quote:Op zondag 1 november 2026 19:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
FC Twente volgende week koploper.
quote:"Dit is supergaaf. Dit is nog nooit gebeurd. Alle dank gaat naar God, die me alle energie heeft gegeven waarvan ik zelf niet wist dat het kon", zei Weghorst.
Godgodquote:Op zondag 1 november 2026 19:50 schreef Regilio_ het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)zijn-goals-ziet.html
[..]![]()
Dit is niet leuk.
Deze onzin krijg je er gratis bij.quote:Op zondag 1 november 2026 19:50 schreef Regilio_ het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)zijn-goals-ziet.html
[..]![]()
Dit is niet leuk.
Woutgod Weggenotquote:Op zondag 1 november 2026 19:50 schreef Regilio_ het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)zijn-goals-ziet.html
[..]![]()
Dit is niet leuk.
Nu.nlquote:Op zondag 1 november 2026 19:50 schreef Regilio_ het volgende:
https://www.nu.nl/voetbal(...)zijn-goals-ziet.html
[..]![]()
Dit is niet leuk.
Lastig, lastig. Ik hou het op ADO, voor het seizoen niet verwacht. En Telstarrrr via de pleeoffs.quote:Op zondag 1 november 2026 16:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Cambuur is ineens gevlogen.
Wie gaat er NU degraderen naast Willem II @:maxi-mus ?
quote:Op maandag 2 november 2026 10:09 schreef Scorpion_17 het volgende:
Nee dit gaat een verandering teweegbrengen
Ze gaan voor Steijn.quote:
Dan huurt hij wel een garantie voor goals.quote:Op maandag 2 november 2026 14:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Hopelijk kan hij zijn zoon een half jaartje huren.
Willem II overwoog Stegemans vorig seizoen al te ontslaan. Totaal tegen de verwachting in en met wat geluk de playoffs gewonnen.quote:Op maandag 2 november 2026 15:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik vind de trainersontslagen dit seizoen maar vermoeiend. PEC snap ik nog wel maar Willem II en ADO zijn vorig jaar knap gepromoveerd. Dan mag je het ook in de Eredivisie even tijd geven, op zijn minst tot de winterstop.
Mogen terugkeren bij de club die je in het hart draagt!quote:Op maandag 2 november 2026 16:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Wat een promotie na Sparta he Maurice
Dat is niet zo Mooijquote:Op maandag 2 november 2026 16:43 schreef maxi-mus het volgende:
Joey Kooij fluit zondag Twente - Ajax.
Wat heeft die man ooit goed gedaan om al die toppers te krijgenquote:Op maandag 2 november 2026 16:43 schreef maxi-mus het volgende:
Joey Kooij fluit zondag Twente - Ajax.
PEC is ook zo'n bibberploeg waarmee je het nooit weet.quote:Op vrijdag 6 november 2026 16:11 schreef 3rr0r het volgende:
Willem II zal ook na vanavond wel op 2 punten willen blijven staan om hun naam kloppend te houden.
Jij koopt wel monstermandarijnen als je steeds een halve moet nemenquote:
Ik zag vandaag iemand fietsend een mandarijn pellen. Moest meteen aan jouw XL exemplaar denken.quote:
Zijn wel een slag groter inderdaad deze, heel lekker. Halve bij het eten vlak voor ik ga trainen en dan later de andere helft. Als 'toetje' na sandwiches eten.quote:Op vrijdag 6 november 2026 20:42 schreef Zorro het volgende:
[..]
Jij koopt wel monstermandarijnen als je steeds een halve moet nemen
Je hebt ook van die mensen die zo nodig in het OV eentje moeten pellen en dan gaat het door de hele coupe/tram/bus.quote:Op vrijdag 6 november 2026 20:48 schreef Pisces het volgende:
[..]
Ik zag vandaag iemand fietsend een mandarijn pellen. Moest meteen aan jouw XL exemplaar denken.
Ik had een keer een Belg met filet American naast me in het vliegtuig.quote:Op vrijdag 6 november 2026 20:50 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je hebt ook van die mensen die zo nodig in het OV eentje moeten pellen en dan gaat het door de hele coupe/tram/bus.
Zo'n vlucht waarbij je een blikje pringles kan kopen zekerquote:Op vrijdag 6 november 2026 20:52 schreef Pisces het volgende:
[..]
Ik had een keer een Belg met filet American naast me in het vliegtuig.Heb ik toch liever een fris fruitje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |