of ben ik de enige die dit een leuk idee vind...quote:Dit spel werkt als volgt: Iemand neemt een film in gedachten. Vervolgens moeten de anderen proberen er achter te komen welke film diegene in gedachten heeft d.m.v. van vragen te stellen, waarop diegene alleen met ja of nee mag antwoorden. Als iemand raad welke film het is, dan mag diegene een film in gedachten nemen en begint het hele spel weer opnieuw. Is de film na 20 vragen nog niet geraden, dan moet diegene die de film in zijn of haar hoofd heeft vertellen welke film hij of zij in gedachten had, waarna diezelfde persoon weer opnieuw een film in gedachten neemt, etc.
Keer zo'n vraag tusendoor doen, als 't niet werkt heb je dat snel genoeg gezien!quote:Op dinsdag 27 april 2004 16:48 schreef Eluc het volgende:
Ik zag trouwens op filmtotaal.nl een idee voor een alternatieve movie trivia
[..]
of ben ik de enige die dit een leuk idee vind...
is wel een leuk idee..maar ik denk dat zoiets te lang duurdquote:Op dinsdag 27 april 2004 16:48 schreef Eluc het volgende:
Ik zag trouwens op filmtotaal.nl een idee voor een alternatieve movie trivia
[..]
of ben ik de enige die dit een leuk idee vind...
Nope...quote:Op dinsdag 27 april 2004 17:15 schreef California het volgende:
The West Wing.
Ja, leuk is datquote:Op dinsdag 27 april 2004 17:22 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Nope...
Wel leuk dat uitgerekend jij langskomt, want je username is behoorlijk toepasselijk op de serie die ik zoek
Het speelt zich af in je naam...quote:Op dinsdag 27 april 2004 17:30 schreef California het volgende:
[..]
Ja, leuk is dat.
Nu moet ik het bedenken ook.
That doesn't exactly narrow it downquote:Op dinsdag 27 april 2004 17:36 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Het speelt zich af in je naam...
Mja, die zijn het dan ook allemaal nietquote:Op dinsdag 27 april 2004 17:42 schreef California het volgende:
[..]
That doesn't exactly narrow it down.
Ik ken gewoon geen serie waar John Leguizamo, Alan Alda, Donnie Wahlberg en Brian Cox in spelen.
Die ándere Herculesquote:Op dinsdag 27 april 2004 17:46 schreef California het volgende:
Kevin Sorbo zit in Murder at 1600?
En dat is inderdaad wat ik zochtquote:Op dinsdag 27 april 2004 18:07 schreef ranja het volgende:
The OC dan dus
Lekkere zinnen bouw jijquote:Op dinsdag 27 april 2004 19:43 schreef ranja het volgende:
Hm niets van dat alles wist ik,. alleen dat het een 2 letterige afkorting is die laatst redelijk snel van de buis verdween (overigens niet verwonderlijk aangezien het bij Veronica was en die weten wel hoe je een serie moet verknoeien) (overigens nooit gezien).
quote:Op dinsdag 27 april 2004 19:52 schreef InTrePidIvity het volgende:
Komt zo een vraag aan toch??
Heel juist!quote:Op dinsdag 27 april 2004 20:57 schreef scanman01 het volgende:
Jeff G zit met Cyndi in Vibes! Is die het?
Peter Falk voor de jas enzo..
was laatst een interview van dr op tv.. lelijk strakgetrokken oud wijfquote:Op dinsdag 27 april 2004 21:03 schreef scanman01 het volgende:
Ik check net even de bio van Cyndi Lauper... Die is al bijna 51![]()
Ben blij dat ik dat niet gezien heb dan. Ik ben wel beetje fan van Cyndi. Was ik al toen ze nog in Blue Angel zat en "I'm gonna be strong" op single uitbrachtquote:Op dinsdag 27 april 2004 21:11 schreef Retarded het volgende:
[..]
was laatst een interview van dr op tv.. lelijk strakgetrokken oud wijf... ze heeft nog niet zo lang geleden een cd uitgebracht
![]()
Wij ookquote:Op dinsdag 27 april 2004 21:31 schreef Retarded het volgende:
dacht ik al.. maar wij hebben ook hiervan een andere hoes
Ik zal niet zeggen wat ik klotevragen vindquote:Op dinsdag 27 april 2004 21:37 schreef Retarded het volgende:
de film die je zoekt weet ik echt niet hoor.. vind dit klotevragen
die bedoel ik jaquote:Op dinsdag 27 april 2004 21:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wij ookDat was de USA edition volgens mij. Deze is ook wel bekend:
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 27 april 2004 21:39 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik zal niet zeggen wat ik klotevragen vind
ik ook.. maar ik vind de MGM SE serie niet zo heel mooi wat hoes betreft..quote:Op dinsdag 27 april 2004 21:41 schreef scanman01 het volgende:
Ik vind die cover uit Amerika wel mooier trouwens.
quote:Op dinsdag 27 april 2004 21:55 schreef scanman01 het volgende:
Retarded, volgens mij klopt jouw avatar zin "who you're gonna call?" ook niet trouwens
In ieder geval lijkt het me geen vraag te zijn. Officieel staat er "who you are going to call", wat dus geen vraag is
Het zou dan moeten zijn "who're you gonna call?". Volgens mij is de Ghostbusters" zin gewoon "who you gonna call".
Leuke volgende vraag
Richt je vooral op die laatste 2quote:Op dinsdag 27 april 2004 22:50 schreef dolle_hond het volgende:
dat is het m juist, JF en KB lukt me niet en JF en JC, wat waarschijnlijker is, lukt me ook niet
Eerste drie letters van de titel waren goedquote:Op dinsdag 27 april 2004 22:56 schreef dolle_hond het volgende:
laat ik dan nog coming home roepen, wie weet zit JC daar ook wel in
waarom zeg je't dan niet?quote:Op dinsdag 27 april 2004 23:03 schreef California het volgende:
Ik weet 'm!
quote:Op woensdag 28 april 2004 08:38 schreef dolle_hond het volgende:
mogguh!
ik gooi er zo wel een opwarmertje in
you got it babyquote:Op woensdag 28 april 2004 09:50 schreef twentemeisje het volgende:
Jessica Tandy en Hume Cronin? (sorry Ranja)
quote:Op woensdag 28 april 2004 10:07 schreef ranja het volgende:
Keine ahnung
Klinkt als een naam uit een comedy, een van de vele schuilnamen voor Fletch ofzo
quote:Op woensdag 28 april 2004 10:12 schreef dolle_hond het volgende:
een vermomming van RW in Death to Smoochy
Of iets uit "Allo Allo"quote:Op woensdag 28 april 2004 10:22 schreef ranja het volgende:
klinkt als Swarzenegger die normaal engels praat
quote:Op woensdag 28 april 2004 10:38 schreef dolle_hond het volgende:
uit ace ventura
quote:Op woensdag 28 april 2004 10:39 schreef dolle_hond het volgende:
een vermomming van ace
OW SHIT dat zie ik nu pas...quote:Op woensdag 28 april 2004 10:44 schreef dolle_hond het volgende:
had je opzettelijk ACE er bij laten staan? maakte het namelijk wel erg duidelijk
vraag komt zo
ik had nog een stel voet-foto's klaar staanquote:Op woensdag 28 april 2004 10:49 schreef twentemeisje het volgende:
KIll Bill Vol. 1
oke dannn...bedankt voor de uitlegquote:Op woensdag 28 april 2004 11:08 schreef dolle_hond het volgende:
het rijtje films wordt gespoofd in de gezochte film.
gespoofd: er wordt de draak mee gestoken.....
Mij ook...quote:Op woensdag 28 april 2004 11:11 schreef BatMat het volgende:
Doet me meer denken aan Monsters Inc.
En de film...?quote:Op woensdag 28 april 2004 11:19 schreef TFM het volgende:
Tim Allen
dolle_hond +1quote:Op woensdag 28 april 2004 11:21 schreef dolle_hond het volgende:
tim allen in galaxy quest
dat is mquote:Op woensdag 28 april 2004 11:53 schreef twentemeisje het volgende:
Jack Lemmon?
Dat is knap, aangezien je nog steeds keuze had uit wel duizenden acteurs.quote:Op woensdag 28 april 2004 11:53 schreef twentemeisje het volgende:
Jack Lemmon?
Ik heb het natuurlijk opgezocht.......quote:Op woensdag 28 april 2004 11:55 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is knap, aangezien je nog steeds keuze had uit wel duizenden acteurs.
Dat lijkt me onmogelijk. Hoe zou je dat in vredesnaam moeten opzoeken dan?quote:Op woensdag 28 april 2004 11:58 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Ik heb het natuurlijk opgezocht.......![]()
... dat bedoel ik...quote:Op woensdag 28 april 2004 11:59 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat lijkt me onmogelijk. Hoe zou je dat in vredesnaam moeten opzoeken dan?
Meteen mee gaan doen met de loterij!quote:Op woensdag 28 april 2004 12:01 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
... dat bedoel ik...![]()
Uiteraard heb ik het niet opgezocht (was even bang dat je dat impliceerde), het was gewoon een lucky guess!
De rest houdt inderdaad wel een lange lunchpauzequote:Op woensdag 28 april 2004 13:16 schreef Sannetie het volgende:
hintentittentijd?
er reageert bijna niemand...zouden we met zn 2jes zijn
Waar zie jij chocolat-mousse?quote:Op woensdag 28 april 2004 13:31 schreef ranja het volgende:
alle 6?
ik kom niet verder dan Top secret vanwege Chocolat-mousse![]()
Maar wat Annie daarbij doet...
quote:Op woensdag 28 april 2004 13:45 schreef ranja het volgende:
Rechtsboven, een soort chocoprince.![]()
Het is toch niet gewoon Annie?maar is wel een belangrijke aanwijzing!!!
quote:Op woensdag 28 april 2004 13:54 schreef Woodpecker het volgende:
Even hardop nadenken:
We zien Annie, mikado, een roos.
We zien SImba onder schot tussen twee kazen... allemaal afzonderlijk interpreteren, de plaatsing/volgorde is niet belangrijk
Hmmm. Ik kan er geen chocola van bakken...
Hintje?
quote:Op woensdag 28 april 2004 14:15 schreef Jolan het volgende:
hallo allemaal.
Een leuke vraag.....ik zal er eens voor gaan zitten.*kraak*kraak*
quote:Op woensdag 28 april 2004 14:44 schreef dolle_hond het volgende:
het verbaast me wel dat jullie deze vraag nog niet hadden opgelost, ben ik 2 uur offline, schieten jullie nauwelijks op
is dat dan eenof een
of een
![]()
voor TM
quote:Op woensdag 28 april 2004 14:46 schreef Sannetie het volgende:
the war of the roses?
quote:Op woensdag 28 april 2004 15:03 schreef Woodpecker het volgende:
Rosie Nobrain and the Camembert-shooter!!
Da's een film die ik wel wil zien!
* twentemeisje gooit haar armen van pure vreugde in de lucht! Thank god!quote:Op woensdag 28 april 2004 15:07 schreef dolle_hond het volgende:
FILMPJE
... en wat te denken van dat plaatje over de 'Bob' en dat brommertje ernaast....quote:Op woensdag 28 april 2004 15:14 schreef dolle_hond het volgende:
erg dat ik die andere hints niet eens snapte, maar ik dacht wel: welke andere simba ken ik: geen. denken over Lion of Leeuw met annie......
vraag komt zo
sjonge jonge zeggg...dat was weer een oww diequote:Op woensdag 28 april 2004 15:16 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
... en wat te denken van dat plaatje over de 'Bob' en dat brommertje ernaast....
Die ja.....quote:Op woensdag 28 april 2004 15:33 schreef Woodpecker het volgende:
Secret life of Walter Mitty?
Woodpecker +1quote:Op woensdag 28 april 2004 15:33 schreef Woodpecker het volgende:
Secret life of Walter Mitty?
quote:Op woensdag 28 april 2004 15:57 schreef scanman01 het volgende:
Girl with the pearl earring?
doe je ut wel goed...kom je controleren hoorquote:Op woensdag 28 april 2004 16:34 schreef scanman01 het volgende:
Ben even douchen
Terwijl ik nog onder de douche sta? Is wel gezelligquote:Op woensdag 28 april 2004 16:39 schreef Sannetie het volgende:
[..]
doe je ut wel goed...kom je controleren hoor![]()
Meaning of life ja, die haal ik altijd door elkaarquote:Op woensdag 28 april 2004 19:10 schreef ranja het volgende:
De eerste is Meaning of life toch?
Ligt voro de hand dat het dan om John Cleese gaat, de overige Python's hebben niet heel veel rollen gedaan.
Maar ja als ik zie dat behalve de oplossing ook de filmtitels genoemnd moeten worden begin ik vaak al niet eens![]()
De derde film is "Desert Blue". Dus dan alleen nog de film noemen die drie acteurs uit die films met elkaar gemaakt hebben.quote:Op woensdag 28 april 2004 20:09 schreef scanman01 het volgende:
Nu het combineren nog. Vooral met film 2 en 3 moet dat lukken.
quote:Op woensdag 28 april 2004 20:23 schreef dolle_hond het volgende:
casper is met ricci, pullman en eric idle
Dat moet inderdaadquote:Op woensdag 28 april 2004 23:26 schreef twentemeisje het volgende:
Dat moet Tommy zijn!
quote:Op woensdag 28 april 2004 23:41 schreef scanman01 het volgende:
traffic?
quote:Op donderdag 29 april 2004 09:25 schreef dolle_hond het volgende:
natuurlijk ook een goedemorgen. ik weet dat ik soms erg kortaf of bondig ben, maar dat komt meestal voort uit drukte ipv. onvriendelijkheid.
quote:maar dan ontopic: het lijkt me een redelijk recente film, aangezien er al heel wat gebeurt voor de credits. Het lijkt me ook een redelijk bekende film, gezien de analyse.
Silence of the lambs (die robe speelt door mijn hoofd)
quote:Op donderdag 29 april 2004 09:30 schreef scanman01 het volgende:
Dressed to kill?
(edit: recent? Dan zal deze wel fout zijn dus)
quote:Op donderdag 29 april 2004 09:31 schreef morrox het volgende:
goeiemorgen tesamen
dat lijkt me
Mulholland Dr.
geniale film trouwens.
quote:Op donderdag 29 april 2004 09:45 schreef dolle_hond het volgende:
what's love got to do with this?
2xquote:Op donderdag 29 april 2004 09:45 schreef dolle_hond het volgende:
the matrix
quote:Op donderdag 29 april 2004 09:51 schreef twentemeisje het volgende:
Jouw avatar: Apocalypse Now.... speelde hij daar ook niet in
quote:Op donderdag 29 april 2004 10:30 schreef ranja het volgende:
is dat de vlag van India?
... nog een continent verder naar het westen....quote:Op donderdag 29 april 2004 10:41 schreef dolle_hond het volgende:
ethiopie dacht ik
Continent is juist... nu nog wat verder naar het zuiden....quote:Op donderdag 29 april 2004 10:43 schreef ranja het volgende:
Colombia?
Ziet er inderdaad een beetje Bob Marley-achtig uit... maarquote:Op donderdag 29 april 2004 10:44 schreef dolle_hond het volgende:
jamaica
lijkt me reggae-achtig nl......
quote:Op donderdag 29 april 2004 10:47 schreef dolle_hond het volgende:
is dat tommy lee jones in het midden met plu?en niemand in het bijzonder trouwens...
verder BW uit PF
een strand (the Beach---> LDC)
een gat in de muur
en een rode ford pick-up
ow: pink floyd the wall gokken (misschien is de auto roze)
quote:Op donderdag 29 april 2004 11:12 schreef dolle_hond het volgende:
als we dat gat in de muur uitleggen als Hole en dat leidt naar Courtney love kom ik nog nauwelijks verder.
en het heeft dus iets met een plu te maken. dus zou er een regen-verwijzing kunnen zijn....icm de muziek-verwijzing van de vlag en het dansen op het strand gok ik dan s Singing in the rain (wat lijkt die BW op GK he)
De vlag is trouwens van Bolivia...quote:Op donderdag 29 april 2004 11:29 schreef dolle_hond het volgende:
rain man![]()
the boxer![]()
the black hole![]()
the party![]()
quote:Op donderdag 29 april 2004 11:39 schreef dolle_hond het volgende:
alive
quote:Op donderdag 29 april 2004 11:45 schreef dolle_hond het volgende:
wat weten we over bolivia![]()
- lama's
- andes
- hoog
- evt. oorlogsmisdadigers
gok: marathon man ivm rain man (DH)maar wel goed begrepen die hint!
Now we're getting somewhere!!!quote:Op donderdag 29 april 2004 12:11 schreef dolle_hond het volgende:
Robert Redford![]()
(rode ford... ik dacht dat je die direct zou zien
)
all the president's men![]()
(of heeft hij nog iets met DH gedaan, peins peins)
quote:Op donderdag 29 april 2004 12:17 schreef dolle_hond het volgende:
ach![]()
ik gok gewoon Spy Game
JAAAAAAAAAA!!!quote:Op donderdag 29 april 2004 12:22 schreef dolle_hond het volgende:
butch cassidy and the sundance kid
owww da's echt te ver terug voor mn geheugen..sorry...quote:Op donderdag 29 april 2004 15:06 schreef dolle_hond het volgende:
toen de gezochte acteur een oscar won, was Lee Marvin zo'n 13 jaar oud
Airwolfquote:Op donderdag 29 april 2004 14:58 schreef Sannetie het volgende:
hallo allemaal
zit hij niet in die serie met die geruisloze helikopter kom ff niet op de naam..als helikopter baas![]()
al ken ik die serie alleen van de titel: ik weet zeker dat hij er niet in zat, aangezien hij toen al lang dood wasquote:Op donderdag 29 april 2004 15:30 schreef EricusMaximus het volgende:
[..]
Airwolf
Hij lijkt inderdaad op die oude vriend van de hoofdrolspeler.
die bedoel ik ja.quote:Op donderdag 29 april 2004 15:45 schreef dolle_hond het volgende:
bedoel je die twee imdb-doorlink-plaatjes
in de hint stond een foto van Al Pacino, in de andere gewoon een van de gezochte acteur, maar niet echt bijzonder.
zeker ook lang geleden de openingspost gelezen waar staat dat je niet mag opzoekenquote:Op donderdag 29 april 2004 17:28 schreef Sasandra het volgende:
Ja, het is Paul Muni, dus. (lang leve IMDB) ik heb die oude versie ooit nog gezien, lang geleden, maar ik heb hem niet herkend.
quote:Op donderdag 29 april 2004 17:28 schreef Sasandra het volgende:
Ja, het is Paul Muni, dus. (lang leve IMDB) ik heb die oude versie ooit nog gezien, lang geleden, maar ik heb hem niet herkend.
sluit nog een beetje aan bij paul muniquote:Op donderdag 29 april 2004 20:08 schreef scanman01 het volgende:
Mary Elizabeth Mastrantonio?
na vanmiddag in MUZ niet te missenquote:Op donderdag 29 april 2004 21:21 schreef ranja het volgende:
Is dat Claire Danes?
Dan stelt iemand anders wel een vraag en heb je toch een puntquote:Op donderdag 29 april 2004 21:37 schreef EricusMaximus het volgende:weet ook hoe de film heet, maar ga straks weg....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |