quote:Dank je wel
Op zondag 21 december 2003 21:21 schreef easy-going het volgende:
Rewimo en Christan veel plezier morgen in de Efteling
Ja, het fototoestel ligt al klaar
quote:hahaha!
Op zondag 21 december 2003 22:40 schreef Rewimo het volgende:
Tjee, het moet wel een hele leuke dag worden met al die lieve wensenJa, het fototoestel ligt al klaar
Have fun
en laat ons uiteraard weten hoe het was
quote:eeeh das jammer, sneeuw is veel leuker!
Op zondag 21 december 2003 22:59 schreef Rewimo het volgende:
Nee hoor, regen hier
Tot vanavond allemaal!
Hier begint het net te sneeuwen En dat terwijl Lois en ik lekker willen gaan winkelen zodirect. Lois heeft een nieuwe duowagen en die moeten we natuurlijk even uittesten. Ben gisteren door het rotweer ook al niet naar buiten geweest, heb wel behoefte aan wat frisse lucht.
"Het speeltuinbankje..."
quote:Zijn dochtertje Dana is helaas gisteravond overleden... hoe wat en waarom weet ik nog niet maar ik vind het wel heel erg
Op woensdag 10 december 2003 10:44 schreef Angel22 het volgende:
* kruipt lappenmand in.... kuch kuch snotter proestKNIP
Zijn baas was er niet blij mee want er wa ser nog een "Ziek" die zijn pasgeboren kindje ligt in het ziekenhuis... kindje is met 33 weken gehaald met een keizersnde omdat mams zwangerschapsvergistiging had wat dreigde fout te gaan en nu heeft dat kindje een zware infectie aan de darmen opgelopen, het schijnt dat het hele buikkie drie keer zo dik is...
Zo naar voor die jongen...maar ja hij en zijn vrouw zitten nu in het ronald MacDonaldhuis bij het AMC amsterdam en ik kan alleen maar voor ze hopen dat het ook goed gaat komen.
T was iig heel erg serieus...
Ik ga de vraag eerst maar even hier stellen want ik heb geen zin om als
Leek afgeslacht te worden in het DIG forum op Fok! en de search werkt niet.
En volgens mij zitten hier 1 of 2 dames die dit wel eens gedaan hebben
Ik wil dus graag een site bouwen. Althans, ik wil een plekkie hebben om wat foto's te hosten. Ik wil niet met zo'n gratis geval aan de gang want die zijn om de haverklap down etc.
Dus ik dacht, kom ik registreer een domein.
Maar dan...
Moet ik dan nog enge software hebben of iets dergelijks?
Ik heb wel een plekkie via mijn mailprovider, maar ja, daar staat mijn
eigen naam in de URL en dat wil ik nou juist net niet.
Ik weet wel een klein beetje hoe het werkt, maar ik vroeg me af of ik
nog andere dingen moet weten.
Ik heb wel een vraagbaak bij de hand, maar die troela is dus op vakantie.
En als ik zoiets bedenk dan wil ik het natuurlijk ook meteen doen.
Dus, wie kan mij helpen. Het enige dat ik op dit moment wil weten is of het met een eigen domein net zo simpel is als via je internet provider.
Want dan kom ik er wel uit namelik.
Heerlijk.
Woorden schieten tekort in deze situatie.
Brighteyes, qltel en ik hebben ons domein geregistreerd bij Joker.com. Dat is een Duits bedrijf, wat inhoudt dat je met credit card moet betalen (probleemloos overigens). Maar... we betalen maar 11 euro per jaar! (en het is nu geloof ik nog goedkoper geworden). Als je precies wilt weten hoe het werkt moet je qltel maar even mailen (frank@danceclassics.org), maar in elk geval gaat dat dus prima, inclusief mail, websites enz. En zonder reclame, ook erg prettig. qltel heeft een eigen server die we gebruiken voor het uploaden. Je hebt er verder geen software voor nodig, alleen een FTP-programma (zoals WS_FTP).
Ik heb mijn DotjeDons-site met Dreamweaver gemaakt, qltel werkt daar ook mee (voor het geval je daar nog iets over wilt weten).
Ik gebruik frontpage van office om mijn websites in te maken. Ik vind dat een een fijn programma. Ik zou wel wat meer opties willen hebben met een website-bouw-programma, maar om mee te beginen is het een goede.
FTPprogramma's (om je files van je PC naar de server te uploaden) kun je downloaden van het intenet.
Op mijn website staan onder links nog allerlei sites die ik heb gebruikt voor het maken van mijn site, misschien heb je daar ook wat aan.
Angel hoe was het in het ziekenhuis?
Melonovy hoe was het weekendje weg naar familie?
Morgen 1400 uur moet ik er zijn en zodra ik weer thuis ben en meer weet dan laat ik het hier wel ff weten.
quote:
Op zondag 21 december 2003 22:42 schreef pluisje het volgende:
Oeh, de Efteling! Veel plezier hoor, ik ben benieuwd naar de foto's
quote:Jajaja, hou de Koele Kids maar in de gaten
Op maandag 22 december 2003 21:13 schreef Houniet het volgende:[..]
Sorry
een vriend van me heeft eens rond kerst ook eens een nichtje verloren... zoiets is niet leuk!
quote:gezellig!!!
Op maandag 22 december 2003 20:58 schreef jessie het volgende:
Melonovy hoe was het weekendje weg naar familie?
Gewoon lekker gezellig thuis gezeten met dat rotweer... Een onwijze puzzel gemaakt, weinig bijzonderheden. Gewoon gezellig
Wel erg gelachen om Chiara en haar 10 maanden oudere neef Julius, ze gingen knuffelen en stoeien, Julius lag bovenop Chiara en lachen met z'n 2-en echt je kon mij en mijn zus opvegen van het lachen...
Verder heeft mijn andere neefje van 6 mijn haar behandeld , hij is zo ijdel als wat en wilde mijn haar ook wel even doen. Eerst had hij zijn eigen haar gedaan, staat ie in de spiegel smakelijk naar zich zelf te kijken, zijn haar achterover kammend en na afloop deed hij zijn zeer mannelijke overhemd aan... zegt ie erg onschuldig, ''zo zou S. mij echt wel graag willen zien..." wij lachen dus...
Maar helaas ook voor hem was het bedtijd geworden, hij moest fit zijn voor de vlgende dag: afzwemmen. Nou dat is dus gelukt, hij heeft nu zijn A-diploma... tante Yvonne is trots!
Ook oma was jarig geweest en daar zijn we zondag geweest, ik zou Remco daar weer ontmoeten, want die was op stap geweest met zijn vrienden. Lekker gezellig en rustig feestje gevierd. 2e Kerstdag gaan we er weer heen.
Tot zo ver wat highlights van mijn weekendje weg
Morgen komt mijn oude vriendin op visite. Heel verhaal... eerst was ze een collega op een andere locatie, toen werden we vriendinnen en toen verloren we elkaar uit het oog. Reorganisatie bij het bedrijf: Zij ziek thuis, ik zwanger bijna overspannen in een nieuwe functie die toch niet helemaal bij me paste, dus ontslag ingediend. Ze wist nog net dat ik zwanger was. Na mijn verhuizing kriebelde het alweer een poos om contact met d'r te zoeken, want ze woont een dorp verderop. Maar haar telefoonnummer was gewijzigd. Geen tijd, geen zin, geen dit dat blabla, maar van de week ben ik er dan toch maar eens naar toe gereden, op de gok aangebeld bij een deur waarvan ik niet zeker wist of ze daar woonde of niet, maar gelukkig ze deed open... We lagen helemaal in een deuk, zo leuk was het om elkaar weer te zien. Ze pakte Chiara op en ging met haar knuffelen en kussen, ze vond het onwijs leuk dat ik spontaan bij dr langs kom... Nou en morgen komt ze bij mij langs met dr nieuwe lover en dochter van 6. Ik vind het zo leuk!
Dus als je naar come.to ging, kwam je op mijn pagina. Als je je site zou verplaatsen kun je zo wel dezelfde url houden.
(Eehh, ben ik een beetje duidelijk? )
quote:Jezus!! Een kind verliezen is nóóit leuk!! Niet rond Kerst, niet rond pasen, niet rond pinksteren , niet in de winter, niet in de zomer, gewoon nooit!!
Op maandag 22 december 2003 21:55 schreef daniman het volgende:
jee Angel, das is inderdaad rot en vooral met de feestdagen ...een vriend van me heeft eens rond kerst ook eens een nichtje verloren... zoiets is niet leuk!
Laat mij dan ook maar een zeur zijn, maar dit moest er even uit.
angel, heel veel sterkte voor deze mensen, en voor jou natuurlijk,omdat het best wel dichtbij is.....
quote:je zeurt niet hoor, ik kan je geen ongelijk geven...
Op maandag 22 december 2003 22:05 schreef moussy het volgende:[..]
Jezus!! Een kind verliezen is nóóit leuk!! Niet rond Kerst, niet rond pasen, niet rond pinksteren , niet in de winter, niet in de zomer, gewoon nooit!!
Laat mij dan ook maar een zeur zijn, maar dit moest er even uit.
angel, heel veel sterkte voor deze mensen, en voor jou natuurlijk,omdat het best wel dichtbij is.....
Ik heb 2 miskramen gehad, de een op 1e kerstdag de ander met pasen, maar ik geloof niet dat die dagen invloed hebben gehad op mijn verdriet.
Moussy ik kwam daar trouwens ook dat verhaal van Rene met die armpies uit de kom tegen. En dat het misschien een syndroom was enzo. Hoe is het daarmee verder afgelopen (heb niet alles doorgelezen) vraag ik me af.
Het was superleuk, we zijn een midweekje naar Roompot Domburg gegaan, vlakbij Middelburg. De aankomst in het huisje was vreselijk, stromende regen en we hadden een veredelde sta-caravan zonder centrale verwarming. Gelukkig konden we een gewone bungalow huren zonder al te veel bij te moeten betalen. De bungalow had zelfs een whirlpool, magnetron en een vaatwasser, superluxe dus.
Jasper is de hele vakantie aan het snotteren en hoesten geweest en is er nu nog steeds niet van hersteld. Ook Tom had het te pakken, is ook aan het snotteren en hoeste. Jasper had een tweepersoonsbed voor zichzelf en vond het prachtig. Tom sliep in een campingbed maar vond het vreselijk, wilde dus ook niet slapen. Na twee avonden aanmodderen met hem, hebben we hem op ons bed laten slapen tot we zelf naar bed gingen en legden hem toen over in het camoingbed en dat ging super.
Jammer dat ze nog wat ziekerig waren, maar gelukkig overheerste het niet jullie vakantie.
Toen wij vorig jaar toen ik net een paar maanden zwanger was met Bo een midweek weggingen was ik er ook zo vol van. Wij zijn niet zo van die vakantiegangers het was dus ook onze eerste echte vakantie met kind. Toch altijd afwachten hoe zoiets gaat he.
Ik duik me bedje in.
Ik ga ook de boel maar afsluiten, vannacht zal Sven nog wel 1 of 2 keer afgaan en morgen moet ik om 8 uur bij de huisarts zijn en neem ik Sven even mee om naar zijn hoestje te laten kijken.
Welterusten.
Wat jammer zeg dat de jongens allebei precies ziek waren tijdens jullie vakantie. Maar wat lekker zeg zo'n luxe huisje met whirlpool! Heb je er nog ingelegen?
Wij zijn van plan om deze zomer ook eindelijk weer eens op vakantie te gaan. De laatste keer is ook weer een paar jaar geleden. Heeft iemand nog tips? We willen graag naar een vakantiepark met een beetje een leuk zwembad en wat een beetje kindvriendelijk is. Dus dat we ook gewoon met Bram uit eten kunnen zonder dat men het erg vind dat er een knoeiend en eventueel huilend kind aan tafel zit. Ook willen we graag in de buurt van wat leuke dingen zitten (dierentuin ofzo) dat we ook leuk een aantal dagen op pad kunnen.
Hoe kunnen ze trouwens met deze temperaturen een caravan in de verhuur doen zonder verwarming, en dan nog aan mensen met kleine kinderen!
Wat jammer dat de kids niet lekker waren. Maar jullie hebben toch genoten zo te zien Was het geen optie om de kids bij elkaar te leggen, of durfde je dat niet?
Over vakantie gesproken, wij kijken volgend jaar wel wat we doen.Wij zijn de laatste jaren juist wel iedere keer lekker weg geweest, dus misschien bijven we juist wel thuis rondklooien. Maar ik heb hier een foldertje liggen van www.petitparadis.nl. Ik heb geen idee van de prijzen, zover heb ik nog niet gekeken, maar het idee spreekt me wel aan.
Rewimo ik wil graag naar een huisje. Ben niet zo'n campeerder. Heb het 2 x gedaan maar is mij niet echt goed bevallen.
easy-going dat ziet er inderdaad ook erg leuk uit (jammer dat het een camping is).
Bij Roompot Domburg hebben ze trouwens een heel gaaf zwembad en ook een "restaurant" waar je elke avond uit een ander buffet kunt kiezen voor een klein prijsje.
Wij waren voor een avondje gourmetten 34 euries kwijt.
Kinderen zijn daar ook geen probleem, er staat een speeltafel met lego en ze hebben er kinderstoelen staan.
jessie, klinkt bijzonder onprettig wat je hebt. Hopen dat het niets ernstigs is en heel snel weer over
Conclusie was dat ik voorlopig nog zo mag doorgaan met die knieen maar mocht mijn knieschijf er weer uitschieten moet ik een afspraak maken met zijn collega en dan moet er toch echt eigenlijk wel geopereerd worden.
Voor nu moet ik doorgaan met trainen van mijn bovenbeen spieren zodat ik een soort van "bodybuilder" benen ga krijgen. Het bodybuilder is wat lichtelijk overdreven maar zo noemde de dokter het, om aan te geven dat die spieren onwijs sterk moeten gaan worden en idd wat zichtbaar en voelbaar onder mijn huid moeten worden.
Der staat me al met al nogal wat zware trainingen te wachten dus, maar ja het si voor een goed doel.
De operatie is nl ook niet alles vooral omdat je er nogal wat pijn aan over kan houden en dat heb ik nu gelukkig niet.
Maar ja wat moet dat moet, maar dan wel als damey en duncan wat meer zelfstandig zijn.
Maar dat zien we tegen die tijd wel weer.
Wij moeders zijn geen mensen maar machines.... mogen niet ziek worden.....
Coolbabe, ik heb ook wel eens dat ik iets post en dat ik het gevoel heb dat iedereen het negeert, maar dat gebeurd me zelf ook wel eens. Je bent dan gewoon net in een discussie bezig en je mist de post gewoon. Ik denkniet weet zeker dat het niet is om jou te pesten of iets dergelijks...
Maar wel hartstikke leuk dat je toch genoten hebt van je vakantie. Zijn de jongens nu weer helemaal beter?
He bah Jessie, wat vervelend dat je zo'n last van je gewrichten hebt. Ik heb zelf natuurlijk ook het vooruitzicht dat ik daar uiteindelijk wel last van zal krijgen en dat lijkt me helemaal niets! Ik hoop dat het helpt!
Angel, wat een gedoe, maar bodybuildersbovenbenen zijn wel sexy hoor En nu maar hopen dat je knieschijf gewoon blijft zitten.
Karin, wil je echt in een huisje of is een stacaravan met douche toilet en dergelijke ook goed?
Nou als ik de ibuprofen 600 neem, gaat het na een uur werken en heb ik er gelukkig minder last van en kan ik weer lopen. Maar zodra die uitgewerkt is...... Gisteren was die gelukkig pas om 6 uur uitgewerkt. Je word er ook wel lekker duf van en dat vind ik helemaal niet erg.
Vanmorgen kon ik weer amper me bed uitkomen, dan strompel ik gewoon door het huis. Me linker pols kan ik dan helemaal niet bewegen. Echt eng joh. Maar goed, zit nu weer onder de pijnstilling en dan gaat het weer. Dan kan ik tenminste zo nog even een frisse neus halen ofzo. Hopelijk is dit gekke gedoe snel over.
Zou je dit niet hebben door je vermoeidheid? dat slaat bij mij ook altijd op mijn gewrichten
Voor de broodbakkers onder ons: ik heb ergens in zo'n ramsj-winkeltje het grote broodmachine bakboek gekocht, met allemaal recepten voor in de broodbakmachine. Heel mooi boek met leuke recepten erin. Heb zojuist de eerste sneetjes ciabatta weggewerkt en dat smaakt helemaal niet slecht (dat is dus met deegstand, afbakken in de oven). Dus wie recepten wil: roept u maar.
quote:Heb je misschien ook een ISBN-nummer? Krijg binnenkort zo'n ding en koop zo'n boekje het liefst gelijk erbij
Op woensdag 24 december 2003 17:22 schreef phileine het volgende:
Jessie, helpen pijnstillers niet? Je zou eens voltaren kunnen proberen, dat werkt meestal erg goed bij dat soort pijnen. Niet te lang gebruiken natuurlijk, maar om de kerstdagen door te komen. Er is vast nog wel ergens een noodapotheek open.Voor de broodbakkers onder ons: ik heb ergens in zo'n ramsj-winkeltje het grote broodmachine bakboek gekocht, met allemaal recepten voor in de broodbakmachine. Heel mooi boek met leuke recepten erin. Heb zojuist de eerste sneetjes ciabatta weggewerkt en dat smaakt helemaal niet slecht (dat is dus met deegstand, afbakken in de oven). Dus wie recepten wil: roept u maar.
Hier het recept. Je maakt het met een zogenaamde "biga", dus een gistmengseltje dat 12 uur staat te rijzen. Dat maakt het deeg extra luchtig, maar vraagt dus wel wat planning.
-edit- het boek is iig nog verkrijgbaar bij bol.com.
[Dit bericht is gewijzigd door phileine op 24-12-2003 19:11]
quote:***proest*** dit klinkt zo bekend he
Op woensdag 24 december 2003 19:18 schreef jessie het volgende:
Waarschijnlijk niet hetgeen hij nodig heeft.
Met dit soort dingen draal ik meestal maar niet om hem heen. Ik lees bv ook altijd eerst op het papiertje hoe het in elkaar moet..... hij niet, vandaar dat het nogal eens lang duurt enzo. Maar ik leer ervan.... hem laten aantobben dus
Heb je dat 3 delen matras?
Phil, kan je het boekje niet beter inscannen?
*nog steeds bbm-loos is
Ja we hebben dat 3 delen matras
Nou ben benieuwd of ze daar lekker op slaapt. Denk dat we van de week bij prenatal nog een matrasje gaan laten maken. (want het zijn geen standaard maten denk ik dat tussenstuk)
[Dit bericht is gewijzigd door jessie op 24-12-2003 20:21]
De Uienfocaccia en Passiecake staan hier. Ik ga denk ik eens de donuts proberen als ik zo'n vorm op de kop heb getikt.
quote:
Op woensdag 24 december 2003 23:27 schreef phileine het volgende:
Ik weet niet waarom jullie het steeds over een boekje hebben, maar het is gewoon een groot dik boek van 250 pagina's met fullcolor foto's etc. etc. Dus nee, dat ga ik NIET helemaal scannenDe Uienfocaccia en Passiecake staan hier. Ik ga denk ik eens de donuts proberen als ik zo'n vorm op de kop heb getikt.
Maar goed iedereen hele fijne en vooral gezonde feestdagen gewenst vanuit het chaotische Rotterdam
Dit kan zo niet... en als je man weer moet werken... dat kan nu gewoon niet want jij bent ziek en je kan zo niet voor je kinderen zorgen.
Echt hoor, je moet nu ff om jezelf denken... als jij instort dan zit je nog veel dieper in de shit....
Nou ja, verder iedereen fijne dagen!
Ook ik wens iedereen fijne Kerstdagen, vanmiddag gaan we naar FransBauerCity (Fijnaart) gourmetten bij mijn broer. We worden daar na half 4 verwacht, maar wat denken jullie, ...als we nu weggaan kunnen we toch wel bij Frans wachten tot het half 4 is
quote:Pas maar op dat je niet in de file komt
Op donderdag 25 december 2003 11:01 schreef easy-going het volgende:
Ook ik wens iedereen fijne Kerstdagen, vanmiddag gaan we naar FransBauerCity (Fijnaart) gourmetten bij mijn broer. We worden daar na half 4 verwacht, maar wat denken jullie, ...als we nu weggaan kunnen we toch wel bij Frans wachten tot het half 4 is
Spuuglokje, ik ben ook gek op het in elkaar zetten van Ikea-spul hoor, was vroeger ook dol op die suprise-eieren of bouwpakketten. Maar ik vind het wel frustrerend dat er altijd ergens iets niet helemaal klopt. Gaatjes net een beetje scheef geboord oid. Ik lees wel braaf de gebruiksaanwijzing, dat vind ik part of the fun. Maarre.... heb jij wel eens het stapelbed van Ikea in elkaar gezet? Die ene waar Youp van 't Hek een conference over heeft (en als ik zeg "heel veel plankjes" dan bedoel ik ook héél veel plankjes. Stel je eens krankzinnig veel plankjes voor... en dan twee keer zoveel. Zóveel plankjes!)? Want dat vond ik dus echt niet leuk he. Sindsdien is mijn ikea-enthousiasme wel iets bekoeld, 't was toch een traumatische ervaring. Bak jij hier trouwens iets van?
quote:Ha, wat een leuk spelletje. Ik heb 't 2x gespeeld, de eerse keer 0 goed, de tweede keer 6. Alles was gokwerk, alleen die tiktak wist ik bijna zeker:
Op donderdag 25 december 2003 11:15 schreef phileine het volgende:
Spuuglokje, ik ben ook gek op het in elkaar zetten van Ikea-spul hoor, was vroeger ook dol op die suprise-eieren of bouwpakketten. Maar ik vind het wel frustrerend dat er altijd ergens iets niet helemaal klopt. Gaatjes net een beetje scheef geboord oid. Ik lees wel braaf de gebruiksaanwijzing, dat vind ik part of the fun. Maarre.... heb jij wel eens het stapelbed van Ikea in elkaar gezet? Die ene waar Youp van 't Hek een conference over heeft (en als ik zeg "heel veel plankjes" dan bedoel ik ook héél veel plankjes. Stel je eens krankzinnig veel plankjes voor... en dan twee keer zoveel. Zóveel plankjes!)? Want dat vond ik dus echt niet leuk he. Sindsdien is mijn ikea-enthousiasme wel iets bekoeld, 't was toch een traumatische ervaring. Bak jij hier trouwens iets van?
Hij hield het op de zwangerschap, en dat laat ik hem maar geloven, hij hoeft niet te weten dat ik er ernstig aan verslaafd ben
Ohja, ben trouwens ook dol op het in elkaar zetten van meubels
Sterkte ermee!
Ik ben ook absoluut fan van IKEA meubelen in elkaar zetten. Vind ik echt leuk om te doen.
quote:Legokasteel zegt me niets, maar ik kan me ook uren vermaken met een puzzel van 5000+ stukjes. Heerlijk. Soms heb ik van die buien.
Op donderdag 25 december 2003 12:00 schreef phileine het volgende:
dus jullie werden ook warm van binnen bij het zien van zo'n groot legokasteel dat nog helemaal in elkaar moest?
quote:warm? het kwijl liep mijn mond uit! Van de IKEA test hadik er 5 goed de eerste keer
Op donderdag 25 december 2003 12:00 schreef phileine het volgende:
dus jullie werden ook warm van binnen bij het zien van zo'n groot legokasteel dat nog helemaal in elkaar moest?
quote:Dat gaat over als je kinderen hebt
Op donderdag 25 december 2003 12:05 schreef Brighteyes het volgende:[..]
Legokasteel zegt me niets, maar ik kan me ook uren vermaken met een puzzel van 5000+ stukjes. Heerlijk. Soms heb ik van die buien.
Sterkte.
quote:Waarom denk je dat Wouter voornamelijk constructiespeelgoed krijgt op zijn verjaardag en met Sinterklaas?
Op donderdag 25 december 2003 12:00 schreef phileine het volgende:
dus jullie werden ook warm van binnen bij het zien van zo'n groot legokasteel dat nog helemaal in elkaar moest?
Fijne Kerstdagen allemaal, moet even het Kerstgevoel terugvinden
Thx meiden voor het medeleven, heel lief
quote:
Op donderdag 25 december 2003 12:00 schreef phileine het volgende:
dus jullie werden ook warm van binnen bij het zien van zo'n groot legokasteel dat nog helemaal in elkaar moest?
Sterkte Jessie, toch wel goed dat je geweest bent hoor, al konden ze niet echt iets voor je doen. Hopelijk helpen de nieuwe medicijnen!
Jessie, ik hoop dat de pijnstillers inmiddels zijn gaan werken. Het klinkt echt vreselijk namelijk.
Puzzelen ben ik ook gek op en ik heb de puzzelmat, maar ik heb helaas sinds de geboorte van Katja geen puzzel meer gemaakt, ondanks de mat . Je komt met kinderen eigenlijk aan weinig meer toe, merk ik. Lezen, borduren en puzzelen schieten er ernstig bij in (of zou het komen omdat ik iets te veel zit te fokken
)
Wij zijn weer verwend met cadeautjes, deze Kerst. Was wel gezellig, maar ik ben nu doodop. Job is 's nachts erg veel wakker en ik ben bezig aardig uitgeput te raken. Morgen heb ik bij ons nog een Kerstbrunch met vrienden van ons (8 volwassenen en 6 kinderen). Erg leuk, maar dat is ook nog wel een hele drukte en ik denk dat ik daarna wel compleet gesloopt zal zijn.
Jessie, gaat lekker daar joh Hoop dat er snel duidelijkheid voor je is.
quote:Da's echt waardeloos zeg! Maar het is heel simpel: bij de Free Record Shop kijken ze wat er aan doosjes van de film voorradig zijn, en hoeveel dvd's, dan blijkt direct dat de jouwe er niet in is gestopt. Dat zal vast wel eens vaker voorkomen!
Op donderdag 25 december 2003 15:14 schreef miss_dynastie het volgende:
Miss_dynastie is boos![]()
![]()
Voor Kerst een dvd gehad, is hij niet gevuld door de free record shop
![]()
![]()
Nu moet ik zaterdag proberen om of de dvd, of mijn geld terug te krijgen, want bewijs het maar eens, slik....
Fijne Kerstdagen allemaal, moet even het Kerstgevoel terugvinden
Jessie, arme meid, wat een ellende zeg ! herken dit van een jicht aanval bij mezelf, maar dat is minder erg dan jouw verhaal........... heel veel sterkte en een boel toverkusjes
van merijn
Puzzelen : hier nog zo'n gek. Ben nu bezig met een puzzel die aan beide kanten de zelfde afbeelding heeft maar de ene kant is een kwart slag gedraaid ten opzichte van de ander...........
Tijd voor je zelf : denk dat iedereen dat zo nu en dan nodig heeft, anders hou je het niet vol !
Iedereen een hele fijne 2e kerstdag ! Geniet van alles en vooral elkaar !
groetjes
Stout
{kruipt weer in lurkstand]
Beterschap!!!
*zin in heeft*
Toch wil ik iedereen een mooie en rustige kerst toewensen
Mijn koffers voor Disneyland zijn inmiddels gepakt, ik ga een dagje bank-hangen om wat uit te rusten en morgen rond 9 uur stappen we in de Thalys. Tot dinsdag allemaal
Hier zijn we alledrie niet helemaal fit, snotverkouden, dus we zijn gisteren naar oma geweest ipv vandaag. En vandaag lekker relaxen in huispakken, beetje computeren, filmpie kijken, spelen met Chiara enzo.
Gisteren hebben we cadeautjes gedaan met oma, we zijn allemaal erg verwend, ik heb een broodbakmachine gekregen!!! Alhoewel, hij is in bestelling, was niet op tijd geleverd.... maar hij komt deze kant op!
Dus ik ga ook maar verse broden bakken, ik ben erg blij mee... wie heeft er nog links naar lekkere recepten?
Chiara heeft erg leuk speelgoed gehad, foto's komen nog in het fototopic....
Pluis, heel veel plezier in Eurodisney, en Christan is vreselijk jaloers dat je met de Sufer op reis gaat
Miss_dynastie, dat komt vast wel goed met die dvd joh. Gebeurt vast wel vaker.
Dice, beterschap voor jullie, snotteraars
Melonovy, wat leuk dat je ook een BBM hebt gekregen (bijna dan) Jullie kunnen onderhand wel een broodbaktopic openen met zijn allen
quote:Inderdaad zeg! Hoeveel hebben er inmiddels al eentje? volgens mij nu een stuk of vijf zes speeltuinbankjebezoekers
Op vrijdag 26 december 2003 13:29 schreef Rewimo het volgende:
Jullie kunnen onderhand wel een broodbaktopic openen met zijn allen
quote:Jessie ook, dus dan had ik gelijk, en zijn er nu vijf met een BBM
Op vrijdag 26 december 2003 14:03 schreef melonovy het volgende:
Wat ik me herinner hebben Spuuglokje, Phileine, Moussy een BBM. Nu ik dus ook 1tje, hoef ik niet meer jaloers te zijn op de genoemde dames, maar kan ik ook zelf binnenkort aan de slag... BLIJ BLIJ BLIJ
Gisteren een stukje gelopen tussen de koeis:
Lekker even de hei op voordat we bij Berts zus gingen eten. Wat overigens was!
Ik ben de foto's nog aan het uploaden, dus het kan zien dat je de laatste twee nog niet ziet, dit is straks verholpen! Edit: ze staan er nu allemaal!
[Dit bericht is gewijzigd door Troel op 26-12-2003 15:18]
Nog niets over jessie?
Ik hoop maar dat dat betekent dat ze haar even goed nakijken....
Jessssiiieeeee??!!
quote:Heerlijk he? Terwijl het er eigenlijk nog best druk was.
Op vrijdag 26 december 2003 15:24 schreef livelink het volgende:
Wel een lekker 'Alleen op de wereld' gevoel straalt er van jou foto's af, hor Troel
quote:En vergeet miss_dynastie niet
Op vrijdag 26 december 2003 14:13 schreef daniman het volgende:[..]
Jessie ook, dus dan had ik gelijk, en zijn er nu vijf met een BBM
Ik hoop maar dat het niets ernstigs is...
Daarna lekker het bad ingedoken met Chiara om die vieze vette lucht weer van me af te weken. Ondertussen heeft Remco de huiskamer opgeruimd en gelucht, heerlijk allemaal.
Nou jammer dat er geen nieuws is van Jessie, misschien door de pijn in armen en pols lukt het niet om te computeren en ligt ze lekker in bedje naast uitgeputte man, laten we hopen, maar ik vrees eigenlijk erger...
We zijn vanochtend naar de huisartsenpost gegaan en vandaaruit na maximaal wachten doorverwezen naar het ziekenhuis.
Via de spoedeisende hulp is Jessie weer na lang wachten gezien en onderzocht door een ass. interniste.
Haar bloed en urine zijn onderzocht en er is een foto van haar hart en longen gemaakt.
Ze heeft i.i.g. een urineweg-infectie, maar gelukkig functioneren haar nieren goed.
De gewrichtsklachten hebben een andere oorzaak, die ze nader moeten onderzoeken, er word daarbij gedacht aan Sarcoïdose.
Jessie moest helaas blijven, vooral t.b.v. verder onderzoek, en gelukkig niet omdat er sprake zou zijn van een bedreigende situatie.
Al met al weer een heftige kerst hier,
groetjes van een vermoeide echtgenoot en papa.
Via google even wat info gezocht over sarcoidose voor mensen die er meer van willen weten staat hier meer info
Liefs ilon
quote:kut
Op vrijdag 26 december 2003 20:39 schreef BoPappa het volgende:De gewrichtsklachten hebben een andere oorzaak, die ze nader moeten onderzoeken, er word daarbij gedacht aan Sarcoïdose.
Jessie moest helaas blijven, vooral t.b.v. verder onderzoek, en gelukkig niet omdat er sprake zou zijn van een bedreigende situatie.
Al met al weer een heftige kerst hier,
groetjes van een vermoeide echtgenoot en papa.
Toen jessie schreef wat de klachten waren was ik er al een beetje bang voor. een vriendin van mij heeft ook sarcoïdose.
sterke voor jullie allemaal!!
Mickey, here I come
staat iets meer op over wat Jessie mogelijk zou kunnen hebben
Lets hope and pray it is something else !
Ook BoPappa natuurlijk veel sterkte
Bopappa heel veel sterkte met de twee meiden alleen en natuurlijk ook voor Jessie.
Ik duiim hier dat hte allemaal goed afloopt en het mee valt!
quote:Mogen jongens ook? Zo ja, dan mag je mijn naam er ook opzetten! Ik heb haar tenslotte ook toen op die meeting gezien en ken haar dus ook een beetje... en ik vind het echt heel erg rot voor haar, haar man en haar kinderen!
Op zaterdag 27 december 2003 11:22 schreef Rewimo het volgende:
Meiden, ik ga vandaag een kaart kopen voor Jessie, daar moeten natuurlijk zoveel mogelijk namen op!Dus als je ook je naam erop wilt hebben, meld je dan even hier
Dus, zet mij ook op de kaart!
quote:Alleen voor een kaartje hoeft dat niet hoor. Mochten we later een bloemetje of zoiets overwegen dan is het wat anders
Op zaterdag 27 december 2003 11:27 schreef Karin het volgende:
Leuk initiatief Rewimo! Ja doe mijn naam er maar op.
geef even je bankrekeningnummer zodat we de kosten kunnen delen
Ik zet jou en Daniman erop (natuurlijk mag je meedoen )
Ow, cookies Heb dit weekend geen eigen comp bij qltel thuis...
quote:hahaha... kon je weer niet van de koekjes afblijven?
Op zaterdag 27 december 2003 11:32 schreef qltel het volgende:Ow, cookies
Heb dit weekend geen eigen comp bij qltel thuis...
quote:en dat geeft ook meteen aan dat we aan haar denken! Doet haar vast veel goed!
Op zaterdag 27 december 2003 11:55 schreef Sugar het volgende:
Rewimo, ik wil ook graag met mijn naam op de kaart! Zoveel mogelijk namen = zoveel mogelijk sterkte-wensen voor Jessie en co! Goed idee dus van je!
quote:zeker
Op zaterdag 27 december 2003 12:03 schreef LadyS het volgende:
Leuk initiatief, Rewimo
gisteren hebben we hier thuis een geslaagde kerstavond gehad, en heerlijk gegeten. Ik heb het dessert gemaakt, bestaande uit: saroma, een ananasring en een bolletje ijs, en dan verder aangekleed met slagroom en chocolade. Het resultaat:
En na het eten en alles hebben we nog lekker gek gedaan en gezongen. Er is toen nog een verschrikkelijke foto van mij gemaakt waarop ik nogal bezopen lijk (vind ik zelf dan)...
En voor BoPapa, Jessie en de meiden natuurlijk een dikke knuffel.
Dit is natuurlijk niet echt wat je je bij een kerstvakantie voorsteld.
Maar wel een geruststelling dat er nu goed naar gekeken word, want het klonk niet echt als kattepis zeg maar.
Héél veel sterkte Jessie en natuurlijk ook voor je man en je twee meiden
Rewimo, ik wil ook graag op de kaart!! *hoopt dat ze niet te laat is??..
Jessie meid, heel veel sterkte ermee.Die info over die aandoening is niet niks, ik hoop het allerbeste voor je!
Bopappa: je bent een topvent! Jij verdient ook heel veel sterkte en een dikke knuffel! Het ga je goed met jezelf en je 3 meiden!!!
quote:Klopt helemaal phileine, het is geen leuke ziekte, het is pijnlijk, hartstikke pijnlijk zelfs maar ook bij mijn vriendin zijn er momenteel weinig merkbare gevolgen.
Op zaterdag 27 december 2003 12:14 schreef phileine het volgende:Ik heb in ieder geval het positiefs gevonden in al die nare informatie over sarcdinges "De meeste patienten bij wie sarcoidose begint met acute klachten komen er uiteindelijk af zonder veel merkbare gevolgen."
natuurlijk wil ik ook op de kaart!!
Mijn schoonouders belde net "eerlijk zeggen als je het niet wilt maar het is zulk mooi weer, mogen wij alsjeblieft even met Bram gaan wandelen?"
Ja natuurlijk! Peet was ookal de hort op dus ik ben nu even een uurtje alleen thuis. Wel stil maar ook wel even lekker. Ik kan natuurlijk nu vreselijk gaan schoonmaken maar heb gewoon besloten om even helemaal niets te doen. Heerlijk!
quote:inderdaad, en waarom niet?
Op zaterdag 27 december 2003 14:21 schreef Karin het volgende:
Ik kan natuurlijk nu vreselijk gaan schoonmaken maar heb gewoon besloten om even helemaal niets te doen. Heerlijk!
Jessie wat een gedoe!! En dan ook nog in het ziekenhuis blijven
Sterkte er mee en man ook natuurlijk!
quote:mag ik er ook bij ? Zet er maar Suus op, alias Stout
Op zaterdag 27 december 2003 14:59 schreef CarOnline het volgende:
Als ie nog niet verstuurd is dan... graagJessie wat een gedoe!! En dan ook nog in het ziekenhuis blijven
Sterkte er mee en man ook natuurlijk!
Iedereen staat erop, en er kan nog meer bij. Ik heb Jessies adres namelijk in Haarlem liggen, en ben nu bij qltel, dus hij kan maandag pas op de post Had ik even niet aan gedacht
Maar goed, zo heel erg is dat niet, en zo kunnen er nog veel namen bij
quote:misschien kan iemand anders je nu helpen aan het adres (knorretje bijv.)
Op zaterdag 27 december 2003 15:05 schreef Rewimo het volgende:
Geweldig, zoveel namen![]()
Iedereen staat erop, en er kan nog meer bij. Ik heb Jessies adres namelijk in Haarlem liggen, en ben nu bij qltel, dus hij kan maandag pas op de post
Had ik even niet aan gedacht
Maar goed, zo heel erg is dat niet, en zo kunnen er nog veel namen bij
quote:Ik weet het adres wel, alleen het huisnummer weet ik niet zeker. Knor, is dat 24? Of was het nu 21?
Op zaterdag 27 december 2003 15:09 schreef melonovy het volgende:[..]
misschien kan iemand anders je nu helpen aan het adres (knorretje bijv.)
quote:Misschien ben ik al te laat, maar zo niet, natuurlijk! Heel lief initiatief van je rewimo!
Op zaterdag 27 december 2003 11:22 schreef Rewimo het volgende:
Meiden, ik ga vandaag een kaart kopen voor Jessie, daar moeten natuurlijk zoveel mogelijk namen op!Dus als je ook je naam erop wilt hebben, meld je dan even hier
quote:Ruimte genoeg hoor, iedereen kan erbij
Op zaterdag 27 december 2003 15:13 schreef Belana het volgende:[..]
Misschien ben ik al te laat, maar zo niet, natuurlijk! Heel lief initiatief van je rewimo!
O verhip, ik vergeet steeds onder mijn eigen naam te reageren
quote:Tnx, ik ga even kijken
Op zaterdag 27 december 2003 15:18 schreef easy-going het volgende:
Rewimo, als jouw mailadres in je profiel klopt heb ik je een mailtje gestuurd
quote:Pssst... kijk eens op pagina drie van het geboortekaartjestopic, daar staan hun gegevens bij het kaartje van Janneke... het is 26, als ze inmiddels niet is verhuisd!
Op zaterdag 27 december 2003 15:10 schreef qltel het volgende:[..]
Ik weet het adres wel, alleen het huisnummer weet ik niet zeker. Knor, is dat 24? Of was het nu 21?
quote:waarom niet naar het ziekenhuis ?? Heb het adres hoor
Op zaterdag 27 december 2003 15:28 schreef Rewimo het volgende:
Zo moet het lukken, bedankt allemaal!Hij gaat morgen op de post, dus als er nog meer mensen zijn die hun naam op de kaart willen hebben, kan dat
quote:Mag ik ook nog op de kaart???
Op zaterdag 27 december 2003 15:28 schreef Rewimo het volgende:
Zo moet het lukken, bedankt allemaal!Hij gaat morgen op de post, dus als er nog meer mensen zijn die hun naam op de kaart willen hebben, kan dat
(enne gefeliciteerd he.. )
Maar goed, ik zal straks met baby toch ook wel andere dingen moeten blijven doen dan alleen in dat wiegje staren! Werk en studie gaan ook dan door, dusse, zou ik er niet eigenlijk nu al een goede start van moeten maken?
Jessie meid, wat een ellende nou weer!!! Ik hoop dat ze je nu goed gaan onderzoeken en dat er maar niets ernstigs uitkomt....
Ik hoop voor je dat je oud en nieuw wel thuis kan vieren hoor... van hier!!!!
FF wat anders... wij hebben een digi camera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eindelijk kan ik jullie helemaal scheel spammen met die koters van mij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik ga nu foto's uploaden en zo........
Gisteren zonder batterijen al even kennis gemaakt met elkaar:
Angel leuk!!! Ik ben heel benieuwd naar een staande Duncan.
quote:url bestaat niet
Op zaterdag 27 december 2003 17:32 schreef melonovy het volgende:
Filmpje van Chiara met de ballenbaan
quote:Ik ook.
Op zaterdag 27 december 2003 17:44 schreef Knorretje het volgende:[..]
url bestaat niet
(das de melding die ik krijg tenminste)
Mijn broodbakmachine is bij mijn moeder gearriveerd
, een cadeautje bij een Story-abonnement
, maar da's verder haar zaak
Morgen gaan we hem halen, nadat we eerst oliebollen en appelbeignets hebben gebakken
quote:Als het goed is is deze wel juist, ik had geen hoofdletters MPG gebruikt...
Op zaterdag 27 december 2003 17:32 schreef melonovy het volgende:
Filmpje van Chiara met de ballenbaan
quote:tja het is nog een beetje wennen, we hebben het idee dat ze nog niet weet wat ze er van moet vinden en wat ze er mee moet. We laten het maar een beetje op z'n beloop gaan. Papa en mama vinden ´m in ieder geval geweldig!
Op zaterdag 27 december 2003 19:55 schreef LadyS het volgende:
Wat een leuk ding, die ballenbaan![]()
En Chiara vind het prachtig zo te zien en te horen
quote:Dan heb je hem in ieder geval niet voor niks gekocht
Op zaterdag 27 december 2003 19:58 schreef melonovy het volgende:[..]
Papa en mama vinden ´m in ieder geval geweldig!
Miss_Dynastie fijn dat ze er geen probleem van maakten bij de Free Record Shop. Je staat al bijna schrap om een scene te gaan maken en dan zijn ze zo makkelijk
Sugar lijstje in het zwangerschapstopic is erin gezet hoor. Ik heb jou er ook bijgezet, mocht de datum veranderen moet je het even doorgeven, dan passen we het aan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |