FOK!forum / FOK!eiland / Het Kasteel van Lord Dreamer Deel 2
Lord Dreamervrijdag 20 juli 2001 @ 14:18
Het kasteel van L.D. en de Drakenrijders Deel 2



Om het kasteel ligt een diepe breede slotgracht, met op de bodem puntige staken.
In de slotgracht zwemmen krokodillen om eventuele zwemmende infiltranten af te schrikken.

De enige ingang tot het kasteel is (behalve via de lucht)over de ophaalbrug.
Door de stevige dubbele massieve Deuren en onder het valhek door.
als je daar doorheen bent ben je binnen, maarja Voordat je daar doorheen bent,
bent je allang gescand door een van de draken die altijd de wacht houden



en binnen wacht er altijd een regiment Kjeldoran Knights op eventuele indringers. deze krijgers zijn hard als staal en bijna onverslaanbaar. Doormiddel van de magische poort naar m'n rijk heb ik deze formidabele krijgers naar het eiland gehaald.



buiten deze krijgers, staan er op de muren natuurlijk de boogschutters, en natuurlijk piekeniers. en er staan standaard ketels hete olie klaar, en natuurlijk zijn er 5 (gevechts)draken met hun rijders aanwezig.

oh voor dat ik het vergeet .. Ik ben dus Lord Dreamer
ook wel L.D genaamd en m'n draak heet Quantarianth.

het hele kasteel is op dit moment helemaal gevechtklaar en dus klaar voor een beleg.
mocht dat er komen. Om het kasteel dat is dus buiten de muren,staan wat boerderijen en schuurtjes en akkers, zodat het kasteel helemaal zelfsupporting is.
En totaal niet afhankelijk van anderen. wat natuurlijk erg makkelijk is.

Voor de rest ligt er onder het kasteel een stelsel van schuilkelders,voorraadkamers en wapenkamers. Zodat mocht het kasteel ooit vallen we vanuit de ruines
gewoon door kunnen vechten. En als laatste noodoplossing kunnen vluchten of meer versterking aan
laten rukken via de magische poort naar m'n eigen rijk.

maar eigenlijk is m'n kasteel ook een toevluchtsoord voor vluchtelingen. Iedereen is welkom, alleen zorg dat je zuiver van geest bent, anders wordt je al neergeschoten door de boogschutters voordat je ooit een voet op de brug hebt gezet.
Maar ben je goedaardig en zuiver van geest dan ben je meer dan welkom, dan staan de deuren wagenwijd voor je open en helpt het personeel je waar ze maar kunnen.

Ook een deel van de RoboTech staat binnen de kasteel muren dit is een M-9 Inca Armored Command truck, uitgeklapt tot een mobiele comunicatie eenheid.



Deze is van het 181st commando brigade van het Southern Cross Tactical Strike Team en
zorgt voor de directe communicatie tussen de SDF 1 ,het kasteel en het Montana Forest Station,
onder het commando van het 36th Forest Division, 1st Army of the Southern Cross


Ik heet je alvast van harte welkom.
L.D.

Het kasteel is wat verbouwd na wat prive situaties. Er zijn een aantal kamers ingericht te weten :

- Een Beebiekamer met de muren zachtgroen.. mooi lila tapijt met 17e eeuws motief op de vloer en Prachtige mooie zachtgroene gordijnen voor de ramen. verder zit er een warmwater voorziening in en staat en compleet beebie interieur in van zwaar blank eiken en ook een bed voor een volwassene.Deze kamer is ingericht voor als er ooit een vluchtelinge met een baby hulp nodig heeft.

- Een Geluidsstudio met een goeie versterker,mengpaneel,zang-microfoon, een Sony® MD-speler 2 draaitafels, een CD-speler,een karaoke-apparaat en een videowall.

- "De oude zaal" . Een ruimte in het hart van het kasteel, met een inrichting van de oude magische tijd, met spiegels en schilderijen aan de muren, magische gloeibollen voor warmte en licht. De ruimte heeft de uitstraling van veiligheid en geborgenheid.

- Een ruime badkamer, met sauna, groot ligbad, apparte douche, wastafels, spiegels en een apparte WC. De kranen zijn uitgevoerd van titanium met goud, de vloeren en muren zijn met marmer betegeld.

De kamers op de beganegrond, 1e en 2e verdieping worden met elkaar vebonden dmv een klassieke trap en een ouderwetse mooie gietijzeren lift geplaatst met fluweelen bekleding en een klassieke spiegel. De lift is verder afgezet met mooi barokke sierranden en 17e eeuwse versierselen.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 23-07-2001 20:25]

Lord Dreamervrijdag 20 juli 2001 @ 14:23
- Het vervolg op Het Kasteel van Lord Dreamer blz 10 halverwege en 11 -

* Lord Dreamer zit in de draken toren. en leest oude boeken.

* LD denkt zwaar onder het lezen na over alles wat er de afgelopen dagen allemaal is gebeurt, veel veranderingen hebben er plaatsgevonden. Te veel zaken hangen er onuitgesproken in de lucht...

Wat gebeurt er allemaal, ben ik een speelbal geworden, waar is de eigen sterke wil gebleven, waar is de Lord gebleven die geen conflict uit de weg ging, sterk en vast als een rots in de branding stond.

Ben ik nu echt zo soft geworden..

* Dan neemt hij een besluit, gedane zaken nemen geen keer, maar de kracht is terug, de zekerheid is er weer... en hij roept uit

The Lord is Back ! and you'll know it !

* Lachend verlaat hij de drakentoren.. hij pakt het bordje van niet storen en gooid het in de lucht .. Als het bordje hoog in de lucht is , knipt hij met z'n vinger en het bordje verspliterd in duizende stukjes

Quantarianth kijkt het tafereel aan en grijnst.. zijn berijder heeft z'n ziel en kracht weer terug.

LD loopt naar de lege grote drievoudige kamer naast de wapenkamer en oefenzaal, en gaat daar naar binnen. Hij spreekt een woord van pure macht uit en in een draaikolk verdwijnt al het stof...

In het zelfde ogenblik zijn al de kamers ingericht, de een als slaapkamer en de ander als werkamer en de bibliotheek.

Hij mompelt zacht:
magie is handig

* De Slaapkamer heeft een rustige uitstraling van beukehout en de kracht van blank eikenhout.
Er staat een kastwand in en een apparte kleine badkamer met WC, wastafel, badkamerkast, bad en douchecabine.

De werkkamer is uitgevoerd in oud 19e eeuwse stijl met een groot zwaar bureau een paar kasten en een luie bureaustoel. Verder staat er een klein communicatie apparaatje in dat verbonden is met de communicatie eenheid buiten en de SDF-1 van de RoboTech Forces

De laatste kamer is iets kleiner en bevat een deel van de bibliotheek.. een leestafel met stoelen staat in het midden en eromheen staan kasten met boeken.

De werkkamer, bibliotheek en slaapkemer zijn verbonden dmv deuren met de wapenkamer en oefenzaal, zodat er een klein intern complex onstaat van 4 kamers, een kleine badkamer en een zaal.

Z'n eigen persoonlijke vertrekken zijn klaar, alle deuren in dit gedeelte zijn magisch en gaan alleen open als hij dat wil.

Hij gaat z'n nieuwe werkkamer in en sluit de magische deur ..

Ja.. the Lord is back * fluistert hij zacht lachend in zichzelf

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 20-07-2001 22:49]

Lord Dreamervrijdag 20 juli 2001 @ 22:45
* LD gaat naar de bibliotheek en pakt een paar boeken over wapens en het maken van handbogen, dan loopt hij terug naar de studeerkamer en gaat achter de schrijftafel zitten. Hij begint een een paar ontwerptekeningen te maken van een nieuw type boog, met speciale pijlen. De boog moet van van ultralicht materiaal worden en de pijlen krijgen lasergescherpte holle punten. In de punten moet een mensel van zoutzuur, gewijd water en een beetje fosfor komen.

Voor dit soort wapens kan de smid Atrimar hem niet helpen, maar wel de geavanceerde technologie van de RoboTech, die kunnen z'n ontwerp uitvoeren en ook er voor zorgen dat er voldoende voorraad pijlen gemaakt wordt.

Als hij klaar is met tekenen dan stopt hij z'n ontwerpen in het communicatiemiddel en verzend de ontwerpen naar de SFD-1, het moederschip van de RoboTech Forces. Hij wacht tot het communicatiemiddel een briefje uitspuugt met een bijna copie van z'n ontwerpen voorzien van een datum, een tijd en een "OK". Het teken van bevestiging dat de ontwerpen over zijn gekomen.

Dan legt hij de boeken terug in de bibliotheek en pakt een boek over de "Kunst van de verbeelding" en boek over de "Kunst van de holografie" tijdens het lezen van deze boeken bedenkt hij, dat deze informatie wel erg handig kan zijn voor verdere plannen.

LD besluit dan dat het tijd is om te gaan slapen, z'n KasteelVrouwe heeft hij de hele dag nog niet gezien, hmm ook iets om over na te denken, er zijn teveel dingen gebeurt waar hij eens rustig over na moet gaan denken.. maar dat kan later wel.. Hij besluit om nog even in bad te gaan en kruipt dan onder de wol..

Zachtjes doven de lichten als door de geest bestuurd.. de haard flikkert nog eenmaal en blijft dan zacht gloeien.. De gordijnen zijn gesloten en buiten laat een uil z'n jachtroep horen

* LD hoort dat niet eens meer, hij is al vertrokken in een diepe onrustige slaap en mompelt onverstaanbare dingen tijdens z'n roerige droom

appelsientjevrijdag 20 juli 2001 @ 23:30
Over de verlaten vlakte komt een eenzame reiziger aanlopen. De wind waait hard maar de mantel van de reiziger
beweegt helemaal niet.
Als je alleen al naar de reiziger kijkt, krijg je al het gevoel alsof je keel dichtknijpt. Als of er een
donkere schaduw over je heen valt, zwart, vaalzwart, dofzwart. In de kap was slechts een schaduw zichtbaar.
af en toe lichten twee gele ogen op, maar dat was het enige wat van de reiziger te zien was. als je niet goed keek
was het alsof de reiziger werd opgenomen door de omgeving.

De Reiziger ziet in de verte een kasteel liggen, er is een drang bij de Reiziger om erna toe tegaan, een roep

Het enige wapen van de reiziger bij zich heeft is een dofzwarte zwaard, met als enige versiering een reiger
rustend op een poot.

beelden flitsen door het hoofd van de reiziger, Trolloks, valse draken, elven, het rad des tijds zijn en Milamber.
Het zijn slechts vage herinneringen, die als een schaduw in zijn geheugen hing.

Langzaam stapt de reiziger af op het kasteel.......en wacht........wacht op wat er komen gaat.

Lord Dreamerzaterdag 21 juli 2001 @ 09:36
Langzaam wordt het licht buiten... De dieren van de nacht zoeken hun schuilplaats op.. De zon verschijnt aarzelend. Dan met volle kracht de plaatselijke mist wegbrandend, rukt de zon op naar z'n vaste plaats aan de hemel en straalt z'n warmte en licht naar de aarde. Een nieuwe dag een nieuw begin..

* LD wordt langzaam wakker, kijkt zacht om zich heen. De droom, zo vreemd, zo echt, maar er is niemand te zien. Dan staat hij op en met een klein hand gebaar openen de gordijnen zich en het krachtige warme zonlicht vult de kamer.

Hij gaat de badkamer in en douched zich, onder het douchen denkt hij terug aan de droom, vreemd als of hij bekeken werd, er was iets daar buiten, maar wat. Hij schudt z'n hoofd en besluit er verder even geen aandacht aan te besteden. Hij kleed zich aan en gaat z'n vertrekken uit.

Het kasteel is verder nog in diepe rust Hij glimlacht even als hij aan de KasteelVrouwe denkt. Er is nog geen enkele kans geweest om met haar te spreken.
Dan gaat hij naar de DrakenToren en Quantarianth kijkt hem aan De glinstering in z'n facetogen zijn veelzeggend, Quantarianth is blij met de verandering die z'n berijder heeft ondergaan.

Quatarianth.. * De draak kijkt even op. Ik wil dat je de vuurhagedissen en de overige draken opdracht geeft om erg allert te zijn, ik heb een droom gehad, en er is iets buiten. Ik weet alleen niet wat het is .. en of het goed of slechtaardig is.
hmmm, de opdracht is gegeven oude vriend...
Dank je.. ik denk dat we vandaag maar eens een bezoek gaan brengen aan onze vrienden van RoboTech en aan F'lar en Mnementh.
hmmm, een goed plan ..* En de draak grijnst even

* Lord Dreamer loopt dan naar de verblijven van de Kjeldoran Kights, en roept de wachters en andere soldaten. De troepen komen an rennen en wachten op z'n bevelen, ze voelen dat er iets is , hun soldaten instinct laat ze nooit in de steek.

Luister. * spreekt LD zacht. Ik heb een droom gehad vannacht. * de troepen kijken elkaar aan, fluisterend onderelkaar, hun vermoedens uit zien komen. Met een handgebaar vermaand LD de troepen tot stilte en gaat verder.
Er is iets buiten, en ik weet niet of het goed of slechtaardig is, ik heb het net ook aan Quantarianth gevraagd. Ik wil dat jullie allerter dan allert zijn.
* de troepen bevestigen de bevelen en gaan weer naar hun posten.

LD gaat met ze mee en kijkt een keer over de muur naar het landschap...hmmm er is iets daar buiten * fluisterd hij zacht in zichzelf. Dan gaat hij weer het kasteel in en gaat een uurtje oefenen in de oefenzaal met diverse wapens, om z'n soepelhied en conditie op peil te houden.

Ondertussen staat de zon weer hoog aan de hemel en laat de dag stralen, niemand kon denken dat er een krachtige storm over het eiland heeft geraast.

Lord Dreamerzondag 22 juli 2001 @ 17:33
De zon staat te stralen aan de hemel, de lucht stralend blauw .. een prachtige dag is het.

* Na het oefenen gaat LD terug naar de studeerkamer en ziet een papiertje liggen wat uit het communicatieapparaat is gekomen....

-----------------------------
Levering bestelde materialen
+/- binnen een dag ..
Productie vordert
Groet RoboTech
------------------------------

* LD kijkt naar het briefje. Yess dat is goed nieuws. * Hij trekt z'n donker canvas broek aan gordeld z'n zwaard om zwart leren jack erover .. en verlaat z'n vertrekken. nog geen spoor van z'n kasteel vrouwe gezien.

Hij besluit een stuk te wandelen door de bossen rond het kasteel ...

appelsientjezondag 22 juli 2001 @ 18:00
Het zwarte gedaant, ook wel Zwaardhand genoemd, staat in de schaduw van het bos. En ziet iemand door zijn gele ogen naar buiten komen.
De zwaardhand is nauwlijks te zien door zijn mantel dat iedere keer van kleur verandert, zoals een kameleon ook verandert van kleur.

"Moet ik hem vertellen wat deze wereld eventueel te wachten staat?": denkt de zwaarhand


"Vertellen wat er met onze wereld aan de hand is."

Weer komen de vlagen van herinneringen terug.
Het stalen gezicht van de zwaardhand verraadt niks van de gedachten die hij heeft. geen emotie is in zijn ogen te lezen.

De zwaarhand wacht tot het donker wordt.

Langzaam word het nacht op het Fok!eiland, de Bloedrode zon gaat langzaam onder in het water.
Het leek net of de wolken in brand stonden, Rood, oranje, en geelactige kleuren werden verspiegeld tegen de wolken.
als je goed keek zag je de maan al licht aan de hemel staan.

De reiziger besluit om naar het wezen te stappen..........

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 08:57
* rustig loopt LD door het bos, genietend van de rust. plotseling voelt hij het weer, het gevoel is weer terug. Er is daar iets..

Hij voelt even naar z'n zwaard en het gevoel van z'n gvest maakt hem zeker van z'n zaak. hmm wat het ook is laat het maar naar hem toe komen.

LD loopt terug naar z'n kasteel, en gaat weer naar binnen. Het is al donker geworden, en hij besluit naar bed te gaan. Zou z'n kasteel vrouwe nog steeds in bed liggen ? Het lijkt er op want er is niets aangeroerd.

De nacht stil .. geen geluid .. rustig .. behoedzaam, een mooie heldere nacht...

* De volgende ochtend wordt hij wakker , gaat in bad . kleed zich aan en gaat een ontbijtje maken in de keuken, zich afvragend wat hij vandaag gaat doen. Dan herinnerd hij zich het briefje vandaag kan de lading van RoboTech aankomen.

Rustig gaat hij in de keuken zitten, z'n ontbijtje opetend en de krant lezend, wachtend op de dingen die komen gaan.

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 10:48
* Atrimar schrikt wakker en grijpt naar zijn wapens. Hij gord zijn zwaard om, en hangt zijn manshoge boog om zijn zadelknop. In volle galop draaft hij naar het kasteel van LD.

* Bezweet bonst Atrimar op de poort en roept naar LD om hem binnen te laten.

Dreamer!!!!! Doe open! Ik moet je spreken, en wel heel snel!

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 11:18
* Lord Dreamer hoort het gebons .. en opent de deur .. Atrimar staat voor de deur ..

huh ? wat is er kom verder...

* Lord Dreamer laat het paard van Atrimar verzorgen door een wachter.

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 11:51
quote:
Op maandag 23 juli 2001 11:18 schreef Lord Dreamer het volgende:
* Lord Dreamer hoort het gebons .. en opent de deur .. Atrimar staat voor de deur ..

huh ? wat is er kom verder...

* Lord Dreamer laat het paard van Atrimar verzorgen door een wachter.


hijgt
Hoe zijn je dromen Magier? Dromen van zwaarden? Dromen van verwrongen mensachtige schepsels, en gedaanten met zwarte gewaden die niet in de wind lijken te bewegen?

Er staat iets te gebeuren.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 12:11
Daar was ik al achter, ik heb ook iedereen en alles de opdracht gegeven om allerter te zijn. waarom denk je dat ik tegenwoordig gewapend rondloop, en nieuwe wapens heb besteld ?

Er is iets daar buiten en ik weet nog niet wat het is .. maar het is niet goed denk ik.. mischien valt het mee maar het is vreemd.

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 13:09
* Atrimar mompelt Ik heb dit eerder gezien, it's the same damn thing all over again

Hou je poort op slot Magier. Als Leafblistner weer de wereld beroerd gaan we nog een hectische tijd tegemoet

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 13:50
De zwaardhand ziet iemand het Kasteel naderen.
"De tijd is nu rijp": Denkt de Zwaarhand, en probeert via een visioen de beiden mensen
te benaderen.

"vrees niet", klinkt de booschap vriendelijke doch dringend.

"Ik kom van een andere wereld, een wereld die wordt bedreigt"

"Ik ben hier heen gekomen om julie te waarschuwen, voor het Gevaar dat mijn wereld bedreigt"
"Dit gevaar is erger dan iemand zich kan bedenken."

"overal zijn Duistervrienden, die met het kwade samen spannen."

"komt naar het bosrand, waar we elkaar kunnen ontmoeten."


"vrees niet" klinkt de boodschap weer.

Langzaam stapt de zwaaardhand uit de schaduw van de bos rand en doet zijn mantel af, opdat een iedere hem kan zien.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 16:48
* Lord Dreamer hoort de geheimzinnige roep, en als bij tovenarij lijkt z'n zwaard in z'n hande te springen en tintelt en knispert de lucht van de magie als de schilden opgetrokken worden..

Atrimar ? * Vraagt hij zacht ..

Geallameerd rennen de boogschutters naar de muren, de pijlen op hun gespannen bogen, turend naar waar het gevaar kan dreigen..


Een groep Kjeldoran knights, staat al klaar bij de poort om een uitval te doen. maar LD gebaart z'n mannen tot kalmte ..

Wat ? wie ? waar ? * Fluistert hij zacht ..

Dan ziet hij de vreemdeling bij de bosrand. Hij loopt er naar toe, gespitst op elke vorm van bedreiging..

Wie ben jij ?

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 17:45
* Atrimar legt een pijl op zijn boog en richt op de vreemdeling.

better safe then sorry

Tijd om de dobbelstenen te rollen

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 18:35
"Vrees niet": Zegt de zwaarhand

"Mijn naam is Asschen-Sukar", ik ben een zwaarhand.

Ik kom van een andere wereld dan deze, de wereld die de naam draagt: Midkemia, ik ben op deze wereld gekomen doormidel van een draak. Mijn wereld vekeerd in grote nood. Maar niet alleen maar wereld verkeerd in nood, als HET niet wordt gestopt is er geen hoop meer dat deze wereld.
Het is echter niet veilig genoeg om hier er over te praten, maar ik vraag u hulp.

Langzaam begon de lucht te trillen, de haren gingen gewoon recht over eind staan zoveel magie hing er in de lucht. een vaag geluid vulde de lucht langzaam kwam uit de lucht een draak vliegen, een kop ter grote van een kleine vrachtkaar bedekt door schubben zo groot als een schil. Het hoofd was door middel van een lange nek verbonden met het lichaam. De enorme vleugels wiekte door de lucht. De lange snuit van de draak vertoonde een wolfsachtige grijns met daarin slagtanden zo langs als zwaarden.

"Dit is Rhuahg", "u zou kunnen zeggen een voorouder van uw draken".

"Neem een vertrouweling mee, opdat ik u kan vertellen welke nood de wereld wacht": zei Asschen-Sukar.

Ondertussen was iedereen doodstil geworden door de aanblik van de gigantische draak.

-Gandalf-maandag 23 juli 2001 @ 19:45
Nou, ik ben er ook weer
Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 19:49
* over de vlakte voor het kasteel loopt een mens, hij maakt een grote indruk op de mensen die hem aanschouwen. Met zijn kaalgeschoren hoofd, brede en gespierde lichaam en zijn grote dubbelzijdige bijl ziet hij er gevaarlijk uit. Toch straalt dit mens geen kwaad uit.

Het enige wat hij meedraagt zijn z'n kleren en zijn bijl.
Na enige tijd vastberaden doorstappen komt hij bij het kasteel van Lord Dreamer en zijn drakenrijders aan. Hij stapt op de poort af en bonkt op de poort en schreeuwt met een lage stem.

Doe open en vertel de heer dat er bezoek is!

* De draken kijken hem aan en vragen zich af waar deze man de moed vandaan haalt die de meeste rijzigers niet met zich meedragen als ze bij zo'n machtige vestiging komen

[Dit bericht is gewijzigd door Venkeroz op 23-07-2001 19:57]

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:01
* Lord Dreamer kijkt naar de vreemdeling .. en lacht..

U kunt me nu ook wel vertellen, welk gevaar ons wacht. en uw draakje inponeerd me niet hoor. Als u het nodig vind om met dit machtsvertoon ons bang probeerd te maken dan moet ik u teleurstellen ..

* Lord Dreamer kijkt even naar Atrimar.

Sinds waneer maakt een zwaardhand gebruik van magie ? zijn er een paar zo verzwakt dat ze dat nodig hebben.

* Lord Dreamer Fluistert ondertussen.

Ik vertrouw hem voor geen meter, kan jij hem even bezig houden dan ga ik even terug naar m'n kasteel

* Lord Dreamer laat atrimar achter bij de vreemdeling en gaat naar z'n kasteel. daar aangekomen ziet hij een grote stevige vent op z'n deur bonken, een wachter houd hem in het oog.

Hallo .. Lord Dreamer is de naam, wat kan ik voor jou doen ???

* Lord Dreamer laat de vreemdeling binnen en pakt van de tafel een brief en zegt tegen een bediende:

Zorg er voor dat dit uitgevoerd wordt en neem wat te drinken op de terugweg mee.

* De bediende kninkt en gaat het gevraagde doen.

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:04
Draak?
Magie?
Ik gebruik ze allebei niet, te voet ben ik tot hier gekomen. Zonder krachten die zich buiten m'n lichaam bevinden.

[Dit bericht is gewijzigd door Venkeroz op 23-07-2001 20:05]

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:06
* Lord Dreamer kijkt de vreemdeling aan en zegt :

Ik bedoelde u er niet mee maar de vreemdeling op de vlakte .. sorrie voor het misverstand.

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:10
Excuseer me heer voor mijn stommiteit, nadenken is nooit mij sterkste kant geweest.
Sorry voor mijn brutaliteit maar ik wil u vragen of er misschien een plaats is waar ik veilig kan slapen, op de binnenplaats zou goed zijn, ik heb 4 dagen achter elkaar gereisd zonder te rusten dus ik ben wel toe aan een beetje slaap.
Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:20
ondertussen in het kasteel

* De bediende loopt naar een stel verhuizers en vraagt: Hebben jullie alles al klaar en ingepakt ?

* De verhuizers knikken bevestigend.

mooi, zet alles maar buiten de poort onder het pas gemaakte afdakje. dat is er voor gemaakt.

* De verhuizers , pakken de dozen en gaan naar beneden om alles onder het afdak te zetten.

De bediende kijkt naar de kamers waar de kasteelvrouwe vroeger vertoefde en ziet dat ze opgeruimt en leeg zijn.

hij legt de brief open neer op een muziek standaard en leest even de tekst

---------------------------------
Ik heb een besluit genomen,
al dagen loop ik er mee rond.
Je past hier niet goed,
je bent te veeleisend.
Het is beter dat je gaat,
je spullen staan onder het afdak
het ga je goed.
L.D
---------------------------------

* Kort en krachtig is het briefje, langer kon het ook niet gemaakt worden, dat had teveel pijn gedaan.

De bediende schudt z'n hoofd en zucht zacht. maar is opgelucht, z'n heer is weer vrolijk blij en krachtig. Niet zo'n soft figuur meer.

Rustig loopt de bediende terug naar z'n heer en zegt:
De opdracht is uitgevoerd heer, u bent weer vrij.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:23
4 dagen zonder te rusten ..

* Lord Dreamer roept een bediende en zegt :

zorg voor een goede slaapgelegenheid .. op de begaande grond links is een vrije kamer met groot raam en een stevig maar toch soberbed. zorg dat het aan deze heer .. eeh wat was u naam ook al weer ? Niets ontbreekt.

Dit kasteel staat altijd open voor reizigers die een rustplaats zoeken, respecteer de regels van en vrije verblijfplaats en wij zullen ook u respecteren.

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:25
Dank u heer, dank u.

[Dit bericht is gewijzigd door Venkeroz op 23-07-2001 20:27]

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:25
Hou hem bezig zegt ie ... als de zwaardhand is wie die zegt dat ie is houdt hij mij eerder bezig ...

* Atrimar kijkt naar de zwaardhand en schud zijn hoofd ... magiers

Waar is je Aes Sedai? ... Kom op Gaidin ... spreek op, ik heb geen geduld vanavond.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:32
Nee m'n beste je slaapt niet hier, m'n prive zaken zijn al geregeld,dus je slaapt in het gasten verblijf.
Ik dult geen tegenspraak daarin , je bent een gast ! Vertel eens wat voert je hier heen heer ??

* Lord Dreamer geeft mentaal een seintje naar Quantarianth(de Draak) Quanth ga eens bij Atrimar kijken of je even die protserige draak schaakmat kan zetten.

* Quantarianth stijgt op en vliegt naar Atrimar toe, mentaal al aangevend dat hij zich niet om de draak hoeft te bekommeren

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 20:32
hmmmmm

de zwaarhand kijkt op een ziet de mens genaamd atrimar

Hoe is het dat u weet van de Aes Sedia??


Wij hebben hulp nodig tegen de Duistervrienden, die nu met meer kracht op ons storten

Ze hebben zelfs hulp van de Valhura (de drakenheersers) en mijn wereld staat op het punt om te worden aangevallen.

Aes Sedia zijn gevlucht, slecht een paar durfen stand te houden.

-Gandalf-maandag 23 juli 2001 @ 20:37
Ik heb iets gehoord over een grooot kwaad heer, kan ik misschien helpen?
Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:40
Ik ben maar een reiziger en heb gehoord over uw machtige rijk. Ik wil hierheen komen om op dit eiland rond te dolen en u helpen heer.
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:40
Ik weet wat ik weet Gaidin ... Vertel me eens ... komen de Trolloks hierheen? Of bemoeit Shai'Tan zich nu ook met deze wereld?
Aes Sedai die vluchtten?

Laat me niet lachen zeg.

[Dit bericht is gewijzigd door Atrimar op 23-07-2001 20:49]

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:43
* venkeroz ziet ineens Gandalf de tovenaar rondlopen door het kasteel en rent erop af.

Gandalf! Waarde vriend, ik heb je al in jaren niet meer gezien! Waar was je al die tijd?

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 20:44
[off topic]
goede serie he
[/off topic]


Erger nog de trolloks hebben bondgenoten gevonden, die nog gevaarlijker zijn. Zonder hulp zijn we ten doden opgeschreven.
het Rad zal omvallen, de gevolgen zijn niet te overzien. komt met me mee opdat ik gehele verhaal kan vertellen.

-Gandalf-maandag 23 juli 2001 @ 20:45
Venkeroz!!

* Gandalf rent op de barbaar af en omhelst hem, mensen die het tafereel zien kunnen een glimlach op gandalf z'n oude gezicht waarnemen

Waar ik was? Ja, overal en nergens, zoals altijd.

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:46
[offtopic]
Yep
[\offtopic]

Kom maar mee naar LD's kasteel ... daar zullen we praten.

* Atrimar laat zijn boog zakken en hangt hem over zijn rug, en houd zijn hand op het gevest van zijn zwaard

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 20:51
De zwaardhand bedankt Atrimar, stapt binnen

en begint te vertellen.....

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:52
* Atrimar gaat zitten en pakt een wetsteen om zijn zwaard te slijpen terwijl hij luisterd. Zijn zachte ogen verharden en lijken naar twee dingen tegelijk te luisteren.
Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:53
* Lord Dreamer ziet Atrimar en de vreemdeling binnen komen ..en trekt even een wenkbrouw op wachtend op een signaal , z'n hand erg losjes boven z'n zwaard ...
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:54
* Atrimar maakt een gebaar met zijn hand naar LD en maakt hem duidelijk mee te luisteren.
Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 20:55
* Venkeroz komt de zaal binnen, zodra hij de vreemdeling ziet zitten pakt hij z'n bijl en rent erop af, hij zwaait de bijl in de richting van de zittende vreemdeling
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 20:58
* Atrimar haalt uit en blokkeert de slag van de Barbaar.

Zitten en luisteren, anders zul je merken dat een smid ook wat met een zwaard kan.

* Atrimar mompelt barbaren, magiers, draken ... waar ben ik in terecht gekomen. Cai arrein t'ashimen

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 20:59
* Lord Dreamer maakt een beweging en de bijl bevriest ...

GEEN onnodig geweld in mijn kasteel.

* Lord Dreamer kijkt strak naar de aanwezigen .. z'n hand nog steeds gevaarlijk dicht boven z'n zwaard.. z'n ogen geknepen..
En nu gaidin vertel me je verhaal.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 23-07-2001 21:01]

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:00
* Atrimar laat zijn zwaard zakken.

Okee okee, laten we verder praten. Dit leid tot niets, en veel tijd hebben we niet meer.

* Atrimar kijkt de zwaardhand aan en wacht.

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 21:01
* Venkeroz schreeuwt de vreemdeling toe zijn vrouw en dochter terug te brengen

LD, excuseer me hievoor, ik zorg ervoor dat dit buiten de muren wordt afgehandeld. U zult nog wel horen waar dit over gaat.

* venkeroz gaat zitten

galadrielmaandag 23 juli 2001 @ 21:04
* Een figuur in een lange zwarte mantel komt richting het kasteel gelopen..

Haar lange haar hangt in slierten om haar hoofd, de regen heeft haar doorweekt..

De aanblik van het kasteel schrikt haar af..ze is hier nog nooit geweest..

Toch zet ze door, ze weet dat het binnen warm zal zijn en ze hoopt dat Lord_Dreamer haar zal willen opvangen.

Galadriel sleept zich in de stromende regen voort. Als ze niet snel binnen is, zal het haar niet goed vergaan, ze bibbert van de kou..

Als ze het kasteel bijna bereikt heeft valt ze neer op de grond. Ze kan niet meer lopen, de lange reis die ze heeft gemaakt heeft haar uitgeput..

appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 21:05
Lang geleden, toen het rad des tijds al draaide

waren er op de wereld Drakenheersers, dit waren de meest machtige schepsel, een ieder bevende voor hun kracht.
Deze drakenheerser vlogen rond op draken en vochten onderling tegen elkaar. niemand was tegen hun op gewast.
Trolloks, Dwergen, Elfven, mensen en een ieder die adem haalde moest buigen voor hun kracht, en een ieder was
een dienaar van een drakenheerser.

Toen op een dag de Drakenheerser bij elkaar kwamen, dit was nog nooit voorkomen, er was wat in het spel, iets duister
Tra'ayan begon met spreken: "wij zijn vandaag bij een gekomen, niet om tegen elkaar te vechten maar om samen op te
staan tegen de goden, groot en klein. Wij kunnen ze vernietigen!!! de drakenheersers keken elkaar aan, dit was nog
nooit voorgesteld, vechten tegen de goden".

Tra'ayan ging verder: "om dit samen te doen hebben we een machtig wapen nodig, een wapen waar al onze magie is in verborgen.

Zo gebeurde het dat de drakenheersers samen gingen werken, met hun magie weefde ze een levensteen.

Toen kwam het moment dat de drakenheersers op hun draken stapte, om de zwaard op te heffen tegen de goden.
De strijd was lang, in mensen jaren niet uit te drukken, vele lichten, rood, oranje lichte op tegen de hemel.
zo ging het eeuw na eeuw.

Toen opeens was de strijd gestreden de goden hadden de drakenheersers verslagen, maar niet zonder zwaren verliezen

De Trolloks, dwergen, elfen, mensen een ieder ging zijn eigen weg.

echter ik voel dat de drakenheersers zich beroeren, ze staan op het punt om onze wereld aan te vallen. Om de levenssteen
terug te pakken, zodra ze deze steen hebben dan zal zelfs de goden de drakenheersers niet meer kunnen stoppen.

[offtopic]
je kan beter ./me doen (zonder puntje natuurlijk)
offtopice (2) met de serie ben ik pas bij deel II
[/off topic]

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:08
Drakenrijders?

Bloed en bloedas! Zijn Trolloks niet genoeg? Die schepsels van de experimenten van een Verzaker waren al erg genoeg!

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 21:10
* De wachters op de muren zien de eenzame figuur, en zien haar instorten..

Een sein wordt gegeven en 2 wachters stormen naar buiten terwijl de 3e de omgeving scherp in de gaten houd.

Een wachter tilt de figuur op en neemt haar mee naar binnen , Ze wordt op de sofa bij de haard gelegt in de kleine zaal.

De ene wachter fluistert zacht:
Het vriendelijke spookje zou nu wel handig zijn, die heeft ervaring in het verzorgen van mensen.

Nooit wordt een vluchteling alleen gelaten

Venkerozmaandag 23 juli 2001 @ 21:11
Dus je bent hier niet om.....
Excuseer vreemdeling ik dacht dat u een van hen was die mijn dorp hebben vernietigd, u leek er op, een klein beetje dan.
Ik zal u graag helpen met alles wat u wilt om mijn excuses aan te bieden.
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:14
Barbaar, het is geen Schaduwloper, dus luister en leer.
appelsientjemaandag 23 juli 2001 @ 21:15
De zwaarhand vergeeft de barbaar (het is tenslotte een barbaar )

Het zijn moeilijke tijden, iedereen is gespannen.

galadrielmaandag 23 juli 2001 @ 21:20
* Galadriel voelt dat ze wordt opgetild door twee sterke handen..
Van wie ze zijn kan ze niet zien, ze is te moe om haar ogen open te doen

Enkele ogenblikken later ligt ze op een bank, ze probeert haar ogen open te doen, dit keer lukt het wel,
als ze om zich heen kijkt ziet ze de contouren van een mooie kamer: aan de ene kant van de kamer ziet ze een brandend vuur in de open haard
aan de andere kant is een groot raam, met zware gordijnen ervoor...

Dat zijn alle indrukken die Galadriel op dat moment in zich op kan nemen, want het volgende moment valt ze in een diepe, onrustige slaap

spookvrouwmaandag 23 juli 2001 @ 21:21
* spookvrouw zit lekker bij het haardvuur een boek te lezen. In haar achterhoofd speelt nog steeds het verhaal van Wilgje, die nu in de logeerkamer ligt te slapen, vermoeid van alle emoties

Plotsklaps draait Spookvrouw haar hoofd een stukje. Het lijkt net of ze geroepen wordt.

* spookvrouw luistert nog eens goed en staat vast op

* spookvrouw slaat haar nieuwe cape om en loopt naar buiten na een briefje te hebben neergelegd op het tafeltje voor Pluisje en Wilgje


Lieve Pluisje en Wilgje,
ik heb een onrustig gevoel over mij gekregen. Ik heb een telepathische oproep opgevangen uit het kasteel, het is echter onduidelijk wie het is geweest. Ik ben naar het kasteel toe om bij Lord Dreamer te kijken

* spookvrouw haast zich door de lucht naar het kasteel toe. Het enige dat van haar waarneembaar is, is de schittering van haar cape

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 21:21
* Lord Dreamer zucht zacht en denkt na ...

Hmmm vreemde zaken voor dit kleine eiland, maar wat nu ? en Atrimar jij lijkt er over gehoord te hebben? wat denk je er van ?

Zwaardhandmaandag 23 juli 2001 @ 21:22
ff offtopic

ik ga hier verder onder de naam
zwaarhand

was eerst appelsientje

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:23
* Atrimar kijkt LD vermoeid aan.

Ik denk dat de zwaardhand de waarheid spreekt. Ik heb geen zin in een tweede Manetheren, dus wij moeten beter voorbereid aan de slag gaan lijkt me.

Ik vraag me alleen af hoe een zwaardhand zo lang kan overleven als zijn Aes Sedai dood of te ver weg is. De binding die zij aangaan is iets heel aparts. Anders dan mijn eigen bindingen in ieder geval.

* Atrimar slaat zijn ogen neer en zucht.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 21:27
Dat zal hij zo wel vertellen, bindingen waar heb je het over ?? wat zijn dat die bindingen.


* Een bediende komt binnen en verteld van de vluchtelinge in de kleine zaal, LD zegt dat ze welkom is en zal later met haar spreken, de bediende gaat weer

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:31
* Atrimar kijkt naar LD en vertelt.

Zwaardhanden en Aes Sedai gaan een binding aan ... die er voor zorgt dat de zwaardhand sneller hersteld van verwondingen en dergelijke, en beiden kunnen schaduwgebroed voelen aankomen. Het heeft iets met de Magie die Ene Kracht heet te maken, ik weet er ook niet alles van. Wat de Aes Sedai er mee wint is mij niet helemaal duidelijk, behalve dat ze een erg sterke verdediger heeft.

En mijn eigen bindingen zijn niet iets van de Kracht ... die zijn anders, en schijnbaar ouder.

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 21:33
Zwaardhanden en Aes Sedai gaan een binding aan ... die hmmm aha... en jou bindingen ? wat voor binding heb je en met wat ???
Want een normale smid ben je niet en ook niet zo'n aes sedai schoothondje
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:35
* Atrimar grijst.

De laatste die een zwaardhand een schoothondje noemde die leefde net lang genoeg om zijn eigen huid te zien drogen Magier.

Mijn eigen bindingen? * Atrimar slaakt een gepijnigde zucht.

Mijn gele ogen zijn je nooit opgevallen zeker?

Zwaardhandmaandag 23 juli 2001 @ 21:37
"Dat is maar goed ook" denkt de Zwaardhand

In normale tijden, worden mannen die de ene kracht kunnen geleiden gestild....echter zijn dit geen normale tijden.

Aes Sadai, die verbonden is met mij.
is gevangen genomen door de duistervrienden.

De ene kracht kan ik nu ook geleiden, echter ik voel dat hier meer magie aanwezig is

Het rad draait zoals het draait

Nogmaals vraag ik om u hulp!!!! de tijd dringt

komt allen met mij me..

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:42
Ho even zwaardhand ... niets overhaasten.

Waarheen?

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 21:43
ja je ogen .. vreemd .. wolf ??

voor onze gaidin .. ik verlaat deze vesting niet zo gauw ..dit is een vrij sterk bolwerk en heeft al wat doorstaan, dus vertel eens wat je precies bedoeld

spookvrouwmaandag 23 juli 2001 @ 21:45
* spookvrouw komt bij het kasteel aan en glijdt de bibliotheek binnen.

Via de bibliotheek gaat ze naar de zaal waar Lord Dreamer zou moeten zijn.

* spookvrouw doet de deur open en ziet meerdere mensen aanwezig. Het is duidelijk dat ze stoort en Lord Dreamer met dringender zaken bezig is.

* spookvrouw trekt zich terug en gaat op de gang staan luisteren waar de eventuele hulp nodig zou zijn

Al draaiende met haar hoofd loopt Spookvrouw richting die prachtige slaapkamer waar Galadriel in bed ligt. Mmm, bekende omgeving

* spookvrouw ziet dat Galadriel ligt te slapen en gaat op het voeteneind zitten. Spookvrouw kijkt eens goed naar Galadriel en denkt dat deze vrouwe alleen maar sterk vermoeid is door de lange reis die zij gemaakt heeft

* spookvrouw legt een briefje neer voor Lord Dreamer op het tafeltje buiten de kamer

Beste Lord Dreamer,

uw onverwachte gaste is alleen maar oververmoeid.
Laat haar maar slapen zolang ze dat nodig heeft. Daarna zal zij zich een stuk beter voelen.

Gezien uw drukke bezigheden ben ik zo vrij om naar uw bibliotheek terug te keren en daar een paar uur te verblijven. Mocht u in de tussentijd toch nog even tijd hebben, dan weet u dat ik daar ben.

Met vriendelijke groet,

Spookvrouw

Zwaardhandmaandag 23 juli 2001 @ 21:54
LD (als ik u zo mag aanspreken)

ik weet niet of dit kasteel is opgewassen tegen het geweld.
Artimar jij weet hoe errug de Trolloks zijn. en je weet ook dat sommige duistervrienden zich niet tegen laten houden door muren.

We moeten het kwaad uitroeien tot aan de wortel

[Dit bericht is gewijzigd door Zwaardhand op 23-07-2001 22:52]

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 21:59
Het ging over mijn ogen zwaardhand

En uitroeien tot aan de wortel? tot aan welke grens? ZOals de Witmantels dat plegen te doen? Of net zolang tot we niets meer verschillen van diegenen die we opjagen?

Ik kwam hier om dat te ontvluchtten.

Zwaardhandmaandag 23 juli 2001 @ 22:04
Langzaam kijkt de Zwaarhand in de ogen van
Artimar.....en ziet idd dat de ogen geel zijn


"ben jij de gene die met de wolven kan praten ?"

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 22:06
* Lord Dreamer kijkt de gaidin aan ..
hmmm wat wilt u nu precies .. waar wilt u heen .. u beseft wat u vraagt van ons ?
Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 22:09
First things first zwaardhand.

* Atrimar gaat gemakkelijker zitten en luisterd naar LD

Lord Dreamermaandag 23 juli 2001 @ 22:28
U bevind zich in mijn kasteel , en u verwacht dat ik dit allemaal op geeft ? en m'n mensen wat moet daarvan terrecht komen.

Komt u eens met een logische verklaring waardoor we genoodzaakt zijn mee te komen. trouwens u heeft het over het gevaar Drakenrijders, maar u meet uzelf de naam van een drakenrijder aan en u bezit een draak.

Legt u dat eens uit ? ..

Zwaardhandmaandag 23 juli 2001 @ 22:52
deze draak was ook ooit eens van een drakenrijder, ik heb slechts de eer om er op te vliegen

deze drakenrijder was de enige die niet samen met de andere in opstand kwamen.

de verklaring lijkt me logisch
neem uw wapen op en strijd samen met mij tegen het Duister.

wacht.....

Langzaam werd een soort spiegel zichtbaar....
Zie en kijk toe wat er gebeurt als we niks doen.

Langzaam werd het beeld duidelijker
De aarde was woest en ledig
zelfs het kleinste dier had niet de kans gehad om te overleven, weer flitste er beelden voorbij van mensen die gemarteld werden, dat niemand gespaard bleef.

Met een diepe zucht zie de zwaardhand: "red alles, neem uw zwaard en schild op, we moeten de levenssteen halen en hier brengen, we moeten hem verdedigen, voor het duistere hem het te pakken krijgt"

en toen viel de zwaarhand op de grond, vermoeid.

Atrimarmaandag 23 juli 2001 @ 22:56
Voor we beslissen ga ik de slaap der rechtvaardigen slapen
Bolletje...dinsdag 24 juli 2001 @ 08:55
ehm... hallo
Lord Dreamerdinsdag 24 juli 2001 @ 12:24
* Lord Dreamer ziet z'n kasteelvrouwe

Haai , ohhh je kwam je spulletjes ophalen ??
briefje gelezen .. tja het spijt me , maar het ging gewoon niet.

* Lord Dreamer wenst haar verder veel succes, en gaat weer verder, LD laat een bediende sturen naar de nieuwe bakkerij om te kijken of het wel goed gaat.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 24-07-2001 12:33]

Lord Dreamerdinsdag 24 juli 2001 @ 12:31
De dag is mooi

* Lord Dreamer besluit om de nieuwste bezoekster te bezoeken en wat dagelijkse zaken af te handelen en het nieuw gevormde probleem eens rustig te over denken.

Bolletje...dinsdag 24 juli 2001 @ 13:01
LD, hoe moet ik nou verder, ik heb geen huisje niks, alleen mijn beschuitjes bakkerij..ben zo verdrietig
Lord Dreamerdinsdag 24 juli 2001 @ 13:14
* Lord Dreamer ziet het bericht van de bediende

hmm een huisje... hmmmmm Dat gaan we regelen.

* Lord Dreamer geeft de opdrachten, en een kar met bouwmaterialen en bouwvakkers vertrekt naar de Beschuitjes bakkerij om daar wat bij te bouwen. 2 wachters gaan mee voor de veiligheid en ook als bescherming van Bolletje.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 26-07-2001 17:50]

Lord Dreamerdinsdag 24 juli 2001 @ 15:03
* Lord Dreamer heeft er eigenlijk helemaal zin om te vechten tegen duister addergebroed, hij is hier juist naar toegegaan om dat te ontijken, maar ja .. het verleden achtervolgt je wel eens.

* LD neemt een besluit, laat het duistere maar hier heen komen, Hij vecht liever een thuiswedstrijd ipv een strijd op een vaag terein wat hij niet kent.

Z'n gedachtes zijn wat afgeleid, hij mist bolletje toch wel een beetje. Hij schudt even z'n hoofd, z'n gedachtes vrijmaken.
hmmmm. Hij besluit een kleine attentie naar bolletje te sturen.. en oefend wat in de oefenzaal.

Dan hoort hij een zwaar gezoem van een straaljager motor en loopt naar de binneplaats

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 26-07-2001 18:04]

Atrimardinsdag 24 juli 2001 @ 15:16
* Atrimar schrikt wakker op de binnenplaats van de herrie van een straaljager

Zow hee da's nog eens nachtrust

RoboTechdinsdag 24 juli 2001 @ 15:17
* Zachtjes land er een VFH-10 Auroran Veritech Fighter/Helicopter.

De piloot stapt uit , en haalt diverse kisten en dozen uit de Helicopter.

Ha.. daar bent u al heer. Ik heb voor u een aantal dozen met spullen die u besteld heeft.

* LD groet de piloot

Heee klasse , mooi. we zijn blij met de spullen

* De piloot stapt de VFH-10 Auroran Veritech Fighter/Helicopter. weer in en gaat terug naar de SDF-1

[Dit bericht is gewijzigd door RoboTech op 24-07-2001 15:25]

Venkerozdinsdag 24 juli 2001 @ 22:17
* Venkeroz is er helemaal stil van, dan grijpt hij zijn bijl vast en begint te slijpen met een steen.....
woorden zijn niet nodig om zijn beslissing te ondersteunen
Lord Dreamerwoensdag 25 juli 2001 @ 01:01
* Lord Dreamer brengt de kisten naar de wapen kamer en haalt ede lichtgewicht ultrasterke boog uit z'n verpakking.

Perfect , gewoon perfect .

* LD roept een wachter en geeft hem de opdrachtre de bogen aan de boogschutters te geven inclusief een volle pijlhouder. De wachter geeft de opdrachten door zodat iedere boogschutter uitgerust is met de nieuwe bogen en pijlen.

Hij laat een bediende sturen naar de onbekende vrouw om te kijken of alles goed met haar is. het briefje van het vriendelijke spook stelde hem gerust.maar toch wil hij zekerheid.

Hij besluit ook bijzich zelf om morgen langs te gaan bij bolletje, kijken hoe het met haar gaat. Vervolgens gaat hij naar z'n prive vertrekken en gaat slapen

De duisternis treed in, de nacht valt. Rustig en zacht laten de nachtvogels hun laatste roep horen voordat ze gaan slapen

galadrielwoensdag 25 juli 2001 @ 01:49
* Galadriel droomt:
Ze droomt van de dingen die gebeurd zijn: Het vuur, het vreselijke vuur, het zoeken naar B.e.e.r, de teleurstelling en de angst toen ze B.e.e.r niet kon vinden..
waar zou hij zijn... ze mist hem vreselijk..
zou hij nog leven? of zou hij...??
NEE!! bij de gedachte alleen al wordt ze misselijk ..


B.e.e.r....
B.e.e.r............

B.e.e.rwoensdag 25 juli 2001 @ 02:32
quote:
Op woensdag 25 juli 2001 01:49 schreef galadriel het volgende:
* Galadriel droomt:

B.e.e.r....
B.e.e.r............
Ja lieverd, wat is is er? [zegt Beer in haar droom]
galadrielwoensdag 25 juli 2001 @ 02:45
quote:
Op woensdag 25 juli 2001 02:32 schreef B.e.e.r het volgende:

[..]

Ja lieverd, wat is is er? [zegt Beer in haar droom]


Beer!! BEEERRR!!!!!
* Galadriel rent op Beer af en vliegt hem om zijn nek.
Waar was je? Ik zocht je!!
B.e.e.rwoensdag 25 juli 2001 @ 02:47
Net als Galadriel aan komt rennen verdwijnt Beer weer in een vage lichtflits, zomaar weg.

Het enige wat ze nog hoort is: "Kom hierheen, alles is beter hier!"

Maar hoort ze ook dat niet meer, en is alles stil!

galadrielwoensdag 25 juli 2001 @ 02:55
BEER!....Beer....beer......

niet weggaan...

blijf bij me... niet weggaan....

waar ben je.. kom terug.......kom terug Beer.....

* Zwetend wordt Galadriel wakker..
Beer was er! Waar is hij heen gegaan!??

galadrielwoensdag 25 juli 2001 @ 04:13
BEEEEEERRRRRRRR.......
Lord Dreamerwoensdag 25 juli 2001 @ 10:32
* Terugdenkend aan z'n besluit, gaat LD naar het huisje van Bolletje..

Hij moet even weten of alles naar wens is in d'r nieuwe huisje.


Onder tussen, maken de mensen in het kasteel zich op voor strijd die mogenlijkerwijs plaats gaat vinden tussen goed en kwaad. De zon staat weer hoog aan de hemel en de lucht is stralend blauw

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 26-07-2001 17:35]

Lord Dreamerwoensdag 25 juli 2001 @ 23:51
* LD is terug in z'n kasteel en ploft op de bank neer .. Hij voelt zich zo stom, hij reageerde zo bot.

Waarom, die drank ook altijd. waarom drink je ook je booshied weg met drank. Hij besluit geen alcohol meer te nuttigen tot alles weer in orde is.

dan loopt hij wat op en neer denkend wat hij gaat doen. hij besluit naar bed te gaan en morgen alles verder te bekijken.

De nacht is gevallen, het is stil buiten. Een koel briesje verfrist de nacht , de maan schijnt

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 26-07-2001 17:30]

Lord Dreamerdonderdag 26 juli 2001 @ 11:57
* Lord Dreamer wordt wakker en maakt voor zich zelf een ontbijtje. Paar croisantjes, kopje thee met suiker en een zacht gekookt eitje. Na het ontbijt leest hij even de krant en daarna kijkt hij of alles goed gaat in het kasteel.

* Inspecteerd de troepen en ziet dat z'n manschappen tip-top inorde zijn, de wapens scherp en de nieuwe bogen perfect.

Daarna besluit hij maar eens langs Atrimar, kijken of de dolken al klaar zijn ?

Lord Dreamervrijdag 27 juli 2001 @ 16:48
* LD zit weer in z'n kasteel lekker rustig op de binnenplaats te genieten van een palmpje

Z'n manschappen, althans de gene die geen wachtdienst hebben zitten ook lekker in de zon, een grote bbq staat op de binnenplaats en de bedienden zitten in vrije tijdskleding op de trappen en genieten ervan.

Het kan allemaal , het is mooi weer en het is vrijdag, de stormactige week is voorbij. Alles ziet er weer fris, mooi en positief uit.

De twee commano's van RoboTech zitten voor hun commandopost te genieten van een biertje.

Het is zomer, blauwe lucht, warme zwoele avonden en prachtige dagen. Op dit moment is er niets wat de vrolijkheid kan verstoren

spookvrouwvrijdag 27 juli 2001 @ 22:52
* spookvrouw waart naar het kasteel met een briefje bij zich voor Lord Dreamer

Beste Lord Dreamer,

daar Pluisje en Breuls beiden voor onbekende tijd het huis hebben verlaten, zou ik u willen vragen of ik in deze periode in uw bibliotheek mag verblijven en door de kerkers mag waren.

Spookvrouw voelt zich een beetje eenzaam in dat grote huis zo helemaal alleen.

Lord Dreamerzaterdag 28 juli 2001 @ 14:43
* Lord Dreamer wordt wakker na het gezellige feestje van gisteren en dwaalt rond in het kasteel, Dan ziet hij het briefje ..

hmm.. * Hij fluistert zacht.

Tuurlijk mag de vriendelijke spookvrouw lezen in de bibliotheek en ronddwalen in de kerkers

* LD gaat dan de binnenplaats op en gaat heerlijk in de zon op z'n terras zitten, een heerlijk koel biertje er bij en hij leest wat in een paar eeuwenoude boeken, ondertussen aantekeningen makend uit de boeken.

De wachters op de muren lopen stipt hun wacht ronde en het kasteel is rustig .. af en toe klinkt er wat electronisch gepiep uit de commnadopost van de RoboTech Commando's op de binnenplaats.

Enkele soldaten trainen op het trainings veld naast het kasteel in de diverse onderdelen van de krijgskunst, dit alles onder de ervarenleiding van de wapenmeester van het kasteel.

Lord Dreamermaandag 30 juli 2001 @ 09:11
* Lord Dreamer besluit na een vrij druk weekend het restaurant van Faat eens op te zoeken voor een heerlijk ontbijtje en een babbeltje.

* Lord Dreamer geeft de opdrachten aan de soldaten om alles in het kasteel te laten lopen zoals het hoort.

Lord Dreamermaandag 6 augustus 2001 @ 08:16
* Lord Dreamer wordt wakker ....

hmmm wat een stralende dag is het weer..

* Lord Dreamer besluit naar het restaurant te gaan voor wat eten.

Lord Dreamerwoensdag 15 augustus 2001 @ 11:35
* Het is erg warm buiten de zon schijnt fel maar wel erg heerlijk weer

Met dit hete heete weer zit LD heerlijk in het zonnetje
met een koelbox vol met koele dranken ....

Heerlijk genietend an de zomerzon ....

Lord Dreamerzondag 19 augustus 2001 @ 20:10
* Lord Dreamer komt naar buiten , kijkt eens rustig rond over z'n bescheiden landgoed en hangt een bordje aan de deur.

---------------------------------------------
Geachte bezoekers,

Wegens de 24 uur regeling en en niet kunnen
wijzigen van de postings na 24 uur,
is het kasteel tot nadere mededelingen gesloten.

Big Brother is watching all of us.

Was getekend L.D.
---------------------------------------------

* Lord Dreamer vind het erg spijtig dat hij gedwongen wordt
tot deze actie, maar het is niet anders.

Lord Dreamerwoensdag 22 augustus 2001 @ 13:46
* Lord Dreamer komt aan bij z'n kasteel, trekt het bordje van de deur en mompeld zacht in zich zelf : waarom in stilte , waarom zwijgen .. het wordt tijd voor actie

* Lord Dreamer roept z'n manschappen bijelkaar, en geeft de commando's

Maak het kasteel klaar voor een lang beleg.. vanaf nu heerst er de krijgsdienst.. wachters 24/7 op de muren en om de 4 uur aflossen..

Reinig de slotgracht en zorg er voor dat de kokende pek en olie klaar staat.

Kjeldoran knights maak jullie klaar om uit te vallen ..

Piekeniers en kruisboogschutters naar jullie posten op de muren, krijgers slijp de zwaarden en pak de schilden ..

We bevinden ons in een oorlogssituatie .. Krachten van buitenaf bedreigen ons in onze menings uitingen en het recht om te bestaan. Wij laten ons niet intimideren ..

The Raging Hordes of Fok! zijn terug .. Hernieuwd en sterker dan ooit .. Zijn wij er klaar voor ?

* De Manschappen juichen en bereiden zich voor op de strijd..

Zorg er voor dat het kasteel naar buiten vriendelijk is en dat bezoekers welkom zijn . Onze strijd is tegen de hogere machten, niet tegen vriendelijke eilanders en bezoekers.

De vlag van het kasteel wordt in top gehesen, en de zware gepantserde massieve deuren zwaaien open om vriendelijke bezoekers te kunnen ontvangen.

ondertussen wordt er een bericht naar de RoboTech troepen gestuurd met een korte samenvatting van de acties die gankomen

* Lord Dreamer vraagt aan quantarianth of hij de andere drakenrijders op de hoogte kan stellen en zorgen dat ze elke bezoeker scannen voor een of andere verborgen vorm van vijandigheid.

* Hij zucht zacht en kijkt om zich heen.. het kasteel is paraat en klaar voor de mogenlijk komende strijd.

De zon schijnt, de luchtblauw en vol energie... een mooie dag is het.......

Lord Dreamerdonderdag 30 augustus 2001 @ 10:41
* Lord Dreamer gaat eens rustig naar de ruimte die ooit een oude bibliotheek was en door de crash vernietigd is.

* Lord Dreamer wandelt de ruimte in .. en ziet de verwoestingen ...

De grote bibliotheek, De trots van het kasteel...

Het besluit is genomen de Bibliotheek word herbouwd..

Faatmaandag 3 september 2001 @ 14:08
*klop, klop*
Faat staat voor de deur met het kasteel en hoopt dat Lord Dreamer thuis is
Lord Dreamermaandag 3 september 2001 @ 14:10
* Lord Dreamer staat op de kasteel muur en kijkt naar de bezoekster..

Hai Faat, kom binnen .

* De kasteel deuren zwaaien open , een groepje wachters bekijkt de omgeving, laten Faat binnen en de deur sluit weer.

Faatmaandag 3 september 2001 @ 14:14
Hai LD
Ik kom even gezellig een bakkie bij je doen, graag mét wiskey én slagroom.
Hoe is het hier? Wat is het hier zwaar beveiligd, verwacht je een invasie ofzo?
Lord Dreamermaandag 3 september 2001 @ 14:19
* Lord Dreamer laat een ober een kopje koffie met slagroom halen en een extresso dubbel suiker.

Ach met al die vage gebeurtenissen, maffe invasies van vage gasten, een prinses die niet anders doet dan een beetje mooi te zitten ..

Brutale vreemdelingen , maffe aliens .. nee ik heb gewoon voorzorgsmaatregelen genomen ..

Ohh ik ben dus ook geen "onderdaan" van die prinses .. en al helemaal niet trouw aan haar. Ik ben onafhankelijk ..

Zelfs onze eiland landloper superbam vond het saai worden..
Waar zijn de tijden van welleer gebleven

Faatmaandag 3 september 2001 @ 14:24
De tijden van weleer zijn geweest
Het enige wat we nu kunnen doen is er zelf weer een gezellige boel van maken!
Brutale vreemdelingen schieten we gewoon neer
En als jij die aliëns nou vangt, maak ik daar een lekkere aliënstoofschotel van
Ennuh niet zo zuinig met de wiskey hè?! Doe mij nog maar een scheutje in de koffie
Lord Dreamermaandag 3 september 2001 @ 14:31
Nee.. Ik bemoei me niet met aliens .. ik heb me druk gemaakt over andere zaken binnen fok! daar een lering uitgetrokken, en vervolgens een conclusie getrokken ..

Nu post ik alleen nog maar waar ik zin in heb ..

Misschien pleeg ik nog wel een keer een coup hier

* Lord Dreamer pakt de fles en giet een scheut in de koffie van Faat.

Faatmaandag 3 september 2001 @ 14:39
Ha lekker die koffie zo LD
Ennuh die coupe laat je maar mooi uit je hoofd hoor,
we willen geen dictators hier op het eiland

Wat heb je daar trouwens een onwijs mooi schilderij hangen,
die ridder met dat bebloede zwaard lijkt wel een beetje op jou,
is dat één van je voorvaderen ofzo? Agressie en overmeestering zit in de familie?

Lord Dreamermaandag 3 september 2001 @ 14:43
Sorrie .. maar ik doe niet aan dictatorschap ..

Ach het is niet een van m'n voorvaderen, ik ben het zelf in m'n oude rijk .. waar ik vandaan kom ..

Vraag maar aan spookvrouwtje naar de oude boeken .. over m'n rijk en de geschiedenis .. m'n bibliotheken staan er vol mee.

Agressie valt wel mee.. het is onrecht waar ik meestal tegen strijd .

Faatmaandag 3 september 2001 @ 14:49
Ohw, ik dacht dat een coupe altijd gevolgd werd door dictatorschap.
Mmm, nou doe mij nog maar een kopje koffie dan met veel wiskey,
en laat de koffie en slagroom maar zitten

Ongelooflijk zeg dat jij dat bent trouwens op dat schilderij,
je ziet er zo euh....vitaal en gespierd uit
Tegen welk onrecht was je aan het vechten dan? Vertel eens een verhaal uit de oude doos

#ANONIEMmaandag 3 september 2001 @ 14:49
* Aneurism komt voorbij wandelen op weg naar zijn Magische boom, even kijkt hij naar het kasteel
*zucht* mensen...
* Aneurism loopt rustig weer verder zijn magische zwaard stoer over zijn schouders dragend
Faatmaandag 3 september 2001 @ 16:02
Nadat Faat en LD de hele fles wiskey soldaat hebben gemaakt,
ligt Lord Dreamer ineens ongegeneerd met open mond te snurken

Nou zeg, daar gaat mijn kans op een spannend verhaal
Faat laat een 'doei-doei briefje' achter en vertrekt weer.
Dat verhaal hou ik wel van je tegoed hè?!

Bij het naar buiten gaan zwaait Faat nog even naar de wachters, draken
en andere beveiligingswezens en vertelt hen dat ze altijd welkom zijn in het restaurant.
En dat is precies waar Faat ook eens heen gaat, tis tijd voor het diner

Lord Dreamerdinsdag 11 september 2001 @ 14:16
* Lord Dreamer is al een tijdje niet meer buiten het kasteel gezien... vanuit een van de ramen klinkt af een toe een zware niesbui..

Het is L.D die met een zware verkoudheid in bed ligt.. verzorgt door z'n sarcastische bedienden, die lachend hem verzorgen ..

grommend laat LD dit alles over zich heenkomen .. Hij is ziek, maar hij vertikt het om het toetegeven ..

* De bedienden weten het .. een paar daagjes en hij is weer de oude..

Lord Dreamerwoensdag 12 september 2001 @ 14:41
Ondanks z'n ziekte laat LD z'n bediende de vlag half stok hangen als een eerbetoon aan de slachtoffers van de terreur die plaats gevonden heeft ver buiten het eiland.

Vanaf nu wappert de vlag half stok aan de mast op de top van de drakentoren..

Z'n manschapen houden een korte stilte om de slachtoffers te herdenken.

Lord Dreamerdinsdag 18 september 2001 @ 11:58
* Lord Dreamer voelt zich stukke beter.. en heeft bijna geen last meer van het virusje..

Hij besluit een ronde door z'n kasteel te maken.. kijken hoe de zaken er bij staan ..

* De manschappen zijn blij dat hun bevelvoerder weer op de been is, en klaar is voor elke actie die ondernomen moet worden om het recht te laten zegenvieren op het eiland.

Merlijnwoensdag 19 september 2001 @ 15:55
Na een opmerking komt Merlijn toch maar eens kijken.

* Merlijn komt op het eiland aan en ziet in de verte een statig kasteel.

hij loopt erheen en onderweg vraagt hij zich af of hij wel welkom is op dit eiland.

misschien dat Lord Dreamer hem gebruik laat maken van die gigantische bibliotheek waar hij altijd over praatte.

* Merlijn komt aan bij de poort en roept...

-Gandalf-woensdag 19 september 2001 @ 16:03
Heee, hooi, merlijn,
jij bent dus een tovenaar? Nouw, ik ook
Misschien kunnen we samen wat praten of spreuken ruilen.

Ik zit hier in Lord Dreamer's kasteel in een torenkamertje.

Lord Dreamerdonderdag 20 september 2001 @ 11:45
quote:
Na een opmerking komt Merlijn toch maar eens kijken.

Misschien dat Lord Dreamer hem gebruik laat maken van die gigantische bibliotheek waar hij altijd over praatte.


* Een bewaker opend de poort voor merlijn

Goedendag waarde heer, wat kunnen wij voor u doen ?

ohh de bibliotheek van onze heer.. volgt u mij .. de wachter loopt voor merlijn uit en wijst hem de weg naar de grote bibliotheek..

* De wachter geeft met wat signalen aan de rest dat de bezoeker een tovenaar is, maar geen kwaad in de zin heeft

heer Merlijn .. De bibliotheek , en als vanzelf zwaaien de deuren open en de bibliotheek onthult zich.

Vanaf de Drakentoren kijkt Quantarianth naar de bezoeker en snuift even. Magie zindert in de lucht..

Lord Dreamerdonderdag 20 september 2001 @ 12:03
* LD hoort van de bezoeker in de bibliotheek en ook z'n naam.
.. merlijn .. hmmm waar ken ik die ook al weer van.. hmmm
ahh ja de de vroegere geschiedenis van camelot .. hmmm daar heb ik vast ook nog wel boeken van in de bibliotheek.

LD besluit om naar de wapenkamer te gaan, en dan naar de Drakentoren.

Merlijndonderdag 20 september 2001 @ 12:40
* Merlijn kijkt de grote draak eens vriendelijk aan en knikt...

eenmaal aangekomen in de eens zo grote bibliotheek ziet Merlijn de grote ravage. hij tovert een aantal bezems en kijkt over het puin. Langzaam, om de resterende boeken niet te beschadigen, begint hij op te ruimen met de nodige magie. hij vraagt zich af hoeveel aan waarde verloren is gegaan en wat hij allemaal kan leren.

* Merlijn is verbaasd over de vriendelijke onthaal van de wachters en -gandalf-, maar is een beetje wantrouwig over deze acties.

'Het zal wel niets zijn.'

Hij ziet de wachters vreemd kijken als hij met zijn bezems bezig is....

BlackDevilzaterdag 22 september 2001 @ 18:02
* BD. komt rustig in de vorm van een rookwolkje aanvliegen en gaat meteen naar de bilbliotheek.

Wat een saaide boel hier op dit eiland, geen invasies, geen ontvoeringen of moorden.........saai

* BD. loopt naar de Bibliotheek en ziet een paar mysterieuse boeken liggen

Die zien er interesant uit

* BD. leest een paar bladzijdes........en kijkt om zich heen om te zien of niemand hem bespied en maakt snel kopies van de boeken en legt ze weer terug....nog geen seconden later hoort ie voetstappen en lost snel op in de lucht

[Dit bericht is gewijzigd door BlackDevil op 22-09-2001 19:56]

Merlijnzaterdag 22 september 2001 @ 18:47
na de grote schoonmaak ruimt merlijn de overgebleven boeken op en zet ze terug in een van de overgebleven kasten.

hij voelt een vreemd gevoel over zich heen komen. als hij zich omdraait ziet hij net een vreemde wolk verdwijnen.

* Merlijn voelt iets vreemds. iets donkers...

* Merlijn vraagt zich af of hij de grote Lord Dreamer te zien krijgt die zo gastvrij is....

Lord Dreamerzondag 23 september 2001 @ 14:34
* Lord Dreamer komt op z'n dooie gemakje de bibliotheek binnen wandelen ..

hmm zo te zien is dat duister figuur er weer eens geweest, nahja ik zal hem maar negeren.

Hallo, U moet Merlijn zijn. Lord Dreamer, aangenaam.

* Lord Dreamer wappert wat met z'n handen en de gloeibollen aan de wand geven hun maximale licht.

Zo dat is een stuk beter dan dat schemerlicht..

Atrimarzondag 23 september 2001 @ 23:06
LORD DREAMERRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!

I demand justice ...

Mag ik wat soldaten in leenbruik nemen om wat biker asses te kicken????

Lord Dreamermaandag 24 september 2001 @ 09:29
* Lord Dreamer .. Laat een contigent Piekeniers naar Atrimar's Smederij sturen..

Geen idee wat er aan de hand is maar het zal wel goed zijn.

* Lord Dreamer gaat maar een kopje koffie halen in het restaurant

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 24-09-2001 09:36]

Lord Dreamermaandag 24 september 2001 @ 14:02
* Lord Dreamer is weer terug in z'n kasteel ..

Hmm misschien gaat het eiland eindelijk weer leven zoals vanouds, misschien werd het tijd dat mensen een keer hun hart konden luchten ..

Ach het zal mijn tijd wel duren ..

* Lord Dreamer gaat naar de oude bibliotheek, en pakt een oud boek ... het heet "Magier, Tovenaar, Leerling" hmmm een boek vol herinneringen aan oude tijden..

hmmm

zuchtend verdiept hij zich in het boek , oude herinneringen ophalend

Merlijndinsdag 25 september 2001 @ 08:56
Na een grote opruiming gedaan te hebben, kijkt merlijn eens in het rond.

Ha Lord Dreamer. Eindelijk ontmoet ik de man eens waar ik zoveel over gehoord heb. Hoe gaat het met U?

Ik zou U dankbaar zijn als ik een tijdje in dit grote kasteel kon verblijven om mijn magie wat bij te spijkeren...

Heeft U nog ruimte voor een oude, doch behulpzame man?
Misschien kan ik U van dienst zijn?

Lord Dreamerdinsdag 25 september 2001 @ 11:09
* Lord Dreamer hoort een stem en kijkt op...

Dag Merlijn.. U wilt hier verblijven om rustig te kunnen studeren .. dat kan hoor .. Een gerespecteerd magier is hier altijd welkom ..

als u vanuit de bibliotheek rechtsafslaat komt u bij de West Toren .. daar zijn de Gastenverblijven. hmm weet u wat, spreek gewoon een bediende aan , die wijst u wel de weg..

Mijn bibliotheek en kennis staat tot uwer beschikking.

* Lord Dreamer bladerd dan rustig verder in z'n boek .. hmm

Dakraan, dafriaaan santoran novendous platariaan topla. hmmm das een oude ... hmmm ..

* Plof en er verschijnt een sierlijke elf, in volledige wapenuitrusting..

hmm dat deed die spreuk dus .. oeps ..

* Lord Dreamer vraagt de elf zich te vervoegen bij de oude wapenmeester.. en zou het gezicht wel willen zien als de wapenmeester de elf voor z'n neus ziet

Merlijnwoensdag 26 september 2001 @ 13:06
* Merlijn loopt samen met de elf de grotendeels opgeruimde bibliotheek uit en begeeft zich naar de toren met het gastenverblijf.

Pardon meneer, LD stuurde mij naat U toe voor een kamer. Als U er nog eentje bovenin de toren heeft? Ik heb niet veel ruimte nodig en daar word ik niet gestoord...

* Merlijn loopt achter de bediende aan en krijgt de sleutel van een kamertje dat zo hoog is dat hij vanuit zijn raampje bijna over heel het eiland kan uitkijken.

* Merlijn **Zucht**

eindelijk ergens wat op thuis lijkt...

* Merlijn treurt...

dikke tranen verzakken langzaam in zijn grote, witte baard...

[Dit bericht is gewijzigd door Merlijn op 26-09-2001 13:09]

Merlijnwoensdag 26 september 2001 @ 13:07
...

--dubbelpost--

BlackDevilvrijdag 28 september 2001 @ 13:19
* BD. komt aangelopen, klopt op de deuren.

Doe effe open LD, mijn klooster word omgebouwd ik heb een plaats nodig op te slapen

Lord Dreamervrijdag 28 september 2001 @ 15:19
* De wachters geven de boodschap door en krijgen een boodschap terug.

Heer Duivel, Helaas moeten wij u verwijzen voor een slaapplaats naar het Hotel. Ons Gastenverblijf is bezet, en de kerkers zijn opgeruimd .

U heeft al vaker inbreuk gedaan op onze gastvrijheid en dit wordt niet meer getolereerd, vandaar de afwijzing op u slaapplaats verzoek.

* De wachters gaan weer verder met hun werkzaamheden.

BlackDevilvrijdag 28 september 2001 @ 15:26


This i shall remember

Goededag Lord Dreamer

Lord Dreamermaandag 1 oktober 2001 @ 14:05
* LD kijkt naar buiten en ziet dat de herfst is begonnen .. Op het eiland mag het dan prachtig weer zijn maar op het vaste land zijn de herfststormen begonnen.

LD Besluit dan maar het kasteel stormklaar te maken, de opdracht wordt gegeven om alle houten panelen, daken van de stallen en bijgebouwen na te kijken op houtrot, en te controleren op stevigheid.

Er worden extra steunen gemaakt voor de stallen en er komt een nieuw dak op de drakentoren, de cement lagen worden vernieuwd en ook het voegwerk.

Zo kan het kasteel de herfst wel door. Extra vooraden haardhout worden aangelegt om het kasteel te verwarmen tijdens de herfst en winter.

hmmm .. dat ziet er goed uit.. het kasteel ziet er weer als nieuw uit .

Lord Dreamerdonderdag 4 oktober 2001 @ 08:37
* Lord Dreamer ontwaakt na alle drukte van het klaarmaken van het kasteel voor de herfst.

hmmm .. perfecto ..


* Lord Dreamer pakt een stevige oude houthakkersbijl enloopt er mee naar de boomgaard .. LD kijkt rond en ziet een dode boom de boomgaard ontsieren.

aha .. die boom halen we eens even weg.

* LD begint op de boom in te hakken, door het taaie oude dode hout heen. langzaam veranderd de boom in een berg houtblokken.

Ondertussen is er een bediende aankomen rijden met een kar, waar het hout op gegooid wordt.

De boom is inmiddels verdwenen, en na dat alle stukken op de kar zijn gegooit verdwijnt de bediende met de kar het kasteel in en worden de stukken opgeborgen bij de houtvoorraad.

Zo.. dat was een goede ochtend oefening om de spieren los te maken . hmmm nu eerst een bakje koffie.

* Lord Dreamer gaat het kasteel in, en een bedienden brengt hem een kop koffie.

heerlijk ... genieten van de opkomende zon en een bak koffie , dat is pas wakker worden.

Atrimardonderdag 4 oktober 2001 @ 16:01
* Een sierlijke sneeuwwitte duif landt op LD's vensterbank en wipt op zijn tafel, aan het pootje hangt een briefje:

LD,

Je kroonluchter zal even moeten wachten.

Ik leg het later wel uit.

Atrimar

* Gaandeweg het briefje begint het in rood geschreven handschrift gehaaster te worden, en op het moment dat LD het briefje heeft gelezen valt de duif bloedeloos dood neer op de tafel.

rebel_girldonderdag 4 oktober 2001 @ 18:29
* rebel_girl komt verwonderd het kasteel binnen.

wauw het is echt mooi hier...euhh is er iemand???

Lord Dreamervrijdag 5 oktober 2001 @ 07:00
* Lord Dreamer ziet het briefje en de duif .. damn .. hmmm vreemd ....

* LD pakt de duif op .. concentreerd zich op de duif .. maar helaas er gebeurt niets ..

hmm Necromanie is nooit m'n sterkste vak geweest ,, had ik de necronomenicon maar..

tch maar eens aan Atrimar vragen waarom z'n duif dood gaat na aflevering van het briefje ...

* Lord Dreamer Ziet dan de kunstenares ..

Hallo .. Miss Rebel . u komt om Quantarianth te schilderen ??? .. Als u mee loopt met de bediende dan brengt die u naar de draken toren waar Quantarianth zit. Hij is in een opperbeste stemming vandaag .

Lord Dreamerdinsdag 9 oktober 2001 @ 09:59
* Badend in het zweet wordt LD wakker .. Hij kijkt verdwaasd om zich heen .. verwonderd waar hij is ..

hmmmm.. gelukkig ik ben in m'n kasteel .... jeetje wat was dat een vage droom ..

* Lord Dreamer loopt onrustig heen en weer over het tapijt in de slaapkamer .. pakt dan een douche en kleed zich aan .. en besluit naar het restaurant te gaan.

rebel_girldinsdag 9 oktober 2001 @ 15:09
* rebel_girl komt de drakentoren uit gelopen met een groot schilderij onder haar arm.

zo eindelijk af. ik ben er zeer tevreden over al zeg ik het zelf...

Lord Dreamerwoensdag 17 oktober 2001 @ 10:32
* Lord Dreamer ziet het schilderij ..


oeii.. das mooi geworden , Dat komt in de grote zaal te hangen .. echt een pracht stukje werk.

* Lord Dreamer loopt een rondje door het kasteel en besluit dat er wat aan gedaan moet worden, dus gaat hij zich voorbereiden op de grote klus .. De renovatie van het kasteel.

Merlijndonderdag 18 oktober 2001 @ 16:25
* Merlijn komt de grote zaal binnengelopen en ziet het grote schilderij.

Wow! Dat is mooi? Wie is dat?

MyLord, Nu ik U toch tref, mag ik U bijstaan in de wegen die Uw geest inslaat? Misschien dat ik U in deze dagen met mijn wijze raad kan bijstaan...

Lord Dreamerdinsdag 23 oktober 2001 @ 17:22
* Lord Dreamer groet Merlijn..

Wees welkom, en gebruik de bibliotheek naar eigen inzicht ..

* LD gaat eens naar de wapenkamer en kijkt naar een groot sierlijk zwaard, magisch, het lijkt een fake zwaard maar het heeft vroeger z'n diensten bewezen.

Daarna gaat hij naar de Drakentoren en spreekt met Quantarianth over de zaken op het eiland, z'n solitaire bestaan, de aantijgingen van andere eilanders, en besluit die aantijgingen te negeren.

Quantarianth geeft het advies om gewoon te doen waar hij zin in heeft. Het advies opvolgend oefend LD een uurtje of wat in de oefenzaal en gaat dan een lekker glaasje port drinken bij de openhaard in de studeerkamer.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 23-10-2001 17:28]

RoboTechwoensdag 24 oktober 2001 @ 11:31
* Langzaam daalt er een eenzame Alpha SF3 Veritech Fighter uit de hemel neer. De piloot stapt uit, terwijl het vliegtuig een schuur in wordt gereden.

De Piloot loopt naar de heer die hem opwacht.

Lord Dreamer ? .. Hallo heer, Ik ben Simon Carnagy Ex-Luitenant van het 181st commando brigade van het Southern Cross Tactical Strike Team. De RoboTech troepen zijn verder gegaan op hun speurtoch naar een thuis, en ik ben hier achtergebleven.

Het enige wat ik nog heb is wat technologische kennis en appatuur en m'n Veritech Fighter. Zou ik hier tijdelijk kunnen blijven totdat ik een simpel huisje heb gebouwt op de plek waar ooit het Montana Forest Station heeft gestaan ?

* De heer die inderdaad Lord Dreamer is, denkt er rustig over na en antwoordt dan

Heer Simon, U mag blijven zolang u dat nodig vind, uw toestel staat opgeborgen en afgedekt in de schuur. Ik wens u een prettig verblijf hier op het kasteel.

Lord Dreamerwoensdag 24 oktober 2001 @ 14:18
hmmm dat was een kort bezoek van Simon .. Hij is al weer weg vertrokken naar de restanten van die basis van hem ...

ach .. leven en laten leven .. dat zal het wel zijn of zoiets

Lord Dreamerzondag 28 oktober 2001 @ 12:02
* LD gaat de bibliotheek in. Hij heeft zoveel gehoord aan geruchten over een of ander monster in de bossen, dat hij besluit het even na te zoeken in een van de boeken.

Hmm dat is niet zo mooi. Hopelijk trapt Herne niet in de val
want dat "ding" wat er zit, is hem vast niet zo vriendelijk gesteld.

Nu ja , ze zullen er wel uitkomen.

* Hij legt het boek terug en gaat even wat bewegings oefeningen doen in de trainings zaal.

Lord Dreamerwoensdag 7 november 2001 @ 10:23
* LD kijkt verward om zich heen .. hij heeft weer die gekke dromen gehad, dromen vol chaos en vernietiging ..

Dromen met een overheersende duisternis, met weinig hoop en nog minder lichtpuntjes.... Dromen vol van kwaad en vernietiging.. Is het einde der tijden dat in een soort van visioen getoond wordt ?

Hij weet het niet maar hij kent wel iemand die het misschien kan weten, misschien dat andere eilanders iets weten.. Er gebeuren te veel rare dingen de laatste tijd.

Hij besluit maar eens rond te gaan vragen.

Lord Dreamerdonderdag 8 november 2001 @ 20:32
* LD besluit om het bos in te trekken .. Op zoek naar een raadgever in deze tijden.

Hij doet z'n gordel om met z'n zwaard pakt een rugzak en stopt daar wat proviant in en doet een licht lederen reiskostuum aan, licht gepantserd maar soepel genoeg om door de bossen te trekken.

Hij pakt eikenhouten staf.. de kunst van het sttokvechten wat hij een tijd geleden heeft geleerd van Atrimar kan van pas komen.


Hij geeft als laatste de opdracht aan z'n personeel om de boel in de gaten te houden en spreekt met Quantarianth over z'n tocht

* Dan gaat hij op weg....

Lord Dreamerdinsdag 13 november 2001 @ 11:53
* Quantarianth kijkt vanaf de toren over het kasteel en ziet de bedrijvigheid van de mensen. Hij geniet van de herfstzon en strekt z'n vleugels ... De zon verwarmt hem terwijl hij geniet van de herfst.
Lord Dreamerdonderdag 15 november 2001 @ 10:12
* Quantarianth is terug gekeerd van z'n bezoekje aan de feestgangers op de parkeerplaats bij het casino.

De landerijen om het kasteel zijn verscholen in de ochtendmist, de glinstering van de dauw aan de bomen is van vere te zien. Het is rustig en stil

Merlijnvrijdag 16 november 2001 @ 16:43
* Merlijn komt na een zware periode weer uit zijn torenkamertje.

'MyLord, ik merk op dat hier nergens afbeeldingen van een eventuele gemale of moederfiguren hangen?'

'Mag ik vragen om Uw gezelschap tijdens mijn tafelgang? Ik zou na een lange periode van eenzaamheid wel wat aanspraak kunnen gebruiken...'

* Merlijn kijkt naar de imposante heer en vraagt zich af wat zich binnen zijn geest afspeelt. In zijn hart weet hij dat LD goed is...

Lord Dreamervrijdag 23 november 2001 @ 20:11
* Ondertussen in het kasteel gaat alles z'n gangetje, het is bijna niet te merken dat LD er niet is op dit moment.

Quantarianth heeft alles onder controle en ook alle werknemers in het kasteel gaan rustig verder met hun werkzaamheden

Oversightvrijdag 30 november 2001 @ 12:40
Oversight verzoekt LD nederig voor een tijdelijk verblijf in het kasteel, referend aan de boeiende tijd die zij eerder met elkaar hebben doorgebracht.
Lord Dreamervrijdag 30 november 2001 @ 13:15
Een bediende hoort het verzoek aan, en besluit toestemming te verlenen.

Heer u bent van harte welkom hier. Ik beveel u van harte een kamer in de zuid vleugel aan , die zijn het warmste en het modernste ingericht.

Oversightvrijdag 30 november 2001 @ 13:40
Oversight hoort treed binnen en is, net als vroeger, verbaasd over de schoonheid en de magische uitstraling die het kasteel heeft.

Overspoeld door een gevoel van magie en gepaste vreugde wandelt Oversight achter de bediende aan naar de door aan hem aangewezen kamer.

Oversight verzoekt aan de bediende:
* Graag zou ik met LD willen spreken. Is dit mogelijk?

Lord Dreamervrijdag 30 november 2001 @ 14:00
* De bediende antwoord:

Helaas is Lord Dreamer niet aanwezig in het Kasteel, Hij is ergens in Het duistere bos van Herne_the_Hunter - deel II waar hij op een missie is.

Ik heb zelf geen enkel idee wanneer hij terug is. Maar Ik zal aan Quantarianth * De draak van LD vragen of hij mentaal contact kan maken met Lord Dreamer, zodat de boodschap door wordt gegeven.

Lord Dreamer is al enkele dagen in dat bos en zwerft daar dus rond. We hebben nog niet gehoord dat het slecht gaat dus alles zal wel goed gaan.

Is er verder nog iets waarmee ik u vandienst kan zijn ?

rebel_girlvrijdag 30 november 2001 @ 21:35
buiten het kasteel schiet een schim met een karretje voorbij richting het bos
Lord Dreamerzaterdag 1 december 2001 @ 16:33
* Quantarianth kijkt op als hij het karretje hoort, Hij glimlacht, als een draak al kan glimlachen en besluit er verder geen aandacht aan te geven, degene van wie het karretje was rook bekend en vertrouwd

De volgende ochtend worden de bladeren van het kasteelplein geveegt, bedienden zorgen er voor dat het kasteel er weer perfect uitziet. Vlaggen wapperen aan de pieken op de torens.

Jojogirlmaandag 3 december 2001 @ 15:04
Ook Lord Dreamer krijgt per koerier een geboortkaartje:

Lord Dreamermaandag 3 december 2001 @ 20:08
* Een bediende ziet het kaartje , en glimlacht. Lord Dreamer vindt dit vast prachtig , misschien moeten we uit zijn naam maar vast een grote bos bloemen naar Miss JoJo sturen.

* Een andere bediende ziet plotseling een mooi schilderij met het portret van Quantarianth en Lord Dreamer verschijnen.. Magie .. ooh wat prachtig roept zij verukt uit. Jeetje Sint Nicolaas is vroeg dit jaar

rebel_girlmaandag 3 december 2001 @ 20:08
opeens ligt er een portret op tafel
Lord Dreamerzondag 9 december 2001 @ 17:54
* Lord Dreamer komt na de kleine veldtocht met Atrimar Gandalf Phoenixx en Equilan tegen Slough_Feg terug op z'n kasteel

* Hij kijkt rond en ziet dat de bedienden een mooi schilderij aan de muur hebben gehangen, de handtekening op het schilderij is afkomstig van Rebel Girl

hmm dat is zeker een prachtig schilderij.

* Ook verneemt hij dat Jojo is bevallen van een tweeling en dat er al een kadootje is bezorgt. Dan besluit hij naar de bibliotheek te gaan en lekker bij de openhaard

met een glaasje port een paar oude boeken te gaan lezen. Misschien krijgt hij nog bezoek van een oude kennis die wel eens ronddwaald in het kasteel.

Hopelijk vindt hij daar meer over de geschiedenis van Slough_Feg en manieren om hem onschadelijk te maken.
Hij vindt wel wat relevante text.

The Lord Slough Feg: "Eyes without life... burst heads... pile of carcasses... they are pleasant words for me"; the favourite sentence of large unpleasant of this history.
Slough Feg is the Horned God, that which refuses to die after 7 years of reign and since ate the eyes of the "large worms" to delay its 20 000 years death.
Slough Feg transformed its worship towards a worship of died and is now the leader of Drunes, the faithful ones of Crom-Cruach.


* Hmm vreemde tekst , maar ja dit boek is al zo oud dat het kan zijn dat deze tekst niet meer vantoepassing is in deze tijd .. denkt hij.

Na een tijd gelezen te hebben in de oude boeken worden z'n ogen zwaar en valt hij in een diepe rustige slaap.

Lord Dreamerwoensdag 12 december 2001 @ 14:34
* Een bediende komt aanrennen en klopt op de deur van de bibliotheek..

Heer .. er is iets vreemds te zien .... vreemde dingen in het bos .....

* Lord Dreamer komt uit de bibliotheek en kijkt via de gallerij achter de kantelen naar buiten.. hmmm .. hij zucht zacht en zegt tegen de bedienden dat alles goed is maar dat hij een tijdje weg moet.

* Quatarianth komt aanvliegen na een mentale roep en LD legt hem uit dat z'n aanwezigheid misschien op prijs wordt gesteld in het bos. Quantarianth heeft nu de algehele leiding over het kasteel en z'n bewoners

* Dan pakt hij z'n tuniek uit de kast, z'n boog en zwaard en vult z'n rugzak met vooraden en wapentuig.
bij een groot schilderij van een prachtige vrouwe knieltd hij en fluistert zacht:

M'n liefste de herinnering blijft aan de dag dat ik weg moest en bij m'n terugkomst alles verwoest vond. De dag dat ik je vond levenloos en onnatuurlijk. De dader heb ik nooit gevonden, maar ik blijf zoeken. Ik moet nu weg in naam van het "goede" maar dit keer kom ik terug en is er niets verwoest. Quantarianth houd de wacht ..

* Hij grijpt z'n rugzak en met ferme stappen loopt hij de poort uit op weg naar Het duistere bos van Herne_the_Hunter - deel II

Lord Dreamerzaterdag 15 december 2001 @ 21:50
* in de tussentijd dat LD op pad is, gaan de zaken in en rond het kasteel gewoon verder.. Quantarianth heeft de zaken goed in de hand, met mentale spraak weet hij het personeel goed te motiveren zodat alles naar wens verloopt.

Het enige is dat Quantarianth geen contact kan krijgen met LD. Het enige dat hij bespeurt is de magie die Equilan uitstraalt en een vieze zwarte geur van dood en verderf die af en toe de kop opsteekt.

Quantarianth komt terug van z'n overleg met opzienders van de landerijen om het kasteel en neemt z'n vertrouwde positie op de draken toren in .. Hij kijkt over het kasteel en de omgeving en ziet dat de landerijen er vredig bij liggen.

Anthraxxvrijdag 21 december 2001 @ 12:00
* Na zijn lange bezoek aan Equilan's toren, waar hij Equilan niet heeft gevonden, besluit Anthraxx weer verder te gaan met zijn opdracht. Vanaf het "schelpenpad" loopt Anthraxx tot aan de blokhut van Beer en Galadriel. Daarvandaan loopt hij het donkere bos in van Herne_the_hunter.

Na een paar minuten gelopen te hebben begint het bos steeds duisterder te worden, en Anthraxx weet niet wat hij moet verwachten. Hij weet zelfs ook niet of hij de goede richting in loopt. Hij begint toch ietsje bang te worden en pakt snel zijn bijl. Na een kwartier te hebben rondgezworven in het bos komt hij uiteindelijk bij een sloot. Anthraxx heeft geen idee waar die uitkomt, en besluit de sloot te volgen totdat hij bij iets bekends komt.

De wandeling duurt een paar uur, en er zijn geen moeilijkheden. In de verte ziet Anthraxx eindelijk het kasteel van Lord Dreamer liggen. Anthraxx slaakt een kreet van vreugde, en begint steeds sneller te lopen richting het kasteel. De weg begint ook steeds makkelijker te worden, en is goed bewandelbaar. Het ziet er naar uit dat deze weg toch vaak wordt gebruikt. Voor hem rijzen de torens van Lord Dreamers kasteel steeds sneller op. Totdat hij voor het kasteel staat.

Het kasteel ziet bewoont uit, en is goed onderhouden. Grote muren houden boosaardige wezens tegen, en binnenin zal het waarschijnlijk rustig zijn. Kleine bruggen hangen tussen de torens, die de torens met elkaar verbinden. De beschermingsmuren eindigen in een grote poort voor hem, die open staat. (gelukkig! )

Dan opeens verduisterd de zon een ogenblik, en Anthraxx ziet een grote draak vanuit het kasteel wegvliegen, maar hij kan niet ontdekken waar die draak heenvliegt. "Nou ja, ik ga me maar weer eens voortbewegen." zegt Anthraxx en loopt de poort door richting het binnenpleintje. Vreemd genoeg houd niemand hem tegen: Of het kasteel is uitgestorven, OF ze weten dat ik kom.

Op het binnenpleintje ziet Anthraxx verschillende Torens en deuren, maar waar die naar toe lijden weet Anthraxx niet. Hij besluit dan maar om zijn post op 1 v/d de torens op te hangen, en hoopt dat het snel ontdekt wordt. Anthraxx graait wat in zijn zakken en pakt een papiertje en een pen. Hij begint te schrijven:


Lord Dreamer (en Phoenixx waarschijnlijk),

Bij dit briefje hoort een kaart van Dagobert en rebelgirl. Ik kan je het helaas niet persoonlijk geven, omdat ik het vrij druk heb met mijn post. Ik hoop je zo snel mogelijk een keer te ontmoeten.

Groeten,
Anthraxx

Dan plakt Anthraxx het briefje samen met de kaart van Dagobert en rebelgirl op de toren, in de hoop dat ie er niet af valt:

Nadat hij dit gedaan heeft, vervolgd Anthraxx zijn weg richting het sprookjeskasteel van LWas en Wilgje.

Lord Dreamervrijdag 21 december 2001 @ 13:02
* Een bediende ziet de kaart...

Jeetje die is echt verkeerd bezorgt, Phoenixx woont hier echt niet maar in haar eigen onderkomen ...

* De bediende besluit het zelf maar te bezorgen.. pfff het lijkt de PTT wel .. die bezorgen ook al fout of te laat

Anthraxxvrijdag 21 december 2001 @ 13:57
quote:
Op vrijdag 21 december 2001 13:02 schreef Lord Dreamer het volgende:
* Een bediende ziet de kaart...

Jeetje die is echt verkeerd bezorgt, Phoenixx woont hier echt niet maar in haar eigen onderkomen ...

* De bediende besluit het zelf maar te bezorgen.. pfff het lijkt de PTT wel .. die bezorgen ook al fout of te laat


ff offtopic:

Maar hij is ook voor jou bedoeld
(ik dacht dat Phoenixx ook bij jou woonde

LittleDwarfvrijdag 21 december 2001 @ 19:15
LittleDwarf loopt langzaam richting kasteel. Na een surviveling van bijna 6 maanden aan het strand van het eiland, ziet hij eindelijk een kasteel waar hij hoopt dat hij kan slapen en eten.

Zijn kleine beentjes branden als een gek na die wandeling. Hij hoopt dat het kasteel van Lord Dreamer hem welkom heet.
Als hij richting kasteel loopt, ziet hij zijn lievelingsdieren; de draken van Lord Dreamer.

Als hij bij de poort aankomt, klopt hij zo hard als hij kan...

wachtend op enig leven.....

Lord Dreamervrijdag 21 december 2001 @ 20:38
* Vanaf de drakentoren ziet Quantarianth de reiziger aankloppen. Hij geeft mentaal de opdracht om de reiziger binnen te laten en onder te brengen in één van de gasten verblijven.

ondertussen Is er een mentale roep naar LD uitgezonden die hem naar z'n kasteel terug moet brengen. Het kan nog wel een week duren voordat de oproep LD bereikt heeft en voordat LD terug is aan er nog wel wat dagen overheen, als hij al niet verwikkeld raakt in de strijd tegen het duistere.

De bediende gaat naar de poort en opent die, Hij laat de Reiziger binnen en vraagt wie hij is en waar hij vandaan komt.

LittleDwarfzaterdag 22 december 2001 @ 18:15
De kleine man genaamt LittleDwarf heeft lang zonder dat iemand hem zag of kende aan de kust van het Fok!eiland! geleeft. Zijn grote voorbeeld was MR Robinson C.

Hij legt aan de bediende uit dat hij graag weer onder mensen wil leven en ook graag leert hoe hij met draken moet omgaan.

nou hoopt de kleine man toegelaten te worden in het grote kasteel met de mooie draken.


* LittleDwarf is moe en wil graag slapen

Lord Dreamerzondag 23 december 2001 @ 17:21
* De bediende hoort het verhaal aan .. en een kleine glimlach speelt om z'n mond. Leren omgaan met draken, Een draak bepaald zelf of hij om wil gaan met mensen. Dus dat is aan de draken zelf.

Komt u binnen, ik zal u naar een gasten verblijf leiden waar u zich comfortabel kan maken. hmm omgang met draken is wat moeilijker dat kunnen we u niet leren, aangezien dat de draak bepaalt, u moet de draken taal spreken en verstaan.

Wilt u in aanmerking komen dat een draak om wil gaan met u . De taal der draken kan je ook niet leren. Op het Eiland zijn er maar een paar die het kunnen waaronder Vrouwe Equilan maar zij is dan ook een Godin.

* ondertussen heeft hij de gast naar de gasten verblijven geleid en vertelt:

Mocht u meer vragen hebben of iets nodig hebben dan kunt u altijd één van ons aanspreken. Onze heer verwachten we over een week ongeveer, hij is op een reis, de nadere details weten wij niet, maar Quantarianth, De bediende wijst naar de grote draak op de draken toren. Heeft wel een idee denken wij, maar zolang die niet ongerust is zijn wij het ook niet.

U bent hier veilig tegen elke vorm van geweld, Het kasteel is onneembaar en Quantarianth houd de wacht, evenals de Kjeldoran Knights, Krijgers uit het koude noorden, hard als graniet en onbuigzaam. Dus rust u vredig en geniet van uw verblijf hier op het kasteel.

LittleDwarfdinsdag 25 december 2001 @ 20:46
* LittleDwarf luistert geboeid naar de bediende. Hij is zeer blij dat hij in het kasteel mag komen en dat hem iets meer wordt verteld over draken.

Hij neemt het kasteel goed in zich op zodat hij niet kan verdwalen. Als hem wordt verteld over de grote mooie draak, kijkt hij vol verbazing naar het schitterende dier...

Het enige wat hij nu hoopt is dat een draak hem aardig vind en met hem wil omgaan zoals hij zich dat altijd heeft voorgesteld......

Als ze bij de kamer aankomen is hij heel blij. Eindelijk een warm en mooi onderkomen. Hij verwondert zich over de gastvrijheid van de bewoners van het kasteel.

Net zodra de bediende wegloopt moet de dwerg nog even iets vragen:

* LittleDwarf "woont hier niks van een magier, want ik heb een magier nodig om me te helpen naar een middel zodat draken en andere dieren mij aardig vinden en me vertrouwen??"

Lurkywoensdag 26 december 2001 @ 14:19
* Na een lange rit vanuit het vernieuwde Casino komt Lurky aan de kasteelpoort. Quantarianth ziet dat ze niks kwaads in de zin heeft en geeft de Kjeldoran Knights een teken dat ze kunnen blijven zitten. Een bediende krijgt opdracht de deuren gastvrij te openen en trekt zich schielijk terug.
Lurky treedt te paard binnen. Geheel conform de omgeving tracht ze zich in vol tenue te presenteren aan de kasteelbaas. Ze zit recht op haar ros en blikt door de schitterende stille hoge hal. Haar paard schud zachtjes met de pluim op zijn hoofd. Het belletje om zijn nek tinkelt vriendelijk. Geimponeerd door de statige omgeving schikt Lurky haar wijde rokkenvracht over het zwaargeborduurde tapijt op de rug van het paard zodat haar gouden muilen en kanten kousen goed zichtbaar worden. Ze knoopt de bonte omslagdoek om haar schouders los. De ruches van de vele manchetten van haar blouses ruisen. Ze zwiert haar verwaaide lange haren in model en kijkt ademloos rond. Niets wijst erop dat zich hier een bruiloft bevind. In het stijlvolle interieur ontbreekt elke frivoliteit en ieder teken van vrouwelijke aanwezigheid. Op Lurky na dan.
Zachtjes schraapt het paard zijn hoeven aan de haltegels en snuift.
Een dubbele deur zwenkt open en een vreemde kleine gestalte kijkt op naar de kosmische zwerfster:

Welkom in dit gastvrije kasteel. Wie bent u? Bent u een tovenares of een magica?
Dank u, mijn naam is Madame Professor Lurky, exacte wetenschapster. De werkelijkheid is raadselachtig genoeg. Weet u misschien waar ik mijn man met mijn kind en de overige bruiloftsgasten kan vinden?
Ik weet niets van een bruiloft Madame, uw man noch uw kind ken ik en er zijn hier verder geen gasten. Bovendien kan ik er geen navraag naar doen: de kasteelheer mag ik niet storen.
O, in dat geval, doet u hem straks mijn hartelijke groet. Zodra ik weet waar de bruiloft is zal het feestgedruis wel tot in deze uithoek van het eiland te horen zijn.
U bent vast van harte welkom. Dus tot ziens dan maar!
* Ze doet een greep in haar zadeltas.
Wacht, hier heeft u een fles cognac. Het is hier nogal koud dus u zal wel een hartversterkertje kunnen gebruiken om vast in de feeststemming te komen. Bovendien is dit de beste toverdrank die er bestaat! Hahaha!!! Proost!
* Voor de verbaasde ogen van de dwerg pakt Lurky nog een fles uit haar tas, neemt een teug, en maakt een kleine reverence gezeten op haar paard. Dan wendt ze de teugels en vervolgt haar kasteelroute.
Anthraxxvrijdag 28 december 2001 @ 15:22
* Door de donkere bossen rent het paard met Anthraxx op zijn rug. Het paard ontwijkt de bomen behendig en weet waar hij heen moet gaan. Het begint kouder en steeds donkerder te worden om hun heen. Het paard begint steeds sneller te lopen. Het lijkt alsof hij het hier niet naar zijn zin heeft. Dan komen ze uiteindelijk bij de Wilgensloot. Het paard stopt even en drinkt wat. Na een paar minuten galopeert hij en rent richting het Noorden. In de verte nadert het kasteel van Lord Dreamer al en de torens worden steeds groter. Anthraxx kijkt om zich heen en zijn oog valt op het sprookjeskasteel van LWaS. "*zucht*, Daar moet ik zo ook nog heen." mompelt Anthraxx.

Dan komen ze bij de poort aan van het kasteel. De poortwachter doet netjes de poort open en het paard loopt naar binnen tot het midden van de binnenplaats. Anthraxx stapt af en kijkt om zich heen. "Lord Dreamer????" schreeuwt hij.

Lord Dreamervrijdag 28 december 2001 @ 15:28
In de bibliotheek ..wordt een helder schijnsel zichtbaar .. het neemt een vaste vorm aan en het lijkt op het silhouet van Lord Dreamer. Het is Lord Dreamer .. Vanuit het Bos heeft hij z'n schaduw laten regenereren tot hemzelf , dit kon omdat de magie die Equilan heeft gesponnen zo goed van aard is en erg krachtig zodat LD er wat van heeft geleend om dit gebeuren mogelijk te maken.

* Een bediende kijkt op en roept het uit. Hij is terug eindelijk.. Heer U zult wel moe zijn .. Wilt u iets drinken eten .. en weet uw draak Quantariant het al ?????

* LD maant de bediende tot kalmte. Die weet het inmiddels al, zorg jij maar dat de rest het ook weet, en roep de officier van de wacht. Misschien dat we de troepen nodig hebben.

* Lord Dreamer gaat dan naar de wapen zaal en van uit daar naar de draken toren voor overleg en uitwisseling van nieuwtjes, daar verteld hij Quantarianth dat hij op dit moment op twee plaatsen is .. hij is hier en in het bos, maar daar is hij in trance.

Dan vraagt hij of er nog wat gebeurt is .. Hij hoort van het bezoek van Lurky en haar zoektocht naar haar man en kind, en hij verneemt het gastvrij ontvangen van de nieuwe gast in het kasteel, evenals z'n vragen. Hij besluit maar eens kennis te gaan maken met de bezoeker.

Dan hoort hij een roep vanaf de binnenplaats, Hij gaat naar beneden en ziet daar de eigenaar van het postkantoor.

Goedenmiddag, wat kan ik voor u doen ?? Trouwens ik ben Lord Dreamer eigenaar van dit nederig optrekje. Een leuk paardje heeft u trouwens, het lijkt op het paard dat hier pas is geweest.

Edit: Wat typo's weggewerkt

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 28-12-2001 15:37]

Anthraxxvrijdag 28 december 2001 @ 15:35
Goedemiddag, heer. * zegt Anthraxx en buigt

Ik kom hier voor een vraag.... nou ja, niet een "normale" vraag.... ehmmm... * Anthraxx grijpt naar zijn rugzak en pakt 2 foto's

Heb jij soms deze 2 gezien?

* Anthraxx houd de foto's omhoog:


Deze 2 * vervolgd Anthraxx, zijn vermist. Lurky vroeg of ik iedereen ervan op de hoogte wou brengen.

Lord Dreamervrijdag 28 december 2001 @ 15:40
* Lord Dreamer bekijkt de foto's aandachtig..

Hmmm die kleine ken ik niet ..maar die grote dat moet Craziest zijn, de Casino/Mafia Baas. Ik hoorde al van de bedienden dat Lurky langs was geweest om te vertellen dat ze vermist worden.

Maar het is nu dan toch officieel, ik heb ze alleen niet gezien maar ik zal m'n bedienden en wachters vragen om goed op te letten of ze sporen van die twee zien.

Had u misschien nog wat nodig voor u reis onderweg ?? Het is al laat en het begint donker te worden ?

Anthraxxvrijdag 28 december 2001 @ 15:44
Nee dank je, ik heb niets meer nodig. Ik ben wel gewend om in het donker te dwalen. En ik heb haast. Ik moet nog vele plaatsen langs om dit te bezorgen/laten zien. Ik dank je voor je gastvrijheid. * Anthraxx buigt nog een keer, en stop de foto's in zijn rugzak. Dan springt hij op zijn paard en draaft weg. Hij steekt zijn hand nog op naar Lord Dreamer als teken van dank...
Lord Dreamerzaterdag 29 december 2001 @ 18:26
Nadat de Postbode is vertrokken komt er een bediende naar Lord Dreamer toe en spreekt hem aan.

Heer, De Pretorian Guards staan aangetreden op de binnen plaats, ze zijn klaar voor inspectie.

* LD gaat naar de binnenplaats en ziet de Pretorian Guards in hun parade defensieve opstelling staan. Hij inspecteerd ze, keurt ze goed. Dan geeft hij de bevelvoerend officier de aanplakbiljetten en beveelt hem om met z'n team op zoek te gaan naar de man die Craziest heet en het kindje van Lurky genaamd Calista.

Met een strakke mars vertrekken de troepen naar buiten en gaan op zoek naar de twee vermisten.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 29-12-2001 18:32]

Lord Dreamerzondag 30 december 2001 @ 16:41
* Lang nadat de Pretorian Guards zijn vertrokken zit LD nog te lezen in de bibliotheek, daar ging hij heen toen ze waren vertrokken. De boeken die hij voor zich op tafel heeft zijn oud en versleten .. Het zijn oude boeken vol met vergeten verhalen over oude duistere magie.

Hij leest er in in de hoop om meer aanwijzingen te vinden die het gebeuren in het bos zouden moeten verklaren. Het is moeilijk de geschriften zijn oud de letters veelal nog ouder en worden in deze tijd amper meer gebruikt. Een bediende komt binnen en brengt hem wat te drinken en verdwijnt dan weer uit de bibliotheek. Hij zucht zacht, drinkt wat en leest weer verder tot dat z'n ogen zwaar worden.

Naast hem op tafel staat ook een klein oud houten kistje met sierbeslag van goud. het straalt macht uit terwijl het maar een houten kistje is .. Lord Dreamer opent het kistje en op een rood kussentje ligt een amulet, hij haalt het er uit. Het is zwart met vage tekens, De bibliotheek wordt plotseling donkerder.

Hij voelt een zware trilling door hem heen gaan als of de amulet een eigen hartslag heeft. Het is het duistere amulet van Raknhor Keh Darlain, een amulet met ongekende duistere krachten. Het is een manier om de duisternis te betreden en er heel uit te komen..

Hij hangt de amulet om z'n nek en neemt een oud boek mee naar z'n slaap vertrekken. Hij kleed zich uit en duikt z'n bed in daar ,met de amulet om z'n hals, leest hij nog wat pagina's uit het boek totdat z'n ogen dicht vallen en hij in een rustige slaap valt.

Plotseling midden in z'n slaap wordt hij overmand door een droom .. Een duistere droom ..

Hij ziet hoe de duistere legers z'n oude rijk binnen vielen en dat ze proberen ook op dit vredige eiland hun tentakels uit te spreiden en zich te vestigen.. Hij ziet hoe het land vergaat. De bossen sterven, de akkers onvruchtbaar worden en de inwoners als slaven weggevoerd worden.

Dan schrikt hij wakker en voelt om z'n hals naar de amulet, het voelt heet en pulserend aan. Hij beseft dat hij door het dragen van de amulet een deel van de toekomst en een deel van het verleden heeft gezien zoals de heersers van de duisternis het graag zien en zouden zien.

Hij stapt uit bed en neemt een slok water .. in z'n droom was zelf dit water niet meer helder maar had het een rode kleur als de kleur van bloed. dan brengt hij het boek terug naar de bibliotheek en stopt de amulet weer in het kistje en bergt het veilig op.. wanneer het kistje z'n bergplaats weer in gaat .. glijdt er een soort van schitering over heen, het is de verzegeling die er voor zorgt dat onbevoegden er niet bij kunnen komen.

Dan gaat hij terug , kleed zich aan en gaat naar de wapen zaal om een uurtje te oefenen, z'n gedachte blijft bezig met de droom van die nacht, wat heeft er toe geleid dat hij die droom heeft gehad, wat kan hij er aan doen.. Heeft het te maken met het gebeuren in het bos. het nog niet voltooid zijn van de cyclus van het leven het verstoorde natuurlijk evenwicht... te veel vragen met te weinig antwoorden spelen door z'n hoofd.

Hij gaat naar de draken toren en spreekt lang met Quantarianth, als draak heeft hij de wijsheid van eeuwen en van vele draken voor hem. Helaas weet ook Quantarianth op de vragen van z'n heer geen antwoord. Het gebeurt zelden dat de cycli doorbroken worden of niet voltooid raken.

Quantarianth kan alleen maar het advies geven de zaken in het bos op de juiste manier te goede af te maken met de groep die er nu is , met misschien hulp van anderen die nog gaan komen. Hij waarschuwt ook voor een gevaar afkomstig van een misschien wel overwachte bron. Wat het is kan hij niet zeggen omdat hij het niet weet, maar dat er iets is dat weet hij zeker en dat blijkt ook wel een beetje uit de dromen die Lord Dreamer gehad heeft in de afgelopen periode.

Na z'n gesprek met Quantarianth gaat LD de bibliotheek weer in en gaat verder met lezen in de oude boeken, af en toe wrodt hij gestoort door een bediende die hem wat te drinken en te eten brengt. De uren gaan voorbij terwijl hij voorzichtig leest in de broze oude boeken.

.

LittleDwarfwoensdag 2 januari 2002 @ 09:56
Na bijna 36 uur geslapen te hebben, gaat LittleDwarf uit zijn kamer op zoek naar een bediende. Als hij een bediende heeft gevonden, vraagt hij waar hij een bibliotheek kan vinden.

Hierop zegt de bediende: "Lord Dreamer is nu in de bibliotheek en wil graag zijn rust behouden."
* LittleDwarf oh... is goed. Zou u mij dan kunnen zeggen waar ik kan leren vechten? ik voel me namelijk af en toe best onveilig en ik wil me graag leren verdedigen?!.

De bediende antwoord hierop: loopt u maar achter mij aan. Dan laat ik u de wapenzaal zien.

En zo lopen de twee richting de wapenzaal. LittleDwarf vraagt tijdens het lopen aan de bediende wie hem het verdedigen zou kunnen leren.
De bediende zegt hierop: "Als het goed is en u geluk heeft kan LD u hierbij helpen. Anders moeten we een van de bewoners vragen voor hulp."

LittleDwarf en de bediende lopen de wapenzaal in. Als ze in de zaal zijn zegt de bediende ik ga even kijken of ik met LD kan praten. En vragen of hij u wil helpen. LittleDwarf blijft achter in de wapenzaal en gaat de zaal uitbundig en geinteresseerd bekijken.
Hij zal nu moeten wachten op de bediende....

Lord Dreamerwoensdag 2 januari 2002 @ 20:47
* Zacht wordt er aan de deur van de bibliotheek geklopt. Een bediende stapt naar binnen en vraagt of hij mag storen, lord Dreamer vertelt hem dat hij dat nu toch al gedaan heeft en vraagt wat er is. De bediende vertelt van de vreemdeling en z'n wensen over trainingen in wapenkunst en dat hij graag met LD zou willen spreken.

Lord Dreamer zucht zacht en besluit maar eens wat aan het sociale leven te gaan doen, hij legt de boeken terug op hun plaats en vertelt de bediende dat hij wel eens gaat kijken naar de onbekende gast. De bediende verlaat de bibliotheek en gaat z'n normale werkzaamheden weer uitvoeren.

LD wandelt op z'n dooie gemak naar z'n vertrekken en kleedt zich om en frist zich op. Dan kijkt hij even naar buiten en gaat op weg naar de wapenzaal, onderweg even een tussenstop makend om wat te drinken in de keuken.

Lord Dreamer opent de deur van de wapenzaal en stapt naar binnen.

Hallo, Ik ben Lord Dreamer, Heer van dit kasteel en berijder van Quantarianth , de draak die meestal op de toren zit.

Wat kan ik voor je doen ?

LittleDwarfvrijdag 4 januari 2002 @ 14:45
* LittleDwarf :Hallo Lord Dreamer, ik ben LittleDwarf.
Ik heb lang rondgezworfen op het strand van het eiland zonder dat iemand mij zag of kon. Ik zou graag willen leren hoe ik mezelf kan verdedigen bij eventuele problemen.

Nou heb ik gehoord dat u een goede vriend bent van Quantarianth de mooie draak. Verder heb ik vernomen dat u de baas van het kasteel bent. Ik neem aan dat u dus ook met diverse wapens kunt werken?!

Ik hoop dat u mij zelfverdediging kunt leren? Ik heb eigenlijk niet zo'n ervaring met sociale contacten. Ik vind het al een wonder dat ik ben binnengelaten. LittleDwarf kijkt LD aan en wacht zijn antwoord af.....

Lurkyzondag 6 januari 2002 @ 13:55
* Vanuit De Tuinen Van Fok! is Lurky op haar paard verdwaald doordat ze zocht naar LWaS en in gedachten was verzonken. Ineens staat ze voor de kasteelpoort. De deur zwaait open en ze rijdt naar binnen.
Hee, Lord Dreamer, ben je thuis?
* Lord Dreamer komt de trap af lopen.
Dag Lurky! Je was hier laatst ook al, wat kan ik voor je doen?
Eigenlijk ben ik op weg naar LWaS in het Sprookjeskasteel maar nu ik hier toch ben... Heb je wat te drinken voor mij?
En moet je zien wat een flauw briefje die zoon van LWaS, Hermes, bij mij op de deur heeft gehangen:

G E A CH TE ME VRO U W LU R KY
IK HEP U W GELIEFDEN I N M I J N BE Z IT
A LS U Z E OO IT NO G I N L EV EN D E LEIVEN TRU G WILT ZI EN
DA N MAG U G E EN POLI TI E BE LLE EN WI L I K 10 MILJ OE N FO K EU R OOS
I K NE EM NO G CON T A C T ME T U OP D EN K E ROM GEEN POLIZ IE!!

Althans ik denk dat het van Hermes is. Hij heeft natuurlijk geprobeerd zijn handschrift te verbergen door letters uit kranten op te plakken. Maar moet je zien wat een spelfouten! Duidelijk het kinderachtige werk van een puber.

Lord Dreamerzondag 6 januari 2002 @ 14:14
huhum ....

Tja .. Quantarianth is mijn draak, en dus ben ik niet alleen de vriend van hem, maar ook z'n "baas".

Dit kasteel is inderdaad van mij ja, en inderdaad laat m'n personeel gasten gewoon binnen. Zolang je hier binnen bent en de gastvrijheid niet schaadt, ben je veilig en staan mijn mensen jouw tot je dienst.

Hmm wapen omgangkunst he ? Wat weet je van wapens af, ben je in het bezit van een wapen. Anders zou je eens met Heer Atrimar moeten praten, dat is de smid en die weet alles van wapenkunde en kan ook een passend wapen voor je maken.

* Lord Dreamer vraagt zich in zichzelf af hoe hij dit moet aanpakken ? Dwergen lopen toch meestal rond met strijdhamers ?? Denkt hij bij zichzelf.

Waar kom je eigenlijk vandaag ? Aangezien de dwergen die ik vroeger kende uit m'n oude rijk altijd bewapend waren met een strijdhamer, sterker nog ze verlieten hun woonsteede niet eens zonder die hamer.

Op dat moment komt Lurky binnenvallen wapperend met een brief met vage letters. LD wenkt een bediende die Lurky een fles sterke drank aanbiedt.

Hmmm Craziest en Calista zijn ontvoerd ?? door Hermes ?? Nee toch .... Laat mij die brief een zien.

* Lord Dreamer bekijkt de brief.. hmm een standaard ontvoerders briefje met kranteletters. hmm dit is vast geen geintje ..

Lurky denk je echt dat het pubertje Hermes erachter zit ? LD denkt even terug aan de tijd dat Hermes hem neersloeg terwijl hij zorgde dat de bezopen LWaS verwijderd werd van de straat Ik kan me niet voorstellen. Calista had h'm vast gebeten en Craziest zou zijn gaan gillen als een speenvarken.

Hmmm het vreemde is dat Faat plotseling vertrokken is naar het vasteland en dat jij nu dat briefje op je deur vindt ?? Zou zij er achter zitten ??? Zij weet dat craziest stil is als die onder de drank zit en ze kan vast iets maken waardoor Calista niet zal bijten toch ??

* Lord Dreamer besluit een copie van het briefje in een prclamatie aan de aanplakzuil te hangen, de politie wordt niet ingeschakeld maar iedereen weet er dan zo van. Een bediende wordt er op uit gestuurd.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 06-01-2002 16:24]

Lord Dreamermaandag 7 januari 2002 @ 12:47
* Er gaan een plotselinge trilling door Lord Dreamer heen.. langzaam begint hij te vervagen.. snel geeft hij nog wat instructies door aan het personeel en verteld hun dat hij weer in het bos zit.

Dan vervaagt hij en waar hij zojuist stond in alleen nog maar lucht te zien.

LD is in het bos van herne verder met avondturen daar

Lurkymaandag 7 januari 2002 @ 13:12
* Lurky ziet Lord Dreamer vervagen en verdwijnen en blijft verbijstert achter. Er zijn zoveel vragen die ze had willen stellen:
Hoe kan Faat nou een briefje bij haar op de deur hangen als ze niet op het Eiland is? Waarom zou Faat Craziest en Callista kidnappen als ze ze ook gewoon op visite kan uitnodigen? Ze zijn toch vrienden?
Nee Lurky gelooft er niets van dat Faat zoiets zou doen.
Bovendien... Stel dat ze zo gek was geworden... Waarom dan nu pas losgeld vragen terwijl ze al die tijd lijkzakken vol geld van Craziest had. Dat geld zou Lurky en Anthraxx nooit gevonden hebben als ze niet naar Callista en Craziest hadden gezocht!
Het is gewoon onlogisch. Er klopt geen klap van die theorie. Het is nogal gemaakelijk die lieve Faat de schuld te geven als ze er niet is. Pffft.
Wel goed dat Lord Dreamer het briefje heeft laten kopieeren en op de Aanplakzuil heeft laten hangen. Misschien hebben andere eilanders een zinnigere theorie.
Lurky blijft gewoon bij een toevallige samenloop van omstandigheden hoewel t wel gek begint te worden: Faat, James, Callista en Craziest verdwenen EN een gek briefje.

Nou ik ga maar eens naar het Sprookjeskasteel om Hermes aan de tand te voelen! Volgens mij is het gewoon van hem. En misschien is er inmiddels ergens al nieuws over m'n schatje en haar pappie.
Doei Lord Dreamer! Bedankt Hee!
* Ze roept het in het wilde weg, wendt haar paard en trekt het bos in.
Quantarianthmaandag 14 januari 2002 @ 13:14
* Quantarianth daalt rustig naar de Drakentoren en gaat op de bovenste richel zitten en overziet het kasteel. De wind is gaan liggen en hangt een lichte mist over de weilanden.

* Quantarianth geniet van de rust en stilte die over het kasteel heen ligt. Hij denkt aan de tijden in het andere rijk, de gevechten tegen duisternis, de rustige omgeving hier bevalt hem wel.

rebel_girlzaterdag 19 januari 2002 @ 16:41
* rebel_girl komt in een rustig galopje aanrijden.
haar lange grijze cape wappert alle kanten op en haar lange asblonde haar doet vrolijk mee.
Vincent bekijkt met gespitste oortjes de omgeving en vermeld haar van tijd tot tijd dat hij een eekhoorn ziet of een klein veldmuisje.
het verbaasd haar dat zo'n groot dier toch zo'n oog voor kleine dingen heeft, maar volgens Vincent komt dat omdat de grasprietjes ook klein zijn en hij dus altijd let op kleine dingen in de hoop dat ze eetbaar zijn.
dan komt een enorm kasteel in zicht, rebel vermindert Vincent's snelheid tot een klein drafje en rijd de poort binnen.
hallo? is er iemand?
Lord Dreamerzaterdag 19 januari 2002 @ 19:42
* Vanaf de kantelen hebben de wachters goed opgelet en gezien dat de vrouwspersoon het kasteel is binnen gereden.

Onzichtbaar houden ze de vrouwe in het oog, en dan komt er een bediende rustig uit een van de lagere gebouwen in het kasteel en loopt op de vrouwe toe

Goeden middag vrouwe. Welkom op het kasteel van Lord Dreamer. Op dit moment zwerft hij ergens rond in het Bos, maar wat kan ik voor u doen.

* De wachters op de toren zien dat een bediende zich bezig houdt met de vrouwe en verleggen hun blik weer buiten het kasteel.

Vanaf de draken toren verheft Quantarianth zich en vliegt een rondje over het kasteel om daarna terug te keren op z'n vaste plek op de toren. In z'n gedachten heeft hij de reuk van de vrouwe en haar paard (erg smakelijk dier trouwens) die duidelijk onder de indruk zijn van wat hen is overkomen.

rebel_girlzondag 20 januari 2002 @ 15:01
Ja het zit zo, * rebel_girl haalt het stuk papier met daarop de tekening van de vreemde persoon die ze in het bos tegenkwam.
ik heb een vervelende aanvaring gehad met deze euh meneer en de arme drommel is overleden.
maar omtrend zijn dood gebeurde een aantal vreemde dingen en ik had gehoopt dat Lord Dreamer mij misschien wat meer informatie kon verstrekken over wie of wat deze persoon is...

* Vincent kijkt omhoog en ziet daar een reusachtige draak voorbij vliegen, een beetje huiverig voor het enorme beest gaat hij wat dichter bij rebel staan.

rebel_girlmaandag 21 januari 2002 @ 11:02
* de bediende kijkt een beetje beteuterd naar de tekening en antwoord dat hij rebel ook niet verder kan helpen.

nou in ieder geval heel erg bedankt.
ik kom nog wel eens terug als Lord Dreamer weer thuis is.

* rebel_girl wendt haar paard en rijd de poort weer uit opzoek naar de volgende die haar wellicht kan helpen.

Lord Dreamermaandag 21 januari 2002 @ 15:21
* De bediende kijkt haar na en gaat weer naar binnen.


In IRL druk geweest, vandaar dat ik niet kon reageren.

Lord Dreamerdinsdag 12 februari 2002 @ 21:57
Wanneer je naar het kasteel kijkt dan ziet het donker en verlaten uit. De akkers staan leeg en zien er verweerd uit. De mooie Boomgaarden zien er verwilderd uit en nergens is er een teken van leven te zien.
De vlaggen op de kasteel torens hangen slap naar beneden en de ophaalbrug staat omhoog. Donkere wolken hangen dreigend boven het kasteel. Gestaag valt de regen op de dakpannen van de torens en bijgebouwen.

De omliggende boerderijen zijn uitgestorven, nergens brandt er licht of komt er rook uit de schoorsteen. Het is ook net of je niet bij het kasteel kan komen, denk je er te zijn dan ligt het toch weer verder dan je verwacht.
Het is net of er een magische spreuk over het kasteel en het aangrenzende gebied ligt, zodat alles er verweerd en onbereikbaar uitziet. Alsof alles wacht op dat ene signaal.

Dan klinkt er gerommel in de lucht .. een zonnestraaltje doorbreekt de donkere wolken partij, het ene naar het andere zonnestraaltje volgt en snel als of er een ingreep van magie bezig is scheurt de zon met bundels licht de wolkenmassa uiteen en blijft er een stralende blauwe lucht over. De zon schijnt in volle glorie en het land komt weer tot leven.

De bomen in de boomgaard komen tot bloei, als of ze nooit weggeweest zijn werken de arbeiders al op het land en zaaien het land voor de eerste oogst in. De vlaggen op de toppen van de torens wapperen zacht in het lichte briesje. Langzaam gaat de ophaal brug weer naar beneden en de poort gaat open.

In het kasteel doet Lord Dreamer z'n ogen open, hij kijkt naar buiten en ziet de zon. De winterslaap is voorbij, de regeneratie van z'n mensen en alles wat er in op en rond het kasteel leeft en groeit is voltooid. Hij zendt een gedachte uit naar buiten en al snel wordt die beantwoord door Quantarianth die al op jacht is geweest op de weilanden en een sappige koe tot z'n maaltijd heeft gemaakt.

LD gaat dan zelf ook naar de keuken waar de kok al een heerlijke maaltijd heeft klaargemaakt voor hem en de rest van de bewoners van het kasteel. Als iedereen gegeten heeft dan heft LD z'n glas en iedereen in de eetzaal staakt z'n gesprek.

"I am a teller of stories", begint hij, "A weaver of Dreams". Dan vertelt hij het verhaal van het ontstaan van het kasteel en de tocht naar hier .. Iedereen kent het verhaal al lang, maar het is een traditie en de bewoners vinden het mooi om te horen. Hij besluit met een verwelkoming van de nieuwe seizoenen en het begin van een nieuw jaar.

De mensen proosten en de levenslust straalt eraf. LD gaat dan naar de drakentoren en wisselt de laatste status van de omringende gebieden uit met Quantarianth. Quantarianth strekt dan z'n vleugels en samen maken ze een rondvlucht over het eiland dat er vredig bij ligt.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 12-02-2002 22:48]

Icarusjedinsdag 12 februari 2002 @ 23:31
* Icarusje zwerft rond op zoek naar wat eten. In de verte ziet hij een machtig kasteel staan en plots vliegt een draak over. Hij weet net weg te springen om niet opgemerkt te worden. Hij beland in een hoop mos, het is zo zacht dat hij er wel kan slapen. Hij besluit wat mee te nemen om er een bedje van te maken en nadat hij zijn cape met mos heeft gevuld lsaat hij deze over zijn schouder en loopt verder. Aan de voet van het kasteel staan de akkers er prachtig bij en de bomen op de boomgaard bloeien zoals ze nog nooit gedaan hebben.

* Icarusje loopt zachtjes op het kasteel af en met enig zoekwerk bereikt hij de boomgaard. Hij ziet de eerste appels verschijnen en plukt de meest rijpe. Een klein groen appeltje bevindt zich in zijn hand en nog voor hij een hap heeft kunnen nemen vliegt er een vogel voorbij die het uit zijn hand pikt.

Nou, dan maar geen appel

* Icarusje loopt terug naar het pad, neemt wat koren van het veld en loopt terug naar zijn boomhut.

Achja, het is in ieder geval wat te eten, maar echt veel si het niet

Lord Dreamerdonderdag 14 februari 2002 @ 14:47
Na een lange tijd komen ook eindelijk de Pretorian Guards weer eens terug op het kasteel, ze hebben het hele eiland afgelopen. Hun conditie is dus weer perfect op peil en hun humeur is in de lentezon al helemaal goed.

Na hun aankomst op het kasteel worden ze weer geinspecteerd door de dienstdoende officier.

De officier van dienst is tevreden na de inspectie en de guards gaan op weg naar hun barakken.

De wachters hebben gemerkt dat er een vreemdeling op het landgoed is geweest en dat die wat te eten heeft gezocht. Met een paar boeren wordt afgesproken dat ze gewoon niet alles van de akkers af halen en ook de bomen niet helemaal leegplukken, zodat er wat overblijft voor de hongerigen en zwervenden.

In het kasteel heerst een grote bedrijvigheid, het gerucht gaat dat de Prinses gaat trouwen en er wordt druk gewerkt aan en passend cadeau. Het wordt ook tijd dat de Prinses meer in het openbaar verschijnt in functie als Prinses. Maar op het kasteel vindt men eigenlijk dat de Prinses samen met haar toekomstig Prins-Gemaal gelukkig moet worden, dus als dat een beetje ten koste gaat van de officiële taken van een prinses, dan zal dat zo zijn.

LD komt samen met Quantarianth terug van z'n rondvlucht, hij voelt zich heerlijk na een toch op z'n draak. Een drakenvlucht is altijd machtig mooi om mee te maken.

De laatste ontwikkelingen krijgt hij te horen van de dienstdoende officier en hij geeft z'n instemmming met de plannen van de boeren voor het achterlaten van voedsel voor zwervers , reizigers en andere hongerigen.

Lord Dreamerdinsdag 26 februari 2002 @ 23:30
Het is nacht als LD wakker wordt van een vreemd geluid. Het geluid komt uit de bibliotheek en klinkt zacht als vrouwlijke persoon. Hij stapt uit bed trekt een kamerjas aan en sluipt met een zwaard in z'n handen naar beneden naar de bibliotheek, hij opent de deur en stapt de bibliotheek binnen. De deur sluit automatisch achter hem dicht en zacht beginnen de gloeibollen aan de muren te gloeien. Een zacht romantisch geel schijnsel verspreid zich door de bibliotheek en het lijkt er warm en behaaglijk.

Dan vanuit het niets verschijnt er een vrouw. Ze is mooi, betoverd en haar stem klinkt als muziek. zacht spreekt ze tegen LD.

When the children of the eiland came down for the festivity.
The sun had not yet returned day to the world
On their pale faces could be seen their grief and sadness
without faith they went

Time had passed, the children have grown with great hope
and sometimes when they look up
They can hear thos strong and beautiful voices
Beating on the sound of a rhythm, the Cathar rhythm.

Na dat ze de vage woorden zangerig heeft uitgeproken vervaagd ze in de schaduwen die de gloeibollen werpen over de marmeren vloer van de bibliotheek.

* LD hoort de woorden nog in z'n gedachten. vreemde zinnen, vreemde woorden, wat moet ik er mee. Wat zou ze er mee bedoelen ??

LD gaat weer naar bed en denkt na over de woorden van de vrouw..

Lord Dreamerdonderdag 28 februari 2002 @ 10:00
Lord Dreamer wordt de volgende ochtend wakker met en lichte druk in z'n hoofd. De hele nacht heeft hij liggen denken aan de woorden van de vrouw. Zijn er wezens teruggekeerd van achter de sterren die hier lang ,lang geleden hebben gewoond en toen zijn vertrokken ?

Hij gaat naar de bibliotheek en zoekt in de rij van de oude sagen en legende naar de stad Cathar en iets genaamd the Cathar Rhythm. Af en toe hoest hij van het stof dat van de boeken af komt. Een bediende brengt hem wat te drinken terwijl hij verder leest en zoekt.

In de boeken staat niets over hetgeen wat hij zoekt en hij besluit metQuantarianth te praten. in de vliegopening van de drakentoren ligt Quatarianth te soezen in de ochtendzon. Bij de aankomst van LD doet Quatarianth een oog open en zegt: Goeden morgen LD, slechte droom gehad vannacht ? Quantarianth kijkt even in de gedachten van LD en gromt zacht.

* Tja Cathar ... een oude stad een oud verhaal.. de geruchten of legenden gaan dat er een oude stad is geweest een mooie bloeiende stad genaamd Cathar. Er zou een ramp zijn geweest waardoor de inwoners gevlucht zijn naar de sterren en dat je soms bij heldere hemel een flikkerende ster ziet en een zacht ritmisch gezang op een ritme genaamd The Cathar Rhythm. Niemand weet er de details van maar wat er ook moet zijn gebeurt het moet vreselijk zijn geweest.

Dan zwijgt Quantarianth weer en LD verlaat de toren en gaat naar de kerker. Onder het kasteel ligt een uitgebreid stelsel van gangen, wapenkamers, opslagplaatsen en andere ruimtes. in een van die ruimtes wat lijkt op de grote middenzaal van een baseliek ligt een soort van waterbasin met een fontijn. LD gaat naar de fontijn en roept een ingewikkelde bezering aan.

De fontijn beweegt als zijnde betoverd en de krachten van de oude tijden worden vrijgemaakt. LD is in grote concentratie bezig ...

* bij de dageraad in het licht van de ondergaande rode ster. laat het verleden rusten en laat me de plaats van de bron zien .. bij de kracht van de sterren , het licht van de maan en de warmte van de zon, laat het zien....

Datrain, nagul dom terrra nasuhr.. Par dementio er tranto ver nova.

In de fontijn verschijnt er een helder licht dat zich uitbreid tot een rechthoekig venster, in dat venster verschijnt de plaats van de oorsprong van de bron van het ritme van Cathar.

LD schrikt er van.. Een ruïne .. Hij verlaat de kerkers en gaat terug naar de bibliotheek om de kaart van het eiland te bestuderen.

Lord Dreamervrijdag 8 maart 2002 @ 22:14
* Terwijl hij de kaart van het eiland bestudeert krijgt hij een beklemmend gevoel om z'n hart. Het voelt aan als of er iets heel ergs gebeurd is aan de andere kant van het eiland. LD voelt een onbedwingbare drang om naar de wapenkamer te gaan.

Hij laat de kaart van het eiland voor wat die is en loopt naar de wapenkamer, daar aan gekomen opent hij de deur en dan stopt hij. Vol verbazing bekijkt hij het tafereel.

Het reigerszwaard is van z'n vaste plek aan de muur en zweeft midden in de ruimte.. het blad is dof geworden en het lijkt wel of de scherpte weg is. Dan valt het zwaard naar beneden en blijft trillend in de houten vloer staan.

LD loopt naar het zwaard en legt z'n hand op het heft .. Het beeld van een stervende wapenbroeder treft z'n "inner soul" het is Atrimar de smid die van het aardse is verdwenen. Hij zakt op een knie en spreekt een kort gebed uit.

Dan trekt hij het zwaard uit de vloer en als een golf verdwijnt de dofheid en glanst het staal als nooit te voren.
Hij weet niet wie Atrimar heeft vermoord maar het moet een krachte tegenstander of tegenstandster zijn want een drager van een reigerzwaard dood je niet zomaar.

Even weet hij niet wat hij er mee aan moet, er is dus een gevaarlijk persoon of er zijn meerdere personen op het eiland dat al één dode heeft opgeleverd.

Hij verlaat de wapenzaal en loopt met het reigerszwaard in z'n hand naar de officier van de wacht. Daar vertelt hij van het gebeuren in de wapenkamer en geeft de opdracht om scherp de wacht te houden. Dan roept hij Quantarianth en vraagt hem een verkenningsvlucht te maken over het eiland zoekend naar sporen van de strijd en het lichaam.

Met een machtige slag van z'n vleugels stijgt Quantarianth op voor z'n verkenningsvlucht. LD gaat ondertussen naar de barakken van de Pretorian Guards en stuurt hen erop uit om de omgeving van het kasteel te bewaken. Voor het eerst in z'n bestaan vreest LD het onbekende gevaar.

Lord Dreamerdonderdag 14 maart 2002 @ 13:41
* LD zit rustig in de bibliotheek te lezen terwijl een bediende zit te studeren op de oude eilandkaarten, de man heeft als hobby kartografie en is bezig met het updaten van de oude kaarten en het vergelijken zodat er vanzelf plaatsen overblijven waar de ruïne zal kunnen zijn die LD heeft gezien.

De Pretorian Guards struinen ook nog steeds rond over het eiland op zoek naar vanalles en nog wat, terwijl Quantarianth een middagdutje doet in de drakentorenl. Af en toe komt er een andere bediende binnen die de twee mensen in de bibliotheek van drinken en een hapje eten voorziet.

LD vraagt de bediende of hij alwat heeft gevonden, maar de man knikt ontkennend en verteld dat hij eerst de kaart moet updaten voordat hij tot een goede verelijking kan komen.
De bediende komt weer binnen en verteld dat op de plaats van het oude klooster een nieuw kasteel is herezen, met een kastelheer en dat het niet zo vreedzaam gaat daar.

LD lacht er een beetje om, de oude tijden met de invasies en grote veldslagen dat was pas een niet zo vreedzame tijd. Daarbij vergeleken is dit alles maar kinderspel. De tijd dat hij bijna z'n rijk kwijtraakte en dat hem z'n familie gekost heeft. LD zit met twee zaken in z'n maag. het plotselinge heengaan van Atrimar, de smid en eigenaar van een reigerzwaard. En de vreemde ruïne dat iets verbergt of herbergt.

De gebeurtenissen verder op het eiland zijn interessant, alleen heeft Lord Dreamer er weinig mee te maken althans nog niet. Hij is al een tijd niet z'n kasteel uit geweest en is bezig geweest met zaken die het kasteel aangaan, groter sterker maken en die ook de bewoners van het kasteel het leven gemakkelijker maken. De laatste vernieuwing is het water zuivering en verspreidings systeem dat er voor zorgt dat er water in de stallen is en ook dat de akker er beter mee bevloeid kunnen worden.

Het kasteel draait perfect als een zelfstandige eenheid op het eiland. Alleen wordt het tijd dat de kasteelheer weer eens z'n gezicht laat zien op het eiland.

BlackDevildonderdag 14 maart 2002 @ 16:57
* LD zit rustig door te lezen niet wetend dat zijn rust binnen een seconden word verstoord. Op het moment dat LD zijn pagina omslaat word een muur gebroken.

* Voor LD staat nu oog in oog met de rechterhand van BlackDevil

Kasteelheer BlackDevil wilt met u praten

* Geeft een poeder zak aan Lord Dreamer
Als u dit op de grond gooit verschijnt er een lichtgevende blauwe wolk, loop er dan doorheen en u word geteleporteerd naar het kasteel van BlackDevil. wees wel voorzichtig waar u het gooit de portaal blijft er weken. . . . . BlackDevil verwacht u binnen 15 uur

* Nu de ridders taak erop zit verlaat hij het kasteel weer.

Lord Dreamerdonderdag 14 maart 2002 @ 20:49
* LD kijkt verdwaasd op .huh wie wat waar..... Nou ja zeg.. kan dat figuur niet gewoon aankloppen.. hmm vaag dat die gewoon door de muur komt.

Op dat moment stormen de bewakers al verontschuldigend naar binnen en vertellen hem dat ze de indringer niet hebben kunnen stoppen ...

Bedienden en werklui beginnen direct met reparaties aan de muur en ook de wacht op de muren wordt verdubbeld ..

LD besluit om maar eens te gaan kijken naar die "kasteel heer " het is al een lange tijd geleden dat hij buiten was en tja het wordt ook tijd dat hij eens zelf rond gaat kijken. Hij besluit de zak poeder door de alchemisten te laten onderzoeken en gordelt z'n reigerszwaard om en roept een bediende om een paard rijklaar te maken.

Ondertussen maakt hij op weg naar de stallen een tussenstop bij Quantarianth en vertelt hem van z'n plannen.

Dan gaat hij op weg.

Lord Dreamerzondag 17 maart 2002 @ 14:39
* Lord Dreamer komt weer terug van z;n ontmoeting met de kasteel heer van het voormalige klooster. Erg agressieve man, hij overlegt met z'n raadgevers en met Quantarianth en besluit een strafexpeditie op touw te zetten om de man manieren bij te brengen.

Hij roept z'n militaire aanvoerders bijelkaar en laat ze de plannen maken voor een korte snelle aanval op het kasteel met als doel een kleine schade toe te brengen aan het kasteel van heer Black Devil. de linker toren van dat kasteel moet aan puin als wraak op de beschadigingen die heer Black devil heeft toegebracht aan het Kasteel van LD.

De engineers worden opgeroepen en die gaan direct aan de slag om wat slagveldmateriaal te maken om een toren te kunnen vernietigen.

De troepen worden verzameld voor deze korte strafexpeditie en de kleine strijdmacht gaat op weg onder de schaduw van de vleugels van Quantarianth. De mogelijke verdedigende troepen zullen worden afgeschrikt door de aanblik van Quantarianth.

LD heeft er goed overnagedacht. Deze actie is noodzakelijk, hij heeft te lang niets gedaan. Zich nergens meebemoeid, maar op het moment dat de gastvrijheid geschonden werd door heer Black Devil kwam de oude strijdluct naarboven en is LD weer even de oude krijgsheer geworden die hij al eeuwen was.

Na dat de troepen op weg zijn gegaan wordt er een bode gestuurd naar het plein waar een proclamatie wordt opgehangen.

Lord Dreamerzondag 17 maart 2002 @ 15:12
* De bediende en de wachter komen terug met de mededeling dat ze de proclamatie op de aanplakzuil bevestigd hebben.

Een paar dagen later komt de strafexpeditie terug met de mededeling dat er een toren van het kasteel van heer Black Devil aan puin ligt. Quantarianth vliegt naar de draken toren en geeft verslag van de missie die perfect is verlopen.

De strijdkrachten gaan naar huin kwartier en het kasteel is weer rustig.

Anthraxxzondag 17 maart 2002 @ 19:01
* Anthraxx komt aanlopen vanuit het bos. Het is al avond en Anthraxx weet niet waar hij heen moet. Dan valt zijn oog op het kasteel voor hem. "Hmzzz... dit herken ik. Lord_Dreamer's kasteel, ms dat ik onderdak kan krijgen bij hem..." mompelt Anthraxx.

De poorten zijn gesloten, enkele wachters staan op de uitkijk. "HALT! Wie ben je?" vraagt er 1 en trekt een zwaard.

"Doe geen moeite" grijnst Anthraxx en trekt zijn zwaard "1 keer mijn kant op wijzen en je ligt in 3 stukken..."

"WIE BEN JE?" klinkt het nogmaals.

"Anthraxx, maar wie ben jij?" zegt Anthraxx flauw.

"Anthraxx! Je werd gezocht door BlackDevil geloof ik. BLIJF STAAN OF JE HEBT EEN ZOOI PIJLEN DOOR JE HEEN WAAR MENIG PIJLKOKER JALOERS OP KAN ZIJN!" klinkt het fel...

Anthraxx verbleekt....

Lord Dreamerzondag 17 maart 2002 @ 19:07
* Lord Dreamer hoort het geschreeuw bij de poort en neemt een kijkje. Hij ziet Anthraxx staan bij de muur met een zwaard.

Wachters, laat hem maar binnen. Hij is ongevaarlijk, kijk of er geen achtervolgers zijn.

Zow Anthraxx , Iemand die vervolgt wordt door heer Black Devil kan altijd hier aankloppen. vertel eens, wat kunnen we voor je doen.

* De poort wordt achter Anthraxx gesloten en de wachters hervatten hun taak op de muren. Er zijn geen achtervolgers te zien.

Trouwens als je een wachter bedreigt dan moet je wel omkunnen gaan met dat stuk speelgoed zegt LD alwijzend naar het zwaard van Anthraxx.

Anthraxxdonderdag 21 maart 2002 @ 20:37
Waarom ben je zo gastvrij tegenover mij? Kan je me dat uitleggen? * Zegt Anthraxx Ik hoorde dat je samen met BlackDevil hebt gepraat over mij, en rebelgirl, en dat jullie me zouden gaan zoeken. Waarom verwelkom je me hier? Of is dit een val?

* Anthraxx loopt enkele gangen door, wachtend op antwoord. De wandeling lijkt eindeloos, tot ze bij een zaaltje aankomen.

Ga zitten * klinkt het...

Lord Dreamerdonderdag 21 maart 2002 @ 21:16
* Lord Dreamer Lord Dreamer neemt net als Anthraxx plaatst aan de tafel en een bediende schenkt wat drinken in.

Ach het is eigenlijk heel simpel .. Een vijand van een vijand kan alleen een vriend zijn. Black Devil heeft een grove gastvrijheidsschending gedaan en ik heb daar tegen een wraakactie gepleegt.

Nu hij kwam eigenlijk om een pact te sluiten tegen jullie, ik had en heb daar geen zin in. De bedoeling is dat ik positief neutraal blijf. Ik meng me niet in met interne zaken.

Maar als iemand hier aanklopt met een hulpvraag dan is het m'n plicht als kasteelheer om de vrager van hulp te helpen.

Trouwens als het een val was geweest dan zou je zover niet zijn gekomen maar had ik de Pretorian Guards op jullie af gestuurd.

Dus wees welkom en je geniet de gastvrijheid van het kasteel tot je geen hulp meer behoeft, of totdat je schending maakt van de gastvrijheid.

Wat kan ik voor je doen ?

* Lord Dreamer wacht dan op de het gene wat Anthraxx nodig heeft ?

Anthraxxdonderdag 21 maart 2002 @ 22:11
* Anthraxx kijkt Lord_Dreamer aan.

Eehhmm... je zou me wat vechtlessen kunnen geven ms. Dan kan ik wat beter overleven voor als ik in het bos ga wonen.

* Lord_Dreamer schrikt Ga jij in het bos wonen????? En je postkantoor dan?

Daar wil ik juist vanaf. Ik wil op mezelf wonen en een onafhankelijk bestaan lijden. Ik wil gewoon mijn eigen gang gaan. De mensen die ik kende daar zijn het ook niet waard ook ( ) ...

Maar kan jij mij enige vechtkunst bijschaven? En kan ik heel misschien in jouw kasteel verblijven totdat ik een huis gemaakt heb in het bos?

* Anthraxx wacht geduldig af...

Lord Dreamervrijdag 22 maart 2002 @ 18:27
* Lord Dreamer denkt even na .. Anthraxx wil in het bos leven, z'n vaste bestaan opgeven en het avontuur opzoeken.

hmm.....

Ik kan er wel voorzorgen dat je dat zwaard ten behoren kan gebruiken. Op het kasteel heb ik een goede wapenmeester die dat zwaard naar je hand kan zetten en jou de kunst van het overleven met een zwaard bij kan brengen.

En je wilt hier verblijven ? hmm Tja .. Ik denk dat die optie vrij moeilijk is. Er zijn namelijk een aantal zaken gaande die een verblijf in dit kasteel misschien onaangenaam kunnen maken.

Weet je , ik weet het goed gemaakt. Je krijgt van mij materiaal mee en een paar werklieden en die kunnen voor jou een mooi stevig huis in het bos bouwen. En tot de tijd dat je je zelf kan verdedigen blijft er gewoon een wachter bij je huis om dat te beschermen tegen overvallen.


* Dan kijkt LD verschrikt om zich heen en prevelt zacht inzich zelf een duister afwerende spreuk. hij fluistert

Het duister is hier ... ergens in de heuvels.. Ik kan het voelen, het is hier! bezeten door een deel van de kwade macht uit Shadar Logoth. Mijn god .. Zijn de wezens die gezien worden in het Duistere Bos soms Trolloks .. Wie heeft de poort opengelaten .. Ik moet wat doen....

* Hij wenkt een bediende en groet Anthraxx en zegt.

Ik spreek je later .. moet nu even wat gaan regelen, volg de bediende naar de wapenmeester. hij geeft je les en zorgt ook dat het materiaal en de werkers worden gedirigeert naar de plaats waar jij je huis wilt hebben.

* LD loopt dan naar de Strijderskwartieren en laat een groep Pretorian Guards uitrukken om het gevaar op te sporen. dan worden de Kjeldoran Knights opgetrommelt en die kammen de omgeving van het kasteel uit en zorgen dat de verdedigings werken weer piekfijn in orde zijn. Het kasteel met haar bewoners wordt in gereedheid gebracht voor eventuele aanvallen van buitenaf. LD mompelt wat voor zich uit.

Eerst dat voorval met iemand die zomaar een zwaardhand vermoord en dan nu de komst van iets van de duistere kant. Er gebeuren vage dingen die het daglicht niet kunnen verdragen.

[Dit bericht is gewijzigd door Lord Dreamer op 22-03-2002 18:44]

Anthraxxvrijdag 22 maart 2002 @ 20:50
* Anthraxx kijkt Lord_Dreamer na, het ene moment is hij er en het andere is ie weg.

Goed, een bediende volgen. Maar welke? * Mompelt Anthraxx

U bent heer Anthraxx? * Klinkt het.

Ehh.. ja...

Goed, ik heb opdracht gekregen om u te begeleiden naar de wapenmeester. Volg mij, hij staat op de binnenplaats te wachten op u.

* De bediende draait zich om en mompelt wat. Anthraxx staat op en besluit om achter de bediende aan te lopen. Weer lopen ze door gangen, die Anthraxx nooit zal kennen, en veel trappen af, welke oneindig lijken. Dan komen ze aan bij de binnenplaats. De wapenmeester staat daar te wachten met 2 zwaarden. Dan gooit hij 1 zwaard richting Anthraxx, die hem netjes vangt.

Ah... vangen ken je al... * Klinkt het

Lord Dreamermaandag 25 maart 2002 @ 13:31
* In het kasteel Flikkeren de Lichtbollen een keer en geven iets zwakker hun licht af .. alsof er iets knaagt aan de magische stroom energie die de lichtbollen voedt.

Ook Quantarianth voelt zich wat zwakker en zend een waarschuwing naar LD ..

LD .. Iets is de magie aan het aantasten, iets verstoord het evenwicht en het is niet de komst van de duisternis bij de bebosde heuvels. Het is iets anders iets veel gevaarlijkers...

* Binnen de muren van het kasteel zal de magie blijven bestaan aangezien het een eigen bron heeft, maar het lijkt erop dat buiten de muren de magie aan het verzwakken is.

Iets of iemand is de structuur van het eiland aan het veranderen en het evenwicht aan het verstoren... De vraag is wie of wat is hiermee bezig.

Anthraxxdinsdag 2 april 2002 @ 20:59
* Na tien dagen intensief getrained te hebben is de opleiding van Anthraxx voltooid. Hij is nu een volleerd zwaard meester.

Deze dag is akelig stil, op het fluiten van de vogels na. Anthraxx vraagt zich af wat er aan de hand is. Lord_Dreamer heeft hij ook al een tijd niet meer gezien."Zou er wat gebeurd zijn?" schiet het door Anthraxx hoofd.

Anthraxx besluit toch weg te gaan, hij kan immers nu wel voor zichzelf zorgen. "Maar waar moet ik heen?" mompelt Anthraxx "Ik heb nog geen huis in het bos..."

Tameawoensdag 3 april 2002 @ 12:03
* Icarusje en Tamea komen aan bij het kasteel van Lord Dreamer. Hopelijk weet hij of iemand uit zijn strijdmacht meer over de plek in het bos.

*klopklop*

[Dit bericht is gewijzigd door Tamea op 03-04-2002 12:10]

Duifwoensdag 3 april 2002 @ 12:09
Het duifje vliegt over het kasteel heen en ziet Anthraxx op de binnenplaats.

Ah! daar is ie!

Met een sierlijke duikvlucht werpt de duif een slutel aan de voeten van Anthraxx, op het label staat:

Smederij

Anthraxxwoensdag 3 april 2002 @ 20:10
* Vanuit de lucht valt er een sleutel vlak voor Anthraxx voeten. Anthraxx bukt en pakt hem op. De sleutel zelf is oud en roestig, ook nog vrij zwaar om vast te houden ook. Dan ziet hij het labeltje eraan hangen, welke hij uit pure nieuwsgierigheid leest.

"SMEDERIJ" staat erop.

"Hmmzzz... de enige smederij die ik ken is van Atrimar, ms toch maar eens langsgaan om de sleutel terug te brengen. Hij zal het nodig hebben denk ik..." mompelt Anthraxx en kijkt rond. De binnenplaats is leeg. Het hele kasteel is leeg. Dan bedenkt Anthraxx zich, en rent naar de paardenstallen. "Geen paardenmeester, dan maar lenen..." en Anthraxx springt op een zwart paard en rijd weg.

Bij de poort blijft hij staan. Hij pakt een stuk papier en een pen en schrijft iets op het papiertje:

quote:
Lord_Dreamer,

Bedankt voor je gastvrijheid, maar ik ga er weer vandoor. Met die zwaardvechtkunst red ik me wel nu. Ik ga eerst naar het huis van Atrimar, met een paard. Mocht je die terugwillen moet je me opzoeken. Ik verblijf voortaan in het bos. Ik hoop je zo snel mogelijk weer te zien...

Anthraxx


Dan frommelt hij het papiertje tussen een grote spleet. "Die is wel zichtbaar" mompelt Anthraxx en rijdt weg, richting Atrimar's smederij
Lord Dreamerwoensdag 3 april 2002 @ 21:21
* Lord Dreamer hoort het geklop aan de deur ..

* Een bediende doet open en ziet twee onbekenden eilanders staan, Gegroet waarde eilanders, komt u verder en waar kan onze heer Lord Dreamer u mee van dienst zijn.
Ohh daar komt hij net aan..

* Lord Dreamer heeft net het briefje van Anthraxx gelezen en weet zeker dat hij hem wel eens op gaat zoeken.

Hallo .. Welkom op het kasteel, wie zijn jullie en wat kan ik voor jullie doen ?

Icarusjedonderdag 4 april 2002 @ 11:52
goeiemiddag meneer

Ik ben Icarusje en dit is Tamea, wij hebben een probleem met zwarte smurry en volgens de analist van het MCF weet jij veel en kan jij ons msischien wel helpen.

Zouden we even binnen mogen komen?

Lord Dreamerdonderdag 4 april 2002 @ 12:32
Natuurlijk kom verder..

* LD leidt de twee bezoekers naar een comfortabele ruimte in het kasteel
en een bediende zorgt voor wat drinken.

hmm "zwarte smurrie" en jullie hebben dat bij de vlakte
vandaan gehaald ?.

* LD loopt naar één van de kasten en haalt er een boek uit, het is een deel
uit de geschiedenis reeks van het eiland

Tja vroeger leefde daar een volk dat technologisch hoogstaand
was. Door een verkeerde interpretatie van hun signalen hebben we
er bijna een oorlog meegehad. Maar alles is met een sisser afgelopen.

Alleen het volk verdween, niemand weet waarheen en niemand heeft ook meer
de groten en grote hallen onder de grond betreden. Ik vraag me af of we
ooit de ingang weer kunnen vinden, maar dat is niet de grootste zorg zo te horen.

Het kan zijn dat die smurrie afkomstig is van een achtergebleven of actief geworden
stuk van de oude technologie, ik weet dat het volk niets van magie moest weten
en het liefst alles met technologie deed.

Misschien als jullie met een holleruimte detector wat meer kunnen vinden en misschien
wel een ingang waar door je in de hallen vol met technologie kan komen, maar
zeker weten doe ik het niet natuurlijk.

Beweegt er wat in die smurrie of is het statisch ? wat gebeurt er als je magie
gebruikt in de buurt van die smurrie ????

* LD drinkt wat en kijkt de twee vragend aan

Tameadonderdag 4 april 2002 @ 14:04
De smurrie zelf lijkt niet te bewegen, maar Icarusje heeft gisteren wel gezien dat de plek zich uitbreidt. Dus het verspreidt of vermenigvuldigt zich wel.

En hoe het reageert op magie weet ik niet. Ik kan nog niet zoveel magie en niks dat zinnig leek tegen dat spul dus ik heb maar niks geprobeerd.

Icarusjedonderdag 4 april 2002 @ 14:47
Hmz, of die holte meter gaat lukken vraag ik me af. Ik waag me niet op die smurrie en het hele veld is er mee bezaaid. Kan je niet zo'n draak sturen die ik zag rondcirkelen. Of zijn die niet echt?
Lord Dreamerdonderdag 4 april 2002 @ 17:31
* Lord Dreamer roept Quatarianth er eens bij ...

Hmm misschien dat hij een rondvluchtje kan maken en eens kijken , alleen moeten jullie wel mee en wat magie gebruiken, want Quantarianth is geen magisch wezen maar heeft alleen magische eigenschappen .. Zo'n draak valt eigenlijk overal tussen.

Icarusjedonderdag 4 april 2002 @ 20:33
Ik kan geen magie hoor Maar Tamea wel

Maar het lijkt me een goedplan om er heen te gaan met de draak. Straks ligt dat spul over het hele eiland.

Quantarianthdonderdag 4 april 2002 @ 20:56
* Quantarianth vliegt aan en land naast de twee bezoekers...

* Quantarianth zakt door z'n poten en wacht tot de bezoekers gaan zitten voor de rondvlucht..

Mentaal geeft hij te kennen dat ze niet bang hoeven te zijn...

Icarusjedonderdag 4 april 2002 @ 21:34
* Icarusje ziet Tamea zonder enige twijfel op de draak stappen en besluit dan ook maar mee te gaan. Als hij erop zit gaat de draak weer staan.

We kunnen hoor!

Jojogirlvrijdag 5 april 2002 @ 10:14
* Quantarianth stijgt op en daar vliegt het drietal naar de zwarte plek.
Tameamaandag 8 april 2002 @ 09:32
* Met Icarusje en Tamea veilig op zijn rug komt Quantarianth weer bij het kasteel van Lord Dreamer
Quantarianthmaandag 8 april 2002 @ 10:06
* Quantarianth laat de twee passagiers afstappen en vliegt naar de drakentoren om in de zon heerlijk te rusten.
Lord Dreamermaandag 8 april 2002 @ 10:09
* Lord Dreamer komt naar beneden en begroet de twee .


Zo... en zijn jullie wat wijzer geworden ???

Tameadinsdag 9 april 2002 @ 09:03
Ja, magie werkt er in elk geval niet. En Icarusje had op die holtemeter gekeken, maar het was heel moeilijk om er laag bij te komen en we weten niet of we goed gemeten hebben. Volgens de meter leek er een hele grote holte te zitten namelijk.
Icarusjedinsdag 9 april 2002 @ 09:41
Ja, het zou dus maar zo kunnen dat er een groot gat zit, maar het kan ook zijn dat de meter te hoog hing en hij dus de lucht meette. Weet jij hoever dat ding van de oppervlakte gehouden moet worden?
Lord Dreamerdinsdag 9 april 2002 @ 12:16
Hmm als het goed is wat ik gehoord heb van de techneuten dat de meter al op 10 meter afstand door lucht een holle ruimte zou moeten herkennen en dat dan de holle ruimte zelfs 15 meter onder water of steen mag zitten.

Maar jullie hebben gemeten , dus als de meter aangeeft dat er een holle uimte is dan zal die er wel zijn. het zou dan een van de toegangsruimtes kunnen zijn tot het complex van de vroegere bewoners..

Wat is nu verder jullie bedoeling ?

Tameadinsdag 9 april 2002 @ 12:20
Ik weet het niet. Mijn magie is beperkt en werkt daar sowieso niet. Maar er moet wel iets gebeuren tegen dat spul dat zich maar uitbreid.
Lord Dreamerdinsdag 9 april 2002 @ 21:25
Hmmm Magie werkt dus niet.. En dat spul . dat zwart dat is half mechanisch , half organisch ??
Iets of iemand heeft dus een magie blokerings zooitje gemaakt wat zichzelf reproduceert.. Dat is vaag .....
Jojogirlwoensdag 10 april 2002 @ 00:22
Ja inderdaad. Want ik snap het nut ook niet, wat wil de maker hiermee bereiken. Als het tenminste al bewust door een persoon is gemaakt, want ook dat weten we niet, maar het is natuurlijk wel half mechanisch.

* Tamea komt er echt niet meer uit en heeft geen idee wat te doen.

Is er niet iemand die iets zou weten te maken tegen deze zooi?

[Dit bericht is gewijzigd door Jojogirl op 10-04-2002 10:32]

Icarusjewoensdag 10 april 2002 @ 10:33
Ok, dan zi er dus waarschijnlijk een gat waar dat vieze spul uit komt. Zou er dan ook neit iets onder zitten dat dat spul aanmaakt en wat we stop kunnen zetten. Dan zou het hele probleem ongeveer opgelost zijn.
Tameawoensdag 10 april 2002 @ 10:40
Als het echt halfmechanisch is moet het inderdaad gefabriceerd worden. Maar zouden we gewoon kunnen gaan graven? Het lijkt me nogal gevaarlijk, ook al heeft dat spul nog niemand kwaad gedaan.

* Tamea wil het wel proberen, maar niet in haar uppie.

Lord Dreamerwoensdag 10 april 2002 @ 10:54
* Lord Dreamer stelt Quantarianth beschikbaar en kan ook voor wat ondersteuning zorgen, ergens zwerver er nog manschappen rond die wel een handje toe willen steken. Of ik kan zelf wel meekomen als jullie dat willen.

Alleen heb ik eigenlijk weinig verstand van mechanische zaken.

Icarusjewoensdag 10 april 2002 @ 10:58
NAtuurlijk niet in je uppie Ik zal je in ieder geval wel helpen. Maar werkt graven wel, als het zich reproduceerd stroomt het weer vol. Lopen er geen opndergrondse gangen odner dit eiland ofzo? Zodat we niet door de smurrie hoeven en wel bij die machine kunnen komen. Als er een machine is dan he
Lord Dreamerwoensdag 10 april 2002 @ 11:08
Hmm misschien dat je via de grotten bij het gangenstelsel kan komen ..
Jojogirlwoensdag 10 april 2002 @ 11:12
Zullen we dat dan maar eerst proberen?

* Tamea pakt vast haar spullen en vraagt hoeveel verkenners ze mee kunnen krijgen.

[Dit bericht is gewijzigd door Jojogirl op 10-04-2002 11:19]

Pretorian_Guardswoensdag 10 april 2002 @ 15:16
* De poort van het kastel gaat open en de Pretorian Guards komen naar binnen , ze verdwijnen in hun barakken om er na een paar uurtjes weer fris en schoon uit te komen. De officier loopt naar het gezelschap toe en salueerd voor Lord Dreamer

U had een nieuwe missie voor ons ?

* LD antwoord dat de Pretorian Guards mee gestuurd worden met de twee onderzoekers om hun te helpen met het vinden van eht antwoord op het zwarte goedjes mysterie.

Mooi ..

* De officier van dienst wendt zich tot de twee onderzoekers en stelt zich voor.

Ik ben Eric, Officier van dienst binnen de Pretorian Guards. Wat kunnen wij voor jullie doen.

Icarusjewoensdag 10 april 2002 @ 19:42
Hallo, ik ben Icarusje en dit is Tamea. We zijn van plan om via de grotten onder de vlakte te komen om daar een amchine uit te schakelen die vreemd zwart spul maakt. Ervanuit gaande dat die machine er is.
Pretorian_Guardswoensdag 10 april 2002 @ 20:11
Aha.. dat klinkt interressant, De grotten daar zijn wij zelf ook nog niet in geweest ..

* Eric vraagt één van z'n mannen om de kaart van het eiland en spreidt h'm uit op de grond.

Hmm Hier zitten wij * en wijst op de plek waar het kasteel staat en daar moeten we heen. de grotten een komplex van tunnels en gangen en doorgangen waar de helft ervan nog niet ontdekt is.
Dat klinkt spannend nietwaar. Maar ik denk als jullie nog iets willen weten dan kunnen jullie het vragen, anders kunnen we wel op weg gaan wat mij betreft.

De Pretorian Guards zijn geharde krijgers en luisteren strak naar hun leider. ze zijn maar met totaal 24 man. Inclusief Eric gaan er 6 Guards mee. Niet tevel en niet te weinig.

Tameadonderdag 11 april 2002 @ 09:08
Ik heb geen vragen meer, jij wel? * Icarusje schudt nee

Dan kunnen we wel gaan inderdaad.

* Met zijn achten verlaten ze het kasteel door de grote poort en lopen ze naar de De Grotten van Fok.

Sitethiefvrijdag 12 april 2002 @ 21:01
* Sitethief komt aangelopen

WOW wat een kasteel , hier vind ik vast
wel wat ik nodig heb

Sitethiefvrijdag 12 april 2002 @ 21:34
en hij loopt nar de poort toe
Lord Dreamerzaterdag 13 april 2002 @ 10:26
* De wachters op de muur zien de man naar de poort lopen en reageren gepast. Een wachter roept de man toe.

Halt ! Wie gaat daar.

Sitethiefzaterdag 13 april 2002 @ 20:16
ik ben het maar , een reiziger onderweg
Ik zou graag jullie leider willen spreken
Lord Dreamerzondag 14 april 2002 @ 11:32
* De Poort gaat open, en de reiziger loopt naar binnen, Hij wordt vanaf de torens in de gaten gehouden door de boogschutters. Op de binnenplaats wordt hij ontvangen door Lord Dreamer, de kasteelheer.

Gegroet reiziger, wat brengt u tot mijn kasteel. Wat kunnen wij voor u betekenen.

Sitethiefzondag 14 april 2002 @ 22:01
ik heb gemerkt dat het er op dit eiland niet altijd even vredig toegaat .
Ik zocht daarom naar iemand die me een beetje
kan leren vechten , zodat ik niet meer bang hoef te zijn dat zodra iemand blaast ik omval.

Zoud u iets voor mij kunnen beteken ?Naar ik zie is dit een machtig kasteel , maar de teken van verschillende gevechten zijn niet te verhulllen .
Toch heeft de bezetting van dit kasteel deze gevechten blijkbaar overleefd . Dat getuigd van een goed zelfverdedigingsvermogen .

Zoud u iets voor mij kunnen beteken ?

Lord Dreamerzondag 14 april 2002 @ 22:33
Voor onderricht in vechtkunst zou ik u moeten verwijzen naar mijn wapenmeester die ook mijn troepen onderricht in de kunst van het vechten met handwapens.

Het feit dat wij overleven is gewoon door de strategische bouwwijze van dit kasteel en de vastberadenheid van zijn bewoners.

* Een bediende komt aanlopen en blijft wachten op instructies

Ik kan je door een van mijn mannen naar de wapenmeester laten brengen die je de vecht en overlevings strategiën kan leren en er voor kan zorgen dat je in iedergeval de eerste de beste struikrover aankan.

Sitethiefzondag 14 april 2002 @ 22:58
o graag , als dank daarvoor zou ik troepen wel willen uitrusten met de allerniuewste comunicatie-apparatuur
Kjeldoran_Knightsdinsdag 16 april 2002 @ 22:38
* Een zware deur aan de zijkant van een van de bijgebouwen in het kasteel gaat open. Een groep vreemd uitzienden mensen komt er uit.

Ze zien er gevaarlijk uit, grote kromzwaarden hangen kruislings over hun rug, speren met weerhakige punten in hun handen. Schilden gemaakt van een soort metaal en huid aan hun arm en magische symbolen en tekens versieren hun gezichten en amuletten hangen om hun hals.

Ze zijn groot stevig gebouwd en oersterk. Vergis je niet, ze zijn snel en dodelijk. Het zijn de Kjeldoran Knights.

vanuit het ijskoude noorden van LD's vroegere rijk zijn ze mee gekomen, hebben hun krijgskunst tot een religie gemaakt en zijn onbevreest voor de dood. Ze zijn terug om hun heer bij te staan en zijn klaar voor elke strijd.

Een Strijdkreet galmt door het kasteel als zij hun stem laten horen. De wachters op muren sidderen even en zijn blij dat de Kjeldoran Knights aan hun kant staan.

Dan lopen ze naar het oefen terrein en demonstreren de kunst van de noordelijke vechtkunst

Lord Dreamerwoensdag 17 april 2002 @ 19:34
* Een brommerige oude wapenmeester komt uit de kwartieren en loopt naar de nieuweling toe.

Zow . U wilt lessen in wapentraining he ? Nou loopt u maar mee.

* Hij neemt de gast mee naar een oefenveld en geeft hem daar de eerste basis training in het vasthouden en het gebruiken van een standaard zwaard.

Lord Dreamerdonderdag 18 april 2002 @ 09:57
Zie verder in het volgende deel

Het Kasteel van Lord Dreamer Deel 3