Helaas. Als iedereen voor elk buitje een topic gaat openen word het een zooitjequote:Op zaterdag 12 juni 2004 11:58 schreef robh het volgende:
Sorry Vobje, geen centrale topics.
Dan verderlen we het.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 12:15 schreef calvobbes het volgende:
Helaas. Als iedereen voor elk buitje een topic gaat openen word het een zooitje
Ik denk niet dat jij die mensen bereikt met een topictitel als "paniek in Groningen". Als ik mijn was buiten zou hebben hangen (in Groningen) dan zou ik door zo'n topictitel niet gewaarshuwd worden.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 12:23 schreef robh het volgende:
Kijk, als je in een topic kijkt met "[centraal] klootjesweer " dan wéét je dat het regent.
Het ging dus om de mensen die het niet wisten en hun was buiten hadden.
Ow gelukkig! Dat is vast een verrijking voor mij!quote:Op zaterdag 12 juni 2004 13:01 schreef robh het volgende:
Geeft niet, leer je vanzelf.
ik heb de link gezien..quote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:00 schreef dvr het volgende:
Dr_Flash, de aangegeven zaken waren GEEN auteursrechtelijk beschermde werken of werken die ergens te koop zijn, maar door de betreffende site-owners ZELF samengestelde lijsten. Het is hun legitieme keuze om hun eigen werken ter download aan te bieden. Het ging NIET om bijvoorbeeld de postcodedatabase van TPG of welke commerciële verzameling dan ook.
Ik neem dit niet licht op. Haal die aantijging weg.
Iedereen heeft de link gezien, hij staat ook nog gewoon in de volgende post. Lekker consequent weer.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:07 schreef nikky het volgende:
ik heb de link gezien..
hmmmz maar je zou het dus niet kunnen gebruiken als software voor een navigatiesysteem?quote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:11 schreef dvr het volgende:
Een lijst van postcodes en plaatsnamen kun je bijvoorbeeld gebruiken in een programma, om automatische de plaatsnaam in te vullen als de postcode wordt ingetypt. Een van die lijsten bevatte ook geografische coördinaten. Die worden bijvoorbeeld door astrologen gebruikt. Je kunt er zoveel mee, maar dat is niet relevant. De vraag was of het om warez ging. Dat is niet het geval. Ik wil niet met immorele en strafbare zaken geassocieerd worden en dus wil ik dat die aantijging verdwijnt.
wou ik eventjes wetenquote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:15 schreef dvr het volgende:
Nee, het lijkt me dat je daarvoor het complete wegennet in een database zou moeten hebben. Hoezo?
Duidelijk. Dank je.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:16 schreef Dr_Flash het volgende:
Die eerste 2 links konden wat mij betreft inderdaad geen kwaad, anders had ik ze uit de volgende post ook wel weggeknipt dwerg
Rechtgezet, kennelijk mag het gewoonquote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:24 schreef dvr het volgende:
De betreffende post met het woord "warez" staat er overigens nog?
Dus stuur je ze naar ONZ?quote:Op zaterdag 12 juni 2004 13:15 schreef Dr_Flash het volgende:
Dit is NIET het "Kom hier zuigen want vobbes is mod" topic robh. Als je vobbes aan z'n haren wil trekken doe je dat maar in ONZ of zo. Dit is een serieus topic. EN nou optiefen.
Ja, jij kan ze beter hun ogen uitkrabben, vandaarquote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:30 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Dus stuur je ze naar ONZ?.
Goede redding.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 18:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, jij kan ze beter hun ogen uitkrabben, vandaar![]()
Ik vind, persoonlijk, het onderwerp wel geschikt voor POL, maar niet meteen met zo'n Poll als jij hebt. Lijkt me dat er een beter discussie uit kan ontstaan met een openingspost zonder poll.quote:Op zondag 13 juni 2004 20:57 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Calvobbes: Ik geef je de gevraagde uitleg en vervolgens gooi je het topic dicht. Een beetje jammer, want als je het meer geschikt vind voor bijvoorbeeld POL zoals je zei dan had je het ook een schopje richting POL kunnen geven.
Dus probeer het maar eens in een ander vorm of forum, alhoewel ik persoonlijk het een belachelijk idee vind dat Nederlandse provincies zich af gaan scheiden, valt er natuurlijk wel over te discusierenquote:Poll-topics zijn niet toegestaan, behalve als er een duidelijke stelling wordt geplaatst.
En dan bedoelen we niet "Wat vindt jij van paars", maar een stelling die de topicstarter zelf goed onderbouwd en daarbij een polletje maakt.
Dus met die post die ik later toevoegde zou het wel geschikt zijn?quote:Op zondag 13 juni 2004 21:03 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik vind het onderwerp wel geschikt voor POL, maar niet meteen met zo'n Poll als jij hebt. Lijkt me dat er een beter discussie uit kan ontstaan met een openingspost zonder poll.
Imo lijkt een Poll (iig nu) niet geschikt voor dit onderwerp.
Zie ook de FAQ:
[..]
Ik denk het wel.quote:Op zondag 13 juni 2004 21:04 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Dus met die post die ik later toevoegde zou het wel geschikt zijn?
Ik heb die post even wat uitgebreid met voorbeelden die van toepassing zijn in NL en het in POL geopend zonder poll. Hoewel ik een poll handig blijf vinden om even snel te zien hoe de verhoudingen liggen in een bepaalde kwestie.quote:Op zondag 13 juni 2004 21:06 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Ik denk het wel.
Introduceer even het idee en geef jouw mening waarom dat in nederland zou kunnen gebeuren of wenselijk is. Die poll kun je dan ook later toevoegen, het is imo nu nog een baude stelling om meteen al te zeggen "moet jouw provincie onafhandelijk worden? A, B of C".
Op die site van Irischeque staat ook een verwijzing naar de VVV site dat het daar uitgebreider staat te vinden. En dat is ook zoquote:Op maandag 14 juni 2004 11:21 schreef LaPluche het volgende:
He Calvhobbes, de site van Irischeque had ik al geraadpleegt hoor! Op die site staat dus alleen dat er lokale verkooppunten zijn, maar niet wat voor punten dat zijn (namen van winkels oid). Ik vind mijn topic dus heel legitiem. Mag hij weer open aub?
ach wat leuk, je kan nu censurerenquote:Op maandag 14 juni 2004 11:12 schreef MikeyMo het volgende:
edit: offtopic
Jouw gezever over mijn aanstelling als mod is hier niet op zijn plaats zoals Dr. Flash al zei, dus dat ik jouw opmerking weghaal is gewoon modden, geen censuur.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:24 schreef MikeyMo het volgende:
ach wat leuk, je kan nu censureren
geef je m'n berichtje wel even door aan Dr._Flash?
dank u
ik reageerde op een post van een mod in hetzelfde topic als waar de mod de post geplaatst heeft. Lijkt me dan onmogelijk offtopic.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:28 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Jouw gezever over mijn aanstelling als mod is hier niet op zijn plaats zoals Dr. Flash al zei, dus dat ik jouw opmerking weghaal is gewoon modden, geen censuur.
En je kunt Flash ook gewoon mailen, dr_flash*@*fok.nl. Zonder de sterretjes dan he
Dr. Flash verzocht om de discussie / opmerkingen over mijn aanstelling als mod NIET in dit topic te houden. Jij gaat gewoon door te zeggen dat de crew die discussie / opmerkingen zelf over zich heeft afgeroepen. Dat iemand ooit offtopic is gegaan en een crewlid daar wat van zegt, wil nog niet zeggen dat jij daarna er vrolijk mee door mag gaan.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:32 schreef MikeyMo het volgende:
ik reageerde op een post van een mod in hetzelfde topic als waar de mod de post geplaatst heeft. Lijkt me dan onmogelijk offtopic.
Mods hebben altijd het laatste woord dus....quote:Op maandag 14 juni 2004 11:34 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Dr. Flash verzocht om de discussie / opmerkingen over mijn aanstelling als mod NIET in dit topic te houden. Jij gaat gewoon door te zeggen dat de crew die discussie / opmerkingen zelf over zich heeft afgeroepen. Dat iemand ooit offtopic is gegaan en een crewlid daar wat van zegt, wil nog niet zeggen dat jij daarna er vrolijk mee door mag gaan.
Nee hoor. Mods hebben een sturende factor en dat kan af en toe betekenen dat ze een bepaalde discussie een halt toe moeten roepen. Net als een politie agent die een weg verspert en niemand meer doorlaat.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:37 schreef MikeyMo het volgende:
Mods hebben altijd het laatste woord dus....
Jezus MM, dit is echt spijkers op laag water zoeken hoor!quote:Op maandag 14 juni 2004 11:37 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
Mods hebben altijd het laatste woord dus....
Daar staat meer info over waar je de cheques kunt besteden, niet waar je ze kunt kopen. Dat is iets anders.quote:Op maandag 14 juni 2004 11:24 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Op die site van Irischeque staat ook een verwijzing naar de VVV site dat het daar uitgebreider staat te vinden. En dat is ook zo
Moet je wel even zoeken, maar het is daar makkelijk te vinden en staan genoeg voorbeelden te vinden.
Hmm... Ja ik zie het. Fout gelezen van mij, maar ik zie op www.irischeque.nl wel wat over de verkoopadressen staan:quote:Op maandag 14 juni 2004 13:41 schreef LaPluche het volgende:
Daar staat meer info over waar je de cheques kunt besteden, niet waar je ze kunt kopen. Dat is iets anders.![]()
Heb je daar niet genoeg aan?quote:De VVV irischeque is verkrijgbaar bij alle VVV's en ANWEB Winkels. Daarnaast zijn er vele lokale verkooppunten, zoals bijvoorbeeld eeen boekhandel of Rabobank vestiging, waar u ook terecht kunt voor de aanschaf van de deze unieke cadeau bon.
Dat over de Rabo en beokhandel had ik niet gelezen, maar ben wel bij diverse boekhandels en banken, postkantoren gewest. Noppes. Heb er een dinerbon van gemaakt. Thanks Anywayquote:Op maandag 14 juni 2004 13:51 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Hmm... Ja ik zie het. Fout gelezen van mij, maar ik zie op www.irischeque.nl wel wat over de verkoopadressen staan:
[..]
Heb je daar niet genoeg aan?
Overigens is het lastig om namen van winkels bij jou in de buurt te noemen als we niet eens weten waar jij woont.
En misschien is het dan ook verstandiger om even contact op te nemen met de plaatselijke VVV zoals de site van de Irischeque ook aangeeft. Want misschien verkoopt de Bruna bij mij op de hoek ze wel, en die bij jou in de buurt ze niet. Dat soort dingen kunnen per dorp/stad verschillen, dus imo heeft het niet zo veel zin om het zo in het algemeen te vragen.
Landelijke winkelketens (zoals ook FRS en McDonalds) hebben over het algemeen dezelfde producten in hun assortiment. Als jij bij de Bruna een irischeque kan halen is het bijna 100% zeker te zeggen dat je die bij alle Bruna's kan halen.quote:Op maandag 14 juni 2004 13:51 schreef calvobbes het volgende:
Want misschien verkoopt de Bruna bij mij op de hoek ze wel, en die bij jou in de buurt ze niet. Dat soort dingen kunnen per dorp/stad verschillen, dus imo heeft het niet zo veel zin om het zo in het algemeen te vragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |