Ik ben niet helemaal eerlijk geweest tegen een aantal mensen. Ik noem Yvonne in het bijzonder, en eigenlijk ook niet tegen mezelf.
Vanmiddag heb ik Eminem's laatste album gekocht...
Eminem is een persoon waar ik al tijden over loop te zaniken en zeuren. Hoe vreselijk hij wel niet is, etc. etc.
Ik ben zelfs erg kwaad geworden op Yvonne, omdat zij hem verdedigde.
Dit heb je echter niet verdiend, Yvonne. Mijn oprechte excuses. Al tijden vind ik Eminem prima muziek maken. Zijn clips laten me niet bepaald koud, ik word er eerder warm van.
Maandenlang heb ik, ook tegen mezelf, volgehouden dat ik Eminem niks vond. Terwijl ik het eigenlijk gewoon gaaf vond.
Maar ja, Eminem staat natuurlijk bekend om zijn anti-gay lyrics en mijn vriend heeft een enorme hekel aan 'm. Elke keer als hij op TV was deed ik ook mee: "Nou vreselijk inderdaad, belachelijk. Gatver!"
Hoppa, dat is voorbij.Ik vind Eminem goed, okee?
Ik ga nu eindelijk de muziek luisteren die ik leuk vind. En als ik zin heb dan ruk ik me verdomme af op die geile videoclips. Fuck op (zie je, even plaatje luisteren, ik leer snel ). Ik ga doen waar ik zelf zin in heb.
Als Youp van het Hek (lees: iemand die ook overal tegenaan trapt) nichten afzeikt dan hoor je er ook niemand over. En nu staat de wereld op z'n kop? Stel je niet aan.
Voor de meeste van jullie zal bovenstaande dus wel onzin lijken, maar voor mij is het bloedserieus. Een soort keerpunt in m'n leven. Al lijkt het misschien maar een verhaaltje over een omstreden cd.
Yvonne, nogmaals sorry dat ik toen niet eerlijk tegen je was. Dit is meteen mijn statement voor de rest van de wereld.
Ik ben weer een stukje meer 'ik'.
quote:Mijn antwoord hierop staat in mijn post:
Op 22 februari 2001 19:04 schreef L-X het volgende:
Kon je dit niet ff naar haar emailen of melden in de chat? No offense hoor, maar ik dacht ff dat je doodging of iets anders verschrikkelijks toen ik keek naar de kop.
quote:Ik had de behoefte om dit te vertellen. De behoefte om publiekelijk mijn excuses aan te bieden en de behoefte om publiekelijk te vertellen dat ik weer wat trotser ben op mezelf.
Op 22 februari 2001 18:08 schreef Gellarboy het volgende:
Dit is meteen mijn statement voor de rest van de wereld.
Wat mensen verder wel of niet van Eminem vinden, sataN, is de discussie niet. Daar zijn plenty topics over in het M&TV forum. Wat ik voor mezelf heel belangrijk vind, is dat ik nu eindelijk iets gedaan heb waar ik al maanden behoefte aan had.
Beelzebub? Hoezo ben ik nog een beter acteur dan je al dacht?
quote:Toch lief dat je je zorgen maakte trouwens.
Op 22 februari 2001 19:04 schreef L-X het volgende:
maar ik dacht ff dat je doodging of iets anders verschrikkelijks toen ik keek naar de kop.
quote:Ach joh dat wist ik heus wel, sta maar weer op hoor.
Op 22 februari 2001 18:08 schreef Gellarboy het volgende:
Ik ben niet helemaal eerlijk geweest tegen een aantal mensen. Ik noem Yvonne in het bijzonder, en Manono en eigenlijk ook niet tegen mezelf
quote:Wonderlijk at een prijsje al niet kan doen he...
Ik vind Eminem toch gewoon goed, okee?
Je hebt wel eens ergere dingen mooi gevonden, ik noem geen namen want dan raken we maar weer in de war. Veel plezier in elk geval!
[Dit bericht is gewijzigd door Manono op 22-02-2001 19:30]
voor Manono
Gellar Klasse!!!
quote:Iedereen die als een puber overal tegenaan ramt is meteen een facist?? Of wil je je stelling verder onderbouwen?
Op 22 februari 2001 20:13 schreef buzzer het volgende:
Sja, je hebt principes of je hebt ze niet.
Ik zou nooit iets kopen van een facist.
quote:En weer bedankt voor het beeld. Volgende dia asjeblieft...
Op 22 februari 2001 18:08 schreef Gellarboy het volgende:
En als ik zin heb dan ruk ik me verdomme af op die geile videoclips.
[checkt beschikbaarheid van slaappillen]
(ps: )
quote:Dat moest je eigenlijk met een vette knipoog lezen. Aangezien je bijgedraaid bent dus. Of had je dit gevoel toen ook al?
Op 22 februari 2001 19:18 schreef Gellarboy het volgende:
(...)Beelzebub? Hoezo ben ik nog een beter acteur dan je al dacht?
quote:Zelf zou ik hem niet echt een fascist willen noemen (in tegenstelling tot de meeste 'gangsta's' verheerlijkt hij nl. niet geweld, wat een kenmerk van het fascisme is).
Op 22 februari 2001 22:07 schreef Gellarboy het volgende:
Iedereen die als een puber overal tegenaan ramt is meteen een facist?? Of wil je je stelling verder onderbouwen?
Maar een zak is het wel. Die uitlatingen van hem kunnen gewoon niet (ongeacht of er een paar mensen zijn die er niet mee zitten, zoals bijv. Gellarboy)... hij hoeft van mij die Grammy's of wat dan ook niet te krijgen.
Dat zo'n kneus zomaar alles kan zeggen vind ik eigenlijk een beetje niet kunnen.
AFGANG!
quote:Ik weet het niet... Ik denk het wel. Ik vond alleen dat ik het niet leuk -mocht- vinden, uit principe. Eminem doet niet lief over homo's en daarom -mag- ik het niet leuk vinden.
Op 22 februari 2001 22:12 schreef beelzebub het volgende:
Of had je dit gevoel toen ook al?
Stel je voor, dat ik met een andere homo praat en zeg: "Ik vind Eminem leuk!"... Wat zouden ze daar van zeggen???
Fuck them, ze accepteren me NU toch ook niet. Dan kan Eminem er ook nog wel bij. Zal mij godverdomme m'n reet roesten wat de één of andere Reguliersrelnicht van mij vindt.
Hmmm, komt wel een hoop frustratie uit ineens. Is wel ff fijn.
Ik ga pitten! Schrijft allen 22 februari in uw agenda als de dag dat Gellarboy uit de kast kwam. Hoera, de eerste verhetero'de flikker. Heb ik aan jullie te danken. En ik vind het geen seconde jammer.
Eerst doe je jaren je best om door hetero's geaccepteerd te worden en nu blijkt dat je uitgekotst wordt door de gayscene, omdat je je niet gedraagt als standaard nicht. De enigen die me gewoon accepteren zijn, ehm, jullie eigenlijk.
quote:'Bend over, bitch, yo, mother' ?
Op 22 februari 2001 22:41 schreef Gellarboy het volgende:
Stel je voor, dat ik met een andere homo praat en zeg: "Ik vind Eminem leuk!"... Wat zouden ze daar van zeggen???
quote:Voor jou en je partner toch niet te hopen dat je daar gaat roesten. Dan heb je waarschijnlijk de stalen butt-plug laten zitten.
Zal mij godverdomme m'n reet roesten
quote:Excuus voor de lange quote. Ben jij zeker dat je niet Jan Rot bent?
Ik ga pitten! Schrijft allen 22 februari in uw agenda als de dag dat Gellarboy uit de kast kwam. Hoera, de eerste verhetero'de flikker. Heb ik aan jullie te danken. En ik vind het geen seconde jammer.Eerst doe je jaren je best om door hetero's geaccepteerd te worden en nu blijkt dat je uitgekotst wordt door de gayscene, omdat je je niet gedraagt als standaard nicht. De enigen die me gewoon accepteren zijn, ehm, jullie eigenlijk.
quote:Nee, want ik kan beter pijpen.
Op 22 februari 2001 22:46 schreef TimberWolf het volgende:
Ben jij zeker dat je niet Jan Rot bent?
-klik-
quote:Eeuhm wat doe je over 2 weken, ga je mee naar Ajax?
Op 22 februari 2001 22:41 schreef Gellarboy het volgende:
Ik ga pitten! Schrijft allen 22 februari in uw agenda als de dag dat Gellarboy uit de kast kwam. Hoera, de eerste verhetero'de flikker. Heb ik aan jullie te danken. En ik vind het geen seconde jammer.
quote:En nu moet ik mezelf weer een delerium zuipen om het beeld van een orale-sex-keuring/wedstrijd met Jan Rot en Gellarboy uit mijn hoofd te krijgen. Sheesh.
Op 22 februari 2001 22:50 schreef Gellarboy het volgende:
Nee, want ik kan beter pijpen.
Ik wens u een goede nachtrust!-klik-
quote:Jij hebt een veel te actieve fantasie. :
Op 23 februari 2001 08:42 schreef TimberWolf het volgende:
Sheesh.
Vroeger vond ik Guns 'n Roses goed, het kon me toen ook al niets schelen of Axl z'n gal spuide over vervelende nichten. Ik vond het juist wel leuk hoe hij tegen heilige huisjes aantrapte (en toen was het ook al Elton John die de gemoederen suste met een duet!!!)
Ik ben ook geen discipel van Satan maar af en toe een lekker metalplaatje kan ik goed aanhoren. Ik ben ook geen gangster, maar hiphop luister ik ook graag.
Je hoeft het toch niet eens te zijn met de uitlatingen van een artiest om de muziek te waarderen? Er zijn natuurlijk wel grenzen, maar zéker bij Eminem denk ik dat je het allemaal met een grote korrel zout moet nemen. En mensen die een ander afwijzen vanwege de muzieksmaak, daar heb ik al geen goed woord voor over.
[Dit bericht is gewijzigd door Zanderrr op 23-02-2001 17:53]
Wat is dit nou voor regressieve kindse shit?
Als je aan het decompenseren bent, moet je dat gewoon stilhouden.
Waar gaat dit nu eigenlijk over?
quote:en nu in het nederlands
Op 24 februari 2001 07:33 schreef Ritalin het volgende:
Jezus, wat een misplaatste exraversie.Wat is dit nou voor regressieve kindse shit?
Als je aan het decompenseren bent, moet je dat gewoon stilhouden.Waar gaat dit nu eigenlijk over?
quote:Zegt -ie, coach???
Op 24 februari 2001 14:25 schreef Armageddon het volgende:
en nu in het nederlands
Ach ja, je went eraan, die dweeb om je heen...
GB
quote:Gellar is wel heel 'een' met zijn anus. Oh pardon, dat staat er natuurlijk niet.
Op 26 februari 2001 03:08 schreef Ritalin het volgende:
Ik geef idd graag kritiek hier op Fok! maar niet alleen maar.
Was ik maar in het echt zo 'een' met mijn animusGB
quote:Jij weet geen hol van mijn anus. Blijkbaar heb je je niet zo in mij verdiept.
Op 26 februari 2001 09:37 schreef TimberWolf het volgende:
Gellar is wel heel 'een' met zijn anus. Oh pardon, dat staat er natuurlijk niet.
quote:Nee, dat had ik vast en zeker gemerkt. Maar ik wil hier eigenlijk niet zoveel dieper op ingaan, daar dit soort topics vaak naar onzin verplaatst worden. Maar je hapt in ieder geval lekker
Op 26 februari 2001 10:25 schreef Gellarboy het volgende:
Jij weet geen hol van mijn anus. Blijkbaar heb je je niet zo in mij verdiept.
quote:Annie is een kloon van Gellar? Verontrustende implicaties...
Op 26 februari 2001 14:58 schreef Aneurism het volgende:
kan me geen hol schelen.
quote:Kende jij dit topic eigenlijk?
Op Wednesday 27 February 2002 16:40 schreef Ripley het volgende:
Ik vind vooral Manono's posts uitzonderlijk schattig deze keer
quote:Nee! En we hadden het er nog over vorige keer!
Op Wednesday 27 February 2002 16:43 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Kende jij dit topic eigenlijk?
Ik rule.
ik vind britney spears eigenlijk best leuk, hoe hard ik ook altijd roep dat ze verschrikkelijk is...
quote:To much information
Op Thursday 22 February 2001 18:08 schreef Gellarboy het volgende:
Ik ga nu eindelijk de muziek luisteren die ik leuk vind. En als ik zin heb dan ruk ik me verdomme af op die geile videoclips.
Na dit stukje snap ik waarom hij darmtoeristen afzeikt
quote:Een jaartje maar!
Op Wednesday 27 February 2002 19:49 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben weer eens laat, ja, mag ik
quote:
Op woensdag 27 februari 2002 20:01 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Een jaartje maar!
quote:uhm, nu nie zo zielig doen hoor, ik ben ook homo, vind de muziek van Eminem echt gaaf en hijzelf mag er ook wezen
Op donderdag 22 februari 2001 22:41 schreef Gellarboy het volgende:
<BLOCKQUOTE><font size=1 face=Verdana, Arial, Helvetica>quote:</font><HR>Op 22 februari 2001 22:12 schreef beelzebub het volgende:
Of had je dit gevoel toen ook al?<HR></BLOCKQUOTE>Ik weet het niet... Ik denk het wel. Ik vond alleen dat ik het niet leuk -mocht- vinden, uit principe. Eminem doet niet lief over homo's en daarom -mag- ik het niet leuk vinden.Stel je voor, dat ik met een andere homo praat en zeg: "Ik vind Eminem leuk!"... Wat zouden ze daar van zeggen???
Fuck them, ze accepteren me NU toch ook niet. Dan kan Eminem er ook nog wel bij. Zal mij godverdomme m'n reet roesten wat de één of andere Reguliersrelnicht van mij vindt.
Hmmm, komt wel een hoop frustratie uit ineens. Is wel ff fijn.
Ik ga pitten! Schrijft allen 22 februari in uw agenda als de dag dat Gellarboy uit de kast kwam. Hoera, de eerste verhetero'de flikker. Heb ik aan jullie te danken. En ik vind het geen seconde jammer.
Eerst doe je jaren je best om door hetero's geaccepteerd te worden en nu blijkt dat je uitgekotst wordt door de gayscene, omdat je je niet gedraagt als standaard nicht. De enigen die me gewoon accepteren zijn, ehm, jullie eigenlijk.
quote:Do you READ?
Op donderdag 28 februari 2002 08:39 schreef bluegrass het volgende:
uhm, nu nie zo zielig doen hoor, ik ben ook homo, vind de muziek van Eminem echt gaaf en hijzelf mag er ook wezen
quote:Blijkbaar leest die niet .. LOL.. Je bent ook al een ouwe zak hier he
Op donderdag 28 februari 2002 10:25 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Do you READ?
Wel gaaf die ouwe topics af en toe uit de sloot halen
quote:ik vind haat stiekum ook best leuk,kan eigelijk de meeste liedjes wel meezingen
Op woensdag 27 februari 2002 19:46 schreef Isabeau het volgende:
....heel dapper Gellarboy, ik weet precies hoe je je voelt.ik vind britney spears eigenlijk best leuk, hoe hard ik ook altijd roep dat ze verschrikkelijk is...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |