Zijn er nog meer 'fans' hiervan in de buurt en weet er iemand waar en wanneer ie een keer optreed in NL, wil het wel een keer meem maken
quote:
Op vrijdag 21 maart 2003 18:31 schreef search64 het volgende:
Best gaaf.... beetje Aphex twin, maar gaver. Wel herrie, maar das positief.
quote:Merzbow is niet relaxerend.
Op zondag 30 maart 2003 16:04 schreef existential-sunset het volgende:
toevallig heb ik gister een cd in m'n handen gekregen en ff lopen beluisteren. Wat een ongeloofelijk spacende shit. Als je hier van houdt moet je ook 's luisteren naar Alec Empire en Merzbow.
Vreemd genoeg werkt "die teringherrie" op mij juist wel kalmerend.quote:Op dinsdag 11 mei 2004 20:20 schreef Zander het volgende:
Ik vind het niet erg relaxed om naar te luisteren, maar wat ik gehoord heb zit wel knap in elkaar.
Z! Jongen! Wees Welkom!quote:Op dinsdag 15 juni 2004 10:49 schreef Z het volgende:
Wat kan je aanraden om 'mee te beginnen'? Ik ben wel benieuwd eigenlijk. Ik zag hem ook een paar keer staan in je Top 100 lijst...
ik heb er *nog* niet naar geluisterd, maar dat gaat wel gebeuren ... een stijve zal ik er niet van krijgen ... daar heb ik andere zinnenprikkelende dingen voorquote:Op dinsdag 15 juni 2004 01:52 schreef De-oneven-2 het volgende:
Iemand al geluisterd naar Huge Chrome Cylinder Box Unfolding?
Of ben ik hier de enige die er een stijve van krijgt?
--.
Nou, als je z'n werk kan waarderen, dan zal dit album zeker niet tegenvallen.quote:Op dinsdag 15 juni 2004 15:10 schreef Weakling het volgende:
[..]
ik heb er *nog* niet naar geluisterd, maar dat gaat wel gebeuren ... een stijve zal ik er niet van krijgen ... daar heb ik andere zinnenprikkelende dingen voor... maar kan het werk van meneer Funk erg waarderen.
lol.. tja soms... Al vonden mijn speakers het niet zo... nadat ik Pulse Demon had gedraaid blijven ze kraken.quote:Op zondag 30 maart 2003 17:36 schreef screamy het volgende:
Merzbow is niet relaxerend.
Oh jawel, hoor.quote:Op dinsdag 11 mei 2004 20:21 schreef Posdnous het volgende:
Genialiteit kan je 'm niet ontzeggen.
Na lopen komt vliegen, zodiakk.quote:Op dinsdag 15 juni 2004 16:19 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Oh jawel, hoor.
*ontzegt*
Wat? VS vergelijken met Autechre? tja.. vergelijken kan wel, maar dan zijn de verschillen wel levensgrootquote:Op woensdag 16 juni 2004 13:35 schreef De-oneven-2 het volgende:
Venetian Snares wordt, na SP en AT, nu ook al met Autechre vergeleken.
Houdt het dan nooit op,.
De vergelijkingen zijn als een hond met 3 poten zonder staart. Mank en lelijk.quote:Op donderdag 17 juni 2004 10:04 schreef Yorrit het volgende:
[..]
Wat? VS vergelijken met Autechre? tja.. vergelijken kan wel, maar dan zijn de verschillen wel levensgroot
damn ze stellen dit album en autechre bijna 1 op 1.quote:Op zondag 20 juni 2004 22:56 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
De vergelijkingen zijn als een hond met 3 poten zonder staart. Mank en lelijk.
En ik kwam er vandaag nog één tegen.
'Ze', wie is ze? Want die 'ze' snapt het niet helemaal vrees ik.quote:Op maandag 21 juni 2004 11:03 schreef Yorrit het volgende:
[..]
damn ze stellen dit album en autechre bijna 1 op 1.
quote:The flowering of digitally processed origami on the cover of Aaron Funk's seventh Venetian Snares full-length for Planet Mu signals that Autechre is a reference point for the music inside. Far from being a slavish imitator, though, Funk is not only able to crunch the same high-volume numbers as Autechre (something few producers can manage), but also create tracks that expand the duo's straitjacket-tight musical aesthetic. Like Autechre, Funk's productions quicken or slow according to an internal rhythm, and he creates his productions from innumerable byte-size chunks of toneless digital percussion that together sound as though they've been sampled from thousands of different sources. There's always at least one line to hold the production together, functioning as a melody (sort of) and allowing the rest of the production to move as far afield as possible without deserting form entirely. Lengthening Funk's impressive track record on Planet Mu, Huge Chrome Cylinder Box Unfolding is the best recording Autechre never made, and it's better even than most of the ones Autechre have made. — John Bush
Als je al veronderstelt dat VS slechts de luisteraar probeert te imponeren, dan luister je met de verkeerde oren, zodiakk.quote:Op donderdag 24 juni 2004 12:11 schreef zodiakk het volgende:
Ik heb alleen de eerste drie tracks nog maar kunnen luisteren en ik moet zeggen dat het indrukwekkend geprogrammeerd is. Toch is het tempo mij te hoog. En vond ik de sfeer nou niet heel bijzonder. Als muziek alleen maar interessant is vanwege het hoge tempo (en de daaruit voortvloeiende 'complexiteit') dan vind ik dat wel een makkelijke weg om te bewandelen voor een artiest. Maar ik ga het nogmaal een kans geven, alleen maar omdat De-Oneven-2 Rjd2 geweldig vond.
Maar ik veronderstel helemaal niets, ik ventileer slechts indrukken, lieve De-oneven-2. Ik ga eerst weer proberen of ik dat album ergens snel kan binnenhalen.quote:Op donderdag 24 juni 2004 13:39 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Als je al veronderstelt dat VS slechts de luisteraar probeert te imponeren, dan luister je met de verkeerde oren, zodiakk.
Daar houdt ie zich nu net niet mee bezig.
En ik vind de sfeer die VS zijn eigen heeft gemaakt juist bijzonder bijzonder,
quote:Op donderdag 24 juni 2004 19:00 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Maar ik veronderstel helemaal niets, ik ventileer slechts indrukken, lieve De-oneven-2. Maar ik ga eerst maar weer proberen of ik dat album ergens snel kan binnenhalen.
Absoluut!quote:Op woensdag 22 september 2004 10:13 schreef Uncle_Sam het volgende:
Was het optreden te pruimen, De-Oneven-2? Ik ga me vanavond eveneens onderwerpen aan zijn kakofonie van geluid. Ben erg benieuwd!
Heeft hij zoveel van SAMC gedraait dan?quote:Op woensdag 22 september 2004 22:17 schreef De-oneven-2 het volgende:
Heb nu alleen een enorme
[afbeelding]
Ik weet niet wat hij heeft gedraaid - hoorde eigenlijk maar een paar herkenbare breaks van WITBOAS, wat samples uit Befriend a Child Killer en c'est ca.) Maar wat een energiek optreden! Godverdomme, ik sta hier nog steeds te shaken van de energie en dat zonder drugs. Ook nog een paar zinnen gewisseld met Funk (hij is wel schuchter zeg!).quote:Op donderdag 23 september 2004 00:52 schreef dynast het volgende:
[..]
Heeft hij zoveel van SAMC gedraait dan?![]()
De eerlijkheid gebiedt mij te zeggen dat ik, eenmaal weer thuisgekomen na het optreden, de 'rustige' tonen van het ingetogen HCCBU-album een hele verademing vond. Als het nieuwe album inderdaad zo agressief is, zal het toch meer een gelegenheidsalbum worden voor mij, ben ik bang.quote:Op donderdag 23 september 2004 10:54 schreef De-oneven-2 het volgende:
Het was inderdaad voornamelijk nieuw materiaal wat ie draaide.
We kunnen dus een behoorlijk agressief album van 'm verwachten,.
Find Candace is dan ook een heel goed album! Nou ja, de agressiviteit van hem kan ook een zekere hypnotiserende werking hebben. Maar als het te veel op echte noise begint te lijken (Hecate en Merzbow enzo), haak ik, voordat ik al schuimbekkend in een hoek van de kamer aanbeland, al snel af.quote:Op donderdag 23 september 2004 12:33 schreef De-oneven-2 het volgende:
Tja,
voor mij zijn albums als Making Orange Things en Find Candace geen gelegenheidsalbums.
Maar hetzelfde geldt, bijvoorbeeld, voor HCCBU.
Zolang het maar een retegoed album is, maakt het me dus eigenlijk niet zo heel veel uit.
Typisch zo'n album dat erg geschikt is voor een lamlendige donderdagmiddag, de middag waarin je net te horen hebt gekregen dat je energiejaarnota je 300 euro extra gaat kosten. Op zulke middagen komt Making Orange Things erg tot zijn recht, De-oneven-2.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:07 schreef De-oneven-2 het volgende:
Wat vind je overigens van MOT?
Kijk!quote:Op donderdag 23 september 2004 13:20 schreef Uncle_Sam het volgende:
[..]
Typisch zo'n album dat erg geschikt is voor een lamlendige donderdagmiddag, de middag waarin je net te horen hebt gekregen dat je energiejaarnota je 300 euro extra gaat kosten. Op zulke middagen komt Making Orange Things erg tot zijn recht, De-oneven-2.
Niet overdreven druk. Gelukkig.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:24 schreef kamagurka het volgende:
Leuk te zien dat zoiets duisters als VS (ontdekt in de goth/industrial-kringen) inmiddels zo'n breed bereik heeft, was het druk?
Een mannetje of honderd. Een mager aantal (edoch niet storend, het komt de sfeer ten goede) voor een dergelijk genie. Wat versta je onder een breed bereik? 99% van het publiek bestaat nog immer uit ongewassen, onverzorgde tieners met slonzige dreadlocks.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:24 schreef kamagurka het volgende:
Leuk te zien dat zoiets duisters als VS (ontdekt in de goth/industrial-kringen) inmiddels zo'n breed bereik heeft, was het druk?
Ik kreeg de indruk dat het een beetje was overgewaaierd naar de IDM "mannen met artistieke brilletjes en kale hoofden"-hoekquote:Op donderdag 23 september 2004 13:29 schreef Uncle_Sam het volgende:
[..]
Een mannetje of honderd. Een mager aantal voor een dergelijk genie (edoch niet storend). Wat versta je onder een breed bereik? 99% van het publiek bestaat nog immer uit ongewassen, onverzorgde tieners met slonzige dreadlocks.
Toegankelijk is niet het juiste woord, nee.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:32 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Genie, genie.... ach. Toegankelijk is het ook niet echt he?
I WILL KILL YOU UUUUUUUUUU UUUUUU UUUUUUU UUUUUU UUUUU UUU....quote:Op donderdag 23 september 2004 13:40 schreef Disorder het volgende:
Venetian Snares + Speedranch - We hate Russel
Als een frigide vrouw.quote:Op donderdag 23 september 2004 13:39 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Toegankelijk is niet het juiste woord, nee.
Maar eenmaal binnen, is het er toch erg aangenaam.
Ach, het zal me eigenlijk aan mijn reet roesten wie er naar luistert en wie er komt opdagen.quote:Gelukkig nog niet dus...
Exact!quote:Op donderdag 23 september 2004 13:42 schreef Uncle_Sam het volgende:
[..]
Als een frigide vrouw.
[..]
Ach, het zal me eigenlijk aan mijn reet roesten wie er naar luistert en wie er komt opdagen.
Komt omdat ik er niet wasquote:Op donderdag 23 september 2004 13:32 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik kreeg de indruk dat het een beetje was overgewaaierd naar de IDM "mannen met artistieke brilletjes en kale hoofden"-hoekGelukkig nog niet dus...
Genie, genie.... ach. Toegankelijk is het ook niet echt he?
Ghaha.. VS stond een dag na je dit poste op Sonic Acts in Paradiso en daar was het VPRO-gehalte qua publiek aanzienlijkquote:Op donderdag 23 september 2004 13:32 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik kreeg de indruk dat het een beetje was overgewaaierd naar de IDM "mannen met artistieke brilletjes en kale hoofden"-hoekGelukkig nog niet dus...
Damn!!quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 18:01 schreef BJB het volgende:
[..]
Ghaha.. VS stond een dag na je dit poste op Sonic Acts in Paradiso en daar was het VPRO-gehalte qua publiek aanzienlijk.
You just made my day..quote:Op donderdag 14 oktober 2004 19:57 schreef bartrid het volgende:
op www.fabchannel.com staat het concert zag ik net....
Oeh! Hou ons op de hoogtequote:Op zaterdag 4 december 2004 23:25 schreef Weakling het volgende:
En hoewel ie nog op (tbc = to be confirmed) staat is er goed kans dat ie op 15 januari 2005 in 013 Tilburg optreedt als nevenact naast Speedy J en Bogdan Raczynski
*keeps fingers crossed ...
Oh?quote:Op zaterdag 4 december 2004 23:25 schreef Weakling het volgende:
En hoewel ie nog op (tbc = to be confirmed) staat is er goed kans dat ie op 15 januari 2005 in 013 Tilburg optreedt als nevenact naast Speedy J en Bogdan Raczynski
*keeps fingers crossed ...
Misschien dat www.013web.nl nog niet geupdate, upgedate, ehmm, aangepast is ... wordt een moeilijke avond ... een paar keer zaal switchen om toch van alles wat mee te krijgenquote:Op maandag 6 december 2004 00:01 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Oh?
Ik had begrepen dat VS al een zekerheid was..
Nou ja,
ga er waarschijnlijk toch wel heen...Bogdan is namelijk ook zéker de moeite waard.
Nieuwe EP in Januari dus. Klinkt erg agressiefquote:VENETIAN SNARES - WINNIPEG IS A FROZEN SHITHOLE
JANUARY 2005
SUBLIGHT CD VERSION:
1.WINNIPEG IS A FROZEN SHITHOLE
2.WINNIPEG IS A DOGSHIT DILDO
3.WINNIPEG IS FUCKING OVER
4.WINNIPEG IS STEVEN STAPLETON'S ARMPIT
5.DIE WINNIPEG DIE DIE DIE FUCKERS DIE
6.WINNIPEG AS MANDATORY SCAT FEED
7.WINNIE THE DOG POOH (NOT HALF REMIX)
8.WINNIPEG IS A BOILING POT OF CRANBERRIES (FANNY REMIX)
9.DIE WINNIPEG DIE DIE DIE FUCKERS DIE (SPREADING THE HEPATITIS SKM-ETR STYLE)
12" VOLUME 1 BANG A RANG (BAG003)
A1.WINNIPEG IS A FROZEN SHITHOLE
A2.WINNIPEG IS A DOGSHIT DILDO
B1.WINNIPEG IS FUCKING OVER
+ LOCK GROOVES
12" VOLUME 2 BANG A RANG (BAG004)
A1.DIE WINNIPEG DIE DIE DIE FUCKERS DIE
+ LOCK GROOVES
B1.WINNIPEG AS MANDATORY SCAT FEED
+ LOCK GROOVES
aha, vuile spammert!quote:Op woensdag 15 december 2004 20:14 schreef dynast het volgende:
Er zijn hier ook nu ook nieuwe livesets online.. http://www.vsnares.com/Audio.htm
Check m'n emailadres btw.![]()
Damn, heb ik net een kaartje voor in Tilburg gekocht. Nou ja, Speedy J is ook leuk.quote:Op woensdag 15 december 2004 12:00 schreef Yorrit het volgende:
vrijdag 14 januari Paard van Troje
XP 4.0
Venetian Snares, Bogdan Raczynski , DJ Onanon e.a
kan.quote:Op donderdag 6 januari 2005 02:02 schreef dikavi het volgende:
Ik las laatst dat venetian het live toch wel aflegt tegen atx en daar ben ik het wel een beetje mee eens. Des al niet te min is de muziek zeer strak. Er worden veel livesets aangeboden op een al dan niet illegale manier en wat ik hoor klinkt zeer stoer. Maar het blijft toch veel high-frequency bleep bleep en dan vind ik persoonlijk squarepusher toch leuker.
Ik ben geen vpro-rquote:Op vrijdag 8 oktober 2004 18:01 schreef BJB het volgende:
[..]
Ghaha.. VS stond een dag na je dit poste op Sonic Acts in Paradiso en daar was het VPRO-gehalte qua publiek aanzienlijk.
ROSSZ CSILLAG ALLAT SZÜLETETTquote:Op maandag 10 januari 2005 23:34 schreef Whaxx het volgende:
Nadat iemand mij attent maakte naar het feit dat dit topic nog bestaat, maak ik jullie attent op het volgende
http://www.planet-mu.com/ziq111.html
Het is natuurlijk wel de bedoeling dat je dan naar het hele album luistert, he.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 16:33 schreef Z het volgende:
Dat is het inderdaad. Ik zal er ook naar gaan luisteren, volgens mij heb ik telkens de 'net niet dingen' van hem beluisterd, en die vond ik dan ook net niks ...
Gaaf album.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 11:10 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik heb een duidelijker plaatje gevonden:
[afbeelding]
Tracks:
01 Sikertelenség
02 Szerencsétlen
03 Öngyilkos Vasárnap
04 Felbomlasztott Mentokocsi
05 Hajnal
06 Galamb Egyedüll
07 Második Galamb
08 Szamár Madár
09 Hiszékeny
10 Kétsarku Mozgalom
11 Senki Dala
Albumtitel en tracks zijn trouwens in het Hongaars...
Albumtitel = Born Under Bad Star.
Bron: http://john_mpc.blogspot.com/2005_01_01_john_mpc_archive.htmlquote:Some interesting stuff regarding the vocal sample:
Little white flowers
Will never awaken you
Not where the black coach
Of sorrow has taken you
Angels have no thoughts
Of ever returning you
Would they be angry
If I thought of joining you?
Gloomy Sunday - the notorious 'Hungarian Suicide Song' - was written in 1933. Its melody and original lyrics were the creation of Rezsô Seress, a self-taught pianist and composer born in Hungary in 1899.
The crushing hopelessness and bitter despair which characterised the two stanza penned by Seress were superseded by the more mournful, melancholic verses of Hungarian poet László Jávor.
When the song came to public attention it quickly earned its reputation as a 'suicide song'. Reports from Hungary alleged individuals had taken their lives after listening to the haunting melody, or that the lyrics had been left with their last letters.
The lyricists Sam M. Lewis and Desmond Carter each penned an English translatation of the song. It was Lewis's version, first recorded by Hal Kemp and his Orchestra, with Bob Allen on vocals (1936), that was to become the most widely covered.
The popularity of Gloomy Sunday increased greatly through its interpretation by Billie Holiday (1941). In an attempt to alleviate the pessemistic tone a third stanza was added to this version, giving the song a dreamy twist, yet still the suicide reputation remained. Gloomy Sunday was banned from the playlists of major radio broadcasters around the world. The B.B.C. deemed it too depressing for the airwaves.
Despite all such bans, Gloomy Sunday continued to be recorded and sold.
People continued to buy the recordings; some committed suicide.
Rezsô Seress jumped to his death from his flat in 1968.
Ah! Ik kan 'm gister weer niet vinden, dit is mooi dus.quote:Op donderdag 3 maart 2005 01:38 schreef De-oneven-2 het volgende:
Jongens! Meisjes! Mannen! Vrouwen!
Het album is zowaar hier te beluisteren!
Trusten...
Ja, doe dat maar eens.quote:Op vrijdag 4 maart 2005 20:56 schreef zodiakk het volgende:
Ik ga het ook nog maar eens een kans geven, De-Oneven-2.
"I will be in my ready-room."
Als ik de breakbeats op deze release vergelijk met die van Doll Doll... bijvoorbeeld, merk ik toch wel dat hij hier meer aandacht aan het klassieke gedeelte heeft besteed dan aan de impact/kwaliteit van de breaks. Het klinkt af en toe nogal haastig geproduceerd, maar wat wil je, als je elke drie maanden een album released!quote:Op zaterdag 5 maart 2005 02:33 schreef De-oneven-2 het volgende:
Man, het is een volmaakte tango tussen breakbeats en strijkers.
Een liefdespaar dat de liefde tot op de stap nauwkeurig uitvoert.
Dat die gekke zodiakk nou niet van tango's houdt, daar kan ik ook weinig aan veranderen.
Hij draaide vorig jaar september in Paradiso al wat van dat Hongaarse spul, dus dat valt opzich wel mee ..quote:Op zaterdag 5 maart 2005 08:19 schreef Uncle_Sam het volgende:
Het klinkt af en toe nogal haastig geproduceerd, maar wat wil je, als je elke drie maanden een album released!
Rossz Csillag Allat Szuletett is al een tijdje op http://www.boomkat.com/ verkrijgbaar.quote:Op donderdag 10 maart 2005 09:26 schreef Uncle_Sam het volgende:
Ligt-ie al in de winkel?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |