Weet je toevallig ook wat er in Duitsland of de UK speelt?quote:Op maandag 12 oktober 2026 22:49 schreef capuchon_jongen het volgende:
Niet alleen de AH maar in België ook Delhaize
?quote:Op maandag 12 oktober 2026 22:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Weet je toevallig ook wat er in Duitsland of de UK speelt?
nee want ben Belg en wou jullie even informerenquote:Op maandag 12 oktober 2026 22:50 schreef Tengano het volgende:
[..]
Weet je toevallig ook wat er in Duitsland of de UK speelt?
Is van hetzelfde bedrijfquote:Op maandag 12 oktober 2026 22:49 schreef capuchon_jongen het volgende:
Niet alleen de AH maar in België ook Delhaize
Da's beide Ahold.quote:Op maandag 12 oktober 2026 22:49 schreef capuchon_jongen het volgende:
Niet alleen de AH maar in België ook Delhaize
Schrikbarendquote:Op maandag 12 oktober 2026 22:53 schreef Tengano het volgende:
Die koelinstallaties zijn ook in andere landen geraakt:
Land Stand van de informatie op 12 oktober
Frankrijk Aanval op supermarktkoelingen bevestigd
Duitsland Door een cyberexpert als getroffen genoemd; details ontbreken
Spanje Door een cyberexpert als getroffen genoemd; details ontbreken
Portugal Door een cyberexpert als getroffen genoemd; details ontbreken
Polen Door een cyberexpert als getroffen genoemd; details ontbreken
België Door een cyberexpert als getroffen genoemd; details ontbreken
allemaal vandaag.
Het zou ook nog wel de warehouse management software, wat controlers oid kunnen zijn.quote:Op maandag 12 oktober 2026 22:49 schreef Perrin het volgende:
[..]
Handig man, alles aan elkaar geknoopt. Lekker efficiënt.
Nu kun je hele landen verstoren met wat hacks, dat heet vooruitgang.
quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:06 schreef Tengano het volgende:
Ik weet niet wat jullie doen maar ik log vanavond even mijn koelkast en mijn vriezer uit.
Nou ja, als ik de expert op rtl zo lees.............quote:
quote:Van elke euro die Nederlanders in een supermarkt uitgeven, besteden we bijna 40 cent bij Albert Heijn. Als je dat bedrijf helemaal zou platleggen, dan zorg je ervoor dat je 40 procent van de voedselvoorziening via supermarkten in de war loopt, zegt Moers.
"Andere supermarkten kunnen dat nooit opvangen en dan kunnen overal tekorten ontstaan." En als alle supermarktketens in Nederland tegelijk zouden platliggen, dan heb je volgens hem een nog groter probleem.
Bij de kwetsbaarheid speelt mee dat supermarkten meerdere keren per dag worden bevoorraad, waardoor bij problemen in de logistiek snel lege schappen ontstaan. We zijn heel kwetsbaar als maatschappij en niet alleen bij Albert Heijn, zegt Moers. "Je moet als land nadenken wat je daarmee moet doen."
Het is voor consumenten heel moeilijk om te zien hoe belangrijke supermarkten zijn voor de voedselvoorziening, zegt hij. "Het is helemaal niet zo normaal dat een supermarkt elke dag alle producten heeft."
En het is onduidelijk hoe lang dit nog duurt..quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Nou ja, als ik de expert op rtl zo lees.............
[..]
Zo kun je als je kwaadwillend bent dus een hongersnood in Europa veroorzaken.quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Nou ja, als ik de expert op rtl zo lees.............
Ik was pas in een winkel in Duitsland en daar was het kassasysteem ook uitgevallen. Daar ontstond gelijk een megarij omdat er alleen contant afgerekend kon worden en cassiers stonden met een calculator alles op te tellen. Ik ben dus maar gewoon weggegaan.quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:29 schreef Perrin het volgende:
En het is onduidelijk hoe lang dit nog duurt..
Op zich is nur bar business as usual in D.quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:33 schreef Tengano het volgende:
Ik was pas in een winkel in Duitsland en daar was het kassasysteem ook uitgevallen. Daar ontstond gelijk een megarij omdat er alleen contant afgerekend kon worden en cassiers stonden met een calculator alles op te tellen. Ik ben dus maar gewoon weggegaan.
Maar niet dat ze jouw boodschappenkarretje met een calculator staan op te tellen.quote:Op maandag 12 oktober 2026 23:39 schreef nostra het volgende:
[..]
Op zich is nur bar business as usual in D.
Maar heb je ook dit?quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 00:02 schreef Tengano het volgende:
Ik heb nog iets van 15 a 20 kilo walnoten in de dop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |