Twee mensen gelukkig, dat is natuurlijk vreselijk om te zien.quote:
Jeroen (39) zag een regenboogvlag op het gemeentehuis en voelt zich nu uitgesloten.quote:Op maandag 19 oktober 2026 17:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Voor het oerconservatieve deel van Nederland dat vindt dat homo’s te zichtbaar zijn () geldt vooral dat zij ook nooit tolerant zijn geweest maar nu pas weer de vrijheid voelen om dat ook te uiten.
Yup, hele volksstammen in Nederland lopen nu te schuimbekken..quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:15 schreef FlippingCoin het volgende:
wel grappig volgens chatgpt is uitgerekend de eerste regereringsleider die een kind krijgt tijdens zijn termijn homo
Alles voor de show.quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:15 schreef FlippingCoin het volgende:
wel grappig volgens chatgpt is uitgerekend de eerste regereringsleider die een kind krijgt tijdens zijn termijn homo
Ja, lastig voor je.quote:
Nou, het is bijna tastbaar.quote:
Even je linkje bijwerken, ik weet nu wie je bent.quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:21 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.instagram.com/p/DerlwN0IMnQ/
Flauw hoor.
Ja, ik wens hem veel succes. Het is een zware taak.quote:Op maandag 19 oktober 2026 17:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij heeft zijn potentie hiermee wel bewezen
Ja, zo'n mooie omtrekkende beweging.quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:23 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Ik ben gewoon geen voorstander van sociaal-medische experimenten op mensen.
Zou je de quote willen weghalen?quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:25 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Even je linkje bijwerken, ik weet nu wie je bent.
Die link in m'n quote is veilig, gewoon alles vanaf het vraagteken (incl vraagteken) weghalenquote:Op maandag 19 oktober 2026 18:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zou je de quote willen weghalen?
Met een Aziaat? hij durft natuurlijk geen blond kind met blauwe ogen op de wereld te zetten. Hier scoort hij best wel wat puntjes op de diversiteitsschaal. Chapeau.quote:
Het is volgens mij niet haar eicel.quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Met een Aziaat? hij durft natuurlijk geen blond kind met blauwe ogen op de wereld te zetten. Hier scoort hij best wel wat puntjes op de diversiteitsschaal. Chapeau.
Dat is geloof ik de draagmoeder.quote:Op maandag 19 oktober 2026 18:31 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Met een Aziaat? hij durft natuurlijk geen blond kind met blauwe ogen op de wereld te zetten. Hier scoort hij best wel wat puntjes op de diversiteitsschaal. Chapeau.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |