De beker winnen?quote:Op zondag 23 mei 2004 20:36 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Hoogmoed komt voor de val heb ik van een aantal mensen geleerd in het Vitessetopic. Alleen maakt Vitesse het wel waar.
quote:Op zondag 23 mei 2004 22:44 schreef PBateman1978 het volgende:
DAAAAAAAG Moody en andere Twente-supporters
Had je ook de trein gemist, omdat je naar de huldiging wilde kijken? Liepen we daar opeens tussen allemaal Utrecht-supporters...quote:Op maandag 24 mei 2004 01:10 schreef Moody het volgende:
Ben een tikkeltje gefrustreerd, zeker na een reis van 4 uur (dankzij de alom geprezen NS), maar dit neemt niet weg dat ik (en de NOS verslaggevers met mij) het erg jammer vindt dat het zo moest gaan....
nee, ik was eenmalige begeleider van een rolstoeler en we werden direct gevraagd om het stadion te verlaten, omdat ze anders niet konden garanderen dat we geen uur moesten wachten...quote:Op maandag 24 mei 2004 10:58 schreef Merson het volgende:
[..]
Had je ook de trein gemist, omdat je naar de huldiging wilde kijken?
viel mij dus ook al op....quote:Liepen we daar opeens tussen allemaal Utrecht-supporters...Er hing trouwens wel een ontzettende grafstemming. Wij waren bijna nog vrolijker dan al die Utreg-supporters bij elkaar.
Twente verdiende het zeker niet, net zoals Utrechtquote:Ik vond eigenlijk dat Twente het niet verdiende, want hoeveel uitgespeelde kansen hebben ze nou gehad? Nul?
tja, ze zijn de winnaar en mijn felicitaties heb ik uitgebracht aan enkele Utrecht-supporters (die niet wisten hoe ze er mee op moesten gaan trouwensquote:FC Utrecht verdiende winnaar! Gefeliciteerd en succes in Europa!![]()
Ik voel me niet genaid hoor..quote:Op dinsdag 25 mei 2004 01:02 schreef dribbel79 het volgende:
Iedereen die voor Twente is voelt zich genaaid en vind dat FC TWente met dat geweeeeldige Vak P de beste actie in huis had...best! Ze voelen zich genaaid door Luinge, die aan twee kanten dingen wel en dingen niet zag...als ie alles had gezien, had Pothuizen eraf gemoeten, De Jong, Van de Haar, 'N Kufo (slaande beweging)
Ach ja, genoeg geluld over die finale, suc6 volgend jaar in de competitie en de beker Twente !quote:Hij is een exponent van de straatvechtersmentaliteit van de Twentse brigade.
Zelf denkt hij dat je dat soort spelers nodig hebt om de knock-out wedstrijden van de Amstel Cup te winnen. In de duels om de beker is geen plaats voor frivoliteiten en win je niet als je je been op beslissende momenten terugtrekt.
De wil om te winnen is allesbepalend.
Volgens de Twente fans zou Swerts te licht zijn voor Twente......meningen?quote:Swerts kan naar Twente
8 Juni 2004 - Utop
Verdediger Gill Swerts staat op het verlanglijstje van Twente. Dat meldt het Rotterdams Dagblad. Swerts mag vertrekken bij Feyenoord en staat verder in de belangstelling van ADO, Vitesse, FC Groningen en Germinal Beerschot. Dit jaar viel hij nog op in het Arke Stadion doordat N'Kufo hem genadeloos poortte.
Swerts is voor veel dingen te lichtquote:Op dinsdag 8 juni 2004 20:29 schreef Moody het volgende:
Volgens de Twente fans zou Swerts te licht zijn voor Twente......meningen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |