Sayf had het niet beter gedaanquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 19:53 schreef StephanL het volgende:
Sayf heeft ook wel pech met zulke domme medegenoten.
Tsja, kijkcijfers hé? met z'n allen in hoekjes zitten en op bed liggen is nog saaierquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 19:51 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja daar zit ik niet zo op te wachten op die setjes eerlijk gezegd
Nee denk het ook niet maar goed.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 19:54 schreef greysbones het volgende:
[..]
Sayf had het niet beter gedaan
Ik gok erop dat ze niet eens wisten dat een garnaal pootjes heeftquote:Op zaterdag 17 oktober 2026 19:54 schreef Cirilico het volgende:
Zij dachten een vlinder en een garnaal 1 poot hebben?
Die homo windt alle dames om zijn vingerquote:
quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 20:03 schreef Soury het volgende:
[..]
Die homo windt alle dames om zijn vinger
Maar dat seksuele gedoe over lippen van onder en meerdere uitspraken zoals de bolle broekjes en natte stringetjes (liefst verkleinwoordjes) komt toch uit jouw pen en hoofd. Meestal is er niet zo veel aan de hand wat dat betreft. Iets onschuldigs als vragen naar de botox bekkies draai je zelf vaak in een andere hoek.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 20:56 schreef freaky40 het volgende:
Wat een vreselijke engnek die Sem met zijn analyseren van de lippen. Zo meteen vraagt hij nog 'hoe zien je lippen van onderen eruit, hebben die ook een hartjes vorm?' Vind het een vreselijke neuroot, een geilneef en totaal niet grappig en zichzelf. En die Lisanne aanbid hem nog net niet, brr. Marjolein hoeft dus niets te hebben van Dylan, dat zien we maandag in Love Loods Island....
We zijn verder niet veel opgeschoten behalve op de helft van een opdracht. Gebeurd vaker dat de aflevering stopt midden in een opdracht. Niet een lekkere cliffhanger of zo in 'de soap met echte mensen'.
Ja ik weet het maar ik lees alles. En ik reageer als ik daar de behoefte aan heb.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 23:31 schreef freaky40 het volgende:
Weet niet waar je het over hebt gast. Laat mij mijn stukjes schrijven hoe ik het doe, anders lees je ze lekker niet. I don't give a fuck!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |