Het duo Louris / Olsen hoort wat mij betreft bij de geniaalste duo's in de muziek ooit.
[Dit bericht is gewijzigd door Zander op 19-03-2003 15:48]
errug mooi
heb ook een cd van ze in de kast staan; lekker cdtje
Ik heb Mark Olson trouwens onlangs nog samen met z'n vrouw Victoria Williams (+ band) in Ekko in Utrecht zien optreden. Het gekste concert waar ik ooit ben geweest, maar wel mooi en Mark Olson zingt nog steeds prachtig.
duuude, hetis de beste rock n alt country bands uit de 90 ig jarenquote:Op zaterdag 30 september 2006 21:30 schreef Riverpoet-32 het volgende:
Eén van de beste rock en alt-country bands uit de jaren 90 - 00!
Hollywood Town Hall is qua composities over de hele linie sterk, en die samenzang is om van te smullen, maar misschien net iets te gepolijst / te strak geproduceerd, Tomorrow the green grass klinkt wat dat betreft losser en rauwer en is misschien wel beter daardoor.
Sound of lies, hun eerste plaat zonder Mark olson, vind ik trouwens zwaar ondergewaardeerd. Mooi hoe ze daar, onder leiding van Gary Louris, Psychedelische (Beatles-achtige) pop in hun sound weten te verwerken. Daarnaast staan er zeer persoonlijke, venijnige teksten op deze plaat. Groeiplaatje misschien, maar wel één van hun beste.
Ook zonder dat zonnetje en een verkoelend alcoholisch drankje is de muziek van The Jayhawks heerlijk!quote:Op donderdag 5 augustus 2004 15:32 schreef DaisyDuke het volgende:
Tip: Ga lekker in het zonnetje zitten, pak een verkoelend alcoholisch drankje en zet "Hollywood Town Hall" op..... heerlijk!
Tja komt waarschijnlijk mede omdat hij niet op 1 van de 2 favo albums staat en daarbij vond ik het echt onwijs moeilijk om een top 20 te maken. De 1e 8 ben ik wel redelijk zeker van, maar daarna is het toch een beetje afhankelijk van de stemming van de dag.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:41 schreef methodmich het volgende:
Leuk, alweer de nodige verscheidenheid. Maar ook zeker de nodige overeenkomsten.
Blue nog redelijk laag bij peaceman trouwens!
Leuk plaatje. Zelf vind ik December's Child en Creekdippin' For The First Time nog net iets beter trouwens. Heb je die ook?quote:Op donderdag 19 oktober 2006 20:25 schreef peaceman het volgende:
overigens vandaag deze binnen gekregen: [afbeelding]
Nee. Nog niet, maar vooral die 1e die je noemt, schijnt goed te zijn, dus die zal ik vast wel eens aanschaffen.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 19:00 schreef methodmich het volgende:
[..]
Leuk plaatje. Zelf vind ik December's Child en Creekdippin' For The First Time nog net iets beter trouwens. Heb je die ook?
The Jayhawks op Lowlands... wow wat zou dat fantastisch zijn!quote:The Jayhawks, Warpaint en andere naar Oya Festival 2011
Het jaarlijkse Oya Festival in Noorwegen zal al weer eens plaatsvinden in Oslo op het begin van Augustus 2011. Tussen 9 & 13 Augustus zullen onderstaande bands naar Noorwegen afzakken.
Kvelertak, 120 Days, Warpaint, Kitchie Kitchie Ki Me O, Matthew Dear, Phaedra, Team Me en The Jayhawks
Bovenstaande bands maken dus allen kans om ook af te zakken naar het ondertussen uitverkochte Lowlands maar ook Pukkelpop in Augustus. Binnenkort mag je al nieuwe namen verwachten.
Het nieuwe album komt 20 september a.s. uitquote:
De samenzang nog altijd door merg en been gaand? En speelden ze veel van de klassiekers?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 10:38 schreef peaceman het volgende:
Gisteren speelden ze dus in Hengelo. Wat was het tof! Natuurlijk was het niet zo goed als 18 jaar geleden, maar zeker nog goed. Leuk ook om Mark, Gary en Karen even te spreken.
Nee, daarvoor is vooral de stem van Mark te fragiel voor geworden, maar bij vlagen klonk het echt prachtig. Ze speelden erg veel van Hollywood Townhall, maar vergaten Crowded in the wings helaas; verder kwamen oa tampa to tulsa, blue en Mrs. Williams guitar langs. Op Crowded na miste ik eigenlijk niets.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:38 schreef methodmich het volgende:
[..]
De samenzang nog altijd door merg en been gaand? En speelden ze veel van de klassiekers?
Mooie top 5 op mijn verjaardagquote:Op zaterdag 27 juli 2013 15:17 schreef methodmich het volgende:
Voor alle fans:
MUZ / Top5 van de dag #42
Post daar vandaag (zaterdag 27 juli) of morgen (zondag 28 juli) je top 5 songs van deze onvolprezen alt. country-band!
Daar zal ik dan onbewust toch door geïnspireerd zijn!quote:Op woensdag 14 augustus 2013 18:37 schreef cafca het volgende:
[..]
Mooie top 5 op mijn verjaardag
Ik was toen ook op vakantie
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |