Het mens heeft geen flauw benul, dus als ze mee wil komen zal ze wat bijgespijkerd moeten worden.quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:49 schreef Scottie16 het volgende:
Safe is ook vaak irritant, hij legt een ander dingen op, en denkt zelf alles te kunnen. Je gaat een vrouw van 53 niet zi behandelen. Goed dat ze dit aangeeft.
En als ze nu allergisch is voor spijkers?quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het mens heeft geen flauw benul, dus als ze mee wil komen zal ze wat bijgespijkerd moeten worden.
Eens, het is gewoon een domme gans, alleen de manier waarop kan wel anders.quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het mens heeft geen flauw benul, dus als ze mee wil komen zal ze wat bijgespijkerd moeten worden.
ik vind het fascinerend, op een negatieve manier.quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:50 schreef spapaars het volgende:
Die Dylan heeft best wel wat gespannen rare-enge trekjes rond de mond.
Sayf kan zich niet beheersen bij haarquote:Op maandag 19 oktober 2026 19:52 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Eens, het is gewoon een domme gans, alleen de manier waarop kan wel anders.
Marjoleine loopt lekker achter hem aanquote:Op maandag 19 oktober 2026 19:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Sayf kan zich niet beheersen bij haar
Kan ik me ergens ook wel voorstellen, elke keer pech met opgevers in z'n bondje, zelf geen kloot goed doen dus dan maar via deals met anderen proberen en dan heb je zo'n Gangela in je bondje die er niks van snapt en die deals verneuktquote:Op maandag 19 oktober 2026 19:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Sayf kan zich niet beheersen bij haar
Een lege knuffel.quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:58 schreef LionHeart het volgende:
Nou, dat is snel opgelost. En knuffelen.
quote:Op maandag 19 oktober 2026 19:58 schreef LionHeart het volgende:
Nou, dat is snel opgelost. En knuffelen.
Jongens... Het is 'knuf'quote:
One big happy Familyquote:Op maandag 19 oktober 2026 20:02 schreef KinKiJan het volgende:
Ik moet echt niemand in m'n buurt hebben als ik op de pot zit, die trekken gewoon de deur open! Wat is dit joh
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |