Daar sluit ik me bij aanquote:Op maandag 31 mei 2004 13:36 schreef Xanthe het volgende:
Je kijkt even een andere kant op en er is alweer een nieuw topic geopend....
Op naar een aantal zwangerschappen in dit topic!
Ik heb alleen met Romed getest. Er moesten 4 druppels in, maar we hebben geloof ik wel wat meer gedaan. Als ik over een week nog niet ongi ben, ga ik denk ik testen met Clear Blue. Als ik dan nog niet zwanger/ongi ben ga ik naar de huisarts. Misschien dat die me dan verder kan helpen.quote:Op maandag 31 mei 2004 13:46 schreef phileine het volgende:
Ingrid, heb je alleen met romed getest of ook met cb? Ik weet in ieder geval dat de romed ovulatietesten met zo'n pipetje etc. bij heel veel mensen (waaronder ikzelf) nooit positief werden, terwijl andere merken dat dan wel deden. Bleek opeens dat je er veel meer urine in moest druppelen dan in de gebruiksaanwijzing stond. Maar dan nog kwam er bij heel veel meiden geen streep. Wie weet geldt zoiets ook wel voor die zwangerschapstesten. Als het uitblijft zou ik over een paar dagen toch ook eens cb proberen, dan weet je het echt zeker.
Dan hoop ik maar dat het snel op gang komt, want dit is ook niks!quote:Op maandag 31 mei 2004 15:40 schreef Girly het volgende:
ingrid19- jammer dat de test negi was.. en indd wat de anderen zeggen dat het ff op gang moet komen na de pil. ps: ik wens je veel stertke met je vader.. erg klote om dat te lezen..
heb ik ook een week ineens last van gehad ingridquote:ingrid in het vorige topic
Ik heb sinds een paar dagen ineens last van rare bultjes, plekjes, pukkeltjes ed. Ze zitten op mijn schouders, hals , nek en bovenkant van mijn rug. Zou ik daar nu ineens gevoeliger voor zijn, nu ik gestopt ben met de pil? Herkennen jullie dit? Het is heel irritant, sommigen jeuken en sommigen doen zeer als je er tegenaan komt.
nou inderdaad. ik heb ze ook gekocht maar ik vind ze ronduit waardeloos. ten eerste staat er bij dat er een pipetje bij zit. nou niet dusquote:Op maandag 31 mei 2004 13:46 schreef phileine het volgende:
Ingrid, heb je alleen met romed getest of ook met cb? Ik weet in ieder geval dat de romed ovulatietesten met zo'n pipetje etc. bij heel veel mensen (waaronder ikzelf) nooit positief werden, terwijl andere merken dat dan wel deden. Bleek opeens dat je er veel meer urine in moest druppelen dan in de gebruiksaanwijzing stond. Maar dan nog kwam er bij heel veel meiden geen streep. Wie weet geldt zoiets ook wel voor die zwangerschapstesten. Als het uitblijft zou ik over een paar dagen toch ook eens cb proberen, dan weet je het echt zeker.
we hebben ook zaterdag al ons best gedaan maar we zullen vanavond weer ff gaan klussenquote:Op maandag 31 mei 2004 19:28 schreef Slaapmeisje het volgende:
Hoi Amber. Als je rond 15 juni je NOD hebt, is je eisprong dan niet op dit moment? Ik heb altijd begrepen dat je eisprong zo een 14 dagen voor je NOD plaatsvind. Als je een cylcus hebt van 35 dagen zoals ik, is mijn eisprong meestal rond CD 20. Als ik jullie was zou ik vanavond of NU nog even flink je best doen![]()
Als het goed is staat iedereen weer goed in het lijstje.quote:Op maandag 31 mei 2004 20:39 schreef Girl24 het volgende:
Mijn NOD staat op 9 juni in het lijstje maar het moet 5 juni zijn, wil iemand dit veranderen? alvast bedankt![]()
Xanthe gecondoleerdquote:Op dinsdag 1 juni 2004 06:09 schreef Xanthe het volgende:
Ga zo op weg richting Eindhoven (andere kant van het land) om naar een crematie te gaan.
Van mij zullen jullie dus vandaag geen last meer hebben.
Fijne dag toegewenst.
Stemmetje zegt dat ik zwanger ben en dat die rode duivels gewoon lekker wegblijven. Aan de andere kant kan ik mezelf en mijn eigen stemmetjes niet meer geloven na elke keer weer op het verkeerde been gezet te zijn. Testen? Moet dat dan?quote:Op dinsdag 1 juni 2004 11:38 schreef Karin het volgende:
komt ze weer hoor. Wat zegt het stemmetje in je hoofd Slaapmeisje? Want die heeft vaak gelijk hoor ik om me heen. Bij mij trouwens ook, was wel vaker overtijd geweest maar deze keer wist ik het gewoon al, ookal durfde ik het niet te geloven.
Jeetje wat spannend! Ik hoop het echt zo voor je, dat je die MMM niet inhoeft.
Wanneer ga je testen?
Klinkt echt goed!!!!quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:14 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Stemmetje zegt dat ik zwanger ben en dat die rode duivels gewoon lekker wegblijven. Aan de andere kant kan ik mezelf en mijn eigen stemmetjes niet meer geloven na elke keer weer op het verkeerde been gezet te zijn. Testen? Moet dat dan?... waarschijnlijk ga ik zaterdag testen
![]()
quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:28 schreef Karin het volgende:
Ik stuur er wel een op, dan heb je hem morgen in huis![]()
Neehoor je hebt niets gemist en ik heb ze ook niet liggen maar het is natuurlijk heel snel gehaald. Straks onderweg naar de kinderboerderij komt ik toch door het centrum.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:31 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Maarreh... Karin, hoezo heb jij die liggen dan? Heb ik iets gemist?
Haha, ja, dat is waar natuurlijk. Ik dacht alleen, kom ik vraag het even.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:32 schreef Karin het volgende:
[..]
Neehoor je hebt niets gemist en ik heb ze ook niet liggen maar het is natuurlijk heel snel gehaald. Straks onderweg naar de kinderboerderij komt ik toch door het centrum.
Hahahaha nou laat ik het zo zeggen, hier begint alweer een lichte kriebel alleen bij Peet (nog) niet, maar jullie zijn de eerste die het horen hoorquote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:34 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Haha, ja, dat is waar natuurlijk. Ik dacht alleen, kom ik vraag het even.
*proest* bijna mijn flesje water over mijn bureau heenquote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:28 schreef Karin het volgende:
Ik stuur er wel een op, dan heb je hem morgen in huis![]()
In de nacht van vrijdag op zaterdag dan?quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:45 schreef Beaker1 het volgende:
![]()
SlaapmeisjeZaterdag duurt nog zo lang
kan het niet ietsiepietsie eerder
![]()
Ik geloof dat ik inderdaad alle kwaaltjes wel heb gehad inmiddels. Soms wel verspreid over meerdere maanden hoor. Dat kotsen is het enige dat ik nog niet heb gehad, wel meerdere malen misselijk geweest.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:53 schreef Brighteyes het volgende:
Heb je nu behalve dat kotsen inmiddels al alle kwaaltjes gehad? Of zijn er nog een paar die erbij kunnen?
De renault4 van mijn schoonzusje heette Tootje, was tevens onze trouwauto, echt een supermooi autootje is datquote:Op dinsdag 1 juni 2004 14:56 schreef Beaker1 het volgende:
Girly! Leuk is ie he! Het erge is dat hij ook nog een naam heeftKareltje
![]()
Jajaja.......mijn auto heet Kareltje! Ben er vreselijk zuinig en trost op!
pffft...ik ook nog steeds geen van beidequote:Op maandag 31 mei 2004 17:04 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Dan hoop ik maar dat het snel op gang komt, want dit is ook niks!![]()
Niet zwanger en niet ongi, bah!
quote:Op dinsdag 1 juni 2004 17:31 schreef TearSong het volgende:
[..]
pffft...ik ook nog steeds geen van beide![]()
Op mijn Romed test staat overigens 3 druppels en er zat wel een pipet bij? Ik heb er netjes 3 druppels in gedaan. Zal toch wel goed zijn?
Dat staat bij die van mij ook.
Als ik van het weekend nog niet ongi ben ga ik voor een digitale clearblue test.
Ik weet nog niet wanneer en of ik ga testen
Dank je! Ik vind het ook erg irri!quote:Op dinsdag 1 juni 2004 21:57 schreef Slaapmeisje het volgende:
Hmz, TearSong en Ingrid allebei nog niet ongi? Hoop dat er voor jullie snel duidelijkheid komt want er is niets zo vervelend als een negatieve test en niet ongesteldSterkte dames!
quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:57 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik inderdaad alle kwaaltjes wel heb gehad inmiddels. Soms wel verspreid over meerdere maanden hoor. Dat kotsen is het enige dat ik nog niet heb gehad, wel heel vaak misselijk geweest.
Deze maand heb ik de volgende kwaaltjes:
- brandend maagzuur
- meer afscheiding
- pijnlijke tepels en branderig gevoel in mijn borsten
- een constante zeurpijn in mijn buik en rug ipv de af en toe krampen die ik doorgaans heb en een vol gevoel alsof ik net gegeten heb.
- de hele dag bekaf en dan savonds niet in slaap kunnen vallen
zoiets dus...
fijn om te horen dat het al beter met hem gaat. houwuh zo !!!quote:Op dinsdag 1 juni 2004 23:17 schreef Ingrid19 het volgende:
Oh ja, mijn vader zijn halsslagader is vandaag getest dmv echo. Alles ziet er goed uit. Als hij geluk heeft mag hij morgen weer naar huis. We merken het vanzelf. Het gaat de goede kant op, hij heeft nog wel last van ziijn arm.
quote:Op dinsdag 1 juni 2004 22:54 schreef phileine het volgende:
Zeg slaapmeisje, ga jij eens als de donder testen. Weet je dan niet dat legio mensen hier al maanden voor je duimen en nu vreselijk in spanning zitten? Mooi dat JIJ zo lang kan wachten met testen, WIJ niet!!!
Tootjequote:Op dinsdag 1 juni 2004 18:23 schreef mallemeid het volgende:
[afbeelding]
Dit is de mooie versierde Tootje
tussistin van vsm gebruik ik al een paar maandjes (ook na navraag van gyn goedgekeurd)quote:Op woensdag 2 juni 2004 08:07 schreef Merisse het volgende:
Geen hoestdrankje was veilig trouwens en ik ben naar huis gegaan met Thijmsiroop. Helaas de hele nacht liggen hoesten.
Genoteerd Knorretje, dank je.quote:Op woensdag 2 juni 2004 08:46 schreef Knorretje het volgende:
tussistin van vsm gebruik ik al een paar maandjes (ook na navraag van gyn goedgekeurd)
Jij bent ook liefquote:Op dinsdag 1 juni 2004 22:54 schreef phileine het volgende:
Zeg slaapmeisje, ga jij eens als de donder testen. Weet je dan niet dat legio mensen hier al maanden voor je duimen en nu vreselijk in spanning zitten? Mooi dat JIJ zo lang kan wachten met testen, WIJ niet!!!
quote:Op woensdag 2 juni 2004 09:01 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Jij bent ook liefen ik ga lekker niet testen, misschien pas over 8 maanden ofzo
![]()
quote:Op woensdag 2 juni 2004 09:01 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Jij bent ook liefen ik ga lekker niet testen, misschien pas over 8 maanden ofzo
![]()
beslissing genomen beaker zegt NEEquote:Op woensdag 2 juni 2004 10:48 schreef Beaker1 het volgende:
Ik vind dat ik niet verplicht om ze uit te nodigen! Het is tenslotte ons feest en wat wij beslissen moeten zij respecteren!
Ik zeg dus nee
Waarschijnlijk vragen ze het juist wél omdat ze niks van je pogingen afweten. Als je weet dat zoiets gevoelig ligt, dan hou je daar je mond juist over. Het is dus vast niet kwaad bedoeld (hooguit brutaal!), maar ik snap dat het in jouw situatie erg vervelend is als men dat vraagt.quote:Op woensdag 2 juni 2004 11:44 schreef Slaapmeisje het volgende:
Effe stoom afblazen hier.... er vroegen twee collega's hoe mijn vakantie was en ik heel enthousiast erover vertellen. Die meiden meteen vragen of ik zwanger ben.... nou jaaaa zegZe weten niets van onze pogingen en dat we al twee jaar bezig zijn, dan vraag je zoiets toch niet?
Hihi er lijkt er wel op, maar ik durf nergens op te hopenquote:Op woensdag 2 juni 2004 12:58 schreef Beaker1 het volgende:
Slaapmeisje![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Die komen de eerste 9 maanden ook niet meer hoor![]()
quote:Op woensdag 2 juni 2004 13:49 schreef Slaapmeisje het volgende:
Ik heb nog helemaal geen test in huis hoor, dus ik kan nog helegaar nie testen![]()
Ik weet precies wat je bedoelt hoor Xanthe, daarom kan ik het zelf ook niet opbrengen om al te enthousiast hierover te worden en ben ik al helemaal niet van plan om eerder te testen dan zaterdag. Ik wordt elke maand voor de gek gehouden, dus waarom zou het nu anders zijn? Nog een paar dagen mijn lichaam de tijd geven om een beslissing te nemen en dan zien we wel verder. Voor de zekerheid houd ik vingers gekruisd en mijn benen ook!quote:Op woensdag 2 juni 2004 14:58 schreef Xanthe het volgende:
Vind het heel moeilijk om je echt aan te moedigen Slaapmeisje.
Niet dat ik het je niet gun , dat weet je dat dat niet zo is , ik gun het je van harte.
Maar meer de angst dat je lichaam je straks weer voor de gek houd en je weer zo'n dip krijgt als
er dan toch van die gemene rode monsters komen.
Maar ik hoop van harte dat je zaterdag een positieve test krijgt!
indd JOLENE waag het niet weg te gaan...quote:Op woensdag 2 juni 2004 16:25 schreef Beaker1 het volgende:
Jolene
Ik weet niet wat er is gezegt, maar NIET weggaan hoor![]()
Jonele is lievvvvvvv
Verkeerd begrepen...nu allemaal weer goed he...quote:Op woensdag 2 juni 2004 16:13 schreef Merisse het volgende:
Och jee JoleneIk kan me wel voor mijn kop slaan dat jij daar zo lang mee gezeten hebt
terwijl het niet over jou ging. Solly
![]()
Girly, ik wil je niks aanpraten hoor maar het is nou eenmaal zo dat misselijkheid in het 2e streepjes topic .... . Maar is wel vroeg en hoeft niks te zijn. Gewoon maag van streek kan natuurlijk ook.quote:Op woensdag 2 juni 2004 16:16 schreef Girly het volgende:
nou nevermind.. heb het nie binnen kunnen houden :'(
merisse- het kan wel misshcien daarvan komen.. maar ik weet het niet... dit is echt zo ineens.. kan niet zijn omdat ik gewoon haast nie heb geslapen??
vorige zwangerschap was ik wel heel erg misselijk wat ik me herrinner.. maar weet niet meer of ik toen ook nog heb overgegeven
vind het wel erg vroeg om dit een zwangerschapskwaaltje te noemen.
mijn vriend herrinnerde me vandaag dat ik bij mijn vorige zwangerschap ook paar keer over de wc bril heb gehangen.. joh ik kan me niet eens meer herinneren. we wachten gwoon af jah tochquote:Op woensdag 2 juni 2004 17:00 schreef Merisse het volgende:
[..]
Girly, ik wil je niks aanpraten hoor maar het is nou eenmaal zo dat misselijkheid in het 2e streepjes topic .... . Maar is wel vroeg en hoeft niks te zijn. Gewoon maag van streek kan natuurlijk ook.
Met mij gaat het goed, ik slaap de laatste paar dagen wel heel slecht. En ben vaak misselijk. ontwenningsverschijnselen van de pil?!?quote:Op woensdag 2 juni 2004 08:07 schreef Merisse het volgende:
Hihi, ja dat wist ik wel al hadden we deze vakantie niet speciaal uitgekozen vanwege dat onderdeel. Nu hoorde ik vanmiddag van mijn collega dat een vriendin van haar onvruchtbaar verklaard was en dat ze onmogelijk zwanger kon worden (zelfs niet met medische hulp). Na 7 jaar ofzo hadden ze het opgegeven en nu is ze, op haar 37e alsnog zwanger geraakt. Je raadt nooit waar dat gebeurd is... ja hoor, tijdens hun vakantie in Egyptequote:Op woensdag 2 juni 2004 22:16 schreef phileine het volgende:
Ik wil niks zeggen maar de Nijl is wel hčt symbool voor vruchtbaarheid...
Heb misschien rara assistentes bij mijn huisarts , maar die zeggen dat bij een week overtijd de testen het meest betrouwbaar zijn....quote:Op woensdag 2 juni 2004 22:12 schreef TearSong het volgende:
Nou jaa, binnen 7 dagen? Dat zou inderdaad belachelijk zijn als ze dat aanhouden voor jouw verhaal. Het zijn gewoon vreemde testen en volgens mij halen ze die 99% niet hoor. En anders gaan we toch een partij slechte reclame voor ze maken...
Hier nog steeds niks van een ongi te bekennen. Is nu dag 5 overtijd, maar 2 neg.testen 1 op de NOD en 1 op dag 2 overtijd. Ik twijfel erover om dit weekend opnieuw te gaan testen. In principe moet die 2e test betrouwbaar zijn geweest...
ahhh geweldig om te horen dat je pa weer thuis isquote:Op woensdag 2 juni 2004 23:30 schreef Ingrid19 het volgende:
Goed nieuws! Mijn vader is weer thuis! De halsslagader test was goed,ze hebben alle tests/onderzoeken gedaan en alles ziet er weer goed uit. Hij heeft nog wel heel erge last van zijn rug. De kracht in zijn armen en benen is nog niet helemaal terug, maar dat komt volgens de neuroloog vanzelf. Hopelijk mag hij nog een paar weken thuis blijven.
Ongi is er nog steeds niet en ook geen pre-ongi klachten. Wel vaak misselijk en moe, kan vaak niet in slaap komen.
Fantastisch nieuws van je vader Ingridquote:Op woensdag 2 juni 2004 23:30 schreef Ingrid19 het volgende:
Goed nieuws! Mijn vader is weer thuis! De halsslagader test was goed,ze hebben alle tests/onderzoeken gedaan en alles ziet er weer goed uit. Hij heeft nog wel heel erge last van zijn rug. De kracht in zijn armen en benen is nog niet helemaal terug, maar dat komt volgens de neuroloog vanzelf. Hopelijk mag hij nog een paar weken thuis blijven.
Ongi is er nog steeds niet en ook geen pre-ongi klachten. Wel vaak misselijk en moe, kan vaak niet in slaap komen.
Laten we eerste eens afwachten wat ze er mee gaan doen....quote:Op donderdag 3 juni 2004 01:14 schreef snakelady het volgende:
Xante, wat een Kl*t* bedrijf zeg, ongelofelijk, hopenlijk wordt het flink bekend dat die testen niet goed werken.
Beaker, ik hoop dat je begrijpt dat ik dit niet persoonlijk tegen jou bedoelde, maar de gedachte kwam wel in me op nav jouw vraag.quote:Op donderdag 3 juni 2004 09:48 schreef Beaker1 het volgende:
..........
Brighteyesquote:Op donderdag 3 juni 2004 10:18 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Beaker, ik hoop dat je begrijpt dat ik dit niet persoonlijk tegen jou bedoelde, maar de gedachte kwam wel in me op nav jouw vraag.
Natuurlijk bedoel ik niet dat iedereen in de lurkstand moet, maar ik wilde alleen even aangeven dat dit topic steeds meer gebruikt wordt voor gesprekken over anderen dingen en dat vind ik persoonlijk iig jammer en zelfs wel een beetje storend. Fok! is een enorm forum waar voor zoveel verschillende dingen een plekje is dus daarom wilde ik aangeven dat het mss beter en prettiger is omdat niet allemaal in dit topic te gooien.
Renegate, dat meen je niet.quote:Op donderdag 3 juni 2004 13:33 schreef Renegate het volgende:
Hier is het even een grote ramp lol het hou dniet op..
Ik heb nog steeds buikpijnen, bloedverlies en zw verschijnselen heeeel vervelend als je weet dat het niet zo is.
Ze hebben gister besloten dat ze me ontslaan dus ik heb geen baan meer, en ik zit nu al 2 dagen te wachten op iemand van het gak die ff komt checken of ik wel echt ziek ben :S vraag me af hoe ze dat willen zien :S
wat denken ze wel niet wie ze zijn.. ik vind dit erg onmenselijk.. stelletje galbakken zeg... ik vind het raar dat ze je ontslaan eigenlijk.. (verder weet ik natuurlijk nie wat ze over jouw situatie weten) maar dan nog ze meoten wel een hele goede reden hebben om je te ontslaan..quote:Op donderdag 3 juni 2004 13:33 schreef Renegate het volgende:
SLAAPMEISJEwelkom back en hopenlijk meteen goed nieuws!!! en uh niet 8 maanden wachten met testen hoor gewoon uh vandaag
![]()
Hier is het even een grote ramp lol het hou dniet op..
Ik heb nog steeds buikpijnen, bloedverlies en zw verschijnselen heeeel vervelend als je weet dat het niet zo is.
Ze hebben gister besloten dat ze me ontslaan dus ik heb geen baan meer, en ik zit nu al 2 dagen te wachten op iemand van het gak die ff komt checken of ik wel echt ziek ben :S vraag me af hoe ze dat willen zien :S
jaaah gaat wel eigenlijk.. was gister natuurlijk onwijs ziek.. met overgeven en alles.. heb wel glukkig mijn avond eten binnen kunnen houden... maar vannacht onwijs last van vekoudenheid.. snotteren en doen.. ik snap echt nie wat ik heb hoor. als de een over is komt de ander wel.quote:Op donderdag 3 juni 2004 13:57 schreef jolene het volgende:
Girly, hoe is het met jou misselijkheid.
Heb je vannacht wat beter geslapen.
Knuffel![]()
Slaapmeisje en natuurlijk ook slaapvriendje, ik hoop dat jullie zaterdag kunnen testen.quote:Op donderdag 3 juni 2004 13:57 schreef Slaapmeisje het volgende:
Hier verder nog alles rustig. Vanavond gaan we de stad in om alvast een test te kopen die ik dan zaterdagochtend ga doen (als ik dan nog niet ongesteld ben geworden natuurlijk). Om jullie alvast voor te bereiden: Ik ga dus niet voor 09.00 uur de testresultaten posten hoor, ik heb weekend en wil uitslapen![]()
Pffff, Cyclusdag 37 counting down till Saturday![]()
dat tijdschrijft is gewoon gratis hoorquote:Op donderdag 3 juni 2004 13:54 schreef Girly het volgende:
[..]
trouwens toen ik zwanger was kon ik zo pakket doen enzo wat geheel gratis was.. maar nu blijf ik elke maand het tijdschrift "wij jonge ouders" krijgen , terwijl ik nik sheb besteld.. en toch elke keer 1,80 is dat tijdschrift.. (sorry voor het offtopic)
quote:Op donderdag 3 juni 2004 16:11 schreef phileine het volgende:
slaapmeisje, doe maar morgenochtend testen joh. Dan is het ook geen weekend, dus kun je gewoon voor 9 uur het resultaat posten
Ik krijg die ookquote:Op donderdag 3 juni 2004 13:54 schreef Girly het volgende:
trouwens toen ik zwanger was kon ik zo pakket doen enzo wat geheel gratis was.. maar nu blijf ik elke maand het tijdschrift "wij jonge ouders" krijgen , terwijl ik nik sheb besteld.. en toch elke keer 1,80 is dat tijdschrift.. (sorry voor het offtopic)
quote:Op donderdag 3 juni 2004 16:45 schreef berney het volgende:
Slaapmeisje,![]()
![]()
Ik kom d'r speciaal voor uit lurkstand..
quote:Op donderdag 3 juni 2004 16:45 schreef berney het volgende:
Slaapmeisje,![]()
![]()
Ik kom d'r speciaal voor uit lurkstand..
*uit lurkstand springend*quote:Op donderdag 3 juni 2004 10:36 schreef jolene het volgende:
Behalve hartje, heb ik volgens mij Girl24 al ff niet gezien.
LW, de dagen kunnen voor jou denk ik niet snel genoeg gaan.
Dikke knuffel meid.
*rebounce uit lurkstand*quote:Op donderdag 3 juni 2004 19:46 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
We hebben vanavond trouwens een CB digitale test gekocht
![]()
quote:Op donderdag 3 juni 2004 19:46 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
We hebben vanavond trouwens een CB digitale test gekocht
![]()
Ik lurk elke dag nog in dit forum hoor.quote:Op donderdag 3 juni 2004 20:41 schreef melonovy het volgende:
[..]hey Berney!! Was je er weer even?
Wacht je zelf ook op een 2e streepje?quote:Op donderdag 3 juni 2004 21:03 schreef berney het volgende:
[..]
En vooral in dit topic..
Hahahaha alsof jij dan kan uitslapen van de spanningquote:Op donderdag 3 juni 2004 13:57 schreef Slaapmeisje het volgende:
Ik ga dus niet voor 09.00 uur de testresultaten posten hoor, ik heb weekend en wil uitslapen![]()
dat kun je het beste zelf beoordelen Ingridquote:Op donderdag 3 juni 2004 23:21 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik zit te twijfelen of ik morgenochtend zal testen. Wat denken jullie?
Ik kan hem niet meer veranderenquote:Op donderdag 3 juni 2004 19:10 schreef Girly het volgende:
wil iemand nog mijn NOD datum wijzigen?? heb het al paar keer gevraagd... 9 juni!!
alvast bedankt
OMGquote:Op donderdag 3 juni 2004 22:28 schreef Karin het volgende:
[..]
Hahahaha alsof jij dan kan uitslapen van de spanningJij ligt vast om 6 uur al slaapvriendje wakker te porren om samen te gaan testen
"Wordt nou wakker!!!!! Ik moet NU plassen en die test moet met ochtendurine dus het moet NU"
komt helemaal niet uit eigen ervaring hoor![]()
Beakerrrrrquote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:03 schreef Beaker1 het volgende:
Martineke![]()
Hoe is het?
* nu echt weg is *
vraag me niet wat het betekent, maar ik had dat ook de maand april dus :S snapte er de balluh niet van. kon er ook echt niet aan ontdekken wanneer ik me ei gehad zou hebben, heb alles ingevuld op fertilityfriend.com en toen bleek dat op een dag dat me temp het laagst was zo ong me ei er wasquote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:19 schreef Githa het volgende:
Update van mezelf :
Mijn HA zei dat het tempen in principe zowel oraal als rectaal kan (dus niet vaginaal, dat heb ik trouwens al vaker gelezen). Maar wel met dezelfde thermometer en zo goed mogelijk op hetzelfde tijdstip en vooral VOOR het opstaan. (voor je "in actie'' bent geweest, zoals toiletbezoek etc.)quote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:31 schreef phileine het volgende:
githa op welke manier temperatuur je? Het heeft alleen zin als je het rectaal of vaginaal doet, en dan ook nog elke ochtend op precies hetzelfde tijdstip vóórdat je bent opgestaan of actief bent geweest (dus ook voordat je naar de wc bent gegaan). Een verandering in ritme (bijvoorbeeld vroeger/later naar bed, meer/minder alcohol gedronken) kan al een fluctuatie in de temperatuur geven.
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:29 schreef Martineke het volgende:
[..]
Beakerrrrrmet mij gaat het prima hoor
althans nog wel......
ben je alweer beetje uitgerust van de vakantie??
knuf
spanning is weer aanwezig hiero, dames die al over tijd zijn maar nog niet ongi, dames die richting ongi gaan maar nog niks merken, en dan nog niet te spreken over diegeen die willen testenik duim heel hard dat er plusjes kruisjes en streepjes komen te staan
Heb even snel op vruchtbaarheid.org gekeken en daar wordt vermeld dat oraal prima is, mits je dezelfde thermometer gebruikt en op dezelfde manier meet (mond gesloten, meetpunt tegen de tongwortel etc.)quote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:16 schreef bixister het volgende:
LW, temperaturen via je mond is toch echt stukken minder betrouwbaar. neem ook een thermometer die tot 2 cijfers achter de komma nauwkeurig is, anders zie je verschillen soms niet door afronding. het komt echt heel nauw, het gaat maar om enkele tienden van een graad.
Yep, ik ga hoe dan ook. Nog 19 nachtjes slapen! Gaat best snel nu, zeker nu ik er ook niet zo mee bezig ben, ik probeer er wat nuchterder tegenaan te kijken. Mijn lurkmodus helpt wat dat betreft wel.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:32 schreef jolene het volgende:
...
LW, ik hoop het meid.
Dat het toch zelf komt. Maar zeker hoe dan ook gaan.
Nog maar een paar dagjes.
Tel mee af hoor.
LadySquote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:37 schreef LadyS het volgende:
Slaapmeisje![]()
Wat Brighteyes al zegt: dat kan je ons echt niet aandoen hoor
Hoe voel je je? zijn er al tekenen van de![]()
![]()
?
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:26 schreef Slaapmeisje het volgende:
Jullie denken toch niet echt dat wij het testritueel gaan filmen?![]()
Dat denken wij wel!
Jeetje wat wordt het hier spannend. Githa jij gaat ook de goede kant op geloof ik en Tante Xanthe natuurlijk hoop ik dat we gelijk op kunnen. Zal ik anders wachten met testen totdat jij ook zover bent?
Welnee meid, gewoon doen. Je hebt iig zekerheid dan. Ik kan me goed voorstellen dat het heel eng is, want de hoop is zo groot. En ik hoop heel hard met je mee!quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:13 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
LadyS![]()
Nog niets te zien hoor, wel nog steeds zeurpijn en af en toe een vlaag van misselijkheid en/of brandend maagzuur. En nog steeds wat meer afscheiding. Ik heb nog steeds het gevoel alsof ik elk moment ongesteld kan worden, maar het komt maar niet door. Zelf heb ik steeds meer het gevoel dat ik zwanger ben en Slaapvriendje begint ook al zachtjes te hopen. We hebben het er zelfs al over gehad wanneer en hoe we het gaan vertellen aan ouders, familie, vrienden etc.![]()
Nu alleen nog die stomme test zaterdag doen. Ik durf gewoon niet te testen, ik vind het echt doodeng![]()
Hoi Jansu!quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:17 schreef Jansu het volgende:
(Effe uit lurkstand)
Hallo lieve meiden.
Tjeemie, wat is het hier weer spannend zeg. Ik zal kaarsjes aansteken en erg aan jullie denken.
Mijn kijkoperatie is alweer achter de rug, gelukkig...
Behalve dat mijn buik aanvoelt alsof er een olifant in heeft gelopen gaat het al een stuk beter.
Alleen de uitslag was helaas iets waar ik erg bang voor was. Ik riep anderhalf jaar geleden al, net na mijn bbzwangerschap, dat er iets niet goed zou kunnen zijn met mijn overgebleven linker eileider. Nou, deze blijkt dus helemaal niet toegangkelijk te zijn.... Zit vol met verklevingen, lijkt op endometrioses ofzo... Al met al een flinke tegenvaller. De arts vertelde dat we dus aan IVF zullen moeten gaan denken. Jullie snappen natuurlijk wel dat we alles eerst maar eens tijd moeten geven en we vol vragen zitten. We kunnen over 2 weken bij de fertiliteitsarts terecht en zien dan weer verder. De buikpijn klachten die ik dus de laatste maanden heb komen hier ook waarschijnlijk door...
Ik zal ondanks alles toch af en toe mee blijven lurken , maar waarschijnlijk zal ik me ergens in de toekomst moeten gaan aansluiten bij het topic over IVF....
Ik wens jullie allemaal heel veel suc6 met klussen en wachten en hoop dat jullie snel een 2de streepje zullen gaan krijgen!
Liefs Jansu
Spannend hoorquote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:13 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
LadyS![]()
Nog niets te zien hoor, wel nog steeds zeurpijn en af en toe een vlaag van misselijkheid en/of brandend maagzuur. En nog steeds wat meer afscheiding. Ik heb nog steeds het gevoel alsof ik elk moment ongesteld kan worden, maar het komt maar niet door. Zelf heb ik steeds meer het gevoel dat ik zwanger ben en Slaapvriendje begint ook al zachtjes te hopen. We hebben het er zelfs al over gehad wanneer en hoe we het gaan vertellen aan ouders, familie, vrienden etc.![]()
Nu alleen nog die stomme test zaterdag doen. Ik durf gewoon niet te testen, ik vind het echt doodeng![]()
Wachten???quote:Op vrijdag 4 juni 2004 10:26 schreef Slaapmeisje het volgende:
Jullie denken toch niet echt dat wij het testritueel gaan filmen?We waren gewoon een beetje aan het geiten, maar het waren geen serieuze plannen hoor.
Jeetje wat wordt het hier spannend. Githa jij gaat ook de goede kant op geloof ik en Tante Xanthe natuurlijk hoop ik dat we gelijk op kunnen. Zal ik anders wachten met testen totdat jij ook zover bent?
Optie 1 lijkt mij het minst gunstig, want als ie negatief is, tja, dan is dat zo'n domper. Bij optie 2 en 3 is het wat veiliger (dan weet Merisse-Man er iig vanaf) en als de test dan positief is, dan zal hij dat dagje extra echt niet erg vinden! Daar kan geen verjaardagskado tegenop!quote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:28 schreef Merisse het volgende:
LW-tje dat van die ovulatietesten lijkt me wel bijzonder goed nieuws! Zou duiden op een cyclus en dus de mogelijkheid om zwanger te raken. Toch? GOLW
![]()
Ingrid heb je nog getest? Fijn van je vader joh, hopelijk komt alles weer helemaal in orde nu.
Ooooo Slaapmeisje, over minder dan 24 uur testen. Spannund!Ik hoop het toch ZO voor je.
Verder denk ik er ook over om morgen, dus op mijn NOD, te gaan testen. Andere keren heb ik altijd de dag NA mijn NOD getest maar met al die spanningen hier... ik heb de testkoorts te pakken. Alleen nou is mannetje morgen jarig en het zou natuurlijk een superkado zijn voor zijn verjaardag. Nou kan ik een aantal dingen doen:
1. morgen stiekem testen en indiengeweldig kado en indien
niet vertellen tot de dag erna ofzo
2. het aan hem overlaten wanneer ik zal testen zaterdag of zondag
3. geen risico lopen en zondag pas testen
Wat denken jullie?
Ik heb de afgelopen twee jaar een cyclus gehad van 32, 33, 35 dagen met 1 uitzondering van 38 dagen. Morgen zou dus cyclusdag 39 zijnquote:Op vrijdag 4 juni 2004 11:34 schreef LadyS het volgende:
[..]
Spannend hoorAls je morgen nog niet ongi bent, was dat dan de langste cyclus ooit zeg maar?
ben het een beetje vergeten![]()
![]()
En ik kan me voorstellen dat je het doodeng vindtIk zou doodsbang zijn dat al mijn hoop de grond ik werd geboord door een negatieve test
Tenminste ik neem aan dat dat het is?
Oe, dan is het dus idd de langste cyclus ooitquote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:02 schreef Slaapmeisje het volgende:
[..]
Ik heb de afgelopen twee jaar een cyclus gehad van 32, 33, 35 dagen met 1 uitzondering van 38 dagen. Morgen zou dus cyclusdag 39 zijn![]()
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:19 schreef phluphy het volgende:
Merisse
Alleen is natuurlijk niet alleen in jouw geval, want wij zijn er ook nog. En als je niet bij de PC kunt wegens boodschappen/bezoek, dan mag je wel mijn telefoonnummer hebben!![]()
In januari 1 dag na NOD met een DA huismerktest een vette streep maar deze verscheen pas NA de in de gebruiksaanwijzing vermelde tijd (3 min. en er begon pas een streep te verschijnen na 5 min.). Naar aanleiding daarvan ben ik trouwens hier terecht gekomen. Opnieuw gestest 4 dagen na NOD met CB digitaal, op aanraden van jullie. In april 1 dag na NOD getest met de CB digitaal.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:01 schreef Slaapmeisje het volgende:
Hoe zat het met je vorige zwangerschap? Toen testte je 1 dag na NOD positief, was dat een vaag streepje of een vette streep? Als het een vette streep is dan zou ik het risico nemen om morgen al te testen! Het zou natuurlijk helemaal supergeweldig zijn en een mooier huwelijkscadeau kun je je niet voorstellen![]()
Plupsquote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:19 schreef phluphy het volgende:
En als je niet bij de PC kunt wegens boodschappen/bezoek, dan mag je wel mijn telefoonnummer hebben!![]()
Ik wist niet dat je boos werd phluphyquote:Op vrijdag 4 juni 2004 12:19 schreef phluphy het volgende:
Slaapmeisje wanneer ga je nou testen????? NOEM EEN DAG EN TIJD !!!!!!!!!!![]()
Phileinequote:Op vrijdag 4 juni 2004 09:31 schreef phileine het volgende:
githa op welke manier temperatuur je? Het heeft alleen zin als je het rectaal of vaginaal doet, en dan ook nog elke ochtend op precies hetzelfde tijdstip vóórdat je bent opgestaan of actief bent geweest (dus ook voordat je naar de wc bent gegaan). Een verandering in ritme (bijvoorbeeld vroeger/later naar bed, meer/minder alcohol gedronken) kan al een fluctuatie in de temperatuur geven.
Loisquote:Op vrijdag 4 juni 2004 20:06 schreef Lois het volgende:Slaapmeisje en Merisse heel veel succes morgenochtend
ik moet morgenochtend vroeg weg maar ik vraag wel even of Karin het nieuws wil sms-en, ik kan nu al haast niet meer wachten van de spanning
Doen we gewoon Slaapmeisje!quote:Op vrijdag 4 juni 2004 20:52 schreef Slaapmeisje het volgende:
Het zou zo supergeweldig zijn als we gewoon lekker eigenwijs allebei positief testen vind je ook niet?
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 21:16 schreef Merisse het volgende:
[..]
Idd erg maf ja dat iedereen zo meeleeft. Wel geweldig. Vertelde het net tegen mannetje dat Karin aan Lois de testresultaten ging sms'en en toen keek hij me ongeveer zo aan :![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |