abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_18764352
vervolg van: Het grote kleine babietjes topic deel 16

Babytjes:

17 mei 2003: Dagmar, dochter van dolle_hond (papa)
20 mei 2003: Lars, zoon van Pluizzje
22 mei 2003: Sven, zoon van easy-going
***15 juni 2003: Isa Donna, dochter van Phileine en Voyeur***
16 juni 2003: Carmen, dochter van Dylan Dog (papa)
24 juni 2003: Tom, zoon van coolbabe
30 juni 2003: Noa, dochter van basset
8 juli 2003: Norah, dochter van Tanne & Sc0rPi0n
15 juli 2003: Lina Jolene, dochter van beware_reageerd (papa)
***24j uli 2003: Merlyn Mirage Mandrake, zoon van Mirage en Overzichie***
31 juli 2003: Jadey Luísa, dochter van Danosa
11 augustus 2003: Jasper, zoon van Logician & gemeenkaboutertje
12 augustus 2003: "Baby-bola", dochter van Parabola (papa)
***15 augustus 2003: Max, zoon van Eska en BugsBunny***
**26 augustus 2003: Piet, zoon van bixister & GHaven***
31 augustus 2003: Janneke, dochter van Jessie
3 september 2003: Daniël, zoon van Mister-X (papa)
5 september 2003: Lune, dochter van Genuivere en bastardhost
8 september 2003: Kim, dochter van SixCat (papa)
9 september 2003: Iris Julia, dochter van Lois
17 september 2003: Daan, zoon van Quinny en Chocobo
21 september 2003: Elise, dochter van Bright (papa)
17 oktober 2003: Thomas, zoon van Lies en Zooi
23 oktober 2003: Judith Johanna, dochter van Grijs en K3
6 november 2003: Pascalle Isabel, dochter van Meaghan
6 november 2003: Susanne Chantal, dochter van Luckepuk
12 november 2003: Lars, zoon van Irule25 (papa)
19 november 2003: Job, zoon van Livelink
2 december 2003: Siënna Michelle, dochter van Yfke en SPIRO
20 december 2003: Joshua, zoon van Lewis.de.boxer
20 januari 2004: Aiken, zoon van Kimpiedimpie
24 januari 2004: Liam Francis, zoon van Belana en Kbot2000
25 januari 2004: Elianne, dochter van 70four (papa)
***21 februari 2004: Saskia Janne, dochter van ET en Swets ***
23 februari 2004: Danielle, dochter van Catootje
24 maart 2004: Melvin, zoon van Jambo
26 maart 2004: Ilse, dochter van ezzi
2 april 2004: Dylan, zoon van beefcake en ShaoliN
19 april 2004: Junah Ileah, dochter van Tan

*** vermeldingen zijn officiele fokbaby's
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_18764376
Ik gooide hem dicht, en ik had nog wel zo"n lang bericht getypt

Vandaag in het AD:

Betere prik tegen kinkhoest
Nieuw vaccin uit het buitenland

Baby's krijgen vanaf volgend jaar een nieuw kinkhoestvaccin. Minister Hoogervorst koopt het middel in het buitenland. Het huidige Nederlandse vaccin werkt onvoldoende en heeft veel bijwerkingen.
Dit blijkt uit een brief van Hoogervorst aan de Kamer. Het vaccin maakt deel uit van de dktp-ptik die zuigelingen standaard krijgen. Hoogervorst volgt hiermee het advies van de Gezondheidsraad die begin deze maand pleitte voor het aanschaffen van een nieuw vaccin

Uit cijfers van de Gezondheidsraad bleek dat het Nederlandse vaccin minder goed werkt dan buitenlandse. De effectiviteit van het Nederlandse vaccin is 40 tot 60 procent, buitenlandse bieden 80 tot 85 procent bescherming. De minister benadrukt dat kinderen tot de komst van het nieuwe vaccin met het huidige middel moeten worden ingeënt. Ondanks de tekortkomingen beschermt het huidige vaccin volgens Hoogervorst wel tegen ernstige kinkhoest. Zonder vaccin lopen zuigelingen een veel grotere kans op ziekenhuisopname of sterfte. Het buitenlandse kinkhoestvaccin wordt ingezet tot het Nederlandse Vaccinatie Instituut klaar is met de ontwikkeling van een nieuw vaccin. Dat is naar verwachting in 2007 beschikbaar voor het rijksvaccinatieprogramma. De buitenlandse vaccins kosten volgens de Gezondheidsraad 10 miljoen euro.

Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_18764379
Beefcake. Ik zou Dylan gewoon laten drinken tot ie er zelf mee stopt. De eerste weken zijn altijd onregelmatig met bv maar dat komt echt goed. En hoe ga je het nou doen als je Dylan achter laat bij je ouders en jij gaat 2 dagen weg. Ga je dan afkolven ?
pi_18764388
quote:
Op donderdag 29 april 2004 09:27 schreef easy-going het volgende:
Ik gooide hem dicht, en ik had nog wel zo"n lang bericht getypt
  donderdag 29 april 2004 @ 09:29:19 #5
24188 Belana
kloon van belana
pi_18764399
quote:
Ja dat begin ik nu idd ook te denken. Vanmorgen heeft hij om zeven uur gedronken, ongeveer tot half acht. En daarna weer om half negen, tot kwart voor ongeveer. Hoe lang moet ik hem eigenlijk laten drinken? Totdat hij zelf loslaat of tot hij niet meer zo veel zuigt?
Beefcake, ik deed in het begin alle 2 de borsten 10 minuten minimaal en dan iedere 3 uur. Maar vaker en langer kan zeker geen kwaad!
stormy waters...
sailin'
pi_18764943
quote:
Op donderdag 29 april 2004 09:27 schreef easy-going het volgende:
vaccin
Lekker is dat weer. Dylan krijgt dus nog de oude prik

Lewis dan krijgt hij gewoon flesvoeding. Ik neem de kolf mee, dan kan ik daar kolven, anders loop ik met zulke volle borsten
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_18765238
quote:
Op donderdag 29 april 2004 10:02 schreef beefcake het volgende:

[..]

Lekker is dat weer. Dylan krijgt dus nog de oude prik

Lewis dan krijgt hij gewoon flesvoeding. Ik neem de kolf mee, dan kan ik daar kolven, anders loop ik met zulke volle borsten
Meid probeer wel vaak te kolven, want juist nu je het weer opgang heb gekregen zou het zonde zijn als het terug loopt.
pi_18765792
quote:
Op donderdag 29 april 2004 10:19 schreef Lewis.de.boxer het volgende:

[..]

Meid probeer wel vaak te kolven, want juist nu je het weer opgang heb gekregen zou het zonde zijn als het terug loopt.
Was ik ook van plan!

Dylan heeft trouwens een flesje gekregen net met 60 ml. Nu ligt ie heerlijk te slapen. Nu ik erover nadenk had ie gisteren minder zware luiers dan normaal. Hij krijgt dus niet genoeg voeding binnen. Wat stom zeg dat ik dan niet gelijk de link leg
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_18765876
Met welke leeftijd krijgen ze ook alweer die DKTP, ben het weer ff kwijt
Het is niet jouw taak mij aardig te vinden, dat is mijn taak.
Hyves!
pi_18766395
2mnd, 3mnd, 4mnd en 11mnd Loena-tik.
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  donderdag 29 april 2004 @ 11:11:56 #11
30488 coolbabe
My little pwny
pi_18766468
Tom heeft me geroepen
Er viel een speeltje uit de box, hij kijkt ernaar en zegt "muhmah" en kijkt dan mijn kant op
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
pi_18766516
quote:
Op donderdag 29 april 2004 11:11 schreef coolbabe het volgende:
Tom heeft me geroepen
Er viel een speeltje uit de box, hij kijkt ernaar en zegt "muhmah" en kijkt dan mijn kant op
Wat leuk coolbabe!
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_18767134
quote:
Belana - donderdag 29 april 2004 @ 08:38
Er schijnt nogal een toestand om de prikken te zijn geloof ik??
Ik heb me er niet zo in verdiept eigenlijk. DKTP krijgen ze bij de eerste prik toch? Dus die heeft Liam al gehad.
Klopt ja.. Bij de DKTP-prik zoals die nu gegeven werd heeft een kind veel meer kans op bijwerkingen, en de K schijnt ook minder goed te werken tegen kinkhoest dan de aK in de DaKTP-prikken uit het buitenland (in januari had Netwerk daar een uitzending aan gewijd die nogal wat paniek teweeg heeft gebracht; de bijwerkingen schijnen bij 1 op 18/19 kinderen voor te komen ipv het veel kleinere aantal dat het RIVM altijd noemt). De Gezondheidsraad had in 2000 al aangeraden om over te stappen op de aK, maar het Nederlands Vaccin Instituut (NVi - producent van de in NL gebruikte vaccinaties) kon die in 2004 pas klaar hebben. Er is toen besloten tot 2004 nog de oude DKTP te gebruiken en dan over te stappen (want men wil liever niet bij een commerciele producent inkopen om verschillende politieke redenen). Nu is het dus 2004 en blijkt dat de productie bij het NVI vertraging heeft opgelopen waardoor het nieuwe vaccin pas in 2007 beschikbaar is. De Gezondheidsraad heeft daarom een nieuw kinhoest-advies uitgebracht en heeft aangeraden de DaKTP nu wel in het buitenland commercieel aan te schaffen tot 2007. Minister Hoogervorst heeft gisteren verteld dat ze dat inderdaad gaan doen (kost wel 10 miljoen euro extra) maar dat dat pas in 2005 ingevoerd wordt. (Sommigen denken dus dat dat is omdat ze eerst de huidige voorraad willen opmaken, en twijfelen dus aan de organisatorische redenen die Hoogervorst noemde). Ouders die hun kind persé met aK willen inenten kunnen dat door de huisarts laten doen, en dat vaccin via de apotheek uit Duitsland importeren. Deze mogelijkheid, die je overigens zelf moet betalen, wordt ook genoemd in het voorlichtingspakket van de overheid zelf (er is ook toegezegd dat je kind dan gewoon als 'gevaccineerd' geregistreerd wordt bij de Entadministraties).
Alleen blijkt nu dat de internationale groothandel in Venlo, die de aK-vaccins uit Duitsland importeert, een importverbod heeft gekregen van de Inspectie voor de Gezondheidszorg. De reden is niet echt bekend maar schijnt te maken te hebben met de Duitstalige verpakking en bijsluiter van 't vaccin.
Nu ben ik dus wel benieuwd hoe het verder afloopt allemaal.

Oja.. de info is niet 100% up-to-date meer (de actie van de Inspectie ontbreekt) maar bij Ouders Online kun je er ook meer over lezen.

[ Bericht 3% gewijzigd door poemojn op 29-04-2004 11:43:47 ]
pi_18767322
quote:
Op donderdag 29 april 2004 10:45 schreef beefcake het volgende:

[..]

Was ik ook van plan!

Dylan heeft trouwens een flesje gekregen net met 60 ml. Nu ligt ie heerlijk te slapen. Nu ik erover nadenk had ie gisteren minder zware luiers dan normaal. Hij krijgt dus niet genoeg voeding binnen. Wat stom zeg dat ik dan niet gelijk de link leg
Ja zeg eens, je bent ook maar voor het eerst moeder. Je kunt toch niet alles weten. Ik maakte de fout in het begin dat hij elke 3 uur voeding kreeg. Dus de minuten dat ie aan de borst lag telde ik niet mee. En dat kind maar huilen en ik maar denken dat hij altijd last had van krampjes. Aldoende leer je hoor.

En ja Joshua wilde lang aan de borst en veel drinken. Dus ik heb gewoon veel gelezen of tv zitten kijken. Ik heb me er toen op een gegeven moment maar bij neergelegt want ik was gewoon het meeste van de dag met hem bezig.

En die tip die jij kreeg van een flesje na de bv kreeg ik ook en dat heeft ook nog een tijdje geholpen totdat hij goed aanlegde en hij dus in alle rust kon drinken. Vanaf die tijd ging het beter en had hij genoeg aan de borst.
  † In Memoriam † donderdag 29 april 2004 @ 11:50:20 #15
37843 lady-wrb
kortaf
pi_18767479
quote:
Op donderdag 29 april 2004 11:11 schreef coolbabe het volgende:
Tom heeft me geroepen
Er viel een speeltje uit de box, hij kijkt ernaar en zegt "muhmah" en kijkt dan mijn kant op
wat een grote jongen
pi_18767732
Tom

Hoe is het met de pokjes?
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  donderdag 29 april 2004 @ 12:29:25 #17
30488 coolbabe
My little pwny
pi_18768398
Ik heb hem vanmorgen nagekeken maar het is nog bij dat ene pokkeltje gebleven. Hij is vannacht wel aardig aan het spoken geweest en dat doet hij meestal voordat hij ziek wordt dus het belooft niet veel goeds.
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
pi_18770274
He niet alweer een zieke Tom he. Wat leuk trouwens dat ie jou zo ineens riep Coolbabe.
Volgens mij zou ik de hele wereld bellen en vertellen dat ie me heeft geroepen als Joshua dat zou doen
  donderdag 29 april 2004 @ 13:58:36 #19
24188 Belana
kloon van belana
pi_18770420
Tom!!
Ow, dat lijkt me zo leuk!
stormy waters...
sailin'
pi_18779977
Piet zit mij vandaag te 'pesten' door steeds papa tegen me te zeggen. en dan doe ik heel verbaasd en 'beledigd' 'neehee, ik ben papa toch niet?' en een lol dat ie dan heeft! (hij zegt maar zelden mama hoor, alleen als ie erg verdrietig is... )

coolbabe, hopelijk wordt Tom toch niet ziek en was 't een perongelukpokje? tsja, klinkt niet zo waarschijnlijk he... sterkte ermee.

wat een boel (eerste) logeerpartijtjes staan hier op ' t programma, toevallig zeg. ik ben bezig met een uitgebreide 'Piet-handleiding' voor oma, dat wilde ze graag. dacht dat ik zo klaar zou zijn maar poeh, wat een enorme lijst aan dingen die er dan toch bij blijken te komen kijken zeg!
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 29 april 2004 @ 21:15:33 #21
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_18781293
Hahahahaha Bix... die piet!!! De handleiding maken ken ik ook wel ja voor oma's enzo... erg handig als je dan nog vanalles vergeet
  donderdag 29 april 2004 @ 22:12:06 #23
24188 Belana
kloon van belana
pi_18781322
Bix! Piet lijkt me echt zo'n leuk kereltje he, zou het echt leuk vinden om die eens in het echie te zien. Grapjasje!
Tja, zo'n handleiding...hahaha...ik begin er niet aan. Ik had het toen mijn moeder de eerste keer ging oppassen, toe wou ik eigenlijk thuis blijven bijna omdat ik voor mijn gevoel zoveel moest vertellen. Je wilt bijna ieder soort huiltje wel uitleggen. Dus ik begin er nu niet aan, mijn ouders redden zich wel morgenavond hoor. Ze kunnen me altijd bellen en dat vind ik wel genoeg. Maar ik kan het me van je moeder wel voorstellen evengoed.
stormy waters...
sailin'
pi_18782535
ik heb de handleiding eindelijk af: bijna 4 A4-tjes!

('t is trouwens voor m'n schoonmoeder.)

o en hij gaat er niet 1 avond of dagje naar toe, maar meteen tot maandag avond!

[ Bericht 13% gewijzigd door bixister op 29-04-2004 23:30:36 ]
pi_18788303
quote:
Op donderdag 29 april 2004 23:07 schreef bixister het volgende:
ik heb de handleiding eindelijk af: bijna 4 A4-tjes!

('t is trouwens voor m'n schoonmoeder.)

o en hij gaat er niet 1 avond of dagje naar toe, maar meteen tot maandag avond! [afbeelding]
ik vind dat je hem wel even moet posten hoor
Zolang er was is, is er leven.
pi_18799439
Ja, Bix kan je die handleiding niet even posten.........een paar kleine dingetjes wijzigen en uitprinten, kan ik hem morgen aan mijn schoonmoeder geven

Ojee, Piet meteen twee nachtjes logeren. ga je dat redden?

Sven is toch wel makkelijk hoor. Een paar weken geleden was hubbie jarig en het was nogal druk in huis, we hadden Sven in de box gelegd en dan lijkt het net of hij zich helemaal in zijn eigen wereldje kan terugtrekken. Met zijn speen en zijn doekje ligt hij zich dan prima te vermaken. Nu kwam er vandaag een stoet van ruim 130 vrachtwagens toeterend bij ons voorbij (ieder jaar met koninginnedag is er bij ons een rondrit over het eiland, kunnen "verstandelijk gehandicapten" meerijden) en dat was dus nogal een kabaal. Sven lag heerlijk rustig in zijn box te spelen, terwijl wij buiten in de herrie hebben staan zwaaien
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 30 april 2004 @ 22:10:20 #27
30488 coolbabe
My little pwny
pi_18799700
We hebben Tom vanavond geïnspecteerd en hij heeft nu een paar pokken op zijn rug, 1 in zijn oor, een paar in zijn liezen en nog wat op zijn buik en arm. Het worden er steeds meer dus..
Daar gaat ons uitje zondag...

Bix, 4 A4tjes
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
  † In Memoriam † vrijdag 30 april 2004 @ 22:13:05 #28
43556 miss_dynastie
pi_18799759
Ik ben eigenlijk ook erg benieuwd naar zo'n handleiding
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 30 april 2004 @ 22:14:03 #29
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_18799783
Arme Tom... beterschap jochie
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_18799947
Ojee, Tom toch waterpokken.
Beterschap
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 30 april 2004 @ 22:23:51 #31
336 Jessicaa
een kaarsje brand voor Danyel
pi_18799980
Beterschap he voor Tom
  † In Memoriam † vrijdag 30 april 2004 @ 22:24:31 #32
43556 miss_dynastie
pi_18799997
He jakkes Tom, wanneer gaat het jou eens een beetje meezitten
pi_18800168
aah tom, balen! maar hopelijk ben je er hiermee wel voor eens en voor altijd vanaf.

zeg die handleiding is wat te persoonlijk om hierneer te zetten maar wie 'm echt eens wil lezen: laat 't me weten op bixister@yahoo.com en ik mail hem je toe.

easy-going, het zijn zelfs 3 nachten! :'( was echt vreselijk vond ik vanochtend om Piet weg te brengen. maar inmiddels voelt het wel prima hoor. alleen dat moment, en de aanloop ernaartoe, ik kon wel blijven janken. erg he. maar wel gezond om eens te doen volgens mij.

fijn dat sven zo lekker onverstoorbaar z'n gang kan gaan, ook al is het druk om hem heen. kan hij nog veel profijt van hebben in z'n leven!
  † In Memoriam † vrijdag 30 april 2004 @ 22:35:16 #34
43556 miss_dynastie
pi_18800254
quote:
Op vrijdag 30 april 2004 22:31 schreef bixister het volgende:

zeg die handleiding is wat te persoonlijk om hierneer te zetten maar wie 'm echt eens wil lezen: laat 't me weten op bixister@yahoo.com en ik mail hem je toe.
Mag ik ook? Ik weet niet of je het prettig vindt hem aan hem niet-ouder te laten lezen.
quote:
easy-going, het zijn zelfs 3 nachten! was echt vreselijk vond ik vanochtend om Piet weg te brengen. maar inmiddels voelt het wel prima hoor. alleen dat moment, en de aanloop ernaartoe, ik kon wel blijven janken. erg he. maar wel gezond om eens te doen volgens mij.
Oei, kan me inderdaad voorstellen dat dat pittig is
pi_18800476
quote:
Op vrijdag 30 april 2004 22:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Mag ik ook?
ja natuurlijk, maar ik weet je adres niet!
pi_18800657
Drie nachten
Het lijkt mij ook (morgen kan ik hierover meepraten uit ervaring ) dat het wegbrengen het lastigste moment is. Alhoewel, bij ons scheelt het wel dat mijn schoonmoeder al 1 dag per week oppast.

Ik heb net trouwens even het Piet filmpje gezien
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 30 april 2004 @ 22:52:00 #37
30488 coolbabe
My little pwny
pi_18800701
Wow drie nachten zeg, het lijkt me een eeuwigheid duren. Je kunt wel lekker opschieten in huis dus je hebt niet zoveel tijd om er bij stil te staan denk ik, maar toch mis je zo`n ventje
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
pi_18800724
dat scheelt denk ik inderdaad wel een slok op een borrel easy. je hebt trouwens mail, wie weet heb je er nog wat aan. (niet te hard lachen hoor )
  † In Memoriam † vrijdag 30 april 2004 @ 23:03:39 #39
43556 miss_dynastie
pi_18801009
quote:
Op vrijdag 30 april 2004 22:43 schreef bixister het volgende:

[..]

ja natuurlijk, maar ik weet je adres niet!
Nee, ik had je nog niet gemaild, wilde je niet voor het blok zetten
Ik heb je inmiddels gemaild
pi_18801349
quote:
Op vrijdag 30 april 2004 22:52 schreef bixister het volgende:
dat scheelt denk ik inderdaad wel een slok op een borrel easy. je hebt trouwens mail, wie weet heb je er nog wat aan.
gezien ,en je hebt een mailtje retour
quote:
(niet te hard lachen hoor )
sorry......te laat
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 30 april 2004 @ 23:38:48 #41
47203 -Lies-
Onwijs trotse mama
pi_18801951
He bah, Tom de waterpokken, beterschap hoor!
En Bix en Easy, het lijkt me ook heel moeilijk om je kindje voor het eerst een nachtje ergens anders te laten slapen. Ik heb Thomas tot nu toe ook nog niet uit laten logeren gaan. Ik wacht tot het moment dat het echt niet anders gaat...... Mij lijkt het vooral de volgende ochtend zo vreemd, een leeg bedje te zien.
Maar een gebruiksaanwijzing maken is wel een prima idee, Bix
pi_18802220
nou ja, ik had al wel eerder korte lijstjes met tips gemaakt voor als de opa/oma's/ooms of buren af en toe eens kwamen oppassen, maar nu hij bijna 4 dagen daar blijft was een wat langer verhaal nodig (en oma wilde zelf graag de uitgebreide versie dus ik heb er flink m'n best op gedaan. ) ik stond er zelf verbaasd van hoeveel er te zeggen valt over een dagje met Piet.
quote:
Op vrijdag 30 april 2004 23:14 schreef easy-going het volgende:
sorry......te laat
terug.
  zaterdag 1 mei 2004 @ 07:12:04 #43
47203 -Lies-
Onwijs trotse mama
pi_18805719
Thomas eet nu 2 weken groente hapjes en dat gaat eigenljk hartstikke goed!
Vooral de worteltjes en de courgette zijn erg in trek.
Dus dacht ik gisteren, ik begin aan het fruit.
Hier wil hij dus niet van happen
Ik dacht juist dat het andersom was, dat als je met fruit begint, ze geen groente meer willen.
Ik ga het fruithapje vandaag een beetje lauw/warm maken denk ik , misschien dat dat helpt.
Hij is natuurlijk alleen nog maar warm eten/drinken gewend.
Iemand nog tips?
pi_18805735
quote:
Op zaterdag 1 mei 2004 07:12 schreef -Lies- het volgende:
Thomas eet nu 2 weken groente hapjes en dat gaat eigenljk hartstikke goed!
Vooral de worteltjes en de courgette zijn erg in trek.
Dus dacht ik gisteren, ik begin aan het fruit.
Hier wil hij dus niet van happen
Ik dacht juist dat het andersom was, dat als je met fruit begint, ze geen groente meer willen.
Ik ga het fruithapje vandaag een beetje lauw/warm maken denk ik , misschien dat dat helpt.
Hij is natuurlijk alleen nog maar warm eten/drinken gewend.
Iemand nog tips?
Je kan hem als groente ook bruinenbonen met appeltjes geven dan kan hij al wat aan de smaak wennen. Verder gewoon blijven proberen met de fruithapjes.
Having a place to go... is a home
Having someone to love... is a family
  zaterdag 1 mei 2004 @ 07:43:41 #45
47203 -Lies-
Onwijs trotse mama
pi_18805759
Dat is inderdaad wel een tip, een beetje fruit door de groente!
  zaterdag 1 mei 2004 @ 08:33:46 #46
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_18805876
Lies, hier geen tips. Wij zijn begonnen met fruithapjes, maar ook met weinig succes. Nu een paar keer geprobeerd, maar we krijgen er niet echt iets in. En aangezien hij nog geen 6 maanden is, heb ik het verder ook nog niet doorgezet. We hebben nu wel groentehapjes in huis, dus dat gaan we vandaag proberen. Misschien gaat dat inderdaad wel beter omdat het warm moet zijn.

Tom, beterschap. Ik hoop dat die pokken onze deur voorlopig nog even voorbijgaan. Ik dacht dat het iets heel onschuldigs was, waar jonge kinderen nauwelijks ziek van worden, maar sinds ik hier dat Waterpokkentopic gelezen heb denk ik er anders over.

Job heeft donderdag zijn derde inenting gehad en hij reageert vrij heftig op zijn inentingen. Niet wat ik hier altijd lees 3 uur na de prik, maar zo'n beetje 10 uur na de prik krijgt hij hoge koorts. Hij maakt niet echt de indruk dat hij pijn heeft, maar de koorts loopt iedere keer snel op. Hij heeft gisteren ook nog de hele dag koorts gehad, maar lijkt er nu vanaf te zijn. En gelukkig is hij voorlopig ook even van zijn prikjes af.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_18805920
livelink, fijn dat job voorlopig van de prikken af is. klinkt wel wat eng die hoge koorts, zeg. maar gelukkig is het nu voorbij.

lies, met nieuwe smaken is het toch vaak een kwestie van blijven proberen. bij Piet dacht ik bijv. ook dat hij nooit brood zou gaan eten, als je zag met hoeveel walging hij daarop reageerde. net als bij de 1e groentehap trouwens. en bij de eerste keer yoghurt. maar na een paar dagen vond ie al die dingen ineens heel lekker. hopelijk moet Thomas ook gewoon even wennen.

ik belde net oma; blijkt dat Piet heel slecht geslapen heeft, veel gehoest & gehuild. :'( ik zou 'm het liefst meteen weer ophalen maar ja. toch nog maar even afwachten. lastig hoor, had ik tegen haar gezegd dat je 'm 's avonds niet te snel uit z'n bed moet halen als ie nog even wat huilt, maar dat neemt ze dan zo letterlijk dat ze 'm de hele nacht niet uit bed heeft gehaald.

[ Bericht 32% gewijzigd door bixister op 01-05-2004 08:58:19 ]
  zaterdag 1 mei 2004 @ 09:31:44 #48
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_18806094
Bixister, ik herken dit met mijn schoonmoeder. Het komt bij haar voor uit onzekerheid en ik vrees dat ik daar zelf medeschuldig aan ben. Ik probeer nu aan de ene kant zelf wat minder kritisch te zijn en aan de andere kant probeer ik mijn schoonmoeder aan te leren dat ze meer vanuit haar eigen ervaring en intuitie moet handelen, zodat ik niet meer uitgebreide handleidingen hoef te schrijven.
Het gaat nu wel beter, maar Katja is inmiddels dan ook al 2 jaar.

Het samenspel was bij ons gewoon niet goed. Door haar onzekerheid ging ik me meer zorgen maken en me er meer mee bemoeien, waardoor zij nog onzekerder werd.

Mijn moeder en de leidsters van de creche zijn veel zekerder en dan vertrouw ik het ook al snel.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_18806173
Whahahaha die Oma Bix. En arme Piet. Ohww wat zul jij je rot voelen dat je Piet nou niet even lekker bij je hebt. Bix ik heb je Piet filmpje zitten bekijken en vondt hem erg smakelijk. Moest er erg om lachen

En ik heb hem gewoon gedownload d.m.v. rechterklikken op die link en dan kies je voor save target as... En dan kun je kiezen waar je hem gedownload wil hebben. Euh voila.

Ben trouwens ook erg benieuwd naar je documentje. Dus je hebt mail
pi_18806248
quote:
Op zaterdag 1 mei 2004 09:31 schreef livelink het volgende:
Bixister, ik herken dit met mijn schoonmoeder. Het komt bij haar voor uit onzekerheid en ik vrees dat ik daar zelf medeschuldig aan ben. Ik probeer nu aan de ene kant zelf wat minder kritisch te zijn en aan de andere kant probeer ik mijn schoonmoeder aan te leren dat ze meer vanuit haar eigen ervaring en intuitie moet handelen, zodat ik niet meer uitgebreide handleidingen hoef te schrijven.
Het gaat nu wel beter, maar Katja is inmiddels dan ook al 2 jaar.

Het samenspel was bij ons gewoon niet goed. Door haar onzekerheid ging ik me meer zorgen maken en me er meer mee bemoeien, waardoor zij nog onzekerder werd.
dit is inderdaad precies wat er gebeurt. ik erger me dan weer aan haar onzekerheid en denk 'je hebt toch zelf 2 jongens grootgebracht?' maar slaag er tegelijkertijd niet goed in om er genoeg vertrouwen in te hebben om het maar op z'n beloop te laten. maar het zal ook een kwestie van tijd zijn. het nadeel is dat ze vrij ver weg woont, anders zou zo'n gewenningsproces ook veel geleidelijker (en sneller) kunnen verlopen.

lewis het komt eraan.

[ Bericht 2% gewijzigd door bixister op 01-05-2004 10:00:51 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')