Ik heb helaas zo'n andere smaak als dat mijn man heeft. In het begin van onze relatie won mijn smaak het nog wel (gebruikmakend van de eerste verliefdheid), maar tegenwoordig wint mijn man. Ik was toevallig gisteren foto's van vroeger aan het kijken en zag zoveel kleurrijke meubels waar ik van hield en waar ik afstand van heb moeten doenquote:Op zondag 25 oktober 2026 13:51 schreef vencodark het volgende:
Ik hou wel van meubelzaken! Jammer dat ik niet stinkend rijk ben en een groot huis heb. Ik zie zoveel moois.
Hebben, hebben, hebben!
Oh, dat is wel echt heel jammer!quote:Op zondag 25 oktober 2026 13:57 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb helaas zo'n andere smaak als dat mijn man heeft. In het begin van onze relatie won mijn smaak het nog wel (gebruikmakend van de eerste verliefdheid), maar tegenwoordig wint mijn man. Ik was toevallig gisteren foto's van vroeger aan het kijken en zag zoveel kleurrijke meubels waar ik van hield en waar ik afstand van heb moeten doen![]()
Het had alles te maken met de burnout van mijn man. Kennelijk was de inrichting van ons huis hem te druk en kleurrijk. Hij heeft in die periode dat hij thuis zat ons huis omgetoverd naar een grijs en grauw geheel. Ongetwijfeld voor de rest van de wereld een verbetering, maar ik word blij van kleur. En nee, kussentjes zijn niet genoeg.
Ik moet nog een nieuwe balans vinden. Normaal heb ik er ook wel min of meer vrede mee, maar het overviel me gisteren toen ik foto's aan het bekijken was. We moeten echt een nieuwe bank, dus kijken of ik daar dan meer mijn smaak weer kan terugbrengen. En een boekenkast had ik ook niet meer, maar die heb ik weer meegenomen uit het huis van mijn ouders. Staat zo gezellig.quote:Op zondag 25 oktober 2026 14:08 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh, dat is wel echt heel jammer!
Een balans tussen beide smaken is wel belangrijk en inzicht in waarom je man overprikkeld was (ik noem het zo), met de kleuren is ook wel een dingetje.
Een middenweg moet kunnen!
Kan je inmiddels, nu je ziet wat er is veranderd, wel weer langzaam je eigen smaak terug brengen?
Ik heb dat met de jaren ook steeds meer gedaan. Als het aan hem lag bleef alles strak, recht en kleurloos.
Mijn man woonde al op zichzelf toen ik bij hem introk (ik kwam vanuit huis) en alles was strak en zwart/wit. Op 2 dingen aan de muur na.
Ik hou dus echt van ‘gekke’ dingen met kussens, spiegels en prullaria.
We hebben dus wel een balans gevonden maar ik mis dus echt 1 ding: een boekenkast.
Wat vervelend is dat, Ynske. Je bent toch snel onthand zonder stroom. Hopelijk hebben ze het sneller opgelost dan 20.00 vanavondquote:Op zondag 25 oktober 2026 14:20 schreef Ynske het volgende:
Onze inrichting is van alles wat
Stroomuitval in hele wijk, kan tot 8 uur vanavond duren. Handig... Broodbakmachine stond aan, als dat nog maar te redden is. Wasmachine halverwege in programma gestopt. En was net aan t naaien, ook dat houd op voor nu.
Niet zo handig, telefoon bijna leeg...
En de traplift piept, logisch geen stroom, maar wat een irritant geluid is dat
Succes met de zoektochtquote:Op zondag 25 oktober 2026 15:17 schreef exode het volgende:
Wij zijn het wel aardig eens over inrichting. Beige komt ons huis niet in. Lizzie is het enige 'beige' wat is toegelaten hier.
We moeten nog een nieuwe hondenmand en de zoektocht loopt steeds spaak omdat die grote manden blijkbaar grijs of bruin moeten zijn en wij willen kleur.
Binnenkort komt ons nieuwe bed, mosterdgeel frame en hoofdbord. We gaan het waarschijnlijk combineren met licht hout en terracotta kleur of olijfgroen zonder dat het dan Ibiza vibes worden.
We hebben niet echt een specifieke smaak geloof ik. Van alles of zo.
Ik kan niet koken, wassen, brood bakken, alles wat op de planning stond voor vandaagquote:Op zondag 25 oktober 2026 15:48 schreef oh-oh het volgende:
Kussens zijn er wel in alle kleuren @:exode, en manden eigenlijk ook wel. Ik heb leuke okergele op het oog maar ik heb er wel genoeg![]()
Is het een doorgroeimand of een definitieve mand?
@:Ynske wat kut, je kan meteen helemaal niks meer he?
Wij hebben een blauwe. Niet helemaal mijn kleur en ik vind het vooral een sta in de weg.quote:Op zondag 25 oktober 2026 15:17 schreef exode het volgende:
Wij zijn het wel aardig eens over inrichting. Beige komt ons huis niet in. Lizzie is het enige 'beige' wat is toegelaten hier.
We moeten nog een nieuwe hondenmand en de zoektocht loopt steeds spaak omdat die grote manden blijkbaar grijs of bruin moeten zijn en wij willen kleur.
Binnenkort komt ons nieuwe bed, mosterdgeel frame en hoofdbord. We gaan het waarschijnlijk combineren met licht hout en terracotta kleur of olijfgroen zonder dat het dan Ibiza vibes worden.
We hebben niet echt een specifieke smaak geloof ik. Van alles of zo.
Definitieve mand, ze heeft al een groot kussen maar daar ligt ze amper op. Ze heeft een mand daar ligt ze veel in, maar daar moet ze inmiddels geknikt in liggen omdat ze te groot is.quote:Op zondag 25 oktober 2026 15:48 schreef oh-oh het volgende:
Kussens zijn er wel in alle kleuren @:exode, en manden eigenlijk ook wel. Ik heb leuke okergele op het oog maar ik heb er wel genoeg![]()
Is het een doorgroeimand of een definitieve mand?
@:Ynske wat kut, je kan meteen helemaal niks meer he?
Ik heb een mooie stevige goede mand in oud roze ( gewonnen, anders had ik die nooit gekozen) van designed by Lotte, die hebben ze in alle maten!quote:Op zondag 25 oktober 2026 16:12 schreef exode het volgende:
[..]
Definitieve mand, ze heeft al een groot kussen maar daar ligt ze amper op. Ze heeft een mand daar ligt ze veel in, maar daar moet ze inmiddels geknikt in liggen omdat ze te groot is.
We willen okergeel of oudroze of een soort roestrood.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Grote grijze planten potten, salontafel industrieel. Veel planten en verlichting met rookgas. Onze slaapkamer is wit met 1 donkerblauwe muur, kamer van T donkerblauw en lichtblauw, kamer A 2 paarstinten. We zijn nu met haar kamer bezig. Meubels de slaapkamers bijna allemaal Ikea behalve ons bed en T haar kast. Vooral veel wit maar er staat zoveel meuk in. Dat geeft genoeg kleur
We zitten over het algemeen wel op 1 lijn qua meubels. Toen we gingen verhuizen hebben we bijna alles nieuw gekocht. Zijn echt naar tig winkels geweest maar kwamen toch allebei op hetzelfde uit.
Succes met verhuizen Hupje!
[ Bericht 7% gewijzigd door Vicky op 25-10-2026 18:31:32 ]♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
quote:Op zondag 25 oktober 2026 18:33 schreef amaranta het volgende:
Wij hebben we gisteren dit behang gekocht. En man wil een wand met akoestische platen.
[ afbeelding ]
Hondenmand is ook oudrozequote:Op zondag 25 oktober 2026 16:12 schreef exode het volgende:
[..]
Definitieve mand, ze heeft al een groot kussen maar daar ligt ze amper op. Ze heeft een mand daar ligt ze veel in, maar daar moet ze inmiddels geknikt in liggen omdat ze te groot is.
We willen okergeel of oudroze of een soort roestrood.
🥰🥰quote:Op zondag 25 oktober 2026 18:33 schreef amaranta het volgende:
Wij hebben we gisteren dit behang gekocht. En man wil een wand met akoestische platen.
En onze bank is groen en de gordijnen zijn roze. En ik heb een hele grote roze plant in een gouden pot.
[ afbeelding ]
Onze bank was best duur, maar die is al helemaal uitgezakt. Echt ongehoord en de winkel gaf niet echt thuisquote:Op zondag 25 oktober 2026 19:07 schreef exode het volgende:
B veto't al het roze in huis.
Onze bank is overigens wel een groot, grijs exemplaar. Een hoekbank van Ikea die is uit te klappen tot slaapbank. Ideaal.
We willen graag een kleur maar voor nu met kinderen die er vaak op knoeien en stunten een prima goedkoop exemplaar.
Zelf zit ik toch vaak in mijn Joey stoel
Keuken is blueberry en multiplex. Eigenlijk hebben we best wat blauw in huis. Dat wil ik doorbreken.
In ons vorige huis hadden we in de badkamer mozaiektegeltjes in paars en rood, ook in glossy variant. Dat pakte verrassend goed uit. De zijkant van het bad en 1 strook in de inloopdouche was daarmee betegeld. De rest was gebroken wit. Ik zou het zo weer doen.
Ik hou ervan als mensen hun eigen stijl doorvoeren in huis, of dat nou kleur is of juist wit.
Ik snap dat mensen rustig worden van wit en rustige teinten maar ik vind het voor mijn eigen huis niet mooi.
Dat hadden wij met onze vorige, dure bank ook. Helemaal ingezakt na een paar jaar. Deze van Ikea is echt fijn. Zou hem zo weer kopen, maar hij is er alleen in saai grijs.quote:Op zondag 25 oktober 2026 19:09 schreef amaranta het volgende:
[..]
Onze bank was best duur, maar die is al helemaal uitgezakt. Echt ongehoord en de winkel gaf niet echt thuis
Oh die zijn wel allemaal heel tof.quote:Op zondag 25 oktober 2026 18:44 schreef amaranta het volgende:
En ik wil misschien een roze vloerkleed van Sissy boy. Maar dat wordt misschien een beetje te veel van het goede. Ik weet alleen nog niet welke.
https://www.sissy-boy.com/homeland/wonen/vloerkleden/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.is trouwens een oude foto. Er staat een andere tv en de planten in de hoeken zijn nu veel groter.♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Die zijn zo mooi. Alleen beetje duur 🫣quote:
Bij de Intratuin gooien ze bepaalde series/collecties of exemplaren nogal eens in de dikke korting.quote:Op zondag 25 oktober 2026 22:02 schreef Vicky het volgende:
[..]
Die zijn zo mooi. Alleen beetje duur 🫣
Ja dan kan het wel leuk zijn.quote:Op zondag 25 oktober 2026 22:06 schreef vencodark het volgende:
[..]
Bij de Intratuin gooien ze bepaalde series/collecties of exemplaren nogal eens in de dikke korting.
In de tijd dat ik behang had kwam dit uit de winkel van de mama hihiquote:Op maandag 26 oktober 2026 07:50 schreef amaranta het volgende:
Het is trouwens heel interessant op de behangafdeling en andere stellen te horen hoe ze behang uitkiezen. Uberhaupt stellen in een bouwmarkt is erg vermakelijk .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |