abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40627660
Muziekliefhebbers bestaan....die gebruiken de search optie en praten in de bestaande topics inplaats van iedere keer nieuwe topics te openen over dezelfde artiesten

Jason Mraz rules, is roadtrip waardig (met Gosjke naar Birmingham geweest in maart) en zn tweede ruled meer dan zn eerste cd.
pi_40628011
ja, sorry Jilll, ben niet zo'n vervent Topic-user..dus vergeef me Heb het verslag gelezen, erg stoer allemaal.

Vind zelf zijn tweede ook veel beter dan zijn. (we zijn volgens mij één van de weinige..veel vinden zijn eerste beter). Vooral Plane is super, en het 'te korte' Song for a Friend, Wordplsy is ook lekker, en Mr. Curiousity met dat stukje opera...het catchy Did you get my message..en...ach...de hele cd is gewoon lekker!! Heb wel een hoop live-dingen van hem..ook dat is gewoon super!
pi_40628233
Ja live is die echt gewoon meesterlijk. Goede artiesten herken je meestal aan het feit dat ze live veel beter zijn op cd, heb ik net besloten

Owkay ik ga maar eens slapen...over 5 uur gaat die wekker weer
pi_40628994
Ik ken 'm! En heb een cd. En ik vind hem fijn.. Wie kent The Dream Life of Rand McNally? Lekker nummer...
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_41339855
Ikk ken het. Heb hem ooit live in London gezien: errug goed! Sindsdien helemaal verkocht en verknocht.
pi_41340010
Het zou ook erg fijn zijn als al die geruchten over een tour in de rest van Europa eens feiten werden... *zucht*
pi_41341152
quote:
Op woensdag 30 augustus 2006 21:10 schreef Gosjke het volgende:
Het zou ook erg fijn zijn als al die geruchten over een tour in de rest van Europa eens feiten werden... *zucht*
Geruchten? Wie, wat, waar? Maak me gek
pi_41341396
Huh!? Nee, niet allemaal tegelijk, daar heb ik helemaal geen geld voor!

Alhoewel, als beide JM's dezelfde avond in Paradiso spelen vind ik het niet zo errug!
pi_41342618
gooi JM4 er dan ook meteen even bij. Maken we dr een avondvullend proggie van. Eerst JM4 als openings act dan 2 volle sets van JM2 en JM


Ow wacht:
JM1 = John Mayer
JM2 = Jason Mraz
JM4 = James Morrison

Mocht je je afvragen JM3 = Jesse Metcalf

[ Bericht 36% gewijzigd door Jill-RMC op 30-08-2006 22:11:32 (uitleg) ]
pi_41342818
Hahaha, goeie Jill... Klinkt als een goed plan trouwens. Niet dat het ooit kans zal maken, maar het idee klinkt fijn
pi_41348924
enne Jesse McCartney
Te erg tiener-idool misschien, maar maakt goeie muziek
pi_41349499
Hmm.. neej, die mag van mij dan weer net geen JM afkorting, haha.
Ik ben van mening dat JM3 de avond dan aan elkaar mag kletsen, of ie in meer verschijnt dan alleen die rode string uit zijn film, mag ie zelf weten.

En er zijn al tijden geruchten dat ie naar Nederland komt. Zijn tour manager heeft zelfs ooit al eens geroepen dat september de maand zou moeten worden... maar tot zover zijn 't alleen loze beloftes...
pi_41482420
We kunnen er een thema avond van maken. Thema? JM! Klinkt goed.

Maar serieus, wanneer kwam wie?

*kijkt verward rond*

Over wie gaat deze topic nu eigenlijk!?
pi_41543565
Ik ben ook geweest. Het enige interessante dat ik kan toevoegen is dat ie twee voorprogramma's had en zelf pas om 21.00u op de buhne stond. Bovendien bleef ie daar 2 uur wat maakte dat mijn vriendin en ik bijna onze laatste bus misten.

Het was wel ontzettend goed! Sindsdien echt fan.
  woensdag 6 september 2006 @ 13:28:12 #115
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_41547584
Komt Jason nog een keer naar Nederland?
pi_41548488
NEE, want hij is evil
pi_41708492
Hahaha!!! Ja, das de reden. Of Nederland moet gewoon wat groeien en interessanter worden voor artiesten zoals Jason. Voor zover ik weet is ie zich aan't voorbereiden op een akoestisch album. Ik denk dat ie net iets te klein is voor Nederland...kan je het je voorstellen? Jason net iets te klein voor ons kikkerlandje. Wat ik bedoel is, dat John Mayer net groot genoeg is om wel een optredentje te doen in ons kikkerlandje. Maar goed, hij is dan ook 1,90m tegenover Jason's 1,75m, ofzoiets.

Sorry voor mijn geblablaat.
pi_42137715
Om weer subtiel terug te gaan optopic en dit topic omhoog te kicken:

Ze draaiden gisteren The Remedy bij 3FM.

*zie mij in shock naar de radio staren*
pi_42137860
In de veronica gids deze week tipte iemand Jason Mraz , en vmag reageerde erop dat ze nog nooit van Jason gehoord hadden.
pi_42677857
Ik heb Jason ongeveer anderhalf jaar geleden ontdekt via een internetbuddy uit San Diego. Ik draai Waiting For My Rpcket en Mr. A-Z nog steeds grijs. Geweldige artiest. Heb op youtube een hoop live filmpjes gezien, en ook dan istie meesterlijk.
pi_42677949
Hij is ook écht ZO goed live, en zo vermakelijk. Het zou dan ook fijn zijn als ie eens hierheen kwam
pi_42678099
Zelfs al sta je half dood op de frontrow
pi_42678306
En al zit Gavin hier in NL op dat moment een exclusieve showcase te geven.
Geeft meteen aan hoe goed Jason is
pi_43743140
quote:
Op dinsdag 8 augustus 2006 16:39 schreef Ame_thyst het volgende:

...Maar beter ook, ik haat gehypte nummers... als iedereen ze kent is het gevoel gewoon weg en dat is juist zo belangrijk in zijn songs!
Precies.

Ik heb hem in 2003 "ontdekt" en sindsdien alles gekocht. Tonight, Not Again is ook erg gaaf.

Jammer dat-ie nooit in Europa komt...
Xbox Live Gamertag: Harmen84
pi_44315060
Ik heb I'm yours net 'ontdekt'. Heerlijke plaat, ben nu bezig de rest van de cd binnen te halen. Hmm, al zie ik dat die niet op de cd staat...?
pi_44340509
Wat een lekkere cd. Waar komt I'm yours nu vandaan dan?
pi_44399750
quote:
Op donderdag 2 september 2004 09:50 schreef mark_03 het volgende:
Too much food vind ik meesterlijk ... die ene zin
If you are what you eat, in my case I'm sweet
dies zo vet
oooh ik vind persoonlijk ''You and I'' erg lief nummer
pi_44400059
Op welk album staat you and I nu eigenlijk?
pi_44400111
quote:
Op woensdag 13 december 2006 18:28 schreef JeroenV het volgende:
Op welk album staat you and I nu eigenlijk?
Waiting for my rocket to come.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
pi_44400168
Shit, ik bedoel I'm yours
pi_44400809
Ik weet dat ie op de Wordplay EP heeft gestaan in de originele demo versie (die verscheen vóór dat Mr. A-Z uitkwam).
Ik herinner me ergens vaag dat ie ook op een soudtrackig ding heeft gestaan, maar dat kan ik nergens terugvinden, dus dat klopt vast niet

Waarschijnlijk ist gewoon zo'n unreleased live nr dat toevallig erg goed viel bij de fans
pi_44440316
Ik heb nu het eerste album ook eens beluisterd. Klinkt ook niet slecht, maar de tweede vind ik toch beter...

Dat ik hem niet eerder ontdekt heb. Mr. Curiosity
pi_44441836
Kvind allebei de albums geweldig. Voor verschillende redenen, kan niet echt kiezen denk ik.

Heb zostrax weer wat live mp3's van Mrazmerized en Archive gehaald. Wat is die man toch geniaal live.

Curbside Prophet, O. Lover en Geek!
pi_44453053
vind zelf nog steeds eerste album juist beter..
wanneer komt ie inderdaad nou eens in een Paradiso of Melkweg.. of beter nog dichterbij in Rotterdam ofzo..
dvd is ook zooo vet
quote:
Op donderdag 14 december 2006 22:14 schreef JeroenV het volgende:
Ik heb nu het eerste album ook eens beluisterd. Klinkt ook niet slecht, maar de tweede vind ik toch beter...

Dat ik hem niet eerder ontdekt heb. Mr. Curiosity
  zaterdag 16 december 2006 @ 02:05:32 #135
163633 Costigan
Forget About It
pi_44475569
I'm Yours
-
pi_44764422
Ik ben vorig jaar in London naar een concert van hem geweest. Dat was erg goed! Toch raar dat hij nog nooit heeft opgetreden in Nederland, want imo is hij echt wel beter dan John Mayer/James Blunt/James Morrison.
pi_44764497
DVD voor Kerst gehad, love it!
Xbox Live Gamertag: Harmen84
pi_44764630
quote:
Op woensdag 27 december 2006 11:29 schreef Maarrten87 het volgende:
Ik ben vorig jaar in London naar een concert van hem geweest. Dat was erg goed! Toch raar dat hij nog nooit heeft opgetreden in Nederland, want imo is hij echt wel beter dan John Mayer/James Blunt/James Morrison.
James Blunt kan ik inkomen, maar die andere twee namen
pi_44764667
quote:
Op woensdag 27 december 2006 11:29 schreef Maarrten87 het volgende:
want imo is hij echt wel beter dan John Mayer/James Blunt/James Morrison.
Gelukkig zeg je erbij dat 't alleen jouw mening is, haha (vindt ze onderling ook niet te vergelijken)

Het is volgens mij trouwens best makkelijk te verklaren dat ie niet zo vaak/nooit hierheen gaat komen. Hij komt hier niet om dezelfde reden dat John Mayer hier al 3 of 4 jaar niet meer geweest was. Europa (met kleine uitzondering van de UK) is geen prioriteit voor hun/platenmaatschappij, daar moeten ze moeite voor doen, dat kost geld, ze moeten naar de andere kant van de wereld vliegen, extra geld uitgeven aan promotie... met andere woorden: lui (en cheap )
Neemt niet weg dat ik 't wel heel jammer vind dat ze dat doen, want om nou iedere keer voor Jason naar Engeland te vliegen, gaat me ook wat ver. Al was 't wel 1 van de beste concerten ever.
James Blunt en James Morrison komen zelf uit de UK, dus die vallen niet écht binnen dat groepje, die gaan hier vast nog touren tot we er moe van worden
pi_44935521
quote:
Op woensdag 27 december 2006 11:40 schreef Gosjke het volgende:

[..]


James Blunt en James Morrison komen zelf uit de UK, dus die vallen niet écht binnen dat groepje, die gaan hier vast nog touren tot we er moe van worden
Ja, daar kan ik me ook wel wat bij bedenken. Waarschijnlijk is zo'n trip naar Nederland vast niet zo winstgevend als een grotere zaal in New York of een zaal in Korea/Japan. Zo erg vond ik het niet om even een paar dagen naar London te gaan om hem te zien. Alleen die Shepherd Bush Hall is wel echt een brakke zaal.
pi_44936534
Ik vind 't ook niet erg, maar 't geld groeit me niet op de rug (en tijd zo mogelijk nog minder).
En daar komt bij dat ik het Engelse publiek heel vaak echt zwaar klote vind (afhankelijk van de act misschien).. Maar wat een hysterisch zeikvolk is dat zeg. Kan me niet meer heel erg herinneren of het bij Jason ook zo erg was, maar ik kan fijnere plekken bedenken om naar een concert te gaan
pi_45831659
www.myspace.com/brettdennen

Vind ik wel wat weghebben van Mraz zn muziek eigenlijk.
  dinsdag 30 januari 2007 @ 19:41:46 #143
17113 annoh
Beating hearts baby
pi_45833856
Ja tis misschien wel om om naar NL te komen maar er is wel een markt voor Mayer achtige acts (waar ik jason mraz voor t gemak maar even onder schaar) Ze vullen makkelijk zalen als 013 en HMH, dat weet ik zeker. Ik hoop nog steeds op allebei. Zou het nog leuker vinden om ze op een festial te zien, maar dat is waarschijnlijk nog meer wishful thinking.
I'm just a girl in the world.
pi_45833885
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 18:49 schreef nemesis4 het volgende:
www.myspace.com/brettdennen

Vind ik wel wat weghebben van Mraz zn muziek eigenlijk.
vervelende stem, maar dat is mijn mening
Als jij al je vrienden mee neemt kom ik ook alleen
pi_48239603
Hij staat op de lijst van Rock Werchter gewoon! Iemand die daar heen gaat?
  donderdag 12 april 2007 @ 00:01:25 #146
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_48239983
Dave Matthews Band De (veel) oudere versie van Jason, ook van dezelfde producer. .
pi_48243297
quote:
Op woensdag 11 april 2007 23:51 schreef Numbie het volgende:
Hij staat op de lijst van Rock Werchter gewoon! Iemand die daar heen gaat?
dat ie ook maar even 'n kort bezoek aan NL brengt.
  donderdag 12 april 2007 @ 07:26:33 #148
17113 annoh
Beating hearts baby
pi_48243720
Ik kreeg mijn RW kaartje gisteren binnen, en ik werd echt helemaal gek toen ik hoorde dat jason mraz kwam. Echt geweldig!! Hij staat op de 2e dag om 1 uur, als eerste. Ik heb er nu al zoooo'n zin in!!
I'm just a girl in the world.
pi_48248727
Zou ie dan toch zomaar wél een Europese tour gaan doen? Zou te gek zijn! Alleen, om nou naar Werchter te gaan voor alleen Jason.
pi_48264044
Same here... Ik zou hem dolgraag in concert zien, maar ga geen ticket kopen voor werchter alleen om hem te zien...
  donderdag 12 april 2007 @ 19:41:55 #151
17113 annoh
Beating hearts baby
pi_48265317
TSja er komt nog wel meer op rock werchter wat meer dan de moeite waard is. Maar ik had dus toevallig al tickets gekocht. Ik kan me eerlijk gezegd echt niet voorstellen dat hij alleen naar rock werchter komt, dus er is nog hoop.
I'm just a girl in the world.
pi_48268500
Ik vind de line up van Werchter wel ok, maar niet zo ok dat ik er zoveel geld voor (over) heb.
Ben echt nog steeds blij dat ik toen naar de UK ben geweest voor dat optreden van Jason, want echt, he's pulling a John Mayer on us
  Moderator / FOK!Fotograaf donderdag 12 april 2007 @ 22:39:11 #153
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_48273312
Hups Club Tour in Nederland. Nu
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  vrijdag 13 april 2007 @ 07:41:53 #154
17113 annoh
Beating hearts baby
pi_48280456
quote:
Op donderdag 12 april 2007 20:57 schreef Gosjke het volgende:
Ik vind de line up van Werchter wel ok, maar niet zo ok dat ik er zoveel geld voor (over) heb.
Ben echt nog steeds blij dat ik toen naar de UK ben geweest voor dat optreden van Jason, want echt, he's pulling a John Mayer on us
Ik begin te denken dat ze stiekem een en dezelfde zijn inderdaad. Maar deze hoef ik niet te missen!!
I'm just a girl in the world.
pi_48937734
Jason Mraz in Nederland?

http://www.myspace.com/jasonmraz
quote:
Jul 13 2007 7:00P
Round Town Rotterdam, Holland
Nog niks op de officiele sites.. daar staat "The program for 2007 will be announced at the 8th of May, and it will be published here." Stay tuned
  woensdag 2 mei 2007 @ 19:46:06 #156
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_48937801
Dan ben ik op vakantie
Bernie en ik zijn tof.
pi_48938143
Oh dan treedt ie op in 't kader van north sea jazz. Want dat is toch round town?

En north sea zelf is 13-14-15 dus weet 't wel zeker
  Moderator / FOK!Fotograaf woensdag 2 mei 2007 @ 19:58:32 #158
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_48938305
Grmbl moet ik nog een North Sea Jazz kaartje halen ook
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_48940619
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 19:54 schreef jmac het volgende:
Oh dan treedt ie op in 't kader van north sea jazz. Want dat is toch round town?

En north sea zelf is 13-14-15 dus weet 't wel zeker
Is het niet gewoon Rotown in Rotterdam?

Van de site van Rotown:
13. Jason Mraz [North Sea Round Town]
pi_48941215
Volgens mij hoeft dat niet; het zou gratis zijn...
pi_48941267
quote:
Op woensdag 2 mei 2007 21:04 schreef Numbie het volgende:
Volgens mij hoeft dat niet; het zou gratis zijn...
Gratis?
Waar dan?
pi_48941419
ja grootste gedeelte van round town is buiten... Maar er zijn ook gewoon binnen concerten waar je wel voor moet betalen.

Ach, ga toch wel
pi_48942080
Ik vind 't een beetje shit dat 't zo vaag is en zo vroeg.

Kweenie hoe groot t daar is, maar dikke kans dat de mensen die wat later op de dag komen er dus gewoon niet meer in kunnen he.
pi_48967532
Ik had vorige week RoTown dus al gemaild en kreeg dit terug:

Dank je wel voor je mail. Jason Mraz speelt op vrijdag 13 juli in Rotown in het kader van North Sea Round Town, het officiële zijprogramma van North Sea Jazz. Het betreft een volwaardig optreden, gratis toegankelijk, in aanloop van het festival in Ahoy. Er zullen geen toegangsbewijzen verloot worden. First come, first serve. Het optreden vindt plaats tegen het einde van de middag. Exacte tijden zijn nog niet 100% duidelijk, maar naar verwachting is het om 17.00 uur. Bezoek begin juni onze website voor de exacte aanvangstijden. Alvast heel erg veel plezier toegewenst!
pi_48967624
Oh tof, gratis en op mooi tijdstip. I'll be there!!!
pi_48968730
Echt goed zeg, gelijk in "mijn" stad....
Xbox Live Gamertag: Harmen84
  Moderator / FOK!Fotograaf zaterdag 5 mei 2007 @ 16:06:52 #167
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_49038312
Nou ik hoor net dat ik ook heen ga
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_49323092
2 dagen /2 concerten
pi_50645538
Ik luister al jaren naar hem, maar nog nooit een concert gezien. Is 'ie uberhaupt al wel eens in Nederland geweest??? Goed, ik ga hem as zondag zien in Brighton. Hij staat zaterdag wel op een festival in Londen, maar dan moet je de dagkaart betalen voor een optreden van een half uurtje of zo en Brighton is een volwaardig concert voor 13 pond! Woo! Had nooit gedacht ooit nog Londen uit te moeten voor een concert!

Ik heb er erg veel zin in. Is in Nederland de cd 'Selections for friends' verkrijgbaar op iTunes? Volgens mij is het alleen digitaal verschenen en het is een verzameling live tracks en het album is vrij lang, bijna twee uur geloof ik. Erg de moeite waard.
pi_50645625
Hm, ik ben de dertiende bij de Gym Class Heroes in de Melkweg... De veertiende zou kunnen dus, maar om 70 euro te spenderen...
pi_50687269
Hij komt toch naar R'dam binnenkort? En ook nog eens gratis! Woo!
pi_50819627
Heb hem gisteren in Brighton gezien. Whoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Voor diegenen die gaan, je hebt een geweldige show in het verschiet.
  dinsdag 26 juni 2007 @ 09:30:59 #173
44151 SlaggY
Awesome.
pi_50848447
Shit, waarom zo vroeg? Had graag willen gaan, maar ik haal het niet om om 5 uur in Rotterdam te zijn.
Last.FM. The Funk Might Fracture Your Nose
Summer 2008: Pinkpop (Landgraaf), Hard Rock Calling (London), Sziget (Budapest)
pi_50863709
Oehhh es kijken of ik naar North Sea Jazz kan

I dreamt I went to England
And met the Spice Girls there for tea
They lost one more, went down from four
To my favorite number of three
But they're still quite spicy
As the orange flavor
And oh so nice to do me the favor
And lick' my icing under the table


POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_50868102
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 09:30 schreef SlaggY het volgende:
Shit, waarom zo vroeg? Had graag willen gaan, maar ik haal het niet om om 5 uur in Rotterdam te zijn.
Ergste is nog dat als je er om 5 uur bent je waarschijnlijk nog te laat bent.
pi_50868160
idd,. ga denk ik ook maar de gehele dag vrij regelen
pi_50868293
Het gaat echt een sneue bedoening worden van voor de deur kamperen enzo. En ik kan me eigenlijk geen dag vrij permiteren, dus ik wil weleens weten hoe ze dat gaan doen. Nummertjes op handen? Op de gok? Survival of the fittest/strongest als de deuren opengaan?
Dat wil ik eerst weten, anders denk ik dat ik 'm sowieso oversla.
pi_50868511
Mijn advies is om te kijken of je gewoon kunt gaan. Rotown is niet zo heel erg groot, maar is Jason zo populair in Nederland? Je gaat echt een super concert zien...
pi_50869586
Ik heb Jason al gezien, alweer bijna anderhalf jaar geleden, dus ik weet wat ik mis.
En juist omdat de Rotown niet groot is EN ik aan de andere kant van 't land woon EN ik niet zomaar vrij kan nemen... Denk ik dat als ik met veel moeite en pijn om 5 uur daar ben, 't misschien al vol is. Er weten zoveel mensen van, ik hoor 't van alle kanten, die toko is in no time vol.
Misschien de volgende dag maar gewoon cheapo naar NSJ. Oooh Jillioooooo
pi_50874712
Hmm, ik ben vrij. Misschien dat ik dan wel ga kijken
pi_50874772
ja hij is 'officieel' niet zo groot maar volgens mij kennen HEEL veel mensen 'm via internet en hoor zelfs om me heen van mensen van wie ik niet verwacht dat ze hem leuk zouden vinden dat ze er al heen gaan, dus denk dat 't drukker gaat worden dan rotown verwacht
pi_50874901
Hoe laat zal je er moeten zijn ongeveer?
Ik weet niet eens waar Rotown is in Rotterdam
pi_50879487
ik zou er om half 9 gaan liggen
pi_50879646
quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 23:07 schreef Gosjke het volgende:
ik zou er om half 9 gaan liggen


Ik slaap wel uit.
pi_50880679
Nee, ik bedoelde 't serieus. Denk dat je best weleens kans hebt dat je er voor de middag moet zijn wel je nog een beetje fijn zicht hebben.
pi_50887707
Ik ook

Ik zou hem best een keer willen zien, maar ga er niet om half 9 mijn bed voor uit om daar dan heel de middag te blijven staan...
pi_50964127
JASON MRAZ
Datum: maandag 9 juli 2007
Voorverkoop vanaf: zaterdag 30 juni 2007
kleine zaal: 20.15 uur
zaal open: 19.30 uur
entree: 8,- excl. lidmaatschap (3,- p.m./18,- p.j.)


In Paradiso dus
pi_50964301
quote:
Op vrijdag 29 juni 2007 11:27 schreef lienelien het volgende:
JASON MRAZ
Datum: maandag 9 juli 2007
Voorverkoop vanaf: zaterdag 30 juni 2007
kleine zaal: 20.15 uur
zaal open: 19.30 uur
entree: 8,- excl. lidmaatschap (3,- p.m./18,- p.j.)


In Paradiso dus
Perfect
pi_50964429
Je wilt graag dat je straks zelf zonder kaarten eindigt omdat de toko binnen een minuut uitverkoopt? Dat je het op fok knalt? Die - wat zullen het zijn - 400 of 500 kaarten? zijn natuurlijk zo weg...
Egoistisch als het mag klinken, als je het overal gaat lopen verkondigen naai je uiteindelijk jezelf en de mensen die er al eerder achter waren.
pi_50964531
quote:
Op vrijdag 29 juni 2007 11:36 schreef Gosjke het volgende:
Je wilt graag dat je straks zelf zonder kaarten eindigt omdat de toko binnen een minuut uitverkoopt? Dat je het op fok knalt? Die - wat zullen het zijn - 400 of 500 kaarten? zijn natuurlijk zo weg...
Egoistisch als het mag klinken, als je het overal gaat lopen verkondigen naai je uiteindelijk jezelf en de mensen die er al eerder achter waren.
nou, sorry, hoor
pi_50965804
Dit is gewoon NIET leuk, juist in de week dat ik op vakantie in Nice zit gaat Mraz 3x optreden in NL
pi_50967374
Er kunnen volgens mij 200 man in de kleine zaal van Paradiso. Goeie zaal voor Jason trouwens.
pi_50969947
quote:
Beetje trieste reacties ja. Als jij er niks van af zou weten en je zou het hier zien zou je ook heel blij zijn.
Als fan zijnde hoor je dat te weten. Dan had je namelijk het al een dinsdag op de site van paradiso zien staan, Jason's bulletin van gisteren gehad, 3 mensen je al gecontact van Ey joh heb je gehoord omdat ze weten dat je fan bent.
Maar zodra je het overal gaat neer gooien krijg je ineens een stormloop op die kaartjes van mensen die denken: ow Jason Mraz ja dat ken ik wel vaag *klik* ey verrek wat grappig hij komt naar nederland...laat ik eens kaartjes halen. Ik verwijs nog maar een keer naar het John Mayer fiasco van vorig jaar.

[ Bericht 5% gewijzigd door belsen op 29-06-2007 16:10:49 (Warez. :() ]
pi_50970882
John Mayer hoef je me niet aan te herrineren, dat weet ik zelf nog maar al te goed. Had ook geen kaartje. Maar dat komt heus niet omdat het hier op Fok stond. Het bericht gaat vanzelf wel rond.
pi_50971078
Die mensen hebben toch net zo goed recht op een kaartje? Of moet je zijn doopnamen kennen om binnen te mogen komen?

Al stond er een billboard langs iedere snelweg in Nederland, nou en? Laat ze die mensen die kaarten op de zwarte markt gooien eens wegsaneren ofzo.
Kijk uit malloot, een kokosnoot
pi_50971415
Ze hebben wel recht op een kaartje, maar ik gun het de mensen die al tig jaar wachten op een concert meer dan die 'aanwaaiers'.

Dat vond ik bij John Mayer ook zo verschrikkelijk, je weet dat er mensen zijn die al jaren wachten op die man die geen kaartje hebben kunnen krijgen en dan staat er binnen iemand naast je "Ja ik ken m eigenlijk niet echt, had ooit daughters gehoord op skyradio en dat klonk wel grappig".


Even totaal iets anders: OVIDE!!!!!
pi_50972979
Ja, ik snap ook wel wat je bedoelt. Ik ben meer verbitterd dat ik het zelf niet wist dat John Mayer kwam en dat het van mij toen we op billboards had mogen staan.
Kijk uit malloot, een kokosnoot
pi_50987414
quote:
Op vrijdag 29 juni 2007 15:05 schreef Jill-RMC het volgende:
Ze hebben wel recht op een kaartje, maar ik gun het de mensen die al tig jaar wachten op een concert meer dan die 'aanwaaiers'.

Dat vond ik bij John Mayer ook zo verschrikkelijk, je weet dat er mensen zijn die al jaren wachten op die man die geen kaartje hebben kunnen krijgen en dan staat er binnen iemand naast je "Ja ik ken m eigenlijk niet echt, had ooit daughters gehoord op skyradio en dat klonk wel grappig".


Even totaal iets anders: OVIDE!!!!!
ja maar dat blijf je houden. Dat was bij Maroon5 al zo erg, en bij zoveel singer songwriters die opeens ontdekt worden door het algemene publiek (gavin ).
pi_50987692
Ja maar toen die in de kleine zaal speelde viel dat reuze mee...dat was nog voor de hype Toen liep je Adam nog gewoon omver voor de Paradiso en had Gavin een paar leuke liedjes en hijzelf was absoluut niet leuk. The good old days
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')