7quote:Op maandag 2 november 2026 20:27 schreef AgnesGru het volgende:
In welke minuut worden de oudjes gepakt?
Had dat eerder gedaan.quote:Op maandag 2 november 2026 20:42 schreef BillDauterive het volgende:
Hoera, klagen helptWe zijn begonnen.
quote:Op maandag 2 november 2026 20:47 schreef BillDauterive het volgende:
En dit is de parkeerplaats waar ik mijn auto altijd parkeer
Ik had ze meegenomen naar huis en dan in dit topic Selmar getagd. Dan komt FOK! in de uitzending en komen er misschien weer wat nieuwe leden bijquote:Op maandag 2 november 2026 20:49 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]Dus jij had ze kunnen helpen?
Ik vrees dat dit soort mensen, zonder zelf te weten hoe, nog wel even door de ogen van de naalden weten te kruipen…quote:Op maandag 2 november 2026 20:50 schreef V. het volgende:
Nou, minuut 7 hebben ze overleefd, maar het kan niet lang meer duren.
Er zijn roze olifanten in paarse tutu's die zich onopvallender verplaatsen.
quote:Op maandag 2 november 2026 20:52 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik had ze meegenomen naar huis en dan in dit topic Selmar getagd. Dan komt FOK! in de uitzending en komen er misschien weer wat nieuwe leden bij
En dan komen de Hunters helemaal vanuit Rotterdam naar het Veluwemeer…quote:Op maandag 2 november 2026 20:52 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ik had ze meegenomen naar huis en dan in dit topic Selmar getagd. Dan komt FOK! in de uitzending en komen er misschien weer wat nieuwe leden bij
Electric Boogie, is weer helemaal hip…quote:Op maandag 2 november 2026 20:55 schreef V. het volgende:
Wat zijn die twee ADHD-ers aan het doen, met hun cat-burglar-gedoe voor een witte muur en buikschuiven op een parkeerplaats?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |