Go girls!!!
Hoe is het allemaal bij jullie?
Jansu, dit moet hem dan voor jou worden, hoor (hoewel we waarschijnlijk in dit deel jouw tweede streepje niet zullen zien, reken ik net uit, de bevruchting kan natuurlijk wel plaatsvinden in dit deel )
En natuurlijk de andere dames ook een succesvol deel 9 toegewenst.
[Dit bericht is gewijzigd door livelink op 30-11-2003 12:00]
Maar inderdaad: dit deel gaan we een nieuw record vestigen in het totaal aantal zwangeren, oké? Dus iedereen even snel met de benen wijd en als de wiedeweerga bevrucht raken, jah?!
quote:Wel fijn voor je toch dat het nu toch door gaat zetten?
Op zondag 30 november 2003 11:43 schreef Jansu het volgende:
Nou, de duivels zullen wel gaan komen vandaag.........
Heb wat buikpijn en wat bruinverlies, dus.........
quote:Niet zo lekker vandaag, loop heel de dag met tranen in mijn ogen, ben vrijdag het vruchtje verloren. Deed toch ff meer met me dan ik dacht, ben verdrietig en opgelucht tegelijk( en opgelucht omdat het eruit is en niet dat ik er nog weken mee moet rondlopen, klinkt misschien gek, maar zo voelde ik het wel) Heb best aardig wat bloedverlies en buikpijn, maar ja dat hoort erbij. Zal blij zijn als het vloeien voorbij is, vind het elke keer zo confronterend als ik naar de WC ga...
Hoe is het allemaal bij jullie?
quote:Lieve Loena, ik vind het zo naar voor je! Lijkt me echt heel erg moeilijk, hoor, om je zo gewenste zwangerschap ineens weer kwijt te zijn! Ik hoop altijd dat dat NIEMAND overkomt, maar ja, die hoop strookt gewoon niet met de werkelijkheid... Vind het best hard.
Op zondag 30 november 2003 12:30 schreef Loena-tik- het volgende:
Niet zo lekker vandaag, loop heel de dag met tranen in mijn ogen, ben vrijdag het vruchtje verloren. Deed toch ff meer met me dan ik dacht, ben verdrietig en opgelucht tegelijk( en opgelucht omdat het eruit is en niet dat ik er nog weken mee moet rondlopen, klinkt misschien gek, maar zo voelde ik het wel) Heb best aardig wat bloedverlies en buikpijn, maar ja dat hoort erbij. Zal blij zijn als het vloeien voorbij is, vind het elke keer zo confronterend als ik naar de WC ga...
Ik wil je echt alle geluk van de wereld wensen nu.
Ik bewonder je ontzettend lieve houding hier op het forum tegenover anderen! En ik doe al helemaal mijn pet af voor die positieve instelling die je nu kiest!
Kun je daar zelf ook een beetje trots op zijn?
Weet maar dat ik het meen.
Hier cyclusdag 10. Morgen met mijn benen wijd voor de huisarts. Mjammie heerlijk een uitstrijkje. Daar zit ik echt op te wachten voor de maandagmorgen Maar ja, alles voor het goede doel toch?
Slaapvriendjes uitslag was binnen vrijdag, maar helaas moet het opnieuw gebeuren. De viscositeit was te hoog waardoor het niet te beoordelen was onder de microscoop. Ontzettend balen natuurlijk, want nu hebben we nog geen definitief oordeel over de zwemmertjes. Het ergste is nog dat we drie dagen niet mogen vrijen voordat hij het weer opnieuw mag aanleveren in het ziekenhuis. Nu wel even goed uitrekenen wanneer hij dat dan wel moet doen, want mijn vruchtbare dagen komen er aankomende week weer aan
Deeltje 9 alweer...
quote:Hier sluit ik me helemaal bij aan! Loena
Op zondag 30 november 2003 14:29 schreef Sugar het volgende:[..]
Lieve Loena, ik vind het zo naar voor je! Lijkt me echt heel erg moeilijk, hoor, om je zo gewenste zwangerschap ineens weer kwijt te zijn! Ik hoop altijd dat dat NIEMAND overkomt, maar ja, die hoop strookt gewoon niet met de werkelijkheid... Vind het best hard.
Ik wil je echt alle geluk van de wereld wensen nu.
Ik bewonder je ontzettend lieve houding hier op het forum tegenover anderen! En ik doe al helemaal mijn pet af voor die positieve instelling die je nu kiest!Kun je daar zelf ook een beetje trots op zijn?
Weet maar dat ik het meen.
quote:Inmiddels wel ja, maar vanmorgen maakte mijn hart toch wel even overuren...
Op zondag 30 november 2003 12:59 schreef Karin het volgende:
Sjeen gefeliciteerd!!! Al een beetje van de schrik bekomen?
Dikke knuffels voor iedereen (Loena in het bijzonder )
Sjeen
Tja, alweer deeltje negen. Ik heb zelf altijd iets met 3-en en 9-ens. En deze maand gaan we voor poging 3 in deeltje 9, wie weet brengt het geluk!...
Slaapmeisje, wat vervelend dat de zwemmertjes opnieuw ingeleverd moeten worden en jij vanochtend een uitstrijkje hebt. Maar het is allemaal voor het goede doel, hè
Laten we hopen dat er maar snel een mooi Slaapbabietje op komst zal zijn!
Loena, ik leef met je mee voor zover dat kan, als je het zelf niet hebt meegemaakt. Dikke
Hoe is het er vandaag mee Jansu? Al echt RD's op bezoek?
En Sugar, al enige tekenen van RD's? Raar he, dat je dat soms juist heel graag wil?
En voor alle anderen die ik vergeet: dikke en zet m op hè? Dit deeltje moet records breken
Sjeen van harte gefeliciteerd meid! Op naar het volgende topic voor jou dame. Iedereen hier graag op mee liften hoor. Volgens mij gaan er weer wat zwangeren komen in dit topic.
Liefs,
Slaapmeisje
quote:Slaapmeisje,
Op maandag 1 december 2003 20:18 schreef Slaapmeisje het volgende:
Het programma klussen voor gevorderden gaat vanavond weer van startWe gaan voor een kerstcadeau want 20 december is mijn volgende NOD
Liefs,
Slaapmeisje
normaal lurk ik alleen maar in dit topic maar voor jou maak ik een uitzondering, ik zie telkens weer dat je teleurgesteld wordt
Daarom wens ik je veel succes voor de komende klusperiode voor gevorderden en ik hoop dat er straks 2 streepjes te zien zijn
Enneh, waar is de rest eigenlijk? Tweede streepjes dames, hoe staat het ermee? Zijn er nog ontwikkelingen te melden of gewoon Nu Even Niet momenten?
quote:Niet veel spannends te melden hier. Klusperiode is bijna ten einde,
Op dinsdag 2 december 2003 19:24 schreef Slaapmeisje het volgende:
Enneh, waar is de rest eigenlijk? Tweede streepjes dames, hoe staat het ermee? Zijn er nog ontwikkelingen te melden of gewoon Nu Even Niet momenten?
Ik ben dus ZWANGER!!!!!!!
Van harte gefeliciteerd meid!! Je best vast aan het zweven nu. en hoe moet het nou met die gala-jurk?
Ja dit gaat weer een geweldig goed topic worden hoor! Ik hoop het voor jullie allemaal!
Wat een heerlijk topic is dit toch
* Lois geeft een dikke knuffel aan de anderen hier en hoopt dat zij ook snel dit nieuws kunnen melden*
Jawel, de positive flow is terug, ik weet het zeker!
Van de week had ik nooit gedacht nog zwanger te worden (zo voelde het in ieder geval) en nu ben ik zwanger en ren 5 keer in het uur naar het toilet omdat ik zo vaak moet plassen.
Voor iedereen die het nodig heeft: een dikke kus van mij en ik zal voor jullie duimen hoor! Binnen no-time is dit topic leeg en zitten we met z'n allen in het zwangerschapstopic!
quote:Ik lurk hier ook heftig mee speciaal voor Slaapmeisje.
Op dinsdag 2 december 2003 19:24 schreef Slaapmeisje het volgende:
DuchessX, wat ontzettend lief van je zeg. Het doet me goed te weten dat er zoveel mensen iedere maand meeleven en dat jij speciaal uit je lurkstand komt voor dit Slaapmeisje
Sugar, ik merkte echt duidelijk dat er iets was. Ik wist niet wat precies, maar lekker voelde ik me niet. Heb zelfs de dag dat ik uiteindelijk de test deed, mijn moeder nog gebeld om te vragen of zij wist of er soms buikgriep heerste. Voelde me zo misselijk, moe en "raar".
Maar....dat is mijn verhaal. Je hoort zo vaak mensen die helemaal niks doorhebben. Ik denk dus dat het echt persoonsafhankelijk is.
Sterkte ermee, en ik duim voor je dat, mocht je testen, deze positief uitvalt. En dat geldt natuurlijk voor iedereen in dit topic.
Sugar, ik voelde het wel, beide keren vlak voordat ik ongesteld moest worden, maar zoals je leest is dat lang niet bij iedereen het geval.
Ik zou er gewoon nog een testje tegenaan gooien anders.
Jansu, Slaapmeisje, Piglet, Loena... zitten jullie ook in een zware periode? Ik heb het echt lastig met mezelf! Hopelijk jullie niet, ik denk in elk geval aan jullie allemaal !
Wat een geweldig nieuws zeg. Dit zal wel de beste Sinterklaassurprise zijn geweest die je ooit hebt gehad
Knuffel,
Slaapmeisje
quote:Heerlijk voor jullie hoor, geen vervelende ingrepen meer, geen cystes, geen onzekerheid. Je ging toch morgen naar de gyn( denkt die man ook eens wat goed nieuws te brengen weten jullie het lekker al
Op woensdag 3 december 2003 13:48 schreef Little-Angel het volgende:
Sugar ik heb niet echt een zwanger gevoel. Misschien komt dat omdat ik niet echt weet wat ik moet voelen. Ik ben wel erg moe de laatste weken maar ik wijde dat aan de avonddiensten die mijn man draait, als hij om 00.45 uur thuis komt ben ik ook wakker namelijk. En het plassen wat ik nu heel vaak per uur doe wijde ik aan de kou. Maar mijn man vond het allemaal erg vreemd en had gisteren een test gehaald en wou dat ik vanmorgen toch nog even ging testen. Ik dacht dat ik dubbel zag vanmorgen, ik geloofde er eerst helemaal niks van. Tot mijn man zei "je wordt mamma". Dus als je het niet vertrouwd gewoon even een testje doen. Volgens predictorsite ben ik nu 7 weken zwanger. En ik voel me top!
quote:Ik zit weer in de afwacht-periode. Dus eigenlijk gewoon geen nieuws hier.
Op woensdag 3 december 2003 13:52 schreef Sugar het volgende:
Jansu, Slaapmeisje, Piglet, Loena... zitten jullie ook in een zware periode? Ik heb het echt lastig met mezelf! Hopelijk jullie niet, ik denk in elk geval aan jullie allemaal!
Sugar, ik kan me goed voorstellen dat je het lastig moeilijk hebt op dit moment. Continu die onzekerheid, het is allemaal niet eerlijk
Heb je wel vaker van die lange periodes tussen je ongi's? Of is dit uitzonderlijk? Je moet er goed over nadenken of je weer wil testen, hoor. Ik hoop natuurlijk dat je hartstikke zwanger bent, maar stel dat het niet zo is... Dan wordt je er weer zo hard mee geconfronteerd...
Maar aan de andere kant, als er ook helemaal geen aanwijzingen zijn dat de RD's er aan komen, dan geeft een test je misschien rust. En een reden om eens naar de huisarts te bellen misschien? Of ben je nog niet zo lang bezig?
ik weet het soms niet meer, hoe lang iedereen bezig is en zo
Het is allemaal om van te worden, he?
In ieder geval een dikke voor nu!
quote:Lieve piglet, tuurlijk weet je het soms niet meer! Heb ik ook!
Op woensdag 3 december 2003 14:09 schreef piglet het volgende:Heb je wel vaker van die lange periodes tussen je ongi's? Of is dit uitzonderlijk?
En een reden om eens naar de huisarts te bellen misschien? Of ben je nog niet zo lang bezig?
Kort verhaal:
In juni gestopt met de pil, vervolgens bijna 5 maanden niet ongesteld geworden. Toen dus wel 2 dagen beetje bloed gezien en vanaf 25 oktober niet opnieuw ongesteld geworden. Mijn NOD was dan ook dik anderhalve week geleden, maar zoals je ziet werd ik het afgelopen halfjaar sowieso niet regelmatig ongesteld. Geen idee dus waarop ik kan rekenen.
Mijn huisarts heeft me gezegd dat ik zeker tot eind van dit jaar moet afwachten of cylcus op gang komt en of ik zwanger raak natuurlijk. Zo niet, dan weer terug en misschien kijken wat er kan (maar ze zegt dat er niet veel kan...).
Testen heeft twee kanten: duidelijkheid (voor een paar weken) en confrontatie. zoals je hieraan ziet, ga ik uit van negatieve test, weer
Sterkte en liefs aan iedereen die het nodig heeft!
Jansu, hoe lang ben jij nu al niet ongesteld? Of heb je die RD echt gekregen toen je ze aanvoelde?
Maar ik ben zielsgelukkig, het maakt me niet uit hoe ver ik nu ben, zo lang het maar blijft zitten.
Slaapmeisje, dit is inderdaad de mooiste suprise ooit! Mijn man is morgen jarig en ik ga hem dan een fotolijstje geven met de eerste foto van ons kleintje erin.
Gefeliciteerd hoor! Wat een verassing. Echt super, en idd hoopgevend voor andere dames. Hoeft niet bij iedereen zo te zijn, maar het kan dus toch wel.
Ik zei toch dat je die jurk niet meer aan zou kunnen in juni!
quote:Wat een ontzettend frustrerend advies van de huisarts! Soms vraag ik me af of iedere huisarts hetzelfde zegt... Ik heb zo het gevoel dat de één sneller geneigd is om door te verwijzen of iets voor te schrijven dan de ander.
Op woensdag 3 december 2003 14:23 schreef Sugar het volgende:[..]
Mijn huisarts heeft me gezegd dat ik zeker tot eind van dit jaar moet afwachten of cylcus op gang komt en of ik zwanger raak natuurlijk. Zo niet, dan weer terug en misschien kijken wat er kan (maar ze zegt dat er niet veel kan...).
>>Ik schreef al eerder een berichtje over het uitblijven van mijn
>>menstruatie nadat ik begin mei met de pil stopte. Inmiddels zijn we
>>bijna 4 maanden verder en ben ik nog steeds niet ongesteld geworden. Ik
>>overweeg een afspraak met mijn huisarts te maken voor een 'duwtje in de
>>rug'. Ik heb begrepen dat dit met Clomid kan. Klopt mijn informatie?
>>En zal ik Clomid of een ander hulpmiddel voor het verkrijgen van een
>>eisprong direct meekrijgen van de huisarts of gaan hier onderzoeken aan
>>vooraf of word ik daarovoor doorverwezen naar een gynaecoloog?
>Dat zou best kunnen. Overigens is dat inderdaad werk voor de
>gynaecoloog. Je zult dus worden doorverwezen. Neem geen genoegen met
>een kuurtje Primolut van je huisarts: dat laat de menstruatie komen,
>maar niet de ovulatie.
>--
>Dr J.W. van der Slikke
>Gynaecoloog, verbonden aan het VU medisch centrum te Amsterdam.
Bron: http://forums.obgyn.net/vrouwengezondheid/VROUWENGEZONDHEID.0209/0032.html
Verder wat verhalen op http://www.babyinfo.nl/community/mijnverhaal/displayTheme.asp?ThemeID=34
Er is dus wel wat te doen: een doorverwijzing naar de gynaecoloog!
quote:Daar had je inderdaad gelijk mee
Op woensdag 3 december 2003 15:10 schreef Brighteyes het volgende:
Little-Angel, toch!Gefeliciteerd hoor! Wat een verassing. Echt super, en idd hoopgevend voor andere dames. Hoeft niet bij iedereen zo te zijn, maar het kan dus toch wel.
Ik zei toch dat je die jurk niet meer aan zou kunnen in juni!
kan ik lekker wat nieuws kopen dan, weer zo een excuus om te mogen shoppen
Dankjewel!
quote:Niet huilen, hoor
Op woensdag 3 december 2003 15:56 schreef Sugar het volgende:
Piglet, ik moet echt bijna huilen nu, zo lief vind ik het dat je met dat stukje komt... Zit ik dan, op mijn werk, met natte oogjes...Dankjewel!
Ik vind het gewoon erg verdacht als een huisarts zegt dat er niets te doen is, terwijl iedereen kan snappen dat het niet klopt dat je niet meer echt ongesteld wordt na het stoppen met de pil. Dus dan ga ik op onderzoek uit!
Ik snap best dat je niet meteen naar de gyn mag als je na een paar maanden proberen nog niet zwanger bent (al is dat wachten vreselijk frustrerend ), maar ik vond jouw verhaal wel even wat anders!
Misschien dat je huisarts alsnog zegt dat je nog langer moet wachten hoor, maar je weet nu in ieder geval wel dat er zeker iets aan te doen is als je maar niet ongesteld wordt.
Behalve natuurlijk als je toch zwanger bent ik blijf toch stiekem een beetje hopen voor je,
dan moet je gewoon netjes 9 maanden wachten tot het kindje er uit komt
quote:Dan maak je toch gewoon een afspraak bij de huisarts? Nee heb je, ja kun je krijgen...
Op donderdag 4 december 2003 07:19 schreef Sugar het volgende:
Nu is het echt tijd om naar de gyn te gaan... Voor Clomid of wat dan ook. Ik wil het nu.
Heb je getest en wil je daarom NU? Of zit je gewoon nog in een dipje?
quote:
Op donderdag 4 december 2003 10:22 schreef piglet het volgende:
Dan maak je toch gewoon een afspraak bij de huisarts? Nee heb je, ja kun je krijgen...Heb je getest en wil je daarom NU? Of zit je gewoon nog in een dipje?
En idd, ik ga vandaag een afspraak maken bij de huisarts!!!
Ik kan mijn huisarts na 13.00 u bellen voor een afspraak, dus om 13.05 u. hang ik aan de telefoon!
Maar denken jullie dat je ook alvast direct met een gyn kan afspreken? Dus wel een verwijzing regelen, maar die afspraak vast maken?
En weet iemand of je dat in ziekenhuis doet of zijn er ook "losse" gyns?
Dank!
En hoe is het met jou, Piglet?
En met de anderen? Hoop goed!!!
quote:ik doe het wel altijd op die manier, maar ja bij onze gyn zit een wachtlijst van 4 maanden voor je terrecht kunt voor een eerste Nwe afspraak. (ongeacht de situatie/problemen)
Op donderdag 4 december 2003 11:18 schreef Sugar het volgende:
Maar denken jullie dat je ook alvast direct met een gyn kan afspreken? Dus wel een verwijzing regelen, maar die afspraak vast maken?
Hoe is het met jou nu?
quote:Ik weet niet waar je woont, maar ik had een hele behulpzame huisarts die mij doorverwees naar een ziekenhuis waar de gyn snel tijd had. Ik geloof dat een perifeer ziekenhuis beter is dan academisch (de meeste doks verdienen meer in een 'gewoon' ziekenhuis en daar blijven de goeien dus vaak zitten)
Op donderdag 4 december 2003 07:19 schreef Sugar het volgende:
Nu is het echt tijd om naar de gyn te gaan... Voor Clomid of wat dan ook. Ik wil het nu.
quote:Ja, ik heb gebeld en ze belt me morgen terug, dan kunnen we misschien telefonisch al een doorverwijzing regelen (hoef ik er niet heen voor die verwijzing).
Op donderdag 4 december 2003 16:42 schreef LadyS het volgende:
Sugar... heb je al gebeld naar de huisarts?
Catootje, jij hebt ervaring met Clomid, hè? Ik las dat het de eisprong "opwekt", klopt dat? En mag je nu wel of niet zwanger worden als je Clomid krijgt?
Sorry als je dit al 100.000 keer hebt moeten uitleggen, maar ik geloof dat ik het dan niet heb begrepen of ben vergeten....!
En tuurlijk weet ik nog helemaal niet wat zo'n gyn me gaat zegggen, misschien loop ik wel weer veel te hard van stapel!
In elk geval: dankjewel alvast!
Hoe is het verder met eenieder? 't Is hier rustig geworden met al die zwangeren...! Goed teken!
quote:Ben er ook hoor, lurk weer een beetje. Vandaag ff een testje( of twee
Op donderdag 4 december 2003 16:52 schreef Sugar het volgende:[..]
Ja, ik heb gebeld en ze belt me morgen terug, dan kunnen we misschien telefonisch al een doorverwijzing regelen (hoef ik er niet heen voor die verwijzing).
Omdat ik dus verwacht dat ze wel gaat doorverwijzen, heb ik al een afspraak gemaakt met een gyn in een ziekenhuis (niet academisch). Op 5 januari kan ik terecht. Dat viel mij nog mee! Dus ik ben wel wat blijer, ik ga er gewoon op hopen dat de gyn iets voor me wil en kan doen!!!Catootje, jij hebt ervaring met Clomid, hè? Ik las dat het de eisprong "opwekt", klopt dat? En mag je nu wel of niet zwanger worden als je Clomid krijgt?
Sorry als je dit al 100.000 keer hebt moeten uitleggen, maar ik geloof dat ik het dan niet heb begrepen of ben vergeten....!
En tuurlijk weet ik nog helemaal niet wat zo'n gyn me gaat zegggen, misschien loop ik wel weer veel te hard van stapel!In elk geval: dankjewel alvast!
Hoe is het verder met eenieder? 't Is hier rustig geworden met al die zwangeren...!
Goed teken!
quote:Ehm...snap het niet... een plaatje?
Op donderdag 4 december 2003 22:53 schreef Loena-tik- het volgende:
Haleluja, keb een plaatje!!! WOEPIE!!!!
quote:een usericon
Op donderdag 4 december 2003 22:57 schreef Sugar het volgende:[..]
Ehm...snap het niet... een plaatje?
Ben wel nu al blij voor je!!!!! Maar leg je het nog even uit? Hihi!
*verder lurkt na de dames nog even moed toegewenst te hebben*
quote:Ja, dacht ik ook, maar ik zie geen icon, dus....
Op vrijdag 5 december 2003 09:40 schreef CarOnline het volgende:een usericon
*verder lurkt na de dames nog even moed toegewenst te hebben*
Kus voor allemaal, dat Sint maar iets moois in onze schoentjes of buikjes gaat doen!
quote:HIHIHI, Loena wist wel dat het zo heette hoor
Op vrijdag 5 december 2003 09:40 schreef CarOnline het volgende:[..]
een usericon
*verder lurkt na de dames nog even moed toegewenst te hebben*
quote:Hellepie, zie je hem niet dan
Op vrijdag 5 december 2003 10:12 schreef Sugar het volgende:[..]
Ja, dacht ik ook, maar ik zie geen icon, dus....
Loena, je HAD misschien even een plaatje? Of ligt het aan mij en ben ik scheel?!Kus voor allemaal, dat Sint maar iets moois in onze schoentjes of buikjes gaat doen!
quote:Gedver wil geen kind van de Sint
Op vrijdag 5 december 2003 10:12 schreef Sugar het volgende:[..]
Kus voor allemaal, dat Sint maar iets moois in onze schoentjes of buikjes gaat doen!
quote:Leuk toch een baby met een baard
Op vrijdag 5 december 2003 10:16 schreef Loena-tik- het volgende:[..]
Gedver wil geen kind van de Sint
quote:Slaapmeisje zie jij mijn Usericon( nieuw woord geleerd) wel?
Op vrijdag 5 december 2003 11:18 schreef Slaapmeisje het volgende:[..]
Leuk toch een baby met een baard
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 14:23 schreef Slaapmeisje het volgende:
Wat sta je er leuk op zegEcht een superlieffie!
Mijn icons worden altijd heel piepklein en onduidelijk. En ik sta meestal erg dom op fotoos
Zo, ik ga weer lurken met de duimen op mekaar voor de resterende dames !!
quote:Nee mijn kop is kermis
Op vrijdag 5 december 2003 14:32 schreef Syrena het volgende:[..]
Mijn icons worden altijd heel piepklein en onduidelijk. En ik sta meestal erg dom op fotoos
quote:Lekkere scheetjes hoor Loena. En leuk dat we jouw gezicht ook eens zien. Je staat er inderdaad lekker gek op.
Op vrijdag 5 december 2003 14:52 schreef Loena-tik- het volgende:
Dank, idd een lekker gek fotootje. Kijk ook eens in mijn fotoboekkie, naar mijn kleine scheetjes
Ik ben net terug van de vlos en heb nog effe 1 en ander over Clomid gevraagd: Clomid is een soort grog geschut op je eisprong op gang te brengen: in het begin van je menstruatie krijg je een zooi van dat spul binnen, en je lijf gaat dat als het ware gebruiken voor de eisprong en de afwerking daarvan. En omdat het mannelijke hormonen zijn kun je daar wel wat depri van raken bijv (dit itt vrouwelijke hormonen tijdens je zwangerchap, daar kan je dan weer lekker van in je vel gaan voelen)...maar je mag er heeeel erg zwanger van raken. graag zelfs! Ik geloof dat het ook een lichaamseigen iets is. Je maakt dat zelf niet genoeg aan om een eisprong te krijgen, dus krijg je dat toegediend. Je lijf maakt er ook maar 1 eitje van, want kan het teveel aan clomid zelf opruimen. Een meerling krijg je er ook neit zo snel mee. Dit itt spuiten van hormonen : dit moet veel preciezer.
Dit is wat ik er nog van weet...heel veel succes dames, ik ga gauw weer liggen!!
quote:Thanks, Catoot!
Op vrijdag 5 december 2003 15:58 schreef Catootje het volgende:
Ik ben net terug van de vlos en heb nog effe 1 en ander over Clomid gevraagd: Clomid is een soort grog geschut op je eisprong op gang te brengen: in het begin van je menstruatie krijg je een zooi van dat spul binnen, en je lijf gaat dat als het ware gebruiken voor de eisprong en de afwerking daarvan. En omdat het mannelijke hormonen zijn kun je daar wel wat depri van raken bijv (dit itt vrouwelijke hormonen tijdens je zwangerchap, daar kan je dan weer lekker van in je vel gaan voelen)...maar je mag er heeeel erg zwanger van raken. graag zelfs! Ik geloof dat het ook een lichaamseigen iets is. Je maakt dat zelf niet genoeg aan om een eisprong te krijgen, dus krijg je dat toegediend. Je lijf maakt er ook maar 1 eitje van, want kan het teveel aan clomid zelf opruimen. Een meerling krijg je er ook neit zo snel mee. Dit itt spuiten van hormonen : dit moet veel preciezer.
Dit is wat ik er nog van weet...heel veel succes dames, ik ga gauw weer liggen!!
En Loena, idd lieve kindjes en jij ook leuk!
Ik zag laatst trouwens op de Belg dat veel mensen in Amerika testosteron-zalf smeren. Daar werden ze juist opgewekt en vitaal van (en zin in sex) enzo !! En enorm behaard, maar dat scheen ruim tegen de nadelen op te wegen (ik heb het over vrouwen die het smeerden).
Aniehoe, ik hoop dat je goed geholpen wordt Sugar, Clomid klinkt wel ok. Duimen voor 5 januari? Uiteraard !
quote:Niet leuk, alllemaal, hè Syrena!
Op vrijdag 5 december 2003 16:16 schreef Syrena het volgende:
Hmmmmm...ik geloof dat ik een overschot aan mannelijk hormoon heb op het moment !! (lees: ben zo depri als wat).
quote:Je bedoelt denk ik voordelen...
Ik zag laatst trouwens op de Belg dat veel mensen in Amerika testosteron-zalf smeren. Daar werden ze juist opgewekt en vitaal van (en zin in sex) enzo !! En enorm behaard, maar dat scheen ruim tegen de nadelen op te wegen (ik heb het over vrouwen die het smeerden).
quote:
Aniehoe, ik hoop dat je goed geholpen wordt Sugar, Clomid klinkt wel ok. Duimen voor 5 januari? Uiteraard !
Jansu! Ik maar denken, waar blijf je nou??? Weet ik ineens weer: oh ja, New York!!!
Leuk? Mooi? Al zwanger? Hoop het wel!!!!!
Komt wel allemaal goed met ons he! Jij twee streepjes, ikke "looovvveee" (en dan ook snel melden in dit topic, hahaha)
Ik sprak van de week nog met een collegaatje en zei vertelde mij dat een vriendin van haar plotseling 5 maanden zwanger bleek te zijn. Ze voelde zich al een tijdje niet goed en besloot toch maar naar de dokter te gaan. Tjeempie, blijkt ze al 5 maanden zwanger te zijn, dat is me toch effe wat. Omdat haar baarmoeder niet goed sluit werd ze wel gewoon ongesteld en kwam het hele zwangergebeuren niet eens in haar op. Tja, dan zit ik meteen weer te dromen natuurlijk dat ik er a.s. maandag bij de echo ook achterkom dat ik al een paar maanden onderweg ben. Lijkt me niet hoor met al die negatieve testen die ik heb gehad, maar het is wel een leuk idee om bij weg te dromen
Iedereen hier een hele happy Sinterklaas en een prettige Piet
Voor we het weten ligt er een toekomst met baby in het verschiet
Wij, dames van het tweede streepjes topic houden vol
En dromen van het moment van een positieve test en ons buikje bol.
Liefs,
Slaapmeisje
Hier alles super meiden, maar dat laat ik jullie van de week nog wel weten.
Little Angel van harte meid!!!
Harstikke super goed nieuws om te lezen!
Ik lees van de week alles rustig bij meiden.
Veel liefs Jansu
Hoe gaat het met iedereen? Nog nieuwe ontwikkelingen? Mijn NOD is over een week en ik heb nog niet eens 1 klacht die zou kunnen duiden op een mogelijke zwangerschap.
Ik heb juist enorme behoefte aan chocola (altijd een teken dat ik over een week ongesteld moet worden )
Ik ga er dus maar van uit dat het hier ook deze maand niet gelukt is
quote:Dat is klote, Piglet!
Op maandag 8 december 2003 09:25 schreef piglet het volgende:
Ik ga er dus maar van uit dat het hier ook deze maand niet gelukt is
Hier alles rustig. Totaal niet geklust, al een dikke anderhalve week niet meer.
Tja. Laag pitje en weinig vertrouwen. Maar daardoor ook minder obsessief! Wat wil je? Er valt nu echt niks te hopen!
Hoe is het met de anderen? Zie hier weinig mensen!
Liefs,
Slaapmeisje
Toi toi toi!
Anyway, hier heb ik dus geen kont aan gehad. A.s. vrijdag nog het bloedonderzoek en dan kunnen ze wat mij betreft de vellen krijgen in dat ziekenhuis daar. Ik wil er niet meer heen als ik zo wordt behandeld. Hopelijk weten ze in de fertiliteitskliniek zich wel in te leven in een persoon en wordt je daar wel als normaal mens behandeld. Gatverdamme, wat heb ik hier een hekel aan als je als een zeurkous wordt behandeld.
Zo, dit was even mijn verhaal. Ik zie het even niet meer zitten om die medische molen in te gaan als je op deze manier als een zeikwijf wordt behandeld. Vanavond tijdens het avondeten had ik het helemaal gehad en ben in tranen uitgebarsten. Slaapvriendje is ontzettend boos op die echomevrouw en is van plan om een klacht in te dienen. Voortaan mag ik niet meer alleen en wil hij erbij zijn om zo een persoon meteen te zeggen waar het op staat. Ik was vandaag te geshockeerd om iets uit te kramen, maar dit laat ik me geen twee keer gebeuren.
quote:Jee, Slaapmeisje, wat een kutverhaal, zeg! Dat mens moeten ze echt een cursus "Hoe om te gaan met mensen deel 1 t/m 879?" geven!!!!! Wat naar, zeg!
Op maandag 8 december 2003 21:26 schreef Slaapmeisje het volgende:
... ik mocht bij gods gratie met mijn benen wijd...
Ik vind dat Slaapvriendje en jij groot gelijk hebben; dit moet je je niet nog eens laten gebeuren, hoor! Veel sterkte met het vervolg, ik hoop echt voor je dat dat wel op een normale manier gebeurt!
Ik krijg trouwens morgen een mevrouw van Moeders voor Moeders op bezoek. Ben van plan om mee te gaan doen. Al was het maar voor het idee dat ik een van jullie ermee zou kunnen helpen. Ik ben zo snel zwanger geraakt (gewoon de eerste keer al) dat ik soms een beetje schaamte voel . Dus vond dit een heel goed idee, kan ik misschien toch nog iemand helpen
Knuffels Sjeen
quote:JAH we zullen haar mores leren
Op maandag 8 december 2003 21:40 schreef Sjeen het volgende:waar zit dat echo mens? Dan gaan we daar wel eens even langs! Zal d'r leren om een beetje respect en medeleven te tonen
Ik krijg trouwens morgen een mevrouw van Moeders voor Moeders op bezoek. Ben van plan om mee te gaan doen. Al was het maar voor het idee dat ik een van jullie ermee zou kunnen helpen. Ik ben zo snel zwanger geraakt (gewoon de eerste keer al) dat ik soms een beetje schaamte voel
. Dus vond dit een heel goed idee, kan ik misschien toch nog iemand helpen
Knuffels Sjeen
Wat een goed plan zeg om mee te doen aan moeders voor moeders. En weet je, ik vind het juist heel fijn voor je dat je zo snel zwanger bent geraakt. Dit soort taferelen zoals wat ik vandaag heb meegemaakt gun ik niemand en hopelijk blijft het zoveel mogelijk mensen bespaard!
Joepiejajee Sjeen, geniet lekker van je zwangerschap hoor
Zooo, dat is er uit. Ik kan gewoon niet tegen dit soort verhalen. Ik zou idd een klacht indienen (misschien was ze gewoon net ongesteld geworden of had ze een rotdag, maar misschien doet ze wel tegen iedereen zo! Hoe meer mensen dat laten weten, hoe beter het ziekenhuis hier mee om kan gaan). En ik mag toch aannemen dat in een fertiliteitskliniek er zeker wat meer begrip is voor de vrouwen die daar komen!
Dikke Slaapmeisje, niet de moed opgeven omwille van zo'n botterik (geef je haar indirect gelijk mee, en dat heeft ze niet). Gewoon zorgen dat je niet meer alleen gaat en als het tegenzit denk dan gewoon aan het goede doel! Een mooi Slaapkindje
Slaapmeisje, wat een ongelovelijk takkewijf die echoscopiste! Maar geloof me, ze zijn echt niet allemaal zo! Ik had verleden week een vrouwtje die een echo ging maken en die vergeten was een foto te maken en toen mocht ik nog even plaats nemen. Echt een superarts hoor. Ik wil in principe thuis bevallen maar mocht dat om medische redenen niet dan wil ik zeker weten in het Slotervaart ziekenhuis bevallen. Alleen maar super aardige artsen daar.
Hoe is het met de rest hier?
Zo, er is heel wat gebeurt.
Zowel hier op fok als op onze vakantie in New York.
Vorige week dinsdag zijn we dus naar New York vertrokken en zaterdag middag waren we weer in Nedereland. We hebben echt een geweldige vakantie gehad!! We hebben heel veel gezien zoals het vrijheidsbeeld, ground zero, central park, hard rock cafe, Macy's (grootste warenhuis ter wereld), 'Wall street, police academy en de tree lightning met optredens van Gloria Estafan en Enrique Iglesias. Ook hebben we nog een "prive" rondleiding gekregen van een echte cop in een undercover car. Met andere woorden gewoon te super!
Het weer was ook goed, erg koud maar heel helder en zonnig. De laatste dag hadden we zelfs een pak sneeuw en met veel geluk ging onze vlucht door. De dag daarna gingen er nagenoeg geen vluchten meer vanwege de storm.
Ik zal proberen om in dezer dagen een foto te scannen.
En.... tijdens het vertrek vanaf Schiphol kreeg ik dus ook bezoek van de duivels.... Gelukkig heb ik pijnstillers gekregen en was het nog om uit te houden. Al met al dus een cyclus van 44 dagen achter de rug.
Heb gisteren naar de gyn gebeld en een afspraak gemaakt voor 5 januarie, ben benieuwd of hij ons kan helpen en hoe.
Ik ga dadelijk nog effe op pad, foto's halen enzo.
We hebben nog tot maandag vakantie dus nog effe genieten!
Little Angel, hoe is het bezek van de consulente van moeders voor moeders verlopen? Verder alles goed?
Slaapmeisje, vervelend he, al die pijntjes....
Wel fijn net voor de kerst je nod te kunnen verwachten.
Spreek jullie later nog wel,
Groetjes jansu
quote:je sig!
Op donderdag 11 december 2003 10:44 schreef Jansu het volgende:
[...]
Moeders voor Moeders was gezellig. Een hele aardige consulente en uiteraard was de test positief. We hebben een hele duidelijke echo thuis waar een rond iets op staat, onze uk, dus twijfelen deden we al niet meer. Na twee keer plas ophalen krijg ik mijn eerste cadeau, een speelkleed voor de kleine. Je kon kiezen uit, zwangerschap- & babyboek, Speelkleed of Pluche beest. Pluche hebben we genoeg, ik wil perse het veilig zwanger en veilig bevallen boek van Beatrijs Smulders, dus het speelkleed was een een makkelijke keus. En na afloop krijgen we een serviesje voor de kleine.
quote:Ik ga ook 5 januari naar de gyn! Toevallig!
Op donderdag 11 december 2003 10:44 schreef Jansu het volgende:
Heb gisteren naar de gyn gebeld en een afspraak gemaakt voor 5 januarie, ben benieuwd of hij ons kan helpen en hoe.
Ik ben aan het temperaturen, trouwens! Drie dagen achter elkaar 37,1 maar vanochtend ineens 37,3... Raden wat wij vanochtend deden!!!?
quote:Ehmmmm, moeilijk moeilijk, is dit een strikvraag?
Op donderdag 11 december 2003 12:31 schreef Sugar het volgende:[..]
Raden wat wij vanochtend deden!!!?
quote:de kachel iets lager zetten
Op donderdag 11 december 2003 12:31 schreef Sugar het volgende:[..]
... Raden wat wij vanochtend deden!!!?
quote:Zo, dat hoort Loena graag, go for it girl !!!
Op donderdag 11 december 2003 12:31 schreef Sugar het volgende:[..]
Ik ben aan het temperaturen, trouwens! Drie dagen achter elkaar 37,1 maar vanochtend ineens 37,3... Raden wat wij vanochtend deden!!!?
quote:WAAR?
Op donderdag 11 december 2003 21:52 schreef Loena-tik- het volgende:
HAAI!
Sorry hoor ben een beetje melig. We moeten zo naar het ziekenhuis en zagen net dat zaadjes voor 12.00 uur moeten worden ingeleverd, dus we moeten alsnog opschieten
Daarna was ik aan de beurt. In totaal zijn er 5 buisjes bloed afgenomen. Een buisje wordt zelfs naar Antwerpen gestuurd! Helaas kan ik pas over twee weken bellen voor de uitslag. Ondertussen zou je zeggen dat het wachten went, maar ik ben toch behoorlijk ongeduldig hoor.
Wat is het hier trouwens stilletjes. Is iedereen druk aan het klussen ofzo
quote:Nee, vanavond
Op vrijdag 12 december 2003 17:07 schreef Slaapmeisje het volgende:Wat is het hier trouwens stilletjes. Is iedereen druk aan het klussen ofzo
Sugar, ik wil de opwinding niet verpesten, maar een temperatuurstijging betekent dat je de eisprong hebt gehad (meestal in de afgelopen 24 uur), en dat je dus juist kunt stoppen met klussen. De eicel blijft maar een paar uur na de sprong "bevruchtbaar". Het ideale moment voor klussen is in de 48 uur vóór je eisprong.Temperaturen is dus vooral effectief om je cyclus te snappen voor de volgende ronde.
quote:Inderdaad, dat is ook zo! Niet eens meer aan gedacht dat het zo zit!!!
Op zaterdag 13 december 2003 18:27 schreef phileine het volgende:
Sugar, ik wil de opwinding niet verpesten, maar een temperatuurstijging betekent dat je de eisprong hebt gehad (meestal in de afgelopen 24 uur), en dat je dus juist kunt stoppen met klussen. De eicel blijft maar een paar uur na de sprong "bevruchtbaar". Het ideale moment voor klussen is in de 48 uur vóór je eisprong.Temperaturen is dus vooral effectief om je cyclus te snappen voor de volgende ronde.
Maar ehm, Phileine en alle anderen! , weet je toevallig ook hoe groot de stijging is als er inderdaad een eisprong is geweest? Want eerst zat ik 3 dagen op 37,1, toen had ik 37,3 vervolgens 37,2, toen weer 37, 2 en nu weer 37,3. Dat zijn maar zulke kleine verschillen... Iemand meer info of ervaring? Dank!
quote:Goh, super dat je dit met ons deelt, thanks mate!!! Wanneer is jouw NOD?!
Op zondag 14 december 2003 10:41 schreef Houniet het volgende:
Ik had een paar dagen toch een beetje hoop gehad omdat ik wat misselijk was en me raar voelde. Maar het lijkt er op dat ik gewoon een beetje verkouden aan het worden ben (heb nu ook last van m'n keel en zo). Ik baal er van
quote:Hè, wat kut, Piglet! Ik baal met je mee!
Op zondag 14 december 2003 12:22 schreef piglet het volgende:
Gisteren ongesteld geworden...
Twee hele dagen te vroeg
quote:Dank je Sugar, je bent lief
Op zondag 14 december 2003 12:27 schreef Sugar het volgende:
Hè, wat kut, Piglet! Ik baal met je mee!
Zorg je dat je even iets heel leuks gaat doen vandaag? Pot thee zetten, filmpje regelen (bioscooptip: Kill Bill wel veel bloed) of een hele middag in een leuke kroeg een bittergarnituur wegwerken...! Zoiets!
Doen, hoor! En als je meer tips nodig hebt: roepen!
quote:Jammer zeg Piglet. Twee dagen te vroeg vind ik nog altijd wel beter dan twee dagen te laat, want dan is de hoop helemaal tot een hoogtepunt gestegen. Wat wel fijn is is dat er altijd wel weer een lichtpuntje te vinden is voor de volgende keer. In jouw geval tweede kerstdag
Op zondag 14 december 2003 12:52 schreef piglet het volgende:[..]
De volgende ovulatie is op 26 december!
Ik ga voor een 'kerstkindje'
Dit soort kleine dingetjes helpen toch wel weer even op zo'n moment...
Voor mij nog 6 dagen wachten op mijn NOD. Deze maand heb ik lang niet zoveel last van kwaaltjes als andere maanden. Misschien komt het toch omdat we nu met de onderzoeken bezig zijn en niet meer het gevoel hebben er helemaal alleen voor te staan. Deze maand zal het toch niet raak zijn omdat we waarschijnlijk niet op de juiste dagen gehummehummed hebben. We hebben er deze maand niet echt veel rekening mee gehouden. Eerst maar eens gezellig Kerst en Oud&Nieuw in en volgende jaar gaan we gewoon knallen! 2004 wordt een heeeeel vruchtbaar jaar
quote:Goeiemorgen Leah, ik hou me er ook niet echt heel erg aan vast, maar ik vond het gewoon grappig. We doen het gewoon voor de zekerheid om de dag
Op zondag 14 december 2003 18:25 schreef Leah het volgende:
Piglet, hou je niet teveel aan die datum van babybrabbel vast, ik ging ook altijd van de door die kalender aangegeven datum uit, tot ik erachter kwam dat mijn ovulatie al op dag 9 was....
Dan kun je vrijen wat je wilt, rond de vermeende ovulatiedatum, maar echt opschieten doet het dan niet.
Slaapmeisje, wie weet is het deze keer juist gelukt omdat je er minder mee bezig was
Maar hoe dan ook 2004 wordt inderdaad vast en zeker een vruchtbaar jaar voor alle 2e streepjes-dames!
[Dit bericht is gewijzigd door Beaker op 15-12-2003 10:22]
quote:Bij mij kwam het ongeveer een dag of 2 voor ik ongesteld had moeten worden: misselijkheid, zere borsten.
Op maandag 15 december 2003 09:46 schreef Beaker het volgende:
Hoe snel kun je het gevoel van ik ben zwanger hebben?
(ben in eerste week een pil vergeten.....)
Maar dit is zeer verschillend, je hebt ook mensen die 9 maanden lang niks doorhebben.
Het is wat rustig op het topic....
Hier alles oke. Lekker druk aan het werk enzo. Veel afspraken en feestjes in het vooruitzicht.
En dan als knaller het nieuwe jaar in, wat vast en zeker een heeeeel vruchtbaar jaar zal gaan worden!
Verder niets bijzonders te melden. Ik zit op dag 14 van mijn cyclus. Gericht klussen word moeilijk, omdat de laatste cyclus 45 dagen was en dus flink overhoop ligt. Dus..... we zien het allemaal wel en gaan met goede moed op 5 januarie naar de gyn.
quote:Hoi Jansu,
Op dinsdag 16 december 2003 18:00 schreef Jansu het volgende:
Alles goed met iedereen??Het is wat rustig op het topic....
quote:Druk, druk, druk, met......klussen
Op woensdag 17 december 2003 08:58 schreef piglet het volgende:[..]
Nog anderen die iets spannends mee hebben gemaakt?
Tot later!
Mijn uitstrijkjes waren goed en er waren geen tekenen van evt. opgelopen SOAs in het verleden. Nu alleen nog de uitslag van het bloed afwachten en dan is dat ook geregeld.
Bij Slaapvriendje helaas weer hetzelfde resultaat als het vorige onderzoek. Te hoge viscositeit waardoor ze de inhoud niet goed kunnen beoordelen. De dokter heeft verzocht om een afspraak en we gaan volgende week woensdag (nog even vlak voor de kerst) erheen om erover te praten. Over een te hoge viscositeit kan ik helemaal niets vinden op het internet, dus ik ben benieuwd wat de dokter met ons gaat bespreken. Vanzelfsprekend houd ik jullie hier op de hoogte hoor.
Morgen mijn NOD. Vorige maanden brak het ook pas in de avond door, dus ik zal voor de zekerheid maar wat kurken meenemen. We hebben morgenavond namelijk een feest van het werk. Mijn PMS verschijnselen zijn weer zo goed als weg, dus ik verwacht die rode duiveltjes wel weer. Je weet het natuurlijk nooit, dus een klein beetje hoop heb ik wel hoor. Zal je net zien dat ik lekker zwanger ben, dan hoeven we tenminste niet verder in de medische malle molen met al dit klote onderzoeken.
Iedereen hier een knuffel,
Slaapmeisje
Ik hoorde gisteren dat de buurvrouw van mijn vriendinnetje weer zwanger is. Die hebben er eerst 8 (!) jaar over gedaan om hun tweeling te krijgen en die zijn nu 1 jaar oud.
Toen dachten ze, we willen nog wel een keer dus we gaan er weer voor, maar als het te lang gaat duren dan gaat er op een gegeven moment wel een knoop ik, want ze wilden niet op hun 40e of zo nog een keertje zwanger zijn, maar ook tot hun grote verbazing is ze dus nu 'zomaar' ineens zwanger!
Het kan dus nog steeds allemaal!
quote:viscositeit geeft de dikte weer van de sperma, hoe "klonterig" hij is zeg maar. En een te hoge viscositeit van sperma kan dus idd problemen op leveren bij het zwanger worden.
Op donderdag 18 december 2003 14:54 schreef Slaapmeisje het volgende:
Te hoge viscositeit waardoor ze de inhoud niet goed kunnen beoordelen.
quote:Bij de eerste test was de viscositeit ook al te hoog en daarom moest Slaapvriendje deze tweede test doen voor de zekerheid. Ik kan wel het een en ander vinden over viscositeit, maar niet zozeer wat ze eraan kunnen doen. Hopelijk kan de dokter ons daar a.s. woensdag meer over vertellen. Ik ben allang blij dat er iets gevonden is, want ik zou er denk ik slechter tegen kunnen als we allebei tiptop in orde zijn en desondanks niet zwanger raken. Klinkt misschien heel gek, maar zo voel ik het op dit moment.
Op donderdag 18 december 2003 20:04 schreef Knorretje het volgende:[..]
viscositeit geeft de dikte weer van de sperma, hoe "klonterig" hij is zeg maar. En een te hoge viscositeit van sperma kan dus idd problemen op leveren bij het zwanger worden.
Knuffels Sjeen
Ik zal morgen wel even een update geven
Liefs,
Slaapmeisje
Hier alles ruhig... Temperaturen levert nog niet echt wijsheid op... Grrr!
Ben wel moe de laatste dagen en vanochtend zelfs echt misselijk. Beschuit heeft me gelukkig goed gedaan. Maar a la, er heerst vast weer griep die lijkt op zwangerschapskwalen...?! Hihihi! No hope for me!!! hu huh, roep ik wel heel hard, maar jullie weten vast beter!
Hoop wel voor jullie! Piglet, Loena? Slaapmeisje? Knorretje, Leah? Utrecht? Al nieuws?
Sjeen
quote:Hier is ook alles rustig. Ben nog ontzettend verkouden, maar het ergste lijkt voorbij. Verder ben ik vorige week ongi geweest, dus beginnen we weer vrolijk aan een nieuwe klusperiode (kerstconceptie
Op zondag 21 december 2003 11:25 schreef Sugar het volgende:
...
Piglet, Loena? Slaapmeisje? Knorretje, Leah? Utrecht? Al nieuws?
Ik ben ontzettend verdrietig op dit moment en de tranen zitten al de hele ochtend behoorlijk hoog. Wat had het mooi geweest om Slaapvriendje op zijn verjaardag (24 december) te kunnen vertellen dat ie Slaappappa zou gaan worden en wat een megafijne kerst had het geweest. Geen medische malle molen onderzoeken meer Maar de waarheid komt keihard binnenzetten. Het stormt buiten, maar ook in mijn hoofd en mijn hard. Wat is het leven soms oneerlijk en wat kan het soms keihard zijn en zo ontzettend pijn doen. Mijn hartewens nog steeds niet vervuld
quote:Slaapmeisje, wat ontzettend rot, naar, stom, klote, gemeen en oneerlijk! Allemaal gunnen we het je en toch wil het maar niet lukken! Natuurlijk kan het volgende keer raak zijn en zul je dan alles vergeten zijn, maar nu is dit aan de hand en is het allemaal helemaal niet fijn, niet tof, niet niks!
Op zondag 21 december 2003 13:55 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve meiden, stop maar met duimen want ik ben helaas weer ongi geworden.
Wel delen met Slaapvriendje, hè, dit gevoel! Echt doen, hij kan je helpen. Dat weet ik zeker!
Zet 'm op Slaapvriendje! Dikke kus voor jullie allebei
quote:Fokkediefok! Wat ontzettend jammer en wat een zware tijd he? Ik had het er gisteren nog over met mijn vriend: wegens mijn werkeloosheid heb ik uitgebreid kunnen genieten van de zwangerschap. Mijn vriend is echter bang dat ik teveel met de baby bezig zal gaan en niet meer zal willen werken. Ik denk dat het zelfs voor vriendjes heel lastig is om voor te stellen hoe ontzettend, megadiep pijn kan zitten: teleurstelling over je lijf etc. Want ik heb zelfs nu nog regelamtig dat ik echt oprecht verbaasd ben over het feit dat ik echt, echt, echt, een kindje ga krijgen. Zo diep heeft ook de tijd daarvoor denk ik zijn impact gehad: voor mijn omgeving is de tijd van 'catootje kan misschien geen kinderen krijgen' voorbij, maar bij mij speelt het af en toe toch weer een rol.
Op zondag 21 december 2003 13:55 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve meiden, stop maar met duimen want ik ben helaas weer ongi geworden. Gisteravond kon ik niet slapen van geluk omdat ik nog niet ongesteld was geworden. Ik zag mezelf al helemaal zwevend de kerstdagen ingaan en ging alvast bedenken hoe ik het goede nieuws aan Slaapvriendje zou vertellen. Helaas kwamen de rode duivels vanochtend toch op bezoek.Ik ben ontzettend verdrietig op dit moment en de tranen zitten al de hele ochtend behoorlijk hoog. Wat had het mooi geweest om Slaapvriendje op zijn verjaardag (24 december) te kunnen vertellen dat ie Slaappappa zou gaan worden en wat een megafijne kerst had het geweest. Geen medische malle molen onderzoeken meer
Maar de waarheid komt keihard binnenzetten. Het stormt buiten, maar ook in mijn hoofd en mijn hard. Wat is het leven soms oneerlijk en wat kan het soms keihard zijn en zo ontzettend pijn doen. Mijn hartewens nog steeds niet vervuld
Dus huil jij maar lekker als je huilen wil: het valt allemaal niet mee!!!
Weet even niet zo goed wat ik moet zeggen.
Dank jullie wel voor de lieve woorden. Slaapvriendje weet hoe erg ik er nu mee zit, maar het is voor hem heel moeilijk om zich in mijn verdriet in te leven. Hij kan alleen een knuffel geven en zeggen dat het allemaal goed komt. Al zie ik op dit moment even niet meer hoe het goed zal komen, of het ooit goed zal komen... tuurlijk wel... hoop ik. Morgen zal ik er vast weer wat positiever tegenaan kijken.
Liefs,
Slaapmeisje
Toen wij met adoptie bezig waren en nog dachten dat een biologisch kindje niet voor ons weggelegd was, was ik daar vrij nuchter onder. totdat ik zwanger was. Toen merkte ik pas hoe diep ik me gevoel had weggestopt. Dus ook al denk je bewust ik ben er niet mee bezig.... het is je wens dus een stukje van je leven.
Meid, het enige wat je nu kunt is het verdriet laten komen en de tijd weer geven. Klinkt misschien gek, maar telkens als het mislukt moet je het toch weer verwerken.
Ik wens je er veel sterkte mee hoor
Dikke kus
Ik heb er geen woorden voor...
Huil vandaag lekker even uit en richt je (zodra je dat weer kan) op het nieuwe jaar (en de hulptroepen).
Wie weet brengt 2004 jou meer geluk en wil het Slaapkindje eindelijk in je buik komen (desnoods met wat hulp van de medische mallemolen )
Dikke voor vandaag...
quote:Ah lieverd
Op zondag 21 december 2003 13:55 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve meiden, stop maar met duimen want ik ben helaas weer ongi geworden. Gisteravond kon ik niet slapen van geluk omdat ik nog niet ongesteld was geworden. Ik zag mezelf al helemaal zwevend de kerstdagen ingaan en ging alvast bedenken hoe ik het goede nieuws aan Slaapvriendje zou vertellen. Helaas kwamen de rode duivels vanochtend toch op bezoek.Ik ben ontzettend verdrietig op dit moment en de tranen zitten al de hele ochtend behoorlijk hoog. Wat had het mooi geweest om Slaapvriendje op zijn verjaardag (24 december) te kunnen vertellen dat ie Slaappappa zou gaan worden en wat een megafijne kerst had het geweest. Geen medische malle molen onderzoeken meer
Maar de waarheid komt keihard binnenzetten. Het stormt buiten, maar ook in mijn hoofd en mijn hard. Wat is het leven soms oneerlijk en wat kan het soms keihard zijn en zo ontzettend pijn doen. Mijn hartewens nog steeds niet vervuld
quote:Zal ik jou eens wat vertellen?
Op maandag 22 december 2003 09:52 schreef Sugar het volgende:
Zal ik jullie 'ns wat vertellen?
Ik hoop zo dat ik zwanger ben!
Ik hoop ook dat jij zwanger bent
maar vertel eens......
quote:
Op maandag 22 december 2003 10:02 schreef easy-going het volgende:
Zal ik jou eens wat vertellen?Ik hoop ook dat jij zwanger bent
maar vertel eens......
quote:Nee hoor, helemaal geen stomme opmerking! Ik hoop het ook gewoon voor je, maar ik dacht dat je misschien symptonen had die erop wezen. Maarre, wanneer is het D-day of zoals jullie zeggen NOD voor je?
Op maandag 22 december 2003 10:07 schreef Sugar het volgende:[..]
![]()
Stomme opmerking, of vanwaar die? Ik hoop het gewoon...
![]()
Heb niks te vertellen, anders had ik dat zéker meteen gedaan!
quote:Oh, aha, ehm... overgevoelig? Is dat een symptoom? Hihihi!
Op maandag 22 december 2003 10:11 schreef easy-going het volgende:
Nee hoor, helemaal geen stomme opmerking! Ik hoop het ook gewoon voor je, maar ik dacht dat je misschien symptonen had die erop wezen. Maarre, wanneer is het D-day of zoals jullie zeggen NOD voor je?
Serieus: ik voel me moe en snel "hongerig", weeig. Zoiets.
Vannacht heb ik een uur wakker gelegen van gerommel, honger en gewoon klaarwakker. En dat heb ik nooit!
Als we vrijen, voelt het anders en daarna heb ik een soort menstruatiepijn, nog ongeveer 5 minuten.
Maar: heb geen opgezwollen borsten of ander raar gevoel in borsten ofzo... En dat is toch ook wel echt een teken, denk ik. Dat heb ik dus niet.
Oh ja, ik word maar niet ongesteld, dus heb geen idee of en wanneer mijn lijf een eisprong heeft (gehad). Dus ook niet wanneer ik mijn NOD heb...
Serieus: Als ik kon zou ik zo een test voor je positief kijken (en voor alle anderen hier natuurlijk),maar helaas, dat kan ik niet. Wel weet ik dat iedereen weer andere symptonen heeft, gespannen borsten kan ik me niet als eerste herinneren, ik had het idee dat ik zwanger was toen er puistjes in mijn hals verschenen.
In ieder geval vind ik het een positieve opmerking van je, en wie weet misschien krijg je zo de postieve flow wel te pakken
Het zal echt per persoon verschillen, ik zou me dus niet al te veel ophangen aan zulk soort symptomen
quote:Hahahaha! Geinig hoe je erover schrijft!
Op maandag 22 december 2003 10:33 schreef Catootje het volgende:
Sugar, ik heb ook geen last gehad van mijn borsten toen ik net zwanger was..dat kwam wat later vol opzetten....
't Is me wel duidelijk dat symptomen soms héél dwingend zijn, en haast duidelijker nog dan dat tweede streepje denk aan LadyS, met d'r alombekende blauwe-plekken-tieten en Pluisje met d'r mond en beha's vol , maar soms ook helemaal niet...!
Lastig! Misschien moet ik afgaan op feit dat mijn vriendje voor het eerst ook een beetje denkt dat het wel raak zou kunnen zijn?
Ach: ik doe wel weer een keer zo'n test en dan weten we het gewoon. Is toch de manier, hè?
Easy-going, lief dat je die streep er wel op zou willen kijken! Wil ik ook!
En ook best bij de anderen, hoor!
De maanden ervoor, waarin we er niet bewust mee bezig waren, was ik ook wel eens wat dagen over tijd, maar heb ik nooit ook maar het idee opgevat om een test te doen. Toen het raak was liep ik eigenlijk al 3 dagen met het idee, en toen ik eindelijk zover was dat ik de test ging doen, was ik niet verbaasd dat ie positief was.
Puur op gevoel dus, natuurlijk versterkt door al die kwaaltjes, maar die bracht ik pas na de test echt in verband met elkaar.
quote:[verstandigdoofismodus]
Op maandag 22 december 2003 11:41 schreef livelink het volgende:
Sugar, ik wil je niet al te blij maken, maar die kramp/menstruatiepijn na het vrijen was echt het allereerste symptoom dat ik had bij mijn zwangerschappen.
...ik zeg niks...
...ik denk niks...
Spannend, je NOD in aantocht! Al kwalen?
Ik moet zeggen dat ik trouwens wel blij ben dat niet iedereen (meteen) last van pijnlijke borsten krijgt als ze zwanger zijn. Dat was eigenlijk steeds mijn graadmeter (geen pijnlijke borsten, dan zal het wel niet ). De volgende keer kan ik dus wat meer ontspannen als ik niet meteen het 'blauwe-plekken gevoel' krijg. Het kan dan nog steeds
zijn.
quote:Hoi Breakfast, welkom hier!
Op maandag 22 december 2003 11:52 schreef Breakfast het volgende:
Hallo meiden! Ik ben nieuw hier. Mag ik met jullie meeschrijven? We zijn vanaf augustus bezig met zwanger worden en mijn NOD is in aantocht. Deze zal ergens tussen kerst en oud en nieuw vallen. Argggg! Ik ben nu al op van de zenuwen!
quote:Dankjewel Sugar
Op maandag 22 december 2003 11:55 schreef Sugar het volgende:
Welkom, Breakfast! Tuurlijk schrijf jij mee!
We willen graag alles van je weten, maar we willen je hier ook zo snel mogelijk weg hebben, dat snap je!![]()
Spannend, je NOD in aantocht! Al kwalen?
quote:1 januari?
Op maandag 22 december 2003 12:00 schreef piglet het volgende:[..]
Hoi Breakfast, welkom hier!
Oeioei wat spannend een NOD tussen kers en oud & nieuw. Wanneer mag je van jezelf testen?
quote:Dat zou natuurlijk een prachtig begin van 2004 zijn
Op maandag 22 december 2003 12:03 schreef Breakfast het volgende:
1 januari?
quote:Ja!
Op maandag 22 december 2003 12:30 schreef piglet het volgende:[..]
Dat zou natuurlijk een prachtig begin van 2004 zijn
quote:Slaapmeisje, beetje late reactie maar ik wilde je nog even een dikke
Op zondag 21 december 2003 13:55 schreef Slaapmeisje het volgende:
Lieve meiden, stop maar met duimen want ik ben helaas weer ongi geworden. Gisteravond kon ik niet slapen van geluk omdat ik nog niet ongesteld was geworden. Ik zag mezelf al helemaal zwevend de kerstdagen ingaan en ging alvast bedenken hoe ik het goede nieuws aan Slaapvriendje zou vertellen. Helaas kwamen de rode duivels vanochtend toch op bezoek.Ik ben ontzettend verdrietig op dit moment en de tranen zitten al de hele ochtend behoorlijk hoog. Wat had het mooi geweest om Slaapvriendje op zijn verjaardag (24 december) te kunnen vertellen dat ie Slaappappa zou gaan worden en wat een megafijne kerst had het geweest. Geen medische malle molen onderzoeken meer
Maar de waarheid komt keihard binnenzetten. Het stormt buiten, maar ook in mijn hoofd en mijn hard. Wat is het leven soms oneerlijk en wat kan het soms keihard zijn en zo ontzettend pijn doen. Mijn hartewens nog steeds niet vervuld
quote:Sinds oktober dit jaar. Ik zit nu voor de 4e keer in een klusperiode
Op maandag 22 december 2003 12:31 schreef Breakfast het volgende:
Ja!Hoelang ben jij al 'bezig'?
Tja bingo was er niets bij
quote:Natuurlijk mag je dat vragen! Ik ben zelf ook benieuwd hoe het bij anderen gaat
Op maandag 22 december 2003 13:24 schreef Breakfast het volgende:
AhaIs jouw cyclus (alweer) een beetje regelmatig als ik vragen mag?
quote:Ben nu een twee weken vloeiing vrij, test heeft uitgewezen geen hcg meer aanwezig te hebben en voor de rest weinig nieuws.
Op zondag 21 december 2003 11:25 schreef Sugar het volgende:
....Knorretje ? ......
quote:Mijn cyclus was ook altijd kort hoor, van 23 tot 26 dagen
Op maandag 22 december 2003 17:05 schreef piglet het volgende:[..]
De eerste keer werd ik stipt na 28 dagen ongesteld. Daarna werd ik na 25 dagen alweer ongesteld en nu na 26 dagen. Het is dus nog niet echt superregelmatig. Ik word steeds een paar dagen eerder ongesteld dan ik had verwacht (dus ik heb ook nog geen spannende dagen meegemaakt. Dat is aan de ene kant wel fijn, maar ik maak me ook soms een beetje zorgen om de korte cyclus...)
quote:En aan je icoontje te zien, heeft het uiteindelijk een prachtresultaat gehad
Op maandag 22 december 2003 19:44 schreef easy-going het volgende:
Mijn cyclus was ook altijd kort hoor, van 23 tot 26 dagen. Vond het altijd wel handig, duurde de onzekerheid nooit zo lang
quote:Klinkt interessant. Ik zal eens op zoek gaan naar een potje vitamientjes!
Op dinsdag 23 december 2003 12:09 schreef Breakfast het volgende:
...
Ik ben sinds kort begonnen met het slikken van tarwekiemolie capsules. Hebben jullie daar weleens van gehoord? Het is een vitamine E die een regelmatige cyclus bevorderd. Misschien iets voor jou Piglet? Schijnt daarnaast ook goed te zijn voor je vruchtbaarheid en aangezien het toch niet kwaad kan probeer ik het gewoon een potje lang. Niet geschoten is altijd mis.
quote:De kruidvat verkoopt het. Twee euro, 90 capsules. Naast tarwekiemolie slik ik ook nog femnatal van Davitamon. (Klinkt als "femme fatale"!
Op dinsdag 23 december 2003 12:25 schreef piglet het volgende:[..]
Klinkt interessant. Ik zal eens op zoek gaan naar een potje vitamientjes!
Eenhoornwortel
In oude sagen en volkslegenden wordt vaak verhaalt over de zoektocht naar de eenhoorn, een fabelachtig dier, dat niemand echter ooit had gezien. Er werd ondermeer jacht op het dier gemaakt, omdat de hoorn, die boven op zijn kop zat, geheime krachten zou bevatten. of de plant eenhoornwortel zijn naam echter aan deze mythe dankt, is niet duidelijk. wel is bekend dat de wortel en de wortelstok van de plant in ieder geval wel allerlei werkzame stoffen bevatten. Zo bevordert een hoornwortel ondermeer een regelmatige en normale menstruatie.
Vitelle eenhoornwortel kan, voor zover bekend, zonder bezwaar overeenkomstig de voorgeschreven dosering worden gebruikt.
Gember vitelle
bevordert de vruchtbaarheid van de man
werkt libido verhogend
ook te gebruiken bij zwangerschapsbraken.
gingerolen stimuleren de doorbloeding van het onderlichaam en hebben een aantoonbaar effect op de vruchtbaarheid. bijvoorbeeld door het volume van het geproduceerde sperma te verhogen en de beweegelijkheid van de spermatazoiden te verbeteren.
galblaaaspatienten dienen hun arts te raadplegen.
Monninkspeper Vitelle
Monnikspeper
Vitex agnus castus
Veel planten zijn al uit de oudheid bekend. Dat geldt ook voor Monnikspeper, oftewel Kuisboom.
Monnikspeper is een zeer forse heester, die in het wild een hoogte van maar liefst zes meter kan bereiken.
De plant wordt bij ons vooral gekweekt om zijn violetblauwe herfstbloemen. In de oudheid paste men Monnikspeper
vooral toe bij vrouwen, en dan met name bij aandoeningen, die men afdeed met vrouwenkwaaltjes.
Toch zaten de geachte geneesheren uit de oudheid er niet zo ver naast. Monnikspeper herstelt namelijk het hormonaal evenwicht en bevordert een regelmatige cyclus en menstruatie.
Toepassingen
- Bevordert een regelmatige en evenwichtige cyclus
- Ook na pilgebruik
monnikspeper (kuis lammetje), waarvan de bessen als werkzame bestanddelen o.a. agnoside casticine,victine en
cineool bevatten, heeft een regulerende werking op het gehele vrouwelijke voortplantingssysteem.
Door middel van stimulatie van de hypofysevoorkwab wordt vooral de productie van het LH en prolactine vergroot.
Via de hypofyse wordt de functie van de eierstokken gereguleerd en door de Agnus Castus worden zo de
maandelijkse hormoonschommelingen afgeremd. Daarom is Agnus Castus bij uitstek geschikt voor de behandeling
van P.M.S. klachten, menstruatieproblemen, overgangsklachten, frigiditeit, depressies en ter herstel van de hormonenbalans na gebruik van de anticonceptiepil.
Proxeed bevordert de spermakwaliteit
Proxeed is een voedingssupplement, speciaal ontwikkeld om de sperma kwaliteit te ondersteunen en te verbeteren met behulp van ingrediënten die bijdragen aan de metabole (stofwisselings) processen in die cellen die sperma produceren.
Shatavari
voor een evenwichtige cyclus
libidoverhogend
bij onvruchtbaarheid
verhoogt de moedermelk productie
het heeft vooral een toniserend en stimulerend effect op het voortplantingsstelsel. De letterlijk de betekenins van shatavari si "zij die honderd echtgenoten beheerst"
Shatavari heeft een opwekkend effect en wordt vooral toegepast bij onvruchtbaarhei, om het hormoonsysteem te stabiliseren of de moedermelk productie te stimuleren.
shatavari is daarnaast een uistekend middel voor vrouwen in de menopauze, omdat het als fyto oestrogeen de negatieve effecten van de verlaagde concentratie vrouwelijke geslachtshormonen in het bloed compenseert.
Bij mannen bevordert het de spermaproductie.
Teunisbloemolie Sundown
Teunisbloemolie is rijk aan de essentiele vetzuren linolzuur en gammalinoleenzuur (gla). Deze essentiele vetzuren bevorderen een normale en regelmatige menstruatie waardoor het een onregelmatige cyclus verhelpt en helpt tegen ongemakken voorafgaand aan de menstruatie. Daanaast heeft teunisbloemolie een zuiverende invloed op de huid.
http://www.premom.nl/ Kwam ik toevallig tegen, tijdens mijn jacht naar een babyfoon
quote:
Op dinsdag 23 december 2003 18:05 schreef Breakfast het volgende:
Goede weetjes moussy! Ik heb over Monnikspeper echter negatieve dingen gelezen op internet. Het zou nl. werken als een lichte pil en is zeker niet aan te raden voor vrouwen die graag zwanger willen worden!
Slaapmeisje, jij ook dit niet meer slikken, hè? Jij gaf me de tip toch ooit?
Vast en zeker gaf je die tip in alle goeie bedoelingen, hoor, en misschien is dit negatieve bericht ook niet 100% waterdicht...
Voel me trouwens nog steeds raar!
En ik heb hoge temperaturen... Maar dat heb ik vanaf de dag dat ik begon met meten, steeds tussen de 37,1 en 37,4. Is dat gek? Iemand nog ervaringen?
Goed dat je monnikspeper nu niet meer gebruikt Sugar. Hoelang temp je al? Pas na zo'n 3 maanden kun je een "patroon" ontdekken zegt men.
zaterdag dus een test gedaan, negatief.
vanmorgen een test gedaan, de test vergeten ( ja ik weet hoe krijg je het voor elkaar, maar alicia huilde hartverscheurend) de test vond ik pas weer toen ik naar het toilet ging, uurtje of 4 later. heel licht streepje zichtbaar.
Manlief de deur uitgestuurd, nieuwe test gehaald. vanmiddag getest, resultaat na 10 minuten, een heel licht nauwelijks te zien streepje, heel twijfel achtig.
Na 20 minuten manlief weer de deur uitgestuurd, ander merk test gehaald, weer getest. resultaat negatief.
wat moet ik hier nu in godsnaam mee
even wat feitjes, ik heb rond 19 november dus een miskraam gehad, heb gevloeid tot 7 december. we hebben tussen 7 december en dit weekend wel seks gehad, bar weinig, 1 of 2 keer hooguit (een dag of 10 geleden volgens manlief) omdat ik eerst een menstruatie wou afwachten. Of er een eisprong is geweest weet ik niet, geen idee wanneer die had moeten plaatsvinden, en of ie had moeten plaatsvinden/mogelijk was. Laat staan dat een bevruchting mogelijk had kunnen zijn in die korte 2 weken tijd die er zit tussen 7 december en nu. HELP
Moeilijk hoor dat je nu niet weet wat je moet geloven. Ik heb geen ervaringen met miskramen maar het lijkt mij vrij sterk dat hij daarom positief zou zijn, zeker omdat je al een tijdje niet meer vloeit. Maargoed ik heb er dus geen ervaring mee. Misschien kan je daar morgen de gyn of je huisarts over bellen?
ok dat word dus En klussen strakkies (en met de kerst ) maar gooi er nog wel ffies morgen een test tegenaan hoor
quote:de eerste 2 testen waren zo'n plus min test van clearblue, de laatste was predictor.
Op dinsdag 23 december 2003 22:28 schreef Karin het volgende:
Knor welk merk testen heb je gedaan? Bij mij gaf aan het begin van de zwangerschap de Clear Blue een heel licht streepje (die ik dus niet geloofde), Predictor deed het na 5 dagen nog niet en in de tussentijd had ik ook nog Kruidvat merk gedaan (negatief) en nog een of ander huismerk (volgens mij DA) die het ook niet echt geweldig deed. Toen ik na 6 dagen weer een Clear Bleu deed was ie echter hartstikke positief.
quote:je kan tot negen weken vals positief testen na een miskraam, tenzij je tussendoor al een proeftest negatief hebt gehad, die had ik dus zaterdag (clearblue en negatief)
Moeilijk hoor dat je nu niet weet wat je moet geloven. Ik heb geen ervaringen met miskramen maar het lijkt mij vrij sterk dat hij daarom positief zou zijn, zeker omdat je al een tijdje niet meer vloeit. Maargoed ik heb er dus geen ervaring mee. Misschien kan je daar morgen de gyn of je huisarts over bellen?
quote:dat zou heel goed kunnen want de eerste test was ochtendurine, de tweede test middagurine (beetje extra gedronken) en de laatste heb ik echt heel hard mijn best moeten doen om er een druppel uit te kunnen krijgen.
Op dinsdag 23 december 2003 22:33 schreef phileine het volgende:
tuurlijk, het zou ook natuurlijk gewoon wèl hcg (dus zwanger) kunnen zijn, en had je bij die positieve net iets meer in je urine (bijvoorbeeld minder gedronken van te voren oid) dan bij die negatieve. Dat kan als het nog héél pril is.
quote:Predictor deed het dus pas bij mij toen ik al bijna 2 weken overtijd was, en zelfs toen maar een half vaag rondje (ik wou perse een positieve Predictor voor in het plakboek). Volgens diverse internetsites is Predictor een van de meest laat reagerende tests, heeft een hoop HcG nodig.
Op dinsdag 23 december 2003 22:31 schreef Knorretje het volgende:[..]
de eerste 2 testen waren zo'n plus min test van clearblue, de laatste was predictor.
[..]je kan tot negen weken vals positief testen na een miskraam, tenzij je tussendoor al een proeftest negatief hebt gehad, die had ik dus zaterdag (clearblue en negatief)
quote:luker meldt zich even:
Op dinsdag 23 december 2003 22:09 schreef Knorretje het volgende:
ik word helemaal gestoord hierzaterdag dus een test gedaan, negatief.
vanmorgen een test gedaan, de test vergeten ( ja ik weet hoe krijg je het voor elkaar, maar alicia huilde hartverscheurend) de test vond ik pas weer toen ik naar het toilet ging, uurtje of 4 later. heel licht streepje zichtbaar.
Manlief de deur uitgestuurd, nieuwe test gehaald. vanmiddag getest, resultaat na 10 minuten, een heel licht nauwelijks te zien streepje, heel twijfel achtig.
Na 20 minuten manlief weer de deur uitgestuurd, ander merk test gehaald, weer getest. resultaat negatief.wat moet ik hier nu in godsnaam mee
![]()
even wat feitjes, ik heb rond 19 november dus een miskraam gehad, heb gevloeid tot 7 december. we hebben tussen 7 december en dit weekend wel seks gehad, bar weinig, 1 of 2 keer hooguit (een dag of 10 geleden volgens manlief) omdat ik eerst een menstruatie wou afwachten. Of er een eisprong is geweest weet ik niet, geen idee wanneer die had moeten plaatsvinden, en of ie had moeten plaatsvinden/mogelijk was. Laat staan dat een bevruchting mogelijk had kunnen zijn in die korte 2 weken tijd die er zit tussen 7 december en nu. HELP
Oh ja, Livelink, ik durf niet zo goed te testen! Bang voor teleurstelling... Maar vriendje zegt net: vrijdag. Dus....
quote:heb al een uurtje of 2 getest, maar het was met danny's slaapkop erbij nog niet te beoordelen. al met al weten we het niet, twijfelachtig dus. het zou een streepje kunnen zijn, het zou een waanvoorstelling kunnen zijn, het zou een uitvloeing van het andere standaard streepje kunnen zijn, het zou misschien idd een eisprong kunnen zijn zoals phil zegt of een prille zwangerschap.
Op woensdag 24 december 2003 07:30 schreef Sugar het volgende:
Knorretje, wat heel erg spannend, zeg! Post je snel het resultaat?
we houden het dus nog steeds spannend en verzamelen hier op bureau nog wat testen de komende dagen (heb iig een originele kerstboomversiering evt volgend jaar)
als het wel raak is dan is het een kindje wat op bijzondere dagen valt We waren gisteren even aan het wegdrijven op een roze wolk (als ik uitga van een normale cyclus dan was de eisprong op 5 dec
(dan bestaat sinterklaas dus echt, want het stond bovenaan op ons verlanglijstje van de FP), wordt vanaf 2de kerstdag de belangrijkste organen aangelegd, neemt vanaf valentijnsdag de kans op een miskraam af en is het levensvatbaar op koninginnedag)
quote:wat mooi omschreven Knorretje! ik zal duimen, duimen en duimen!
Op woensdag 24 december 2003 07:56 schreef Knorretje het volgende:
als het wel raak is dan is het een kindje wat op bijzondere dagen valtWe waren gisteren even aan het wegdrijven op een roze wolk (als ik uitga van een normale cyclus dan was de eisprong op 5 dec
(dan bestaat sinterklaas dus echt, want het stond bovenaan op ons verlanglijstje van de FP), wordt vanaf 2de kerstdag de belangrijkste organen aangelegd, neemt vanaf valentijnsdag de kans op een miskraam af en is het levensvatbaar op koninginnedag)
quote:nog even verder wegdrtoomt hoor, ik had het er giteren nog over, heb geen idee hoe het moet voelen normaal zwanger te zijn, maar ow zo'n kleintje aan de borst is zo verdomd heerlijk dat ik die zwangerschap er op de koop bij toe neem.
Op woensdag 24 december 2003 08:00 schreef just me het volgende:[..]
wat mooi omschreven Knorretje! ik zal duimen, duimen en duimen!
OW knor wat spannend!!!!! En ook alle andere dames heel veel succes he
het gaat lukken hoor echt waar!!!!!!!!!!!!!!
* in lurkstand terugkruipt
quote:* just me gluurt mee
Op woensdag 24 december 2003 09:44 schreef Knorretje het volgende:
*nog een test doet*
danny.. ikmag toch wel F5-en hier ?
dit zijn de fotos van de test van vanmorgen (ze zijn wat groot zodat je goed kan uitvergroten en kijken) de eerste foto is na 5 minuten wachten, de tweede na tien minuten (de maximale wachttijd) Op beiden wordt door verschillende mensen verschillende dingen opgemerkt. stand daarin is : 4 zien een plusje, 2 niet, 1 durft geen uitspraak te doen.
(met clearblue getest)
na 5 minuten dus
na tien minuten dus
Inmiddels is het streepje weer wat duidelijker geworden, maar niet betrouwbaar volgens de handleiding. Danny is met de test naar de apotheker gegaan, ook zij wist het niet
Net een goedkope apothekers test gedaan en die is negatief. Negatiever kan niet, braaf ale 5 de minuten afgewacht. geen streep te bekennen in het kleine venster.
Manlief geloofde het niet en heeft hem nu opengebroken trouwens en naast het kleine ronde venster is wel een licht streepje zichtbaar volgens hem/ons
en voor wie hulp nodig heeft met het zoeken naar ons vage waanvoorstelling hier nog een keer de laatste met een pijltje waar wij denken iets te zien http://www.fok.nl/~knorretje/help4a.JPG
quote:ja maar dat verklaart niet de negatieve testen tussendoor als ik dus predictor negatief tel en die van net waar het streepje BUITEN het venster valt
Op woensdag 24 december 2003 10:11 schreef moussy het volgende:
Ik wil geen valse hoop geven, maar zie toch écht positieve testen.
waarom maken ze die testen gewoon niet met grotere venster
ik dacht trouwens dat ik de enige was die ze uit altijd elkaar sloopte
*duimt verder*
quote:Nou, sommige van die dingen vragen om mega-veel HCG om uit te slaan.. zoals de predictor.
Op woensdag 24 december 2003 10:13 schreef Knorretje het volgende:[..]
ja maar dat verklaart niet de negatieve testen tussendoor als ik dus predictor negatief tel en die van net waar het streepje BUITEN het venster valt
waarom maken ze die testen gewoon niet met grotere venster
quote:nee is er een van de apotheker zelf. Is gedaan met opgevangen urine (net als de test die nu ligt, met hetzelfde urine) op advies van de apotheker.
Op woensdag 24 december 2003 10:14 schreef moussy het volgende:
Die onderste, dat is toch zo'n Romed dipstick of hoe ze die ook mogen noemen, die gaven bij mij altijd positief aan, terwijl ik helemaal niet zwanger was, zelfs toen ik eens 5 min. later ongesteld werdik dacht trouwens dat ik de enige was die ze uit altijd elkaar sloopte
manlief sloopt graag testen
quote:ok, vals positief kan niet, kan ik heel goed meeleven, maar wil dolgraag zekerheid.
Op woensdag 24 december 2003 10:14 schreef Rewimo het volgende:
Hoe was het ook alweer? Je kunt wel vals negatief testen, maar niet vals positief...Ik zie net als Moussy op een van de tests echt twee streepjes!
*duimt verder*
zeker met het kerstdiner van vanavond, rumijstaart, vruchtenbowl, brie, zalm etc etcwil ik weten of ik alles moet laten staan en een alternatieve maaltijd voor mezelf in elkaar moet flansen of gewoon alles mag hebben
en we zijn wederom vergeten of dat vage streepje misschien op voorhand al in de test zit en dat we gewoon kijken naar een bestaand streepje van de test.
karin: nee dit waren plus/min testen van clearblue
piglet: we zijn nu toch al geld aan het smijten, waar haal ik zo'n digitale ??
quote:op 6 liter ijs, 4 borrelglaasjes rum gegooid
Op woensdag 24 december 2003 10:24 schreef Rewimo het volgende:
Gerookte zalm mag, brie ook (als ie niet van rauwe melk is), en het ijs mag ook wel (tenzij er een hele fles echte rum doorheen zit in plaats van rum-aroma). In de bowl zal ongetwijfeld alcohol zitten dus die zou ik maar laten staanDus een bescheiden maaltijd zit er echt wel in voor je hoor
De Clearblue Digitale-zwangerschapstest interpreteert het resultaat voor jou en geeft een schriftelijke uitslag weer die elke twijfel uitsluit ( + voor "Zwanger" of - voor "Niet zwanger").
Lijkt mij heel goed voor de gemoedsrust van ons allemaal
quote:Jeetje, jullie geven heel je kerstbonus uit aan die tests. Maar dat zou ik ook doen hoor!
Op woensdag 24 december 2003 10:27 schreef Knorretje het volgende:
we gaan even ons rondje koffiedrinken doenbij oma, en dan zal danny vast en zeker toch wel weer naar de apotheek rijden/
quote:Ik heb m gewoon bij de Kruidvat gekocht (er zit een houder in met 3 testen om op te piesen, dus je kunt je uitleven
Op woensdag 24 december 2003 10:21 schreef Knorretje het volgende:
piglet: we zijn nu toch al geld aan het smijten, waar haal ik zo'n digitale ??
Voor wat het waard is: ik zie ook een vaag streepje; het lijkt er toch sterk op...
Zou toch het mooiste kerstcadeau zijn.
*Duimt verder*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |