Machiavelli is de studievereniging van de opleiding politicologie aan de UvA, en voor het eerst in haar 40-jarige bestaan zal ze zelf een collegereeks gaan verzorgen.
Het rooster is te vinden op http://www.studieverenigingmachiavelli.nl/new/default.asp?site=JP_roo&nav=JP, en er moeten nog een paar namen ingevuld worden, maar we zijn in ieder geval al verzekerd van de medewerking van peilinggoeroe Maurice de Hond, spindoctor Kay van der Linde, SP-dissident Ali Lazrak, partijvoorzitters Ruud Koole en Marja van Bijsterveldt, een aantal UvA-docenten en vele anderen.
Geïnteresseerden zijn vanaf 9 februari elke maandagavond om 7 uur 's avonds welkom bij de Oudemanhuispoort in Amsterdam (pak tram 4, 9, 16, 24, of 25 bij het centraal station, stap bij halte Rokin uit, sla linksaf en loop zo'n 200 meter). De toegang is gratis, en de precieze zaal wordt nog bekend gemaakt.
Komt allen, komt allen!
quote:Tss, je moet wel eerst weten hoe je dat moet aanpakken.
Op woensdag 21 januari 2004 22:39 schreef pberends het volgende:
Richt eerst een Partij voor de Veiligheid op voordat mensen om 7 uur 's avonds over straat in Amsterdam lopen!!
En daarom moet je maar naar de collegecyclus
komen.
Krijgen we ook nog een rondleiding over de Wallen door Rob O.??
quote:We zaten vandaag te kijken of we niet nog een itempje rondom hem konden verzinnen, maar het is natuurlijk de vraag of ie wil komen.
Op woensdag 21 januari 2004 22:49 schreef Kozzmic het volgende:
Ik moet nog even toestemming vragen aan mijn vriendin of ik wel 10 weken achter elkaar de hort op mag, maar waarschijnlijk kom ik.Krijgen we ook nog een rondleiding over de Wallen door Rob O.??
We waren al behoorlijk verbaasd dat Ali L wel wil komen. En dat terwijl we helemaal geen onkostenvergoeding hebben. .
quote:En coke is voor de deur te krijgen, als je even een vriendelijke neger aanspreekt. Of hij jou.
Op woensdag 21 januari 2004 22:58 schreef I.R.Baboon het volgende:
Oja, de OMHP is het einde van de Oudezijds Achterburgwal, dus voor de liefhebber zijn de wallen echt vlakbij.
Lijkt me wel interessant. Hoe veel weken is dit? Kan je er punten voor krijgen?
Vertel dit echter niet trots aan de journalistiek-studenten om je heen, voor je het weet kan je je hele toekomstige carriere al voor aanvang aan de wilgen hangen.
quote:Het is als het goed is 10 weken, 1x tussendoor geen avond ivm tussentoetsen voor veel studenten.
Op woensdag 21 januari 2004 23:12 schreef keeper het volgende:[..]
En coke is voor de deur te krijgen, als je even een vriendelijke neger aanspreekt. Of hij jou.
Lijkt me wel interessant. Hoe veel weken is dit? Kan je er punten voor krijgen?
Je kan er helaas geen punten voor krijgen (zelfs de organisatie niet. ) maar hey, intellectuele verrijking is toch veel belangrijker.
.
En evt kan je ook niet elke week gaan, natuurlijk.
quote:
Op woensdag 21 januari 2004 23:13 schreef keeper het volgende:
En na afloop is je fiets gejat, maar goed, die koop je weer nieuw bij een junk op de hoek.Vertel dit echter niet trots aan de journalistiek-studenten om je heen, voor je het weet kan je je hele toekomstige carriere al voor aanvang aan de wilgen hangen.
quote:Je blijft student he
Op woensdag 21 januari 2004 23:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
Je kan er helaas geen punten voor krijgen (zelfs de organisatie niet.) maar hey, intellectuele verrijking is toch veel belangrijker.
.
quote:Op maandagavond moet ik wel vaak voetballen, dat is wel vervelend, want ik kan zo al 2 keer niet en om er nou 3x maar heen te gaan is ook weer zoiets. Naja, iemand in m'n boot studeert ook politicologie, dus ff kijken of hij gaat.
En evt kan je ook niet elke week gaan, natuurlijk.
Ik baal wel enorm dat ik 16 februari naar een bijeenkomst van m'n nieuwe werk moet, want dan kan ik Maurice nog niet zien. .
Ik vind het indrukwekkend hoor. Al was je indrukwekkender toen je nog een stout baviaantje was.
En volgende week is het Dies te Leiden en heb ik toch geen flikker te doen, dus wie weet kom ik wel.
quote:Ja, dat mag.
Op maandag 2 februari 2004 21:43 schreef sizzler het volgende:
Wel heel erg leuk, maar 10 weken ga ik echt niet redden. Mag je een avondje aanschuiven of is dat niet de bedoeling?
Ik kan zelf ook niet alle 10 de weken.
quote:Vanuit de krochten van Limburg wil ik graag een avondje naar A'dam reizen. Valt er een specifieke avond aan te bevelen?
Op maandag 2 februari 2004 21:43 schreef sizzler het volgende:
Wel heel erg leuk, maar 10 weken ga ik echt niet redden. Mag je een avondje aanschuiven of is dat niet de bedoeling?
verkapte POL-meet?
16 februari is mijn vriendin jarig en de laatste twee van maart en de laatste van april heb ik tentamens.
Ik zit te denken aan 23-2, 8-3, 5-4 en 12-4.
Ehhhm, 5 april (Campagne voeren en media)?
quote:Ik kan in ieder geval zeggen dat Philip van Praag een goede en boeiende spreker is.
Op maandag 2 februari 2004 22:07 schreef sizzler het volgende:
Een pol meet voor meerdere dagen of een dag?16 februari is mijn vriendin jarig en de laatste twee van maart en de laatste van april heb ik tentamens.
Ik zit te denken aan 23-2, 8-3, 5-4 en 12-4.
Ehhhm, 5 april (Campagne voeren en media)?
quote:*datum in agenda schrijft!
Op maandag 2 februari 2004 22:11 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Ik kan in ieder geval zeggen dat Philip van Praag een goede en boeiende spreker is.
Ik heb dan toch tot half vijf les op de VU.
quote:Nou ja, als docent dan he. Misschien is ie in z'n vrije tijd wel heel vervelend.
Op maandag 2 februari 2004 22:14 schreef sizzler het volgende:[..]
*datum in agenda schrijft!
Ik heb dan toch tot half vijf les op de VU.
quote:
Op maandag 2 februari 2004 22:22 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Nou ja, als docent dan he. Misschien is ie in z'n vrije tijd wel heel vervelend.
Verder nog 'aanraders'? Het zou leuk zijn als we er een meet aan vast kunnen plakken.
quote:Ruud van den Berg heeft een heel vervelend zuiderlijk accent, dus dat vind ik niks (al lijkt Ali me wel leuk), en die andere docenten heb ik of niet gehad, of kan ik niet goed inschatten.
Op maandag 2 februari 2004 22:33 schreef sizzler het volgende:[..]
Verder nog 'aanraders'? Het zou leuk zijn als we er een meet aan vast kunnen plakken.
quote:Philip van Praag is de grote verkiezingen-deskundige. Heeft een paar onderzoeken geleid naar campagnes. Is wel een PvdA-er (of was dat iig), maar goed, da's natuurlijk nog redelijk rechts voor een politicologie-docent aan de UvA.
Op maandag 2 februari 2004 22:11 schreef I.R.Baboon het volgende:[..]
Ik kan in ieder geval zeggen dat Philip van Praag een goede en boeiende spreker is.
Hij verschijnt wel eens als deskundige bij NOVA of 2Vandaag, en waarschijnlijk zijn er in de bieb wel wat politieke boekjes van hem te vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |