Ik had groot deel van de aandelen redelijk laat gekocht, voor 2.80 en daarna nog wat aandelen bij gekocht voor 3.90 en een klein aantal voor de openingskoers van vandaag van 4.14.quote:Op zondag 6 februari 2005 00:10 schreef LePenseur het volgende:
Voor de iets langere termijn is Pharming misschien ook geen slechts idee?
Ik baal persoonlijk van het feit dat in de tijden dat het aandeel rond ¤2,50 zat ik nog geen aandelen kon kopen, anders had ik Pharming zeker gekocht destijds (en dat is niet alleen achteraf gepraat). Nu ben ik er helemaal klaar voor, maar ik wil niet als kip zonder kop als nummer laatst achter de menigte aanrennen.
Nu staat de koers rond de 3,90, maar ik verwacht dat Pharming de sprong naar 5euro op korte termijn kan overbruggen. Ik vind dit dan hoe dan ook nog wel een redelijk instapmoment, ondanks dat de grootste groei (voorlopig) achter de rug is.
Verwachten jullie na het weekend een kleine correctie naar beneden, of zal de koers snel weer door de 4euro breken en snel de weg naar boven vinden? Ik vind het moeilijk, ik zie wel potentie in het aandeel op lange termijn, maar ik twijfel of dit een juist instapmoment is voor laatkomers zoals ik.
Aan de ene kant ook al worden de jaar cijfers bekend gemaakt, ik denk niet dat de koers lager wordt dan de 3 euro, het lijkt me een mooi instap moment en voor de gene die al aandelen hebben meer aandelen bij te kopen.quote:Op woensdag 9 februari 2005 19:19 schreef LePenseur het volgende:
Pharming gaat weer lekker deze week, ik ben gelukkig ingestapt op ¤ 3.90.
Met de jaarcijfers is het inderdaad hinken op 2 gedachten; winstnemen of oppertunistisch voor de langere termijn gaan (8,9,10,11¤?). Ik kan me voorstellen als je er heel vroeg bij was dat je winst wil nemen; ik zie de schommelingen die er aan gaan komen als een mooi instapmoment voor de rit verder omhoog.
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 20 februari 2005 08:47 schreef dop het volgende:
daytraden is een hype die nergens over gaat
als je intensief met beleggen bezig bent dan doe je ook wel eens een daghandeltje
daytraden opzich is een waardeloze strategie
hier de handige websites voor de newbie wiens naam ik zo niet meer weetquote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:54 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Wat ik nu van jou denk is: die heeft geld teveel!![]()
je moet je gewoon verdiepen via internet
www.iex.nl hier bevinden zich enkele goede fora en kun je veel nederlandse aandelen bekijken. USA belgie frankrijk engeland staan der denk ik ook wel op maar daar verdiep ik me niet in.
Verder bijna elke dag een analyse van de AEX en andere interessante verhalen
www.xea.nl hier kun je veel adviezen en opinies vinden van "experts". Ik ben zelf niet lid maar zonder zijn der vind ik zat dingen te lezen
www.wallstreetweb.nl Futures en info over Nasdaq etc. op deze site ben ik ook niet echt bekend maar hier kun je gemakkelijk kijken naar de stand van de Nasdaq ed.
www.ta.nl hier heb ik nog niet echt goed rond gekeken, ziet er niet professioneel uit, maar wie weet
En zoals je misschien al doorhebt ben ik niet bekend met buitenlandse aandelen
succes en kom hier vaker!
jah uh 7,50 dacht ik. Maar was is nou 15 euri op 200, er van uitgaande dat je op de wat langere termijn denkt.quote:Op zondag 20 februari 2005 12:52 schreef nikao het volgende:
thx.. iex kende ik natuurlijk al wel..
maar thx voor de links ..zal deze es doorlezen.
10 euro valt me trouwens behoorlijk mee aan de ene kant.. maar als je maar voor 300 euro aandelen koopt moet je al 6,7% redement halen om uberhaupt die transactie kosten eruit te halen.. das nog best fors lijkt me?
nou ..das toch 7,5%quote:Op zondag 20 februari 2005 12:56 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
jah uh 7,50 dacht ik. Maar was is nou 15 euri op 200, er van uitgaande dat je op de wat langere termijn denkt.
ga naar IEX.nl, meld je aan en ga de Parming en Crucell forums langsquote:Op zondag 20 februari 2005 13:29 schreef mister_popcorn het volgende:
'n vriend van mij twijfelt tussen cruccel en pharming...
(en nee ik vraag dit echt niet voor mezelf, heb zelf gtn gekocht op 1,57 dus zit goed)
Ik geloof dat hier redelijk wat mensen zitten die zich aardig hebben ingelezen in deze twee bedrijven. Kan iemand mij wat advies geven? En ik zal echt niemand ergens op aanrekenen, maar gewoon, wat denken de mensen hier over deze twee bedrijven? (al dan niet onderbouwd met goede argumenten)
Pharming ken ik niet.quote:Op zondag 20 februari 2005 13:29 schreef mister_popcorn het volgende:
'n vriend van mij twijfelt tussen cruccel en pharming...
(en nee ik vraag dit echt niet voor mezelf, heb zelf gtn gekocht op 1,57 dus zit goed)
Ik geloof dat hier redelijk wat mensen zitten die zich aardig hebben ingelezen in deze twee bedrijven. Kan iemand mij wat advies geven? En ik zal echt niemand ergens op aanrekenen, maar gewoon, wat denken de mensen hier over deze twee bedrijven? (al dan niet onderbouwd met goede argumenten)
bedankt voor de informatiequote:Op zondag 20 februari 2005 09:21 schreef SeLang het volgende:
[..]
Helemaal mee eens.
De kans om met daghandel op lange termijn winstgevend te zijn is nihil, o.a. om de volgende redenen:Vergeleken met position trading maak je kleinere winsten (als het goet gaat) terwijl je transactiekosten gelijk blijven. Daarmee zet je jezelf al onmiddellijk op een grote achterstand. De beurs gedraagt zich meer random naarmate je de tijdschaal kleiner maakt. Dat is ook logisch, want toevalligheden (nieuwsberichten, iemand die toevallig een grote transactie doet, etc) hebben dan meer invloed. De informatie/kennis achterstand die jij hebt tov professionals/ insiders speelt op korte tijdschaal een veel grotere rol dan bij position trading . Daytraders gebruiken vaak als argument dat ze minder risico nemen omdat ze posities aan het eind van de dag sluiten en dus geen last hebben van openingsgaps. Maar als je een goede positie trader bent dan zijn openingsgaps meestal in je voordeel. Immers, je neemt als het goed is een positie in die een grotere kans heeft om 'jouw' kant op te gaan dan een andere kant (dat moet wel, anders zou je immers geen geld verdienen) Daarnaast: wie heeft er zin om de hele dag naar een scherm te turen. Dan kun je net zo goed gaan werken
Daytrading wordt natuurlijk door financiele instellingen flink gepromoot, om begrijpelijke redenen
Met inzage in een orderboek ben je nog geen insider hoor.quote:Op maandag 21 februari 2005 00:29 schreef Rambaldi het volgende:
Ik moet maar eens een insider worden hehe. Weet iemand toevallig hoeveel het kost om realtime inzage te hebben in het orderboek?
Als vorm van amusement is dat inderdaad wel leuk om naar te kijken, maar leg mij nu eens uit waarom je denkt dat het NUT heeft om daar naar te kijken.quote:Op maandag 21 februari 2005 04:48 schreef Technootje het volgende:
Orderboek heeft wel degelijk nut.Kan je zien hoe er soms gemanipuleerd en geseind wordt.
Helemaal niets, want je beschrijft het goed.quote:Op maandag 21 februari 2005 05:00 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dus: waarom denk je dat het jou een handelsvoordeel oplevert (als je mijn vorige post nog even terugleest) en wat doe jij dan in de handelspraktijk met die informatie ?
Nogmaals, het echte volume kun jij helemaal niet zien, ook niet in een diepteboek. Die orders staan op locale computers bij banken, profs en meer geavanceerde particuliere beleggers en die orders worden pas (automatisch) naar de beurs gestuurd als de gewenste koers wordt bereikt. Dat zie je dus niet vooraf in een orderboek.quote:Op maandag 21 februari 2005 05:03 schreef Technootje het volgende:
Diepteboekje info is alleenmaar interessant voor de daghandel. Beetje de squeezers en hedgers in de gaten houden![]()
haha die indruk begon ik ook 'n beetje te krijgen na een kijkje op iex.nlquote:Op maandag 21 februari 2005 05:46 schreef dop het volgende:
mag ik de crucel en pharming beleggers er op wijzen dat bijde bedrijven nog geen grootse prestaties hebben laten zien .
handelen in deze aandelen is zeer speculatief .
beloftes en verwachtingen worden vaker niet dan wel ingelpst in zulke fondsen.
en kijk helemaal uit of fora waar de fans samen klieken en elkaar van dag tot dag gekker maken .
een echt goede voorspelling valt er voor bijde vooralsnog niet te geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |