Aha, maar daarom stoppen we dus rap en een hippe influencer in de campagne! Jongeren vinden dat soort dingen stoer, dus dan hebben ze respect voor ons en luisteren ze wel!quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 15:49 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Een campagne om mensen die zonder enige gêne en vaak zelfs met trots zich opstellen als een Neanderthaler met hondsdolheid in de openbare ruimte "zich bewust te maken van hun gedrag". Ze weten het, ze weten dat ze ermee wegkomen en ze vinden het prachtig
Wat moet zo'n spotje dan zeggen: "Ja, als je iemand voor kankerkech uitmaakt en met de dood bedreigt als er gevraagd wordt of je niet keihard vuile taal in je telefoon op de luidspreker wilt krijsen, wees je dan bewust van dit gedrag?"
Liever dat alcohollucht gerlateerde mensen in het OV zitten dan in de autoquote:Op zaterdag 24 oktober 2026 16:36 schreef -Sigaartje het volgende:
Met je alcohollucht voor het OV kiezen.
Pas na de halfgare privatisering.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 22:05 schreef Charles33 het volgende:
Ergernis nummer 1 lijkt me toch wel dat we kapitalen aan gemeenschapsgeld spenderen aan dure infrastructuur die voor het grootste deel nooit rendabel is geweest, en het ook nooit gaat worden.
Daarvoor ook, maar was het minder zichtbaar.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 22:07 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Pas na de halfgare privatisering.
Waarom zou je autorijden bevorderen in een stad waar 80% geen auto heeft? Daarnaast is een groot deel van de stad simpelweg niet gebouwd op autos en al helemaal niet op zwaar verkeer.quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 15:40 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ik lach ook om autohatend Amsterdam. Het is hun eigen keuze om daar te zijn.
Wat ik ook irritant vind zijn die zogenaamde graffiti artists die al ons van gemeenschapsgeld gefinancierde voorzieningen bekladden.....quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 22:05 schreef Charles33 het volgende:
Ergernis nummer 1 lijkt me toch wel dat we kapitalen aan gemeenschapsgeld spenderen aan dure infrastructuur die voor het grootste deel nooit rendabel is geweest, en het ook nooit gaat worden.
Want alleen wat rendabel is dat is nuttig?quote:Op zaterdag 24 oktober 2026 22:05 schreef Charles33 het volgende:
Ergernis nummer 1 lijkt me toch wel dat we kapitalen aan gemeenschapsgeld spenderen aan dure infrastructuur die voor het grootste deel nooit rendabel is geweest, en het ook nooit gaat worden.
Engerd gespot.quote:Op zondag 25 oktober 2026 08:55 schreef Hexagon het volgende:
Ik vind het juist wel leuk om gesprekken van anderen af te luisteren in de trein.
quote:Op zondag 25 oktober 2026 03:02 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Wat ik ook irritant vind zijn die zogenaamde graffiti artists die al ons van gemeenschapsgeld gefinancierde voorzieningen bekladden.....
In grote lijnen klopt dat, en al helemaal als er gewoon alternatieven zijn. En voor het OV is dat er natuurlijk: auto, deelauto, carpoolen, (e-)fiets, taxi etc. Gesubsidieerde bussen zijn in feite oneerlijke concurrentie.quote:Op zondag 25 oktober 2026 08:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want alleen wat rendabel is dat is nuttig?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |