quote:Bron: http://www.nu.nl/news.jsp?n=237309&c=13
Jongeren roepen racistische leuzen via intercom treinUitgegeven: 25 november 2003 21:14
WEERT - De spoorwegpolitie heeft dinsdag op station Weert vier jongeren gearresteerd die misbruik maakten van de omroepinstallatie in een intercity tussen Eindhoven en Maastricht.
De jongeren (15, 17, 18 en 19 jaar) wensten in eerste instantie alle moslims een fijn suikerfeest. Daarna volgden beledigende kreten naar vrouwelijke passagiers en racistische leuzen richting joden.
Rechter
De vandalen hadden zich volgens een woordvoerder van het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) stiekem toegang verschaft tot het compartiment van de machinist. De twee jongste verdachten zijn naar huis gestuurd. De twee oudsten verblijven nog op een politiebureau in Weert voor verhoor. Zij moeten waarschijnlijk voor de rechter verschijnen voor onder meer discriminatie en ordeverstoring, aldus de woordvoerder.
Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
quote:Mwah, ik denk eerder dat het autochtone Feyenoord-supporters waren.
Op dinsdag 25 november 2003 22:22 schreef K3 het volgende:[..]
Bron: http://www.nu.nl/news.jsp?n=237309&c=13
Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
quote:Het zullen toch geenspoiler:
Op dinsdag 25 november 2003 22:23 schreef Disorder het volgende:
Ah, suikerfeest is weer bezig.
[Dit bericht is gewijzigd door fratsman op 25-11-2003 22:26]
quote:ja weer dat stomme feest
Op dinsdag 25 november 2003 22:23 schreef Disorder het volgende:
Ah, suikerfeest is weer bezig.
"Hollanders"
quote:Dé moslim-mietjes?
Op dinsdag 25 november 2003 22:28 schreef Bastard het volgende:
Ah de moslim mietjes zijn weer in het nieuws.. was toch al snel... een dag stil ofzo
quote:Sja, alleen in groepen hebben ze ballen.
Op dinsdag 25 november 2003 22:28 schreef tvlxd het volgende:[..]
Dé moslim-mietjes?
quote:Neuh. Dat zijn islamietjes.
Op dinsdag 25 november 2003 22:28 schreef tvlxd het volgende:[..]
Dé moslim-mietjes?
quote:Niets mis met de integratie, zou ik zo dus zeggen.
Op dinsdag 25 november 2003 22:32 schreef Bastard het volgende:[..]
Sja, alleen in groepen hebben ze ballen.
quote:Nee.
Op dinsdag 25 november 2003 22:22 schreef K3 het volgende:
Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
Blanke Limburgers blijft echter wel een optie .
quote:Zover durf ik niet te gaan.
Op dinsdag 25 november 2003 22:37 schreef tvlxd het volgende:[..]
Niets mis met de integratie, zou ik zo dus zeggen.
Maar fijn dat de ramadan weer afgelopen is, anders stonden de voetbalsupporters er alleen voor.
[Dit bericht is gewijzigd door robh op 25-11-2003 23:20]
ok, bevredig je moslim-bash behoefte maar, als je er echt een strakke plasser van krijgt....
quote:
Op dinsdag 25 november 2003 23:39 schreef HeyFreak het volgende:
zucht...ok, bevredig je moslim-bash behoefte maar, als je er echt een strakke plasser van krijgt....
Verder kan het geen kwaad als gelovigen vanaf de kansel wat vaker wordt duidelijk gemaakt dat het op kosten jagen van maatschappelijke instellingen geen daad is waarmee je als individueel gelovige mensen voor de eigen overtuiging weet te winnen.
Aan de vruchten herken je doorgaans de kwaliteit van een boom...
quote:Je bent de problemen op de lijn Hoorn Enkhuizen alweer vergeten?
Op dinsdag 25 november 2003 22:22 schreef K3 het volgende:Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
moet de NS die dingen maar op slot zetten ofzo, het is niet de eerste keer dat dit gebeurt (alleen zijn het nu marokkanen over joden en is het ineens vervelend ofzo).
quote:Nee, die werden toen ook breed in de media beschreven, dus waar maak je je druk om? Moeten we het maar weer negeren omdat het allochtonen zijn?
Op woensdag 26 november 2003 11:31 schreef calvobbes het volgende:
Je bent de problemen op de lijn Hoorn Enkhuizen alweer vergeten?
quote:nee we moeten het negeren omdat het wel héééél errug kleinschalig is
Op woensdag 26 november 2003 11:45 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Nee, die werden toen ook breed in de media beschreven, dus waar maak je je druk om? Moeten we het maar weer negeren omdat het allochtonen zijn?
quote:Ja pas toen het NS personeel ging staken jah.
Op woensdag 26 november 2003 11:45 schreef Strolie75 het volgende:Nee, die werden toen ook breed in de media beschreven
quote:Abou J.
Op woensdag 26 november 2003 12:01 schreef MikeyMo het volgende:
Hoe noem je eigenlijk iemand die overal "discriminatie" en "racisme" in ziet als het over allochtonen gaat.
quote:
Op woensdag 26 november 2003 12:02 schreef robh het volgende:[..]
Abou J.
zeg dit is een serieus forum hoor!
Ontopic: Ik snap niet waarom nieuws niet gewoon vermeld mag worden, het is niet zo dat dit uit de duim wordt gezogen. Als dit gebeurt waarom zou er dan niet over geschreven mogen worden. Mensen als Calvobbes willen dit soort berichten liever niet zien omdat het waarschijnlijk in hun ogen buitenlanderhaat aanwakkert of niet in hun linkse-idealen-straatje-past waarin je criminaliteit niet kunt/mag linken met de etnische achtergrond van iemand. Ipv een soort van propaganda te willen (waarin dit soort berichten niet aan de orde komen) kunnen ze beter eens afvragen waarom deze bevolkingsgrope toch zo vaak op deze manier in het nieuws komt? Ik denk niet omdat elke journalist een racist is die graag deze bevolkingsgroep "zwart" maakt. Nee omdat het gebeurt en omdat het volk recht om te weten wat er gebeurt.
tijdje terug zat ik in de trein en werd er doodleuk omgeroepen dat malukku warchild hem gekaapt had en dat we allemaal doodgingen ... geen haan die er naar kraaide en bij de volgende halte stapten ze gewoon uit, gewoon geen aandacht aan besteden
quote:Ik zie dat nergens in dit topic gezegd worden. Behalve jij en de TS die denkt meteen weer in de zielig underdog positie te moeten duiken, de machtige linkse lobby maken het gewone volk immers monddood
Op woensdag 26 november 2003 12:08 schreef MikeyMo het volgende:Ontopic: Ik snap niet waarom nieuws niet gewoon vermeld mag worden, het is niet zo dat dit uit de duim wordt gezogen. Als dit gebeurt waarom zou er dan niet over geschreven mogen worden.
quote:Verder zie ik alleen de standaard en kortzichtige verwijzingen naar de Islam, die er vanalles mee temaken zou hebben...
Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
quote:zie jij de reactie van Calvobbes niet dan? Die wilt dit soort berichten liever niet gepubliceerd zien.
Op woensdag 26 november 2003 12:23 schreef IPdaily het volgende:[..]
Ik zie dat nergens in dit topic gezegd worden. Behalve jij en de TS die denkt meteen weer in de zielig underdog positie te moeten duiken, de machtige linkse lobby maken het gewone volk immers monddood
[..]Verder zie ik alleen de standaard en kortzichtige verwijzingen naar de Islam, die er vanalles mee temaken zou hebben...
quote:Eigenlijk niet
Op woensdag 26 november 2003 12:25 schreef MikeyMo het volgende:zie jij de reactie van Calvobbes niet dan? Die wilt dit soort berichten liever niet gepubliceerd zien.
quote:Wel grappig toen bleek dat het autochtonen waren, reacties vol ongeloof.
Op woensdag 26 november 2003 11:45 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Nee, die werden toen ook breed in de media beschreven, dus waar maak je je druk om? Moeten we het maar weer negeren omdat het allochtonen zijn?
quote:Het enige dat ik hier uit op kan maken is dat je graag een generaliserende of racistische opmerking wil plaatsen. Immers, ALLEEN DAAR krijg je een ban voor!!!
Op dinsdag 25 november 2003 23:06 schreef MikeyMo het volgende:
Ik mag hier niets over zeggen van RobH want dan krijg ik weer boze mails en wellicht een ban
quote:Dat komt omdat ze geen meisje kunnen krijgen en daar gefrustreerd van raken.
Op dinsdag 25 november 2003 22:42 schreef Delibrerende-Dirk het volgende:
Wat hebben die dwazen eigenlijk tegen vrouwen???
Ze lopen de hele dag hun pik achterna en als ze dan iets zeggen moeten de vrouwen het ontgelden
Achterlijk volk!!
quote:Newbie
Op woensdag 26 november 2003 12:30 schreef IPdaily het volgende:
Het enige dat ik hier uit op kan maken is dat je graag een generaliserende of racistische opmerking wil plaatsen. Immers, ALLEEN DAAR krijg je een ban voor!!!
quote:dat was even een "grapje" tussen mij en RobH eigenlijk
Op woensdag 26 november 2003 12:30 schreef IPdaily het volgende:
Als ik iets een storende reacties vind is DIT het wel.
[..]Het enige dat ik hier uit op kan maken is dat je graag een generaliserende of racistische opmerking wil plaatsen. Immers, ALLEEN DAAR krijg je een ban voor!!!
quote:In deze context uiteraard, ja kan natuurlijk ook gewoon een zuigende kut-user zijn...
Op woensdag 26 november 2003 12:34 schreef speknek het volgende:Newbie
.
[Dit bericht is gewijzigd door IPdaily op 26-11-2003 12:40]
quote:kan je dat ook niet via de voorgenoemde mailtjes doen?
Op woensdag 26 november 2003 12:35 schreef MikeyMo het volgende:[..]
dat was even een "grapje" tussen mij en RobH eigenlijk
msn anders?
quote:Ah ok, toch hoor je deze opmerking vaak langskomen
Op woensdag 26 november 2003 12:35 schreef MikeyMo het volgende:dat was even een "grapje" tussen mij en RobH eigenlijk
quote:MikeyMo als je problemen met mij hebt, mijn mail staat open hoor.
Op woensdag 26 november 2003 12:25 schreef MikeyMo het volgende:zie jij de reactie van Calvobbes niet dan? Die wilt dit soort berichten liever niet gepubliceerd zien.
Ga niet mijn woorden verdraaien en dingen anders uitleggen dan ik het bedoel.
quote:
Bonden: 'Arbeidsinspectie op lijn Hoorn-Enkhuizen'UTRECHT (ANP) - De vakbonden willen dat de Arbeidsinspectie een onderzoek instelt naar de werkomstandigheden van het NS-personeel op de probleemlijn Hoorn-Enkhuizen. Volgens de bonden is het werk op dit spoortraject gevaarlijk door zwartrijders, hangjongeren, zwervers en rovers.
,,De incidenten stapelen zich op'', hebben de VVMC, FNV Bondgenoten en CNV Bedrijvenbond in een brief aan de Arbeidsinspectie geschreven. Daar komt bij dat veel van de NS'ers die op de lijn werken ook in die regio wonen. ,,Ze worden in de kleine Noord-Hollandse leefgemeenschappen herkend als NS-personeel. Hierdoor is een dubbele (sociale) onveiligheid ontstaan.'' De Arbeidsinspectie heeft de brief nog niet ontvangen. De standaardprocedure is wel dat de dienst een onderzoek begint als een verzoek daartoe is ingediend, zei een woordvoerster woensdag.
De bonden en de NS zijn onlangs een aantal maatregelen overeengekomen waarmee een einde moet komen aan de problemen. Er komt een extra controleploeg. Ook komt er op de dubbeldekstreinen na 16.00 uur meer personeel. Het traject is de afgelopen maanden vaak in het nieuws geweest. Vooral jongeren veroorzaakten veel overlast. Recent werd een conductrice met een stoeptegel tegen het hoofd geslagen.
quote:Nee, ik snap die drang naar censureren niet. het enige wat men wil is de waarheid verbergen achter een eigen ideaalbeeld
Op woensdag 26 november 2003 12:39 schreef IPdaily het volgende:[..]
Ah ok, toch hoor je deze opmerking vaak langskomen
![]()
Kan je verhaal over de "linkse propaganda" nu ook met een korreltje zout worden genomen
quote:Om in de trend van dit forum te reageren: opknopen, stenigen en in de hens steken die lui
Op woensdag 26 november 2003 15:19 schreef calvobbes het volgende:
Overigens zijn de problemen op de lijn Hoorn / Enkhuizen nog lang niet voorbij:
[..]
quote:Triest genoeg als je tegenwoordig verbaasd staat te kijken als het geen Marokkanen zijn.
Op woensdag 26 november 2003 12:29 schreef schatje het volgende:
Wel grappig toen bleek dat het autochtonen waren, reacties vol ongeloof.
Maar toen zat niemand te zeiken of dat bericht nu wel of niet nieuwswaardig was.
quote:Ik ook niet.
Op woensdag 26 november 2003 15:19 schreef MikeyMo het volgende:Nee, ik snap die drang naar censureren niet.
quote:Toen was het ook geen incident maar met grote regelmaat.
Op woensdag 26 november 2003 15:20 schreef Strolie75 het volgende:Maar toen zat niemand te zeiken of dat bericht nu wel of niet nieuwswaardig was.
quote:Dan plaats je dat toch in het topic over dát ondewerp?
Op woensdag 26 november 2003 15:19 schreef calvobbes het volgende:
Overigens zijn de problemen op de lijn Hoorn / Enkhuizen nog lang niet voorbij:
quote:Ook de flevo lijn Lelystad Almere zorgt nog met regelmaar voor een hoop problemen. Alleen gaat het hier weer over allochtonen. Ook hier lees jje niet veel van in de media. Maar het blijft volkomen off-topic.
Op woensdag 26 november 2003 15:22 schreef calvobbes het volgende:[..]
Toen was het ook geen incident maar met grote regelmaat.
quote:Marokkanen die zich misdragen en Joden discrimineren gebeurt incidenteel in dit land? Of moeten we de nieuwswaarde van een bericht laten bepalen al naar gelang plaats waar het gebeurt?
Op woensdag 26 november 2003 15:22 schreef calvobbes het volgende:
Toen was het ook geen incident maar met grote regelmaat.
quote:Hmmm jah was ook de bedoeling
Op woensdag 26 november 2003 15:23 schreef robh het volgende:Dan plaats je dat toch in het topic over dát ondewerp?
quote:Ik zie geen "Marokkanen" staan in het bericht, nog zie ik er bij staan dat het om moslims gaat.
Op woensdag 26 november 2003 15:25 schreef Strolie75 het volgende:Marokkanen die zich misdragen en Joden discrimineren gebeurt incidenteel in dit land? Of moeten we de nieuwswaarde van een bericht laten bepalen al naar gelang plaats waar het gebeurt?
quote:denk dat je daar wel vanuit mag gaan (dat het om moslims gaat) of het marokkanen zijn zou ik niet weten.
Op woensdag 26 november 2003 15:29 schreef robh het volgende:[..]
Ik zie geen "Marokkanen" staan in het bericht, nog zie ik er bij staan dat het om moslims gaat.
blijft kinderkattenkwaad en ik snap niet dat daar spoorwegpolitie voor moet worden ingezet, gewoon ff de driver of de conducteur naar het hok in kwestie sturen en die ventjes verwijderen ... en ditmaal wel de deur op slot doen
quote:Uit een gesloten dubbeltopic van mij vanochtend.
Op woensdag 26 november 2003 15:29 schreef robh het volgende:
Ik zie geen "Marokkanen" staan in het bericht, nog zie ik er bij staan dat het om moslims gaat.
quote:Overigens zat ik in die trein die een half uur later aankwam, daarom viel het bericht me op. Die reizigers waren niet blij, het niveau van de opmerkingen zouden niet misstaan op de FP. Typisch voorbeeld hoe een kleine groep ratten een hele bevolkingsgroep een slechte naam geven.
Jonge amokmakers leggen intercity lam op station in WeertWEERT - De politie heeft in Weert gisteren vier Marokkaanse jongens aangehouden die stennis hadden gemaakt in de intercitytrein van Eindhoven naar Weert. Met een eigen sleutel drongen zij het hokje van de conducteur binnen en riepen vervolgens via de intercom racistische en beledigende leuzen door de trein.
Hoofddaders zijn twee mannen uit Geleen (18 jaar) en Tegelen (19). Zij zaten gisteravond laat nog vast op het bureau in Weert. De andere twee (15 en 17) komen uit Weert en zijn na verhoor vrijgelaten.
Wat de mannen exact riepen, kon de politie gisteren niet zeggen. Een woordvoerder van de spoorwegpolitie zegt dat de vier eerst alle moslims een fijn suikerfeest (einde van de ramadan) wensten. Daarna gingen ze over tot racistische en beledigende leuzen. Volgens getuigen hadden de vier leuzen geroepen als ,,Hamas, hamas, joden aan het gas''. Ook zouden ze geroepen hebben dat ze ,,de vrouwen in de trein zouden bewerken''.
De machinist zette om kwart voor drie de trein stil op het station in Weert en weigerde verder te rijden. Alle passagiers verlieten daarop de trein en moesten wachten op de volgende trein, die een half uur later binnenkwam en de reizigers verder naar het zuiden bracht.
De politie was al door de conducteur gewaarschuwd voordat de trein het station Weert binnenreed. Aan de hand van verklaringen van het spoorwegpersoneel en getuigen grepen agenten de vier jongemannen in de kraag.
Dagblad de Limburger
quote:*noch*
Op woensdag 26 november 2003 15:29 schreef robh het volgende:[..]
Ik zie geen "Marokkanen" staan in het bericht, nog zie ik er bij staan dat het om moslims gaat.
Met een beetje logisch nadenken kom je er ook wel achter dat het hier om Moslims gaat, gezien de leuzen die geroepen werden.
quote:Gaat het artikel over stelselmatige misdragingen en discriminatie? Is er een bende opgerold die maandenlang het bewuste treintraject terroriseerde?
Op woensdag 26 november 2003 15:25 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Marokkanen die zich misdragen en Joden discrimineren gebeurt incidenteel in dit land? Of moeten we de nieuwswaarde van een bericht laten bepalen al naar gelang plaats waar het gebeurt?
waarom wil hij in godsnaam niet meer verder rijden ... die mannekes zijn toch verwijderd??
raar verhaal
quote:Nee, maar het is wel weer het zoveelste voorbeeld van een trend van misdragingen en discriminatie ten opzichten van Joden en vrouwen die door een zekere groep oudkerkallochtonen plaatsvindt.
Op woensdag 26 november 2003 15:37 schreef Kozzmic het volgende:
Gaat het artikel over stelselmatige misdragingen en discriminatie? Is er een bende opgerold die maandenlang het bewuste treintraject terroriseerde?
Of zullen we voortaan alleen nieuwsberichten plaatsen als iemand dood wordt geschopt? Niet dat we daar lang op hoeven te wachten...
quote:Nu ook niet! lees maar terug...
Op woensdag 26 november 2003 15:20 schreef Strolie75 het volgende:Maar toen zat niemand te zeiken of dat bericht nu wel of niet nieuwswaardig was.
quote:Intercom is meestal in een apparte hokje of achter een paneel bij de deuren. En dat stuk spoor is redelijk druk, ik heb het ook wel eens meegemaakt dat ze bij een ernstige vertraging gewoon niet verder rijden maar vrolijk meedelen dat je maar moet overstappen op een andere trein.
Op woensdag 26 november 2003 15:38 schreef sp3c het volgende:
zaten die mannekes bij de conducteur in zijn kabine ofzo???waarom wil hij in godsnaam niet meer verder rijden ... die mannekes zijn toch verwijderd??
quote:dan lees je toch niet goed
Op woensdag 26 november 2003 15:41 schreef IPdaily het volgende:[..]
Nu ook niet! lees maar terug...
ik vind het niet nieuwswaardig, heb ik al meerdere malen gepost geloof ik
quote:Een normale trein heeft aan beide kanten een hokje
Op woensdag 26 november 2003 15:38 schreef sp3c het volgende:
zaten die mannekes bij de conducteur in zijn kabine ofzo???waarom wil hij in godsnaam niet meer verder rijden ... die mannekes zijn toch verwijderd??
raar verhaal
quote:tja over de misdragingen van de NS kun je ook wel een paar topics voltikken
Op woensdag 26 november 2003 15:42 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Intercom is meestal in een apparte hokje of achter een paneel bij de deuren. En dat stuk spoor is redelijk druk, ik heb het ook wel eens meegemaakt dat ze bij een ernstige vertraging gewoon niet verder rijden maar vrolijk meedelen dat je maar moet overstappen op een andere trein.
maar goed ik vind dat hier van een mug een olifant wordt gemaakt ... als de machinist in kwestie gewoon naar de intercom was gewandeld en die figuren de trein uit had gesmeten was er nu nix aan de hand geweest maar meneer moet de politie erbij halen omdat hij graag een middagje vrij wil zijn ofzo
quote:nee echt????????????
Op woensdag 26 november 2003 15:45 schreef robh het volgende:[..]
Een normale trein heeft aan beide kanten een hokje
wat ben jij slim zeg
verklaart nog steeds niet waarom de machinist niet verder wilde rijden en dat was volgens mij de vraag
In een treinstel zitten een heleboel hokjes waar de conducteur omroepen doet.
Zoals robh meent zijn er dus niet 2 (ieder uiteind 1) maar meerdere hokjes, in 1 van die hokjes zijn deze randdebielen binnengeslopen en hebben daar de intercom gebruikt.
De machinst moet op z'n plaats blijven en kan dus niet zomaar rondlopen op zoek naar die jongens.
De conducteur moet een tijdje zoeken voordat de jongeren zijn gevonden, want zoals ik al eerder zei, er zijn veel van zulke hokjes.
quote:Ik kan me goed voorstellen dat de politie erbijgehaald wordt. Ik vind het ook prima als de bewuste jongeren opdraaien voor de schade van de vertraging en een gepaste (werk)straf krijgen. Maar kom op, waar hebben we het over? Een stelletje guppies roept niet zo vriendelijke leuzen door een trein-intercom. Als het blanke guppies waren had geen haan ernaar gekraait. En terecht.
Op woensdag 26 november 2003 15:45 schreef sp3c het volgende:maar goed ik vind dat hier van een mug een olifant wordt gemaakt ... als de machinist in kwestie gewoon naar de intercom was gewandeld en die figuren de trein uit had gesmeten was er nu nix aan de hand geweest maar meneer moet de politie erbij halen omdat hij graag een middagje vrij wil zijn ofzo
quote:Goed hè
Op woensdag 26 november 2003 15:46 schreef sp3c het volgende:nee echt????????????
wat ben jij slim zeg
![]()
![]()
quote:Als de vertraging langer duurt dan een bepaalde tijd lijkt mij dat de planners bij de NS de trein laten uitvallen omdat anders de vertraging doorwerkt op het schema van andere treinen.
verklaart nog steeds niet waarom de machinist niet verder wilde rijden en dat was volgens mij de vraag
quote:maar hij reed wel weg want anders had die trein van een half uur later niet binnen kunnen komen neem ik aan ... en er was nix kapot voor zover ik kan lezen dus zie ik geen reden waarom die gast niet gewoon zonder de jeugdige delinquenten verder is gereden met zijn pasagiers die voor hun ticket betaald hebben (de meesten toch
Op woensdag 26 november 2003 15:51 schreef robh het volgende:[..]
Goed hè
[..]Als de vertraging langer duurt dan een bepaalde tijd lijkt mij dat de planners bij de NS de trein laten uitvallen omdat anders de vertraging doorwerkt op het schema van andere treinen.
quote:voor zover ik weet kun je enkel omroepen vanuit die kabines ... als er een deur kapot is ofzo dan loopt de machinist ook gewoon naar die deur toe om te kijken oftie het kan fixen, waarom kan die dan nu niet ff al die cabines langslopen (4 gemiddeld geloof ik)???
Op woensdag 26 november 2003 15:50 schreef Refragmental het volgende:
Een machinist die naar de intercom wandelt??In een treinstel zitten een heleboel hokjes waar de conducteur omroepen doet.
Zoals robh meent zijn er dus niet 2 (ieder uiteind 1) maar meerdere hokjes, in 1 van die hokjes zijn deze randdebielen binnengeslopen en hebben daar de intercom gebruikt.
De machinst moet op z'n plaats blijven en kan dus niet zomaar rondlopen op zoek naar die jongens.
De conducteur moet een tijdje zoeken voordat de jongeren zijn gevonden, want zoals ik al eerder zei, er zijn veel van zulke hokjes.
ik vind het nogal tijdverspilling van een politie-eenheid die nogal wat meer te doen heeft
quote:mjah blank of zwart die figuren moeten gewoon van de intercom afblijven maar ik vind niet dat ze hiervoor de politie in moeten schakelen ... je hebt toch van die treinbeveiliging/knokploegen en shit?
Op woensdag 26 november 2003 15:51 schreef Kozzmic het volgende:[..]
Ik kan me goed voorstellen dat de politie erbijgehaald wordt. Ik vind het ook prima als de bewuste jongeren opdraaien voor de schade van de vertraging en een gepaste (werk)straf krijgen. Maar kom op, waar hebben we het over? Een stelletje guppies roept niet zo vriendelijke leuzen door een trein-intercom. Als het blanke guppies waren had geen haan ernaar gekraait. En terecht.
die ns gasten roepen al spoorwegpolitie als je iets te lang doet over het vinden van je ticket ... staat volgens mij op speeddial
quote:Met de woorden 'terreur' zou je toch wel wat meer verwachten dan wat gescheld via een intercom. Lijkt me meer de kwalificatie kwajongenstreken te verdienen
Wekenlange treinterreur in WeertWEERT De vier jongens die gisteren op het station in Weert werden aangehouden blijken wekenlang treinreizigers te hebben geterroriseerd met racistische kreten. Die riepen ze om via de intercom in de intercity Eindhoven-Weert.
Met een nagemaakte sleutel kwamen ze in het kastje met de intercom, waarna ze leuzen tegen joden en vrouwen riepen. De jongens zijn 15, 17, 18 en 19 jaar oud.
De NS-bonden eisten vandaag dat de Arbiedsinspectie de werkomstandigheden op de lijn Hoorn-Enkhuizen onderzoekt.
Volgens de bonden wordt NS-personeel in de buurt bedreigd door de jongeren die overlast veroorzaken op de lijn.
quote:Precies, een aai over de bol en knuffel is straf genoeg...
Op woensdag 26 november 2003 21:53 schreef calvobbes het volgende:
Lijkt me meer de kwalificatie kwajongenstreken te verdienen
quote:Wat een boefjes!
Op woensdag 26 november 2003 21:57 schreef nikk het volgende:
Precies, een aai over de bol en knuffel is straf genoeg...
Ik was vroeger ook een deugniet hoor, altijd roepen dat alle Joden aan het gas moesten en dat westerse vrouwen hoeren zijn!
quote:Nee.. Gewoon steningen, vierendelen, op laten eten door de leeuwen en dan levenslang de cel in.
Op woensdag 26 november 2003 21:57 schreef nikk het volgende:Precies, een aai over de bol en knuffel is straf genoeg...
Ik bedoel, dit is toch wel vergelijkbaar met een vliegtuig kapen het WTC in New York invliegen!
quote:Om de haat aan te wakeren. Mensen moeten wachten, moeten de vertraging ondergaan omdat een aantal jongeren zonodig misbruik willen maken van het systeem en racistische en seksistische leuzen door de trein willen omroepen.
Op woensdag 26 november 2003 15:46 schreef sp3c het volgende:
verklaart nog steeds niet waarom de machinist niet verder wilde rijden en dat was volgens mij de vraag
Het doel van de haat is simpel. Het is niet de conducteur, niet de machinist, maar degenen die de overlast veroorzaken.
Door die irritatie haat te concentreren op een duidelijk punt, schept de machinist een gevoel van eenheid tegen een gezamelijke vijand.
Die vier jongens zijn nu het doelwit van een veel grotere groep, gesproken woorden kunnen worden genegeerd, maar door hun gedrag is de trein tot stilstand gebracht, en dat kan niet worden genegeerd. Zodoende schept de machinist meerdere vijanden voor het onfortuinlijke viertal.
quote:Nou een harder plasser krijg ik er niet van,..maaarja als je zo al die berichten leest is het wel de realiteit
Op dinsdag 25 november 2003 23:39 schreef HeyFreak het volgende:
zucht...ok, bevredig je moslim-bash behoefte maar, als je er echt een strakke plasser van krijgt....
Veertien artikelen in een prestigieuze krant kunnen niet op tegen acties zoals deze.
Alle mensen in de trein zijn besmeurd met hun daad, en het zal hun mening vormen en hun zicht op bepaalde zaken beinvloeden. Het sterkste overtuigingsmiddel is iets aan den lijve ondervinden.
quote:Ze wensten de inzittenden een vrolijk suikerfeest.
Op woensdag 26 november 2003 22:59 schreef zoalshetis het volgende:
sinterklaas bespuwen, kransen trappen, keppeltje pesten, vrouwen beschimpen, suiker feest bespotten...deze jongens zijn hoe dan ook geen echte moslims. zoveel weet ik dan ook.
quote:lol@suikerfeest...anyways ik d8 dat ze meer rottigheid hadden uitgepoept. maar dat kan aan mij liggen
Op woensdag 26 november 2003 23:03 schreef Kugari-Ken het volgende:[..]
Ze wensten de inzittenden een vrolijk suikerfeest.
quote:Dat is dan wel weer lief van ze!
Op woensdag 26 november 2003 23:03 schreef Kugari-Ken het volgende:[..]
Ze wensten de inzittenden een vrolijk suikerfeest.
Maar goed, iemand wel eens een 'vliegende ploeg conducteurs' gehoord? Soort superhelden ofzo?
quote:Bron
Jongeren terroriseerden al weken treinreizigersUitgegeven: 26 november 2003 19:48
Laatst gewijzigd: 26 november 2003 19:49WEERT/EINDHOVEN - De vier jongeren, die de politie dinsdag op het station in Weert heeft aangehouden, blijken al wekenlang treinreizigers te terroriseren met racistische leuzen. Die riepen ze om via de boordintercom in de intercity Eindhoven-Weert, meldde een woordvoerder van NS Reizigers in Eindhoven woensdag.
De jongeren maakten de afgelopen weken bij herhaling gebruik van de intercity en wisten met een nagemaakte sleutel in het kastje te komen waar de intercom staat. Ze riepen daarbij leuzen als "Hamas Hamas, alle Joden aan het gas", en verder allerlei voor vrouwen vernederende uitingen. De vier (15, 17, 18 en 19 jaar) wensten voorafgaand aan hun door de hele trein hoorbare tirade afgelopen dinsdag eerst alle moslims in de trein een fijn suikerfeest.
De NS zette dinsdag een 'vliegende ploeg' conducteurs op de trein om aan de al weken durende terreur een eind te maken. Die conducteurs betrapten de jongeren op heterdaad. Volgens de woordvoerder van de NS gaat het hier om een incident. De vier zijn inmiddels op vrije voeten gesteld. Ze moeten zich voor de rechter verantwoorden wegens ordeverstoring en discriminatie.
das dan weer mooi. of gaan de mams en paps van de daders nu via de ael roepen dat het hun zielige jongens zijn die pijn aangedaan worden? omdat hun oogappeltjes die voor het geld thuis zorgen, geen racistische leuzen mogen roepen of vrouwen kleineren? hoelang kan dit barbaarse gedrag nog goed gaan?
Die Moslims verpesten het ook voor zichzelf he. Ik heb er ook geen medelijden mee dat er zo negatief naar ze wordt gekeken, ze moeten eerst maar zorgen dat dit soort incidenten niet meer plaatsvinden.
maar dat terzijde, ik kan op zich wel lachen om deze actie. Ik zie het al voor me.. iedereen haast zich naar de trein, hoor je opeens zo'n marokkanenstem:
"attentie, attentie, alle moesliems een fijn saukerfejst en alle hollandse frauwen zain hoeren, hamas hamas joden aan het gas"
die reacties van die mensen had ik wel willen zien
quote:
Op vrijdag 28 november 2003 00:30 schreef francia het volgende:
Die Moslims verpesten het ook voor zichzelf he. Ik heb er ook geen medelijden mee dat er zo negatief naar ze wordt gekeken, ze moeten eerst maar zorgen dat dit soort incidenten niet meer plaatsvinden.
Zoveel moslims, en dan kunnen een paar levenloze gastjes het voor de rest verpesten? Denk ff na voor je wat neerzet.
Hamas, en alle joden aan het gas roepen is niet een van de zuilen van de Islam. Omdat een paar pubers iets doen betekent het niet dat de rest van de moslimwereld dit steunt en/of hier verantwoordelijk is.
Scheer niet zo over een kam. En iemand die iedereen een prettig suikerfeest wenst is niet meteen een moslim. Zelfs niet iedereen die zich een moslim noemt, was het maar zo makkelijk.
Echt ziek om te zien hoe jullie zonder enige vorm van informatie "de moslims" erop aankijken.
En dan ook meteen de hele groep "moslims" als of de rest van de 1,6 miljard moslims ook deze wereld ook iets met deze gasten te maken hebben.
Wie waren die treinterroristen van een paar jaar geleden ook alweer? Juist ja, ook een stel nederlandse boertjes.
quote:Het waren (uiteraard) WÉL weer moslims en zoals in 9 v/d 10 gevallen Marrokkaantjes
Op vrijdag 28 november 2003 00:49 schreef Kruisvaarder het volgende:
Het waren niet een moslims gasten, gewoon een paar blanke boeren.Echt ziek om te zien hoe jullie zonder enige vorm van informatie "de moslims" erop aankijken.
En dan ook meteen de hele groep "moslims" als of de rest van de 1,6 miljard moslims ook deze wereld ook iets met deze gasten te maken hebben.
Wie waren die treinterroristen van een paar jaar geleden ook alweer? Juist ja, ook een stel nederlandse boertjes.
quote:Al waren het Marokkanen, so what.
Op vrijdag 28 november 2003 00:55 schreef Mr-Mackey het volgende:Het waren (uiteraard) [b]WÉL weer moslims en zoals in 9 v/d 10 gevallen Marrokkaantjes
![]()
Een paar maanden geleden waren het Nederlanders, die de trein 3 maanden onveilig hebben gemaakt. Hoorn Enkhuizen volgens mij.
Waren het toen de "nederlanders" weer met hun achterlijke cultuur?
Marokkanense jongeren maken er een teringzooi van in Nederland maar je kan ook overdrijven.
Trekken we de lijn door naar 'onze' geestelijk leiders, zouden er in honderden kerken donderpreken gehouden worden tegen de zedenloosheid van de islamitische medelander, werd er openlijk opgeroepen tot haat en zouden wij extremistische pastors importeren die in hun eigen land niet meer mogen prediken (Een KKK-geestelijke of zo)..
Onze dochters c.q. zussen zullen veelvuldig kennis maken met het betere keukengerei, wanneer ze kennis hebben aan een Marokkaan of Turk. Hoewel de wetgever dit verbiedt, kunnen we niettemin op sympathie rekenen van onze familie en buren, daar onze eer in het geding is.
Naar een coffeeshop hoeven we niet meer, daar er in ieder huizenblok van 6, zeker 4 dealers te vinden zijn. De Hoogovens ruiken geld en verleggen de productie om aan de vraag naar messen en vuistvuurwapens te kunnen voldoen. De snelwegen worden wel mooier, want we zien vrijwel uitsluitend BMW's rondrijden.
Slap lekker verder, jongen!
quote:Ik bedoel er mee te zeggen, dat de moslims ALS GROEP zich moeten verzetten tegen dit soort incidenten en dat de moslims ALS GROEP deze jongeren moet aanpakken.
Op vrijdag 28 november 2003 00:41 schreef Meh7 het volgende:[..]
Zoveel moslims, en dan kunnen een paar levenloze gastjes het voor de rest verpesten? [afbeelding] Denk ff na voor je wat neerzet.
Hamas, en alle joden aan het gas roepen is niet een van de zuilen van de Islam. Omdat een paar pubers iets doen betekent het niet dat de rest van de moslimwereld dit steunt en/of hier verantwoordelijk is.
Scheer niet zo over een kam. En iemand die iedereen een prettig suikerfeest wenst is niet meteen een moslim. Zelfs niet iedereen die zich een moslim noemt, was het maar zo makkelijk.
zolang ze dat niet doen, zal ik me niet verbazen dat de hele moslim-gemeenschap wordt aangekeken op de daden die een kleine minderheid doet.
[Dit bericht is gewijzigd door francia op 28-11-2003 02:05]
5 keer zo erg als autochtonenen? volgens mij wel 16 keer zo erg, dit wil niet zeggen dat je alle Marokkanen aan moet kijken op een stel irritante ettertjes in een trein.
Als het 5 joden waren geweest had je dan alle joden aangesproken? Toen het Nederlanders waren sprak je toen alle Nederlanders aan op hun wangedrag?
Laat staan dat je alle moslims in deze wereld erop aan kijkt.
Het is gewoon triest dat Nederlanders op dit moment gewoon kicken op al het negatieve nieuws over Marokkanen, ze voelen zich bevestigd in hun "zie je wel" gevoel.
het wordt op die manier een beetje een naar sfeertje in dit land.
quote:
Op dinsdag 25 november 2003 22:22 schreef K3 het volgende:Jongeren roepen racistische leuzen via intercom trein
Uitgegeven: 25 november 2003 21:14WEERT - De spoorwegpolitie heeft dinsdag op station Weert vier jongeren gearresteerd die misbruik maakten van de omroepinstallatie in een intercity tussen Eindhoven en Maastricht.
De jongeren (15, 17, 18 en 19 jaar) wensten in eerste instantie alle moslims een fijn suikerfeest. Daarna volgden beledigende kreten naar vrouwelijke passagiers en racistische leuzen richting joden.
Rechter
De vandalen hadden zich volgens een woordvoerder van het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) stiekem toegang verschaft tot het compartiment van de machinist. De twee jongste verdachten zijn naar huis gestuurd. De twee oudsten verblijven nog op een politiebureau in Weert voor verhoor. Zij moeten waarschijnlijk voor de rechter verschijnen voor onder meer discriminatie en ordeverstoring, aldus de woordvoerder.
Bron: http://www.nu.nl/news.jsp?n=237309&c=13[/quote][quote]
Doe ik aan stemmingmakerij als ik zeg dat dit vast geen blanke Hollanders waren?
Neen die hollandse jongens hadden de omroepinstallatie vernielt, de ramen kapotgetrapt en het interieur van de trein volledig gesloopt terwijl ze lalden en schreeuwden.
quote:Denk je werkelijk dat wanneer Marokkanen in exact dezelfde situatie zouden zitten als Nederlanders ze dan nog relatief meer zouden roven, moorden, drugsdealen!
Op vrijdag 28 november 2003 01:12 schreef Mr-Mackey het volgende:
Als we de statistieken bekijken (en die liegen niet), zijn Marokkaantjes t.o.v. autochtone jeugd een keer of 5 zo crimineel.Wanneer de Nederlandse jeugd relatief even erg zou zijn als het Marokkaanse gajes, dan...
Met andere wooden dat het in hun aard ligt?!?
zo niet dan is de hele vergelijking (uiteraard waar, maar) compleet onzinnig!!!
quote:Helaas is er nog steeds geen onderzoek geweest die Sociaal-Economische factoren eruit filtert. Maar stel je voor dat er dan nog steeds een oververtegenwoordiging is. Dan betekent het dat oftwel hun cultuur achterlijk/achterlopend is of het genetisch bepaald is. Zelf denk ik dat de cultuur de hoofdschuldige is. Deze groepscultuur waar niemand echt verantwoordelijk is is het grootste struikelblok in de Nederlandse individualistische samenleving.
Op vrijdag 28 november 2003 12:26 schreef IPdaily het volgende:[..]
Denk je werkelijk dat wanneer Marokkanen in exact dezelfde situatie zouden zitten als Nederlanders ze dan nog relatief meer zouden roven, moorden, drugsdealen!
Met andere wooden dat het in hun aard ligt?!?
zo niet dan is de hele vergelijking (uiteraard waar, maar) compleet onzinnig!!!
quote:Hollandse jongens zijn ok
Op vrijdag 28 november 2003 04:30 schreef Loedertje het volgende:
[..]
[..]Neen die hollandse jongens hadden de omroepinstallatie vernielt, de ramen kapotgetrapt en het interieur van de trein volledig gesloopt terwijl ze lalden en schreeuwden.
toen dat werd omgeroepen van die neger.......zat ik in de coupé, tegenover een....neger.... hij keek mij zo aan van:"wat is dit!?!?"
ik hoop dat ze dat stuk schorem flink straffen voor die maffe acties
quote:Precies
Op vrijdag 28 november 2003 16:15 schreef sp3c het volgende:[..]
Hollandse jongens zijn ok
![]()
quote:De cultuur die wordt meegenomen vanuit Marokko (en hier wordt versterkt door allerlei factoren), werkt hier dus in bepaalde gevallen niet, mede omdat juist die sociaal-economische factoren zo'n grote rol spelen.
Op vrijdag 28 november 2003 12:50 schreef FreedonNadd het volgende:[..]
Helaas is er nog steeds geen onderzoek geweest die Sociaal-Economische factoren eruit filtert. Maar stel je voor dat er dan nog steeds een oververtegenwoordiging is. Dan betekent het dat oftwel hun cultuur achterlijk/achterlopend is of het genetisch bepaald is. Zelf denk ik dat de cultuur de hoofdschuldige is. Deze groepscultuur waar niemand echt verantwoordelijk is is het grootste struikelblok in de Nederlandse individualistische samenleving.
Van mij mogen ze een voorbeeld stellen en flinke straffen opleggen.
quote:Dus de cultuur bepaalt het gedrag nu omdat ze sociaal economisch achterlopen?
Op vrijdag 28 november 2003 17:15 schreef Re het volgende:[..]
De cultuur die wordt meegenomen vanuit Marokko (en hier wordt versterkt door allerlei factoren), werkt hier dus in bepaalde gevallen niet, mede omdat juist die sociaal-economische factoren zo'n grote rol spelen.
quote:oh sorry dat ik een cultuur die emancipatie en homoseksualiteit verwerpt anders denkenden afkeurt en voornamelijk gericht is op het behouden van de eigen normen en waarden achterlijk noem. Dit geld namelijk net zo hard voor de mensen uit staphorst als de mensen uit het Rif-gebergte. Dit zijn de echte conservatieven in Nederland en dat stoort mij. Maar daar mag ik dus niks over zeggen omdat Pim Fortuyn dit al eens heeft gezegd? Is het zo vervelend die waarheid?
Op vrijdag 28 november 2003 16:07 schreef Meh7 het volgende:
Krijgen we die wannabe pimmetjes weer met de "acherterlijke cultuur" zinnetjes. [afbeelding] Ga maar aan zn dinges zuigen [afbeelding]
quote:Yeah yeah, ga jij maar pimmetje nazeggen. Vrouwen zie ik niet als minderwaardig, homos kunnen me geen moer schelen wat ze thuis doen. En er is NIETS mis met het behouden van je eigen normen en waarden, als je je maar aan de wetten houdt.
Op vrijdag 28 november 2003 20:27 schreef FreedonNadd het volgende:
oh sorry dat ik een cultuur die emancipatie en homoseksualiteit verwerpt anders denkenden afkeurt en voornamelijk gericht is op het behouden van de eigen normen en waarden achterlijk noem. Dit geld namelijk net zo hard voor de mensen uit staphorst als de mensen uit het Rif-gebergte. Dit zijn de echte conservatieven in Nederland en dat stoort mij. Maar daar mag ik dus niks over zeggen omdat Pim Fortuyn dit al eens heeft gezegd? Is het zo vervelend die waarheid?
Een grote groep mensen als achterlijk bestempelen, erop los generaliseren, dat is pas achterlijk.
Niet elke turk/marokaan/moslim leeft hetzelfde of heeft dezelfde normen en waarden. Pimmetje zei dat de Islam een achterlijke cultuur was, wist hij dan niet dat de Islam niet gelijk staat aan de cultuur waarin mensen leven? Hoeveel weet jij eigenlijk over de Islam, of over de Turkse/Marokaanse cultuur, dat je er uitspraken over durft te doen?
quote:De ontzettende dooddoener dat "niet alle marokkanen zo zijn" weten we nu wel
Op vrijdag 28 november 2003 20:39 schreef Meh7 het volgende:
Een grote groep mensen als achterlijk bestempelen, erop los generaliseren, dat is pas achterlijk.
Je zult ook weinig mensen tegenkomen die dat echt denken.
Waarom trekken die bevolkingsgroepen zich daar dan zo verdomd weinig van aan?
Als de marokkanen had in eigen boezem steken, is het probleem snel genoeg opgelost.
Maar nee, die hullen zich in stilzwijgen, en ondertussen moeten we het doen met dwaalgeesten als jij, die nog een keertje de gebroken plaat op zetten "ze zijn niet allemaal zo!".
Zal je misschien verbazen, maar de meeste mensen hebben dat echt wel door.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |