quote:oeps
Op vrijdag 24 oktober 2003 23:03 schreef Sidekick het volgende:[..]
Dat kan dan in het slowchattopic.
quote:LOL
Op vrijdag 24 oktober 2003 23:01 schreef sjun het volgende:[..]
We gaan nog ff door.
[afbeelding]
Wanneer mensen zeggen: er moet iets gebeuren op het gebied van normen en waarden mag nadrukkelijk worden gesteld dat je als land een zelfstandige afweging maakt.Als ik hoor dat er gesproken wordt over normen en waarden mag nadrukkelijk worden gesteld dat de PvdA op dit punt telkens met paarse oplossingen aan komt zetten.
Als je nu ziet dat mensen het hebben over wachtlijsten in de zorg kan worden geconstateerd dat we de zaken met daadkracht en duidelijkheid moeten aanpakken.
Wanneer mensen zeggen: er moet iets gebeuren op het gebied van de geloofwaardigheid van de politiek dan zeg ik dat wij ook zouden zeggen: het is ernstig, we betreuren het, maar het kan niet zo zijn dat je ineens een terugtrekkende beweging maakt.
Wanneer je spreekt over de agenda voor de toekomst mag nadrukkelijk worden gesteld dat mensen waar mogelijk ook hun eigen verantwoordelijkheid moeten nemen.
Als je nu ziet dat mensen het hebben over de geloofwaardigheid van de politiek mag nadrukkelijk worden gesteld dat ik op geen enkel moment de regie ben verloren.
Wanneer mensen zeggen: er moet iets gebeuren op het gebied van een daadkrachtige overheid wil ik nadrukkelijk stellen dat mensen waar mogelijk ook hun eigen verantwoordelijkheid moeten nemen.
meer 'uitspraken' op http://home.wanadoo.nl/ddr/
quote:Jaja, ik weet het; spuit 11, mosterd na de maaltijd, de cavalerie etc. etc. etc. maar ik heb toch ooit de aanmeldknop ingedrukt om hier mijn mening achter te laten
Op vrijdag 24 oktober 2003 21:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..]
Wat de opmerking van SK betreft: hij gaf een tendens aan en nam ook T_v_E als voorbeeld. Als hij alleen over jouw opmerking zou zeuren had ik je gelijk gegeven: dat moet hij met jou in de discussie uitvechten. Maar omdat hij het over meerdere users had past het meer in FB.
Wat de rol van Kozzmic betreft: iedereen hier heeft het recht een topic te openen over een partij of een persoon. En met zoveel ondertoon en eenzijdige suggestiviteit als de opener wil, zolang hij of zij er maar een onderbouwing van de stelling bijgeeft en het met politiek te maken heeft. Vervolgens kan je in de discussie die stelling juist ontkrachten, zoals je hierboven ook al een beetje deed met de stelling van Kozzmic. Als ik -bijvoorbeeld- Marijnissen een waardeloze politicus vind omdat hij demagogisch bezig is, geen reeele oplossingen heeft, op onderbuikgevoelens inspeelt en makkelijk scoort omdat er nu bezuinigt wordt dan is dat ook eenzijdig en suggestief. Maar je mag zo'n topic openen. (ik wacht zelf op het moment dat ik hem er weer op betrap zoadat het actueel is maar hij is de laatste tijd niet zo in de media). Daar is iedere user vrij in. En iedere moderator ook.
quote:Goh... wat hebben mijn posts nou weer ergens mee te maken?
Op vrijdag 24 oktober 2003 22:35 schreef Sidekick het volgende:
Aangezien dat Aaah! het wel erg persoonlijk aantrekt: dit was dit niet vanwege 1 keertje ofzo. Het is gewoon verziekend.Hier zelfs nog wat voorbeelden die ik net heb ontdekt in het Nieuwrechts topic:
[..]
[..]
[..]
quote:Bah zeg. 'Meester hij pest me'
Op vrijdag 24 oktober 2003 21:24 schreef Sidekick het volgende:[..]Ik zie het niet als iets persoonlijks; het gebeurt steeds vaker dat de woonplaats erbij wordt gehaald. Vooral gelly krijgt het vaak naar zijn hoofd geslingerd door ene Tedje_van_Es.
Daarom meldde ik het hier. Gewoon om een probleem aan te kaarten.
Bah.
quote:Je kan lezen hoop ik?
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:12 schreef Tedje_van_Es het volgende:[..]
Goh... wat hebben mijn posts nou weer ergens mee te maken?
quote:Ook voor jou: ik trek het me niet aan, alleen dit soort zuiggedrag lijkt me ongewenst.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:17 schreef Tedje_van_Es het volgende:Bah zeg. 'Meester hij pest me'
Bah.
quote:Niet als het relevant is voor de mening.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:34 schreef Sidekick het volgende:[..]
Je kan lezen hoop ik?
[..]Ook voor jou: ik trek het me niet aan, alleen dit soort zuiggedrag lijkt me ongewenst.
En ik vind dit gedrag van jou pas zuigen, en ik ben niet de enige. Bah.
quote:Het is niet relevant.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:35 schreef Tedje_van_Es het volgende:[..]
Niet als het relevant is voor de mening.
quote:Fijn.
En ik vind dit gedrag van jou pas zuigen, en ik ben niet de enige. Bah.
quote:Ga toch wieberen joh, klein kind
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:35 schreef Tedje_van_Es het volgende:[..]
Niet als het relevant is voor de mening.
En ik vind dit gedrag van jou pas zuigen, en ik ben niet de enige. Bah.
quote:Sociale omgeving (dus woonplaats) kan wel degelijk relevant zijn voor het vormen van een mening ten opzichte van bepaalde zaken. Als jij in je dagelijkse omgang niets met ermee van doen hebt, dan weegt jouw mening erover minder zwaar dan degene die het wel in de praktijk kennen.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:39 schreef Sidekick het volgende:[..]
Het is niet relevant.
Zo weegt mijn mening over het Israel-Palestina conflict dus veel minder zwaar dan die van iemand die in een vluchtelingenkamp of in Jeruzalem woont. Hij kent de praktijk, ik niet en heb dus makkelijk praten.
quote:Ja, heel fijn voor je.
Fijn.
Wat is de politieke meerwaarde van een dergelijke topic?
In deze context kan ik nog honderden mensen noemen die in de politiek zouden moeten gaan, het moge duidelijk zijn dat dit weer een typisch BHFH-topic enkel ter zijn profilering...
quote:SCH en SK (beide uit Friesland, toeval?)
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:39 schreef SCH het volgende:[..]
Ga toch wieberen joh, klein kind
Leer nou eens een keer onderscheid te maken tussen humor met een -knipoog en serieuze "grote mensen"-zaken.
SK heeft een beetje gelijk als hij zegt dat hij het vervelend vindt dat zijn woonplaats steeds in het verhaal wordt meegenomen, echter:
1. Indien het R'dam betreft en ondergetekende er zelf woont, dan kan in alle redelijkheid gesteld worden dat ondergetekende er iets meer vanaf weet wat er in die stad gebeurt op dagelijks niveau dan iemand die aan de andere kant van NL woont. Dat is verder niet erg, maar een handig feitje.
2. SK refereert naar andere soortgelijke gevallen en gebruikt dat als reden om mij terecht te wijzen. Er kan echter niet van ondergetekende verlangd worden om van alle antwoorden op SK op de hoogte te zijn. dat zou idioot zijn. Derhalve kon ik dat dus niet weten en was ik misschien wel zeer origineel in principale.
3. SCH, je bemoeit je continu met conflicten die jou niet persoonlijk aangaan. je komt alleen maar onbeargumenteerd zuigen en publiekelijk partij kiezen. Dat is zielig en kinderachtig.
4. Tedje_van_Es heeft groot gelijk om zich onheus bejegend te voelen en ik steun hem van harte (zie voor mijn argumentatie bovenstaande).
5. Inhoudelijk snap ik de commotie bij SK ook niet zo. Het is maar een flauw geintje over de woonplaats. Er wordt naar mijn mening niks kwetsends gezegd, althans niet kwetsender dan de humor die SK zelf regelmatig meent te moeten plegen (die ik eerlijk gezegd ook vaak kon waarderen).
Ik moest even reageren, want dit verhaal wordt steeds belachelijker.
Ik blijf een tijdje weg en kijk wel of ik de draad weer eens oppak.
Gegroet en wees voorzichtig, ik blijf op jullie letten!
Aaahikwordgek!
quote:Dat klopt. De vorming van een mening is idd sterk afhankelijk van de omgeving, maar ook van andere zaken natuurlijk. Daar gaat het mij ook niet om.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:41 schreef Tedje_van_Es het volgende:[..]
Sociale omgeving (dus woonplaats) kan wel degelijk relevant zijn voor het vormen van een mening ten opzichte van bepaalde zaken.
quote:En in wat voor mate is het relevant voor een discussie op Fok! ??
Als jij in je dagelijkse omgang niets met ermee van doen hebt, dan weegt jouw mening erover minder zwaar dan degene die het wel in de praktijk kennen. Zo weegt mijn mening over het Israel-Palestina conflict dus veel minder zwaar dan die van iemand die in een vluchtelingenkamp of in Jeruzalem woont. Hij kent de praktijk, ik niet en heb dus makkelijk praten.
Daarnaast ken je me helemaal niet. Jij denkt dat ik een paradijs ben opgegroeid. En jij denkt daardoor conclusies te kunnen trekken. Guess what, dat is niet het geval.
Je wist niet eens dat er een moskee in Sneek was. Dat zegt genoeg
quote:Mhaw. Zo erg is het toch niet? Het is weer eens wat anders dan het zoveelste Defensie-topic.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:48 schreef Herostratos het volgende:
Lex Harding zou in de politiek moeten gaan!Wat is de politieke meerwaarde van een dergelijke topic?
In deze context kan ik nog honderden mensen noemen die in de politiek zouden moeten gaan, het moge duidelijk zijn dat dit weer een typisch BHFH-topic enkel ter zijn profilering...
quote:Mij wel, dus waarom open je dit topic dan en haal je mijn posts erbij.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:53 schreef Sidekick het volgende:[..]
Dat klopt. De vorming van een mening is idd sterk afhankelijk van de omgeving, maar ook van andere zaken natuurlijk. Daar gaat het mij ook niet om.
quote:Als het over een bepaald onderwerp gaat waarbij dat relevant is dan IS het dus relevant voor de discussie, ook op Fok.
En in wat voor mate is het relevant voor een discussie op Fok! ??
quote:Oeh jee, wel 1. Hier al weer 40. En in R'dam nog eens 40, en in etc etc etc
Daarnaast ken je me helemaal niet. Jij denkt dat ik een paradijs ben opgegroeid. En jij denkt daardoor conclusies te kunnen trekken. Guess what, dat is niet het geval.Je wist niet eens dat er een moskee in Sneek was. Dat zegt genoeg
Jouw woonsituatie is niet te vergelijken met die van mensen die in de steden wonen want DAAR concentreren de problemen zich en de mensen die daar wonen hebben er mee te maken. Als je dat niet hebt, ja, dan is het heeeel makkelijk praten.
quote:Jongetje toch.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:56 schreef Tedje_van_Es het volgende:Jouw woonsituatie is niet te vergelijken met die van mensen die in de steden wonen want DAAR concentreren de problemen zich en de mensen die daar wonen hebben er mee te maken. Als je dat niet hebt, ja, dan is het heeeel makkelijk praten.
Ik zal ff een tipje van de sluier oplichten:
Mijn buurvrouw is 'n teef die haar bek moet houden
JIj denkt echt dat ik in een leuke buurt woon, he?
quote:Ja leuk, maar dat doet dus niets af aan het feit dat jij in jouw leefsituatie bijna niets te maken hebt met wat er zich hier afspeelt. En aangezien er al meer moslims in wijk van Den Haag wonen dan mensen in Sneek, is het wel degelijk een relevant iets.
Op zaterdag 25 oktober 2003 20:03 schreef Sidekick het volgende:[..]
Jongetje toch.
Ik zal ff een tipje van de sluier oplichten:
Mijn buurvrouw is 'n teef die haar bek moet houdenJIj denkt echt dat ik in een leuke buurt woon, he?
quote:Dat is het typische van X-ray, alleen hij heeft het kut en dus heeft niemand anders recht van spreken. En als iemand dan zegt dat ie helemaal geen last heeft van allochtonen dan moet ie wel in een blank boerendorp of wassenaar wonen, of liegen.
Op zaterdag 25 oktober 2003 20:03 schreef Sidekick het volgende:[..]
Jongetje toch.
Ik zal ff een tipje van de sluier oplichten:
Mijn buurvrouw is 'n teef die haar bek moet houdenJIj denkt echt dat ik in een leuke buurt woon, he?
quote:Nee hoor. Maar jij WOONT in een blank boerendorp en dat weet ik uit ervaring.
Op zaterdag 25 oktober 2003 20:10 schreef gelly het volgende:[..]
Dat is het typische van X-ray, alleen hij heeft het kut en dus heeft niemand anders recht van spreken. En als iemand dan zegt dat ie helemaal geen last heeft van allochtonen dan moet ie wel in een blank boerendorp of wassenaar wonen, of liegen.
quote:Ik bedoel maar.
Op zaterdag 25 oktober 2003 20:12 schreef Tedje_van_Es het volgende:[..]
Nee hoor. Maar jij WOONT in een blank boerendorp en dat weet ik uit ervaring.
quote:Ik hoop het.
Op zaterdag 25 oktober 2003 19:51 schreef Aaahikwordgek het volgende:[..]
Ik blijf een tijdje weg en kijk wel of ik de draad weer eens oppak.
quote:Je ziet er sexy uit als je boos kijkt
Op zaterdag 25 oktober 2003 20:45 schreef sizzler het volgende:
Okee, zo kan het wel weer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |