abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_10871762
105 Teletekst wo 04 jun
***************************************
Hirsi Ali blijft Kamerlid voor VVD

***************************************
DEN HAAG Het Kamerlid Ayaan Hirsi Ali
blijft lid van de VVD-fractie.In een
verklaring stelt ze dat een afsplitsing
niet aan de orde is en dat ze daar ook
nooit op heeft gezinspeeld.

Hirsi Ali vertrouwde maandag de NRC
toe dat ze van de PvdA was losgeweekt
om voor de VVD woordvoerder Integratie
en Emancipatie te worden.Maar volgens
fractieleider Van Aartsen zijn er meer
kandidaten voor de functies.Hij wil van
zijn voorganger Zalm weten of Hirsi Ali
inderdaad toezeggingen zijn gedaan.

Pas na haar gesprek met Van Aartsen zal
Hirsi Ali weer een verklaring afleggen
om verdere escalatie nu te voorkomen.

salva cum reverentia
  woensdag 4 juni 2003 @ 12:54:54 #77
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_10875463
Heerlijke storm in een glas water dus.
  Moderator woensdag 4 juni 2003 @ 12:58:32 #78
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_10875555
quote:
Op woensdag 4 juni 2003 07:51 schreef Dinalfos het volgende:
Ik heb een gat in de lucht gesprongen toen ayaan Mohammed een perverse tiran noemde. Eindelijk iemand die het ook door heeft!
dat kun je toch niet menen?

hoe kun je nou dergelijke 'mythes' naar huidige maatstaven weerleggen
Als een politicus serieus Jezus naar huidige maatstaven vertaald en hem een terrorist noemt dan kan hij inpakken

Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  woensdag 4 juni 2003 @ 14:06:16 #79
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_10877653
quote:
Op woensdag 4 juni 2003 07:51 schreef Dinalfos het volgende:
Ik heb een gat in de lucht gesprongen toen ayaan Mohammed een perverse tiran noemde. Eindelijk iemand die het ook door heeft!
Los van het feit of het een terechte opmerking was; vind ik het een beetje bedenkelijk als iemand een gat in de lucht springt om een opmerking die een hele bevolkingsgroep schoffeert.
Maar goed, ik ben dan ook nog van het 'setje normen en waarden 1975'
  woensdag 4 juni 2003 @ 16:02:03 #80
55476 Dinalfos
www.achterklap.nl
pi_10881098
Een bevolkingsgroep met een van de meeste verfoeilijke gosdienstige rituelen. althans, naar westerse maatstaven. En dat is precies waar we zitten: in het westen.
pi_10882043
Vandaag in het AD dit stukje:
quote:
VVD'ers balen van 'sterallures' Hirsi Ali
Van onze politieke redactie

De VVD-fractie begint genoeg te krijgen van het 'primadonnagedrag' van Ayaan Hirsi Ali. Het liberale Kamerlid zou zich volgens collega's gedragen als 'een klein kind dat haar speeltje verliest' en 'een eigen belevingswereld hebben die niet strookt met de werkelijkheid'.

Tot ongenoegen van fractieleider Van Aartsen claimde Hirsi Ali maandag publiekelijk de portefeuille emancipatie en integratie. In NRC Handelsblad sprak ze van kiezersbedrog als ze dit pakket niet zou krijgen en verweet ze Van Aartsen dat hij 'haar portefeuille in de aanbieding had gedaan'. Hirsi Ali was zo boos dat ze suggereerde desnoods uit de fractie te zullen stappen. Gisteren beweerde ze overigens daarop nooit te hebben gezinspeeld.

Van Aartsen wil deze week de portefeuilleverdeling afronden en weigert Hirsi Ali een voorkeursbehandeling te geven: ,,Alle fractieleden zijn me even lief. Ik heb niet alleen met Ayaan te maken.'' Verwoede pogingen van Van Aartsen om met Hirsi Ali in contact te komen, mislukten gisteren. De Somalische was nagenoeg de hele dag onvindbaar. Bij de wekelijkse fractievergadering liet ze verstek gaan, omdat ze net terug was van een reis naar New York.

VVD'ers deden na afloop weinig moeite hun ergernis over haar gedrag te verbergen. Pas aan het eind van de dag belde ze onverwacht zelf naar de fractie met de mededeling dat ze zich niet zou afsplitsen. ,,Goed nieuws. Nu nog een gesprek'', was de afgemeten reactie van Van Aartsen.

In liberale kring groeit de irritatie over de sterallures van het Kamerlid dat met veel bombarie door VVD-leider Zalm is binnengehaald en meteen hoog op de lijst belandde. Ze moet, vinden oudere collega's, net als alle andere nieuwe Kamerleden gewoon aan het werk en leren wat het is om parlementariër te zijn. Haar optreden in de media vinden ze onverstandig. ,,De coulance houdt een keer op.''

,,Sommige mensen hebben hun eigen belevingswereld. Dit is iemand die kennelijk de dingen op haar eigen manier ziet, die niet strookt met de werkelijkheid'', zegt Kamerlid Charlie Aptroot geïrriteerd. Een collega wijst erop dat alle Kamerleden een gsm hebben: ,,Bij sommige mensen is het handig om ze even terug te bellen als ze op je voicemail staan. De fractievoorzitter is er daar één van.'' Kamerlid Frank de Grave begeleidt de VVD-politica bij haar Kamerwerk. Ook hij kreeg haar niet te pakken: ,,Ik wil haar adviseren en begeleiden maar dan moet ze me wel in staat stellen dat te doen.''

De Grave vindt dat Hirsi Ali mag vechten voor een mooie portefeuille. Maar in de VVD stellen veel Kamerleden nuchter vast dat met 28 zetels altijd een aantal mensen moet 'schikken en slikken'. De VVD'ers Hofstra, Wilders en Blok vinden dat ze zich tegenover de fractie moet verantwoorden voor haar uitlatingen. Een ander wil excuses horen. ,,Ze hoeft echt geen Chinese biecht af te leggen, maar ze zou wel kunnen zeggen dat het haar spijt dat Van Aartsen direct in zijn eerste week al zo veel gedonder door haar heeft gekregen.''

Hirsi Ali wil eerst alle interne problemen oplossen voor ze weer commentaar geeft: ,,Ik ga heel goed nadenken en niet meer communiceren via de media om verdere escalatie te voorkomen.''


Mischien kan Hirsi Ali de volgende nadenken voor ze haar mond open doet?

Mischien dat Zalm de volgende knuffelallochtoon iets beter kan uitkiezen voordat hij er een 'wegkoopt'?

  Moderator woensdag 4 juni 2003 @ 16:37:19 #82
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_10882344
quote:
Op woensdag 4 juni 2003 16:02 schreef Dinalfos het volgende:
Een bevolkingsgroep met een van de meeste verfoeilijke gosdienstige rituelen. althans, naar westerse maatstaven. En dat is precies waar we zitten: in het westen.
ik heb een bloedhekel aan voetbal maar ik spring toch echt geen gat in de lucht zodra iemand de sport schoffeert
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  donderdag 5 juni 2003 @ 16:59:41 #83
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10909352
En gelukkig, er is een goed gesprek geweest.
quote:
,,Goed gesprek'' Van Aartsen en Hirsi Ali

DEN HAAG - VVD-fractievoorzitter Van Aartsen heeft met het liberale Kamerlid Hirsi Ali gesproken over de portefeuilleverdeling binnen de fractie. Een woordvoerder spreekt van een ,,goed gesprek''.

Behalve met Hirsi Ali sprak Van Aartsen woensdag en donderdag met de overige 26 VVD-Tweede-Kamerleden. De komende dagen maakt de fractievoorzitter ,,de puzzel'' af om begin volgende week de taakverdeling definitief af te ronden.

De verdeling leidde begin deze week tot commotie omdat Hirsi Ali via een interview in NRC Handelsblad de portefeuille integratie en emancipatie opeiste. Volgens de VVD-politica heeft de VVD haar voor die taak losgeweekt van de PvdA. Ze zou het ,,kiezersbedrog'' vinden als ze het bewuste woordvoerderschap niet zou krijgen. De actie van Hirsi Ali leidde tot verontwaardigde reacties van fractiegenoten.

Van Aartsen kondigde toen al aan opheldering van haar te willen en haar duidelijk te zullen maken dat het 'not done' is de portefeuilleverdeling via de media uit te vechten. Hij benadrukte dat niemand binnen de fractie een voorkeursbehandeling geniet. De verwachting is dat Hirsi Ali (een deel van) de portefeuille integratie en emancipatie wel zal krijgen, maar dat op dit terrein ook andere woordvoerders namens de VVD zullen optreden.

Bron: LC


De verwachting dat ze toch niet weggaat en toch het woordvoerderschap krijgt (iig een gedeelte), komt me bekend voor... Oh ja:
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 16:48 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Maar dat gaat ze never nooit niet doen. Ze zet gewoon de VVD onder druk, en ik denk dat het gaat helpen.


Dat never nooit niet sloeg op weggaan uit de fractie.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_10909422
en, heb je nou ook wat gewonnen?
  donderdag 5 juni 2003 @ 20:17:44 #85
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10913477
quote:
Op donderdag 5 juni 2003 17:03 schreef rvand het volgende:
en, heb je nou ook wat gewonnen?
Nee. En ik had ook al goed voorspeld dat Wile mod zou worden in POL; ook niets gewonnen.

Het wordt me niet gegund.

A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 6 juni 2003 @ 00:22:14 #86
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_10919881
Ach, in ieder geval heeft ze een hoop nieuwe 'vrinden' gemaakt bij de VVD
  vrijdag 6 juni 2003 @ 00:57:39 #87
16715 Mylene
*schatje*
pi_10920440
Ze moet gewoon haar eigen partijtje oprichten.
  vrijdag 6 juni 2003 @ 08:43:58 #88
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10922893
quote:
Op vrijdag 6 juni 2003 00:57 schreef schatje het volgende:
Ze moet gewoon haar eigen partijtje oprichten.
Met har emotionele gekrijs kan ze wel bij manischdepresieven.nl van Winny
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  vrijdag 6 juni 2003 @ 09:27:02 #89
28156 qbus
Walk of fame.
pi_10923515
quote:
Op woensdag 4 juni 2003 16:28 schreef Tijger_m het volgende:
Vandaag in het AD dit stukje:
[..]

Mischien kan Hirsi Ali de volgende nadenken voor ze haar mond open doet?

Mischien dat Zalm de volgende knuffelallochtoon iets beter kan uitkiezen voordat hij er een 'wegkoopt'?


Tja, bij de VVD heeft men gewoon minder te verbergen, dat zagen we ook al eerder bij Zalm die rustig openlijk zijn positie heroverwoog.

Dat jouw geliefde Wouter Bos liever in een achterkamertje de strot van zijn partijgenoten dichtdrukt, tja

  vrijdag 6 juni 2003 @ 09:57:42 #90
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10924073
quote:
Op vrijdag 6 juni 2003 09:27 schreef qbus het volgende:

[..]

Tja, bij de VVD heeft men gewoon minder te verbergen, dat zagen we ook al eerder bij Zalm die rustig openlijk zijn positie heroverwoog.


Dat Zalm zijn positie overweegd is natuurlijk goed, alleen waarom ga je appels met peren vergelijken? Dit is iemand die een baantje opeist, zodat ze vaker in de media komt, over de rug van andere kamerleden. Jammer dat ze het via de media probeert uit te vechten.
quote:
Dat jouw geliefde Wouter Bos liever in een achterkamertje de strot van zijn partijgenoten dichtdrukt, tja
Leuk zo'n kamerlid die de media gebruikt wat andere kamerleden niet waarderen (zie het nieuwsbericht ergens in dit topic).
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_10938424
Politiek is net voetbal geworden.

De VVD koopt een aardige tweede elftal speler van een andere club. Ze eist zonder meer een basisplaats op om vervolgens na de eerste de beste wissel in eigen goal te schieten.

Nou ja.

lachen toch.

pi_10941566
quote:
Op vrijdag 6 juni 2003 20:49 schreef Ulx het volgende:
Politiek is net voetbal geworden.

De VVD koopt een aardige tweede elftal speler van een andere club. Ze eist zonder meer een basisplaats op om vervolgens na de eerste de beste wissel in eigen goal te schieten.

Nou ja.

lachen toch.


Verklaar even het eigen doelpunt.
salva cum reverentia
  zaterdag 7 juni 2003 @ 11:38:21 #93
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_10946129
quote:
Op vrijdag 6 juni 2003 09:27 schreef qbus het volgende:

[..]

Tja, bij de VVD heeft men gewoon minder te verbergen, dat zagen we ook al eerder bij Zalm die rustig openlijk zijn positie heroverwoog.

Dat jouw geliefde Wouter Bos liever in een achterkamertje de strot van zijn partijgenoten dichtdrukt, tja


Heerlijke onderbouwing ook weer.....
  zaterdag 7 juni 2003 @ 11:59:12 #94
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10946408
quote:
Op vrijdag 6 juni 2003 23:28 schreef hoppe het volgende:

[..]

Verklaar even het eigen doelpunt.


Negatieve publiciteit. En het feit dat andere VVD-kamerleden dit als negatief ervaren.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_10946444
quote:
Op zaterdag 7 juni 2003 11:59 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Negatieve publiciteit. En het feit dat andere VVD-kamerleden dit als negatief ervaren.


Maar goed, dat is jouw werkelijkheidsbeleving...
  zaterdag 7 juni 2003 @ 12:07:59 #96
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10946518
quote:
Op zaterdag 7 juni 2003 12:02 schreef Nuoro het volgende:

[..]

Maar goed, dat is jouw werkelijkheidsbeleving...


Ervaar jij het als positief wanneer een kamerlid via de media een baantje probeert te scoren?
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_10946733
quote:
Op zaterdag 7 juni 2003 12:07 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ervaar jij het als positief wanneer een kamerlid via de media een baantje probeert te scoren?


Eh nee. Maar omdat jij antwoord gaf voor Ulx, speelde ik even voor hoppe.
  zaterdag 7 juni 2003 @ 12:24:17 #98
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_10946760
quote:
Op zaterdag 7 juni 2003 12:22 schreef Nuoro het volgende:

[..]

Eh nee. Maar omdat jij antwoord gaf voor Ulx, speelde ik even voor hoppe.


Ik had geen zin om als mijn kloon Ulx in te loggen.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  dinsdag 10 juni 2003 @ 12:53:01 #99
45237 Vuur
We are not alone
pi_11004769
bron: teletext
quote:
***************************************
Hirsi Ali krijgt deels haar zin

***************************************
DEN HAAG Hirsi Ali wordt woordvoerder
integratie en emancipatie van de VVD-
fractie.Dat meldt het Radio 1 Journaal.
Zij dreigde in een vraaggesprek met NRC
Handelsblad zich af te splitsen als zij
dit woordvoerderschap niet kreeg.

Hirsi Ali wordt eerste woordvoerder
integratie,maar moet wel steeds vooraf
overleggen met haar collega Rijpstra,
die als "coördinator" boven haar komt
te staan.

Haar optreden leidde tot ergernis in
de fractie.Fractieleider Van Aartsen
maakte in "een goed gesprek" duidelijk
dat het niet gepast is via de media de
portefeuilleverdeling te beïnvloeden.


dus de eenmans-fractie is weer van de baan
- Relax - It's just a phase - You'll grow out of it -
  Moderator dinsdag 10 juni 2003 @ 13:00:10 #100
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_11004934
zou er nog is bij moeten komen zeg ... Lijst Hirshi Ali met als belangrijkste standpunten:
- Allah = klein!
- Mohammed (of nageslacht dmv erfopvolging) aanklagen voor het ICC wegens oorlogsmisdaden en pedofilie
- hirsi ali 4 prime minister
Charly lownoise, Emile Ratelband, Barend & van Dorp op de kieslijst en gaan met die banaan

dat zou mijn vertrouwen in de Nederlandse politiek echt voor de rest van mijn leven herstellen

Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')