quote:Jol wordt al een hele tijd gelinkt aan United, zonder dat daar eigenlijk reden toe is. Ferguson was toendertijd niet echt gecharmeerd van Jol.
Op donderdag 8 januari 2004 17:32 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Jol als assistent naar Manchester zou geen verkeerde stap zijn. Als hij daarna de kansen krijgt om Sir Alex op te volgen is het zeker de moeite waard
quote:
Collins John mag zich verheugen op belangstelling uit het Premiership. Manchester City heeft gesproken met de zaakwaarnemer van de FC Twente-spits.
FC Twente spreekt de interesse uit Manchester tegen, maar de club van Paul Bosvelt heeft contacten gelegd met de zaakwaarnemer van
Collins John. De negentienjarige aanvaller uit Liberia, die dit seizoen met acht goals in zestien wedstrijden goed op dreef is, heeft in Enschede nog een contract tot medio 2005.
Bron
quote:
Barcelona bevestigt gesprekken over Davids
Trainer Frank Rijkaard wilde niet reageren op de naam, voorzitter Joan Laporta heeft het bevestigd: Barcelona is in gesprek over de huur van Edgar Davids.
Barcelona, dat gisteren in de beker de eerste ontmoeting met tweedeklasser Levante verloor, is op zoek naar versterking. Davids is een belangrijke kandidaat, al biedt de financiële situatie bij de Catalaanse club weinig mogelijkheden. 'We kijken om hem zo snel mogelijk vast te leggen', bevestigde voorzitter Laporta de gesprekken met Juventus, dat bereid is Davids te verhuren.Davids zelf wil weg bij Juventus. In Turijn is de middenvelder op een zijspoor beland, onder meer omdat hij zijn aflopende contract niet wil verlengen. Met het oog op het naderende EK wil de international spelen om zijn plaats bij Oranje niet in gevaar te brengen.
Bron
quote:
Ook De Graafschap meldt zich voor NAC'er Vos
Henk Vos staat ook in de belangstelling van De Graafscap. De 35-jarige spits die transfervrij mag vertrekken bij NAC Breda, heeft al een paar keer contact gehad met de trainer van de Doetinchemse club. "Met Adelaar heb ik inmiddels een paar keer gesproken. Maar ook MVV, FC Zwolle en ADO Den Haag hebben geïnformeerd. En nog wat clubs uit België".Vos zegt echter nog geen keuze gemaakt te hebben. "Adelaar wil me graag hebben. We zijn ook voortdurend met elkaar in gesprek maar er zijn meer clubs die interesse hebben getoond. Wat mij betreft is alles nog open".
Vos hikt vooral tegen de afstand tussen zijn woonplaats in België en Doetinchem aan. "Volgens de routeplanner is het vanaf mijn huis 196 kilometer naar de Vijverberg. Dat is toch een eind als je elke dag heen en weer moet. De afstand is een probleem, maar niet onoverkomelijk. Ik weet niet wat de trainingstijden zijn, maar ik heb alvast geen hekel aan autorijden", aldus Vos.
Bron
Blergh
quote:Correctie: Jol zelf linkt zich al een hele tijd aan United.
Op vrijdag 9 januari 2004 14:31 schreef zjroentje het volgende:[..]
Jol wordt al een hele tijd gelinkt aan United, zonder dat daar eigenlijk reden toe is. Ferguson was toendertijd niet echt gecharmeerd van Jol.
quote:rtl5
Transfergeruchten in de tabloids (10/01)
HILVERSUM - Een overzicht van de laatste geruchten uit Engelse, Nederlandse en Duitse kranten. Kan Totenham Davids nog afsnoepen van Barcelona?
- Abramovic wil Fabio Capello in de zomer als nieuwe trainer van Chelsea.
- Feyenoord hoopt Patrick Zwaanswijk over te nemen van Utrecht.
- Tottenham hoopt Davids voor de neus van Barcelona weg te kapen.
- PSV wil Dennis Gentenaar als opvolger van Ronald Waterreus.
- Jardel is dicht bij een overgang naar Espanyol.
- Rigobert Song van Lens naar Hannover.
- Schalke 04 wil Thomas Gravesen overnemen van Everton.
quote:Er zijn nog niet zo heel veel Spanjaarden geweest in de Nederlandse competitie, toch?
ADO Den Haag test tijdens het trainingskamp in Turkije Alberto Saavedra. De 22-jarige 1,90 meter lange Spaanse verdediger heeft van zijn club Numancia telefonisch toestemming gekregen om een week stage te lopen bij de nummer zeventien van de Holland Casino Eredivisie.
Saavedra is niet de enige speler die met ADO meegaat naar Belek. Ook oud-Ajacied Tarik Oulida en spits Regillio Simons krijgen de kans tijdens de trainingsstage een contract af te dwingen.
vi.nl
quote:Sanchez Torres is de eerste die me te binnenschiet.
Op zaterdag 10 januari 2004 14:46 schreef Suijk het volgende:[..]
Er zijn nog niet zo heel veel Spanjaarden geweest in de Nederlandse competitie, toch?
Verder lijkt het me leuk om Oulida weer eens te zien spelen.vi.nl
quote:Inderdaad, van Twente.
Op zaterdag 10 januari 2004 14:48 schreef tong80 het volgende:[..]
Sanchez Torres is de eerste die me te binnenschiet.
En Pablo Nino is ook een Spanjaard, bij RBC!
[Dit bericht is gewijzigd door Suijk op 10-01-2004 14:58]
quote:
Op zaterdag 10 januari 2004 15:10 schreef pfaf het volgende:
volgens van Tellingen ( dat roddelpersfiguur )gaat vd Vaart naar Liverpool
quote:Zou erg dom van hem zijn....
Op zaterdag 10 januari 2004 15:10 schreef pfaf het volgende:
volgens van Tellingen ( dat roddelpersfiguur )gaat vd Vaart naar Liverpool
quote:Ik zou er erg blij mee zijn. Liverpool is een mooie club. Beter dan dat 'ie bij Arsenal op de bank komt, of bij Man Utd. gaat spelen. Naar Barcelona moet 'ie sowieso niet gaan, want dan wordtie de zoveelste Nederlander. Liverpool is prima, daar gaat 'ie altijd aan spelen toekomen.
Op zaterdag 10 januari 2004 16:21 schreef F1Bas het volgende:[..]
Zou erg dom van hem zijn....
quote:Als hij echt hogerop wil moet hij niet naar Liverpool gaan.
Op zaterdag 10 januari 2004 16:27 schreef twi het volgende:[..]
Ik zou er erg blij mee zijn. Liverpool is een mooie club. Beter dan dat 'ie bij Arsenal op de bank komt, of bij Man Utd. gaat spelen. Naar Barcelona moet 'ie sowieso niet gaan, want dan wordtie de zoveelste Nederlander. Liverpool is prima, daar gaat 'ie altijd aan spelen toekomen.
"10/01/2004 Louis Saha ST Fulham Manchester United £8m
Manchester United manager, Alex Ferguson: "We sent them a letter marked private and confidential and they gave it to the Press. I spoke to Chris Coleman at the start of the season about the player and I have not said another word."
quote:Leuk om te horen! Hij vertrok niet bij NEC om zijn voetbalkwaliteiten... hij deed het altijd aardig.
Op vrijdag 9 januari 2004 17:04 schreef hellmondunited het volgende:
Peter van Putten (Go Ahead Eagels) is bezig met een contract bespreking met Helmond Sport voor volgend seizoen.
quote:Hij kan nu nog niet beter dan clubs als Liverpool
Op zaterdag 10 januari 2004 16:33 schreef F1Bas het volgende:[..]
Als hij echt hogerop wil moet hij niet naar Liverpool gaan.
quote:Dan kan hij net zo goed blijven
Op zaterdag 10 januari 2004 19:28 schreef twi het volgende:[..]
Hij kan nu nog niet beter dan clubs als Liverpool
Cambuur en Emmen zouden graag doelman Van der Vlag van de Eagles willen aantrekken.
quote:is eagles in de uitverkoop ofzo?
Op zondag 11 januari 2004 14:18 schreef Stpan het volgende:
Sparta en Den Bosch willen graag verdediger Coen Brack van GA Eagles vastleggen.Cambuur en Emmen zouden graag doelman Van der Vlag van de Eagles willen aantrekken.
wij willen van de putten
quote:Beter gaat ie naar PSV
Op zondag 11 januari 2004 16:06 schreef methodmich het volgende:
Hardnekkig gerucht: Joris Mathijsen volgt Wotte naar de Kuip.
quote:Nou, bij Feyenoord heeft ie meer kans op de basis lijkt me.
Op zondag 11 januari 2004 16:13 schreef thetruth het volgende:[..]
Beter gaat ie naar PSV
quote:Hij speelt Lee zo uit de basis
Op zondag 11 januari 2004 16:25 schreef methodmich het volgende:[..]
Nou, bij Feyenoord heeft ie meer kans op de basis lijkt me.
quote:aan deze soap kan nu ook een einde komen:
Op zaterdag 10 januari 2004 17:21 schreef popolon het volgende:
Saha van Fulham naar MUFC?"10/01/2004 Louis Saha ST Fulham Manchester United £8m
Manchester United manager, Alex Ferguson: "We sent them a letter marked private and confidential and they gave it to the Press. I spoke to Chris Coleman at the start of the season about the player and I have not said another word."
quote:
Ferguson: 'ManU doet geen bod meer op Saha'Heel Fulham stond afgelopen week op zijn achterste benen. Coach Chris Coleman en voorzitter Mohammed Al Fayed waren boos op Alex Ferguson en Manchester United omdat hij hun aanvaller Louis Saha wilde inlijven. En de Franse aanvaller zelf was zeer verbolgen toen hij hoorde dat zijn club hem geen transfer naar Man U toestond.
Ferguson reageerde koel op alle heisa vanuit Londen. Volgens hem heeft Fulham de problemen zelf in de hand gewerkt. 'We hadden hun een brief gestuurd met daarop het stempel vertrouwelijk, maar zij sluisden die vervolgens door naar de pers', begon Sir Alex zijn betoog in Manchester Evening News.'Aan de start van het seizoen heb ik Chris Coleman gesproken over die jongen. Daarna heb ik het nooit meer over hem gehad. We hebben vervolgens een brief gestuurd, met ons aanbod, ondertekend door David Gill (algemeen directeur, red.) en niet door Alex Ferguson.'
'We deden alles zoals het hoort. Doordat we een brief stuurden, deden we het professioneel. Maar er zal geen ander aanbod meer komen. We willen geen vechtpartijen. Fulham lijkt zeer vastberaden om the boy te houden en er is niets dat we daaraan kunnen doen.'
A reported Chelsea source told the News of the World: "Owen's people have been told we are interested.
"We will compete with any club to try to bring Owen to Chelsea."
quote:dat maakt dan de weg open voor Kezman naar Liverpool...........
Op zondag 11 januari 2004 21:46 schreef popolon het volgende:
11/01/2004 Michael Owen, Liverpool -> Chelsea £25mA reported Chelsea source told the News of the World: "Owen's people have been told we are interested.
"We will compete with any club to try to bring Owen to Chelsea."
quote:Over kezman gesproken.....ik vind het verdacht stil omtrent Kezman
Op zondag 11 januari 2004 22:50 schreef rubbereend het volgende:[..]
dat maakt dan de weg open voor Kezman naar Liverpool...........
quote:Voor de storm wellicht?
Op zondag 11 januari 2004 22:51 schreef Speed1971 het volgende:[..]
Over kezman gesproken.....ik vind het verdacht stil omtrent Kezman
quote:Ik ga um iig geval uitzwaaien
Op zondag 11 januari 2004 22:53 schreef SCH het volgende:[..]
Voor de storm wellicht?
quote:Lul niet, er is interesse, geen transfer.
Op maandag 12 januari 2004 16:53 schreef BobRooney het volgende:
Sutton naar Valenciabron: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/r/raith_rovers/3388865.stm
quote:logisch.... tis het transfer gruchten topic.......
Op maandag 12 januari 2004 17:48 schreef thetruth het volgende:[..]
Lul niet, er is interesse, geen transfer.
niet de Sutton, Chris van Celtic.
quote:Idd maar hij wekt de indruk dat het al voor elkaar is.
Op maandag 12 januari 2004 17:54 schreef rubbereend het volgende:[..]
logisch.... tis het transfer gruchten topic.......
quote:Het is het broertje van Chris Sutton
Op maandag 12 januari 2004 17:55 schreef mitt het volgende:
Zeg er wel ff bij dat het om John Sutton gaat, een of andere onbekende van Milwall.niet de Sutton, Chris van Celtic.
quote:Was Millwall niet een andere club die in John geïnteresseerd was. Volgens mij speelde JS bij Raith Rovers
Op maandag 12 januari 2004 17:55 schreef mitt het volgende:
Zeg er wel ff bij dat het om John Sutton gaat, een of andere onbekende van Milwall.
quote:nou dr is nu al zoveel gereageerd om dit bericht, k heb t zelf maar eens gelezen en volgens mij voetbalt hij inderdaad bij Raith Rovers....
Op dinsdag 13 januari 2004 14:56 schreef ChAoZ het volgende:[..]
Was Millwall niet een andere club die in John geïnteresseerd was. Volgens mij speelde JS bij Raith Rovers
leuke strijd trouwens Millwall en Valencia
het hele bericht: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/m/man_utd/3391517.stm
quote:spurs wordt al 1,5 seizoen of zo genoemd. maar hij wilde / mocht niet weg. nu wel. ben benieuwd of ie daar heen wil. zo het dan eens wat gaan worden met spurs? nog even en ze gaan een topverdediger en een scorende spits halen
Op dinsdag 13 januari 2004 15:07 schreef rubbereend het volgende:
trouwens nog wat nieuws uit Engeland, Butt wil weg bij Man Utd. want hij wil meer spelen. In de makrt voor Butt zijn oa de Spurs en Middlesbrough. Hij meot zo'n 5 miljoen pond kostenhet hele bericht: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/m/man_utd/3391517.stm
quote:Borro heeft ook goede kaarten want zn voormalige Man. Utd. trainer loopt daar nu rond
Op dinsdag 13 januari 2004 15:20 schreef ChAoZ het volgende:[..]
spurs wordt al 1,5 seizoen of zo genoemd. maar hij wilde / mocht niet weg. nu wel. ben benieuwd of ie daar heen wil. zo het dan eens wat gaan worden met spurs? nog even en ze gaan een topverdediger en een scorende spits halen
13/01/2004 Marco Van Basten, Un-attached, Shanghai Shenhua SVA SMEG
Van Basten could replace Wu Jingui as manager.
quote:zeg nooit nooit maar als ik Van Basten was zou ik bij Ajax blijven
Op dinsdag 13 januari 2004 23:07 schreef popolon het volgende:
Dit moet een grap zijn:13/01/2004 Marco Van Basten, Un-attached, Shanghai Shenhua SVA SMEG
Van Basten could replace Wu Jingui as manager.
14/1/2004 8 :43
Gábor Babos is de nieuwe doelman van Feyenoord. De Hongaarse keeper stapt komende zomer over naar de Rotterdamse club, waar hij volgens de Volkskrant al een vierjarig contract heeft getekend.
Dat zou Babos zelfs al in oktober 2003 hebben gedaan. Destijds maakte de international bekend dat hij een aanbieding van Feyenoord op zak had. 'Ik heb nog niets getekend. Maar ik wil wel hogerop. Daarnaast wil ook NAC me kwijt, omdat mijn salaris te zwaar op de begroting drukt', vertelde de doelman destijds aan Omroep Brabant.
De naam van Babos wordt al lange tijd in verband gebracht met Feyenoord. Sinds Jerzy Dudek in de zomer van 2001 vertrok naar Liverpool, viel de naam van de 29-jarige Hongaar al als dé vervanger van de Poolse publiekslieveling. Maar een overgang ketste af vanwege de transfersom die NAC Breda eiste. Die was te hoog volgens Feyenoord. Ook in de zomer van 2003 meldden de Rotterdammers zich bij NAC voor Babos. Opnieuw tevergeefs.
Een transfersom blijkt dit keer geen hindernis, want het contract van Babos bij NAC Breda loopt na dit seizoen af. Bij Feyenoord zou hij een vierjarig contract hebben getekend. Bij de Rotterdamse club loopt de verbintenis van de huidige eerste doelman Patrick Lodewijks af, terwijl die van Edwin Zoetebier nog een seizoen doorloopt.
Overigens is Babos zo goed als hersteld van de blessure die hem dit seizoen al drie maanden uit het doel hield. Tijdens de return tegen Newcastle United in de UEFA Cup brak hij de ellepijp van zijn rechterarm. Afgelopen zondag mocht hij voor het eerst tijdens een training van NAC weer in het doel staan.
13/1/2004 20:06
Rob Baan is kandidaat voor de functie van technisch directeur bij ADO Den Haag. Er is tussen de promovendus en Baan al een eerste orienterende gesprek geweest', meldt NOS Sportjournaal.
Rob Baan is in het Zuiderpark geen onbekende. In de jaren tachtig was hij er al assistent- en hoofdtrainer. Hij verliet FC Den Haag in 1986 als hoofdcoach.
Baan kreeg twee weken geleden bij Feyenoord de wacht aangezegd. Hij was in de Kuip bezoldigd bestuurslid technische zaken. 'De reden is dat Feyenoord en Baan van mening verschillen over het te volgen technische beleid', voerde voorzitter Jorien van den Herik als reden voor het vertrek van Baan aan.
quote:Mag lijen dat die gast nooit meer op z'n niveau terugkomt na die blessure
Op woensdag 14 januari 2004 09:40 schreef Da_Sandman het volgende:
'Babos is de nieuwe doelman van Feyenoord'14/1/2004 8 :43
Gábor Babos is de nieuwe doelman van Feyenoord. De Hongaarse keeper stapt komende zomer over naar de Rotterdamse club, waar hij volgens de Volkskrant al een vierjarig contract heeft getekend.
Dat zou Babos zelfs al in oktober 2003 hebben gedaan. Destijds maakte de international bekend dat hij een aanbieding van Feyenoord op zak had. 'Ik heb nog niets getekend. Maar ik wil wel hogerop. Daarnaast wil ook NAC me kwijt, omdat mijn salaris te zwaar op de begroting drukt', vertelde de doelman destijds aan Omroep Brabant.De naam van Babos wordt al lange tijd in verband gebracht met Feyenoord. Sinds Jerzy Dudek in de zomer van 2001 vertrok naar Liverpool, viel de naam van de 29-jarige Hongaar al als dé vervanger van de Poolse publiekslieveling. Maar een overgang ketste af vanwege de transfersom die NAC Breda eiste. Die was te hoog volgens Feyenoord. Ook in de zomer van 2003 meldden de Rotterdammers zich bij NAC voor Babos. Opnieuw tevergeefs.
Een transfersom blijkt dit keer geen hindernis, want het contract van Babos bij NAC Breda loopt na dit seizoen af. Bij Feyenoord zou hij een vierjarig contract hebben getekend. Bij de Rotterdamse club loopt de verbintenis van de huidige eerste doelman Patrick Lodewijks af, terwijl die van Edwin Zoetebier nog een seizoen doorloopt.
Overigens is Babos zo goed als hersteld van de blessure die hem dit seizoen al drie maanden uit het doel hield. Tijdens de return tegen Newcastle United in de UEFA Cup brak hij de ellepijp van zijn rechterarm. Afgelopen zondag mocht hij voor het eerst tijdens een training van NAC weer in het doel staan.
quote:
Op vrijdag 9 januari 2004 14:34 schreef brighton het volgende:
Vorig deel: [Centraal] Transfer Geruchten Deel 20
[..]
[..]Henk Vos is in ieder geval niet door Lierse gewenst. Heeft zichzelf aangeboden volgens de Belgen[..]
quote:bron: VI
Zeljko Petrovic assistent van Ruud Gullit14/1/2004 10:30
Zeljko Petrovic is volgend seizoen de rechterhand van Ruud Gullit, zo meldt de nieuwe Voetbal International. De middenvelder van RKC Waalwijk gaat als assistent-coach aan de slag bij Feyenoord.
De 38-jarige Montenegrijn voetbalt momenteel nog bij RKC, waar hij ook nog werkzaam is als jeugdtrainer. De populaire Petrovic heeft er nooit een geheim van gemaakt na zijn spelersloopbaan als coach aan de slag te willen.'Dat hoor en lees ik', liet Petro afgelopen weekeinde nog weten via het Brabants Dagblad. 'Maar zelf ben ik nog helemaal niet gevraagd. Het zou voor mij een verrassing zijn, want Feyenoord is een ploeg met een prachtige historie. En Gullit is een grote naam. Als ik daar zou kunnen gaan werken, zou ik heel blij zijn.'
Petrovic is bezig aan zijn laatste seizoen, zijn zesde in Waalwijkse dienst. Voorts droeg hij in Nederland ook nog de shirts van FC Den Bosch en PSV, en in het buitenland die van Sevilla, Urawa Red Diamonds, Dinamo Zagreb en Buducnost Titograd.
Meer over Petrovic en Feyenoord is deze week te lezen in Voetbal International. Klik hier voor de inhoud van nummer 3.
quote:Er was ook sprake van een ruil met Southgate van Boro (waardeloze deal imo), maar die gaat nu niet door.
Op dinsdag 13 januari 2004 15:07 schreef rubbereend het volgende:
trouwens nog wat nieuws uit Engeland, Butt wil weg bij Man Utd. want hij wil meer spelen. In de makrt voor Butt zijn oa de Spurs en Middlesbrough. Hij meot zo'n 5 miljoen pond kostenhet hele bericht: http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/m/man_utd/3391517.stm
quote:In de markt zijn Boro, Tottenham, Newcastle, Everton en Birmingham.
But United are now believed to want to sell the player to raise funds to sign Fulham striker Louis Saha.
quote:bij Valencia komt het zeker weten in Valencia B
Op dinsdag 13 januari 2004 15:02 schreef rubbereend het volgende:[..]
nou dr is nu al zoveel gereageerd om dit bericht, k heb t zelf maar eens gelezen en volgens mij voetbalt hij inderdaad bij Raith Rovers....
leuke strijd trouwens Millwall en Valencia
Ajax zou Grönkjaer willen huren van Chelsea.
quote:Als je het over grappen hebt (hoop ik toch)
Op dinsdag 13 januari 2004 23:07 schreef popolon het volgende:
Dit moet een grap zijn:
13/01/2004 Marco Van Basten, Un-attached, Shanghai Shenhua SVA SMEG
quote:
Heskey, however, is also wanted by AC Milan on a loan until the end of the season (The Times)
Topper
quote:Ik denk anders dat Sheva meer lol kan beleven aan Heskey dan aan Inzaghi. Voetballend gezien. Als stand-in is 'ie wel een leuke speler. Denk maar niet dat een of andere topspits daar op de bank gaat zitten. Kunnen ze trouwens Kezman wel nemen daar in Milan als bankwarmer totdat Pippo geblesseerd uitvalt
Op donderdag 15 januari 2004 08:36 schreef ChAoZ het volgende:[..]
Als je het over grappen hebt (hoop ik toch)
[..]
quote:Op zich ook wel, maar Milan maakt zich al een tijdje druk om de spitsen die ze achter de hand hebben. Ik zou persoonlijk Kezman kiezen als ik Milan heet. Maar dat zeg ik met een Ajax hart
Op donderdag 15 januari 2004 09:41 schreef sqlsmurft het volgende:
Inzaghi is volgens mij onaantastbaar bij Milan.
En Heskey naar Milan lijkt me echt een hele slechte grap.
Sparta onderneemt nog altijd pogingen om Dennis de Nooijer los te weken bij NEC.
De transfer van de aanvaller leek vorige week definitief niet door te gaan nadat NEC eiste dat De Nooijer in de onderlinge bekerwedstrijd niet zou mogen spelen. Inmiddels lijkt NEC water bij de wijn te willen doen en hoopt Sparta De Nooijer volgende week te kunnen presenteren.
wordt wederom vervolgd lijkt me.
[Dit bericht is gewijzigd door Stpan op 15-01-2004 14:24]
quote:
Sander Westerveld in beeld bij Atlético MadridAtlético Madrid heeft Sander Westerveld op het oog. De Nederlandse doelman van Real Sociedad moet in de Spaanse hoofdstad de opvolger worden van Germán Burgos.
Burgos is met succes de strijd tegen kanker aangegaan. In maart 2003 werd een kwaadaardige tumor uit zijn linkernier verwijderd. Maar na zijn terugkeer heeft de Argentijn niet meer zijn oude niveau bereikt.Atlético is daarom op zoek naar een nieuwe eerste doelman, waarvoor Westerveld in aanmerking komt. De Nederlandse doelman staat nog tot medio 2005 onder contract bij Real Sociedad. In de verbintenis met de Baskische club is een afkoopsom opgenomen van ruim dertig miljoen euro.
Westerveld, die de laatste weken door een blessure buitenspel staat, is gestreeld door de interesse uit Madrid. 'Atlético is een instituut in Spanje. Ondanks de wat mindere prestaties de laatste paar jaar blijft het een topclub met een grote traditie', zegt hij in De Telegraaf.
Westerveld is niet de enige kandidaat. Fabian Carini wordt ook in verband gebracht met Atlético Madrid. De 24-jarige Uruguayaan speelt voor Standard Luik, dat de doelman huurt van Juventus. 'Ik weet dat Atlético eerder interesse in mij toonde en dat er gesprekken zijn geweest. Maar er is nog niets concreet', vertelde Carini in de Uruguayaanse media.
quote:Dat zou echt geweldig zijn!!!
Op donderdag 15 januari 2004 16:06 schreef rubbereend het volgende:
Westerveld in de belangstelling:
[..]
quote:dat begint ook een hele soap te worden, nu mag ie vanwege al dit geouwehoer niet mee naar Everton uit.
Op donderdag 15 januari 2004 16:59 schreef thetruth het volgende:
Parker van Charlton naar Chelsea
16/1/2004 11:29
Denny Landzaat staat voor een overgang naar AZ. De Alkmaarse club wil snel zaken doen en hoopt de onderhandelingen met Willem II nog voor het weekeinde af te ronden.
AZ wil de middenvelder, die in Tilburg nog een contract heeft tot medio 2005, met onmiddellijke ingang inlijven. Voor Landzaat zou de overgang een hereniging zijn met Co Adriaanse, die als trainer van Willem II de middenvelder in 1999 bij MVV wegplukte.
Landzaat stond vaker voor een vertrek uit Tilburg. De 27-jarige middenvelder zag echter tot twee keer toe een overgang naar een Nederlandse topclub mislopen. In 2002 had Ajax belangstelling, een jaar later wilde Feyenoord Landzaat inlijven. Beide keren bleek de transfersom een te groot obstakel.
Mede door het uitblijven van een overstap naar een Nederlandse topclub verloor Landzaat zijn plaats in de selectie van het Nederlands elftal. Op 2 juni 2001 speelde hij in en tegen Estland (2-4) zijn eerste van totaal zes interlands voor Oranje.
quote:Da's knap, hij heb nog geen wedstrijd voor Genoa gespeeld
Op woensdag 14 januari 2004 15:38 schreef methodmich het volgende:
Modena wil Moens.
- Di Vaio van Juve naar Newcastle (The Magpies kijken al naar het post Shearer tijdperk)
- Bernardo Corradi van Lazio naar Newcastle (als 2e optie na bovenstaande)
- Ousmane Dabo van Lazio naar Man City, Bolton of Newcastle
- Markus Schopp van Brescia naar West Ham
- Luis Jimenez van Ternana naar Juve, Man Utd of Real Madrid (groot talent deze 19 jarige
- Rosicky in de zomer van Dortmund naar Juve
- Stankovic van Lazio naar Inter (schijnt al bijna rond te zijn)
- Nicky Butt van Man Utd. naar Newcastle
- Inter wil Ronaldo terug
quote:Is nagenoeg rond.
Op vrijdag 16 januari 2004 13:31 schreef Devano het volgende:
Landzaat naar AZ zou een geweldige zet zijn van Adriaanse.
quote:Misschien wil ie wel een keer met je uit...
Op vrijdag 16 januari 2004 14:20 schreef sqlsmurft het volgende:
Misschien dat ie dan weer in aanmerking voor Oranje komt.
Ik vind het een gave voetballer die Landzaat.
Jammer dat hij niet naar Ajax komt. En ja we hebben de Jong en Pienaar maar ik heb gewoon een zwak voor Landzaat
sorry, ben in een 'was het maar weekend-stemming'
quote:Alleen als ie naar Zwolle komt en dat schijnt voor veel mensen een probleem te zijn
Op vrijdag 16 januari 2004 14:26 schreef Dylan Dog het volgende:
Misschien wil ie wel een keer met je uit...
quote:Zo zie je maar hoe krap bij kas ze daar in R'dam zitten
Op vrijdag 16 januari 2004 16:15 schreef Sloggi het volgende:
Ik volg het niet. Feyenoord had nooit genoeg geld om Landzaat te kunnen betalen en AZ nu ineens wel?
quote:
Sonkaya staat voor overgang naar GalataVoor Fatih Sonkaya gaat zijn droom bijna in vervulling. De verdediger van Roda JC staat kort voor een overgang naar Galatasaray, de absolute topclub in zijn vaderland Turkije. De Limburgse club is er met Galata al uit over de transfersom.
De 22-jarige rechterverdediger zelf is overigens nog niet tot een akkoord gekomen met Galatasaray, de club ook van Frank de Boer. De onderhandelingen zijn overigens wel in volle gang, zo liet Sonkaya VI.nl weten. Het gaat de speler vooral om een bankgarantie die hij van de Turkse club wil zien.Fatih Sonkaya werd geboren in het Turkse Oiyu, maar groeide op in Zuid-Limburg. Hij speelt al sinds zijn jeugd bij Roda JC. Na een korte uitleenperiode aan VVV, maakt hij sinds het seizoen 2000/01 deel uit van de basis van de ploeg uit Kerkrade.
Bron
quote:
Inter wil Adriano en hoopt op RonaldoWaar de Italiaanse media druk bezig zijn met verhalen over het op handen zijnde vertrek van Christian Vieri, daar schrijven de dagbladen net zo driftig over zijn eventuele opvolger bij Internazionale. Parma-spits Adriano is de gedoodverfde kandidaat, maar de nerazzurri zouden ook een verloren zoon op het oog hebben.
Ongeacht het eventuele vertrek van Vieri, vrijdag hoopt Internazionale de overgang van Adriano af te kunnen ronden. De 21-jarige Braziliaan speelt inmiddels anderhalf jaar bij Parma, en heeft zich daar ontwikkeld tot een van de gevaarlijkste aanvallers van de Serie A. Dit seizoen scoorde hij zeven keer, en in de vorige competitie tekende hij voor vijftien treffers.In de zomer van 2001 maakte hij de overstap van Flamengo naar Inter, waar hij als negentienjarige nog tekort kwam. Dat resulteerde in de zomer van 2002 in de verhuur van Adriano aan Parma, dat inmiddels voor vijftig procent eigenaar is van de speler. De andere vijftig procent is in handen van Inter.
In de overeenkomst tussen beide clubs staat is een clausule opgenomen dat de Milanese club het recht heeft om de Braziliaan op te eisen, zij het 'in goed overleg'. Waarschijnlijk resulteert dat 'goede overleg' in het (tijdelijke) vertrek van een Inter-aanvaller. De naam van Alvaro Recoba wordt genoemd.
Ook de naam van een andere Braziliaan danst in de bladen: Ronaldo. De vedette van Real Madrid vertrok anderhalf jaar geleden uit Milaan, mede omdat hij baalde van coach Héctor Cúper. Die is inmiddels vertrokken, waarna Roni zelf al liet weten een terugkeer naar het Giuseppe Meazza niet uit te sluiten.
Dat doen ook de bestuurders van Internazionale niet. 'Het is altijd mogelijk dat hij terugkeert', vertelde technisch directeur Marco Branca in The Guardian. 'Wij zijn altijd in hem geïnteresseerd, we hebben hem altijd de beste gevonden. Hij is een kind van Inter, echt waar.'
Bron
quote:hoeveel spelers willen ze bij Chelsea, als ze ook nog die Parker halen en ze willen Owen, is het de bedoeling dat Chelsea 2 onderaan begint en over een jaartje of wat ook in de PL speelt
Op zaterdag 17 januari 2004 14:04 schreef zjroentje het volgende:
Chelsea schijnt serieuze interesse voor Rosicky te hebben. De Tsjech heeft dit ook zelf bevestigd.
quote:Ook Vieri wordt genoemd...
Op zaterdag 17 januari 2004 14:06 schreef rubbereend het volgende:[..]
hoeveel spelers willen ze bij Chelsea, als ze ook nog die Parker halen en ze willen Owen, is het de bedoeling dat Chelsea 2 onderaan begint en over een jaartje of wat ook in de PL speelt
quote:De overgang van Parker zou eventueel gepaard gaan met een ruil van Cole, die ze voor zo'n slordige 20+ miljoen binnenhaalden aan het begin van dit seizoen.
Op zaterdag 17 januari 2004 14:06 schreef rubbereend het volgende:[..]
hoeveel spelers willen ze bij Chelsea, als ze ook nog die Parker halen en ze willen Owen, is het de bedoeling dat Chelsea 2 onderaan begint en over een jaartje of wat ook in de PL speelt
quote:ach als je miljarden hebt moet je dr iets mee doen, en dr is niets makkelijker als het zomaar uitgeven, misschien moeten ze die Rus eens in Eindhoven uitnodigen, hij heeft vast nog wel een miljoentje of 20 over voor Kezman
Op zaterdag 17 januari 2004 14:09 schreef zjroentje het volgende:[..]
De overgang van Parker zou eventueel gepaard gaan met een ruil van Cole, die ze voor zo'n slordige 20+ miljoen binnenhaalden aan het begin van dit seizoen.
quote:Hij moet terug naar Rotterdam komen
Op zaterdag 17 januari 2004 14:08 schreef Suijk het volgende:
Misschien al ergens genoemd?
Larsson aan het eind van het seizoen transfervrij van Celtic naar Newcastle.
quote:Bron?
Op maandag 19 januari 2004 13:29 schreef DIGGER het volgende:
Stam in de zomer naar Inter
Hij wilde toch afbouwen enzo
quote:http://www.channel4.com/sport/football_italia/jan19b.html
Op dinsdag 20 januari 2004 10:17 schreef DivineJester het volgende:[..]
Bron?
Hij wilde toch afbouwen enzo
quote:niet gaan overdrijven. hij ging weg voor 6,6m pound sterling, zo'n ¤10m.
Op zaterdag 17 januari 2004 14:09 schreef zjroentje het volgende:[..]
De overgang van Parker zou eventueel gepaard gaan met een ruil van Cole, die ze voor zo'n slordige 20+ miljoen binnenhaalden aan het begin van dit seizoen.
quote:Good zo
Op dinsdag 20 januari 2004 10:54 schreef DIGGER het volgende:
Carew in de zomer definitief van Valencia naar Roma
Van Persie naar Arsenal....gerucht bestaat al langer volgens mij
quote:Twas net ook op het journaal.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:02 schreef Sloggi het volgende:
Arrogant kutjoch. Heeft geen 2 wedstrijden achter elkaar goed gespeeld en wil meteen naar het buitenland.
quote:Hiij overschat zichzelf een beetje, Arsenal is nog 3 stappen te hoog
**Arsenal heeft zich officieel gemeld
bij Feyenoord voor Robin van Persie.De
Engelse topclub wil de aanvaller (20)
per direct overnemen en heeft inmiddels
een eerste bod uitgebracht.
Van Persie staat open voor een transfer
en wil zijn contract,dat in 2005 bij de
Rotterdamse club afloopt,sowieso niet
verlengen."Hij vindt het een droomclub
en is zeker geïnteresseerd",liet Erwin
Boonacker,de manager van Van Persie,
weten.
quote:Arsenal heeft toch het bod gedaan? hoe kan *hijzelf* zich dan overschatten??
Op dinsdag 20 januari 2004 12:05 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Hiij overschat zichzelf een beetje, Arsenal is nog 3 stappen te hoog
als ie denkt dat ie beter is dat Pires, Ljunberg, Edu enz enz, moet ie lekker gaan
Spelen zal ie er niet doen, denk ik.
quote:Juist. Als hij daar nu naartoe gaat komt hij niet aan spelen toe. Stal 'm dan nog één of twee seizoenen bij Feyenoord ofzo.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:05 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nos meldt het volgende over Van Persie
[..]Hiij overschat zichzelf een beetje, Arsenal is nog 3 stappen te hoog
quote:Ik hoop wel dat ze minstens 5 miljoen voor 'm vangen ofzo
Op dinsdag 20 januari 2004 12:09 schreef rubbereend het volgende:
wat zou van Persie waard zijn, ik bedoel Feijenoord kan het geld erg goed gebruiken.......
Dus vanaf 1 februari: Van Persie bij Arsenal.
Grote voordeel is wel, dat hij dan wel naar het EK moet !!
quote:hoezo, een bankzitter bij Arsenal maakt toch geen aanspraak op een plaats bij het grote oranje.....
Op dinsdag 20 januari 2004 12:10 schreef Hoedjevanpapier het volgende:
Grote voordeel is wel, dat hij dan wel naar het EK moet !!
F. de Boer
Kluivert
Overmars
Zijn ook bankzitters, dus tsja.
quote:voor
Op dinsdag 20 januari 2004 12:15 schreef Hoedjevanpapier het volgende:
Mooi, dan gaan de volgende spelers niet mee:F. de Boer
Kluivert
OvermarsZijn ook bankzitters, dus tsja.
quote:Hij vindt dat hij is uitgeleerd bij Feyenoord en dat hij toe is aan een stap hogerop, dat vind ik nogal een grove vorm van zelfoverschatting. Wat heeft hij nou helemaal laten zien?
Op dinsdag 20 januari 2004 12:07 schreef Gunner het volgende:Arsenal heeft toch het bod gedaan? hoe kan *hijzelf* zich dan overschatten??
quote:Niet veel, maar blijkbaar ziet Arsenal (en Arsene Wenger) wel wat in de kwaliteiten van deze jongen. En in tegenstelling tot Feyenoord, maakt AFC geen grote fouten op de transfermarkt.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:18 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Hij vindt dat hij is uitgeleerd bij Feyenoord en dat hij toe is aan een stap hogerop, dat vind ik nogal een grove vorm van zelfoverschatting. Wat heeft hij nou helemaal laten zien?
quote:Cygan en Grimandi zijn ook aangetrokken
Op dinsdag 20 januari 2004 12:30 schreef Gunner het volgende:Niet veel, maar blijkbaar ziet Arsenal (en Arsene Wenger) wel wat in de kwaliteiten van deze jongen. En in tegenstelling tot Feyenoord, maakt AFC geen grote fouten op de transfermarkt.
quote:4 goals tot nu toe in de Serie A is gezien zijn aantal optredens helemaal niet zo gek hoor.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:00 schreef Sloggi het volgende:[..]
Good zo
. Hij scoort lekker veel
Hij is immers geen vaste basis speler
Totti 11
Montella 5
Cassano 4
Carew 4
Dan is 4 helemaal niet zo gek voor Carew, en als je naar de 'buren' van Lazio kijkt, die hebben slechts 2 spelers die meer dan 3 keer gescoord hebben, en die staan dan op 5 en 6 goals...
Prima dat Roma Carew haalt voor het rouleren en spelen als er geblesseerden zijn (Montella is weer 4 weken out).
quote:ff voor de duidelijkheid Arsenal wil hem hebben hij heeft niet zichzelf aangemeld.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:02 schreef Sloggi het volgende:
Arrogant kutjoch. Heeft geen 2 wedstrijden achter elkaar goed gespeeld en wil meteen naar het buitenland.
quote:Idd, lekker laten gaan.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:08 schreef twi het volgende:
Feyenoord is verstandig als ze 'm aankomende zomer verkopen dusAnders is het verloren geld en tijd geweest, want die jongen heeft nog niks laten zien.
Echter, ik geef van Persie wel gelijk dat ie weg wil, de huidge situatie bij Feyenoord belemmert zijn mogelijkheden om door te groeien, en als speler speel je zelf ook altijd gelijk 2 klassen beter als je een beter elftal om je heen hebt.
Arsenal lijkt me echter wel erg hoog gegrepen, alsof ie de tussenstap overslaat.
Voor Feyenoord is het dus financieel gezien sowieso verstandig als ze hem nu verkopen, voor van Persie is het alleen de vraag of Arsenal niet heel erg hoog gegrepen is (anders wordt ie zo'n Jeffers 2 figuur (Doc zal die vergelijking wel waarderen)).
Alan Smith waarschijnlijk van Leeds naar Newcastle
Rosicky zeer waarschijnlijk naar Chelsea
Frey dichtbij overgang naar Arsenal
last but not least: Ronaldo wíl naar Chelsea waar hij het dubbele gaat verdienen van wat hij bij madrid verdient.
quote:Dat is zelfs voor Chelsea-begrippen wel erg buitensporig. Geloof er niks van.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:03 schreef thetruth het volgende:
last but not least: Ronaldo wíl naar Chelsea waar hij het dubbele gaat verdienen van wat hij bij madrid verdient.
quote:Ik bedoelde het serieus hoor
Op dinsdag 20 januari 2004 12:57 schreef DIGGER het volgende:[..]
4 goals tot nu toe in de Serie A is gezien zijn aantal optredens helemaal niet zo gek hoor.
quote:Behehehe (op z'n schaaps).
Op dinsdag 20 januari 2004 12:57 schreef Vikingo het volgende:[..]
ff voor de duidelijkheid Arsenal wil hem hebben hij heeft niet zichzelf aangemeld.
Dus wat daar arrogant aan is begrijp ik niet helemaal.
Het is tegenwoordig een hype bij het schaapjesvolk om af te geven op van Persie.
En wat de meeste niet weten is hoe er binnen Feyenoord met hem is omgegaan vooral door van Marwijk en spelers zoals van Wonderen en van Hooydonck.
Ik begijp best dat hij weg wil.
Hij zal best kut behandeld zijn, hij mag best weg van me maar Arsenal is te groot voor 'm en daar hij dat niet inziet vind ik 'm arrogant.
quote:Is echt waar
Op dinsdag 20 januari 2004 13:05 schreef Posdnous het volgende:[..]
Dat is zelfs voor Chelsea-begrippen wel erg buitensporig. Geloof er niks van.
quote:bron voetbalzone.nl
Op dinsdag 20 januari 2004 13:03 schreef thetruth het volgende:
Fulham wil Robbie Keane halen en daar maximaal 10 miljoen euro voor neerleggen.Alan Smith waarschijnlijk van Leeds naar Newcastle
Rosicky zeer waarschijnlijk naar Chelsea
Frey dichtbij overgang naar Arsenal
last but not least: Ronaldo wíl naar Chelsea waar hij het dubbele gaat verdienen van wat hij bij madrid verdient.
quote:Let maar op, van Persie gaat het maken bij Arsenal.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:08 schreef Sloggi het volgende:[..]
Behehehe (op z'n schaaps).
Hij zal best kut behandeld zijn, hij mag best weg van me maar Arsenal is te groot voor 'm en daar hij dat niet inziet vind ik 'm arrogant.
Arsenal is nog te groot had er moeten staan
quote:En soccerage.com
Op dinsdag 20 januari 2004 13:15 schreef BobRooney het volgende:[..]
bron voetbalzone.nl
quote:Wat een bullshit, kijk naar Mutu, Ronaldo en Cassano. Ronaldo vertrok al vrij snel bij PSV, Mutu is helemaal jong en Cassano staat wekelijks in de basis op zijn 20e. Ik denk dat van Persie zich met v/d Vaart, Sneijder, Robben, van der Meyde en Heitinga kan meten. Oftewel klaar voor een internationaal avontuur
Op dinsdag 20 januari 2004 13:18 schreef Sloggi het volgende:
Over 4 seizoenen ja, maar hij is nog lang niet uitgeleerd hier in NL.
Arsenal is nog te groot had er moeten staan
quote:Dus is 98% van de Feyenoord selectie arrogant?
Op dinsdag 20 januari 2004 13:08 schreef Sloggi het volgende:
Hij zal best kut behandeld zijn, hij mag best weg van me maar Arsenal is te groot voor 'm en daar hij dat niet inziet vind ik 'm arrogant.
quote:Wat een arrogant kutventje ben jij
Op dinsdag 20 januari 2004 13:08 schreef Sloggi het volgende:[..]
Behehehe (op z'n schaaps).
quote:...en Richard Wright, Stepanovs en Jeffers hebben ook ooit een contract aangeboden gekregen (en hoeveel wedstrijden heeft Kanu in de basis gestaan?)...minder grote fouten dan Feyenoord dat wel, maar als je ze allemaal optelt loopt het ook aardig op.
Op dinsdag 20 januari 2004 12:32 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Cygan en Grimandi zijn ook aangetrokken
quote:van ronaldo staat daar zeker niet
Op dinsdag 20 januari 2004 13:18 schreef thetruth het volgende:[..]
En Chelseafc.com
quote:Kom nou, die kan je toch niet vergelijken met Van Persie?
Op dinsdag 20 januari 2004 13:21 schreef thetruth het volgende:[..]
Wat een bullshit, kijk naar Mutu, Ronaldo en Cassano.
quote:Misschien zou eens constant moeten worden. 3 weken achter elkaar zou ik al een hele vooruitgang vinden.
Ik denk dat van Persie zich met v/d Vaart, Sneijder, Robben, van der Meyde en Heitinga kan meten. Oftewel klaar voor een internationaal avontuur
quote:Wat een gelul, van Hooijdonk is al weg, Bosvelt is weg, van Wonderen kapt er na dit seizoen mee en ook van Marwijk vertrekt. Lekker veel reden om weg te gaan als je nog geen flikker hebt gepresteerd
Op dinsdag 20 januari 2004 12:57 schreef Vikingo het volgende:[..]
ff voor de duidelijkheid Arsenal wil hem hebben hij heeft niet zichzelf aangemeld.
Dus wat daar arrogant aan is begrijp ik niet helemaal.
Het is tegenwoordig een hype bij het schaapjesvolk om af te geven op van Persie.
En wat de meeste niet weten is hoe er binnen Feyenoord met hem is omgegaan vooral door van Marwijk en spelers zoals van Wonderen en van Hooydonck.
Ik begijp best dat hij weg wil.
quote:Juist. Jij en twi begrijpen mij
Op dinsdag 20 januari 2004 13:39 schreef Posdnous het volgende:[..]
Kom nou, die kan je toch niet vergelijken met Van Persie?
[..]Misschien zou eens constant moeten worden. 3 weken achter elkaar zou ik al een hele vooruitgang vinden.
Ronaldo speelde de sterren van de hemel bij PSV. Cassano komt geloof ik uit de jeugd van Roma en Mutu was ook overduidelijk goed genoeg voor een overstap
[Dit bericht is gewijzigd door Sloggi op 20-01-2004 13:48]
quote:Vind je het heel gek dat van Persie nog niet zoals een van der Vaart constant presteert? Kijk naar wat ie om zich heen heeft, Swerts, Kuijt, van den Berg, die kerel van NAC en Song
Op dinsdag 20 januari 2004 13:39 schreef Posdnous het volgende:[..]
Kom nou, die kan je toch niet vergelijken met Van Persie?
[..]Misschien zou eens constant moeten worden. 3 weken achter elkaar zou ik al een hele vooruitgang vinden.
quote:Cassano is ook voor 20 miljoen gekocht van een of ander klein clubje, toch? Even zoeken.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:46 schreef Sloggi het volgende:[..]
Juist. Jij en twi begrijpen mij
Ronaldo speelde de sterren van de hemel bij PSV. Cassano komt geloof ik uit de jeugd van Roma en Mutu was ook al lang klaar.
quote:Bari geloof ik, speelde daar al de sterren van de hemel.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:49 schreef twi het volgende:[..]
Cassano is ook voor 20 miljoen gekocht van een of ander klein clubje, toch? Even zoeken.
Hij speelde daar goed. Van Persie bij Feyenoord niet (vaker niet dan wel goed iig). Daar ligt het verschil.
quote:Vergelijk het met N'kufo die bij Hannover duidelijk niet presteerde en nu de sterren van de hemel speelt bij Twente. Zo moet je dat met van Persie ook zien, alleen is Feyenoord dan Hannover en Arsenal Twente
Op dinsdag 20 januari 2004 13:50 schreef Sloggi het volgende:
Hij komt idd van Bari nu je het zegt.Hij speelde daar goed. Van Persie bij Feyenoord niet (vaker niet dan wel goed iig). Daar ligt het verschil.
quote:N'Kufo speelt een paar wedstrijdjes goed en wordt nu al de hemel in geprezen. Ook onterecht.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:52 schreef thetruth het volgende:[..]
Vergelijk het met N'kufo die bij Hannover duidelijk niet presteerde en nu de sterren van de hemel speelt bij Twente. Zo moet je dat met van Persie ook zien, alleen is Feyenoord dan Hannover en Arsenal Twente
Mark my words, van Persie gaat het maken
Goede vergelijking idd
quote:Van den Berg draait ook niet goed in een elftal met Paauwe, van Wonderen, Song en Snoyl. Die zou het ook best eens kunnen gaan maken bij Man Utd!
Op dinsdag 20 januari 2004 13:52 schreef thetruth het volgende:[..]
Vergelijk het met N'kufo die bij Hannover duidelijk niet presteerde en nu de sterren van de hemel speelt bij Twente. Zo moet je dat met van Persie ook zien, alleen is Feyenoord dan Hannover en Arsenal Twente
Mark my words, van Persie gaat het maken
quote:
Op dinsdag 20 januari 2004 13:54 schreef twi het volgende:[..]
Van den Berg draait ook niet goed in een elftal met Paauwe, van Wonderen, Song en Snoyl. Die zou het ook best eens kunnen gaan maken bij Man Utd!
quote:Ach ja de mensen die dit soort dingen zeggen zijn dezelfde mensen die toen riepen dat de jeugd niet klaar is voor Oranje
Op dinsdag 20 januari 2004 13:53 schreef twi het volgende:[..]
N'Kufo speelt een paar wedstrijdjes goed en wordt nu al de hemel in geprezen. Ook onterecht.
quote:...alvorens diezelfde jeugd als een plumpudding in elkaar is gezakt. Ik heb geen Sneijder meer gezien na Nederland - Schotland.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:55 schreef thetruth het volgende:[..]
Ach ja de mensen die dit soort dingen zeggen zijn dezelfde mensen die toen riepen dat de jeugd niet klaar is voor Oranje
En we hebben het verschil tegen Schotland gezien
quote:Omdat er ook geen wedstrijd meer was na Nederland - Schotland
Op dinsdag 20 januari 2004 13:56 schreef twi het volgende:[..]
...alvorens diezelfde jeugd als een plumpudding in elkaar is gezakt. Ik heb geen Sneijder meer gezien na Nederland - Schotland.
quote:Gelul?
Op dinsdag 20 januari 2004 13:40 schreef twi het volgende:[..]
Wat een gelul, van Hooijdonk is al weg, Bosvelt is weg, van Wonderen kapt er na dit seizoen mee en ook van Marwijk vertrekt. Lekker veel reden om weg te gaan als je nog geen flikker hebt gepresteerd
quote:Nee, maar jij geeft een reden (van Hooijdonk, van Wonderen, van Marwijk) en ik zeg dat die volgend seizoen pleite zijn. Dan moet jij met betere argumentatie komen.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:57 schreef Vikingo het volgende:[..]
Gelul?
Weet jij wat er zich afspeelt binnen Feyenoord dan?.
quote:Nee uiteraard, zo'n uitnodiging van Oranje komt uit de lucht vallen, daarvoor hoef je bij je club niet regelmatig goed te spelen
Op dinsdag 20 januari 2004 13:57 schreef thetruth het volgende:[..]
Omdat er ook geen wedstrijd meer was na Nederland - Schotland
quote:Maar dat is aan Koeman te wijten
Op dinsdag 20 januari 2004 13:59 schreef twi het volgende:[..]
Nee uiteraard, zo'n uitnodiging van Oranje komt uit de lucht vallen, daarvoor hoef je bij je club niet regelmatig goed te spelen
quote:Was ff nieuws aan het lezen
Op dinsdag 20 januari 2004 14:06 schreef twi het volgende:
Goh....Stil hier opeens....
quote:Tegen Schotland wel ja. F'noorders, begrijp me niet verkeerd. Van der Vaart en Sneijder zijn ook niet klaar voor een topclub, evenmin als Robben dat is. Maar als die drie het niet zijn, dan is van Persie dat zeker niet.
Op dinsdag 20 januari 2004 14:07 schreef thetruth het volgende:[..]
Maar dat is aan Koeman te wijten
Met Oranje loopt het gewoon gesmeerder
quote:Dat zijn ze wel
Op dinsdag 20 januari 2004 14:10 schreef twi het volgende:[..]
Tegen Schotland wel ja. F'noorders, begrijp me niet verkeerd. Van der Vaart en Sneijder zijn ook niet klaar voor een topclub, evenmin als Robben dat is. Maar als die drie het niet zijn, dan is van Persie dat zeker niet.
quote:Dan heb je niet goed gelezen.
Op dinsdag 20 januari 2004 13:58 schreef twi het volgende:[..]
Nee, maar jij geeft een reden (van Hooijdonk, van Wonderen, van Marwijk) en ik zeg dat die volgend seizoen pleite zijn. Dan moet jij met betere argumentatie komen.
quote:Ik zeg ook niet dat hij al klaar is voor Arsenal.
Op dinsdag 20 januari 2004 14:10 schreef twi het volgende:[..]
Tegen Schotland wel ja. F'noorders, begrijp me niet verkeerd. Van der Vaart en Sneijder zijn ook niet klaar voor een topclub, evenmin als Robben dat is. Maar als die drie het niet zijn, dan is van Persie dat zeker niet.
Cech, Rosicky, Trabelsi, Ronaldo, Julius Aghahowa, damn
quote:Nieuwe discussie: Robben is wel klaar
Op dinsdag 20 januari 2004 14:10 schreef twi het volgende:[..]
Tegen Schotland wel ja. F'noorders, begrijp me niet verkeerd. Van der Vaart en Sneijder zijn ook niet klaar voor een topclub, evenmin als Robben dat is. Maar als die drie het niet zijn, dan is van Persie dat zeker niet.
quote:Doe maar in het robben topic
Op dinsdag 20 januari 2004 15:03 schreef Sloggi het volgende:[..]
Nieuwe discussie: Robben is wel klaar
ontopic: Emiel van de meerakker van Willem II naar Helmond Sport (goed bezuggggg )
quote:de vraag blijft uit welke zak ze dat geld gaan toveren.....
Op dinsdag 20 januari 2004 15:27 schreef Vikingo het volgende:
Barcelona heeft interesse in Fernando Torres.
Ze zijn volgens el mundo deportivo zelfs bereid om 35 miljoen euro voor hem neer te leggen.
quote:Ik vraag me af wat er waar is van dit bericht. Volgens mij heeft Barca helemaal geen geld meer...
Op dinsdag 20 januari 2004 15:27 schreef Vikingo het volgende:
Barcelona heeft interesse in Fernando Torres.
Ze zijn volgens el mundo deportivo zelfs bereid om 35 miljoen euro voor hem neer te leggen.
quote:Tuurlijk wel, ze weten altijd wel wat geld te toveren uit dat gapende zwarte gat, wat steeds dieper en dieper lijkt te worden.
Op dinsdag 20 januari 2004 15:58 schreef brighton het volgende:[..]
Ik vraag me af wat er waar is van dit bericht. Volgens mij heeft Barca helemaal geen geld meer...
quote:nja dr was steeds een stoeltje leeg op de bank en die moet ook gevuld worden.. anders hebben ze dat stoeltje voor niks daar vast geschroeft
Op dinsdag 20 januari 2004 16:00 schreef brighton het volgende:
Van Persie naar Arsenal. Ten eerste snap ik echt niet wat Arsenal aan van Persie zou hebben, en het lijkt me voor hemzelf ook niet de beste optie, want veel aan spelen toekomen zal hij daar niet...
quote:Torres is geen landverrader. Hij gaat nog eerder naar Real of Valencia maar never naar de Catalanen.
Op dinsdag 20 januari 2004 15:27 schreef Vikingo het volgende:
Barcelona heeft interesse in Fernando Torres.
Ze zijn volgens el mundo deportivo zelfs bereid om 35 miljoen euro voor hem neer te leggen.
quote:En terecht...
Op dinsdag 20 januari 2004 16:07 schreef thetruth het volgende:[..]
Torres is geen landverrader. Hij gaat nog eerder naar Real of Valencia maar never naar de Catalanen.
quote:Inderdaad, hij en Reyes worden de goden van Spanje
Op dinsdag 20 januari 2004 17:15 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
En terecht...
quote:
ADO wil WapenaarADO Den Haag blaast danig in de bus. De club haalde al drie versterkingen en is bovendien in verregaande onderhandelingen met Harald Wapenaar.
Wapenaar vertrok aan het einde van afgelopen seizoen van FC Utrecht naar het Engelse Portsmouth. Maar bij de promovendus uit de Premier League slaagde de 33-jarige doelman uit Vlaardingen er niet in een basisplaats te veroveren.Bij ADO Den Haag verloor eerste keeper Roland Jansen dit seizoen na een reeks van fouten zijn plaats. Diens opvolger Dorus de Vries deed het vervolgens naar behoren, maar kennelijk heeft de jonge De Vries volgens de Haagse beleidsbepalers nog te weinig ervaring om de club op het hoogste plan te kunnen houden.
Bron
quote:Zonde
Op woensdag 21 januari 2004 09:03 schreef ChAoZ het volgende:
Kevin Keegan is ready to dump Paul Bosvelt and Michael Tarnat at the end of the season. (The Sun)
Waar ze dat geld nu weer vandaan gaan halen.
Bron: ondergetekende
quote:dat soort clubs hebben geen geld nodig, die hebben geldschieters nodig en die vinden ze blijkbaar genoeg om evt Larsson te kunnen betalen. Moet ik wel zeggen dat ik een ¤5m per jaar wel vrij veel vind voor een Larsson
Op woensdag 21 januari 2004 09:06 schreef popolon het volgende:
19/01/2004 Henrik Larsson Celtic
Barcelona - It's reported that the Spanish club have offered the Swede a deal worth around £70k per-week.Waar ze dat geld nu weer vandaan gaan halen.
quote:Je kan het ook zo zien: heeft feijenoord het dus helemaal niet zo slecht gedaan om Bosvelt te laten vertrekken.
Op woensdag 21 januari 2004 09:04 schreef Cart_man het volgende:[..]
Zonde
quote:Kan Helmond Sport wel gebruiken volgend jaar in de ere
Op woensdag 21 januari 2004 09:04 schreef popolon het volgende:
Dat gun ik Bosvelt niet.
mja tis wel zonde ja.. en ook ik gun het hem niet
quote:
Rosicky persoonlijk akkoord met Chelsea20/1/2004 11:02
Het Chelsea van Roman Abramovitsj staat kort voor het binnenhalen van een nieuwe vedette: de Tsjechische middenvelder Tomas Rosicky van Borussia Dortmund, dat kampt met financiële problemen.
'Ik weet van de interesse van Chelsea sinds een dag of acht', aldus Rosicky. Volgens de Tsjech zelf heeft hij inmiddels met Chelski een akkoord bereikt over zijn persoonlijke wensen, al zegt zijn zaakwaarnemer Pavel Paska dat het nog te vroeg is om te spreken van een transfer.Maar omdat Borussia snel geld nodig heeft, adviseert de middenvelder zijn huidige club om maar snel toe te happen. 'Het is nu aan de twee clubs om te zien wat er gebeurt, maar als ik Borussia was zou ik dit aanbod niet afslaan.'
Rosicky heeft een contract in Dortmund dat tot de zomer van 2008 doorloopt. Zijn transfersom wordt geschat op vijftien miljoen euro. Borussia-manager Michael Meier liet weten dat hij officieel nog niets vanuit Londen had gehoord.
quote:Dan zou ik die geldschieters eerst eens wijzen op dat gapende gat wat achter de rug van Laporta alsmaar groter en groter wordt....
Op woensdag 21 januari 2004 09:44 schreef ChAoZ het volgende:[..]
dat soort clubs hebben geen geld nodig, die hebben geldschieters nodig en die vinden ze blijkbaar genoeg om evt Larsson te kunnen betalen. Moet ik wel zeggen dat ik een ¤5m per jaar wel vrij veel vind voor een Larsson
quote:Barcelona het Spaanse Ajax? En Real is dan zeker het Spaanse PSV?
Op dinsdag 20 januari 2004 17:21 schreef thetruth het volgende:[..]
Inderdaad, hij en Reyes worden de goden van Spanje
En hopelijk in dienst van Real of Valencia maar niet in dienst van het Spaanse Ajax.
quote:Nee kijk, Real Madrid is niet te vergelijken met een Nederlandse club
Op woensdag 21 januari 2004 12:15 schreef twi het volgende:[..]
Barcelona het Spaanse Ajax? En Real is dan zeker het Spaanse PSV?
quote:Larsson gaat absoluut niet naar een Zuid Europese club.
Op woensdag 21 januari 2004 09:06 schreef popolon het volgende:
19/01/2004 Henrik Larsson Celtic
Barcelona - It's reported that the Spanish club have offered the Swede a deal worth around £70k per-week.Waar ze dat geld nu weer vandaan gaan halen.
Heel misschien gaat ie naar Engeland, heel misschien blijft ie bij Celtic, maar waarschijnlijk stopt ie of wordt het Helsingeborg in Zweden.
[Dit bericht is gewijzigd door DIGGER op 21-01-2004 13:03]
Verdere geruchten: Juve zou nu ook Stam in de zomer willen overnemen van Lazio.
Juve zou dan Andrea Gasbarroni & Matteo Brighi naar Lazio zien gaan in ruil (2 spelers van Italie onder de 21, momenteel uitgeleend aan Palermo & Brescia), maar Lazio wil liever Miccoli hebben.
verder: Ferrari van Parma naar Juve in de zomer
[Dit bericht is gewijzigd door DIGGER op 21-01-2004 13:06]
quote:Van Inter nog wel
Op woensdag 21 januari 2004 13:03 schreef DIGGER het volgende:
Verdere geruchten: Juve zou nu ook Stam in de zomer willen overnemen van Inter
quote:Was ff een foutje, Inter is ook in de race voor Stam, maar heb het al gecorrigeerd.
Op woensdag 21 januari 2004 13:05 schreef thetruth het volgende:[..]
Van Inter nog wel
De Graafschap zou Robinho ook wel willen overnemen van AGOVV
[Dit bericht is gewijzigd door Stpan op 21-01-2004 13:49]
quote:Wapenaar mag niet weg van Redknapp.
Op dinsdag 20 januari 2004 18:00 schreef brighton het volgende:[..]
quote:Iemand met zo'n username moet wel de waarheid spreken
Op woensdag 21 januari 2004 12:55 schreef thetruth het volgende:[..]
Nee kijk, Real Madrid is niet te vergelijken met een Nederlandse club
Real Madrid en Valencia zijn gewoon prachtclubs en Barcelona bestaat uit een zooitje arrogante Catalanen zoals Ajax uit een zooitje arrogante Amsterdammers bestaat die 'wel even de champions league zouden winnen'
quote:Hier ga ik niet eens inhoudelijk op reageren
Op woensdag 21 januari 2004 13:17 schreef sqlsmurft het volgende:[..]
Iemand met zo'n username moet wel de waarheid spreken
Tsja Real lijkt me wel te vergelijken met Vitesse, maar dat kan aan mij liggen.... (iets met groter stadion dan de concurrent en enorme schuldenlast komen bij mij naar boven borrelen)
quote:Toch las ik vorige week een artikel over hem, waarin werd verteld dat hij zijn basisplek had heroverd en voor Keegan een belangrijke man was. Dan snap ik dit niet helemaal...
Op woensdag 21 januari 2004 09:03 schreef ChAoZ het volgende:
Kevin Keegan is ready to dump Paul Bosvelt and Michael Tarnat at the end of the season. (The Sun)
quote:ach ja,the Sun,geen haar op mijn hoofd die die serieus neemt
Op woensdag 21 januari 2004 09:03 schreef ChAoZ het volgende:
Kevin Keegan is ready to dump Paul Bosvelt and Michael Tarnat at the end of the season. (The Sun)
quote:
Op donderdag 22 januari 2004 09:55 schreef pfaf het volgende:
De sponsoren uit Enschede hebben toegezegd de 7 ton die Blaise moet kosten te willen betalen. Er moet alleen nog gekeken worden of zijn salaris betaalbaar is. Maar hier is nog geen concreet bod van Blaise over gedaan, dus de club kan nog niets zeggen over de haalbaarheid daaarvan.Gakhokidze heeft een zeer goede aanbieding gekregen van CSKA Moskou en is dus niet te behouden.
(..)
quote:die eikel van een Furgeson heeft m dus al zover gebrainwashed dat ie alleen naar Man. Utd. wil
Van Raaij: 'Ook Chelsea wil Arjen Robben'22/1/2004 8 :51
Manchester United ondervindt niet alleen in het Premiership concurrentie van Chelsea, ook op de transfermarkt. De Londense club met het Russische geld heeft zich ook al bij PSV gemeld voor Arjen Robben.
Volgens De Telegraaf had PSV-voorzitter Harry van Raaij afgelopen dinsdag een onderhoud met een afvaardiging van Chelsea. 'Er zijn meerdere zaken besproken, maar Chelsea heeft inderdaad ook naar Robben geïnformeerd', verklaart Van Raaij in het dagblad.'Chelsea wilde onder meer weten hoe de onderhandelingen met Manchester United ervoor stonden. Ik heb verteld dat we nog wachten op een vervolgafspraak.'
Robben zelf is op de hoogte van de belangstelling van Chelsea, maar de international heeft weinig trek in een avontuur bij The Blues. 'Het is óf Manchester United óf PSV', meldde zijn vader en zaakwaarnemer Hans Robben enkele weken geleden nog in Voetbal International.
Enkele weken geleden was Robben op uitnodiging in Manchester, waar hij onder meer sprak met manager Alex Ferguson. De negentienjarige aanvaller bekende een 'goed gevoel' te hebben overgehouden aan zijn bezoek aan The Mancunians. Ondanks de interesse is de Bedummer van plan om het seizoen in Eindhoven af te maken. Zijn contract bij PSV loopt nog tot medio 2007.
quote:
Op donderdag 22 januari 2004 12:09 schreef rubbereend het volgende:
Robben is populair:
[..]die eikel van een Furgeson heeft m dus al zover gebrainwashed dat ie alleen naar Man. Utd. wil
dus nu kan Man Utd dus gewoon lager beiden
quote:is idd niet egt slim om al te zeggen dat je chelsea niet ziet zitten. ook al mocht dat zo zijn, gewoon tegen elkaar op laten bieden, anders beurt PSV dadelijk TE weinig voor Arjen.
Op donderdag 22 januari 2004 12:09 schreef rubbereend het volgende:
Robben is populair:
[..]die eikel van een Furgeson heeft m dus al zover gebrainwashed dat ie alleen naar Man. Utd. wil
dus nu kan Man Utd dus gewoon lager beiden
quote:PSV krijgt geld zat als ze er rond de 10 miljoen voor krijgen. Maar na die ontzettend slimme opmerking weet Manchester gelijk dat ze hun bod niet hoeven verhogen. PSV zegt nee, Robben boos op PSV, kunnen nog leuke situaties uit volgen
Op donderdag 22 januari 2004 13:08 schreef ---Fles--- het volgende:[..]
is idd niet egt slim om al te zeggen dat je chelsea niet ziet zitten. ook al mocht dat zo zijn, gewoon tegen elkaar op laten bieden, anders beurt PSV dadelijk TE weinig voor Arjen.
quote:...PSV zet Robben ernaast. Ajax wordt kampioen met 22 vingers in de neuzen.
Op donderdag 22 januari 2004 13:40 schreef twi het volgende:[..]
PSV krijgt geld zat als ze er rond de 10 miljoen voor krijgen. Maar na die ontzettend slimme opmerking weet Manchester gelijk dat ze hun bod niet hoeven verhogen. PSV zegt nee, Robben boos op PSV....
Maar wie zou het kunnen zijn???? Ze hebben het knap geheim weten te houden want ik heb nog nergens een naam gehoord.
quote:Ondanks ik denk dat dit niet door zal gaan, denk persoonlijk dat ie bij een spaanse topclub wil voetballen, is dit uiteraard wel kut nieuws voor van Persie want tegen die gozer maakt ie echt geen kans(als ie dat al wel tegen pires zou hebben
22/1/2004 14:51Arsenal is achter de schermen druk bezig om de selectie verder te versterken. Naast Robin van Persie azen de Londenaren ook op een van Spanje's grootste groeibriljantjes: José Antonio Reyes, de twintigjarige aanvaller van Sevilla en sinds kort ook international van Spanje.
Arsenal zou zelfs al een bod van 30 miljoen euro hebben gedaan, al zwijgen The Gunners zelf in alle toonaarden. Wel werd vice-voorzitter David Dein, die zich vooral bezighoud met transferzaken, in Sevilla gesignaleerd. En het is geen geheim dat Arsene Wenger de snelle en vaardige Reyes al tijden nauwlettend volgt en altijd bereid is een plaatsje in te ruimen voor beloftevolle jongelingen.Volgens berichten in de Spaanse media zou Sevilla een vertrek van zijn publiekslieveling niet bij voorbaat afwijzen. Afgelopen zomer visten grote clubs als Arsenal en Valencia met veel te lage aanbiedingen nog achter het net en verlengde de Andalusiër in hart en nieren zijn contract tot medio 2010.
Arsenal zou er volgens diezelfde Spaanse media ook rekening mee houden dat Thierry Henry komende zomer naar Real Madrid vertrekt. En met het geld dat ze voor de Franse goalgetter incasseren, zou de aankoop van Reyes slechts een formaliteit zijn. De vraag is eveneens of Arsenal de komst van Robin van Persie nog doorzet als de eveneens vaak van links opererende Reyes haalbaar blijkt.
quote:Zozo
Op donderdag 22 januari 2004 15:00 schreef rubbereend het volgende:
Voorzitter Hans van Delft van NEC komt binnenkoprt met nieuws want hij had gisteren een gesprek met de zaakwaarnemer van de tweede topaankoop die NEC op het oog heeft.
Hij zei: "In principe zijn we eruit en ook met de club van de speler zijn we eigenlijk rond. Maar ik wil alstijd 100% zekerheid voor ik iets naar buiten breng. Het ziet er goed uit, maar het wordt waarschijnlijk volgende week voor alles rond is."Maar wie zou het kunnen zijn???? Ze hebben het knap geheim weten te houden want ik heb nog nergens een naam gehoord.
quote:Paul Bosvelt
Maar wie zou het kunnen zijn???? Ze hebben het knap geheim weten te houden want ik heb nog nergens een naam gehoord.
quote:Graag
Op donderdag 22 januari 2004 16:27 schreef PBateman1978 het volgende:[..]
Paul Bosvelt
Maar op die positie hebben ze net van der Doelen, hoewl die slechts gehuurd is...
quote:dat was al een 2 weken terug bekend gemaakt dat ie met nog iemand bezig was. ik ben benieuwd. Bosvelt zou erg mooi zijn voor een club als NEC. Hoewel, hij is natuurlijk niet echt jong meer.
Op donderdag 22 januari 2004 16:24 schreef Posdnous het volgende:[..]
Zozo
hoe kom je aan dit nieuws?
quote:Lekker belangrijk, Bosvelt zou minimaal 2 keer zo goed zijn dan willekeurig welke andere speler van NEC.
Op donderdag 22 januari 2004 16:30 schreef ChAoZ het volgende:
Bosvelt zou erg mooi zijn voor een club als NEC. Hoewel, hij is natuurlijk niet echt jong meer.
quote:Waarom komt 'ie niet terug naar Feyenoord? Niet haalbaar qua salaris voor Feyenoord, maar toch
Op woensdag 21 januari 2004 13:01 schreef DIGGER het volgende:[..]
Larsson gaat absoluut niet naar een Zuid Europese club.
Heel misschien gaat ie naar Engeland, heel misschien blijft ie bij Celtic, maar waarschijnlijk stopt ie of wordt het Helsingeborg in Zweden.
En ik denk dat Bosvelt gewoon terug naar Feyenoord komt als 'ie idd gedumpt wordt en terug naar NL komt.
quote:gewoon de Gelderlander opengeslagen en een artikel gelezen
Op donderdag 22 januari 2004 16:24 schreef Posdnous het volgende:[..]
Zozo
hoe kom je aan dit nieuws?
quote:Ik heb ook De Gelderlander maar dat heb ik niet zien staan
Op donderdag 22 januari 2004 16:54 schreef rubbereend het volgende:[..]
gewoon de Gelderlander opengeslagen en een artikel gelezen
quote:welke regio, want het staat bij regiosport, wij lezen met Nijmegen mee, en dan in het stuk over de Nooijer, maar dr is al langer sprake van nog een grote aankoop. Maar wie zou dat kunnen zijn???? Bogarde???
Op donderdag 22 januari 2004 16:59 schreef Posdnous het volgende:[..]
Ik heb ook De Gelderlander maar dat heb ik niet zien staan
quote:Denk dat Bogey eerder zal kiezen voor FEyenoord, gezien de belangstelling van Ruud, dan voor NEC.
Op donderdag 22 januari 2004 18:27 schreef rubbereend het volgende:[..]
welke regio, want het staat bij regiosport, wij lezen met Nijmegen mee, en dan in het stuk over de Nooijer, maar dr is al langer sprake van nog een grote aankoop. Maar wie zou dat kunnen zijn???? Bogarde???
En op de site van de BBC staat nu ook een stuk over de jacht op Robben maar wel met iets meer details als in Nederland. Zo blijkt Man. Utd. steeds via de foon te willen onderhandelen en zijn er al mensen van Chelsea al in Eindhoven geweest
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3421931.stm
quote:En terecht! De arrogantie !
"If United want to talk, they must come to Eindhoven. If they want Robben, they must come over here so we can look at the best solution for all three parties."
quote:
Van Basten mogelijk nieuwe trainer Den Bosch
Bron: VoetbalZoneMarco van Basten wil graag trainer worden van FC Den Bosch. De ex-Ajacied werd deze week benaderd door Den Bosch en heeft vandaag positief gereageert. "Trainer worden is nog altijd een droom en FC Den Bosch heeft een zeer talentvolle groep", aldus Van Basten.
Van Basten wordt al enige tijd gevolgd door verschillende club: "Ik had al eerder diverse aanbiedingen gekregen om aan de slag te gaan, maar destijds vond ik het nog te vroeg voor mezelf".
Den Bosch maakte deze week bekend na dit seizoen niet meer door te willen met huidige trainer Gert Kruys.
quote:Geloof er geen ruk van. Hij heeft deze week nog aangegeven het erg naar zijn zin te hebben bij Ajax.
Op vrijdag 23 januari 2004 14:32 schreef FrankyMcG het volgende:Marco van Basten
quote:
Op vrijdag 23 januari 2004 14:39 schreef Sloggi het volgende:
Hij zal ook niet in de eerste divisieDen Bosch willen gaan werken denk ik.
quote:Lijkt me geen goed plan. Gullit gaat zo héél veel krediet verspelen bij de achterban. Bogarde zal ook nooit komen en als die komt dan zie je hem op de eerste training en daarna nooit meer...
Op vrijdag 23 januari 2004 09:39 schreef DivineJester het volgende:[..]
Denk dat Bogey eerder zal kiezen voor FEyenoord, gezien de belangstelling van Ruud, dan voor NEC.
quote:En Feyenoord al die sieraden maar sponsoren gedurende z'n contractperiode
Op vrijdag 23 januari 2004 14:43 schreef Cart_man het volgende:[..]
Lijkt me geen goed plan. Gullit gaat zo héél veel krediet verspelen bij de achterban. Bogarde zal ook nooit komen en als die komt dan zie je hem op de eerste training en daarna nooit meer...
quote:Dat zeg ik ook niet, lijkt me inderdaad een sneu plan, maar ik denk dat als Bogey ag kiezen, dat ie het dan wel weet. Laten we hopen dat Gullit verstandig is, en de centen voor B. bespaart om een echt goede verdediger te kopen, die wel eergevole heeft en spelen wil, en niet alleen de centen opstrijkt.
Op vrijdag 23 januari 2004 14:43 schreef Cart_man het volgende:[..]
Lijkt me geen goed plan. Gullit gaat zo héél veel krediet verspelen bij de achterban. Bogarde zal ook nooit komen en als die komt dan zie je hem op de eerste training en daarna nooit meer...
quote:maargoed we kwamen op deze discussie door de vraag wie NEC als volgende topaankoop gaat presenteren. Dus, iemand enig idee?
Op vrijdag 23 januari 2004 14:52 schreef DivineJester het volgende:[..]
Dat zeg ik ook niet, lijkt me inderdaad een sneu plan, maar ik denk dat als Bogey ag kiezen, dat ie het dan wel weet. Laten we hopen dat Gullit verstandig is, en de centen voor B. bespaart om een echt goede verdediger te kopen, die wel eergevole heeft en spelen wil, en niet alleen de centen opstrijkt.
quote:Niet voor Feijenoord, voor Den Haag misschien.
Op vrijdag 23 januari 2004 16:40 schreef Reddiablo het volgende:
Bogarde is een prima speler
quote:Mag gerust bij PSV komen...
Op vrijdag 23 januari 2004 16:40 schreef Reddiablo het volgende:
Bogarde is een prima speler
quote:ik wil geen jood als trainer en zeker geen trainer die nog niets gepresteerd heeft
Op vrijdag 23 januari 2004 14:32 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
quote:inderdaad wij kunnen nog wel een linksback gebruiken....
Op vrijdag 23 januari 2004 16:42 schreef Dylan Dog het volgende:[..]
Mag gerust bij PSV komen...
quote:zeker voor Den Haag, maar zal bij Feyenoord ook in de basis staan
Op vrijdag 23 januari 2004 16:41 schreef Cart_man het volgende:[..]
Niet voor Feijenoord, voor Den Haag misschien.
quote:
24-01-2004: 'Philip Cocu heeft aanbod Gullit in beraad'
Bron: FR-Fans.nlZoals bekend heeft Ruud Gullit de afgelopen week drie ervaren Nederlandse spelers, te weten Jaap Stam, Philip Cocu en Winston Bogarde, gepolst voor een eventuele overgang naar Feyenoord. Stam liet meteen weten geen trek te hebben in een avontuur in Rotterdam, maar via een zeer betrouwbare bron (redactielid van weekblad Voetbal International) hebben wij vernomen dat Philip Cocu het aanbod van Ruud Gullit wel serieus heeft genomen. De speler van Fc Barcelona heeft het aanbod in beraad. Cocu is aan het einde van dit seizoen transfervrij.
Maar ik heb er vertrouwen in dat Cocu volgend seizoen gewoon naar Eindhover terugkomt
quote:Wat moet een Brabander nou in Rotterdam?
Op zaterdag 24 januari 2004 17:22 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Matige actieMaar ik heb er vertrouwen in dat Cocu volgend seizoen gewoon naar Eindhover terugkomt
quote:Hehe, zo kan je het ook bekijken.
Op zaterdag 24 januari 2004 17:27 schreef Reddiablo het volgende:
Rotterdam is gewoon bijna Brabant joh...
quote:bron
Ondanks dat Ronald Koeman heeft laten weten dat er geen (tijdelijke) vervanger voor Zlatan Ibrahimovic zal komen, meldt de Zweedse krant Aftonbladet het gericht dat Arsenal-spits Nwankwo Kanu het seizoen wel eens bij Ajax af zou kunnen gaan maken. De voormalige Ajacied komt bij Arsenal weinig aan spelen toe.Ondanks dat het een gerucht is, is het niet helemaal onwaarschijnlijk. Het grootste bezwaar van Koeman om een andere spits aan te trekken was gelegen in de overweging dat het een aan te trekken spits tijd zou kosten zich het Ajax-spelletje eigen te maken. Zoals bekend speelde de thans 27-jarige Kanu in het Ajax van de huidige technisch directeur van Ajax, Louis van Gaal.
quote:Jong Oranje.
Op zondag 25 januari 2004 15:51 schreef brighton het volgende:
Charlton are chasing Fortuna Sittard's Dutch striker Samir El Gaaouri
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |