Je zal je vergissen met Medvedev.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:25 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Lavrov had toch het idee opgevat om Berlijn te veroveren, dan wel plat te gooien?
Zelensky heeft zelf gezegd dat Oekraine niet overeind kan blijven zonder de VS, dus hij heeft niet zoveel in de melk te brokkelen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:36 schreef Pegos het volgende:
Trump wil met Poetin en XI een soortement van overeenkomst sluiten over Oekraïne.
Let wel: zonder Oekraïne en zonder de andere grootmachten die zich min of meer garant hebben gesteld voor de onafhankelijkheid en de integriteit van de bestaande en erkende grenzen van Oekraïne, zijnde Groot-Brittannië en Frankrijk. .
Dit is natuurlijk een farce van Trump.
Het is totaal onzinnig en onmogelijk om een einde oorlog te bewerkstelligen zonder Oekraïne zelf en de andere verdragslanden.
Zo kan het pertinent niet.
Dat denk ik ook. En een stukje veiligheid voor Putin. Want beter blijft hij zitten voordat we een volkomen onberekenbare figuur krijgen..quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:36 schreef skysherrif het volgende:
Overigens ook belangrijk om op te merken dat het hele idee van idioten als Medvedev, Solovyov, Karagonov etc een bewuste tactiek van het Kremlin is waardoor Putin lijkt als de redelijke staatsman waarmee te onderhandelen is.
Oekraïne is geen staat van de VS, Oekraïne is een soeverein land. Zelensky heeft meerdere voorstellen richting de VS gedaan om tot vrede te komen, telkens afgewezen door Rusland.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:39 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Zelensky heeft zelf gezegd dat Oekraine niet overeind kan blijven zonder de VS, dus hij heeft niet zoveel in de melk te brokkelen.
De Baltische staten ervaren een echte dreiging uit Rusland. Dat is gezien hun geografische positie en hun geschiedenis met Rusland ook heel goed verklaarbaar. De echte Russenhaat zie je ook daar vandaan komen en dat is al vanaf de val van de Soviet-Unie zo.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:23 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik vind oprecht dat we in Europa wel een beetje in de maling genomen worden door onze leiders. Dat hele idee dat Rusland ten koste van alles afgestopt MOET worden omdat anders hier de tanks door de straten rollen slaat precies nergens op. Ze zijn bijna vijf jaar bezig met het veroveren van een handjevol modderige provincies in een uithoek van Oekraine. Nou, ik tril als een rietje.
Waar gaat het Europa ECHT om, vraag ik mij af? De zeldzame aardmetalen die in de grond zitten?
Ze hebben alles in de melk te brokkelen. Het gaat immers over hun land en hun bevolking.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 15:39 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Zelensky heeft zelf gezegd dat Oekraine niet overeind kan blijven zonder de VS, dus hij heeft niet zoveel in de melk te brokkelen.
Ja, dankzij onze hulpquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:23 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik vind oprecht dat we in Europa wel een beetje in de maling genomen worden door onze leiders. Dat hele idee dat Rusland ten koste van alles afgestopt MOET worden omdat anders hier de tanks door de straten rollen slaat precies nergens op. Ze zijn bijna vijf jaar bezig met het veroveren van een handjevol modderige provincies in een uithoek van Oekraine. Nou, ik tril als een rietje.
Ja precies. En wat staan ze ongelooflijk garant voor die bestaande grenzen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 16:42 schreef Pegos het volgende:
[..]
Ze hebben alles in de melk te brokkelen. Het gaat immers over hun land en hun bevolking.
Zonder hen is welke vrede dan ook ondenkbaar.
Vergeet niet dat de grootmachten allemaal een overeenkomst hebben gesloten waarbij zij garanderen c/q beloven in te staan voor de onafhankelijkheid van het land en de integriteit van hun bestaande grenzen.
Het is onbestaanbaar dat dergelijke internationale en bilaterale overeenkomsten geschonden worden.
Het vormt de opening naar de hellepoort.
Ik gok dat ie even wacht totdat Trump met Poetin en Xi gebabbeld heeft. Zodat ie hem weer rustig richting enig gezond verstand kan masseren.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 18:08 schreef BennieButtfuck het volgende:
Heeft Mark Rutte al gereageerd op de waanzin van Ome Donald de afgelopen dagen?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 19:00 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Ik gok dat ie even wacht totdat Trump met Poetin en Xi gebabbeld heeft. Zodat ie hem weer rustig richting enig gezond verstand kan masseren.
Ik weet niet waar je uiteindelijk meer eer mee behaald; leraar maatschappijleer of als functie een aantal jaar het hoertje zijn van Trump en het keer op keer oprakelen van het Amerikaanse narratief.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 19:04 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Op zo'n manier ongeveer.
Vanaf 0:50
Dat is waar. Mij niet gezien.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 19:10 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je uiteindelijk meer eer mee behaald; leraar maatschappijleer of als functie een aantal jaar het hoertje zijn van Trump en het keer op keer oprakelen van het Amerikaanse narratief.
Trump gooit Oekraïne onder de bus.quote:De toename van het aantal Russische aanvallen valt samen met berichten over het bewust vertragen door de Verenigde Staten van het satellietinternet van Starshield, de militaire versie van Starlink. Hierdoor zijn de Oekraïense onderscheppingsdrones minder effectief tegen snelle Russische drones. Volgens de Oekraïense president Volodymyr Zelensky werkt Starshield nog altijd niet optimaal.
Bovendien stelt Oekraïne dat Washington niet altijd meer de inlichtingen deelt waarmee het land zich tegen inkomende Russische ballistische raketten kan beschermen.
Daarnaast zou de levering van Patriot-raketten bewust worden vertraagd. Dat is volgens buitenlandminister Marco Rubio niet waar. "Het is simpelweg een balans tussen onze verplichtingen aan andere partners en onze eigen behoeften voor onze faciliteiten", zei Rubio dinsdag tijdens een bezoek aan India.
Tot nu toe lukt het hem steeds om Trump weer enigszins op het juiste spoor te krijgen. Kudo's voor hem daarvoor.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 19:10 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je uiteindelijk meer eer mee behaald; leraar maatschappijleer of als functie een aantal jaar het hoertje zijn van Trump en het keer op keer oprakelen van het Amerikaanse narratief.
"Dat strookt niet met de realiteit: de Russische president Vladimir Poetin heeft de afgelopen vier jaar op geen enkel moment laten blijken dat hij concessies wil doen. Zo houdt hij vast aan het verkrijgen van Oekraïens grondgebied dat Rusland nog niet heeft veroverd."quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 19:23 schreef luxerobots het volgende:
Rusland breidt aanvallen uit naar eerder gespaarde Oekraïense gebieden
[..]
Trump gooit Oekraïne onder de bus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |