Oja wat zeiden ze precies erover dan? Ik wil namelijk alles weten over de finale van Friends op de nederlands tv, radio, krant noem maar op.quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:08 schreef LaTeX het volgende:
538 leest FOK! ja
Zitten ze weer mijn info te jatten ofzo![]()
Is idd minder. Ik volg de Amerikaanse tijdslijn al sind '99. Wordt wel een memorabel moment, als ik het voor de laatste keer ga kijken.quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:05 schreef Wytze het volgende:
Still can's believe it all ends
Dat ias toch een flashback aflevering? Volgens mij hoort ie er gewoon bijquote:Op donderdag 6 mei 2004 17:21 schreef TheGeneral het volgende:
S10E17&E18 - The One With All The Other Ones [1 uur]
S10E19&E20 - The Last One [1 uur]
Dit klopt trouwens niet hoor, wat nog in het vorige topic werd gezegd.
Het is alleen nog nog S10E17&E18 - The Last One [1 uur]
Dat andere is gewoon wat extra's, van een uur. Maar hoort niet bij Friends.
LOL toevallig, zat er net aan te denken. Omdat ik altijd ongeluk heb met downloaden, wil ook niks gespoiled hebben van Friends voordat ik het zelf zie. Maar je kan er bijna niet aan ontkomen. Dus zodra je iets over Friends hoort morgen, radio uit !.quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:09 schreef yanggie het volgende:
Ik denk dat ik de komende dagen deze topic maar mijdt. Kan namelijk pas dinsdag weer downloaden dankzij de leuke datalimiet van mij provider. Ik wil namelijk niks maar dan ook echt helemaal niks weten tot dat ik het met mijn eigen ogen kan zien.
[..]
Oja wat zeiden ze precies erover dan? Ik wil namelijk alles weten over de finale van Friends op de nederlands tv, radio, krant noem maar op.
DOH! Ze krijgen een boel boze fans als het niet zo zou zijnquote:Op donderdag 6 mei 2004 17:11 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Is idd minder. Ik volg de Amerikaanse tijdslijn al sind '99. Wordt wel een memorabel moment, als ik het voor de laatste keer ga kijken.
Ik weet trouwens wel zeker dat Ross en Rachel bij elkaar blijven.
* M_M bij jou komt kijken...quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:26 schreef Wytze het volgende:
[..]
LOL toevallig, zat er net aan te denken. Omdat ik altijd ongeluk heb met downloaden, wil ook niks gespoiled hebben van Friends voordat ik het zelf zie. Maar je kan er bijna niet aan ontkomen. Dus zodra je iets over Friends hoort morgen, radio uit !.
Ik ga der echt voor zitten om het te kijkenBiertjes koud, chippes klaar. Dan maar een avondje niet stappen. Saturday night wordt mijn avondje Friends (Denk ik)
Over 538 zei alleen wat hier allemaal al stond over MASH afleveringen en 50 miljoen kijkers etc.
Op friendscafe.org zullen de specials wel te vinden zijn over een poosje..quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:28 schreef DJ_Robbie het volgende:
Nou vanavond is het zo ver, ben echt zo benieuwd hoe het gaat aflopen.
Echt zo jammer dat dit gewoon het laaste is, kan het niet voorstellen.
btw, ik hoop dat onze amerikaanse vrienden ook ff interview e.d. ff mee rippen
Om 3 uur s'nachts, en het wordt alleen in Amerika uitgezonden.quote:Op donderdag 6 mei 2004 17:38 schreef N-I-X het volgende:
hoelaat en waarop is de laatste vanavond?
quote:Episode 10.17: The One With All The Other Ones - A Friends Retrospective
Airdate: May 6, 2004
04/26 - A one-hour retrospective looking back over 10 years of favorite moments of Ameria's number one comedy. Source: NBC
04/24 - Looking back at 10 years of Central Perk, smelly cats, Miss Chanadler Bong and the six smartmouths who made it all worth it. Included: clips from the series; comments from the cast and crew. Source: TitanTV
Volgens mij is de normale NBC nergens in Nederland te ontvangen, niet via kabel, noch via satelliet. Helaas.quote:Op donderdag 6 mei 2004 19:13 schreef Hare het volgende:
Heeft iemand hier in Nederland de mogelijkheid het echt live te zien doordat ze kabel hebben ofzo?
Wou zeggenquote:Op donderdag 6 mei 2004 19:29 schreef SuperSiem het volgende:
[..]
Volgens mij is de normale NBC nergens in Nederland te ontvangen, niet via kabel, noch via satelliet. Helaas.Lijkt me wel handig om de Amerikaanse zenders te kunnen ontvangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |