* Fok! Muziek Trivia *
Hoe werkt het
Het is hier de bedoeling dat je een vraag stelt over muziek in het algemeen en dat je mede-Fok!kers die gaan beantwoorden. Degene die hem het eerst correct (!) beantwoordt, mag de volgende vraag stellen.
Oooow, is het zo simpel?
Nee
De vraagsteller zelf beoordeelt of een vraag goed beantwoord is. Wat je dus nooit mag doen, is een antwoord geven en gelijk een nieuwe vraag stellen. De kans bestaat immers dat je het toch fout hebt
Als degene die het goede antwoord gegeven heeft niet binnen een uur ofzo geen nieuwe vraag geeft, mag gewoon een willekeurig iemand een vraag bedenken. Anders loopt het topic namelijk een beetje vast
Mocht de vraagsteller denken dat de vraag te moeilijk is of dat het te lang duurt, dan mag hij natuurlijk een tip geven, of zelfs het antwoord geven en een andere vraag bedenken. Dit om de gang een beetje in dit topic te houden.
Laten we proberen om op elk moment slechts één vraag open te hebben staan. Het is zeer verwarrend als er allerlei vragen en antwoorden door elkaar lopen, zeker wanneer mensen niet goed quoten.
Uitzondering is wanneer een vraagsteller niet reageert op de antwoorden. Als het té lang duurt, laten we zeggen ca. een uur, dan stelt iemand anders maar een vraag en gaat het spel gewoon verder. Mocht de originele vraagsteller later nog terugkomen, dan krijgt de user met het goede antwoord alsnog zijn punt maar mag hij/zij geen nieuwe vraag stellen. Het spel is dan immers allang verder.
Als een topic vol is en Z niet online is, mag iedereen een nieuw deel openen, wel graag met deze post als eerste in het topic en het volle topic bijgeschreven aan de 'vorige topics' lijst.
Puntentelling
In principe krijgt iemand voor elke goed beantwoorde vraag één punt. In elke tiende topic tellen de vragen echter dubbel. De puntentelling die gehanteerd wordt hangt af van in welk topic de vraag gesteld is.
Wat voor vragen?
Soorten vragen die je kan stellen kunnen erg uiteenlopen. Het kan gaan over connecties tussen artiesten, of iets met titels, albums, of in de persoonlijke sfeer, van alles dus.
En van alle muzieksoorten (graag wat afwisseling zelfs).
Antwoord bij afwezigheid
Vanwege een aantal al dan niet terechte slechte ervaringen wordt het afgeraden om het antwoord in je profiel te 'verstoppen' als je weg gaat terwijl je een vraag hebt gesteld. Handiger is het om:
- de vraag gewoon open te laten staan (tenzij je natuurlijk een maandje bahama's gaat doen)
- het antwoord zelf te geven en zo de vraag in te trekken
- het antwoord naar iemand van de aanwezigen toe te mailen (wel in overleg graag) zodat die de nieuwe vraagsteller wordt en hints kan geven en antwoorden goed of afkeuren.
Let op!
Het is wel zo sportief om geen Google, Allmusic, IMDB, popencyclopedie, Top-40/Hitdossier of welke website/boek dan ook te gebruiken bij het beantwoorden. Het is natuurlijk niet verboden muziek te luisteren tijdens het trivia-en...
Kijk uit met valsspelen; we weten je te vinden!!
* Dus niet opzoeken!
Afkortingen
Lijstje van verklarende termen:
aw = aantal weken in de hitlijst
hp = hoogste postitie in een hitlijst
Aanvullingen zijn van harte welkom.
Fok! Muziekkenner Ranglijst
Zo vroeg mogelijk in elk nieuw topic (als het lukt in de eerste of tweede post) Z een tussenstand bekend maken.
Wat voor muziek?
Alle soorten muziek moet kunnen, maakt dus niet uit of het pop, metal, jazz, klassiek, doo-wop, disco, palingpop of welke andere (sub)soort dan ook is.
wijzigingen voorbehouden
Eindstand vorig jaar:
Fok! Muziek trivia - Eindstand 2003
Vorige topics
Fok! Muziek trivia Deel CXVII
Fok! Muziek trivia Deel CXVIII
Fok! Muziek trivia Deel CXIX
Fok! Muziek Trivia Quiz deel CXX
[Dit bericht is gewijzigd door Z op 08-01-2004 11:17]
[Dit bericht is gewijzigd door BillyOcean op 08-01-2004 11:17]
Michael Jackson had de intentie om het nummer "Bad" als duet op te nemen... Diegene zag er echter niks in en wees hem af... Met wie wilde Michael dit graag zingen?
quote:is het wel een vrouw? Mariah Carey
Op donderdag 8 januari 2004 11:11 schreef BillyOcean het volgende:
Madonna? Janet?
![]()
quote:die ruimte reserveert ie voor de bijgewerkte stand
Op donderdag 8 januari 2004 11:13 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
Waar is de stand?
quote:Weird Al of toch maar George Michael ofzo ?
Op donderdag 8 januari 2004 11:15 schreef BillyOcean het volgende:
Het is een man, en zeker geen kleintje in het wereldje... Muzikaal gezien dan
quote:Paul Simon???? Is fysiek een opdondertje, maar muzikaal gezien een reus!
Op donderdag 8 januari 2004 11:15 schreef BillyOcean het volgende:
Het is een man, en zeker geen kleintje in het wereldje... Muzikaal gezien dan
[Dit bericht is gewijzigd door TheSilentEnigma op 08-01-2004 11:22]
quote:Oh yeah baby... Prince Rogers Nelson
Op donderdag 8 januari 2004 11:17 schreef UIO_AMS het volgende:
Prince
[Dit bericht is gewijzigd door BillyOcean op 08-01-2004 11:30]
tvp
[Dit bericht is gewijzigd door RoofingBurner op 08-01-2004 11:28]
quote:Zal vanavond even een nieuwe stand uitrekenen!
Op donderdag 8 januari 2004 11:13 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
Waar is de stand?
quote:dubbele punten toch nog? vraag uit vorige topic
Op donderdag 8 januari 2004 11:20 schreef BillyOcean het volgende:[..]
Oh yeah baby... Prince Rogers Nelson
UIO_AMS+1
quote:Héé, vraag stamt nog uit het dubbelepuntentopic!
Op donderdag 8 januari 2004 11:20 schreef BillyOcean het volgende:[..]
Oh yeah baby... Prince Rogers Nelson
UIO_AMS+1
UIO_AMS+2
[Dit bericht is gewijzigd door BillyOcean op 08-01-2004 11:30]
niet al te moeilijk denk ik zo
quote:TSE + 1
Op donderdag 8 januari 2004 11:31 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Selena?
volgende keer maar weer wat lastiger
[Dit bericht is gewijzigd door Bimmel op 08-01-2004 11:41]
quote:muerte tambien
Op donderdag 8 januari 2004 11:35 schreef Bimmel het volgende:
Que guapa !!
[Dit bericht is gewijzigd door UIO_AMS op 08-01-2004 11:45]
quote:Lo siento.....
Op donderdag 8 januari 2004 11:38 schreef UIO_AMS het volgende:[..]
muerto tambien
quote:No, es una mujer muy frijo....
Op donderdag 8 januari 2004 11:40 schreef RoofingBurner het volgende:
una mujer caliente!
quote:Ik dacht dat je gewoon aan het mee praten was...
Op donderdag 8 januari 2004 11:41 schreef TheSilentEnigma het volgende:
til me tol hutJa hoor, een anagram.........
quote:mucho!
Op donderdag 8 januari 2004 11:41 schreef Bimmel het volgende:
No, es una mujer muy frijo....
ontopic: alleen artiest of ook nog een titel erbij?
quote:En dan nu graag voor de niet anagrammers onder ons een uitleg over hoe je dat dus doet.
Op donderdag 8 januari 2004 11:48 schreef Z het volgende:
Helmut Lotti!
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 11:48 schreef Z het volgende:
Helmut Lotti!
z+1 en een vraag (of anagram )
ps is er al een stand?
quote:Ik ben niet ongeduldig, maar aan het beginvan CXXI schreef Z 'stand' dus vandaar ik het mij afvroeg...........
Op donderdag 8 januari 2004 12:00 schreef Grobbel het volgende:[..]
Geduld is een schone zaak. Meestal wordt deze geupdate in de latere avonduurtjes...
quote:Klopt, maar dat doet hij om een plekje vrij te houden om een stand aan het begin van een topic te kunnen plaatsen; is wat makkelijker terug te vinden op die manier voor de deelnemers. Hij heeft 24 uur de tijd om die post te editen en dan alsnog de stand erin te plaatsen, in ieder geval.
Op donderdag 8 januari 2004 12:03 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
Ik ben niet ongeduldig, maar aan het beginvan CXXI schreef Z 'stand' dus vandaar ik het mij afvroeg...........
quote:Aha!!! Dat wist ik niet!! Ik zwerf hier pas rond, vandaar.
Op donderdag 8 januari 2004 12:06 schreef Grobbel het volgende:[..]
Klopt, maar dat doet hij om een plekje vrij te houden om een stand aan het begin van een topic te kunnen plaatsen; is wat makkelijker terug te vinden op die manier voor de deelnemers. Hij heeft 24 uur de tijd om die post te editen en dan alsnog de stand erin te plaatsen, in ieder geval.
Noem 8 bands die hun naam afgeleid hebben van een lichaamsdeel of de bandnaam is een lichaamsdeel, als er maar een lichaamsdeel in voorkomt iig!
quote:Hmmz, had misschien een limiet aan 'head'moeten stellen... Ik zat meer in de richting van Belly, Elbow of zelfs Nasville Pussy te denken... Maar ach:
Op donderdag 8 januari 2004 12:32 schreef Grobbel het volgende:
Motorhead
Machinehead
Portishead
Propellerheads
Radiohead
Spearhead
Sunburned Hand of the Man
Woven Hand
Grobbel + 1
quote:Sorry, ik was nu eenmaal lekker bezig met die hoofden...
Op donderdag 8 januari 2004 12:36 schreef Z het volgende:[..]
Hmmz, had misschien een limiet aan 'head'moeten stellen... Ik zat meer in de richting van Belly, Elbow of zelfs Nasville Pussy te denken... Maar ach:
Grobbel + 1
Welk collectief zie je hierboven?
In de jaren zeventig kwam de omslag. Het zangduo probeerde zich in eerste instantie staande te houden met drank en drugs. In 1974 zag Gert het licht en in de jaren die volgden trad het duo veelvuldig bij de Evangelische Omroep op. In 1993 liet Hermien zich van een andere kant zien, toen zij naakt met haar dochters verscheen in Playboy. Het zangduo maakte in de jaren negentig een succesvolle comeback, waarbij de oude hits als Alle duiven op de dam in het clubcircuit met overgave door het publiek werden meegezongen.
In 1999 leed haar huwelijk met Gert Timmerman schipbreuk en trok Hermien zich terug uit de showbizz.
De vraag: hoe heten de dochters?
edito:
un otro hombre es mas rapido
[Dit bericht is gewijzigd door UIO_AMS op 08-01-2004 13:31]
en ja ik heb ze wel eens zien optreden, en nee vraag me niet waarom
quote:1 blond en 1 donker
Op donderdag 8 januari 2004 13:24 schreef RoofingBurner het volgende:
Sheila en Sandra. Dos mujeres caliente!!
quote:Stonden toch ook met z'n tweeen in de Playboy ??
Op donderdag 8 januari 2004 13:26 schreef Z het volgende:
She She? Of wil je de echte namen, die weet ik niet...en ja ik heb ze wel eens zien optreden, en nee vraag me niet waarom
On topic:
Hoe noemde Bono bij de MTV Music Awards de Franse president? (naar aanleiding van de kernproeven op Mururoa)
quote:Nee hij refereerde naar iets anders.
Op donderdag 8 januari 2004 13:35 schreef UIO_AMS het volgende:
Bloody French Asshole
Hint:
Hij riep het Franse publiek toe:
What a ........ you have for president!!!!!
Waarbij hij zich duidelijk ietwat opwond.
quote:Juist, hij noemde hem gewoon een rukker op zijn Engels.
Op donderdag 8 januari 2004 13:42 schreef Grobbel het volgende:
Wanker.
Grobbel +1
[Dit bericht is gewijzigd door RoofingBurner op 08-01-2004 13:50]
quote:ass fucker? het zal toch niet?
Op donderdag 8 januari 2004 13:42 schreef RoofingBurner het volgende:
Kijkt er hier niemand naar MTV? Eind 2003 is dit fragment veelvuldig herhaald. Bono en zijn makkers staan achter het 'spreekgestoelte' om hun award in ontvangst te nemen. Bono heeft de 'beker' in zijn hand en buigt zich voorover (voorzien van pet type 'ouwelul', verkrijgbaar bij C & A) en roept........................
quote:dan had bono ook niet voorover hoeven buigen
Op donderdag 8 januari 2004 13:43 schreef RoofingBurner het volgende:[..]
Juist, hij noemde hem gewoon een rukker op zijn Engels.
quote:Hij boog enigszins voorover naar de microfoon
Op donderdag 8 januari 2004 13:44 schreef bukgeit het volgende:[..]
dan had bono ook niet voorover hoeven buigen
quote:George Harrison?
Op donderdag 8 januari 2004 13:46 schreef Grobbel het volgende:
Actueel nieuws.De familie van welke overleden artiest wil de dokter die deze artiest op zijn sterfbed bijstond aanklagen omdat deze hem/haar dwong om een gitaar van een handtekening te voorzien?
Bron: RTL Boulevard
quote:
Past the house, where first they brought you.
Carried you to sleep, protected from harm.
And when they're gone, soon be returning.
The ones you lived by, they found a foothold.
quote:Dat is het goede antwoord bukgeit +1 en een nieuwe vraag.
Op donderdag 8 januari 2004 14:10 schreef bukgeit het volgende:
Take Me With You (When You Go) van de Jayhawks
quote:Effe opgezocht en dat schijnt te kloppen als een zwerende vinger.
Op donderdag 8 januari 2004 14:10 schreef bukgeit het volgende:
Take Me With You (When You Go) van de Jayhawks
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 14:11 schreef Bimmel het volgende: Effe opgezocht en dat schijnt te kloppen als een zwerende vinger.
quote:Ah, dank.
Op donderdag 8 januari 2004 14:18 schreef Berkery het volgende:
David Bowie was ook een goed antwoord geweest
quote:Wat is de geboortedatum van Elvis?"
Op donderdag 8 januari 2004 14:23 schreef Z het volgende:
Opeens grote drukte, kan iemand anders even een vraag doen?!?
quote:Neen, maar het zal je niet verbazen dat ik een band zoek uit diezelfde periode.
Op donderdag 8 januari 2004 14:28 schreef Bimmel het volgende:
Procol Harum ??
quote:08-01-1935....:P
Op donderdag 8 januari 2004 14:26 schreef Bimmel het volgende:[..]
Wat is de geboortedatum van Elvis?"
quote:Ehhh...
Op donderdag 8 januari 2004 14:33 schreef RoofingBurner het volgende:
Ten Sharp
Nee.
quote:Tja, gokje waard dacht ik.
Op donderdag 8 januari 2004 14:36 schreef Berkery het volgende:[..]
Ehhh...
![]()
Nee.
quote:Het is inderdaad The Move waar later E.L.O. uit voortkwam.
Op donderdag 8 januari 2004 14:39 schreef TheSilentEnigma het volgende:
The Move
TheSilentEnigma + 1
quote:1. Faith No More
Op donderdag 8 januari 2004 14:51 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Vijf bands/projecten van Meester Mike Patton a.u.b.
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 14:57 schreef Grobbel het volgende:
Peeping Tom
Mr. Bungle
Faith No More
Tomahawk
Fantomas
quote:Wat is de geboortedatum van David Robert Jones?
Op donderdag 8 januari 2004 15:01 schreef Grobbel het volgende:
Kan iemand anders trouwens een vraag stellen? Ik moet nog even wat dingen regelen in de stad.
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 15:03 schreef RoofingBurner het volgende:[..]
Wat is de geboortedatum van David Robert Jones?
Da's vandaag !!
8/1/1947 dussss...
[Dit bericht is gewijzigd door Bimmel op 08-01-2004 15:11]
[Dit bericht is gewijzigd door Bimmel op 08-01-2004 15:17]
quote:Zoooo, da's dan ook meteen weer correct.
Op donderdag 8 januari 2004 15:14 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Herbie Hancock, dat weet ik zeker!!
Cantaloop, da's een twijfelgeval
TheSilentEnigma +1
quote:Je bent niet de enige...Ik heb er ook nog geen antwoord tussen gekregen vandaag..
Op donderdag 8 januari 2004 15:16 schreef BillyOcean het volgende:
Word ik hier nou al de hele dag ingemaakt door een vrouw??
* Bimmel vond het ook leuker toen TheSilentEnigma nog een man was....
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 15:17 schreef Bimmel het volgende:[..]
Je bent niet de enige...Ik heb er ook nog geen antwoord tussen gekregen vandaag..
* TheSilentEnigma vond het ook leuker toen TheSilentEnigma nog een man was.... Sorry, ik kan er ook niks aan doen..........
quote:The Cats
Op donderdag 8 januari 2004 15:19 schreef TheSilentEnigma het volgende:
snel antwoorden, wat ik moet weg!!!Noem 7 bands, zangers, zangeressen whatever uit Volendam
quote:Tol en Tol
Op donderdag 8 januari 2004 15:22 schreef UIO_AMS het volgende:
Annie Schilder
quote:George Baker
Op donderdag 8 januari 2004 15:20 schreef Bimmel het volgende:[..]
The Cats
BZN
Jantje Smit
Piet Veerman
Zo iets?
quote:ook? wist het niet zeker, maar het zal wel!
Op donderdag 8 januari 2004 15:25 schreef dolle_hond het volgende:
george baker selection
quote:berkery +1
Op donderdag 8 januari 2004 15:24 schreef Berkery het volgende:
The Cats
Piet Veerman
BZN
Annie Schilder
Maribelle
Jantje Smit
Jan Akkerman (woont geloof ik ook in Volendam)
[Dit bericht is gewijzigd door Bimmel op 08-01-2004 15:33]
quote:Scheids!
Op donderdag 8 januari 2004 15:28 schreef UIO_AMS het volgende:
maakte ik niet de 7 vol?
quote:Stel nou maar een vraag!
Op donderdag 8 januari 2004 15:30 schreef Berkery het volgende:
Scheids!
subtiele hint richting klassiek geeft
Doet ik ook eens een hoesvraag:
Band en titel graag
sorry, niet echt klassiek
quote:niet echt nee
Op donderdag 8 januari 2004 15:36 schreef Berkery het volgende:
Owkee...
sorry, niet echt klassiek
Belgisch?
quote:Neen
Op donderdag 8 januari 2004 15:38 schreef UIO_AMS het volgende:Belgisch?
quote:Dacht Manneke Pis te herkennen
Op donderdag 8 januari 2004 15:40 schreef Berkery het volgende:
Neen
quote:durft te gokken op technique
Op donderdag 8 januari 2004 15:44 schreef ranja het volgende:
eentje van New order, maar hoe heet die... iets met 'que' achteraan gelofo ik
quote:Dat is 'm
Op donderdag 8 januari 2004 15:46 schreef UIO_AMS het volgende:[..]
durft te gokken op technique
UIO_AMS + 1
[Dit bericht is gewijzigd door UIO_AMS op 08-01-2004 16:03]
quote:Ik heb 'm op DVD maar moet toch gokken; George Harrison?
Op donderdag 8 januari 2004 15:56 schreef UIO_AMS het volgende:
Welke artiest speelde een klein rolletje in Monthy Pythons' The Life Of Brian?
quote:uiteraard (gok vanwege zijn rol als executive producer?)
Op donderdag 8 januari 2004 15:58 schreef Berkery het volgende:
Ik heb 'm op DVD maar moet toch gokken; George Harrison?
berkery + 1
quote:op de hoes staat alleen dat hij door GH is geproduceerd. (net gecheckt)
Op donderdag 8 januari 2004 15:58 schreef Berkery het volgende:[..]
Ik heb 'm op DVD maar moet toch gokken; George Harrison?
gokje:
roger daltrey
quote:nee dus
Op donderdag 8 januari 2004 16:01 schreef dolle_hond het volgende:
op de hoes staat alleen dat hij door GH is geproduceerd. (net gecheckt)gokje:
roger daltrey
quote:Ik heb het even opgezocht (ga zo controleren) :
Op donderdag 8 januari 2004 16:03 schreef UIO_AMS het volgende:[..]
nee dus
aftiteling:
George Harrison - Mr. Papadopoulis (geen flauw idee waar die in de film voorkomt)
quote:Eerst even nieuwe vraag bedenken
George Harrison is credited with the role of "Mr. Papadopoulis". He appears on page 48, during the scene when Brian is mobbed the morning after sleeping with Judith, etc. The scene begins with John Cleese as Reg:
Reg: Brian, can I introduce you to Mr. Papadopoulis who's letting us have the Mount on Saturday.
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 16:11 schreef UIO_AMS het volgende:
waar heb je de link naar die teksten (zie sig, maar wil een andere)
quote:
You're all individuals !
....erhhh I'm not !
quote:Deze site is behoorlijk volledig: http://arago4.tn.utwente.nl/stonedead
Op donderdag 8 januari 2004 16:11 schreef UIO_AMS het volgende:
waar heb je de link naar die teksten (zie sig, maar wil een andere)
Bovenstaande heb ik uit groups.google.com
De afgelopen 20 jaar is het vier (als ik goed geteld heb) keer voorgekomen dat de nummer 1 uit het jaaroverzicht van de top 40 uit de soundtrack van een film komt.
Welke vier? (artiest - titel - film graag)
Stevie Wonder - I just called to say I love you (woman in red)
Bill Medley/Jennifer Warnes - Time of my life (dirty dancing)
Celine Dion - My heart will go on (titanic)
en dan nog 1...
Billy Ocean - When the going gets tough (romancing the stone? of jewel in the nile...) dacht ik.
beetje flauw zo'n combi van andermans antwoorden...
[Dit bericht is gewijzigd door BillyOcean op 08-01-2004 16:35]
quote:Welke wordt het?
Op donderdag 8 januari 2004 16:24 schreef ranja het volgende:Billy Ocean - When the going gets tough (romancing the stone? of jewel in the nile...) dacht ik.
Het waren er overigens 5 , maar vraag nog steeds 4
quote:1 van beide
Op donderdag 8 januari 2004 16:29 schreef Berkery het volgende:Welke wordt het?
geen zin om te gokken...
[Dit bericht is gewijzigd door ranja op 08-01-2004 16:44]
quote:Het is wel de eerste juiste combi
Op donderdag 8 januari 2004 16:28 schreef BillyOcean het volgende:
Bryan Adams - Everything I do (Robin Hood - Prince of Thieves)
Stevie Wonder - I just called to say I love you (woman in red)
Bill Medley/Jennifer Warnes - Time of my life (dirty dancing)
Celine Dion - My heart will go on (titanic)beetje flauw zo'n combi van andermans antwoorden...
BillyOcean + 1
Het is natuurlijk onvergeeflijk dat je Billy Ocean niet noemt.....maar ook fout van mij dat ik nooit geweten heb dat I just called... uit de Woman in Red komt
Oja, het was trouwens Jewel of the Nile
[Dit bericht is gewijzigd door UIO_AMS op 08-01-2004 16:41]
quote:Transvision Vamp
Op donderdag 8 januari 2004 16:58 schreef BillyOcean het volgende:
Wie zijn dit?
quote:afmeldt
Op donderdag 8 januari 2004 16:59 schreef BillyOcean het volgende:
Hint: het is geen hitkrant band...
Their music, which they aptly dubbed "post-nuclear, pseudo-alternative, folk-tinged art-pop," is difficult to pigeonhole. They have been compared to 10,000 Maniacs, the Innocence Mission, U2 and Shawn Colvin, but the band's personality seems to owe more to their literary influences (which include Dylan Thomas, C.S. Lewis and T.S. Eliot).
They drew attention to their independent albums with their attractively arty CD packaging, and when IRS signed them in 1992 Patience became the first album in the label's history to be re-released with its original indie cover art. But 1994's Eve would end up the only album the band would record on an IRS budget (with the exception of a slightly touched-up re-release of Til We Have Faces in 1995). When the label was bought out in 1996, escaped from its five-record contract, fearing a loss of artistic autonomy.
By the end of the year the band had released two imaginatively sparse acoustic CDs on its own: Good Dog Bad Dog and The Darkest Night of the Year, a melancholy Christmas album.
The group issued Besides, a fan-club-only compilation of rarities, in early 1997; the official album Amateur Shortwave Radio appeared in 1999. The band's sixth studio effort Films for Radio appeared in early 2001. Two years later, Detweiler and Bergquist returned with Ohio. This double-disc set, which marked 10th album overall, reflected the band's Midwestern connections.
quote:Nooit van gehoord...
Op donderdag 8 januari 2004 17:39 schreef BillyOcean het volgende:
Billy Smeert hem nu maar het antwoord staat in zijn profiel... Cheers...
quote:wel eens ooit, maar meer niet
Op donderdag 8 januari 2004 20:06 schreef ranja het volgende:[..]
Nooit van gehoord...
dos theo win
quote:scherp hoor!!!
Op donderdag 8 januari 2004 20:30 schreef bukgeit het volgende:
In The Woods?
bukgeit + 1
quote:Timmy T? Die zat wel in die periode met "One more try", geloof ik...
Op donderdag 8 januari 2004 21:06 schreef bukgeit het volgende:
Tip dan voor jou: in 1991 had ie een nummer 1 hit.
quote:Hiero!
Op donderdag 8 januari 2004 21:08 schreef Curchulain het volgende:[..]
Timmy T? Die zat wel in die periode met "One more try", geloof ik...
Curchulain +1
Ik zoek even een vraag
* Curchulain is van plan zich te wreken door middel van een heel erg moeilijke vraag
quote:
Feindflug has carved out a name for itself with an aggressive, synth-based industrial voice.continues
's established sound of unrelenting synths and sirens that is part of a hard electro tradition that may include acts such as :wumpscut or I, Parasite, but is distinctly separate from ? and noisier than ? them.
is not a surprising release. The usual fare of screeching synths, the odd guitar, and military beats blend with raid sirens and a marching percussion that continues to dominate the sound. There is no argument that
's sound has always been unique ? they do one dark thing and they do it extremely well. There may not be anything that quite rivals the harsh sonic whirlwind that was
but
has its own share of memorable tracks.
delivers a punishing noise beat through a wall of chords, while
employs the forked barb of a driven rhythm against the sharp, bright synths that feature throughout the release. In fact, each track's construction differs slightly. The outcomes are consistent ? each is a barely harnessed movement, a relentless and harsh energy that does not give in to dancefloor convention.
sees
's sound drift toward a new harshness that favors using contrasts (such as the air-raid synths against the undercurrent noise rhythms) more than throwing extra raw noise into the mix. The tensions achieved are familiar from previous releases, but the methods are slowly on the move as
continues to grow into its sound. Sometimes the expected thing is enough, and
proves its incredible talent by progressing its unique, dark vision without growing tired or outdated.
is recommended for any fan of industrial electro who is interested in hearing how one act's sound can help define a dark corner of the genre.
[Dit bericht is gewijzigd door Curchulain op 08-01-2004 21:35]
quote:Die geef je zelf al weg met het eerste woord!
Op donderdag 8 januari 2004 21:27 schreef Curchulain het volgende:= bandnaam (gevraagd)
quote:sjeezes... drie keer die tekst doorlezen en nog niet gezien... Mag ik dan ff opnieuw?
Op donderdag 8 januari 2004 21:32 schreef Mark het volgende:[..]
Die geef je zelf al weg met het eerste woord!
quote:van mij mag het
Op donderdag 8 januari 2004 21:33 schreef Curchulain het volgende:[..]
sjeezes... drie keer die tekst doorlezen en nog niet gezien... Mag ik dan ff opnieuw?
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 21:13 schreef Curchulain het volgende:
Zijn die klasse-avondjes toch nog ergens goed voor geweest... Maar dat die kop me dan toch nog bekend voorkomt van een plaatje van hooguit 15x15 mm...Ik zoek even een vraag
Churchulain is van plan zich te wreken door middel van een heel erg moeilijke vraag Dat hebben we gemerkt
[Dit bericht is gewijzigd door TheSilentEnigma op 08-01-2004 21:41]
quote:Dank je wel...
Op donderdag 8 januari 2004 21:34 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
van mij mag het
Welk album van welke formatie brengt deze namen bij elkaar:
Cecilia Stalin
Mikael Sundin
Yukimi Nagano
Terry Callier
Earl Zinger
* Curchulain weet nu dat het moeilijk is om moeilijke vragen te stellen
quote:Probeer de volgende keer bij een vergelijkbare opgave te controleren met een ctrl-f zoekfunctie op de bandnaam, dan pik je dit soort dingen er veel makkelijker uit.
Op donderdag 8 januari 2004 21:33 schreef Curchulain het volgende:[..]
sjeezes... drie keer die tekst doorlezen en nog niet gezien...
quote:Waltz for Koop van Koop.
Op donderdag 8 januari 2004 21:38 schreef Curchulain het volgende:[..]
Dank je wel...
Welk album van welke formatie brengt deze namen bij elkaar:
Cecilia Stalin
Mikael Sundin
Yukimi Nagano
Terry Callier
Earl Zinger* Grobbel weet nu dat het moeilijk is om moeilijke vragen te stellen
quote:Ja, blijkbaar...
Op donderdag 8 januari 2004 21:39 schreef Grobbel het volgende:[..]
Probeer de volgende keer bij een vergelijkbare opgave te controleren met een ctrl-f zoekfunctie op de bandnaam, dan pik je dit soort dingen er veel makkelijker uit.
quote:Van Koop, voor Koop... Is correct.
Waltz for Koop?
quote::
Op donderdag 8 januari 2004 21:39 schreef bukgeit het volgende:
Waltz For Koop?van Koop dus
[Dit bericht is gewijzigd door TheSilentEnigma op 08-01-2004 21:48]
Zelfde idee, maar dan met:
Kool G Rap, Mark Hollis, Mike D en Badly Drawn Boy.
quote:Niet zo boos kijken want jij kwam ook niet verder dan Feindflug
Op donderdag 8 januari 2004 21:42 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
:
quote:Dat heb jij goed Grobbel. En dat terwijl Richard Ashcroft, Thom Yorke, James Lavelle en DJ Shadow niet waren genoemd.
Op donderdag 8 januari 2004 21:50 schreef Grobbel het volgende:[..]
Psyence Fiction van UNKLE.
Grobbel +1
quote:Effe geen inspiratie... Noem 3 gastartiesten die meededen op Lavelle's tweede UNKLE-plaat, Never, never, land.
Op donderdag 8 januari 2004 21:53 schreef bukgeit het volgende:[..]
Dat heb jij goed Grobbel. En dat terwijl Richard Ashcroft, Thom Yorke, James Lavelle en DJ Shadow niet waren genoemd.
Grobbel +1
quote:Brian Eno, Jarvis Cock-er................
Op donderdag 8 januari 2004 21:57 schreef Grobbel het volgende:[..]
Effe geen inspiratie... Noem 3 gastartiesten die meededen op Lavelle's tweede UNKLE-plaat, Never, never, land.
meerdere antwoorden mogelijk
[Dit bericht is gewijzigd door bukgeit op 08-01-2004 22:11]
quote:Wat een ROTvraag. The streetbeats
Op donderdag 8 januari 2004 22:03 schreef bukgeit het volgende:
In welke band zat Jan Rot?
quote:Correct! Trojans of Ratata was ook goed geweest.
Op donderdag 8 januari 2004 22:06 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
Wat een ROTvraag. The streetbeats
quote:Dirty Rot en Imbeciles
Op donderdag 8 januari 2004 22:03 schreef bukgeit het volgende:
In welke band zat Jan Rot?
Sorry, beetje melig
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 22:17 schreef bukgeit het volgende:
nieuwe dieren
bukgeit +1
quote:Vandaar dat ik de hele vraag niet snap...
Op donderdag 8 januari 2004 22:20 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
veeeeel te simpel!!
[..]
quote:ik ook niet
Op donderdag 8 januari 2004 22:27 schreef Curchulain het volgende:[..]
Vandaar dat ik de hele vraag niet snap...
quote:De Artsen
Op donderdag 8 januari 2004 22:44 schreef bukgeit het volgende:
Hint: Bettie Serveert-connectie
quote:Bijna: iemand van De Artsen
Op donderdag 8 januari 2004 22:48 schreef Grobbel het volgende:
Iets van De Artsen?
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 22:52 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Joost Visser???
SilentEnigma +1
quote:
Op donderdag 8 januari 2004 22:53 schreef bukgeit het volgende:[..]
Hij is het die daar staat te bellen. Hoes van z'n eerste/enige soloplaat 'Partners In Hair'
Het was echt een pure gok!!! En trouwens, volgens mij staan er meer mensen in dat hokkie!
Nieuwe en voor vandaag tevens laatste vraag: Wat hebben Di-rect en Limp Bizkit gemeen
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:klopt, maar dat is niet het antwoord dat ik wilde horen eigenlijk................
Op donderdag 8 januari 2004 23:03 schreef Grobbel het volgende:
Ze hebben beide een nummer dat My Generation heet.
quote:-edit-
Op donderdag 8 januari 2004 23:08 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
klopt, maar dat is niet het antwoord dat ik wilde horen eigenlijk................
[Dit bericht is gewijzigd door bukgeit op 08-01-2004 23:24]
quote:Hier doelde ik op!! grobbel + 1
Op donderdag 8 januari 2004 23:13 schreef Grobbel het volgende:
Ze hebben allebei een nummer van The Who verkracht?
quote:Dat was inderdaad wel uit de context van de vraagstelling te halen...
Op donderdag 8 januari 2004 23:20 schreef Gambolputty het volgende:
Beide bands zijn om te kotsen?
Maar goed, ik ga naar bed. Morgenochtend tentamen.
Als iemand inspiratie heeft voor een nieuwe vraag, ga gerust je gang.
quote:Bovenste is DJ Astrid?
Op donderdag 8 januari 2004 23:38 schreef bukgeit het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen haar en hen?
Buren geweest?
quote:Nee 's Isis
Op donderdag 8 januari 2004 23:44 schreef Curchulain het volgende:[..]
Bovenste is DJ Astrid?
quote:onderste foto is toch niet de band Isis?
Op donderdag 8 januari 2004 23:46 schreef bukgeit het volgende:[..]
Nee 's Isis
quote:Ik dacht al een Kim Gordon te zien...
Op donderdag 8 januari 2004 23:49 schreef bukgeit het volgende:
Nee, Sonic Youth
quote:100% Sonic Youth
Op donderdag 8 januari 2004 23:55 schreef bukgeit het volgende:
De overeenkomst is een getalsmatige
quote:Moest 'm bijna naar binnen gieten, maar hij's goed
Op donderdag 8 januari 2004 23:56 schreef TheSilentEnigma het volgende:[..]
100% Sonic Youth
SilentEnigma +1
Hoe heette de overleden blof-drummer, en hoe heet zijn vervanger?
quote:Ik weet alleen hoe de overleden drummer heette
Op vrijdag 9 januari 2004 00:04 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Nou Bukgeit, voor you ook een makkie dan:Hoe heette de overleden blof-drummer, en hoe heet zijn vervanger?
quote:curchulain +1!!!
Op vrijdag 9 januari 2004 00:06 schreef Curchulain het volgende:
Chris Götte, Norman Bonink
quote:Dana,
Op vrijdag 9 januari 2004 00:12 schreef Curchulain het volgende:
Goed, we hebben zojuist 100% Isis gehad, en ik noemde al DJ Astrid... noem mij nog eens vijf vrouwelijke clubjocks.
quote:trust
Op vrijdag 9 januari 2004 00:16 schreef TheSilentEnigma het volgende:Welterusten, heren!!!
Deze dame gaat zich maar eens aan een schoonheidsslaapje wagen
Miss Djax
Miss Behavin'
Miss Monica
Lady Aida
Sandra Collins
Monika Kruse
Marusha
Misstress Barbara
Lisa Lashes
Lisa Loud
Lisa Pin-Up
DJ Lottie
Anne Savage
Heather Heart
Michelle Mai
Mar Y Sol
Rachel Auburn
Sister Bliss
Misschien had ik er 10 moeten vragen...
bukgeit +1
Welke naam draagt de meer dansvloergerichte gedaante van de leden van Autechre?
quote:Heel juist
Op vrijdag 9 januari 2004 00:35 schreef Curchulain het volgende:
Gescom
quote:Had geen idee dat het dansbaarder was... maar met als uitgangspunt het normale werk van B&B hoeft dansbaarder niet per se dansbaar te zijn
Op vrijdag 9 januari 2004 00:36 schreef bukgeit het volgende:[..]
Heel juist
Curchulain +1
quote:
Op vrijdag 9 januari 2004 00:40 schreef Curchulain het volgende:[..]
Had geen idee dat het dansbaarder was... maar met als uitgangspunt het normale werk van B&B hoeft dansbaarder niet per se dansbaar te zijn
doe maar een moelijke, niet-onoplosbare
[Dit bericht is gewijzigd door bukgeit op 09-01-2004 00:43]
Noem 3 clubjocks die in Zuid-Amerika geboren zijn.
Ben benieuwd of zelfs UIO_AMS die weet
quote:
Op vrijdag 9 januari 2004 00:42 schreef Curchulain het volgende:
Nog maar een vraagje in dezelfde trant als de vorige...Noem 3 clubjocks die in Zuid-Amerika geboren zijn.
Ben benieuwd of zelfs UIO_AMS die weet
Met veel moeite toch nog één naam: DJ Renato. En Suba, maar die was vermoed ik alleen producer, geen DJ.
[Dit bericht is gewijzigd door bukgeit op 09-01-2004 01:50]
quote:Ik heb er maar twee... en eentje daarvan is vrijwel allesomvattend...
Op vrijdag 9 januari 2004 00:45 schreef bigshadow het volgende:
exclusief topic! Damn, hoeveel achilleshielen kan een mensen hebben
Dit is trouwens post nr. 252 in dit topic, dus nog drie en dan kan er een linkje gepost worden.
[Dit bericht is gewijzigd door Curchulain op 09-01-2004 01:04]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |