Wil die niet ook voor mij betalen?quote:
			
			
			
			Hoe meer muziek gedownload wordt (voornamelijk gratis), hoe minder inkomsten uit platenverkoop, hoe hoger de prijs van entreekaartjes.quote:Op dinsdag 18 december 2007 18:30 schreef webfreak het volgende:
... nog geen 2 jaar geleden verwonderde iedereen zich erover dat the Eagles 90 euro durfden te vragen voor een show. Nu is dat 130 voor Neil.
Die trend houdt al jaren aan. Als het zo doorgaat betaal je over 5 jaar 220 euro voor een optreden.
			
			
			
			
			
			
			
			Dat is ouwe lariekoek.quote:Op woensdag 19 december 2007 02:27 schreef Gajus het volgende:
[..]
Hoe meer muziek gedownload wordt (voornamelijk gratis), hoe minder inkomsten uit platenverkoop, hoe hoger de prijs van entreekaartjes.
het komt uit de lengte of uit de breedte
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			fucking duur inderdaadquote:Op dinsdag 18 december 2007 23:33 schreef JelleS het volgende:
[..]
Wil die niet ook voor mij betalen?
Pfff, het is nog in de Rai ook. Laat die man in Carré optreden. Ik ga wel gewoon Heart of Gold kijken, dat heeft tenminste sfeer.
			
			
			
			Exact, daarom ga ik niet. Jammer want ik had m graag willen zien, maar er zijn grenzen. Ook al is het Neil Young.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Tip:quote:Op vrijdag 4 januari 2008 13:50 schreef tong80 het volgende:
Sorry had het niet gevolgd. Maar ik blijf wel bij mijn standpunt
			
			
			
			En Radiohead is al veeel te duur. Kun je nagaan hoe bont Neil het maaktquote:Op vrijdag 4 januari 2008 13:57 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tip:
Voor het geld voor 1 kaartje voor Neil, kun je 2 kaartjes Radiohead kopen...
			
			
			
			RH is aan de hoge kant, dat zeker, maar dat is nog goedkoop als je het vergelijkt met U2 of good old Neilquote:Op vrijdag 4 januari 2008 15:07 schreef webfreak het volgende:
[..]
En Radiohead is al veeel te duur. Kun je nagaan hoe bont Neil het maakt
			
			
			
			moet je naar Roskilde gaan, daar komen ze ookquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Meteen weer kippenvel bij Heart of Gold. Morgen maar eens de dvd opzetten.quote:Op woensdag 20 februari 2008 09:31 schreef Numbie het volgende:
Gisteravond mooi item in DWDD over Neil Young, maar dan vooral over zijn vriendschap met voormalig hoofdredacteur van OOR Constant Meijers....
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Luister je dat niet al dan?quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:59 schreef Ziewoarut het volgende:
Zeer matige muzikant
En ik irriteer me aan zijn uiterlijk, sorry![]()
Moet ik nu naar Ali B en Britney Spears gaan luisteren?
			
			
			
			Daar heb je helemaal gelijk in, als ik zie dat de man toch een hoop fans heeft, including een van mijn favo bands Pearl jam zal ik het wel niet voelen inderdaadquote:Op donderdag 21 februari 2008 00:18 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
Haha, je voelt het aan of je voelt het helemaal niet aan.
ik voel die emoties van de liedjes afspatten. Die mooie gevoelige stem. Dat maakt hem (in mijn ogen) uniek.
Maar ieder zijn ding, toch?
			
			
			
			nu dus bevestigd voor Roskildequote:Op vrijdag 4 januari 2008 16:55 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
moet je naar Roskilde gaan, daar komen ze ook
betaal je wel zo'n 200 euro, maar heb je nog zo'n 100 andere bands
zou mooi zijn als Neil Young daar komt, of speelt ie niet op festivals?
			
			
			
			
			
			
			
			Alleen jammer van die prijs..quote:OPENLUCHTCONCERT NEIL YOUNG IN WEERT
Vrijdag 11 juli geeft Neil Young een concert op het Bospop terrein in Weert. De voorverkoop voor dit concert start zaterdag 15 maart.
De Canadese singer-songwriter treedt tijdens dit concert op met dezelfde band die hem begeleidde tijdens zijn uitverkochte concerten in het RAI Theater vorige maand. Deze band bestaat naast Young uit Ben Keith (gitaar), Ralph Molina (drums) en Rick Rosas (bas).
Naast kaarten voor alleen het concert van Neil Young zijn er ook 3-Dagenkaarten te koop voor het gehele Bospop festival met onder meer Santana en Crowded House. Kijk voor meer informatie over Bospop op www.bospop.nl.
NEIL YOUNG
+ supports
Vrijdag 11 juli 2008
Sportpark Boshoven, Weert
Entree: ¤ 74 (excl. servicekosten)
Entree 3-Dagenkaarten: ¤ 159 (excl. servicekosten
Aanvang: 19.00 uur.
Bospop 2008 wordt mede mogelijk gemaakt door Arrow Classic Rock en Live XS
Kaartverkoop start zaterdag 15 maart om 10.00 uur via: www.livenation.nl/neilyoung_11juli, de grotere postkantoren, VVV's en GWK's, 0900-3001250 (45 ct.p.m) en de bekende voorverkoopadressen.
			
			
			
			quote:
quote:Op donderdag 6 maart 2008 13:19 schreef chansadres het volgende:
Mooi geschreven. Het is dus GEEN festivalact. Het is een concertoptreden dus niet gaan zeuren dat het duur is, daar moet je maar bij Neil Young over klagen!
			
			
			
			
			
			
			
			Ik weet niet als hij op Roskilde/Werchter korter optreed maar het word vergelijkbaar met de RAI optredens. Ik verwacht wel dat hij langer speelt maar dat weet ik niet.quote:Op donderdag 6 maart 2008 13:31 schreef ralfseltje het volgende:
Oeh ik ga hem gewoon nog een keer zien. Of het Weert wordt of Werchter weet ik nog niet, maar als ik het goed begrijp is Weert dus een volledig concert en Werchter een festivaloptreden (korter dus)?
			
			
			
			
			
			
			
			Inderdaad een prachtCD!!quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:30 schreef emokid het volgende:
Twee weken terug Live at Massey Hall 1971 besteld, de dvd en cd, werkelijk hét mooiste liveoptreden die ik ooit gehoord heb. Prachtig!
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op dinsdag 16 september 2008 14:29 schreef emokid het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
*overschakeling naar stukje met vocals*
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
*solo*
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
*solo*
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |