordt een extra vlucht op zaterdag en zondag uitgevoerd naar Alicante. Transavia.com vliegt momenteel al dagelijks van Rotterdam en twee keer per dag vanaf Amsterdam naar de Spaanse stad. Tevens wordt er een extra vlucht op vrijdag, zaterdag en zondag uitgevoerd tussen Amsterdam en Malaga, waar dat nu al dagelijks vanaf Rotterdam en tweemaal daags vanaf Amsterdam gebeurt.

Vanaf Rotterdam wordt er vanaf april een nieuwe vlucht op donderdag uitgevoerd naar Napels, waar dat nu al op maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag gebeurt. Nice wordt vanaf Rotterdam deze zomer extra aangevlogen op mandag, woensdag, vrijdag en zondag, waar nu al twee keer per dag naar wordt gevlogen.

De lijndienst Rotterdam – Venetië wordt in de zomer uitgebreid tot een dagelijkse verbinding. Op dit moment bedraagt de vluchtfrequentie nog vier keer per week.

Bron:
luchtvaartnieuws.nl
No Worries Mate!!!
pi_25235851
Tvp voor de zomer
pi_26774477
NIet echt low cost (het is niet BMI-Baby, maar moeder BMI) maar wel interessant nieuws dat een niet-traditionele luchtvaartmaatschappij (zoals KLM, BA, LH, AF) dit soort vluchten gaat aanbieden. Uiteraard op een route die zeker vanuit Engeland zeer interessant is.
Hopelijk komt er ook nog eens zoiets naar Suriname...
quote:
Vanaf 14 mei vliegt bmi 4 keer per week tussen Londen Heathrow en de grootste stad van India. Dankzij de vluchten die bmi aanbiedt tussen Amsterdam en Londen Heathrow, zal Mumbai (Bombay) voortaan ook vanuit Amsterdam makkelijk te bereiken zijn voor onze reizigers.

bmi verzorgt de vluchten met een Airbus A330 uitgerust met 3 klassen van dienstverlening: business class, premium economy en economy. bmi biedt ook een Indiaas menu aan tijdens alle vluchten en in business class bereidt een kok de gerechten aan boord.
meer info: http://www.flybmi.nl/nl.htm
pi_27309165
Zoals al langer verwacht gezien de passagiersaantallen naar Oslo en Stockholm en de concurrentie op Kopenhagen en Berlijn:
quote:
transavia.com heeft besloten direct te reageren op de low cost maatschappijen Sterling en Air Berlin die sinds kort op transavia.com-bestemmingen vanaf Schiphol zijn gaan vliegen. Daartoe zal transavia.com vanaf 22 augustus aanstaande tien keer per week gaan vliegen vanaf Amsterdam naar Berlijn (Tegel) en dagelijks vanaf Amsterdam naar Kopenhagen. De vluchten die transavia.com vanaf Rotterdam Airport uitvoert op de bestemming Berlijn (Schönefeld) en Kopenhagen worden daarom vanaf diezelfde datum gestopt.
“Wij hebben geďnvesteerd in het opzetten van Berlijn en Kopenhagen vanuit Rotterdam en laten ons niet de kaas van het brood eten” aldus Onno van den Brink, President-directeur van transavia.com. “Voor een serieus antwoord is het absoluut noodzakelijk dat we onze concurrenten met gelijke wapens bestrijden.”

Om op korte termijn voldoende capaciteit voor deze nieuwe routes vrij te spelen worden ook de routes Rotterdam-Stockholm en Rotterdam-Oslo gestopt. Van den Brink betreurt dit omdat deze routes nog in de opbouwfase zaten. “We moeten keuzes maken. Oslo en Stockholm worden nog niet direct bedreigd. De prioriteit ligt dus op dit moment bij het direct reageren op concurrentie op bestemmingen in ontwikkeling die wel onder vuur liggen.” “In het winterseizoen gaan we opnieuw bekijken hoe onze bestemmingenportfolio eruit moet gaan zien.”

Passagiers die na 22 augustus een vlucht geboekt hebben van Rotterdam naar Oslo of Stockholm worden omgeboekt naar een KLM-vlucht vanaf Amsterdam naar Oslo of Stockholm. Passagiers die na 22 augustus een vlucht geboekt hebben van Rotterdam naar Berlijn (Schönefeld) of Kopenhagen worden omgeboekt naar een transavia.com-vlucht vanaf Amsterdam naar Berlijn (Tegel) of vanaf Amsterdam naar Kopenhagen.
Voor de reizigers vanaf Rotterdam een slechte zaak, en ook komen er niet veel meer nieuwe bestemmingen bij; er wordt gewoon tussen de low cost aanbieders geconcurreerd, wat voor de klant wel een prijsvoordeel op de korte termijn oplevert, maar waardoor op de lange termijn de prijzen weer zullen stijgen.

* vliegt met Sterling naar Stockholm en met Aer Lingus naar Dublin vanwege de betere vluchttijden en iets lagere kosten
  dinsdag 24 mei 2005 @ 20:19:09 #145
61447 Douwe
Ik heb gelijk
pi_27319759
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 14:48 schreef DutchTrain het volgende:
Zoals al langer verwacht gezien de passagiersaantallen naar Oslo en Stockholm en de concurrentie op Kopenhagen en Berlijn:
[..]

Voor de reizigers vanaf Rotterdam een slechte zaak, en ook komen er niet veel meer nieuwe bestemmingen bij; er wordt gewoon tussen de low cost aanbieders geconcurreerd, wat voor de klant wel een prijsvoordeel op de korte termijn oplevert, maar waardoor op de lange termijn de prijzen weer zullen stijgen.

* vliegt met Sterling naar Stockholm en met Aer Lingus naar Dublin vanwege de betere vluchttijden en iets lagere kosten
Transavia.com is ook gewoon duur! Op bijna al hun lijnen! Bijna op elke verbinding die ze onderhouden is wel een goedkoper altenatief te vinden. Neem Amsterdam - Barcelona v.v., voor een boeking in augustus kwam ik goedkoper uit met zowel Iberia, KLM als Alitalia!
Ander voorbeeld is inderdaad Sterling, dat ook goedkoper vliegt naar verschillende bestemmingen. De eerder aangegeven 126 euro retour is aan de hoge kant, ik kom vrijwel altijd op een goedkoper tarief uit. De vertrektijd uit Stockholm is dan alleen weer achterlijk vroeg (iets van 6:00 meen ik?).
pi_27320022
Klopt, alleen Dublin is nog een aardige bestemming vanaf Rotterdam. Girona is in de zomer veel duurder dan in de rest van het jaar en Iberia is op dit moment goedkoper door een speciale aanbieding (140 euro incl tax retour).

Blijft verder nog over Rotterdam - Stansted, maar daarvoor in de plaats kun je ook redelijk goedkoop vliegen met VLM, dat ook nog eens full-service naar London City vliegt, waardoor je de dure bus van/naar Stansted uitspaart.

Ik ben benieuwd of Transavia nu de lege slots op Rotterdam gaat opvullen met vakantiecharters of dat Wizzair of Skyeurope eindelijk de ruimte krijgen om op Rotterdam te vliegen. Ik verwacht eigenlijk dat dit weer een truc is van 'de sector' om het drukker te maken op Schiphol en daar zo de prijsvechters (ten gunste van KLM/AF) buiten te kunnen houden en hun het alternatief van het ook volle Rotterdam aan te bieden.... wordt ongetwijfeld vervolgd
  Moderator dinsdag 24 mei 2005 @ 23:08:39 #147
45833 crew  Fogel
pi_27324155
Dat was nieuw voor me dat transavia stopt met de vlucht OSL-RTM...
Zowel KLM als SAS zijn wel flink aan het stunten met hun prijzen op zich, maar basiqair/transavia lag meestal toch wel 50-200 euro onder de normale KLM/SAS prijs, en da's toch mooi meegenomen als je regelmatig van de route gebruik maakt.

Er is voor zover ik weet geen prijsvechter die Oslo in het aanbod heeft vanuit Nederland, de dichtstbijzijnde is GermanWings met Keulen. Maar, als iemand een andere suggestie heeft, hoor ik het graag... zijn er bijvoorbeeld plannen voor Niederrhein?
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_27324463
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 23:08 schreef Fogel het volgende:
Er is voor zover ik weet geen prijsvechter die Oslo in het aanbod heeft vanuit Nederland, de dichtstbijzijnde is GermanWings met Keulen. Maar, als iemand een andere suggestie heeft, hoor ik het graag... zijn er bijvoorbeeld plannen voor Niederrhein?
Sterling biedt AMS-OSL wel aan via Kopenhagen voor een vanafprijs van ca 143 euro incl tax, maar een gemiddeld tarief van boven de 200 euro.
SAS is nog het goedkoopst voor rond de 140 euro voor een retour incl tax. (via www.atp.nl).
  Moderator woensdag 25 mei 2005 @ 21:37:33 #149
45833 crew  Fogel
pi_27354151
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 23:19 schreef DutchTrain het volgende:

[..]

Sterling biedt AMS-OSL wel aan via Kopenhagen voor een vanafprijs van ca 143 euro incl tax, maar een gemiddeld tarief van boven de 200 euro.
SAS is nog het goedkoopst voor rond de 140 euro voor een retour incl tax. (via www.atp.nl).
Dank je! Overstappen is niet echt een optie (niet op zo'n kort stukje in ieder geval), en vooral niet met een point-to-point carrier. Mijn probleem is dat ik OSL-AMS-OSL vlieg, en daardoor meestal ongeveer 200-300¤ kwijt ben voor 'hetzelfde maar dan andersom'; heeft met de prijsstrategie van de SAS te maken. Dat was juist het voordeel van prijsvechters, je betaalt een bedrag per enkele reis ongeacht van waar naar waar je vliegt.
Gelukkig doen er geruchten de ronde dat de SAS enkele reis tarieven gaat aanbieden voor de Europese bestemmingen, en dan is min probleem ook meteen opgelost
(een andere reden dat ik geen tussenlanding wil, is dat ik vanaf binnenkort ook met mijn pasgeboren kinderen ga vliegen, en die oren kunnen niet zoveel aan als de mijne. Mijn ouders, dan opa&oma zullen het ook wel handig vinden om zo weinig mogelijk te moeten betalen voor de vlucht).
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
pi_27365727
Zojuist op www.luchtvaartnieuws.nl
quote:
ROTTERDAM - Voorlopig worden er geen nieuwe lijndiensten gestart vanaf Rotterdam Airport. Door de aankondiging van transavia.com om diverse lijndiensten over te hevelen van Rotterdam naar Amsterdam en een aantal routes te schrappen komt er extra ruimte op de luchthaven. Door de vrijgekomen slots kunnen extra vluchten worden uitgevoerd. Er is echter voorlopig nog geen sprake van geheel nieuwe, jaarronde lijndiensten, aldus woordvoerster Désirée Breedveld tegenover Luchtvaartnieuws.

De slots die vrijkomen door de vermindering van het aantal vluchten van transavia.com worden ingevuld door ondermeer vakantiecharters en zakenvluchten. “Er staan een aantal maatschappijen op de wachtlijst om extra vluchten vanaf Rotterdam Airport uit te voeren. Sommigen komen nu voor de vrijgekomen slots in aanmerking”, zo zegt Breedveld.

Vakantievliegers als Onur Air en Inter Airlines zijn deze zomer in elk geval vaker te zien op de luchthaven voor vluchten naar Turkije. Ook worden zakencharters uitgevoerd. Zo vliegen twee Fokker 100’s in opdracht van de Rabobank naar Frankrijk voor de finale van de Tour de France.

Een compleet nieuwe lijndienst op Rotterdam wordt voorlopig nog uitgesloten. “We zitten midden in het zomerseizoen, waarin nu slots beschikbaar zijn. Voor het winterseizoen kunnen wij die slots niet garanderen omdat bijvoorbeeld transavia.com traditioneel de rechten heeft op die slots. Daarom kan Rotterdam Airport een nieuwe maatschappij geen jaarronde vliegoperatie aanbieden”.

De slots op Rotterdam Airport zijn erg gewild. Zo wilde het Amerikaanse Continental Airlines graag vluchten beginnen tussen New York en Rotterdam, maar kon de luchthaven deze wens niet vervullen vanwege het feit dat er geen slots beschikbaar waren en dat de Rotterdamse luchthaven de grenzen van haar geluidsruimte had bereikt.
Voor de liefhebbers van de oude toestellen van Onur Air.. ze komen nu 2x week naar Rotterdam met een MD88
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')