tuurlijk is het niet tijdelijkquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:57 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Iedereen weet dat dat een leugen is. Het is nooit tijdelijk.
Overheid moet juist wel nieuwe huizen bijbouwen, niet alleen voor statushouder, maar ook Nederlanders. Er is tekort aan woningen.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
tuurlijk is het niet tijdelijk
maaar de overheid hoeft niet woningen te bouwen dat scheelt ook
niemand in nederland heeft iets over de instroom van asielzoekers te zeggen , we kunnen ze ook niet tegenhouden de overtocht maffia is veel te sterk en de opvang is corruptquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:55 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Klopt, hoewel instroom van asielzoeker gaat het wel over Overheid. Zij moeten dit ook goedkeuren namelijk.
De raad van kerk komt met leuke idee. Ja... het moet ook goedvinden van overheid hebben.
Dat kan de overheid geen ene zak schelenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:01 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Overheid moet juist wel nieuwe huizen bijbouwen, niet alleen voor statushouder, maar ook Nederlanders. Er is tekort aan woningen.
Dat gebeurt al.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:40 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Pas maar op. Voor je het weet gaan ze als een dolleman allemaal nieuwe moskeeën bouwen.
De overheid kan best nieuwe wijken bouwen voor statushouders en starters met prefab wonigen en wooncontainers maar dan moeten ze buiten de dorpen bouwen , in het groene , strontweilandquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:17 schreef Harvest89 het volgende:
Ik vind dat het de veratnwoordelijkheid is van de overheid om die mensen te helpen.
Maar dit kan een tijdelijke oplossing zijn. Barmhartige christenen willen net zo goed die mensen helpen. En de kerken staan vrijwel leeg.
dan moet ieder aleenwonende huurder eer een statushouder bijnemenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:20 schreef Kottnauer het volgende:
Ik vroeg het me al af: wat zal er komen na de vakantieparken, de cruiseboten, de hotels, en de sporthallen?
De kerken!
Volgende vraag: als straks de kerken óók vol zitten, hoe gaan ze dan verder?
Maar wie gaat die beslissing nemen? Vooralsnog is het heel veel wijzen naar elkaar. Daar kan ik vast iets van leren hoor, maar ik verdien alleen geen 2 ton per jaar.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:59 schreef rutger05 het volgende:
Ik vind het niet netjes om op deze manier een beroep te doen op de goedheid en grote hulpvaardigheid van kerkgemeenschappen, maar ik verwacht zeker dat een aantal kerkgemeenschappen hier gehoor aan zal geven.
Het asielbeleid dat West-Europa telkens maar in stand houdt, ook al ontbreekt er steeds meer draagvlak, is onhoudbaar en zorgt voor zeer grote schade aan onze maatschappij.
Ik vermoed dat we in West-Europa uiteindelijk naar een asielsysteem gaan waarin enkel nog vluchtelingen uit de eigen regio van Europa worden opgevangen.
nou ik denk dat de overheid heeeel graag van die smerig dure asielboten af wil , dat zijn kleine koninkrijkjes aan het wordenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:22 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Maar wie gaat die beslissing nemen? Vooralsnog is het heel veel wijzen naar elkaar. Daar kan ik vast iets van leren hoor, maar ik verdien alleen geen 2 ton per jaar.
Yep, in de stad waar ik vroeger op kamers woonde deden ze dat ook al. Later is die kerk afgebroken, zal wel een duur onderhoudsplan hebben gehad.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 12:54 schreef Mikeytt het volgende:
De kerk hier in de buurt doet al aan opvang, al jaren. Zowel daklozen als asielzoekers.
Zijn mensen met een groot hart.
De overheid wil alleen maar bezuinigen, afbreken en afschaffen om zo de oorlog in Oekraïne te kunnen blijven financieren. Daar verwacht ik sowieso niet veel oplossingsgericht denken van.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:25 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou ik denk dat de overheid heeeel graag van die smerig dure asielboten af wil , dat zijn kleine koninkrijkjes aan het worden
Maar de overheid wil niet woningen of wooncontainers neerzetten
daar zit het probleem
Oh, ik dacht dat ze weer teruggingen naar een veilig deel van hun land of continent. Die huisvesting is er namelijk helemaal niet. Gaan kerken nu meewerken aan het verhinderen dat Nederlanders, het te vertegenwoordigen en te huisvesten volk, een gezin kunnen stichten? Ik dacht kerken daar juist voorstander van waren?quote:Duizenden kerken gevraagd om tijdelijk statushouders te huisvesten
De landelijke kerken roepen duizenden plaatselijke kerken, parochies en geloofsgemeenschappen op tijdelijk en kleinschalig vluchtelingen te herbergen.
Het gaat om statushouders, met name gezinnen, die wachten op huisvesting in de betreffende plaats.
Platformen als nu.nl zijn reeds voorzichtig het idee aan het pushen dat het in huis nemen van een migrant eigenlijk heel mooi, dankbaar en leerzaam is.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:20 schreef Kottnauer het volgende:
Ik vroeg het me al af: wat zal er komen na de vakantieparken, de cruiseboten, de hotels, en de sporthallen?
De kerken!
Volgende vraag: als straks de kerken óók vol zitten, hoe gaan ze dan verder?
je bedoelt een onderdanige gesluierde moslima die goed kan koken ?quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:28 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Platformen als nu.nl zijn reeds voorzichtig het idee aan het pushen dat het in huis nemen van een migrant eigenlijk heel mooi, dankbaar en leerzaam is.
quote:Kabinet probeert gemeenten te verleiden: geen asieldwang bij hulp met noodopvang
Inkwartiering bij mensen die te groot wonen en kamertjes over hebben.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:20 schreef Kottnauer het volgende:
Ik vroeg het me al af: wat zal er komen na de vakantieparken, de cruiseboten, de hotels, en de sporthallen?
De kerken!
Volgende vraag: als straks de kerken óók vol zitten, hoe gaan ze dan verder?
Distributiecentraquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:20 schreef Kottnauer het volgende:
Ik vroeg het me al af: wat zal er komen na de vakantieparken, de cruiseboten, de hotels, en de sporthallen?
De kerken!
Volgende vraag: als straks de kerken óók vol zitten, hoe gaan ze dan verder?
ja dat iseen oplossingquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:47 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Distributiecentra
Tienduizenden palketplaatsen, 3 statushouders per pallet
Vol.com![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |