quote:
Nice girl Tracy is led by friend Evie into drinking, committing petty crimes and scaring her stuggling mother Melanie with her downward spiral into teen hell.This LA-set drama could have been entitled Every Mothers Nightmare or, possibly, Cinematic Contraception. No-one in their right mind would consider having a child especially a girl after seeing what a horrible, scheming, back-talking slut she could turn into, as Tracy does when she falls in with cool (and emotionally distressed) kid Evie.
What makes this movie more disturbing if watching two 13 year-olds attempt to seduce a grown-up male neighbour isnt alarming enough is that it was co-written by Nikki Reed, who was 13 when she put pen to paper, and 14 when she played the role of Evie.
The film is based on her own experiences (director Hardwicke was dating her dad and suggested she wrote down her teenage problems as a way of working through them), so no matter how many times you tell yourself that the things youre watching dont really happen, shes walking, talking, screeching evidence that it does.
Prijzen op het Sundance Festival, Festival van Locarno...
Ik ben wel benieuwd. Iemand enig idee wanneer die hier komt draaien?
V.
quote:14 januari.
Op woensdag 17 december 2003 23:00 schreef Verbal het volgende:Ik ben wel benieuwd. Iemand enig idee wanneer die hier komt draaien?
Ik meen trouwes dat hier al een topic over was, maar omdat iemand op het lumineuze idee is gekomen om de search te disablen, kan ik die dus ff niet vinden
quote:Ik heb de laatste 100 dagen gecheckt, en daar stond 'ie niet bij...
Op woensdag 17 december 2003 23:53 schreef Gorro het volgende:Ik meen trouwes dat hier al een topic over was, maar omdat iemand op het lumineuze idee is gekomen om de search te disablen, kan ik die dus ff niet vinden
V.
Kortom, lijkt me een boutfilm
quote:1 van de hoofdrolspeelster heeft zelf meegeschreven aan het script toen ze 14 was, geput uit eigen ervaringen...
Op maandag 12 januari 2004 10:59 schreef DonStefano het volgende:
Iemand van 13 jaar die sex, criminaliteit en drugs ontdekt? Hoe realistisch is dat
Lijkt me beetje erg jong...En ook IMBD is er nou niet echt erg positief over...Kortom, lijkt me een boutfilm
quote:http://forum.fok.nl/showtopic.php/377781/1/25
Op donderdag 18 december 2003 00:08 schreef Verbal het volgende:[..]
Ik heb de laatste 100 dagen gecheckt, en daar stond 'ie niet bij...
V.
Leuke film
quote:Heb je nu nog niet geleerd dat in de wereld van de film, dat soort tag-lines meestal de grootste onzin zijn. Als er een goede manier is om een graantje extra publiciteit te gappen, dan wordt die kans gretig genomen.
Op maandag 12 januari 2004 14:13 schreef TheGame het volgende:
1 van de hoofdrolspeelster heeft zelf meegeschreven aan het script toen ze 14 was, geput uit eigen ervaringen...
Met andere woorden, dat soort informatieve wetenswaardigheidjes kun je met een flinke korrel zout nemen.
quote:Dit zal niet iedere tiener in Amerika allemaal meemaken, maar met bepaalde dingen ongetwijfeld wel.
Op maandag 12 januari 2004 10:59 schreef DonStefano het volgende:
Iemand van 13 jaar die sex, criminaliteit en drugs ontdekt? Hoe realistisch is dat
Lijkt me beetje erg jong...En ook IMBD is er nou niet echt erg positief over...Kortom, lijkt me een boutfilm
Ik heb de film de gister bekeken. Ik had al veel over deze film gehoord meestal dat het geschreven was door de toenmalige 13 jarige Nikki Reed (die een van de hoofdrollen in deze film speeld) zij is nu 15. Het verhaal is dus het levensverhaal van dat meisje!
* Het verhaal
De film is simpel gezegt: A good girl gone bad.
Het brave tienermeisje Tracy (gespeeld door Evan Rachel Wood) wordt "gepest" met haar (in de ogen van het populaire kliekje) oude en lelijke kleren. Dit is het moment dat alles omslaat en dat Tracy vind dat ze het anders moet doen. Het eerste wat ze doet is haar kinderlijke dingen weggooien en nieuwe "volwassenere" kleren kopen.
Zoals elke tiener wil je vrienden zijn met het populairste meisje van de school, zo ook Tracy. Ze zoekt contact met de mooie Evie (gespeeld doorNikki Reed) die Tracy haar nummer geeft om naar het winkelcentrum te gaan. Eenmaal in het winkelcentrum word ze eerst genegeerd totdat ze een portemonnee met veel geld erin jat van een vrouw. Vanaf dat moment is Tracy "lid" van het kliekje.
Vanaf hier is sex, drugs en criminaliteit dat haar pad kruist. Langzaam maar zeker verliest de moeder van Tracy (gespeeld door Holly Hunter) de grip op haar kind ...
* Wat vond ik ervan
Als je in je achterhoofd meeneemt dat dit allemaal op waarheid berust dan is het toch wel een verontrustende film.
Het acteerwerk van de twee 13 jarige meisjes is zeer te prijzen. Ook Holly Hunter doet het zeer goed, zij zet haar beste prestatie neer.
De film komt zeer realistisch over, de manier van filmen heeft hier zeker aan bijgedragen. Er is gebruik gemaakt van een handheld camera. Geen steadyshots dus maar gewoon zien dat er beweging is, als er iemand loopt dan "loopt" de camera(man) gewoon mee. De bewegelijke camera is een slimme vondst om het realisme op te krikken.
Wat opvallend was in de film waren de zwarte jongeren, de meiden hadden dus zwarte vrienden.Die voor de verandering overigens helemaal niet negatief in beeld kwamen. Wat racialiteit betreft zijn ze in de US erg voorzichtig, dus ik weet niet of de regie hiermee een boodschap wou vertellen of dat het zo door Nikki Reed beschreven was.
Het einde kan voor sommigen als een anticlimax gezien worden
De laatste scene heeft denk ik een symbolische boodschap.
spoiler:
Ze is verlost
Ze is weer normaal
4 uit 5
[Dit bericht is gewijzigd door Duiveltja op 12-01-2004 16:09]
quote:Noem eens voorbeelden
Op maandag 12 januari 2004 14:20 schreef Kugari-Ken het volgende:[..]
Heb je nu nog niet geleerd dat in de wereld van de film, dat soort tag-lines meestal de grootste onzin zijn. Als er een goede manier is om een graantje extra publiciteit te gappen, dan wordt die kans gretig genomen.
Met andere woorden, dat soort informatieve wetenswaardigheidjes kun je met een flinke korrel zout nemen.
quote:Kids
Op maandag 12 januari 2004 15:31 schreef Duiveltja het volgende:
Noem eens voorbeelden
Vrijwel ieder "based on a true story"-film heeft het. "Based on" geeft je namelijk een ongelofelijke vrijheid om de feiten te verdraaien en toe te voegen en op te blazen.
quote:Dat van de Blair Witch was gewoon een internethype. Het succes van die film heeft niks met het "based on a true story" gedeelte te maken.
Op maandag 12 januari 2004 16:27 schreef Kugari-Ken het volgende:[..]
Kids
The Blair Witch Project
Vrijwel ieder "based on a true story"-film heeft het. "Based on" geeft je namelijk een ongelofelijke vrijheid om de feiten te verdraaien en toe te voegen en op te blazen.
quote:En Donnie Darko is zeker het levensverhaal van Jake Gyllenhaal
Op maandag 12 januari 2004 15:29 schreef Duiveltja het volgende:
Ik had al veel over deze film gehoord meestal dat het geschreven was door de toenmalige 13 jarige Nikki Reed (die een van de hoofdrollen in deze film speeld) zij is nu 15. Het verhaal is dus het levensverhaal van dat meisje!
Serieus, zoals eerder gezegd, die dingen moet je met een flinke korrel zout nemen. Tuurlijk zal er een kern van waarheid in zitten, maar waarschijnlijk is het een en ander flink overdreven ten goede van de film. Zelfs een bekroonde documentaire als "Bowling for Columbine' blijkt achteraf gedeeltelijk in scene gezet te zijn, en het niet zo nauw met de werkelijkheid genomen te hebben.
overigens mag die Nikki Reed er best wezen, alleen dat ze pas 15 jaar is?! Ze ziet er veel ouder uit
[Dit bericht is gewijzigd door DonStefano op 12-01-2004 19:44]
Kan alleen geen ondertitels vinden
Niet dat het zo'n probleem is met mijn talenkennis maar sommige dingen versta ik niet ivm de volumeknop op mijn speakers.
Die kan niet te hoog staan anders hebben de buren er weer last van
En bij mij is dat nogal snel
quote:Ik snap ook wel dat het niet precies zo is gegaan en dat er hier en daar wat gedramatiseerd is.
Op maandag 12 januari 2004 19:38 schreef DonStefano het volgende:[..]
En Donnie Darko is zeker het levensverhaal van Jake Gyllenhaal
Serieus, zoals eerder gezegd, die dingen moet je met een flinke korrel zout nemen. Tuurlijk zal er een kern van waarheid in zitten, maar waarschijnlijk is het een en ander flink overdreven ten goede van de film. Zelfs een bekroonde documentaire als "Bowling for Columbine' blijkt achteraf gedeeltelijk in scene gezet te zijn, en het niet zo nauw met de werkelijkheid genomen te hebben.
overigens mag die Nikki Reed er best wezen, alleen dat ze pas 15 jaar is?! Ze ziet er veel ouder uit
Komakie kijk de film gewoon met een koptelefoon, het is geen LOTR die je met dolby digital 5.1 surround sound hoeft te kijken om ervan te genieten
Maarja kben niet zo helder nu, dus nu heb ik echt het gevoel dat ELK meisje zo is als de meisjes in de film enz balblala.
tijd om te gaan slapen dus
trouwens, een van die acteurs (luke in de film) is in 1976 geboren en hij zoent wel intens met die 2 meiden (1987 en 1988).
Is dat niet best wel erg weird?
als 27 jarige met een 15 en 16 jarige hevig zoenen. Ok het is wel acteren, maar toch
Ik moet zeggen dat ik em een beetje warrig vond. het springt een beetje van de hak op de tak.
spoiler:
Daarnaast volgde ik niet helemaal waarom ze nou zichzelf een paar keer verminkte.....
Ik kan niet uit de film opmaken waarom ze dat doet.
Het is geen slechte film. De meisjes spelen best aardig en het is best wel op een goeie manier gefilmd waardoor het allemaal wat realistischer moet lijken.
Ik vond alleen het verhaal een beetje rommelig. Bepaalde relaties tussen personen vond ik ook niet altijd even goed uitgelegd.
Daarnaast vond ik dat de kids wel ver konden gaan met hun praktijken en dat de moeder alles wel erg makkelijk toe liet.
Tuurlijk moet dat 1 van de redenen zijn waardoor het meisje zo wordt maar ik vond dit wel erg ver gaan.
Acteerwerk is dus best goed, maar de uitwerking van het verhaal en de personages vond ik wat zwakker en vooral onduidelijk.
quote:spoiler:
Op dinsdag 20 januari 2004 23:43 schreef Komakie het volgende:
Ik heb em vanavond ook gezien...Ik moet zeggen dat ik em een beetje warrig vond. het springt een beetje van de hak op de tak.
spoiler:
Daarnaast volgde ik niet helemaal waarom ze nou zichzelf een paar keer verminkte.....
Ik kan niet uit de film opmaken waarom ze dat doet.
quote:Ik ken er tientallen van 13-14
Op maandag 12 januari 2004 10:59 schreef DonStefano het volgende:
Iemand van 13 jaar die sex, criminaliteit en drugs ontdekt? Hoe realistisch is dat
Lijkt me beetje erg jong...En ook IMBD is er nou niet echt erg positief over...Kortom, lijkt me een boutfilm
quote:Ik wil 'm ook wel zien
Op woensdag 21 januari 2004 11:41 schreef Witchfynder het volgende:
Ik vind het best een goede film, alleen ietwat overdreven. Dit heeft meerdere redenen. Ten eerste is de film aan een tijdsduur gebonden.
Ik zit er ook aan te denken of het goed zou zijn als mensen van die leeftijd (13 a 16) deze film zouden zien. Zou het nuttig zijn of niet echt?
Op jouw vraag: Tja, in films als Kids en Ken Park speelden ook vrij jonge mensen. (okee, Ken Park waren de hoofdrollen minimaal 18) Leeftijd van de acteurs speelt in de beoordeling van een film een ondergeschikte rol, het gaat er om wat er in de film gebeurt. Ik denk dat dit een 16+ gaat worden, met die voetjes, de vuist, het schreeuwende mannetje en de injectienaald.
Aan de ene kant kan deze film functioneren als voorbeeldfilm, maar ook als afschrikfilm. Het is aan de kijkers om de keuze te maken.
Nogmaals, ik heb 'm dus nog niet gezien.
Ga hem zeker nog een x in de bioscoop kijken.
Ik snapte alleen niet waarom er zo weinig aan gedaan werd in het gezin. Ik snapte bijvoorbeeld niet waarom Mel niet gelijk doorhad dat er iets fout was toen ze die ongelofelijke stapel nieuwe kleding ontdekte van Tracy. Dat lamme smoesje waar Evie mee aankwam was niet bepaald geloofwaardig..
quote:Om even een film-quote (weet even niet meer welke) aan te halen: "Never underestimate the power of denial"
Op donderdag 29 januari 2004 20:31 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Ik snapte alleen niet waarom er zo weinig aan gedaan werd in het gezin. Ik snapte bijvoorbeeld niet waarom Mel niet gelijk doorhad dat er iets fout was toen ze die ongelofelijke stapel nieuwe kleding ontdekte van Tracy. Dat lamme smoesje waar Evie mee aankwam was niet bepaald geloofwaardig..
quote:Die komt uit American Beauty
Op donderdag 29 januari 2004 21:29 schreef TheGame het volgende:[..]
Om even een film-quote (weet even niet meer welke) aan te halen: "Never underestimate the power of denial"
Ik heb m vorige week zaterdag tijdens de persvoorstellin gezien, en het is gewoon echt een schitterend, en een rakende film.
Over de plot hoef ik niet meer veel te vertellen. Maar de acteerprestaties in deze film zijn gewoon TE goed voor woorden. Evan Rachel Wood is nu al vastgelegd als hollywood actrice waar we nog heel wat van gaan horen.
Een zeer aangrijpend verhaal, waar je nog veel aan zult terugdenken na het zien ervan.
Op 26-02-2004 komt ie officieel in Nederland uit, en ik raad iedereen aan om deze ECHT te gaan zien.
Cijfer: 8.0
quote:Hij is er nog wel, naar beneden scrollen in de index. Het topic is alleen op slot, aangezien dit topic er al was
Op zondag 1 februari 2004 17:39 schreef Richard_FilmFreak het volgende:
Mijn post is schijnbaar verdwenen, dus nog maar een keer:
Goeie filmposter .... vooral die ietwat schele blik van die linkse is eng. Echt zo'n trieste blik die je op Terschelling tegenkomt.quote:
Ze heeft het volgens mij niet in der eentje geschreven maar samen met de vriendin van der vader die met het idee kwam haar probllemen op papier te zetten, niet te min een knappe prestatie.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 13:05 schreef Hare het volgende:
Vond hem nou niet echt bijzonder. Wel knap dat een meisje van 13 jaar dit schrijft en speelt als ze 15 is. Maar verder, beetje overdreven gedrag.
Wel lekkere vriendin trouwens
Hebben zelfs een heftige lesbische scene samen gedaan, alleen hebben al de film daarvan vernietigd en zit dus ook niet in de film. Jammer
De situatie in Nederland voor tieners is in vergelijking met Amerika totaal anders. Kinderen groeien daar totaal anders op, de behoefte om "erbij te horen" is in Amerika vele malen groter.quote:Op zaterdag 6 maart 2004 19:35 schreef Tweek het volgende:
[..]
Ze heeft het volgens mij niet in der eentje geschreven maar samen met de vriendin van der vader die met het idee kwam haar probllemen op papier te zetten, niet te min een knappe prestatie.
Ik vond het wel een leuke film, maar als zo vele vond ik het net wat te overdreven, ook al is het misschien echt zo gebeurt.
Jij pijpte talloze onbekende jongens toen je 14 was? Okay.quote:Op zaterdag 6 maart 2004 17:57 schreef Robert_Jensen het volgende:
Zo onrealistisch is dat natuurlijk dat een 13-jarige drugs, sex en alcohol ontdekt. Ikzelf was 14 en zeker niet 1 vd jongste daarin toen...
quote:Op zaterdag 6 maart 2004 19:41 schreef Sai het volgende:
[..]
Jij pijpte talloze onbekende jongens toen je 14 was? Okay.
Hè?!?!quote:Op woensdag 10 maart 2004 19:37 schreef Ifyafeelme het volgende:
wel leuk om te weten dat deze film niet in azië uitkomt vanwege het getal 13.
en je dertiende verjaardag sla je daar ook overquote:Op woensdag 10 maart 2004 19:37 schreef Ifyafeelme het volgende:
wel leuk om te weten dat deze film niet in azië uitkomt vanwege het getal 13.
In de VS is dat onder schoolgaande jeugd vrij normaal , hoor, schijntquote:Op zaterdag 6 maart 2004 19:41 schreef Sai het volgende:
[..]
Jij pijpte talloze onbekende jongens toen je 14 was? Okay.
Ik heb dat ooit eens bij doktor Phil gezien dat oral sex zo'n probleem was onder de Amerikaanse jeugd.quote:Op zondag 14 maart 2004 23:13 schreef milagro het volgende:
[..]
In de VS is dat onder schoolgaande jeugd vrij normaal , hoor, schijnt
pijpen wordt niet als sex gezien, meisjes doen dat ipv een afscheidszoen, tussen de lesuren door in de wc, achterin de schoolbussen, puur en alleen om erbij te horen, populair te zijn en ja dat zijn soms ook meiden van 12 of 13 jaar.
Ik stond er ook van te kijken, maar het schijnt dus echt redelijk normaal te zijn op de middelbare scholen en ook onder hun equivalent van onze brugklassers.
Ik ga de film maar eens bestellen bij Play en dan dankbaar zijn dat ik 2 zonen heb
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IMO: 7/10
Sommige dingen waren wel té idd... Maar sommige maken het echt mee...quote:Op maandag 15 maart 2004 22:25 schreef Aurelium het volgende:
Het is natuurlijk wel een extreem geval he... Zo vaak zal het echt niet voorkomen, niet in deze ernst iig.
terug naar school jij!quote:Op zondag 28 maart 2004 00:46 schreef wizarddragon het volgende:
Ik ben benieuwd, want ik ga het hem morgen kijken.
Voor jou wel schatje, maar ga je ook mee?quote:Op zondag 28 maart 2004 00:49 schreef Ifyafeelme het volgende:
[..]
Terug naar school jij! of Ga jij eens terug naar school.
quote:Op zondag 28 maart 2004 01:01 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Voor jou wel schatje, maar ga je ook mee?![]()
Die staan er helaas niet opquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:06 schreef Duiveltja het volgende:
En met interessant bedoel je deleted lesbian scenes?![]()
bijvoorbeeld...quote:Op donderdag 1 juli 2004 15:06 schreef Duiveltja het volgende:
En met interessant bedoel je deleted lesbian scenes?![]()
ok tof, waar heb je die info vandaan?quote:Op donderdag 1 juli 2004 15:28 schreef EminemRulezz het volgende:
EXTRAS
Director's commentary. Making of. Deleted scenes. Easter Egg trailer.
Mjaquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:33 schreef Shir het volgende:
Ik vond het wel een goede film. Ik heb hem in de bios gezien en had een voldaan gevoel na afloop.
Internetquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:31 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
ok tof, waar heb je die info vandaan?
Ze hebben geen echte sex tijdens de filmquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:38 schreef johnneman het volgende:
heb de achterkant in de videotheek gelezen;
blabla zoveel 13 jarige meisjes, etc.. en hoe ze meegesleurd worden in de wereld van sex en dit en dat..
uh, 13 en sex? ik neem aan dat ze dan ouder zijn in de film als het daarover gaat?
of gaat het er letterlijk alleen over zegmaar?
over sex, dat ze het erover hebben, en niet de film alleen snap je watk bedoel?
anders hoef ik de film niet te zien, ik zal het vast wel bij 't verkeerde eind hebben
er komt sex in voor maar het is niet echt hoor... het is geacteerdquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:38 schreef johnneman het volgende:
heb de achterkant in de videotheek gelezen;
blabla zoveel 13 jarige meisjes, etc.. en hoe ze meegesleurd worden in de wereld van sex en dit en dat..
uh, 13 en sex? ik neem aan dat ze dan ouder zijn in de film als het daarover gaat?
of gaat het er letterlijk alleen over zegmaar?
over sex, dat ze het erover hebben, en niet de film alleen snap je watk bedoel?
anders hoef ik de film niet te zien, ik zal het vast wel bij 't verkeerde eind hebben
ik meende dat de een 14 was en de ander 15 ten tijde van het filmenquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:43 schreef EminemRulezz het volgende:
[..]
Ze hebben geen echte sex tijdens de filmEn ze lijken me ouders als 13
Dan noem ik het geen SEXquote:Op donderdag 1 juli 2004 15:49 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
er komt sex in voor maar het is niet echt hoor... het is geacteerd
dude ga die film gewoon kijken en vorm dan een mening, damn... het is echt niet expliciet ofzo hoor. De meisjes zijn minderjarig dus je ziet geen tietquote:Op donderdag 1 juli 2004 16:03 schreef johnneman het volgende:
hmm dan houd t op hoor voor mij
heb ik niet echt behoefte aan, hoe mooi de film ook verder kan zijn,
ben echt geen antisex iemand of 1 of andere oude kerel van 60 die dat niet wil zien (ben 18)
maar m'n broertjes en zussen van ongeveer die leeftijd hoeven dat van mijn part nie te zien,
zou btje aanstotend over kunnen komen denk ik, net alsof dat allemaal normaal is enzo,
Maarjah, wie ben ik![]()
Of zeggen jullie; nou john je overdrijft, het valt allemaal wel mee tijdens die film?
quote:Op donderdag 1 juli 2004 17:45 schreef SeLang het volgende:
BrEeZaH-chicks zijn het !![]()
![]()
Idd, maar zo'n verhaal KAN mooie en aangrijpend worden uitgevoerd, in ieder geval meer dan deze film. Ik denk dan aan niet-amerikaanse producties, zoals Lilya 4-ever, maar ook Festen. Is allemaal net ietsje schokkender en aangrijpender. Daar zit je meer IN het verhaal, terwijl je bij Thirteen vanaf een afstandje kijkt.quote:Op zondag 7 maart 2004 02:54 schreef ook_gek het volgende:
grote bagger film.
je weet meteen al zoals het gaat eindigen.
ze wilt er bij horen. verkeerde vrienden. ontspoort en de enige vriendin waar ze graag bij wil horen blijkt later geen vriendin te zijn *gaaaap*
zeker welquote:Op donderdag 8 juli 2004 17:33 schreef jp84 het volgende:
die Nikki Reed is wel lekker
Evan Rachel Wood anders ook welquote:Op donderdag 8 juli 2004 17:33 schreef jp84 het volgende:
die Nikki Reed is wel lekker
wtf! Hij leeft nog!quote:Op maandag 26 juli 2004 08:12 schreef Patch het volgende:
Gisteren gekeken. Kon me niet echt boeien, helaas.
En voor de mensen die hem gaan kijken vanwege dat ze wellicht blote 13 jarige meiden zien:Er is niks te zien.
drukte op je user history, je zit voornamelijk en enkel in Fok Trvia topics. Foei! Je moet wat meer rondposten. Ik had toevallig vorige week ofzo nog een keer gepost in het FTR slowchat topic of je nog leefdequote:Op maandag 26 juli 2004 08:17 schreef Patch het volgende:
En hoe !
Vond ik in eerste instantie ook jammer, maar toen bedacht ik me dat de film een periode is uit hun leven. Hun leven houdt ook niet op na deze gebeurtenissen. Het is een momentopname. Op die manier vind ik het vrij sterk. Neemt niet weg dat het wat frustrerend kan zijn idd.quote:Op zondag 1 augustus 2004 12:37 schreef ivetje het volgende:
Je ziet niet meer wat er verder gebeurt met tracy als evie weg is en hoe haar leven verder een beetje verloopt en of het beter met haar gaat...dat vond ik jammer.
zoalsquote:Op zondag 22 augustus 2004 11:50 schreef pannaking_ het volgende:
Tijdje terug al gezien, vond het opzich wel een boeiende film maar af toe wel freaky shit.
quote:Op maandag 23 augustus 2004 15:54 schreef lucienne2 het volgende:
Oeeei in aanraking met strings, nu is het echt gedaan met haar.....
Belgen weten alles ook te overdrijvenquote:Op maandag 23 augustus 2004 15:54 schreef lucienne2 het volgende:
Lees ook even de (Belgische) Review van Thirteen
http://www.cuttingedge.be/reviews/movies/thirteen.html
fake slet-vriendinnetje komt het lieve kind in aanraking met alcohol, drugs, piercings, strings, en een heleboel seks.
Oeeei in aanraking met strings, nu is het echt gedaan met haar.....
Dan is 't toch een goede film? Dat was precies de bedoeling.quote:Op zondag 26 september 2004 12:03 schreef kimmuts het volgende:
het spoort gewoon echt nie wat die twee doen. je krijgt er af en toe echt kippenvel van.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |