nog 1 maandje en dan hebben we het jaar weer vol! en het gaat nog steeds helemaal geweldig, heb nog nooit zoiets gevoeld! zijn nog steeds beiden superverliefd op elkaar! heb echt nog nooit zoveel van iemand gehouden en dit gevoel dat erbij zitquote:op woensdag 19 januari 2005 08:56 schreef boost het volgende:
nu 5 maanden samen met mijn liefste schatje![]()
ben gewoon nog nooit zo gek op iemand geweest. het klikt gewoon perfect, we kunnen gewoon alletwee onszelf zijn en hebben de beste tijd met elkaar! het gevoel dat ik voel.....![]()
u make me the happiest man on the world babe...love u forever![]()
quote:op maandag 25 juli 2005 11:34 schreef angelcakes het volgende:
over 1.5 maand alweer een jaar gelukkig met mijn schorpioentje !
zonder twijfel de beste relatie die ik ooit gehad heb en hopelijk mijn laatste ...
al vanaf de allereerste avond het gevoel dat we ons niet anders voor hoeven te doen, gewoon lekker onszelf zijn. hij maakt me aan het lachen en troost me als ik huil. heeft mijn twee kleintjes in zijn hart gesloten en vindt net als ik dat liefde een werkwoord is.
een leven zonder hem kan ik me niet meer voorstellen dus ja, ik kan wel zeggen dat ik een geweldige relatie heb
over 3 maanden zit jij gewoon weer de vrijgezelle quasibikkel uit te hangen in r&p-topiques. geloof mij nou maar.quote:op maandag 10 oktober 2005 09:25 schreef tranceptor het volgende:
ik kan het tegenwoordig prima met mezelf vinden en die goede relatie met mezelf straalt ook naar buiten uit en in de relatie met mijn lief.
we zijn nog niet zo heel lang samen, maar het voelt goed en misschien wel beter dan in ieder geval mijn relaties voorheen. we zijn helemaal bij elkaar op ons gemak en hebben eigenlijk altijd een hele goed tijd als we elkaar zijn. verder leven we op hetzelfde roze wolkje natuurlijk.![]()
![]()
![]()
![]()
wie zal het zeggen.quote:op maandag 10 oktober 2005 14:41 schreef zodiakk het volgende:
[..]
over 3 maanden zit jij gewoon weer de vrijgezelle quasibikkel uit te hangen in r&p-topiques. geloof mij nou maar.
mezelf quotenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |